Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Tennis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 20:34:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Täna umbes 15.00-16.00 paiku Kontaveit vs Jil Teichmann Peterburi turniiril, nähtav Inspiras ja http://rv.freestreams-live1.com/tennis-live-stream7/

Võitluslik mäng oli, kahjuks ei saanud aru mis Anetil seal keskmises setis siisse läks. Muidu oli igati tasemel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2022 20:14:23 vasta tsitaadiga

Super turniir Peterburis Kontaveidilt thumbs_up.gif Kõikides ringides olid ju tugevad vastased ja tasavägised mängud, aga iga kord suutis rasketest seisudest välja tulla ja võidud ära võtta.
Ütleks, et Moskva ja eriti Ostrava turniiridel oli Aneti mäng parem, aga kuna tiitel tuli jälle ära, siis kõik ju super icon_cool.gif

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 20:32:38 vasta tsitaadiga

Anett @ Inspira live
Tõugati edasi 30 min
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 17:28:32 vasta tsitaadiga

naiste tennis on ikka mõttetu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 08:00:14 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
naiste tennis on ikka mõttetu thumbs_down.gif

Ei ole! Just põnev ja ettearvamatu!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 18:23:52 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
alpha kirjutas:
naiste tennis on ikka mõttetu thumbs_down.gif

Ei ole! Just põnev ja ettearvamatu!
tulemusi võin ma netist ka lugeda, normaalset mängu tahaks näha
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2022 11:01:12 vasta tsitaadiga

Alati võib ju meeste tennist vaadata, kus umbes 90% mängudest võidab kõrgema edetabelikohaga mängija, (siinkohal meelega liialdan, aga point jääb samaks icon_smile.gif ); meeste edetabeli nr 50.-l pole top 3 vastu sisuliselt mitte mingit šanssi, aga naistel juhtub selliseid üllatusi igapäevaselt.

edit: olgu siis veel mainitud, et vastupidiselt minu teooriale sai meeste senine nr. 1 Djokovic nr. 123 Jiri Vesely käest kotti icon_smile.gif (peaks olema kõigile selge, et Djoko mängis viimati võistlusmänge detsembri alguses 2021 ja tema vorm pole just päris see, mis peaks) ühtlasi tõuseb sellega Medvedev nr. 1 positisioonile edetabelis https://www.atptour.com/en/news/djokovic-reaction-dubai-2022-thursday

aga Kontaveit võitis Ostapenkot icon_biggrin.gif thumbs_up.gif (ja sellega Ostapenko väga muljetavaldav winstreak pandi seisma) homme(laupäeval) kell 17 algusega Doha Wta 1000 finaal Swiateki vastu, senine Kontaveit-Swiatek head 2 head seis 2-2, oleks aeg siin väike eduseis haarata icon_razz1.gif

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2022 01:20:48 vasta tsitaadiga

edit:
preili Anett oli kuidagi tujutu täna? (kuramuze uus kuupäev, ehk siis eile)
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2022 01:24:52 vasta tsitaadiga

Päevad
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 22:32:34 vasta tsitaadiga

Indian wells, Kanepi @ Inspira live
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 23:20:42 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Indian wells, Kanepi @ Inspira live
Selline tugev trenn oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 23:26:26 vasta tsitaadiga

Vastane oleks vanuse poolest võinud tütre eest olla icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2022 13:06:29 vasta tsitaadiga

Kanepi tegi Bencicile üllatavalt lihtsalt tuule alla thumbs_up.gif Järgmine vastane Harriet Dart on ka igal juhul võidetav
Kontaveidi mäng vs Kucova täna õhtul 22.30 orienteeruva algusega, ehk siis ilmselt veidi hiljem tegelikkuses

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 00:35:26 vasta tsitaadiga

Ma ei suuda arusaada, mis selle naiste tennisega ja oma servgeimi hoidmisega on, nagu ulme ikka. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 09:45:52 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Ma ei suuda arusaada, mis selle naiste tennisega ja oma servgeimi hoidmisega on, nagu ulme ikka. icon_rolleyes.gif

Naised on füüsiliselt nõrgemad ja servi kiirused on oluliselt väiksemad. Tõrje oleneb ikkagi reaktsioonist ja täpsusest, mitte toorest jõust ja selles on naised meestega võrdsed. Ehk siis naiste servi on kergem tõrjuda ja servijal pole nii suurt eelist kui meeste puhul.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2022 11:35:53 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/artikkel/96224399/naiste-tennise-esireket-lopetab-ootamatult-karjaari
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2022 01:25:01 vasta tsitaadiga

Kanepi pidas ikka korraliku lahingu, lõpp oli samas väga tugev ja edasi kolmandasse ringi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2022 11:30:06 vasta tsitaadiga

Kontaveit aga sai tappa
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2022 12:02:09 vasta tsitaadiga

Ärkasin 3:05 üles vaatasin et seis on 0:5 panin kinni ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2022 16:24:33 vasta tsitaadiga

krr kirjutas:
Tšehhi naiste tennis on küll uskumatult kõva. Kogu aeg ilmub kuskilt välja mõni uus mängija.

tsiteerime nüüd ennast paari aasta tagant, nüüd tasub eraldi välja tuua ja tuleviku tarbeks meelde jätta Fruhvirtova perekonnanimi. Miamis 16-aastane Linda Fruhvirtova on juba 16 hulgas ja järjest võidud Mertensi ja Azarenka vastu näitavad päris head taset. Vaatasin Azarenkaga mängu, ja kuigi Azarenka andis loobumisvõidu teises setis, siis tšehhi neiu oleks mänguga ka võitnud. Ja sealjuures tema 14-aastast õde Brenda Fruhvirtovat peetakse veel andekamaks - juba 14-aastaselt võitis mingi itf turniiri.
https://en.wikipedia.org/wiki/Linda_Fruhvirtov%C3%A1
https://en.wikipedia.org/wiki/Brenda_Fruhvirtov%C3%A1

millegipärast meeste poolelt Tšehhist eriti tippmängijaid ei kipu tulema, peale Berdychi ja Stepaneki eriti ei meenugi lähiminevikust (no Jiri Vesely ja Lehecka praegu noor tõusev mängija)

edit: meeste poolelt on Carlos Alcaraz ikka juba päris tõsiselt tippu kerkimas, mees on 18-aastane ja juba atp edetabelis 16. kohal
Indian Wellsis sai poolfinaalis tasavägise mänguga Nadali käest pähe, ja Miamis on juba veerandfinaali jõudnud - järjest võidud Fucsovics-Cilic-Tsitsipas üle ja kusjuures juba teine kord järjest tal Tsitsipast võita - hiljuti US Openil ka Alcaraz võitis teda

edit 2: tänaõhtuse Swiatak-Osaka Miami finaali kommentaariks võiks öelda, et kaks parimat mängijat praegu, nüüd kus Barty ootamatult karjääri lõpetas.
Kuigi Osaka on praegu wta tabelis 77. pean teda Swiatekist paremaks mängijaks (samamoodi pean Osakat ka Bartyst paremaks)

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 21:23:57 vasta tsitaadiga

krr kirjutas:


edit: meeste poolelt on Carlos Alcaraz ikka juba päris tõsiselt tippu kerkimas, mees on 18-aastane ja juba atp edetabelis 16. kohal


Jägisin zelle boisi mänge, pikkade käte ja jalgadega ja liigub ülimalt hästi. Pakun, et "staar on sündinud".
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 23:33:10 vasta tsitaadiga

Alcaraz pani Miami turniiri kinni jah, ilmselgelt juba praegu see noormees on kõige kõrgemas konkurentsis päris tegija. Vaadates võidetud vastaste nimesid siis poolfinaalis Hurkacz ja finaalis Ruud ei tundugi nii tugevad, aga eelnevalt Hurkacz võitis Medvedevit ja Ruud Zverevit.
Kanepit tuleb ka kiita thumbs_up.gif , väga heas füüsilises konditsioonis tundub Kaia olevat, jälle võitis 3h mängu täitsa korraliku vastase vastu

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.04.2022 12:27:56 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/artikkel/96449101/suure-otsuse-ootuses-wimbledon-viskab-venemaa-ja-valgevene-mangijad-turniirilt-valja

Djokovic ka ei saa mängida või saab?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 15:08:18 vasta tsitaadiga

jeesus188, Djokovich on Serblane

See on päris suur kaotus kui ei saa mängida Medvedev, Rublev, Katchanov, Karatsev, esikümmnete mehed. Venelastest siis ainult Zverev mängib sest ta on Hamburgis sündinud venelane ja võistleb saksa lipu all, ehki mõlemad elavad Medvedeviga Monacos.
Mulle tundub et see hüsteeria läheb juba üle võlli, nagunii need tennistid ei võistelnud viimastel võistlustel enam vene lipu all ja on sõjavastased
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.04.2022 15:15:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:


jeesus188, Djokovich on Serblane

No shit sherlock...koroona?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 15:26:40 vasta tsitaadiga

No kui need venelased nii sõjavastased on, andku siis enda meelsusest oma FB, Insta ja VKontakte lehel kõigile valjuhäälselt teada. Hetkel on ainult pobinat kosta kus loodetakse "konflikti" peatsest lõppemisest.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 09:00:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:


jeesus188, Djokovich on Serblane

No shit sherlock...koroona?


Holland, Taani, Rootsi, Inglismaa ja Norra enamvähem ühel ajal veebruari lõpus-märtsi alguses kaotasid kõik piirangud, Serblane peaks saama mängida küll
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2022 21:57:20 vasta tsitaadiga

ja panigi Alcaraz Nadalile ära liiva peal, nüüd tuleb see poiss päris tõsiselt French Openi favoriitide hulka arvata
homme saab siis tema mängu Djokovici vastu vaadata; Djokovic ja Nadal pole muidugi kumbki praegu lähedalgi oma parimale vormile

edit: ja võitiski täna Alcaraz ülipõnevas mängus Djokovici (3h38min 3setiline mäng), kusjuures Djokovic mängis üsna hästi. Erinevalt Nadalist, kes oligi kehv ja sai kindlalt pähe - ühe seti sai Nadal ainult tänu sellele, et Alcaraz väänas teises setis jalga.
Päris korralik intriig üle pika aja meeste tennises ja päris metsik esiletõus Alcarazilt icon_smile.gif

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 11:03:40 vasta tsitaadiga

Nadal pani korralikus trilleris Djokovicile ära. Kella 01.00 jõudsin vaadta, siis läksin ära magama. Mäng lõppes vistkuskil 02.30 paiku.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2022 12:19:35 vasta tsitaadiga

Mul kama 2 need õhuniiskus ja palli kiirused, aga väheke hilja mängivad sellegi poolest
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 12:51:47 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Nadal pani korralikus trilleris Djokovicile ära. Kella 01.00 jõudsin vaadta, siis läksin ära magama. Mäng lõppes vistkuskil 02.30 paiku.

Täiesti finaalivääriline mäng oli. Eurospordi kommentaatorite pink oli ka muljetavaldav - Wilander ja McEnroe ( mõlemal on üksikmängus 7 grand slami võitu )
Ega Zverevi-Alcarazi mäng vähem põnevam ei olnud. Alcaraz tabas Zverevi nõrga koha alles liiga hilja ära. Ma vist pole enne näinudki, et ühe geimi kolm punkti võetakse stopiga.
jeesus188 kirjutas:
Mul kama 2 need õhuniiskus ja palli kiirused, aga väheke hilja mängivad sellegi poolest

Varem ei saanud, sest Zverevi-Alcarazi mäng venis ka väga pikaks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 12:59:42 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Varem ei saanud, sest Zverevi-Alcarazi mäng venis ka väga pikaks.
mängu ametlik algusaeg oli 21.45 meie aja järgi, hakkas mingi 20-30 minutit hiljem
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 01.06.2022 13:11:30 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Varem ei saanud, sest Zverevi-Alcarazi mäng venis ka väga pikaks.

Zverevi-Alcarazi mänguga ei olnud siin mingit pistmist. Antud mäng oligi ajakavas pandud mitte enne, kui kell 21:45 algusega. Ning nagu tennisele kombeks, pandi pall mängu alles 15-20 minutit hiljem. Seega oli antud matši poole öö peale jätmine juba algusest peale sisse kirjutatud. Ka siis, kui Zverev-Alcaraz mäng oleks tunduvalt kiiremini läbi saanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 23:13:04 vasta tsitaadiga

Sesmõttes natuke jama, et tegelik finaal oligi nüüd juba veerandfinaalis ära. Eelmisel aastal juhtus sama ehk Djokovic-Nadal poolfinaalis.
Pealegi olid kõik tugevamad mängijad samal poolel tabelis: Djokovic-Nadal ja Alcaraz-Zverev vs teisel poolel Ruud-Rune ja Cilic-Rublev. Pakun, et esimesest nelikust oleks kõik mängijad teise poole omasid võitnud. Nüüd saab keegi teisest nelikust lausa finaali.
Naistest ei näe Swiatekile vastast, finaalis peaks tulema vastu Gauff. Trevisan jõudis peamiselt tänu vära kergele tabelile üldse nii kaugele

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 23:26:49 vasta tsitaadiga

Mõnikord jopib ka, kuigi ega seal vist suurt vahet pole mis koht sul top10-s
https://sport.delfi.ee/artikkel/120014570/ajalugu-on-tehtud-poolatari-voit-kergitab-anett-kontaveiti-maailma-teiseks-reketiks
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2022 19:17:19 vasta tsitaadiga

Karm poolfinaali lõpp, paistab, et Nadal finaalis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2022 13:56:14 vasta tsitaadiga

Flavius, Kusjuures ma panen panuse mängus Ruud-Nadal ja panen Caspari peale sest tema kofitsent on kordi priskem kui Nadalil. Selgitan miks ma seda teen. Nadal kaotas paar nädalat tagasi sama kattega Shapovalovile ja esimese seti lausa 6:1. Detaile ei tea. Ehk suri vanaema kass ära, või vasaku jala väike küün tegi haiget vms jama mida kaotaja tavaliselt ajab kui pähe saab, ei tea. Samas vaatan Caspari vastaseid siis tal on jopanud, nõrgemad kui Nadalil ja tõenäoliselt siiski Rafael võtab siit oma. Siiski savi väljak ja Hispaanlased on ju sellel väljakul "üles kasvanud". Samas Ruud 23 aastane ja Rafael 36, loodetavasti jookseb noor veri kogemused üle.

ps. esimene kord kus julgen savi väljakul maailma parima vastu panustada, kes on "savi proff"
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2022 18:31:10 vasta tsitaadiga

Kuningas on rääkinud beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2022 12:51:11 vasta tsitaadiga

Kontaveit jälle treenerita. Aga ega pole treenerist kasu ka kui turniiridele ei lasta.
https://sport.delfi.ee/artikkel/120016638/kontaveidi-ja-tursunovi-koostoo-katkemise-pohjuseks-on-treeneri-viisaprobleemid
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 15:51:05 vasta tsitaadiga

Ugo Humbert unustas reketid koju, tüüp seisis nõutult platsiääres kuni suvaline pealtvataja tõi talle 3 tk.
https://twitter.com/Wimbledon/status/1542118079341240320
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2022 17:31:22 vasta tsitaadiga

Kellel võimalust, siis võiks vaadata Kyrgiose-Tsitsipase mängu. Sellist tsirkust pole ammu nähtud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 01:23:10 vasta tsitaadiga

Nick Kyrgios jõudis esimest korda elus finaali, muide tal on Austraalias kohtu keiss kaelas, pruta kaebas perevägivalla eest kohtusse
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 07.07.2022 01:57:15 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Nick Kyrgios jõudis esimest korda elus finaali, muide tal on Austraalias kohtu keiss kaelas, pruta kaebas perevägivalla eest kohtusse

Jõudis finaali juba? Kas poolfinaal Nadaliga jääb siis ära? Mis põhjusel huvitav?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 11:10:34 vasta tsitaadiga

Ametlikult ei ole veel loobunud, homme võiks poolfinaal veel toimuda.

Injured Nadal unsure if he can play semis against Kyrgios
https://www.reuters.com/lifestyle/sports/injured-nadal-unsure-if-he-can-play-semis-against-kyrgios-2022-07-06/

Tallinn Open WTA turniir. thumbs_up.gif
https://sport.delfi.ee/artikkel/120032184/otsepilt-milline-hakkab-valja-nagema-tallinnas-toimuv-wta-turniir
tsitaat:
Tallinna WTA turniiriga tehakse algust 26. septembril, finaal peetakse 2. oktoobril.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.07.2022 22:04:32 vasta tsitaadiga

https://www.eurosport.com/tennis/wimbledon/2022/wimbledon-2022-rafael-nadal-has-7mm-abdominal-tear-ahead-of-nick-kyrgios-clash-reports_sto9023728/story.shtml

Mul oli sama asi, piinlesin sulkaväljakul, siis paus poolteist kuud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 22:33:10 vasta tsitaadiga

https://www.eurosport.com/tennis/wimbledon/2022/wimbledon-rafael-nadal-withdraws-due-to-abdominal-tear-nick-kyrgios-gets-walkover-into-final-reports_sto9024693/story.shtml
tsitaat:
Rafael Nadal has had to withdraw from Wimbledon ahead of his semi-final clash with Nick Kyrgios due to the abdominal tear he suffered on Wednesday.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 07.07.2022 22:48:45 vasta tsitaadiga

Suht jura ikka Fritzi peale mõeldes, aga no mis teha. Nüüd Kyrgiose poolt!
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2022 18:21:57 vasta tsitaadiga

Rybakinal joppas. Moskvas sündinud paduvenelane aga mingi hetk võttis Kasahhi kodakondsuse ja läkski teist passi vaja

Tõenäoliselt Djokovic võidab turniiri.

ps. Teab keegi miks Federer eemal on? Vanus teeb liiga? Veel neli aastat tagasi oli nr 1 planeedil
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2022 23:10:22 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Rybakinal joppas. Moskvas sündinud paduvenelane aga mingi hetk võttis Kasahhi kodakondsuse ja läkski teist passi vaja

Tõenäoliselt Djokovic võidab turniiri.

ps. Teab keegi miks Federer eemal on? Vanus teeb liiga? Veel neli aastat tagasi oli nr 1 planeedil

Djokovic pole Kyrgiose käest mitte ühtegi setti suutnud võtta siiamaani. icon_smile.gif Kyrgiose mängustiil ei sobi Djokovicile kohe üldse.
Federeril on põlv läbi omadega.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2022 12:36:54 vasta tsitaadiga

sukelduja, Kyrgios on võitnud Djokovici kõva kattega väljakul. Wimbeldonis on murukate ja see sobib Serbalsele. Seepärast arvangi tema võitu



Nagu ma ütlesin Rõbakina kohta et tibla on tibla, venelaste maailmavallutussõda ikka ei hakanud hukka mõistma
https://sport.postimees.ee/7561306/wimbledoni-voitja-inglise-keel-oli-jarsku-nigel-kui-oli-vaja-votta-seisukoht-venemaa-soja-suhtes


viimati muutis liiv 10.07.2022 13:48:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Tennis mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.