|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.02.2022 20:34:43
|
|
|
Võitluslik mäng oli, kahjuks ei saanud aru mis Anetil seal keskmises setis siisse läks. Muidu oli igati tasemel
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
13.02.2022 20:14:23
|
|
|
Super turniir Peterburis Kontaveidilt Kõikides ringides olid ju tugevad vastased ja tasavägised mängud, aga iga kord suutis rasketest seisudest välja tulla ja võidud ära võtta.
Ütleks, et Moskva ja eriti Ostrava turniiridel oli Aneti mäng parem, aga kuna tiitel tuli jälle ära, siis kõik ju super
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
21.02.2022 20:32:38
|
|
|
Anett @ Inspira live
Tõugati edasi 30 min
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
23.02.2022 17:28:32
|
|
|
naiste tennis on ikka mõttetu
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
24.02.2022 08:00:14
|
|
|
| alpha kirjutas: |
naiste tennis on ikka mõttetu  |
Ei ole! Just põnev ja ettearvamatu!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
24.02.2022 18:23:52
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
naiste tennis on ikka mõttetu  |
Ei ole! Just põnev ja ettearvamatu! |
tulemusi võin ma netist ka lugeda, normaalset mängu tahaks näha
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
26.02.2022 11:01:12
|
|
|
Alati võib ju meeste tennist vaadata, kus umbes 90% mängudest võidab kõrgema edetabelikohaga mängija, (siinkohal meelega liialdan, aga point jääb samaks ); meeste edetabeli nr 50.-l pole top 3 vastu sisuliselt mitte mingit šanssi, aga naistel juhtub selliseid üllatusi igapäevaselt.
edit: olgu siis veel mainitud, et vastupidiselt minu teooriale sai meeste senine nr. 1 Djokovic nr. 123 Jiri Vesely käest kotti (peaks olema kõigile selge, et Djoko mängis viimati võistlusmänge detsembri alguses 2021 ja tema vorm pole just päris see, mis peaks) ühtlasi tõuseb sellega Medvedev nr. 1 positisioonile edetabelis https://www.atptour.com/en/news/djokovic-reaction-dubai-2022-thursday
aga Kontaveit võitis Ostapenkot (ja sellega Ostapenko väga muljetavaldav winstreak pandi seisma) homme(laupäeval) kell 17 algusega Doha Wta 1000 finaal Swiateki vastu, senine Kontaveit-Swiatek head 2 head seis 2-2, oleks aeg siin väike eduseis haarata
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
27.02.2022 01:20:48
|
|
|
edit:
preili Anett oli kuidagi tujutu täna? (kuramuze uus kuupäev, ehk siis eile)
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.02.2022 01:24:52
|
|
|
Päevad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.03.2022 22:32:34
|
|
|
| Indian wells, Kanepi @ Inspira live
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
09.03.2022 23:20:42
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| Indian wells, Kanepi @ Inspira live |
Selline tugev trenn oli
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
09.03.2022 23:26:26
|
|
|
Vastane oleks vanuse poolest võinud tütre eest olla
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
12.03.2022 13:06:29
|
|
|
Kanepi tegi Bencicile üllatavalt lihtsalt tuule alla Järgmine vastane Harriet Dart on ka igal juhul võidetav
Kontaveidi mäng vs Kucova täna õhtul 22.30 orienteeruva algusega, ehk siis ilmselt veidi hiljem tegelikkuses
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.03.2022 00:35:26
|
|
|
Ma ei suuda arusaada, mis selle naiste tennisega ja oma servgeimi hoidmisega on, nagu ulme ikka.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
15.03.2022 09:45:52
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Ma ei suuda arusaada, mis selle naiste tennisega ja oma servgeimi hoidmisega on, nagu ulme ikka.  |
Naised on füüsiliselt nõrgemad ja servi kiirused on oluliselt väiksemad. Tõrje oleneb ikkagi reaktsioonist ja täpsusest, mitte toorest jõust ja selles on naised meestega võrdsed. Ehk siis naiste servi on kergem tõrjuda ja servijal pole nii suurt eelist kui meeste puhul.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.03.2022 01:25:01
|
|
|
Kanepi pidas ikka korraliku lahingu, lõpp oli samas väga tugev ja edasi kolmandasse ringi
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
25.03.2022 11:30:06
|
|
|
| Kontaveit aga sai tappa
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.03.2022 12:02:09
|
|
|
Ärkasin 3:05 üles vaatasin et seis on 0:5 panin kinni ära
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
02.04.2022 16:24:33
|
|
|
| krr kirjutas: |
| Tšehhi naiste tennis on küll uskumatult kõva. Kogu aeg ilmub kuskilt välja mõni uus mängija. |
tsiteerime nüüd ennast paari aasta tagant, nüüd tasub eraldi välja tuua ja tuleviku tarbeks meelde jätta Fruhvirtova perekonnanimi. Miamis 16-aastane Linda Fruhvirtova on juba 16 hulgas ja järjest võidud Mertensi ja Azarenka vastu näitavad päris head taset. Vaatasin Azarenkaga mängu, ja kuigi Azarenka andis loobumisvõidu teises setis, siis tšehhi neiu oleks mänguga ka võitnud. Ja sealjuures tema 14-aastast õde Brenda Fruhvirtovat peetakse veel andekamaks - juba 14-aastaselt võitis mingi itf turniiri.
https://en.wikipedia.org/wiki/Linda_Fruhvirtov%C3%A1
https://en.wikipedia.org/wiki/Brenda_Fruhvirtov%C3%A1
millegipärast meeste poolelt Tšehhist eriti tippmängijaid ei kipu tulema, peale Berdychi ja Stepaneki eriti ei meenugi lähiminevikust (no Jiri Vesely ja Lehecka praegu noor tõusev mängija)
edit: meeste poolelt on Carlos Alcaraz ikka juba päris tõsiselt tippu kerkimas, mees on 18-aastane ja juba atp edetabelis 16. kohal
Indian Wellsis sai poolfinaalis tasavägise mänguga Nadali käest pähe, ja Miamis on juba veerandfinaali jõudnud - järjest võidud Fucsovics-Cilic-Tsitsipas üle ja kusjuures juba teine kord järjest tal Tsitsipast võita - hiljuti US Openil ka Alcaraz võitis teda
edit 2: tänaõhtuse Swiatak-Osaka Miami finaali kommentaariks võiks öelda, et kaks parimat mängijat praegu, nüüd kus Barty ootamatult karjääri lõpetas.
Kuigi Osaka on praegu wta tabelis 77. pean teda Swiatekist paremaks mängijaks (samamoodi pean Osakat ka Bartyst paremaks)
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
05.04.2022 21:23:57
|
|
|
| krr kirjutas: |
edit: meeste poolelt on Carlos Alcaraz ikka juba päris tõsiselt tippu kerkimas, mees on 18-aastane ja juba atp edetabelis 16. kohal |
Jägisin zelle boisi mänge, pikkade käte ja jalgadega ja liigub ülimalt hästi. Pakun, et "staar on sündinud".
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
05.04.2022 23:33:10
|
|
|
Alcaraz pani Miami turniiri kinni jah, ilmselgelt juba praegu see noormees on kõige kõrgemas konkurentsis päris tegija. Vaadates võidetud vastaste nimesid siis poolfinaalis Hurkacz ja finaalis Ruud ei tundugi nii tugevad, aga eelnevalt Hurkacz võitis Medvedevit ja Ruud Zverevit.
Kanepit tuleb ka kiita , väga heas füüsilises konditsioonis tundub Kaia olevat, jälle võitis 3h mängu täitsa korraliku vastase vastu
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
24.04.2022 15:08:18
|
|
|
jeesus188, Djokovich on Serblane
See on päris suur kaotus kui ei saa mängida Medvedev, Rublev, Katchanov, Karatsev, esikümmnete mehed. Venelastest siis ainult Zverev mängib sest ta on Hamburgis sündinud venelane ja võistleb saksa lipu all, ehki mõlemad elavad Medvedeviga Monacos.
Mulle tundub et see hüsteeria läheb juba üle võlli, nagunii need tennistid ei võistelnud viimastel võistlustel enam vene lipu all ja on sõjavastased
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.04.2022 15:15:59
|
|
|
| tsitaat: |
jeesus188, Djokovich on Serblane
|
No shit sherlock...koroona?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
24.04.2022 15:26:40
|
|
|
No kui need venelased nii sõjavastased on, andku siis enda meelsusest oma FB, Insta ja VKontakte lehel kõigile valjuhäälselt teada. Hetkel on ainult pobinat kosta kus loodetakse "konflikti" peatsest lõppemisest.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
25.04.2022 09:00:35
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
jeesus188, Djokovich on Serblane
|
No shit sherlock...koroona? |
Holland, Taani, Rootsi, Inglismaa ja Norra enamvähem ühel ajal veebruari lõpus-märtsi alguses kaotasid kõik piirangud, Serblane peaks saama mängida küll
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
07.05.2022 21:57:20
|
|
|
ja panigi Alcaraz Nadalile ära liiva peal, nüüd tuleb see poiss päris tõsiselt French Openi favoriitide hulka arvata
homme saab siis tema mängu Djokovici vastu vaadata; Djokovic ja Nadal pole muidugi kumbki praegu lähedalgi oma parimale vormile
edit: ja võitiski täna Alcaraz ülipõnevas mängus Djokovici (3h38min 3setiline mäng), kusjuures Djokovic mängis üsna hästi. Erinevalt Nadalist, kes oligi kehv ja sai kindlalt pähe - ühe seti sai Nadal ainult tänu sellele, et Alcaraz väänas teises setis jalga.
Päris korralik intriig üle pika aja meeste tennises ja päris metsik esiletõus Alcarazilt
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.06.2022 11:03:40
|
|
|
| Nadal pani korralikus trilleris Djokovicile ära. Kella 01.00 jõudsin vaadta, siis läksin ära magama. Mäng lõppes vistkuskil 02.30 paiku.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.06.2022 12:19:35
|
|
|
Mul kama 2 need õhuniiskus ja palli kiirused, aga väheke hilja mängivad sellegi poolest
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
01.06.2022 12:51:47
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Nadal pani korralikus trilleris Djokovicile ära. Kella 01.00 jõudsin vaadta, siis läksin ära magama. Mäng lõppes vistkuskil 02.30 paiku. |
Täiesti finaalivääriline mäng oli. Eurospordi kommentaatorite pink oli ka muljetavaldav - Wilander ja McEnroe ( mõlemal on üksikmängus 7 grand slami võitu )
Ega Zverevi-Alcarazi mäng vähem põnevam ei olnud. Alcaraz tabas Zverevi nõrga koha alles liiga hilja ära. Ma vist pole enne näinudki, et ühe geimi kolm punkti võetakse stopiga.
| jeesus188 kirjutas: |
| Mul kama 2 need õhuniiskus ja palli kiirused, aga väheke hilja mängivad sellegi poolest |
Varem ei saanud, sest Zverevi-Alcarazi mäng venis ka väga pikaks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.06.2022 12:59:42
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Varem ei saanud, sest Zverevi-Alcarazi mäng venis ka väga pikaks. |
mängu ametlik algusaeg oli 21.45 meie aja järgi, hakkas mingi 20-30 minutit hiljem
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lenc
HV vaatleja
liitunud: 11.11.2006
|
01.06.2022 13:11:30
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Varem ei saanud, sest Zverevi-Alcarazi mäng venis ka väga pikaks. |
Zverevi-Alcarazi mänguga ei olnud siin mingit pistmist. Antud mäng oligi ajakavas pandud mitte enne, kui kell 21:45 algusega. Ning nagu tennisele kombeks, pandi pall mängu alles 15-20 minutit hiljem. Seega oli antud matši poole öö peale jätmine juba algusest peale sisse kirjutatud. Ka siis, kui Zverev-Alcaraz mäng oleks tunduvalt kiiremini läbi saanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
01.06.2022 23:13:04
|
|
|
Sesmõttes natuke jama, et tegelik finaal oligi nüüd juba veerandfinaalis ära. Eelmisel aastal juhtus sama ehk Djokovic-Nadal poolfinaalis.
Pealegi olid kõik tugevamad mängijad samal poolel tabelis: Djokovic-Nadal ja Alcaraz-Zverev vs teisel poolel Ruud-Rune ja Cilic-Rublev. Pakun, et esimesest nelikust oleks kõik mängijad teise poole omasid võitnud. Nüüd saab keegi teisest nelikust lausa finaali.
Naistest ei näe Swiatekile vastast, finaalis peaks tulema vastu Gauff. Trevisan jõudis peamiselt tänu vära kergele tabelile üldse nii kaugele
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
03.06.2022 19:17:19
|
|
|
Karm poolfinaali lõpp, paistab, et Nadal finaalis.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
05.06.2022 13:56:14
|
|
|
Flavius, Kusjuures ma panen panuse mängus Ruud-Nadal ja panen Caspari peale sest tema kofitsent on kordi priskem kui Nadalil. Selgitan miks ma seda teen. Nadal kaotas paar nädalat tagasi sama kattega Shapovalovile ja esimese seti lausa 6:1. Detaile ei tea. Ehk suri vanaema kass ära, või vasaku jala väike küün tegi haiget vms jama mida kaotaja tavaliselt ajab kui pähe saab, ei tea. Samas vaatan Caspari vastaseid siis tal on jopanud, nõrgemad kui Nadalil ja tõenäoliselt siiski Rafael võtab siit oma. Siiski savi väljak ja Hispaanlased on ju sellel väljakul "üles kasvanud". Samas Ruud 23 aastane ja Rafael 36, loodetavasti jookseb noor veri kogemused üle.
ps. esimene kord kus julgen savi väljakul maailma parima vastu panustada, kes on "savi proff"
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
05.06.2022 18:31:10
|
|
|
Kuningas on rääkinud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
03.07.2022 17:31:22
|
|
|
| Kellel võimalust, siis võiks vaadata Kyrgiose-Tsitsipase mängu. Sellist tsirkust pole ammu nähtud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
07.07.2022 01:23:10
|
|
|
| Nick Kyrgios jõudis esimest korda elus finaali, muide tal on Austraalias kohtu keiss kaelas, pruta kaebas perevägivalla eest kohtusse
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lenc
HV vaatleja
liitunud: 11.11.2006
|
07.07.2022 01:57:15
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| Nick Kyrgios jõudis esimest korda elus finaali, muide tal on Austraalias kohtu keiss kaelas, pruta kaebas perevägivalla eest kohtusse |
Jõudis finaali juba? Kas poolfinaal Nadaliga jääb siis ära? Mis põhjusel huvitav?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
07.07.2022 22:48:45
|
|
|
Suht jura ikka Fritzi peale mõeldes, aga no mis teha. Nüüd Kyrgiose poolt!
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
09.07.2022 18:21:57
|
|
|
Rybakinal joppas. Moskvas sündinud paduvenelane aga mingi hetk võttis Kasahhi kodakondsuse ja läkski teist passi vaja
Tõenäoliselt Djokovic võidab turniiri.
ps. Teab keegi miks Federer eemal on? Vanus teeb liiga? Veel neli aastat tagasi oli nr 1 planeedil
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
09.07.2022 23:10:22
|
|
|
| liiv kirjutas: |
Rybakinal joppas. Moskvas sündinud paduvenelane aga mingi hetk võttis Kasahhi kodakondsuse ja läkski teist passi vaja
Tõenäoliselt Djokovic võidab turniiri.
ps. Teab keegi miks Federer eemal on? Vanus teeb liiga? Veel neli aastat tagasi oli nr 1 planeedil |
Djokovic pole Kyrgiose käest mitte ühtegi setti suutnud võtta siiamaani. Kyrgiose mängustiil ei sobi Djokovicile kohe üldse.
Federeril on põlv läbi omadega.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|