Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 379, 380, 381  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 87 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 195

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pallri
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2022 15:38:08 vasta tsitaadiga

Condamed kirjutas:
pallri kirjutas:
Condamed kirjutas:
libe kirjutas:
Condamed kirjutas:
Veidike pettunud ikka selles rattavärgis.. icon_confused.gif Nimelt, mai alguses ostetud rattal krigiseb midagi iga parema jalavajatuse ajal, alguses oli juba kuulda, aga pigem vaikne, nüüd juba ajab veidi närvi. Lisaks käigud justkui vahetaksid aina kehvemini ja viimase sõidu ajal tekkis selline asi, et kui käik juba vahetatud ja jõud taha panna, siis käib vahepeal mingi tugev kõlks. Olen üritanud terve vähene kasutusaeg käike mitte ragistada ja täie jõu ajal vahetada. Alguses arvasin, et minul ei vedanud ja sain mingi tehase käki, aga sõber ostis hiljuti sama ratta ja samuti kohe algusest mingid veidrad helid küljes. Ei eelda mingit perfektsust, aga 900€ maksev ratas võiks ikka paari kuu vanuselt (või koguni uuena) vähemalt sujuvalt käia? Või peabki ostma 3000€ racing ratta, kui selline soov on? icon_biggrin.gif Mõtlen siin, et kuidas krt need 300€ vms uuena rattad käivad. Või on nagu tehnikaga, et tänapäeval lihtsalt toodetakse saasta mis ei kesta või on juba uuena poolpidune? Enda mäletamist mööda toimis mu kooliaja vana Scott ka mõnes mõttes paremini, ja see oli ratas, mis sai tohutult retsi (sisuliselt 0 hooldusi, pidev tagarattal sõitmine, ketti määrisin oliiviõliga kui kriuksuma hakkas liialt jne ja see oli juba 10 aastat vana ratas selleks hetkeks, kui ta sain).
ei ole isegi kehvasti kokku pandud, kuid tühipaljas mehaanika
kunagi ostsin mingi ratta, kus oli lausa klausel, et peale mingeid kilomeetreid tasuta reguleerimine, kuna koormusel asjad loksuvad paika

kangematel juppidel on täpselt samad hädad, kuid seal peab kiiremini reageerima ja mitte laskma loha, muidu lihtsalt lõiv liiga kallis


võrreldes vana rattaga, kus sul taga ilmselt mingi 7 käiku ja täna 11 käiku, siis tolerantsid on oluliselt täpsemad, ketid kitsamad ja hammakate vahe kitsam, esialgne sissesõitmine on olulisem
ja need odavad sõidavad niikuinii kehvasti ja nendel oled juba vaimselt sedasi meelestatud, samuti käike vähem ja vahetad neid vähem aktiivselt

keti kulumisega ajas annab ka käiguvahetus kenasti tunda ja kitsamate tolerantsidega võid omal liiga hõreda hooldusvälbaga suurt kulu põhjustada

oma ultegra groupsetiga saan sisuliselt 5000-6000km sõita, see siis pisut üle aasta ja kõik hooajad iga ilmaga.
väga kulukas ettevõtmine, kulub selle peale 3 ketti

aga uuel rattal on alati sissetöötamine ja sõltub kõik sul massist ja jõust, mida peale väänad
selline lihtne reguleerimine ei tohiks käiguvahetusel üle jõu käia, kui just käiguvahetaja kõrv ei ole kogemata kuskil paugu saanud.


muus osas, tellisin omale bike24'st uued kaunad, aga krt oleks pidanud internetist juurde otsima
mingi tundmatu pood minu jaoks, kuid müüb samu kaune 25€ odavamalt ja saatmine eestisse tasuta

selline pood siis
https://www.maciag-offroad.com/scott-bike-shoes-shr-alp-boa-evo-tuned-matte-blue-black-sid144214.html


Taga on mul sellel ka 8 käiku (2x8 Shimano Alivio). Aga tänud info eest, uurin seda esimese reguleerimise asja. Vaevalt, et midagi tasuta saab muidugi. icon_biggrin.gif Ostes ei mainitud selle kohta midagi, küsisin, et kas peaksin midagi veel teadma, öeldi, et puhasta (ratast ja ketti) ja õlita (ketti). Ketti olen korra õlitanud.

Ma kasutan 90% ajast 3 kõige väiksemat hammakat taga, esimene on alati suurema peal. Nende 3 vahel vahetan käike suht palju.
Üldiselt, kui selle parema jalaga surumise ajal kostuva kõrina/krigina/ragina elaks veel üle, siis see viimasel sõidul tekkinud tugev kolks mõnda aega peale käiguvahetust (kui käik juba sees ja vaikselt jõudu lisada) tekitab küll muret.

Massi ei ole teabmis palju, tiba alla 90kg, aga sõidustiil on küll pigem selline intervallidega plahvatuslik kui ühtlane ja kulgev, võibolla oleks pidanud sissesõidu ajal rahulikumalt võtma ja mitte nii palju kiirendama. Kui nii, siis you live, you learn. icon_biggrin.gif Ausaltöeldes ei tulnud mõttessegi, et rattale peaks ka sissesõitu tegema.


Veidi off topic, aga mind siiralt huvitab, mis rattaga tegu on ja kust ostetud sai. Põhjus lihtne - 900 euri eest võiks minu teada juba Deore grupiga pille saada, Alivio jääb selle raha eest tiba mannetuks.


https://www.veloplus.ee/et/toode/ratas-merida-big-nine-100-2x-antratsiit-must-29-xxl-22-60332 - nüüd on muidugi soodukas ka, mul läks eriti hästi selle täishinnaga ostuga. icon_mad.gif icon_lol.gif Ei arvanud, et keset hooaega hakatakse mingeid alesid tegema.. Aga loen kodus selle rattapassi uuesti üle, ei mäleta küll, et seal midagi tasuta esmase hoolduse kohta kirjas oleks olnud, samas võibolla ei otsinud seda piisavalt esimene kord.

Muidu otsisin parema bang for the bucki jaoks kasutatud rattaid ka, aga kõige suurema raamiga isendeid liigub kahjuks väga vähe (ühte vanemat Meridat nägin XXL raamiga ja see oli ka kirve hinnaga müügis, arvestades millega tegu) ja kuna pikkust üle 2 siis muud varianti ei jäänud, kui poest võtta.


Krt selle komponentide seti eest on 900 küll röövimine. Käikarid, rummud, hoovad, pidurid on samad, mida tihtipeale 500-600 euriste letihindadega rataste puhul pakutakse. Aga see selleks - ost on sul juba nii või naa sooritatud. Suurte raamide puhul soovitan soojalt Soome turu (peamiselt järelturg) poole vaadata, seal liigub neid hulgim ja diilid on ka tihtipeale ebareaalselt head. Ja kui tulevikus peaks vajadus veelkord tutika järele olema, siis nt bike-discount.de - kui nüüd õigesti mäletan, siis shipping oli Eestisse vist isegi tasuta ja hinnad kindlasti paremad kui Eesti lettidel, valik ka kindlasti laiem.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2022 15:49:39 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Noh, eks esimene vasikas läheb ikka aia taha. Võtan seda kui kooliraha, tänud info eest, edaspidi tean paremini otsida. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2022 22:10:16 vasta tsitaadiga

Selline test icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.06.2022 23:23:48 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Selline test icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


selle ilmselt Taaramäe mind KOM'ilt maha tõrjus icon_lol.gif
ma olin shit bikega

https://www.strava.com/segments/20353806



õnneks sealt lõigult ükski võistlus pole läbi sõitnud icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2022 15:32:19 vasta tsitaadiga

Ostsin kasutatud ratta, millel ketaspidurisüsteem. Vastikult kriuksus pidurdades, hõõrusin ketast ja piduriklotsid (oli piisavalt, ei ole otsas) brakecleaneriga üle ja saab korda, aga peale mingit aega hakkavad jälle vastikult kriuksuma. Sõidan ainult linnavahel. Kas süsteemist tuleb mingi õli vahele?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.07.2022 17:52:09 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Ostsin kasutatud ratta, millel ketaspidurisüsteem. Vastikult kriuksus pidurdades, hõõrusin ketast ja piduriklotsid (oli piisavalt, ei ole otsas) brakecleaneriga üle ja saab korda, aga peale mingit aega hakkavad jälle vastikult kriuksuma. Sõidan ainult linnavahel. Kas süsteemist tuleb mingi õli vahele?
sõiduteedel on piisavalt igast sitta, mis krigisema ajab
ainus variant mingeid uhkeid pehmemaid segusid kasutada, aga kestavad sitemini ja ikkagi miski ei garanteeri

juhul kui lekivad, siis peaks olema support ka kuskilt otsast märgunud ja pidur ebatõhus, vetruma või üldse tühi olema

mul on 3 ratast olnud ja kõigil nad kriuksuvad märgade ilmadega, kuivalt mitte

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 08.07.2022 01:34:19 vasta tsitaadiga

piduriklotsid kuumuta lõkkel või lase kuumaõhupuhuriga üle see põletab klotsidest õli välja. kui see ei aita siis uued klotsid ja kui ikka kligiseb siis lasevad suporti mantsetid õli läbi.
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 15.07.2022 23:12:16 vasta tsitaadiga

Ma olen vast pea pool aastat üritanud siia teemasse kirjutada ja enda ratastest ka ülevaadet anda, pole siiani õnnestunud...

Kõik sai alguse 2016, kui Hawaiist sai koju toodud Scott Aspect 930 2016. Tegu oli siis mu esimese rattaga täiskasvanu eas. Algul arvasin sinisilmselt, et noh, sõidan ainult kuiva ilmaga..blablabla... teisel päeval sain aru, et see ei ole lihtsalt võimalik ja sellest ajast saadik täiesti iga ilmaga, ka nende kõige hullemate lumetormidega ratta seljas.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja siis 2020 tulli teine ratas juurde. õnnestus Facebook Marketist saada poole hinnaga (poes oli hind vist 3599.-) Scott Addict CX RC 2019.

Spoiler Spoiler Spoiler


Pärast Addicti saamist on Aspect igasuguse märja ilma ja lume ratas. Addict puhtalt kuivas sõitmiseks (täna oli muidugi üks harv erand, sest 60st kilomeetrist pool tuli padukaga läbida a varem koiju keerata ka ei raatsinud, pärast saime kordamööda dušši alla). Õnneks talvel ka tihti asfalt puhas ja kuiv.
Mõlemad rattad omavad kõvasti emotsionaalset väärtust, sest Aspect esimene ratas täiskasvanuna ja remonti kõvasti näinud. Tal algsest on originaal vist ainult raam, lenks ja esivelg.
Addict sellepärast tähtis, et ma poleks kunagi arvanud, et omale nii hää ratta saan. Ja sellega sõita lihtsalt puhas nauding...

edit: üleval küsimus kiivri kohta, ei kanna a iga päeva mõtlen üha rohkem sellele, arvestades meie liiklust...

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.07.2022 12:27:28 vasta tsitaadiga

pole meie liiklusel häda midagi thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2022 10:22:44 vasta tsitaadiga

Renq, Addicti ostsid kohe maantee rehvidega, või viskasid CX omad ise minema?

libe, sa kiivrit ei kanna?
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.07.2022 10:32:08 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Renq, Addicti ostsid kohe maantee rehvidega, või viskasid CX omad ise minema?

libe, sa kiivrit ei kanna?


Eelmine omanik oli maantee omad alla pand ja CX'i omad sain kaasa. Need konkreetsed maanteekummid on aga enda ostetud juba.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.07.2022 19:19:43 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Renq, Addicti ostsid kohe maantee rehvidega, või viskasid CX omad ise minema?

libe, sa kiivrit ei kanna?
ei kanna kiivrit jah
ma sel talvel panin päris mitu korda külje maha ja tegelikult on neid olukordi juba kümneid olnud, ka suurematel kiirustel - 30+
kukkumine on alati ühe mustriga, kukun küliti õlale ja pea maad ei puuduta - ma ei pane kätt kaitserefleksina sirgelt ette, alati õlg enne, nagu karate trennis icon_biggrin.gif
eks õlavöötme lihased ka toetavad ja sõltub, kui lai õlg on - roided murdsin paar aastat tagasi ära, aga rangluu pole veel pihta saanud.

selle kogemusega ma üritan ka sõita nii, et isegi kui kukuks, siis ei oleks mul kõrval rumalaid objekte, mille pihta pea ära lüüa



korra on olnud olukord, kus ühe ehitusprojekti juures oli aed püsti pandud, millele toestuseks valged nelikantplokid - märkasin keset sõitu, et seljakott lahti ja tavaar sealt juba lendas, suutsin esiratta ehmumise peale pidurdamisel risti keerata ning küliti lennata - pead ära ei löönud jälle, kuid selle suure kiviploki teravast nurgast palju puudu ei olnud - samas see nurk oleks kiivri ka laiali löönud nagu kirves kasehalu thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2022 19:36:48 vasta tsitaadiga

libe, 10x on vedanud. Kui kiirem sõit siis 100% kiiver. Ei tuleks selle peale, et ilma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.07.2022 19:43:15 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
libe, 10x on vedanud. Lapsega vaikselt sõidan siis kiivrita. Kui trenn siis 100% kiiver. Ei tule isegi selle peale, et ilma.
metsavahel kändude vahel lased, siis kindlasti kiivriga
sõiduteel taganttulijatele loogiliselt liigeldes ja ise liiklust jälgides, siis pole vajalik

eks sõltub, kui teadlik sa ümbruskonna osas oled - tõmbame paralleeli profi poksijaga - enamus lööke suudab ta ära hoida ja/või ennetada thumbs_up.gif
seda võiks nimetada siis võistlusolukorraks, aga meie liiklus ja sõiduteed on justkui reedeõhtune vanalinn, keegi reaalselt ei ründa ja tõenäosus on pigem ehk nuga saada, ala purjus juht sõidab jalgratturile otsa

kui taganttulijatele loogiliselt käituda, siis kellelgi pole probleemi

mul pigem see probleem, et autojuhid pidevalt eeldavad, et teen mingi ootamatu manöövri ja rikuvad sellega mul sujuva sõidu ära - ma kurat olen omal kõik olulised lähenevad sõidukid ja nende kiirused kaardistanud ja arvestanud oma liikumistrajektoori, võimsuse ja kõik, kuid siis üks ehmub ja annab mulle teed olukorras, kus ma ei eeldakski seda - aga noh, ilmselt minusuguseid liiklusele keskendunud rattureid on vähe

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2022 20:01:59 vasta tsitaadiga

Graveliga suht vähe metsas. Paari kuu jooksul rohkem liiklusesse sattunud ja autojuhid on üllatavalt viisakad.
Poksi, karatee vms. refleksidele ma rattaga sõites küll lootma ei jääks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.07.2022 20:49:05 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Graveliga suht vähe metsas. Paari kuu jooksul rohkem liiklusesse sattunud ja autojuhid on üllatavalt viisakad.
Poksi, karatee vms. refleksidele ma rattaga sõites küll lootma ei jääks icon_biggrin.gif
2008 sain omal vastu äärekivi kolju puruks
õigemini panin ilge pauguga vastu äärekivi serva ja kahest kohast verd lahmas, pilti ma eest ei kaotanud - traumas mingeid pilte ei tehtud, lapiti kinni
sõitsin sündmuskohale veel hindama põhjust, mis juhtus.

3 nädalat hiljem sattusin aga neuroloogiasse kahe koljumurruga, mis olid sarnastes kohtades, kus eelmisel korral vigastused olid, lisaks tol korral ei olnud olulisi pindmisi vigastusi.

esimene olukord lahendati paraja haltuurana

peale teist juhtu ostsin kiivri - sellega jõudsin korduvalt kukkuda, korra Järvevana raudteeülesõidul 35km/h kadus esiratas alt.
Kiiver maad ei puudutanud, küll oli verepritsmeid täis

ainsad kriimud sain peale, kui lahtiste rihmadega üle lamava politsei hüppasin ja kiiver peast minema lendas
korra olen üle kapoti käinud, tollal sõidukijuht lihtsalt alustas sõitu ülekäigurajal, kuigi mulle oli teed antud, tunnistas ise süüd - sain kuklale muhu, kuigi lendasin saltoga üle kapoti.
teinekord sõideti ette, aga olin juba suurelt hoo maha pidurdanud, samas mul kiirustaju oli segane, kuna eelnevalt olin andnud lähemale 50km/h talda - sain napilt poritiivale pihta ja siis lihtsalt kukkusin küliti - kaalikas võttis ühe koha niiskeks, aga see jõudis paraneda juba sündmuse järgses olukorras icon_biggrin.gif
Üks bemm keeras ka kurvil suunda näitamata peale, nii et enesepäästmiseks pidin maha hüppama


järeldused tegin nendest õnnetustest
1. ristmikul silmside
2. eelistan sõiduteed, pole ootamatuid ristmikke ettesõitudega
3. ristmikul sõidan veidi ettepoole mootorsõidukist, et olla nähtav - kuigi tol korral oli põhjus veidi teine, ehk siis roosaga ei ürita otsesõitva masinaga paralleelselt ristmikku ületada.

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2022 12:47:39 vasta tsitaadiga

https://velo.clubbers.ee/viewtopic.php?f=143&t=88031
Kui Sram 1x11 välja jätta, tundub hea diil? Paneks vähe siledamad papud alla ja kiirema ülekande ning kasutaks 95+% ajast asfaltil...
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2022 13:58:58 vasta tsitaadiga

Kuulge üks ülimalt loll küsimus inimeselt, kes ei tea rataste hooldusest midagi. Misasi see võib olla, mis teeb mingi naksu või kolksu regulaarselt kui väntad, nagu mingi asi käiks millegi vastu, aga vabajooksul ei tee. Peale vaadates aru ei saa ja sõidu ajal obv. vaadata ei saa mis toimub
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.07.2022 14:04:32 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Kuulge üks ülimalt loll küsimus inimeselt, kes ei tea rataste hooldusest midagi. Misasi see võib olla, mis teeb mingi naksu või kolksu regulaarselt kui väntad, nagu mingi asi käiks millegi vastu, aga vabajooksul ei tee. Peale vaadates aru ei saa ja sõidu ajal obv. vaadata ei saa mis toimub


Keskjooks, laagrid?

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2022 15:10:45 vasta tsitaadiga

netcat, mul teeb sadulapulga ots raami sees näiteks. Seetõttu pean aegajalt selle välja võtma, puhastama ja veits WD40 panema icon_smile.gif
Aga selle saad välistada, kui korra sadulast püsti tuled ja edasi väntad.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.07.2022 15:13:42 vasta tsitaadiga

Mul fujil ka sama mure aga pole väga viitsinud süveneda. Kahtlustan mõnd laagrit
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2022 15:35:18 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
netcat, mul teeb sadulapulga ots raami sees näiteks. Seetõttu pean aegajalt selle välja võtma, puhastama ja veits WD40 panema icon_smile.gif
Aga selle saad välistada, kui korra sadulast püsti tuled ja edasi väntad.


Teeb püsti olles ka, jah
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2022 16:55:34 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
https://velo.clubbers.ee/viewtopic.php?f=143&t=88031
Kui Sram 1x11 välja jätta, tundub hea diil? Paneks vähe siledamad papud alla ja kiirema ülekande ning kasutaks 95+% ajast asfaltil...

Mis sramil viga on? Paar nädalat oli mul Canyoni cx https://www.upload.ee/image/14120558/IMG_0450.jpeg
Igati ok ratas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2022 13:03:59 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
ceemic kirjutas:
netcat, mul teeb sadulapulga ots raami sees näiteks. Seetõttu pean aegajalt selle välja võtma, puhastama ja veits WD40 panema icon_smile.gif
Aga selle saad välistada, kui korra sadulast püsti tuled ja edasi väntad.


Teeb püsti olles ka, jah


Ise küsin, ise vastan. Juba hoiatasin, et olen sel alal loll, nüüd tuleb lisaks välja et olin ka pime. Ketikaitse oli kõveraks läinud, ei mingit peenemat viga.
Seda oleks pidanud lihtsasti märkama, aga ju mul lihtsalt sinnapoole vaadates "puhver ei värskendunud" kuna eeldasin et sellist asja lihtsalt ei juhtu.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.07.2022 20:52:02 vasta tsitaadiga

akustika on alati hea vihje probleemile, kui ise analüüsida ei oska, siis kirjeldamine on oluline - teinekord targem lausa salvestada

mul vokk endiselt naksub, aga tänaseks olen veendunud, et see tuleneb kaela ja kahvli vahel, kuna sõidan enamasti klappidega, siis ei koti ka väga
vahepeal läks päris hulluks, aga siis vahetasin keti ära ja suurem osa naksumisest kadus ära

aga noh, kui ikka 100kg meest intensiivselt vajutab, siis peabki nagisema, kui ei nagise, siis ei pinguta icon_biggrin.gif icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 379, 380, 381  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.