Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 565, 566, 567 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 13.07.2022 18:24:16 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tere, aitäh, pole vaja.
How hard can it be? icon_neutral.gif

Ole nüüd, see on ju tervelt neli sõna. Ja veel võhivõõrale inimesele! icon_eek.gif

Pealegi, miks ma peaks talle "aitäh" ütlema, see kõlab nagu ta oleks mulle midagi juba andnud ja ma olen talle tänu võlgu? Parem mitte, jookseks lihtsalt minema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 18:27:38 vasta tsitaadiga

Osad on väga tüütud, ei saa nad viisakast äraütlemisest aru ega midagi.
Muidugi igast nalja on nendega ka saand. Võibolla olen kunagi siin ka pajatanud, vist.
Ühele kutile andsin värskelt soetatud turbakoti sülle, et niikaua kui oma müügijuttu pajatab, hoiab kotti ka. Ei tulndki sest asja, kutile endale tegi asi nii nalja, et hakkas naerust luksuma ja läkastama ja sinna see jutt jäi.
Ühel Viasati tegelasel sai mu küsimistest nii kõrini, et ahastades ütles mulle, et ma teda kiusavat. Mina vastu: Kas mina teile hõlma hakkasin?
Neid seiku on veel olnud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 18:30:13 vasta tsitaadiga

avrn, icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 19:19:27 vasta tsitaadiga

Ma teesklen, et olen välismaalane, kes ei mõista ei eesti ega inglise keelt. Natuke mõistan espanol, pomisen midagi, jäetakse rahule.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 19:21:16 vasta tsitaadiga

AlvinL kirjutas:
Ma teesklen, et olen välismaalane, kes ei mõista ei eesti ega inglise keelt. Natuke mõistan espanol, pomisen midagi, jäetakse rahule.

Mis sa siis teed, kui vastuseks peaks tulema laviin soravat hispaaniakeelset juttu? icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 19:28:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tere, aitäh, pole vaja.
How hard can it be? icon_neutral.gif


Üks elisa tattnokk hakkas selle peale ohkima et aitäh mille eest, ma pole veel midagi pakkunud icon_lol.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 19:31:35 vasta tsitaadiga

Miks üldse mingeid võlts-vabandusi välja mõelda? icon_biggrin.gif

Käigu pealt "tänan ei" peaks olema ju piisav?


viimati muutis SKG 13.07.2022 19:32:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 19:31:41 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
AlvinL kirjutas:
Ma teesklen, et olen välismaalane, kes ei mõista ei eesti ega inglise keelt. Natuke mõistan espanol, pomisen midagi, jäetakse rahule.

Mis sa siis teed, kui vastuseks peaks tulema laviin soravat hispaaniakeelset juttu? icon_lol.gif

tengo prisa (= mul on kiire) icon_biggrin.gif Aga pole veel juhtunud.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 20:07:04 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt ei jää seisma. Kas mõni järele ka on jooksnud, ei tea, ei vaata kunagi selja taha sellises olukorras. Ülejäänu on nende enda asi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 20:28:11 vasta tsitaadiga

See kõik on naljakas või miks siin teemas?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.07.2022 20:51:13 vasta tsitaadiga

Pensionišaakalitele tasub öelda, et Tulevas on. Noor ja roheline võib-olla hakkab veel pusima aga need, kel kogemust on, jätavad kohe rahule. Korduvalt proovitud.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.07.2022 21:23:23 vasta tsitaadiga

Ma ütlen tavaliselt elisatüüpidele, et mul on juba pension teie juures hoiul ja LHV tüüpidele, et kõik mobiilid ja nett on juba neilt. Enamasti võtab see nad tummaks ja ei osata midagi vastata. Paar korda on vist mingi äss vastu sattunud ja suutnud kohe parandama hakata mida ikka tegelikult pakutakse.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 22:15:06 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Ma ütlen tavaliselt elisatüüpidele, et mul on juba pension teie juures hoiul ja LHV tüüpidele, et kõik mobiilid ja nett on juba neilt. Enamasti võtab see nad tummaks ja ei osata midagi vastata. Paar korda on vist mingi äss vastu sattunud ja suutnud kohe parandama hakata mida ikka tegelikult pakutakse.

Paar korda on küsitud, "Kes interneti tuppa toob", olen vastanud, et ise ikka toon, siis jäid suu ammul vahtima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 22:54:29 vasta tsitaadiga

Kui neid näen, siis lähen seina äärtpidi mööda ja väldin igal juhul. Igasugune inimestega suhtlemine ja silmside ajab mind kokutama ja peopesi higistama. Ükskord jäi isegi poodi minemata ja nälgisin õhtul kodus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 08:02:27 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Kui neid näen, siis lähen seina äärtpidi mööda ja väldin igal juhul. Igasugune inimestega suhtlemine ja silmside ajab mind kokutama ja peopesi higistama. Ükskord jäi isegi poodi minemata ja nälgisin õhtul kodus.

Aga järgmine kord tõsta vasak käsi üles ja ütle NET ja parem käsi pane rusikasse või veel parem, hakka nagu midagi põuest otsima ja muidugi tee hästi kuri nägu pähe. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 09:18:28 vasta tsitaadiga

Kannad vahitorni kaasas ja hakkad neile jehoovat peale ajama.

Või siis lihtsal tervitad vastu ja kõnnid edasi.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?


viimati muutis Braien 14.07.2022 09:30:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 09:27:34 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Ei saa ka probleemist aru. Kui nad ütlevad tere, siis ütlen tere vastu viisaka inimesena, aga see on ka maksimaalne suhtlus nendega. Astun lihtsalt edasi.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 10:23:48 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Kui neid näen, siis lähen seina äärtpidi mööda ja väldin igal juhul. Igasugune inimestega suhtlemine ja silmside ajab mind kokutama ja peopesi higistama. Ükskord jäi isegi poodi minemata ja nälgisin õhtul kodus.

Aga järgmine kord tõsta vasak käsi üles ja ütle NET ja parem käsi pane rusikasse või veel parem, hakka nagu midagi põuest otsima ja muidugi tee hästi kuri nägu pähe. icon_biggrin.gif


Ma ei taha ennast kuidagi venekeelse mansaga siduda ja pelgalt mõtegi, et kehastuksin wenelasex ajab mind oksele ning teeb kingapaelad armsaks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2022 03:03:06 vasta tsitaadiga

Oskab keegi vastu vaieldada vanarahva tarkusele: igast inimesest võib saada ment, mendist ei saa kunagi inimest?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2022 09:09:20 vasta tsitaadiga

Bs
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2022 09:25:18 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Oskab keegi vastu vaieldada vanarahva tarkusele: igast inimesest võib saada ment, mendist ei saa kunagi inimest?


Vähe said tappa venelaste käest

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2022 12:11:09 vasta tsitaadiga

See on selline maksud sõidavad või Toompeale vabadust nõudva mineva suguseltsi tõekspidamine.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2022 12:31:42 vasta tsitaadiga

AlvinL kirjutas:
Dogbert kirjutas:
AlvinL kirjutas:
Ma teesklen, et olen välismaalane, kes ei mõista ei eesti ega inglise keelt. Natuke mõistan espanol, pomisen midagi, jäetakse rahule.

Mis sa siis teed, kui vastuseks peaks tulema laviin soravat hispaaniakeelset juttu? icon_lol.gif

tengo prisa (= mul on kiire) icon_biggrin.gif Aga pole veel juhtunud.

Ma ei üllatuks, kui hispaania keeles vastataks. Ma olen vist kõikide rasside esindajaid LHV müügimeeste "müügiputka" juures näinud. Ei tasu loota, et nad keeli ei oska. Vene keelt võib-olla mitte, aga popid lääne keeled on enamikel suus.
Sold OUT kirjutas:
liiv kirjutas:
Oskab keegi vastu vaieldada vanarahva tarkusele: igast inimesest võib saada ment, mendist ei saa kunagi inimest?


Vähe said tappa venelaste käest

Kusjuures venelastelt tappasaamiseks peab neid üldjuhul ärritama mingil viisil. Lihtsalt mööda kõndimise ja eestlasena eksisteerimisega on raske neilt peksa saada. See aeg, kus "suitsu on" küsiti ja lõug lendas, on minevik.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2022 12:31:48 vasta tsitaadiga

Ja päevaga võivad rohkem taskusse lükata kui mõne mehe poole kuu töötasu.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2022 15:23:32 vasta tsitaadiga

SAS streigib. Ameerika pensionärid ei jõua Helsingisse lennukile. Võtame takso, 1350 km kaugusele sihtkohta. Elektri takso icon_lol.gif
Kalkulaator ütleb, et reis peaks maksma 40 000 krooni.
Tromsø Norra - Helsinki Soome icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2022 15:38:51 vasta tsitaadiga

SKG, esmaspäeval saad odava ventilaatori.

https://www.facebook.com/lidlireland/photos/a.142996099047256/5900338329979642/?type=3
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2022 16:43:54 vasta tsitaadiga

Hah, hea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2022 16:43:46 vasta tsitaadiga

Jätke okupantide tank rahule! Muidu ei tule turiste Eestisse.
https://www.puhkaeestis.ee/et/monument-tank-t-34
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.07.2022 16:45:28 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Jätke okupantide tank rahule! Muidu ei tule turiste Eestisse.
https://www.puhkaeestis.ee/et/monument-tank-t-34

Andke tank siia, turiste on igal pool vaja icon_exclaim.gif
https://www.postimees.ee/7567441/hiidlased-tahavad-narva-tanki-endale-raik-kes-keda-provotseerib
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2022 17:17:09 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Jätke okupantide tank rahule! Muidu ei tule turiste Eestisse.
https://www.puhkaeestis.ee/et/monument-tank-t-34

Andke tank siia, turiste on igal pool vaja icon_exclaim.gif
https://www.postimees.ee/7567441/hiidlased-tahavad-narva-tanki-endale-raik-kes-keda-provotseerib


Need kes selle pärast siia tulevad võiks üldse mitte tulla. Narva tiblad kes oma s_tta sinna sidumas käivad võiks ka üldse mitte olla.
Aga päris vanarauda seda veel viia ei tasu. Kaitsevägi saaks enne natuke tankitõrjet harjutada selle peal.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2022 17:18:27 vasta tsitaadiga

https://elu24.postimees.ee/7567523/fotod-vaid-paar-paeva-tagasi-vales-kohas-parkinud-autojuht-pani-kinni-jarjekordse-konnitee
Ei viitsi keegi nende pargin-kus-tahan tüüpidega tegeleda icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2022 17:34:42 vasta tsitaadiga

jahh, muidu ei ole mul kusagil poseerida, kui Narvat külastan icon_cry.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 19.07.2022 17:39:45 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
jahh, muidu ei ole mul kusagil poseerida, kui Narvat külastan icon_cry.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
sul ju kombeks hiiumaad ka külastada
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2022 17:48:57 vasta tsitaadiga

no kõigepealt peab see sinna saama doh.gif
Seal on anastajate läbu niigi võikas koguses. thumbs_down.gif
Kõik see pask tuleks hävitada, metsad punkreid ja lagunenud hooneid täis icon_evil.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2022 21:56:51 vasta tsitaadiga

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120038248/mitu-last-veel-saada-plaanid-miljardar-elon-musk-andis-ootamatule-kusimusele-kentsaka-vastuse
tsitaat:
„Tunnen Elonit vaid veidi,“ sõnas Cuban, „ta on omamoodi tüüp.“ Miljardär meenutab, et saatis Muskile aastaid tagasi sõnumi, kuna soovis meest lapse sünni puhul õnnitleda. Õnnitluses küsis Cuban naljaga pooleks, mitu last ärimees veel saada plaanib. Selle peale andis Musk väga kentsaka vastuse, öeldes: „Marss vajab inimesi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2022 22:01:55 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608661804/kanepi-vald-reklaamib-suure-laburindi-abil-ennast-ja-toostuslikku-kanepit
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2022 22:53:16 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Jätke okupantide tank rahule! Muidu ei tule turiste Eestisse.
https://www.puhkaeestis.ee/et/monument-tank-t-34


"puhkaeestis" lehte rahastab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus rofl.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2022 22:53:22 vasta tsitaadiga

https://www.thedailybeast.com/russia-says-its-losing-because-ukraine-has-experimental-mutant-troops-created-in-secret-biolabss

Rly?

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2022 23:10:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://elu24.postimees.ee/7567523/fotod-vaid-paar-paeva-tagasi-vales-kohas-parkinud-autojuht-pani-kinni-jarjekordse-konnitee
Ei viitsi keegi nende pargin-kus-tahan tüüpidega tegeleda icon_biggrin.gif


sm. lihtsalt näitab oma meelsust Eesti Vabariigi suhtes. mille on ta kaasa toonud tiblastanist.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2022 23:40:03 vasta tsitaadiga

Suva ju kus parkida. Saab mööda ilusti
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2022 23:50:52 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Suva ju kus parkida. Saab mööda ilusti



Aga kui kolm titemammit kärudega tulevad kolmekesi kõrvuti? Ega nad haned pole, et üksteise järel reas peaks liikuma.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.07.2022 01:14:49 vasta tsitaadiga

Ära neela sööta alla.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2022 09:54:14 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/sarah_tomlinson/status/1549562491125977089?cxt=HHwWgsCqjYa4k4ErAAAA
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2022 15:56:09 vasta tsitaadiga

läks isa tütrega sauna ja tütar küsib isa ripendava tilli kohta: mis see siis on?
isa: see on vorst
tütar: aga kuna mina vorsti maitsta saan
isa (poolsosinal): kui sa kellelegi ei räägi siis kasvõi kohe
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2022 16:05:22 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
läks isa tütrega sauna ja tütar küsib isa ripendava tilli kohta: mis see siis on?
isa: see on vorst
tütar: aga kuna mina vorsti maitsta saan
isa (poolsosinal): kui sa kellelegi ei räägi siis kasvõi kohe

kui sa surnud oled, siis endal pole suurt häda miskit, vaid teistel on raske
.. no sama on siis kui sa loll oled.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2022 16:27:23 vasta tsitaadiga

Kuna rubriik on siiski naljad elust enesest, siis kindlasti pakuks nii lastekaitsele kui politseile huvi kus, millal ja mis isikute vahel see täpselt toimus icon_exclaim.gif
Saan aru küll, et liiv selle ilmselt kuskilt naljanurgast võttis, aga selle jaoks on teine teema
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2022 16:45:14 vasta tsitaadiga

Vähemalt kui ERMil või Vabaõhumuuseumil peaks mõne näituse jaoks olema soovi lastele päris Onu Heinot näidata, siis teavad kellele helistada. Tänapäeva tühistamiskultuuri taustal suures väljasuremisohus liik.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 23.07.2022 19:44:32 vasta tsitaadiga

Mis te rabelete? Anekdoodist ju ei selgu tütre vanus. Võimalik, et 30tes vanatüdruk icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2022 20:52:38 vasta tsitaadiga

No kui 30tes tütar siis on ok. Liiv paneb sama rada nagu siin mõnda aega tagasi üks HV user, kellel katus ära sõitis.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2022 21:04:37 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 565, 566, 567 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.