Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 18:22:51 vasta tsitaadiga

Alexela
HIND EUR/L 0,874
SOODUS EUR/L 0,135

Ehk siis kätte tuli 0,739€/l thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.06.2022 21:04:50 vasta tsitaadiga

Bens tõusis ja lpg langes. Win.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 21:06:21 vasta tsitaadiga

Gazneti Alexela kaardiga siis 0.739?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.06.2022 22:19:52 vasta tsitaadiga

Jah. Olerexis 0.725 või 0.755
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2022 16:24:49 vasta tsitaadiga

Täna, Alexela Põlva hulgihind
LPG: 0.774€/l (eile oli 0.739)

Tõusnud.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2022 17:13:05 vasta tsitaadiga

Täna Viljandi Olerexist 0.729 LPG, hind sama, kui nädal tagasi Tartu Ringteel icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 26.06.2022 00:03:28 vasta tsitaadiga

Tankisin hommikil laagri alexelas ja tuli 0.739
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2022 23:36:19 vasta tsitaadiga

Täna tallinnas (alexela) cng 2,9xx, siit saab ainult veel paremaks minna icon_rolleyes.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.07.2022 23:58:33 vasta tsitaadiga

Ei saa kurta. Väike junn võtab pm ümberarvestatult 2.25kg sajale linnas.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 06:55:53 vasta tsitaadiga

Eile õhtul oli EG veel 2,5€ kg.
Samas nad ei ole ka esimestena kiirustanud enam hinda tõstma.
Varem oli ikka juba uue kuu esimestel hommikutundidel uus hind tablool.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 13:03:44 vasta tsitaadiga

Alexelas spets kaardiga LPG hind 0.729
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 14:02:13 vasta tsitaadiga

Täna päeval oli veel EG Tehnika tänaval 2,49 ja Olerex Peterburi teel 2,46.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 15:49:29 vasta tsitaadiga

Pärnu Olerex 0.724 thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 21:52:37 vasta tsitaadiga

Täna õhtul vinkli tn Eag ka vana hinnaga
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2022 09:12:09 vasta tsitaadiga

Ise sain oma cng masinast lahti.

Tuli lätlane ütles, et ostab ära, tuli kohale, tegi 2 tiiru ümber auto, ilma proovisõitu tegemata ostis ära. icon_lol.gif
Ütles, et viskab cng välja ja laseb lpg peale panna. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2022 13:07:41 vasta tsitaadiga

walkman, mis pill oli? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 08.07.2022 14:55:56 vasta tsitaadiga

Käisin CNG Škodaga Soomes.
Odavaim gaas oli ühes puhtalt biogaasi tanklas - 1.55
Gasumi tanklates biogaas 2.09, maagaas 2.80 (kes seal küll kallimat tangib?)
Nad ilmselt suudavad biogaasi odavamalt toota tänu odavamale elektrile.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 21:41:16 vasta tsitaadiga

Hetkel siis olen näinud ainult Krooningus veel vana hinda postil (2,499€), kõik teised läinud 2,9 peale ära thumbs_down.gif
Samas täna uudistes küll pasandati kahte lehte, et gaasi voolab igas torus ja paanikat pole ja teised kõik paanikas, sest hanked kukuvad läbi ja keegi gaasi ei müü icon_lol.gif

p2ep, meil võiks ka need bio kraami tanklakettid siduda selle teema cng hinnast lahti.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.07.2022 23:44:11 vasta tsitaadiga

0.719 alexelas lpg 😃
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2022 17:10:46 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
walkman, mis pill oli? icon_rolleyes.gif


Üks igav vw touran.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2022 17:18:20 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
0.719 alexelas lpg 😃

oli eilegi icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2022 19:02:01 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
p2ep, meil võiks ka need bio kraami tanklakettid siduda selle teema cng hinnast lahti.

See ju ainult EG kiiks, et biogaas paistab olema seotud tavalise maagaasi hinnaga?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2022 20:15:45 vasta tsitaadiga

siLc, kus kes meil veel tanklates biogaasi müüb?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 12.07.2022 20:34:09 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
..kus kes meil veel tanklates biogaasi müüb?

https://www.thoritanklad.ee , aga vaid 2 tanklat
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 13:12:33 vasta tsitaadiga

Täna juba 3,5€/kg CNG-l. icon_lol.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 13:23:08 vasta tsitaadiga

Norm prze siis juba tõesti. 2 aastaga hind kymnekordistunud.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 13:26:31 vasta tsitaadiga

AKs rääkis, et sügiseks on 4 ja hanke koostamisel ei osatud seda ette näha.
Gaasibussidest siis jutt.....

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 14:55:21 vasta tsitaadiga

Kuu tagasi oli uudis selle Narva teema taustal, kus EG ütles, et gaasi torudes on ja ärge pabistage icon_lol.gif

Aga jah, uurisin ka tolle biometaani lahtisidumisest cngst. Läbi lillede öeldi, et kui konkurents tuleb koduõuele, et ka siis seovad lahti.

Igatahes benaga oli odavam juba 2.9€/kg juures sõita. Viimane cng tankimine saigi teha veel siis, kui soodukad benal olid 2€ L

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 20:40:15 vasta tsitaadiga

Tegelikult hetkel on juba väike "lahtisidumine" toimunud - EG tavaline CNG on 6 senti kallim kui biometaan (3,45€ vs 3,39€). Hea, et täna hommikul sai veel Peterburi tee Alexeas 2,89€-ga kuna päeval uuesti mööda sõites ilutses tablool juba 3,45€. Olerex oli veel vana hind.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 20:47:10 vasta tsitaadiga

siLc, Kuna konkurent müüb 1.7€ kg, siis eks nad koorivad isuga.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.08.2022 20:49:33 vasta tsitaadiga

Tallinna linnatranspordil on küll paras PuPu igatahes uute gaasibussidega. Maksavad end lolliks kütuse eest...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 21:02:09 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
siLc, Kuna konkurent müüb 1.7€ kg, siis eks nad koorivad isuga.

Pärnust ja Koksverest ilmselt pole piisavalt konkurentsi, et EG tunneks erilist vajadust biometaani hinda langetada. Laienemine Tallinna ja mujale kindlasti oleks praeguses olukorras oodatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 02.08.2022 00:03:53 vasta tsitaadiga

Cng lugu on ilus. Ise tankisin just 0.699eur/l lpg'd.
620km ja 40.3eur suht puhas linn. Kalliks läind. Kaks aastat tagasi oli see 25eur täpselt.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 00:25:43 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Cng lugu on ilus. Ise tankisin just 0.699eur/l lpg'd.
620km ja 40.3eur suht puhas linn. Kalliks läind. Kaks aastat tagasi oli see 25eur täpselt.
Palju aasta tagasi oli võrreldes bensiiniga ehk mitu protsenti bensukulust aasta tagasi ja nüüd?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 07:00:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ise tankisin just 0.699eur/l lpg'd.

kus selle hinnaga?
Viimati võtsin Alexelast 0.71ga

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 09:04:27 vasta tsitaadiga

Tööl maja ees seisab juba nädal aega üks cng-octavia. Pargitud umbes nii, et kütus sai otsa ja kaugemale enam ei läinud. Teenusena lisa bensiinipaake ei pakuta juba CNG masinatele?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 02.08.2022 10:03:08 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Ise tankisin just 0.699eur/l lpg'd.

kus selle hinnaga?
Viimati võtsin Alexelast 0.71ga


Alexela on 0.719 ja olerex 0.699 hetkel
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 11:25:45 vasta tsitaadiga

Mida ütleb HV konsiiliumi kristallkuul - kas on tulevikku vaadates mõtet CNG seade välja vahetada LPG seadme vastu (vahetuse maksumus 1360€)? Kuus sõite ca 2500-3000km. Mis on võimalus, et LPG hind teeb samasuguse hüppe nagu on teinud CNG?
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 11:36:32 vasta tsitaadiga

Mis autole see hind on? Golfile/Octaviale/Leonile 1.4 või 1.5 mootoriga või Passatile?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 11:48:25 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Mis autole see hind on? Golfile/Octaviale/Leonile 1.4 või 1.5 mootoriga või Passatile?

Golf 1.4

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 11:52:25 vasta tsitaadiga

Ma võtaks kasvõi ajutiselt LPG auto. Sõidaks nii palju kui sõidaks ning pärast müüks maha või romulasse.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.08.2022 11:54:57 vasta tsitaadiga

Juba converditud lpg autot ei julgeks väga osta, kes teab mis seades see töötanud on.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 11:56:02 vasta tsitaadiga

Mis seal ikka nii hullu saab olla, kui hooldusarved olemas. Täiesti tavaline teema iga autoga.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.08.2022 12:00:27 vasta tsitaadiga

Hooldusarve ei näita midagi ju, 2 eurose filtri võib niisama ka ära vahetada. Kui mingi 5 või 10a vana dumb seade peal on, siis võib seal igasugu asju kahjustunud olla. Neid lpg autosid vahepeal ikka müüakse, millel ala tühikäik puudu kuna motoori sisemised komponendid retsi saanud.
Bensiini toitesüsteem pannakse tehases seadesse, lpg puhul on see pm nagu paigaldaja käekiri, igaühel natuke erinev.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 12:01:11 vasta tsitaadiga

Invention kirjutas:
siLc kirjutas:
Mis autole see hind on? Golfile/Octaviale/Leonile 1.4 või 1.5 mootoriga või Passatile?

Golf 1.4


Ja mida see endast kujutab. Kogu cng kola demontaaz?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 12:16:04 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Hooldusarve ei näita midagi ju, 2 eurose filtri võib niisama ka ära vahetada. Kui mingi 5 või 10a vana dumb seade peal on, siis võib seal igasugu asju kahjustunud olla. Neid lpg autosid vahepeal ikka müüakse, millel ala tühikäik puudu kuna motoori sisemised komponendid retsi saanud.
Bensiini toitesüsteem pannakse tehases seadesse, lpg puhul on see pm nagu paigaldaja käekiri, igaühel natuke erinev.
Igasugu asju võib ise ka vahetada, kuid hooldusarve annab garantii, et seda on teinud mingi kindel asutus, kes ka reaalselt võib vastutada enda tegevuse eest.
Aga eks muidugi, lihtsam lasta ise paigaldada, ei maksa ka ulme palju.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 12:18:02 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Janis kirjutas:
Hooldusarve ei näita midagi ju, 2 eurose filtri võib niisama ka ära vahetada. Kui mingi 5 või 10a vana dumb seade peal on, siis võib seal igasugu asju kahjustunud olla. Neid lpg autosid vahepeal ikka müüakse, millel ala tühikäik puudu kuna motoori sisemised komponendid retsi saanud.
Bensiini toitesüsteem pannakse tehases seadesse, lpg puhul on see pm nagu paigaldaja käekiri, igaühel natuke erinev.
Igasugu asju võib ise ka vahetada, kuid hooldusarve annab garantii, et seda on teinud mingi kindel asutus, kes ka reaalselt võib vastutada enda tegevuse eest.


Trollid?

Mis garantii peaks mingi hooldusarve andma? Kui plokikaas on kulunud lähed mingit suvaliste hooldusarvetaga garantiid nõudma?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.08.2022 12:28:50 vasta tsitaadiga

Hooldaja vastutabki heal juhul hoolduse korrektse teostuse eest, muud mitte. Paigalduse enda eest ei pea hooldaja kindlasti vastutama.
Gaasiseadmele ei saagi ilmselt mingit garantiid anda kuna tegu on universaalse tootega ja iga mootor seedib seda erinevalt. Eriti veel kui paigalduse hetkel puudub info mootori kulumise kohta.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 12:35:12 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, ei trolli.
Hooldust teostatakse erinevatel juhtudel - ka ennetavalt komponentide vahetuse näol näiteks.
Ning võib-olla sinul ei ole kogemust, aga tarbijavaidluste komisjon võtab ilusasti menetlusse ettevõtte poolt teostatud töid, aga kui remondid, vahetad, möllad ise, siis ei ole kellelegi kurta.
Kui oleksin ise plokikaane tihendi vahetanud, siis poleks olnud kellelegi kurta. Lasin just sellepärast selle töö teha töökojal.
Ning neil läkski veidi kehvasti, tihend viltu vahel ja vastutasid enda tegevuse eest, tehti korda.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.08.2022 12:38:25 vasta tsitaadiga

Ma küll seal kohas uuesti ei laseks teha, kus suudetakse isegi plokikaanetihend viltu panna icon_eek.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.