|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millist toidupoodi külastatad peamiselt? |
| Selver |
|
32% |
[ 61 ] |
| Prisma |
|
15% |
[ 29 ] |
| Rimi |
|
5% |
[ 11 ] |
| Maxima |
|
8% |
[ 15 ] |
| Selver ABC |
|
1% |
[ 3 ] |
| Coop |
|
15% |
[ 29 ] |
| Grossi toidukaubad |
|
2% |
[ 5 ] |
| KTÜ (Keila Tarbijate Ühistu) |
|
1% |
[ 2 ] |
| Aldar Market |
|
0% |
[ 0 ] |
| Säästumarket (Rimi Eesti Food AS) |
|
2% |
[ 5 ] |
| Stockmann |
|
1% |
[ 2 ] |
| Mõni muu toidupood |
|
1% |
[ 2 ] |
| Kindlat eelistust pole |
|
8% |
[ 16 ] |
| Lidl |
|
2% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 185 |
|
| autor |
|
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
02.06.2022 14:18:02
|
|
|
| Condamed kirjutas: |
Bolt Marketis -50% promo, tundub, et seda pakutakse kõigile. Kuivained saab päris odavalt kätte, ma eeldan, et sellise hinnaga ei saa kuskilt hulgilaost vms ka, võimalik vaid Bolti ärimudeli puhul.
Huvitav, kas sel promol mingi limiit ka, iseenesest võiks paari soti eest tatart jms varuks võtta kui nii odavalt antakse. |
See -50% kehtib vist ainult ühele esimesele tellimusele Bolt Marketist.
Mul kadus igatahes kohe peale esimest tellimust ära see -50%
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.06.2022 14:22:24
|
|
|
Üldiselt on Wolt parem poest kauba tellimiseks. Neil on mingi Wolt market ka, aga saab tellida ka Rimist ja Prismast kus valik on suurem ja hinnad soodsamad.
Kui 10kg tatart või mida iganes Bolt kampaania korras soodsalt pakub vaja pole, siis üldiselt on suht kirves. Pluss veel ebamugavus, et peab asju läbi nõelasilma ajama ehk veebilehte pole vaid peab äpi kaudu tellimuse tegema.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Condamed
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2011
|
02.06.2022 14:40:24
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
| Condamed kirjutas: |
Bolt Marketis -50% promo, tundub, et seda pakutakse kõigile. Kuivained saab päris odavalt kätte, ma eeldan, et sellise hinnaga ei saa kuskilt hulgilaost vms ka, võimalik vaid Bolti ärimudeli puhul.
Huvitav, kas sel promol mingi limiit ka, iseenesest võiks paari soti eest tatart jms varuks võtta kui nii odavalt antakse. |
See -50% kehtib vist ainult ühele esimesele tellimusele Bolt Marketist.
Mul kadus igatahes kohe peale esimest tellimust ära see -50% |
Oleks justkui loogiline, samas ühel kolleegil on see mitu korda (tagasi) tekkinud. Mitte koheselt, aga paari päeva pärast tagasi. Eks hoian silma peal, kas endale ka uuesti tekib, ega niisama ei tellikski, minu jaoks mugavam ise poes käia, aga jällegi, kui nii odavalt antakse.. justnimelt kuivaineid-kastmed jms ka, lühema säilivusega tooted on siin teistel tihtipeale päeva-kahese varuga tulnud säilivusaja poolest.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.07.2022 14:08:10
|
|
|
Sihuke lugu siis:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120032938/vesi-ahjus-coopi-e-pood-lopetab-tallinnas-harjumaal-ja-parnus-teenindamise
| tsitaat: |
Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Alo Ivaski sõnul on Coop kogukondlik organisatsioon ning sellest tulenevalt on ühistute eesmärk pakkuda kogukonnale olulisi teenuseid eelkõige oma tegutsemispiirkonnas. „Meie jaoks on e-pood tavakaupluse lisateenus, mida oleme Tallinnas ja Harjumaal keskselt arendanud selleks, et meie piirkondlikud ühistud üle Eesti saaksid soovikorral hakata nende teadmise põhjal e-poe teenust pakkuma oma piirkonna inimestele. Kuna e-poe teenuse osutamine on kallim, kui kliendid selle eest teenustasuna täna maksavad ning ühtegi kitsaskohta me samuti siinse piirkonna elanike jaoks e-poega ei lahenda, siis oleme otsustanud keskenduda rohkem piirkondlike kauplustevõrgustike arendamisele ja uute ehitamisele,“ lisas Ivask.
|
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
08.07.2022 14:12:56
|
|
|
Kui väga ei eksi, siis kõikide suurte toidupoekettide e-poodide segmendid teenivad endiselt suurt kahjumit. Kütuse ja elektri hind pani sellele mugavusteenusele nüüd veel korraliku põntsu lisaks. Eks Coop oli nüüd esimene, kes kokku hakkab tõmbuma. Ennustan, et varsti see teenus muutub ka teistel kas kallimaks või siis lõpetatakse teatud piirkondades tegevus.
Coop muidugi Tallinnas ja Harjumaal eriti domineeriv pole. Nende klientuur on pigem väljaspool "linnriiki".
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.07.2022 14:28:44
|
|
|
https://www.err.ee/1608623707/toidupoed-hoiavad-oma-e-poodide-kaibe-kiivalt-enda-teada
| tsitaat: |
Kantar Emori andmetel on Rimi e-pood tõusnud Selveri ja Barbora järel ostjaskonnalt kolmandale kohale, jättes selja taha eCoopi.
Kantar Emori uuringuekspert Kersten Jõgi märkis, et kui Rimi e-poe tulemus on püsinud aastases võrdluses stabiilsena, siis eCoopi positsioon on veidi järele andnud.
Jõgi sõnul torkab eCoopi puhul silma konkurentidest madalam lojaalsete ostjate osakaal, kes peavad seda oma põhipoeks.
|
Ilmselt on mahud sedavõrd väikseks jäänud, et ei tasu enam ära.
Kõigil esikolmikul on mingi erisus: Selver tarnib üle kogu riigi, Barbora omab odavpoe kuulsust (kuigi sageli teenimatult) ja pakub teistest soodsamat tarnet, Rimist saab paremat rohelist ja puuvilju kui mujalt.
Nüüd ongi hea küsimus, et kui sa oled piirkonnas kus need kõik on kättesaadavad, siis milleks veel Coopist tellida?
Coopist oli minu meelest viga loobuda teenindamast väljaspool Tallinna ja Harjumaad, kus jääb valikuks ainult Selver. Nii oleks nad suutnud pakkuda paremat konkurentsi hindade ja valiku alal. Tarnepiirkonda tagasi tõmmates kärpisid nad ise oma potentsiaali ära - Tallinna sees ja Harjus on neil nagunii liiga palju konkurente.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.07.2022 15:32:12
|
|
|
Coopi e-poega on kaks probleemi:
1. kaubavalik e-poes on väga lai, mis oleks nagu hea. Aga see enam nii hea pole kui kätte saades avastad, et pooli asju ei olnud
2. kuller tuleb kuidas ise tahab, vahel tund aega varem, vahel tund aega hiljem ehk arvestama peab umbes 4 tunnise ajavahemikuga millal ta tulla võib. Erinevalt Selverist ei ole isegi teekond näha ehk pole aimugi millal tuleb. Ja räägin Tallinnast mitte mingist maakohast.
Konkreetselt Coopi ei tea, aga üldiselt arvan, et need e-poed miinuses pole. Nii kaua juba tegutsenud ju. Kasum võib natuke pisem olla, aga kui füüsiline pood kliendi logistiliselt mugavas asukohas pole, siis parem ka see raha üles korjata. Või isegi kui poleks väga suur probleem füüsilisse poodi minna, siis palju neid üli lojaalseid kliente ikka on, kes on harjunud e-poest tellima ja peale e-poe sulgemist ei lähe mitte teise e-poodi vaid hakkavad füüsilises poes käima.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.07.2022 17:25:15
|
|
|
| Aga huvitav, mis siis nendest suure fanfaariga rajatud toidukappidest saab? Neid on ju nii Tallinnas kui Harjumaal mitmel pool. Suur investeering alles äsja tehtud nende rajamiseks ja võetakse lihtsalt maha?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.07.2022 17:30:56
|
|
|
See kuller ei taga loodetud kvaliteeti. Ok oled coronas...jah tellisin. Muul ajal täielik ajaraisk nagu see mäkkist bolti/woltiga tellimine...saad külma asja vs ise järgi minnes 5min ja käes .
Korteris elavad ju eeldavad, et neil tuuakse see 5 kotti uksetaha...
Ehk see ajaplaneerimine juba võsas...
Kasumis nad kindlasti pole.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.07.2022 17:44:31
|
|
|
No selver on suht ainuke kelle autosi üle eesti ringi näeb vuramas ja ilmselgelt on sellega endale suurima turuosa võitnud. Barborat ka siin seal näinud aga rimi, coop jne on totaalne hall maa. Või millega iganes nad veavad. Maapiirkonnas see selveri teenus pidi päris popp olema.
Aga käisin maximas, sattusin essat korda ostukontrolli. Järgmisel ostul saab 5% alet
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.07.2022 17:44:39
|
|
|
Kindlasti tagab kuller palju parema külmaahela säilimise toidukaubale kui sa ise. Ja kestvuskaubaga ei saa ju üldse midagi halba transpordil juhtuda reeglina. Mida ta siis ei taga? Ega keegi restoranipraadi toidupoest ei telli et on probleem selle maha jahtumisega.
Näiteks külmutatud asjad tulevad küll otse külmikust kulleril vs ise tont teab kaua aerutad nendega linnavahel. Eriti sellise palavaga... Minul ei ole kunagi nii õnnestunud jala isegi 5 min kaugusel olevast poest koju saada et jäätis ei oleks juba sulama hakanud.
Või näiteks tellisin hiljuti Selverist mingi 12 kilose arbuusi. Jee ma oleks tahtnud seda ise seljas kohale vedada, eriti arvestades et muud kaupa oli ka mitu kotitäit vaja.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
08.07.2022 17:49:28
|
|
|
Sooja kartvad asjad viska kindalaekasse sõidu ajaks
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.07.2022 17:55:11
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Sooja kartvad asjad viska kindalaekasse sõidu ajaks  |
Mul ei ole autot. Minu "kindalaegas" on tasku
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.07.2022 18:10:57
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Sooja kartvad asjad viska kindalaekasse sõidu ajaks  |
Ma ükskord tahtsin 12kg arbuusi kindalaekasse panna, aga kindalaekal oli asjast oma arvamus ja sinnapaika see jäi
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.07.2022 18:31:04
|
|
|
1x corona ajal tellisin. Lihtsam ise poes käia kord päevas ja võtta mida vaja
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
08.07.2022 18:31:41
|
|
|
Miks sa arbuusi kindalaekasse panna tahtsid? Neid hoitakse nagunii soojas ju
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.07.2022 18:36:16
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Miks sa arbuusi kindalaekasse panna tahtsid? Neid hoitakse nagunii soojas ju  |
Suva näide lihtsalt provotseerimiseks, aga võime siis külmutatud hane ka näitena võtta kui tähte tahad närida.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.07.2022 18:54:53
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
Miks sa arbuusi kindalaekasse panna tahtsid? Neid hoitakse nagunii soojas ju  |
Suva näide lihtsalt provotseerimiseks, aga võime siis külmutatud hane ka näitena võtta kui tähte tahad närida. |
Peab tunnistama, et toon sageli käe otsas poest rohkem jahutust vajavaid asju ära kui isegi mitmesse kindalaekasse mahuks. Külmakott on abiks (ja oleks abiks kindlasti ka autoomanikule). Paraku kui pole autot kus seda pidevalt hoida, siis pole ka motti seda iga päev endaga kaasas tassida.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.07.2022 20:47:58
|
|
|
e-selveril hea reklaam, kaks 500g kohvipakki kokku 7.99 euri.
All kirjas, kg hind 6.99 euri.
Ei teadnudki, et 2*500g ja kilo erinevad kaalud on
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
11.07.2022 10:23:44
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| 1x corona ajal tellisin. Lihtsam ise poes käia kord päevas ja võtta mida vaja |
Ainult loll käib poes, raiskab enda aega toote otsimise, tühja riiuli vahetumisel, kassajärjekorras seismine peale, kui saab mõne hiireklikiga tooteid osta ning endale sobival ajal kappi järele minna, töölt koju sõites näiteks.
Aga mis seal ikka, saab hääletada jalgadega, Maxima, Rimi, Selver jätkuvat olemas, Coop kaob siis valikust.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
11.07.2022 10:53:44
|
|
|
| Poes käin, tühje riiulid ei vahi, kassasabas ei passi. Siuke poolloll vist.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.07.2022 11:13:55
|
|
|
selleks peab ikka puhas idi olema, kui isegi poes käimine ülejõu raske on
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
11.07.2022 11:16:21
|
|
|
| Kes ütles et raske? Kas näiteks pangakontoris arveid maksmas käia on raske? Ei ole ju, küll aga tüütu. Poes käimisega on sama teema.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
11.07.2022 11:17:34
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
selleks peab ikka puhas idi olema, kui isegi poes käimine ülejõu raske on  |
See praegu mõeldakse meelega raskeks
Üldiselt nende e poodide kvaliteet nii sitt tarne osas, et enam ei saagi tellida. Alati on midagi puudu või valesti ja peab ikka poodi kohale minema
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.07.2022 11:27:39
|
|
|
napoleon, Mi Niga võrdlema, oled väljendit kuulnud?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
11.07.2022 11:39:36
|
|
|
Hiid, ei ole see midagi niiväga M ja N võrdlemine. Mõlema tegevuse jaoks peab kodust välja minema ja mõlema puhul on võimalik see ka neti kaudu ära teha. Kui ma muidugi mingil põhjusel juba poes või poe kõrval olen, siis on natuke teine teema kuigi on ka seda juhtunud, et poest selg ees välja tulen kui rahvamassi ja järjekordi näen.
Aga selle eCoop sulgemisega tekkis üks uitmõte. Wolt kaudu saab Rimist ja Prismast ka tellida. See tähendab, et põmst alla tunni ja kaup käes. Mingist summast alates(vist 30€) on kohaletoomine ka tasuta. Ok, valik pole muidugi see mis nende e-poes, aga ikkagi kuidas neil see ära tasub, aga eCoop ei tasu ära, sellest ma aru ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
11.07.2022 12:46:32
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
selleks peab ikka puhas idi olema, kui isegi poes käimine ülejõu raske on  |
See praegu mõeldakse meelega raskeks
Üldiselt nende e poodide kvaliteet nii sitt tarne osas, et enam ei saagi tellida. Alati on midagi puudu või valesti ja peab ikka poodi kohale minema |
Just eelmine nädal sai Selverist tellitud maale rohkem kui 100 euro eest. Toodi kõike ja millelgi ei olnud midagi viga, ainult mozzarella pall jäi saamata ja see oli kah oma lolluse tõttu, et polnud märkinud et toodet võib teise sordiga asendada. No ei oleks tasunud sõita maha 200 km et see pall ise oma käega välja valida ja linnast ära tuua
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
11.07.2022 14:49:40
|
|
|
+1 enamasti ikka saab kõik tellitud kaubad kätte või asendatakse millegi analoogsega ja kvaliteedi üle ka ei kurda.
Mõni kes ise e-poest ei telli võib ju jaurata, et tahan ikka kõike ise vaadata ja katsuda, muidu saan tooted mille parim enne on täna ning lahtised puu- ja juurviljad need kõige räbalamad mida keegi ise poodi minnes ei ostaks, aga reaalselt pole mina küll sellist asja kohanud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
13.07.2022 15:32:38
|
|
|
Poolkogemata avastasin, et Partnerkaardil ka oma äpp olemas ja telefoniga toodete skaneerimise võimalus: https://www.partnerkaart.ee/et/app/
Viimsi Delice'is proovisin ja töötas täitsa hästi
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.07.2022 15:36:33
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Ei tea jah mis kohast tellite.
Nüüdseks juba äkki aastake tellinud ning mõned korrad võetakse puuduolevad tooted tellimusest maha või asendatakse. Viimse tegevusega liiga pole tehtud ehk hinnad samaväärsed.
Vahel harva satub poodi suuremat ostmist teostama ja tuleb meelde, kui ebamugav see on.
Lahtise kauba (salatid jms) järjekord, riiulite vahed poodlejaid või toodete aluseid täis topitud, isegi iseteeninduskassades järjekorrad.
Jätkuvalt ei mõista miks peaks enda aega selle peale raiskama...
Elagu mugavus ja tehnoloogia areng! |
Aga ära käi kuskil lasnamäe maximas siis. Poes pole juba 10a pidanud järjekorras seisma muidu
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
13.07.2022 15:41:59
|
|
|
| ot: |
| Keegi teab kus poest või kohast kõige soodsamalt puhastatud päevalilleseemneid ja maapähkleid saab? |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
13.07.2022 15:48:49
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
selleks peab ikka puhas idi olema, kui isegi poes käimine ülejõu raske on  |
Kui inimesel mingi sügav puue või täitsa halvatud, siis peab ikka keegi tooma.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.07.2022 16:00:18
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
Poolkogemata avastasin, et Partnerkaardil ka oma äpp olemas ja telefoniga toodete skaneerimise võimalus: https://www.partnerkaart.ee/et/app/
Viimsi Delice'is proovisin ja töötas täitsa hästi  |
Ohh.
Peab katsetama, saab ehk selle mtasku ära kustutada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
13.07.2022 17:21:58
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| ot: |
| Keegi teab kus poest või kohast kõige soodsamalt puhastatud päevalilleseemneid ja maapähkleid saab? |
|
Arvatavasti ehitus- ja aianduspoodidest? Aga linnutoidu hooaeg pole veel alanud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
13.07.2022 17:42:49
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
Poolkogemata avastasin, et Partnerkaardil ka oma äpp olemas ja telefoniga toodete skaneerimise võimalus: https://www.partnerkaart.ee/et/app/
Viimsi Delice'is proovisin ja töötas täitsa hästi  |
Prismal võiks ka selline asi olla...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.07.2022 22:07:34
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
Poolkogemata avastasin, et Partnerkaardil ka oma äpp olemas ja telefoniga toodete skaneerimise võimalus: https://www.partnerkaart.ee/et/app/
Viimsi Delice'is proovisin ja töötas täitsa hästi  |
Ilmselt siis kaovad varsti mtaskust ära
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.07.2022 22:48:05
|
|
|
Selveris oli nüüd iga ekraani peal äpi reklaam.
Toimis.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.07.2022 23:09:04
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Väga hästi töötavad poodide rakendused, Rimi, Maxima, Coop proovitud, Selver veel mitte.
Kahjuks ei saa sooduskaarti elukaaslasega jagada, et koguks ühele kontole neid soodussente
|
Logid mõlemas telos sama kontoga sisse/lisad sama kaardi. Ei toimi?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
|
14.07.2022 06:18:30
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Väga hästi töötavad poodide rakendused, Rimi, Maxima, Coop proovitud, Selver veel mitte.
Kahjuks ei saa sooduskaarti elukaaslasega jagada, et koguks ühele kontole neid soodussente
Aga mugav, ei pea enam rahakottigi kaasa võtma  |
COOPil on ka äpp a mis lingilt seda alla laadida saab?
Muidu Coopil saab moodustada boonuspunktide jaoks kliendipere https://www.coop.ee/abi
Rimil on selle nimeks grupikonto https://www.rimi.ee/sinu-rimi/grupikonto
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.07.2022 07:45:53
|
|
|
Selveris sai ka siduda kaarte või oli dublikaat...krt ei mäleta enam
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.07.2022 08:38:17
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Aga mugav, ei pea enam rahakottigi kaasa võtma  |
kust sa tead? Sa ei käi ju poes
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
14.07.2022 10:33:14
|
|
|
| Ricki kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Väga hästi töötavad poodide rakendused, Rimi, Maxima, Coop proovitud, Selver veel mitte.
Kahjuks ei saa sooduskaarti elukaaslasega jagada, et koguks ühele kontole neid soodussente
Aga mugav, ei pea enam rahakottigi kaasa võtma  |
COOPil on ka äpp a mis lingilt seda alla laadida saab?
Muidu Coopil saab moodustada boonuspunktide jaoks kliendipere https://www.coop.ee/abi
Rimil on selle nimeks grupikonto https://www.rimi.ee/sinu-rimi/grupikonto |
Sassi läks, see on e-poe rakendus, millega sai kaupa ette tellida.
Aga selge, proovin neid grupikontosid ja värke - tööle saab, siis rahakotti pole vajagi, sularaha lihtsalt taskusse.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.07.2022 10:49:59
|
|
|
Suuremas koguses jah, selveri kg hinnad kallid
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
14.07.2022 19:53:50
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Suuremas koguses jah, selveri kg hinnad kallid  |
kaupmees.ee
alla 3.- kilo saab kätte küll
e: see läks meelest et seal kaarti tahetakse ju
pealinnas võin kaarti laenata kui tarvis
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
14.07.2022 19:57:03
|
|
|
| Ammu ei taheta mingit kaarti seal, nagu tavaline pood. Promos on kaarti vaja, aga infolett ise laenab seda.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.07.2022 11:33:13
|
|
|
| Kaupmehes pole kaarti vaja kui eraisikuna ostad ja seal ma olen käinud nagunii
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|