dohc-48v12, võiks ükskord juba aru saada, et asi ei ole mängus, matchmakingus või teistes. Asi on suuresti ikka temas endas kinni, kes mängu ei taju ning lammutamise peale probleemid tekkima hakkavad.
Proovi omale baasasjad selgeks teha ning ürita meeskonda sobituda. Ja lõpeta käesoleva teema risustamine oma ebapädevate, ent enesekindlate seisukohtadega. Sama suhtumine, mida mängus näitad, peegeldub ka siin.
Mõtle veidi selle kõige peale ja proovi enese suhtes objektiivne olla. _________________
Tahaksin öelda, et see dohc-48v12 räägib ausat juttu, et koodereid on meeletult.
Selline tore lehekülg on olemas. https://convars.com/csgostats/en/bans
Hakkasin oma competitive matchmakingu mänge lisama 2019 1.jaanuarist ja see näitab täpselt ära, kes on bänneriinot saanud hetkel lehekülgi 117 ja ainult 3 lehekülge on valged kus pole keegi bänni saanud, aga needki muutuvad varsti punaseks, seis on nutune.
Matches added: 1167
Players banned: 821
Lõbu pärast võib mängida, aga mingitest rankidest pole isegi mõtet rääkida.
Njh vaatasin ka enda statistikat niipalju kui steam suutis matche manada...
136 mängu ja 46 playerit saanud bänni... Pmst iga kolmas pela mõni kooder sees
CSGOd ei saa mängida kui sul pole 100+ hz monitori. Tegelikult peaks olema nii, et mäng ei lähe isegi käima kui sellist monitori ei ole arvutiga ühendatud.
11.6 tollise läpakaga ja intel hd4000 peal saanud DMG ranki kätte. Ei ole ikka päris nii, et tehnika annab kõvasti juurde.
LE rankis sai isegi kunagi 60hz monitori ja gtx 745-ga mängitud. Samas parema arvutiga oli supreme/global peaaegu koheselt soolas.
Kindlasti aitab kaasa, aga praegusel juhul on ikka asi mängijas kinni. Kui tema 4k 60hz väide juba välja tuleb siis ilmselgelt on näha, et ei ole põhitõdesid mängust isegi uurinud.
CSGOd ei saa mängida kui sul pole 100+ hz monitori. Tegelikult peaks olema nii, et mäng ei lähe isegi käima kui sellist monitori ei ole arvutiga ühendatud.
11.6 tollise läpakaga ja intel hd4000 peal saanud DMG ranki kätte. Ei ole ikka päris nii, et tehnika annab kõvasti juurde.
Evil14 paistab ekstra olevat. Vist pidas silmas seda, et kõrgemal tasemel ei saa kehvema rauaga nii häid tulemusi. MM rankid ei ole päris see tase, milles kinni olla.
Saage aru matchmaking on katki ! Suht tavaline et team kus mina mängin koosneb algajates (mitte smurfidest) heal juhul saanud prime vääriliseks või mõni medal (coin) vastased on tavaliselt (rind läikimas medaleist nagu l***i V**t) aga millegipärast on ta SE -SEM rankis !
Kui ma vastamisi läheme siis saan aletalt ära. (smurfin boosted no prime kontoka GNM-is. Uskumatul kombel boostisin ise) kui primedega cooldown (nagu seda kahe kontoga hetkel olen) enamus vastastest kellest juba ütleme et raske jagu saada ja peab mõtlema on mg ja + !!! Ainult et millegipärast on prime-s sellised SE ja SEM-id Ühesõnaga ärge ajage ila suust välja kui te ei mängi erineval tasandil, nagu seda mina. Veel suhteliselt tavaline kui kaotus siis suurelt (et laias laastus üle ühe mängu kaotuse) seda saaks tõlgendada umbes nii et mitu ja enam korda kehvem team on kokku pandud vastaste jaoks. ALA 5-16 ehk üle 3 korra kehvem.
Korraliku võrdseid mänge on harva, ja need on nauditavaid, ja õpetlikud mitte ülejooks mis tegelikult mittemidagi juurde ei anna, see sama nagu smurfimine, mis tapab mängu, nagu ka hackimine !
Aa tegin ühe smurfi ringi tõesti enda jaoks (kas siis mina olen sitt või on matchmaking katki. vabandasin ka vastaste ees), No prime-ga gn3-ga läksin siis SEM mängu, vastastastel polnudki võimalust. reaalselt nad olidki seda ranki mida pidid olema ja ka mängisid ka nii.
Drankimisest piisab kahest kaotusest, rank up-iks vaja kaks korda rohkem võite kui selles rankis kaoutusi! või siis 8 võitu järjest samas rankis.
Raua kohta niipalju et olen elu aeg mänginud FPS-e 60hz ka ET-d üle 7 aastat kindlasti (ei saa öelda olin seal kehv) muidugi see natukene teine mäng kui seda CS. Sama ütlesin ka rank mind ei huvita enam olen juba nii vana et poisikestega ei saagi võistelda kui siis ainult kavaluse või üllatustega.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2360614949 _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Mull lihtsalt pole sõnu !!!!!! _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
CSGOd ei saa mängida kui sul pole 100+ hz monitori. Tegelikult peaks olema nii, et mäng ei lähe isegi käima kui sellist monitori ei ole arvutiga ühendatud.
11.6 tollise läpakaga ja intel hd4000 peal saanud DMG ranki kätte. Ei ole ikka päris nii, et tehnika annab kõvasti juurde.
Mis asi see DMG veel on, jutt ei käi matchmaking rankidest, vaid Faceit 2000+ elo ja ESEA ranK B-st alates. Ei saa nendest aru, kes seal DMG tasemel üldse mängivad, puudub point, mina olen alati tõsiselt seda mängu võtnud, et olla kõrgel tasemel.
60hz monitoriga võid ainult for fun seda mängu mängida.
60Hz monitoriga võid mängida niikaua kuni pole paremat proovinud. _________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
CSGOd ei saa mängida kui sul pole 100+ hz monitori. Tegelikult peaks olema nii, et mäng ei lähe isegi käima kui sellist monitori ei ole arvutiga ühendatud.
11.6 tollise läpakaga ja intel hd4000 peal saanud DMG ranki kätte. Ei ole ikka päris nii, et tehnika annab kõvasti juurde.
Mis asi see DMG veel on, jutt ei käi matchmaking rankidest, vaid Faceit 2000+ elo ja ESEA ranK B-st alates. Ei saa nendest aru, kes seal DMG tasemel üldse mängivad, puudub point, mina olen alati tõsiselt seda mängu võtnud, et olla kõrgel tasemel.
60hz monitoriga võid ainult for fun seda mängu mängida.
Ajutiselt reisil olles või välismaal olles tahaks ka mängida.
Madala input laggiga 75hz monitor on ka juba väga pädev. isiklikult ütleks, et proovides tundus 60 vs 75 vahe suurem kui 75 vs 120 hz.
Mingi aeg sai ühte hädisemat VA 144hz monitori proovitud ja tollega polnud üldse meeldivam mängida kui TN 75hz benquga. Ehk siis suuremat rolli mängib paneel kui kirja pandud hz.
27" 1440p 165Hz peale kolimise järgselt esimene päris CS:GO sessioon ka tehtud. Veidi vajab harjumist (pole väga pikalt üldse mänginud ka), ent ütleks, et väga hea. Efekt on nagu arvasin. Lisaks eile mõtlesin ja nägin sõpra speccides ka, et ilmselt on kasu ka sellistes olukordades, kus flashi kadumine kiirem on, jne. _________________
Küsimus targematele.
Miks CS:GO menüüs on teine mouse sens kui ingame?
Kas seda saab ühtlustada ka?
Näiteks Buy menu lahti tehes on täiesti teine sensitivity!
Küsimus targematele.
Miks CS:GO menüüs on teine mouse sens kui ingame?
Kas seda saab ühtlustada ka?
Näiteks Buy menu lahti tehes on täiesti teine sensitivity!
proovi muuta oma DPId nii, et saad mängus sensi 1.0 panna
Vot ma ei sa aru, Steam guard on peal ja telefonis aktiivne, Confima pean seal ikka ,kui miskit müüki panen aga mingi 15 päeva oote aeg on peal?
MIs valesti on v mis ma muutma pean ,et see ära kaoks
Kus soovitaksite oma CSGO serverit hostida? Kas peab olema dedicated või sobib ka VPS?
Oleneb mitme mängijaga serverit tahad hostida. CPU jõudu normaalselt vaja isegi 5v5 serveri jaoks.CPU-de arv ei oma tähtsust, kuna CSGO server on enamjaolt singlethreaded , ehk rusikareegel on 1 töötav server = 1 füüsiline tuum. VPS puhul võib host su VPS vabalt blokeerida, kuna kasutad liiga palju CPU-d. Kui midagi odavat tahad testimiseks ja madala latentsiga, siis parim mõte on hetzneri poole vaadata. Nende Soome DC on hea asukoha ja hindadega . Kunagi ammu käis Elisa või STV ühendus üle Rootsi, aga isegi siis jäi latents 15-20ms vahele. Ei tea kas see olukord on paranenud. Telia ühendusega Tallinnast on 3-5ms ping.
Kus soovitaksite oma CSGO serverit hostida? Kas peab olema dedicated või sobib ka VPS?
Hetznerist võta dedicated server ja go for it.
Minu arust selle CPU teemaga CSi serveri puhul on natuke üle paisutatud, sest ma olen proovinud nii vanema generatsiooni inteli cpudega kui ka uute AMD omadega ja pole mitte kunagi serveritel probleeme olnud.
Ainuke kus CPU (ning RAM) on mõjutanud korralikult on minecrafti serveri hostimine.
Hea CSGO serveri hostimine pole päris nii lihtne. Kui tahate seal 5v5 korraldada või muidu kvaliteetselt tulistada siis tuleb linuxi kerneli kallale minna juba esmalt + mida parem single thread performance seda parema ja stabiilseima serveri VAR saab.
Ideaalis 0.000-0.010 VAR kanti umbes. _________________ Lae pildid -> pilt.io
huvitav kas need kaasaegsed lcd-ga tahvlid võiks veel paremad olla?
Täitsa võimalik, kuna tracking on täpsem ja sujuvam
Huvitav oleks teada, kas tohiks ametlikus võistluses seda kasutada Võtad oma pliaatsi välja ja hakkad joonistama.
huvitav kas need kaasaegsed lcd-ga tahvlid võiks veel paremad olla?
Täitsa võimalik, kuna tracking on täpsem ja sujuvam
Huvitav oleks teada, kas tohiks ametlikus võistluses seda kasutada Võtad oma pliaatsi välja ja hakkad joonistama.
Pigem on tegemist Source2 üleminekuga nagu oli ka Dota2 puhul kus tuli algselt "Dota2 Reborn". Paraku siin tegu samaga. Vaevalt, et uus mäng tuleb kuna skin market nii võimas osa, et see oleks lollus kui Valve teeks täiesti uue mängu.
pots4t4j4, mõtle kui kaua nende uute selgeks õppimisega aega läheb, kõik callid ja smoke throwid jne.. siianigi avastatakse veel 25a vanadest mapidest buge ja põnevaid piksleid, mida ära kasutada. CS ei ole niisama ajaviide, vaid ikkagi tõsine võistlusmäng.
pots4t4j4, mõtle kui kaua nende uute selgeks õppimisega aega läheb, kõik callid ja smoke throwid jne.. siianigi avastatakse veel 25a vanadest mapidest buge ja põnevaid piksleid, mida ära kasutada. CS ei ole niisama ajaviide, vaid ikkagi tõsine võistlusmäng.
+ pole mõtet parandada, mis ei ole katki. _________________ Pakun soodsalt filamente! - prindisemu.ee Soovid midagi 3D printida? Võta julgelt ühendust! Apple Ipad A16 128GB + kaaned + 1st gen pencil
pots4t4j4, mõtle kui kaua nende uute selgeks õppimisega aega läheb, kõik callid ja smoke throwid jne.. siianigi avastatakse veel 25a vanadest mapidest buge ja põnevaid piksleid, mida ära kasutada. CS ei ole niisama ajaviide, vaid ikkagi tõsine võistlusmäng.
+ pole mõtet parandada, mis ei ole katki.
+ ja see, mis on katki, see parandatakse. Aga mitte Cobblet _________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
ikka mingid samad vanad mapid mis 25a tagasi, uusi ei mõisteta teha?
Klassikaline suvaline väljaütlemine - väga iseloomulik konkreetsele kasutajale.
Kas sa mängid seda mängu üldse?
Playerbase selgelt hindab seda, mis on ja ei vaja drastilisemaid muutuseid.
BTW. Võid ju teha uusi mäppe nii palju kui tahad & mängida oma serveris. & uusi mäppe on ju aja jooksul ikkagi ka tulnud .
CS2 osas muidu ütleks, et kohati tundub üleliigne läige, jne. graafiliselt. & vana tundub veidi mu maitse jaoks parem kohati, ent eks näis kui päriselt kogeda.
Smoke-i asi tundub ka veits üle võlli... kuidas IRL smoke käitub kuulide suhtes? Kahtlen, et nii suur mõju. _________________
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.