|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.05.2022 14:03:08
|
|
|
Need Lenovo klaverite tähed saab ilmselt vabalt ära vahetada?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
15.05.2022 10:33:14
|
|
|
| Saadame Prismasse ja las ostavad 2€ kleepsud peale, nende jaoks on kogu ladina tähestik nagu hieroglüüfid, meie neid osta ei jaksa 300+(x2€)=600+
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sauron
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2022
|
16.05.2022 15:03:42
|
|
|
Sellised:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
16.05.2022 15:18:37
|
|
|
| Sauron kirjutas: |
Sellised:
 |
Võtame, homsest tekib ehk ühe arvutipoodide keti näol eesti suurimatesse linnadesse kogumispunktid, hoiame teid kursis.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sauron
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2022
|
16.05.2022 16:05:17
|
|
|
Tere!
Kuhu orgunnin? Kas Tallinnas võtab keski vastu või tuleb järgi?
Terv,
S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
17.05.2022 00:30:32
|
|
|
| Sauron kirjutas: |
Tere!
Kuhu orgunnin? Kas Tallinnas võtab keski vastu või tuleb järgi?
Terv,
S |
Ma kirjutan siis aeglasemalt: vii lähimasse Arvutitarka, alates homsest on kõik Arvutitarga esindused meie kogumispunktid, sinna saab viia arvuteid, tahvleid, telefone, ssd kettaid, Sülearvuti laadijaid, Laurx kas oskad veel midagi lisada?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
17.05.2022 07:29:53
|
|
|
Ehk saab targaga nii orgunnida, et kui keegi tahab kohapeal panuse anda, saab osta pudeli suruõhku, usb wifitongli, 2,5" 120 ssd..
Palun ärge viige sinna prügi! Samas on vanade asjade lappimiseks vaja vanade asjade osi - sl400 tahab lintkaablit, e5430 tahab ekraani..
Puntuga dellid jms tahavad aktiveeritud windowsi jaoks keyd.. ehk kui hakkad win7 ga surnud korpusetükki utiliseerima, tee kleepsust pilt ning saadamulle või trannelile ps i.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
17.05.2022 18:04:23
|
|
|
| Täna on meil olemas, tulemas täitsa korralik kogus monitore klavereid, hiiri. Kui kellelgi on jalus suurem kogus väiksemõõdulisi arvuteid, siis oleksid need väga oodatud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
17.05.2022 21:28:58
|
|
|
Keegi hinnavaatlejatest viis deltasse n3000 v200 ja. See sai juurde giga mälu ja ssd ning värske windows 10 e. Ainus asi mis käima ei hakka on bisoni 2.0 veebikaamera.
Et 1 saaks olla, peab teine minema.laadijata tulnud asus x541s sai laadijapesa 3310 laadija küljest.
Laua peal on ukrainlase käest tagasi tulnud 2008/11 soetamiskuubäevaga samsung. Hdd välja, ssd sisse. Kuna jobukene on eelnevalt kuumaliimiga paiganud laadimispesa ja 19v 3,42a ühe segaduse tekitas, tapsin ühe lihtsa itx i. Kellel vedeleb c847is-p33 või sarnast..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.05.2022 17:39:14
|
|
|
| laurx kirjutas: |
https://toeta.me/
Arvutid ukraina lastele on koht, kust kaudu tehtud rahad siia jõuavad. |
Kas oled ise ka selle algatusega seotud või lihtsalt üks kellele sealt potist hiljem raha antakse?
Jäi silma selline lause
| tsitaat: |
| Meie eesmärk on koguda 10 000.- ja aidata sellega 1000 Ukraina põgenikku vajaliku nutiseadmega. |
10€ per kärss nagu suurt midagi ei saa
ja siis natuke eespool
| tsitaat: |
Küsime Sinult abi, et saaksime:
Teha järgmise 3 kuu jooksul korda 500 annetatud sülearvutit.
Osta 500 uut sülearvutit ja varustada need sõjapõgenikele vajaliku tarkvara ja riistvaraga.
Jaotada korda tehtud arvutid üle Eesti, et sõjapõgenikud saaksid eluga jätkata.
|
No ok, 500 arvutit tehakse korda, oletame et parandajad ei võta midagi isegi otseste kulude katteks. Aga 20€ per kärss uusi sülearvuteid ikka ei osta.
Ma ei noki üldse paha pärast, aga noh kui oleksin inimene tänavalt kes ei tea isiklikult kedagi kes aktsiooni taga on, siis jääks natuke kahtlane mulje kui summad ja eesmärgid kohe kuidagi klappida ei taha. Ehk minu soovitus oleks see tekst natuke üle vaadata ja korrigeerida nii, et numbrid enamvähem reaalsusele vastaks.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
21.05.2022 17:54:44
|
|
|
Mina keeran need ssd d masinatesse oma annelinna köögis. Lennart keerab need asjad oma elutoas. Selles "projektis" lõpupidu pole. 3k kulude juures, mida see toeta.me ei kata, on menetletud u 500 seadet tänaseks. Tüdrukud, kes neid kokku ja lahku veavad, pole muud peale kommi ja tänu saanud ..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.05.2022 18:04:16
|
|
|
| laurx, mkm see pole vastus päris. Juhtisin tähelepanu sellele, et kui plaanitakse 500 uut sülearvutit osta, siis isegi kui kogu see 10k ainult arvutite ostmisele läheb, ei ole selle eest kuidagi võimalik 500 uut sülearvutit osta isegi kuigi kõige odavam juust võtta mis paremal juhul garantiiaja lõpuni koos püsib.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
21.05.2022 19:17:47
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| laurx, mkm see pole vastus päris. Juhtisin tähelepanu sellele, et kui plaanitakse 500 uut sülearvutit osta, siis isegi kui kogu see 10k ainult arvutite ostmisele läheb, ei ole selle eest kuidagi võimalik 500 uut sülearvutit osta isegi kuigi kõige odavam juust võtta mis paremal juhul garantiiaja lõpuni koos püsib. |
Jah, see sõnastus sai veidike halb, turundajad ja tehnikud ei jõua alati enne kampaaniat läbi rääkida. Plaanis on siiski remontida 500 masinat, kus doonorid võiks olla tasuta ja varuosad annetatud ja osta 500 masinat kasutatult ja need ette valmistada. Kasutatud masinad soetaks ca 100€/tk. See 10000€ on esimene kogumiskampaania, lisaks kogume otse MTÜ kontole ja osa rahastusest tuleb otse annetajatelt, üks ettevõtjate punt andis 5000€, selle eest saime 50 masinat. Mingi eesmärk peab olema, muidu on lihtsalt tuule tallamine.
Toeta.me on uus portaal, nad tahtsid meid oma testkampaaniaks, otsustasime kaasa teha, otsime rahastust mujaltki. Selles leppisime kokku, et chromebooke me ostma ka jagama ei hakka. Laukate osas oleme täna täiesti teisel lainel kui kuu eest, täna teeme neid juba sülekatega sama palju.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
21.05.2022 23:49:44
|
|
|
Ikka, proovime nii palju lui saab ideekaartilugejaid kaasa panna.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.05.2022 23:50:59
|
|
|
Tallinnas kellelegi anda?
Vb. saan Tartusse ka tuua lasta... ühe kaardi pärast taas pakiposti maksma ei tihka hakata.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
22.05.2022 13:57:07
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Tallinnas kellelegi anda?
Vb. saan Tartusse ka tuua lasta... ühe kaardi pärast taas pakiposti maksma ei tihka hakata. |
Saab ka lähimasse tarka (Arvutitark) jätta.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.05.2022 15:06:34
|
|
|
tranneL, . Selle unustasin muidugi ära - üks isegi lähedal.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
24.05.2022 11:49:08
|
|
|
| tsitaat: |
Pressiteade
20. mai 2022
Ukraina kooliõpilasteni jõuab Elisa töötajate toel 186 sülearvutit
MTÜ Ukraina Eneseabi soetab Elisa töötajate toel Eestis paiknevatele Ukraina lastele koolitee jätkamiseks 186 sülearvutit. Üle Eesti läheb vaja veel mitutuhat rüperaali ja MTÜ-d saavad jätkuvalt toetada nii ettevõtted kui ka eraisikud.
Elisa Eesti tegevjuht Andrus Hiiepuu tänab kõiki elisalasi, sest just tänu neile sai annetus teoks. „Elisas on eraldi töötajate annetusfond ning on suurepärane, et see heategevuspanus läheb Ukraina kooliõpilastele, kes soovivad kaugõppe vormis haridusteed jätkata,“ sõnas Hiiepuu.
Elisalaste poolt annetatud summa eest soetatakse 186 erinevat HP ja Lenovo Chromebook sülearvutit, mis jagatakse abivajavate kooliealiste lastega peredele. Sülearvutite hankega tegeleb MTÜ tehnikapartner Foxway, kes tarnib lastele peamiselt Rootsi koolides kasutusel olnud kasutatud Chromebooke.
"Tänaseks oleme abivajajateni toimetanud 964 arvutit ja lähinädalatel jõuame veel 400 abivajajani. Ootel on aga 1800 last, kelle jaoks meil vahendeid hetkel ei jagu. Anname endast parima, et ka nemad vähemalt sügiseks arvuti kätte saaks. Oleme võtnud eesmärgiks Eestis antud probleem täielikult lahendada. Suure tõenäosusega tuleb jõuda kokku ligi 4000 lapseni. Palju, palju tööd on veel ees, kuid tänu Elisale saame aidata enam kui 180 last. Täname kogu südamest kõiki, kes on ühel või teisel viisil aidanud meil aidata. Elame hämmastavas riigis, kus elavad hämmastavalt head inimesed,“ lausus MTÜ Ukraina Eneseabi vabatahtlik Fred Gehrke.
Eestis on momendil hinnanguliselt 6000 kuni 8000 kooliealist Ukraina põgenikku ning suure tõenäosusega see number kasvab igapäevaselt. COVID-19 tõttu on Ukraina haridussüsteemil valmidus e-õppeks ja seetõttu osalevadki tuhanded Eestis asuvad õpilased emakeelses õppetöös distantsilt. Probleemiks on aga sobivate seadmete puudumine - kasutatakse mobiiltelefone, kuid paljudel pole sedagi. Ukraina Eneseabi MTÜ otsib toetajad ja rahalised vahendid, ostab hulgi kasutatud sülearvuteid ning toimetab need juba registreerinud abivajajateni.
Lisaks toetab Elisa Ukraina põgenike soodsate sideteenustega kõne- ja TV-teenustes ning annetas Ukraina sõjapõgenikele 3000 kõnekaarti, et nad saaksid lähedastega ühendust võtta ja Eestis sideteenuseid kasutada.
Ukraina Eneseabi MTÜ on Eestis elavate ukrainlastest tipp-spetsialistide ühing, mis tegeleb Ukraina põgenike vajaduste kaardistamise ning abistamisega. Hetkel keskendutakse eelkõige Ukraina põgenike laste emakeelse õppetöö jätkamise toetamisele Eestist distantsilt. Kõik annetused või koostööpakkumised on väga oodatud aadressil ukraina.eneseabi@gmail.com |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morpheus15
HV veteran

liitunud: 27.06.2006
|
24.05.2022 13:49:14
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
Pressiteade
20. mai 2022
Ukraina kooliõpilasteni jõuab Elisa töötajate toel 186 sülearvutit
MTÜ Ukraina Eneseabi soetab Elisa töötajate toel Eestis paiknevatele Ukraina lastele koolitee jätkamiseks 186 sülearvutit. Üle Eesti läheb vaja veel mitutuhat rüperaali ja MTÜ-d saavad jätkuvalt toetada nii ettevõtted kui ka eraisikud.
Elisa Eesti tegevjuht Andrus Hiiepuu tänab kõiki elisalasi, sest just tänu neile sai annetus teoks. „Elisas on eraldi töötajate annetusfond ning on suurepärane, et see heategevuspanus läheb Ukraina kooliõpilastele, kes soovivad kaugõppe vormis haridusteed jätkata,“ sõnas Hiiepuu.
Elisalaste poolt annetatud summa eest soetatakse 186 erinevat HP ja Lenovo Chromebook sülearvutit, mis jagatakse abivajavate kooliealiste lastega peredele. Sülearvutite hankega tegeleb MTÜ tehnikapartner Foxway, kes tarnib lastele peamiselt Rootsi koolides kasutusel olnud kasutatud Chromebooke.
"Tänaseks oleme abivajajateni toimetanud 964 arvutit ja lähinädalatel jõuame veel 400 abivajajani. Ootel on aga 1800 last, kelle jaoks meil vahendeid hetkel ei jagu. Anname endast parima, et ka nemad vähemalt sügiseks arvuti kätte saaks. Oleme võtnud eesmärgiks Eestis antud probleem täielikult lahendada. Suure tõenäosusega tuleb jõuda kokku ligi 4000 lapseni. Palju, palju tööd on veel ees, kuid tänu Elisale saame aidata enam kui 180 last. Täname kogu südamest kõiki, kes on ühel või teisel viisil aidanud meil aidata. Elame hämmastavas riigis, kus elavad hämmastavalt head inimesed,“ lausus MTÜ Ukraina Eneseabi vabatahtlik Fred Gehrke.
Eestis on momendil hinnanguliselt 6000 kuni 8000 kooliealist Ukraina põgenikku ning suure tõenäosusega see number kasvab igapäevaselt. COVID-19 tõttu on Ukraina haridussüsteemil valmidus e-õppeks ja seetõttu osalevadki tuhanded Eestis asuvad õpilased emakeelses õppetöös distantsilt. Probleemiks on aga sobivate seadmete puudumine - kasutatakse mobiiltelefone, kuid paljudel pole sedagi. Ukraina Eneseabi MTÜ otsib toetajad ja rahalised vahendid, ostab hulgi kasutatud sülearvuteid ning toimetab need juba registreerinud abivajajateni.
Lisaks toetab Elisa Ukraina põgenike soodsate sideteenustega kõne- ja TV-teenustes ning annetas Ukraina sõjapõgenikele 3000 kõnekaarti, et nad saaksid lähedastega ühendust võtta ja Eestis sideteenuseid kasutada.
Ukraina Eneseabi MTÜ on Eestis elavate ukrainlastest tipp-spetsialistide ühing, mis tegeleb Ukraina põgenike vajaduste kaardistamise ning abistamisega. Hetkel keskendutakse eelkõige Ukraina põgenike laste emakeelse õppetöö jätkamise toetamisele Eestist distantsilt. Kõik annetused või koostööpakkumised on väga oodatud aadressil ukraina.eneseabi@gmail.com |
 |
I call BS
Esiteks nende numbrid on jõhkra liialdusega. Teiseks on nende järjekorrast meile Tartusse koguaeg inimesi tiksunud. Kes on kuu kes kaks ootel olnud. Siis antakse chromebook kätte ja vaene inimene ei saagi aru mis Talle kätte anti. Viimane Ukrainlanna keda abistamas käisin chromebookiga mis Ta sealt eneseabist sai küsis, et kas see siis ongi telefon mis näeb välja nagu arvuti või? JAH ongi.
Veidikene marru ajab, et me palehigis koos Laurx -iga ja Lennartiga ajame masinaid kokku installime parandame ja ütleme numbreid nii nagu need on. Ja siis on mingi lsd laksu all olevaid tüüpe tallinnas kes tuimalt lasevad oma numbrid duublisse. Ei noh nii saab ka asju ajada. =)
_________________ hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud! |
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IDE_siin
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2022
|
25.05.2022 11:55:23
|
|
|
Kas vanu 19" monitore on kellelgi vaja või viin jäätmejaama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
25.05.2022 12:06:33
|
|
|
| Molude puhul pole tollid nii olulised kui kaal, kuna meil tassivad neid suht väiksed tüdrukud viiendale korrusele komplektina. Kus linnas asuvad muidu?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IDE_siin
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2022
|
25.05.2022 12:59:08
|
|
|
Ma pole siin foorumis jah nii ammu käinud, et isegi kasutajanimi oli meelest ära läinud. Aga vahet pole, las olla siis uus.
Monitorid asuvad Tallinnas. Võin kuhugi ise ära tuua Harjumaa piires. Tartusse hetkel ei tea, et satuks lähiajal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
25.05.2022 13:04:02
|
|
|
| IDE_siin kirjutas: |
Ma pole siin foorumis jah nii ammu käinud, et isegi kasutajanimi oli meelest ära läinud. Aga vahet pole, las olla siis uus.
Monitorid asuvad Tallinnas. Võin kuhugi ise ära tuua Harjumaa piires. Tartusse hetkel ei tea, et satuks lähiajal. |
Kui sul on facebook, siis otsi sealt Glen Simson (🤠 pildiga) ja paku talle, tema komplekteerib Tallinnas masinaid.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IDE_siin
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2022
|
26.05.2022 10:03:40
|
|
|
| Glen ütles, et sobivad. Viin talle pühapäeval ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
03.06.2022 06:26:26
|
|
|
Tuli jälle üks ukrainlane ja kurtis et g550 on aeglane. Ma olin esimene kes termopastat vahetas, prose kruvi peal kleeps terve. Tark poiss oli neegriliinuksi sinna ajanud. Ma ei tea miks ta ise ei olnud nõus oma toodet supportima aga neegrilinuksiga ketas lendas sealt masinast koos prosega minema.
"Pane liinuks" mehed, supportige oma tooteid palun ise ning vanadele madinatele, millel kõik luugi all, tehke vähemalt termopasta vahetus ise ära..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007

|
03.06.2022 09:19:55
|
|
|
| ot: |
Mida seal ubuntul tavakasutaja jaoks nii väga supportida on? Rohkemat kui windoozal?
Täpselt samamoodi vajavad lollkasutajad supportit, kui oma masina silmini risu täis tirivad ja isegi ssd ei aita seda masinat enam liikuma.
See, et rauda ei hooldata, on muidugi paha.
Kui see jutt siia ei sobi, kustutage ära. |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
03.06.2022 09:37:12
|
|
|
| Ei olegi vahet selles osas, et saame ka windoosaga karvapallid vendis kivistunud pastaga otseannetusi üle teha, kümmekond masinat on ukrainlased meile toonud, mis on neile annetatud heade kavatsustega. Lihtsalt kui teha siis teha, seest puhtaks, uus pasta, ssd, win10 lihtsam neile ja saab ikka asja mitte mingi junni.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.06.2022 16:30:45
|
|
|
| avrn kirjutas: |
| ot: |
Mida seal ubuntul tavakasutaja jaoks nii väga supportida on? Rohkemat kui windoozal?
Täpselt samamoodi vajavad lollkasutajad supportit, kui oma masina silmini risu täis tirivad ja isegi ssd ei aita seda masinat enam liikuma.
See, et rauda ei hooldata, on muidugi paha.
Kui see jutt siia ei sobi, kustutage ära. |
|
Sama nagu seadistamata Windowsiga. Pooled driverid puudu või problemaatilised, sest tootjapoolne ikaldus. Ega need Linuxi kutid ei kontrolli, kas kõik 100% töötab alati, sest Linux ju.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.06.2022 16:41:22
|
|
|
| ot: |
Seda on siin foorumis juba mitmes teemas lahatud
Pikk jutt lühidalt, probleemist ollakse teadlikud ja sellega tegeletakse. |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
03.06.2022 18:35:15
|
|
|
Mul pole annetatud masinast tarvis muud kui teada, kas aktiveerub või on aktiveeritud. Enamustel mida keegi on proovinud teha on keeled ja regioon paigast. Hdd lendab välja, ssd saab factory reset i. lihtsam ja võtab vähem aega kui programmides keeli 1 haaval sättida.
Support antud juhul see, et kui inimene tuleb kurtma, et aeglane, tee siis ise kiiremaks. Miks ma pean sinu järelt koristama?
1 acer oli millele ma emaplaadile tehtud 3g moodulile w10 all töötavat draiverit ei saanudki.
30ssd d jaotame täna laiali.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
08.06.2022 18:05:48
|
|
|
Veits OT, ent põgenikele üht kasutatud Tallinnas asuvat narivoodit (madratsitega) ei suuda läbi oma kontaktide ära anda?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.06.2022 18:11:14
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Veits OT, ent põgenikele üht kasutatud Tallinnas asuvat narivoodit (madratsitega) ei suuda läbi oma kontaktide ära anda? |
OT jätkuks - tegelikult vajavad neid ka kohalikud ehk ei pea ilmtingimata põgenikele pakkuma.
Aga noh, selliste asjadega ära andmisega on tihti see häda, et tuleb jutt, et too ise mulle sobival ajal tasuta viiendale korrusele ja pane kokku ka ja siis lööd käega.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
08.06.2022 18:13:56
|
|
|
Käesolevalt on just vaja viiendalt ära viia
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
24.06.2022 21:06:09
|
|
|
Väga vajaks: delli väikese otsaga laadijat, ddr4 sülerimälusid, graafikalauda, marjaks kulub ka palju muud, laurxi sõnul siinsed on vahvaid sülerikotte ja kaableid kaa annetanud.
Oleme veidi vahendeid kogunud, ülimõistliku hinna eest saaks midagi ka osta, ssd-sid ja wifidongleid ostame nagunii iga kuu üle 50-100tk.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
05.07.2022 10:55:46
|
|
|
Ma uurin neiude käest üle, kes neid liigutavad. Oli miski moodsam (2017) XPS 13" ma eeldaks et peenike ots ja 45W või 60W, osa Delle pirtsutab kui 45W panna aga see saaks hakkama vist. Kui keegi tahab vahetada, saan vastu pakkuda HP suure v väikse otsaga (bluetip), Delli suure otsaga ja Lenovo kandilist või isegi USB-C.
[EDIT] Muu kraam on vaikselt taas kokku tiksunud aga igaks juhuks uurin, kas kellelgi on vedelemas ddr2 2gb mälusid või välist helikaarti?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kb32
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2022
|
01.08.2022 13:56:02
|
|
|
| Tean küll, et Chromebookidesse suhtutakse tihti kartusega ja et kõigile need ei sobi. Aga kui selle üleskutse raames sobiks Asus C201P Chromebook, siis oleks üks üle. Touchpad ei tööta, vea põhjust ja parandamise võimalusi mina ei tea, aga juhtmega hiirega saab täiesti normaalselt kasutada. Targemad saavad võib-olla ka selle korda. Aku töötab hästi, hetkel olen uue laadija ootel. Kui see on olemas, siis saaks kuhugi Tallinnas tuua.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
01.08.2022 14:21:05
|
|
|
| kb32 kirjutas: |
| Tean küll, et Chromebookidesse suhtutakse tihti kartusega ja et kõigile need ei sobi. Aga kui selle üleskutse raames sobiks Asus C201P Chromebook, siis oleks üks üle. Touchpad ei tööta, vea põhjust ja parandamise võimalusi mina ei tea, aga juhtmega hiirega saab täiesti normaalselt kasutada. Targemad saavad võib-olla ka selle korda. Aku töötab hästi, hetkel olen uue laadija ootel. Kui see on olemas, siis saaks kuhugi Tallinnas tuua. |
Kõik oleme vastu võtnud, kasutuskõlblikumaks teinud ja välja jaganud, ka 2010 android 4 tahvlid, jagame seda mida meile antakse. Leiame ka chromebookidele soovijad. Viia saab alati arvutitarka.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kb32
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2022
|
01.08.2022 14:53:09
|
|
|
| Tänud! Siis ootan laadija ära ja Arvutitarka!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|