Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidupoodide ja kaubanduskeskuste teema (küsitlus: Millist toidupoodi külastatad peamiselt?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist toidupoodi külastatad peamiselt?
Selver
32%
 32%  [ 61 ]
Prisma
15%
 15%  [ 29 ]
Rimi
5%
 5%  [ 11 ]
Maxima
8%
 8%  [ 15 ]
Selver ABC
1%
 1%  [ 3 ]
Coop
15%
 15%  [ 29 ]
Grossi toidukaubad
2%
 2%  [ 5 ]
KTÜ (Keila Tarbijate Ühistu)
1%
 1%  [ 2 ]
Aldar Market
0%
 0%  [ 0 ]
Säästumarket (Rimi Eesti Food AS)
2%
 2%  [ 5 ]
Stockmann
1%
 1%  [ 2 ]
Mõni muu toidupood
1%
 1%  [ 2 ]
Kindlat eelistust pole
8%
 8%  [ 16 ]
Lidl
2%
 2%  [ 5 ]
hääli kokku : 185

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 14:18:02 vasta tsitaadiga

Condamed kirjutas:
Bolt Marketis -50% promo, tundub, et seda pakutakse kõigile. Kuivained saab päris odavalt kätte, ma eeldan, et sellise hinnaga ei saa kuskilt hulgilaost vms ka, võimalik vaid Bolti ärimudeli puhul. icon_biggrin.gif
Huvitav, kas sel promol mingi limiit ka, iseenesest võiks paari soti eest tatart jms varuks võtta kui nii odavalt antakse.


See -50% kehtib vist ainult ühele esimesele tellimusele Bolt Marketist.
Mul kadus igatahes kohe peale esimest tellimust ära see -50%
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 14:22:24 vasta tsitaadiga

Üldiselt on Wolt parem poest kauba tellimiseks. Neil on mingi Wolt market ka, aga saab tellida ka Rimist ja Prismast kus valik on suurem ja hinnad soodsamad.
Kui 10kg tatart või mida iganes Bolt kampaania korras soodsalt pakub vaja pole, siis üldiselt on suht kirves. Pluss veel ebamugavus, et peab asju läbi nõelasilma ajama ehk veebilehte pole vaid peab äpi kaudu tellimuse tegema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 14:40:24 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Condamed kirjutas:
Bolt Marketis -50% promo, tundub, et seda pakutakse kõigile. Kuivained saab päris odavalt kätte, ma eeldan, et sellise hinnaga ei saa kuskilt hulgilaost vms ka, võimalik vaid Bolti ärimudeli puhul. icon_biggrin.gif
Huvitav, kas sel promol mingi limiit ka, iseenesest võiks paari soti eest tatart jms varuks võtta kui nii odavalt antakse.


See -50% kehtib vist ainult ühele esimesele tellimusele Bolt Marketist.
Mul kadus igatahes kohe peale esimest tellimust ära see -50%


Oleks justkui loogiline, samas ühel kolleegil on see mitu korda (tagasi) tekkinud. Mitte koheselt, aga paari päeva pärast tagasi. Eks hoian silma peal, kas endale ka uuesti tekib, ega niisama ei tellikski, minu jaoks mugavam ise poes käia, aga jällegi, kui nii odavalt antakse.. justnimelt kuivaineid-kastmed jms ka, lühema säilivusega tooted on siin teistel tihtipeale päeva-kahese varuga tulnud säilivusaja poolest.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 14:08:10 vasta tsitaadiga

Sihuke lugu siis:

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120032938/vesi-ahjus-coopi-e-pood-lopetab-tallinnas-harjumaal-ja-parnus-teenindamise

tsitaat:

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Alo Ivaski sõnul on Coop kogukondlik organisatsioon ning sellest tulenevalt on ühistute eesmärk pakkuda kogukonnale olulisi teenuseid eelkõige oma tegutsemispiirkonnas. „Meie jaoks on e-pood tavakaupluse lisateenus, mida oleme Tallinnas ja Harjumaal keskselt arendanud selleks, et meie piirkondlikud ühistud üle Eesti saaksid soovikorral hakata nende teadmise põhjal e-poe teenust pakkuma oma piirkonna inimestele. Kuna e-poe teenuse osutamine on kallim, kui kliendid selle eest teenustasuna täna maksavad ning ühtegi kitsaskohta me samuti siinse piirkonna elanike jaoks e-poega ei lahenda, siis oleme otsustanud keskenduda rohkem piirkondlike kauplustevõrgustike arendamisele ja uute ehitamisele,“ lisas Ivask.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 14:12:56 vasta tsitaadiga

Kui väga ei eksi, siis kõikide suurte toidupoekettide e-poodide segmendid teenivad endiselt suurt kahjumit. Kütuse ja elektri hind pani sellele mugavusteenusele nüüd veel korraliku põntsu lisaks. Eks Coop oli nüüd esimene, kes kokku hakkab tõmbuma. Ennustan, et varsti see teenus muutub ka teistel kas kallimaks või siis lõpetatakse teatud piirkondades tegevus.
Coop muidugi Tallinnas ja Harjumaal eriti domineeriv pole. Nende klientuur on pigem väljaspool "linnriiki".

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 14:28:44 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608623707/toidupoed-hoiavad-oma-e-poodide-kaibe-kiivalt-enda-teada

tsitaat:

Kantar Emori andmetel on Rimi e-pood tõusnud Selveri ja Barbora järel ostjaskonnalt kolmandale kohale, jättes selja taha eCoopi.
Kantar Emori uuringuekspert Kersten Jõgi märkis, et kui Rimi e-poe tulemus on püsinud aastases võrdluses stabiilsena, siis eCoopi positsioon on veidi järele andnud.

Jõgi sõnul torkab eCoopi puhul silma konkurentidest madalam lojaalsete ostjate osakaal, kes peavad seda oma põhipoeks.


Ilmselt on mahud sedavõrd väikseks jäänud, et ei tasu enam ära.

Kõigil esikolmikul on mingi erisus: Selver tarnib üle kogu riigi, Barbora omab odavpoe kuulsust (kuigi sageli teenimatult) ja pakub teistest soodsamat tarnet, Rimist saab paremat rohelist ja puuvilju kui mujalt.
Nüüd ongi hea küsimus, et kui sa oled piirkonnas kus need kõik on kättesaadavad, siis milleks veel Coopist tellida?

Coopist oli minu meelest viga loobuda teenindamast väljaspool Tallinna ja Harjumaad, kus jääb valikuks ainult Selver. Nii oleks nad suutnud pakkuda paremat konkurentsi hindade ja valiku alal. Tarnepiirkonda tagasi tõmmates kärpisid nad ise oma potentsiaali ära - Tallinna sees ja Harjus on neil nagunii liiga palju konkurente.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 15:32:12 vasta tsitaadiga

Coopi e-poega on kaks probleemi:
1. kaubavalik e-poes on väga lai, mis oleks nagu hea. Aga see enam nii hea pole kui kätte saades avastad, et pooli asju ei olnud
2. kuller tuleb kuidas ise tahab, vahel tund aega varem, vahel tund aega hiljem ehk arvestama peab umbes 4 tunnise ajavahemikuga millal ta tulla võib. Erinevalt Selverist ei ole isegi teekond näha ehk pole aimugi millal tuleb. Ja räägin Tallinnast mitte mingist maakohast.

Konkreetselt Coopi ei tea, aga üldiselt arvan, et need e-poed miinuses pole. Nii kaua juba tegutsenud ju. Kasum võib natuke pisem olla, aga kui füüsiline pood kliendi logistiliselt mugavas asukohas pole, siis parem ka see raha üles korjata. Või isegi kui poleks väga suur probleem füüsilisse poodi minna, siis palju neid üli lojaalseid kliente ikka on, kes on harjunud e-poest tellima ja peale e-poe sulgemist ei lähe mitte teise e-poodi vaid hakkavad füüsilises poes käima.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 17:25:15 vasta tsitaadiga

Aga huvitav, mis siis nendest suure fanfaariga rajatud toidukappidest saab? Neid on ju nii Tallinnas kui Harjumaal mitmel pool. Suur investeering alles äsja tehtud nende rajamiseks ja võetakse lihtsalt maha?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.07.2022 17:30:56 vasta tsitaadiga

See kuller ei taga loodetud kvaliteeti. Ok oled coronas...jah tellisin. Muul ajal täielik ajaraisk nagu see mäkkist bolti/woltiga tellimine...saad külma asja vs ise järgi minnes 5min ja käes .

Korteris elavad ju eeldavad, et neil tuuakse see 5 kotti uksetaha...
Ehk see ajaplaneerimine juba võsas...

Kasumis nad kindlasti pole.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 17:44:31 vasta tsitaadiga

No selver on suht ainuke kelle autosi üle eesti ringi näeb vuramas ja ilmselgelt on sellega endale suurima turuosa võitnud. Barborat ka siin seal näinud aga rimi, coop jne on totaalne hall maa. Või millega iganes nad veavad. Maapiirkonnas see selveri teenus pidi päris popp olema.

Aga käisin maximas, sattusin essat korda ostukontrolli. Järgmisel ostul saab 5% alet beer_yum.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 17:44:39 vasta tsitaadiga

Kindlasti tagab kuller palju parema külmaahela säilimise toidukaubale kui sa ise. Ja kestvuskaubaga ei saa ju üldse midagi halba transpordil juhtuda reeglina. Mida ta siis ei taga? Ega keegi restoranipraadi toidupoest ei telli et on probleem selle maha jahtumisega.
Näiteks külmutatud asjad tulevad küll otse külmikust kulleril vs ise tont teab kaua aerutad nendega linnavahel. Eriti sellise palavaga... Minul ei ole kunagi nii õnnestunud jala isegi 5 min kaugusel olevast poest koju saada et jäätis ei oleks juba sulama hakanud.

Või näiteks tellisin hiljuti Selverist mingi 12 kilose arbuusi. Jee ma oleks tahtnud seda ise seljas kohale vedada, eriti arvestades et muud kaupa oli ka mitu kotitäit vaja.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.07.2022 17:49:28 vasta tsitaadiga

Sooja kartvad asjad viska kindalaekasse sõidu ajaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 17:55:11 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Sooja kartvad asjad viska kindalaekasse sõidu ajaks thumbs_up.gif


icon_rolleyes.gif Mul ei ole autot. Minu "kindalaegas" on tasku
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 18:10:57 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Sooja kartvad asjad viska kindalaekasse sõidu ajaks thumbs_up.gif


Ma ükskord tahtsin 12kg arbuusi kindalaekasse panna, aga kindalaekal oli asjast oma arvamus ja sinnapaika see jäi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 18:31:04 vasta tsitaadiga

1x corona ajal tellisin. Lihtsam ise poes käia kord päevas ja võtta mida vaja
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 18:31:41 vasta tsitaadiga

Miks sa arbuusi kindalaekasse panna tahtsid? Neid hoitakse nagunii soojas ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 18:36:16 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Miks sa arbuusi kindalaekasse panna tahtsid? Neid hoitakse nagunii soojas ju icon_rolleyes.gif


Suva näide lihtsalt provotseerimiseks, aga võime siis külmutatud hane ka näitena võtta kui tähte tahad närida.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 18:54:53 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Miks sa arbuusi kindalaekasse panna tahtsid? Neid hoitakse nagunii soojas ju icon_rolleyes.gif


Suva näide lihtsalt provotseerimiseks, aga võime siis külmutatud hane ka näitena võtta kui tähte tahad närida.


Peab tunnistama, et toon sageli käe otsas poest rohkem jahutust vajavaid asju ära kui isegi mitmesse kindalaekasse mahuks. Külmakott on abiks (ja oleks abiks kindlasti ka autoomanikule). Paraku kui pole autot kus seda pidevalt hoida, siis pole ka motti seda iga päev endaga kaasas tassida.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2022 20:47:58 vasta tsitaadiga

e-selveril hea reklaam, kaks 500g kohvipakki kokku 7.99 euri.
All kirjas, kg hind 6.99 euri.
Ei teadnudki, et 2*500g ja kilo erinevad kaalud on icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 10:23:44 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
1x corona ajal tellisin. Lihtsam ise poes käia kord päevas ja võtta mida vaja
Ainult loll käib poes, raiskab enda aega toote otsimise, tühja riiuli vahetumisel, kassajärjekorras seismine peale, kui saab mõne hiireklikiga tooteid osta ning endale sobival ajal kappi järele minna, töölt koju sõites näiteks.

Aga mis seal ikka, saab hääletada jalgadega, Maxima, Rimi, Selver jätkuvat olemas, Coop kaob siis valikust.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 10:53:44 vasta tsitaadiga

Poes käin, tühje riiulid ei vahi, kassasabas ei passi. Siuke poolloll vist.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 11:13:55 vasta tsitaadiga

selleks peab ikka puhas idi olema, kui isegi poes käimine ülejõu raske on icon_rolleyes.gif icon_cry.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 11:16:21 vasta tsitaadiga

Kes ütles et raske? Kas näiteks pangakontoris arveid maksmas käia on raske? Ei ole ju, küll aga tüütu. Poes käimisega on sama teema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 11.07.2022 11:17:34 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
selleks peab ikka puhas idi olema, kui isegi poes käimine ülejõu raske on icon_rolleyes.gif icon_cry.gif

See praegu mõeldakse meelega raskeks
Üldiselt nende e poodide kvaliteet nii sitt tarne osas, et enam ei saagi tellida. Alati on midagi puudu või valesti ja peab ikka poodi kohale minema
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 11:27:39 vasta tsitaadiga

napoleon, Mi Niga võrdlema, oled väljendit kuulnud? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 11:39:36 vasta tsitaadiga

Hiid, ei ole see midagi niiväga M ja N võrdlemine. Mõlema tegevuse jaoks peab kodust välja minema ja mõlema puhul on võimalik see ka neti kaudu ära teha. Kui ma muidugi mingil põhjusel juba poes või poe kõrval olen, siis on natuke teine teema kuigi on ka seda juhtunud, et poest selg ees välja tulen kui rahvamassi ja järjekordi näen.

Aga selle eCoop sulgemisega tekkis üks uitmõte. Wolt kaudu saab Rimist ja Prismast ka tellida. See tähendab, et põmst alla tunni ja kaup käes. Mingist summast alates(vist 30€) on kohaletoomine ka tasuta. Ok, valik pole muidugi see mis nende e-poes, aga ikkagi kuidas neil see ära tasub, aga eCoop ei tasu ära, sellest ma aru ei saa.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 12:46:32 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Hiid kirjutas:
selleks peab ikka puhas idi olema, kui isegi poes käimine ülejõu raske on icon_rolleyes.gif icon_cry.gif

See praegu mõeldakse meelega raskeks
Üldiselt nende e poodide kvaliteet nii sitt tarne osas, et enam ei saagi tellida. Alati on midagi puudu või valesti ja peab ikka poodi kohale minema


Just eelmine nädal sai Selverist tellitud maale rohkem kui 100 euro eest. Toodi kõike ja millelgi ei olnud midagi viga, ainult mozzarella pall jäi saamata ja see oli kah oma lolluse tõttu, et polnud märkinud et toodet võib teise sordiga asendada. No ei oleks tasunud sõita maha 200 km et see pall ise oma käega välja valida ja linnast ära tuua
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 13:37:25 vasta tsitaadiga

Ei tea jah mis kohast tellite.
Nüüdseks juba äkki aastake tellinud ning mõned korrad võetakse puuduolevad tooted tellimusest maha või asendatakse. Viimse tegevusega liiga pole tehtud ehk hinnad samaväärsed.

Vahel harva satub poodi suuremat ostmist teostama ja tuleb meelde, kui ebamugav see on.
Lahtise kauba (salatid jms) järjekord, riiulite vahed poodlejaid või toodete aluseid täis topitud, isegi iseteeninduskassades järjekorrad.
Jätkuvalt ei mõista miks peaks enda aega selle peale raiskama...
Elagu mugavus ja tehnoloogia areng!

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 14:49:40 vasta tsitaadiga

+1 enamasti ikka saab kõik tellitud kaubad kätte või asendatakse millegi analoogsega ja kvaliteedi üle ka ei kurda.
Mõni kes ise e-poest ei telli võib ju jaurata, et tahan ikka kõike ise vaadata ja katsuda, muidu saan tooted mille parim enne on täna ning lahtised puu- ja juurviljad need kõige räbalamad mida keegi ise poodi minnes ei ostaks, aga reaalselt pole mina küll sellist asja kohanud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 15:32:38 vasta tsitaadiga

Poolkogemata avastasin, et Partnerkaardil ka oma äpp olemas ja telefoniga toodete skaneerimise võimalus: https://www.partnerkaart.ee/et/app/
Viimsi Delice'is proovisin ja töötas täitsa hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 15:36:33 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Ei tea jah mis kohast tellite.
Nüüdseks juba äkki aastake tellinud ning mõned korrad võetakse puuduolevad tooted tellimusest maha või asendatakse. Viimse tegevusega liiga pole tehtud ehk hinnad samaväärsed.

Vahel harva satub poodi suuremat ostmist teostama ja tuleb meelde, kui ebamugav see on.
Lahtise kauba (salatid jms) järjekord, riiulite vahed poodlejaid või toodete aluseid täis topitud, isegi iseteeninduskassades järjekorrad.
Jätkuvalt ei mõista miks peaks enda aega selle peale raiskama...
Elagu mugavus ja tehnoloogia areng!


Aga ära käi kuskil lasnamäe maximas siis. Poes pole juba 10a pidanud järjekorras seisma muidu

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 15:41:59 vasta tsitaadiga

ot:
Keegi teab kus poest või kohast kõige soodsamalt puhastatud päevalilleseemneid ja maapähkleid saab?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 15:48:49 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
selleks peab ikka puhas idi olema, kui isegi poes käimine ülejõu raske on icon_rolleyes.gif icon_cry.gif
thumbs_up.gif
Kui inimesel mingi sügav puue või täitsa halvatud, siis peab ikka keegi tooma.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 16:00:18 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Poolkogemata avastasin, et Partnerkaardil ka oma äpp olemas ja telefoniga toodete skaneerimise võimalus: https://www.partnerkaart.ee/et/app/
Viimsi Delice'is proovisin ja töötas täitsa hästi thumbs_up.gif


Ohh. thumbs_up.gif

Peab katsetama, saab ehk selle mtasku ära kustutada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 17:21:58 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ot:
Keegi teab kus poest või kohast kõige soodsamalt puhastatud päevalilleseemneid ja maapähkleid saab?


Arvatavasti ehitus- ja aianduspoodidest? Aga linnutoidu hooaeg pole veel alanud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 17:42:49 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Poolkogemata avastasin, et Partnerkaardil ka oma äpp olemas ja telefoniga toodete skaneerimise võimalus: https://www.partnerkaart.ee/et/app/
Viimsi Delice'is proovisin ja töötas täitsa hästi thumbs_up.gif

thumbs_up.gif Prismal võiks ka selline asi olla...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 21:18:14 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ot:
Keegi teab kus poest või kohast kõige soodsamalt puhastatud päevalilleseemneid ja maapähkleid saab?

On sul neid siis kümnetes kilodes vaja?
https://www.selver.ee/paevalilleseemned-kooritud-selver-400-g
https://www.selver.ee/maapahkel-kooritud-selver-400-g
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 22:07:34 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Poolkogemata avastasin, et Partnerkaardil ka oma äpp olemas ja telefoniga toodete skaneerimise võimalus: https://www.partnerkaart.ee/et/app/
Viimsi Delice'is proovisin ja töötas täitsa hästi thumbs_up.gif

Ilmselt siis kaovad varsti mtaskust ära

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 22:48:05 vasta tsitaadiga

Selveris oli nüüd iga ekraani peal äpi reklaam.
Toimis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 22:58:55 vasta tsitaadiga

Väga hästi töötavad poodide rakendused, Rimi, Maxima, Coop proovitud, Selver veel mitte.
Kahjuks ei saa sooduskaarti elukaaslasega jagada, et koguks ühele kontole neid soodussente icon_biggrin.gif
Aga mugav, ei pea enam rahakottigi kaasa võtma icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 23:09:04 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Väga hästi töötavad poodide rakendused, Rimi, Maxima, Coop proovitud, Selver veel mitte.
Kahjuks ei saa sooduskaarti elukaaslasega jagada, et koguks ühele kontole neid soodussente icon_biggrin.gif
Logid mõlemas telos sama kontoga sisse/lisad sama kaardi. Ei toimi?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 23:27:38 vasta tsitaadiga

Aa nii vist toimib jep, peab proovima.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 06:18:30 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Väga hästi töötavad poodide rakendused, Rimi, Maxima, Coop proovitud, Selver veel mitte.
Kahjuks ei saa sooduskaarti elukaaslasega jagada, et koguks ühele kontole neid soodussente icon_biggrin.gif
Aga mugav, ei pea enam rahakottigi kaasa võtma icon_smile.gif

COOPil on ka äpp icon_eek.gif a mis lingilt seda alla laadida saab?

Muidu Coopil saab moodustada boonuspunktide jaoks kliendipere https://www.coop.ee/abi
Rimil on selle nimeks grupikonto https://www.rimi.ee/sinu-rimi/grupikonto
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 07:45:53 vasta tsitaadiga

Selveris sai ka siduda kaarte või oli dublikaat...krt ei mäleta enam
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 08:38:17 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:

Aga mugav, ei pea enam rahakottigi kaasa võtma icon_smile.gif

kust sa tead? Sa ei käi ju poes icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 10:33:14 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
LKits kirjutas:
Väga hästi töötavad poodide rakendused, Rimi, Maxima, Coop proovitud, Selver veel mitte.
Kahjuks ei saa sooduskaarti elukaaslasega jagada, et koguks ühele kontole neid soodussente icon_biggrin.gif
Aga mugav, ei pea enam rahakottigi kaasa võtma icon_smile.gif

COOPil on ka äpp icon_eek.gif a mis lingilt seda alla laadida saab?

Muidu Coopil saab moodustada boonuspunktide jaoks kliendipere https://www.coop.ee/abi
Rimil on selle nimeks grupikonto https://www.rimi.ee/sinu-rimi/grupikonto
Sassi läks, see on e-poe rakendus, millega sai kaupa ette tellida.
Aga selge, proovin neid grupikontosid ja värke - tööle saab, siis rahakotti pole vajagi, sularaha lihtsalt taskusse.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 10:49:59 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
Winterwind kirjutas:
ot:
Keegi teab kus poest või kohast kõige soodsamalt puhastatud päevalilleseemneid ja maapähkleid saab?

On sul neid siis kümnetes kilodes vaja?
https://www.selver.ee/paevalilleseemned-kooritud-selver-400-g
https://www.selver.ee/maapahkel-kooritud-selver-400-g

Suuremas koguses jah, selveri kg hinnad kallid icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 19:53:50 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Ricki kirjutas:
Winterwind kirjutas:
ot:
Keegi teab kus poest või kohast kõige soodsamalt puhastatud päevalilleseemneid ja maapähkleid saab?

On sul neid siis kümnetes kilodes vaja?
https://www.selver.ee/paevalilleseemned-kooritud-selver-400-g
https://www.selver.ee/maapahkel-kooritud-selver-400-g

Suuremas koguses jah, selveri kg hinnad kallid icon_razz1.gif

kaupmees.ee
alla 3.- kilo saab kätte küll
e: see läks meelest et seal kaarti tahetakse ju icon_lol.gif
pealinnas võin kaarti laenata kui tarvis
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 19:57:03 vasta tsitaadiga

Ammu ei taheta mingit kaarti seal, nagu tavaline pood. Promos on kaarti vaja, aga infolett ise laenab seda.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2022 11:33:13 vasta tsitaadiga

Kaupmehes pole kaarti vaja kui eraisikuna ostad ja seal ma olen käinud nagunii
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidupoodide ja kaubanduskeskuste teema (küsitlus: Millist toidupoodi külastatad peamiselt?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.