Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 12:35:22 vasta tsitaadiga

Soovitage palun mingit tanklat/pesulat kus saab ise kasutada tolmuimejat ja on ka ok võimsusega.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 12:38:16 vasta tsitaadiga

Driftmoon kirjutas:
Soovitage palun mingit tanklat/pesulat kus saab ise kasutada tolmuimejat ja on ka ok võimsusega.


Laagri Pese Ise autopesula - seal on suruõhk ka, et saab igast vahedest tolmu minema lasta.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 13:02:57 vasta tsitaadiga

Manuaalkast hea ju. 1 asi vähem mis võib katki minna beer_yum.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.08.2022 13:03:48 vasta tsitaadiga

Mu kial on korra käinud manu kast laiali juba.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 13:05:43 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Manuaalkast hea ju. 1 asi vähem mis võib katki minna beer_yum.gif

Asendusauto. Suhteliselt pohh ju, kui seal midagi katki läheb.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 14:28:45 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Manuaalkast hea ju. 1 asi vähem mis võib katki minna beer_yum.gif


BMW E91 peal läks manuaalkast laiali ehk siis juhtub ka seda

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 15:00:17 vasta tsitaadiga

Manu kastidel peab ikka sidureid maru tihti vahetama. Töö masinate park, siis automaadid panevad 500kkm vabalt välja, manud 200kkm lagi ja siduri vahetused ees icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 15:02:25 vasta tsitaadiga

Mul Audil 300k km ees, pole veel pidanud siduri välja vahetama
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 15:26:38 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Manu kastidel peab ikka sidureid maru tihti vahetama. Töö masinate park, siis automaadid panevad 500kkm vabalt välja, manud 200kkm lagi ja siduri vahetused ees icon_lol.gif

Clutch kick teed, siis muidugi pead 200k peal vahetama

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.08.2022 15:30:05 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 01.08.2022 15:36:47 vasta tsitaadiga

Kurat, see on ju isegi naljakas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 07:27:17 vasta tsitaadiga

Ettevõtte kuut. Tuleb ergolt pakkumus 145,8€. Lkf pealt on ergo hinnanägemus 132. Pzu 107..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 02.08.2022 10:57:03 vasta tsitaadiga

Mine siis õnge ja maksa rohkem.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 02.08.2022 18:04:20 vasta tsitaadiga

https://www.hs.fi/autot/art-2000008941376.html

Yaris teise nime all --- "Mazda 2"
testijate meelest Mazda nimi oli ainus mis oli Mazdalt, kõik muu oli puhas Toyota
Tehasepoolne bensukulunumber 3,7L sajale!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 21:49:38 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Manu kastidel peab ikka sidureid maru tihti vahetama. Töö masinate park, siis automaadid panevad 500kkm vabalt välja, manud 200kkm lagi ja siduri vahetused ees icon_lol.gif


See on tõesti maru tihti icon_rolleyes.gif

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 21:59:15 vasta tsitaadiga

Eks enamusel savi ka kuidas töö autot kasutavad.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 23:04:46 vasta tsitaadiga

200kkm siduri vahetus peaks olema suht tavaline kulumine
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 23:06:15 vasta tsitaadiga

Kuidas kellelegi. Kahemassilised hakkavad u sealt kollama. Vahetatakse kõik ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 23:12:39 vasta tsitaadiga

Tea kas keegi täna veel ühekaupa juppe vahetab? Kunagi sai ainult ketas vahetatud, korv ja survelaager jäid vanad, tundus mõistlik icon_lol.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 01:49:44 vasta tsitaadiga

Krt, 4-pütase HMD heli ikka suht kole icon_confused.gif
Eriti Toyota oma.
Mis mõttes nagu, kas inimestel ambitsioone polegi? icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 06:22:14 vasta tsitaadiga

Ehk on need mujal kui kapoti all? Toitsil on bemmi diisel. Camryl. Mingi 2013 vms käis koostööpartneri juures. Egr asi hakkas 73k pealt ikaldama..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 06:51:10 vasta tsitaadiga

Sõitsin ükspäev asendusautoga corolla. Mõnus full must plastik salong. Suht masendav kui keegi igapäevaautoks peaks sellise enda raha eest ostma
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 07:08:56 vasta tsitaadiga

Oma raha eest mingit bemmisitta osta ..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 07:13:37 vasta tsitaadiga

Sold OUT, Corolla on läbi aegade säästupill olnud aga ka Avensis pole parem. Palju plastikut ja suur salongi müra.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 08:17:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Oma raha eest mingit bemmisitta osta ..


Bemm on parim

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 08:31:59 vasta tsitaadiga

Kui parim, siis miks enda oma müüd?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 08:45:17 vasta tsitaadiga

Tahan diisel astrat
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2022 09:15:03 vasta tsitaadiga

Corolla jah sobib tööautona, kui isiklikuks osta siis tähendab et oled vist juba enda elu maha kannud icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 09:29:00 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
Corolla jah sobib tööautona, kui isiklikuks osta siis tähendab et oled vist juba enda elu maha kannud icon_razz.gif

icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 09:33:57 vasta tsitaadiga

Vahet pole ju mis häält mootor teeb, peaasi et salongi kuulda pole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 09:36:46 vasta tsitaadiga

Seda on HMD puhul suht võimatu loota, eriti kiirendades.

Disclaimer: ärge mu postitusi autoteemas tõsiselt võtke.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 03.08.2022 09:37:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 09:37:48 vasta tsitaadiga

Minu arvates on imelik ka osta mingit sellist autot endale, mis on Bolt või CityBee rendikana saadaval - milleks taguda raha auto alla, mille saab sisuliselt igaüks telefoni puuteekraani vajutades endale sõitmiseks võtta? Vb ma imelik.

EDIT: jah üldiselt inimestel ambitsioonid mujal kui autodes.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 03.08.2022 09:45:24 vasta tsitaadiga

Kõik kõvad salonginäppijad siin icon_smile.gif ma arvan, et enamusel on suht pohlad millest see salong on, peaasi et punktist A punkti B viiks, mis selleski siis häda on.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 09:47:30 vasta tsitaadiga

Alla musta eesnahkse sisu ja musta lae kaubaks ei lähe.

Meanwhile: https://www.autoevolution.com/news/some-people-believe-toyota-civic-and-chevrolet-mustang-are-real-cars-194729.html

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 09:59:23 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
Kõik kõvad salonginäppijad siin icon_smile.gif ma arvan, et enamusel on suht pohlad millest see salong on, peaasi et punktist A punkti B viiks, mis selleski siis häda on.

Aga ei olegi, HMD ongi ju selleks mõeldud.

Lihtsalt avaldasin isiklikku arvamust icon_redface.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 10:37:33 vasta tsitaadiga

Taneli puhul teada, et alla Alpina on kõik kehva icon_razz.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 10:43:25 vasta tsitaadiga

Joorait kirjutas:
Taneli puhul teada, et alla Alpina on kõik kehva icon_razz.gif


Maailma parim.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 10:52:39 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
Kõik kõvad salonginäppijad siin icon_smile.gif ma arvan, et enamusel on suht pohlad millest see salong on, peaasi et punktist A punkti B viiks, mis selleski siis häda on.


See on minu naise seisukoht auto suhtes. OK, mingid moodsad tilulilud meeldivad talle ka, aga kui ma autot vaatan, siis ma just näpingi salongi, et ikka tore ju kui uksepolstrid pehmed ja armatuur jne, aga tal sellest jumala savi.

Siis ongi seis selline, et tema jaoks on prantslased ja tšehhid jumala OK, sest tech peal ja paari meetri pealt tundub kõik OK, aga ma ei saa pilku ära mingilt kareda plastiga kaetud kindalaekalt ning endale küll ei ostaks icon_lol.gif

Muideksi, kuidas teil, kel nüüd kindlustuse uuendamise aeg, uued pakkumised on tulnud? Mul BMW kasko pakkumiste hinnad ca 2x kasvanud kuigi õnnetusi pole olnud.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.08.2022 10:53:24 vasta tsitaadiga

Materjal on isegi suva. Vaikne võiks olla ja vähemalt juhitool võiks asjalik olla.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 10:55:30 vasta tsitaadiga

Aga tegelikult saab ju kõigega nii mõelda:
Riided on vaid selleks,et külm ei hakkaks kui punktis A punkit B liigud - välimus pole ju oluline.
Diivan on ju vaid teleka vahtimiseks - välimus ja värv pole olulised. Kuna mõned vaatavad ka telekat vaid mõned tunnid päevas ei pea ka väga mugav olema. Vast käib kõige odavam küll.
Enda majja pole tegelikult sauna vaja. Ühisasaunas käimne või haagisel sauna rentimine tuleb odavam kui enda saun ehitada. Eriti kui iga päev saunas ei käi.
Arvuti korpus on ka vaid eputanmiseks ja selle välimus pole üldse oluline - arvuti on ju töö tegemieks mitte selleks, et sa selle korpust passiks.
Maja on vaid elamiseks nagu auto punktist A punkti B liikumiseks. St tegelikult ei mängi ju välimus mingit rolli, suva mis kujuga see on ja mis värvi seest kui väljast.

Tegelikult sellise mõttelaadiga annab ikke päris hästi kokku hoida ja ikka päris odavalt elus hakkama saada. thumbs_up.gif

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect


viimati muutis udumees 03.08.2022 12:11:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 10:55:48 vasta tsitaadiga

Üldjuhul korraliku materjaliga kaasneb ka vaikne sõit ja mugav iste.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 11:04:10 vasta tsitaadiga

Uksetaskute plast ei tohi kõva olla.
Üldiselt kui osta mingi plank, siis saadki plangu.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.08.2022 11:08:37 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
Aga tegelikult saab ju kõigega nii mõelda:
Riided on vaid selleks,et külm ei hakkaks kui punktis A punkit B liigud - välimus pole ju oluline.
Diivan on ju vaid teleka vahtimiseks - välimus ja värv pole olulised. Kuna mõned vaatavad ka telekat vaid mõned tunnid päevas ei pea ka väga mugav olema. Vast käib kõige odavam küll.
Enda majja pole tegelikult sauna vaja. Ühisasaunas käimne või haagisel sauna rentimine tuleb odavam kui enda saun ehitada. Eriti kui iga päev saunas ei käi.
Arvuti korpus on ka vaid eputanmiseks ja selle välimus pole üldse oluline - arvuti on ju töö tegemieks mitte selleks, et sa selle korpust passiks.
Maja on vaid elamiseks nagu auto punktist A punkti B liikumiseks. St tegelikult ei mängi ju välimus mingit toll, suva mis kujuga see io mis värvi sees kui väljast.

Tegelikult sellise mõttelaadiga annab ikke päris hästi kokku hoida ja ikka päris odavalt elus hakkama saada. thumbs_up.gif


Nii juhtub, kui sul raha pole.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 03.08.2022 11:13:07 vasta tsitaadiga

ei, nii juhtub siis kui sul rahaga mitte midagi mõistlikku teha pole icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 11:33:42 vasta tsitaadiga

Kes siin audisi kogus - https://www.auto24.ee/soidukid/3733294
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 03.08.2022 11:41:54 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
udumees kirjutas:
Aga tegelikult saab ju kõigega nii mõelda:
Riided on vaid selleks,et külm ei hakkaks kui punktis A punkit B liigud - välimus pole ju oluline.
Diivan on ju vaid teleka vahtimiseks - välimus ja värv pole olulised. Kuna mõned vaatavad ka telekat vaid mõned tunnid päevas ei pea ka väga mugav olema. Vast käib kõige odavam küll.
Enda majja pole tegelikult sauna vaja. Ühisasaunas käimne või haagisel sauna rentimine tuleb odavam kui enda saun ehitada. Eriti kui iga päev saunas ei käi.
Arvuti korpus on ka vaid eputanmiseks ja selle välimus pole üldse oluline - arvuti on ju töö tegemieks mitte selleks, et sa selle korpust passiks.
Maja on vaid elamiseks nagu auto punktist A punkti B liikumiseks. St tegelikult ei mängi ju välimus mingit toll, suva mis kujuga see io mis värvi sees kui väljast.

Tegelikult sellise mõttelaadiga annab ikke päris hästi kokku hoida ja ikka päris odavalt elus hakkama saada. thumbs_up.gif


Nii juhtub, kui sul raha pole.


Money shouts, wealth whispers.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 11:43:41 vasta tsitaadiga

9000€ mingi paarsada tuhat sõitnud b3 eest icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 11:45:05 vasta tsitaadiga

Kunagi 96/97 sõitsin sellisega, aus masin ja naised istusid isegi autosse thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 03.08.2022 11:45:40 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
9000€ mingi paarsada tuhat sõitnud b3 eest icon_lol.gif thumbs_up.gif


check again
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 11:49:09 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
9000€ mingi paarsada tuhat sõitnud b3 eest icon_lol.gif thumbs_up.gif


check again


Täpselt. Vaata uuesti. Juhi iste on nii kulunud, paarisajaga kulub selliseks serv.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.