Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2022 01:36:26 vasta tsitaadiga

Aliexpressist võib kopikate eest saada neid äkki?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 18:55:43 vasta tsitaadiga

Väheusutav kuid proovin siiski: otsin sellisele prose jahutile nagu Xigmatek Red Scorpion S1283 LGA 1151 kinnituse varustust. Kui kellelgi vedeleb siis PS!
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 12:18:36 vasta tsitaadiga

Kellelgi AMD stock coolerit pole jalus AM4-le?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 21:26:06 vasta tsitaadiga


_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2022 22:47:54 vasta tsitaadiga

Peaks endalgi kusalgi kapis üks selline vedelema.

Aga endal oleks vaja endal kuni 3 12v venti 40x40x20, ....x10 paksus ajab ka asja ära.
Hää kui Mustamäel või lähiümbruses on.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2022 23:10:11 vasta tsitaadiga

Tänud pakkumast, tuli endalgi kapist üks välja icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 09:12:58 vasta tsitaadiga

tp-link -3g ruuterile antenne?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 12:20:48 vasta tsitaadiga

Välise võin sulle väikse raha eest müüa.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 20:42:32 vasta tsitaadiga

Ühele Lenovo süllerile oleks akut vaja. 15min+ oleks juba okei. Vaja vahepeal asukohta vahetada ja kuna ketas mingi 200X aasta antiik, siis 10min startup ning 10min shutdown icon_lol.gif

2tk sain, aga mina neid tööle ei saanud. Viimati töötasTM icon_lol.gif . Vahepealt näitab, et aku järgi ja ei lae, teine boot pole akut "taga". üks on L12M4E01 teine L12S4A02
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2022 22:17:17 vasta tsitaadiga

Tervist! Kas kellelgi on üle vanemate/lihtsamate Samsungi telefonide laadijat?
https://images.app.goo.gl/mhzGuqrwhhsAcZrG8
Tallinnas või selle lähistel oleks kõige mugavam järele tulla.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021




sõnum 03.07.2022 14:12:48 vasta tsitaadiga

Tervist! Kas kellelgi on VGA - hdmi võ VGA- Dvi-d üleminek /kaabel?
On endal monitor ainult vga pordiga aga kõik arvutid on juba hdmi ja display port sisendiga.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Berserker
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2022 00:20:44 vasta tsitaadiga

Kellelgi Tallinnas või Haapsalus DVI kaablit on pakkuda?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2022 17:51:30 vasta tsitaadiga

DVI-DVI olemas. Ise pead järgi tulema.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Berserker
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2022 21:37:59 vasta tsitaadiga

Olemas nüüd tänu Batamaxile.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021




sõnum 07.07.2022 16:22:04 vasta tsitaadiga

Kas on kellelgi Noctua fännide kummid? Otsikud (valged,mustad huvitavad)
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 19:48:39 vasta tsitaadiga

Ostuteema kaup. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 01:03:12 vasta tsitaadiga

Kas keegil on 3G Huawei USB modem? Soovitavalt Tallinnast, tulen ise järgi
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 07:45:09 vasta tsitaadiga

Kaemka, võin õhtul kahest pulgast pilti tega (4G, üks välismaa oma vist oli ilma 800 ja teine huawei remonditud)
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lautirs
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2022 07:33:39 vasta tsitaadiga

Kellelgi Thinkpad T500 akut? Võib ka surnud olla.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2022 07:49:02 vasta tsitaadiga

Tekita pilt omale sobivast. Mul võib mingi olla.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lautirs
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2022 15:19:53 vasta tsitaadiga

https://www.laptopbatteryexpress.com/Lenovo-Thinkpad-T500-Battery-p/ibm-58-t500.htm

Selle lehe järgi tundub, et peaks ka T60 ja T61 oma sobima.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2022 18:39:03 vasta tsitaadiga

Kaemka kirjutas:
Kas keegil on 3G Huawei USB modem? Soovitavalt Tallinnast, tulen ise järgi

Said miskit? Mul ka muidu midagi leidub.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carlsair
Kreisi kasutaja
Carlsair

liitunud: 28.01.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2022 04:08:54 vasta tsitaadiga

Mul on pakkuda USB 3G pulk, ainult postiga kahjuks
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 21:33:04 vasta tsitaadiga

mõni liist 2gb ddr2 mälu?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prederik
Kreisi kasutaja
Prederik

liitunud: 05.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 22:55:26 vasta tsitaadiga

Hei! Kas kellelgi on pakkuda HP toonerikassetti numbritega 83A, 83X, CF283A või CF283X? Läheb Laserjet Pro MFP M2xx multifunktsionaalidele.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 08:25:29 vasta tsitaadiga

Odavprint ee
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 00:06:46 vasta tsitaadiga

Kellelgi laste elektriauto 12v laadijat on üle jäänud? Sobiks ka katkine.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 07:37:10 vasta tsitaadiga

Suva 12v adapter?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 09:24:40 vasta tsitaadiga

Suvalise leiaks ise ka. Tahaks loota, et need ikkagi laadijad on, mitte lihtsalt 12V toitekad.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 15:34:40 vasta tsitaadiga

Tee mingile väiksele sikli vms akulaadijale üleminek.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2022 09:51:33 vasta tsitaadiga

Mõni ülearune 4g ruuter, hajaasustusse?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2022 12:21:47 vasta tsitaadiga

Raha eest on https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=822767&highlight=
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 12:22:56 vasta tsitaadiga

CX650M PCIe kaablit on kellelgi vedelemas?
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021




sõnum 26.08.2022 00:04:35 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Vesa 100 mount 22 monitorile? Laua peale kinnitusega või jalaga
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
contramort
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2022 22:16:42 vasta tsitaadiga

Sooviks vana kassetiga videokaamerat. Ei pea olema töökorras ja pigem võiks ollagi katkine/räsitum. Läheb nagunii lammutamiseks, ilusat töökorras asja oleks kahju lõhkuda vaatamata sellele, et see tehnoloogiliselt vananenud. Täpsemalt huvitab pildiotsija CRT, seega ainult vanemad kaamerad sobiks, ehk sellest ajast kui kassette kasutati salvestuseks. Võib ka pakiautomaadiga, maksan kulud.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matih22
HV veteran
matih22

liitunud: 01.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2022 15:53:59 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Kas lühikesi netikaableid keegi tahab? Tasuta muidugi.
Need on need kaablijupid mis elioni ja teiste teenusepakkujate karpides kaasas on.
Ma ei tea palju mul neid on. Alla kümne vist, ja need telefoni juhtmed ka.
Et ma ei tea, kas seda kraami tänapäeval veel kasutatakse ka, või ongi suht prügikasti lugu. icon_confused.gif Tutikad muidu.

Kui veel alles juhtuvad olema korjaks ära. Mida vasta võib tuua?
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2022 10:05:25 vasta tsitaadiga

aint radikaga suvalist express videot?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2022 20:46:31 vasta tsitaadiga

Sa ei tule järele ju.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2022 09:23:14 vasta tsitaadiga

ei tartusse tõesti ei satu
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2022 09:42:58 vasta tsitaadiga

Täpsusta siis. Äkki ei satu kuhugi veel.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 14:33:58 vasta tsitaadiga

tartus või postiga tartusse võtaks socket 775 / am2 plaate 3-4 tk. vaja teha neljale netimasinale sisud . MATX peab olema!
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021




sõnum 27.09.2022 21:37:23 vasta tsitaadiga

Tere!
Tasuta :


Kõlarid

Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 21:48:21 vasta tsitaadiga

Vii tarka.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2022 11:26:22 vasta tsitaadiga

idkaardi lugejat, miskit mis ka töötaks?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2022 15:02:56 vasta tsitaadiga

Sa ei tule järgi ju.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021




sõnum 03.10.2022 16:54:50 vasta tsitaadiga

Tere, kas kellelgi on vana mAtx kast? Tallinnas. Tänan.


Lisaks tasuta anna toitejuhe + vga-dvi üleminekut.
Kes soovib! Kirjutage
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 11:02:20 vasta tsitaadiga

Ehk juhtumisi on Tallinna kandis üle USB 2.0 8GB ja väiksemaid mälupulkasid? Emaplaadi BIOS flashback paari uuemat pulka jutule justkui ei võta. Tooksin pulgad peale BIOS flashback katseid tagasi.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
umbada
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 11:13:07 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on pakkuda Samsungi videomakki siis olen täna sellest huvitatud!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 14:32:07 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
Ehk juhtumisi on Tallinna kandis üle USB 2.0 8GB ja väiksemaid mälupulkasid? Emaplaadi BIOS flashback paari uuemat pulka jutule justkui ei võta. Tooksin pulgad peale BIOS flashback katseid tagasi.


ot:
Täiesti müstika. Olin päris kindel, et mul miskit on, aga vaatasin üle ja kõige pisem on 16GB. Huvitav kuhu need kaovad, ära visanud enda teada ühtegi pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2022 22:45:29 vasta tsitaadiga

https://www.notebookcheck.net/Dell-Latitude-2110.33058.0.html
Sellele ekraanidoonorit vedeleb kellelgi?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.