|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
15.06.2022 00:37:13
|
|
|
ca aasta eest kuulasin raadiost saadet, kus üks Austraalias paneel-autode võistlusest osavõtja eestlane ütles, et täna (24 veb.) hakkasid ta kodu paneelid see aasta 1 korda elektrit andma, enne seda 4 kuud üldse ei töötanud...
DVDRW, ma olen pidevalt kaarte lisanud ja €/day kohta pidevalt väheneb. Eetri piibel https://etherscan.io/ ei näita küll raskuse vähenemist. Üks kaevandaja tuuber rääkis, et enne lõppu läheb aina raskemaks kaevandamine pigem just :/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
15.06.2022 00:41:05
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| "Tasuta" elektri mõttekus (paneelid) makes more sense now. |
Oleks see elu nii mustvalge. Päevasel ajal kui päike tuleb läbi siis miskid tunnid puhas võit jah edasi sealt juba läheb keerulisemaks.
| jaanjaapan kirjutas: |
DVDRW, ma olen pidevalt kaarte lisanud ja €/day kohta pidevalt väheneb. Eetri piibel https://etherscan.io/ ei näita küll raskuse vähenemist. Üks kaevandaja tuuber rääkis, et enne lõppu läheb aina raskemaks kaevandamine pigem just :/ |
Pikema ajalooga jah nii on. See mis hetkel toimub on lähipäevade teema. Mul nt ETH kogus suurenenud viimase kahe päevaga kuskil 40%. sama hasharate juures. Tavaliselt on need ühe päeva ei tea mis hurraad aga hetkel tundub stabiilne.
viimati muutis filx 15.06.2022 00:48:45, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
15.06.2022 00:52:48
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| No maja akupank leiab rohkem kasutust. Muidu oleks ainult 90-100% vahel. Kalendriiga sööks akut anyway. |
Praeguse tehnoloogia pealt ma kaevureid stiilis 1kw per hour aku pealt ei jooksutaks
Puhas loterii, et toimivad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
15.06.2022 01:12:19
|
|
|
Puhas loterii, et toimivad[/quote]
Täpselt! No-name hiinakad. Siin foorumis üks Tartu mees: rics666 müüb 1=4 PCIE variante 25€-ga. Ostsin ühe, kuid mul kahjuks max 1 GPU-ga töötab. Müüja väitis muidugi, et kui vaba port on siis kõik toimib... kui tuubereid vaadata siis ka puhas loteriia, millise MOBO-ga ja kui palju neist portidest tööle hakkavad. 1=8 on ka veel olemas, aga võib juhtuda, et 8-st näiteks 2 töötavad, mõnel MOBO-l on peavõit, ja saadki mõnes MOBO pordis kõik 8 adaptri porti korraga tööle
Ise tellisin tutika ASRock Q270 plaadi 13 PCIE-ga, 208€-ga Datagate-st, tarne oli vist 3-7 tööpäeva - ootan hetkel pakki ja siis ehitan ise oma 1. mineri!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
15.06.2022 01:25:03
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
Täpselt! No-name hiinakad. Siin foorumis üks Tartu mees: rics666 müüb 1=4 PCIE variante 25€-ga. Ostsin ühe, kuid mul kahjuks max 1 GPU-ga töötab. Müüja väitis muidugi, et kui vaba port on siis kõik toimib... kui tuubereid vaadata siis ka puhas loteriia, millise MOBO-ga ja kui palju neist portidest tööle hakkavad. 1=8 on ka veel olemas, aga võib juhtuda, et 8-st näiteks 2 töötavad, mõnel MOBO-l on peavõit, ja saadki mõnes MOBO pordis kõik 8 adaptri porti korraga tööle
Ise tellisin tutika ASRock Q270 plaadi 13 PCIE-ga, 208€-ga Datagate-st, tarne oli vist 3-7 tööpäeva - ootan hetkel pakki ja siis ehitan ise oma 1. mineri!  |
Tubli, et ise ehitad
Nende extended riseritega on probleem kuidas emaplaadi north ja south bridge on toimivad (tehniline lugemine). Sisuliselt peavad olema north birdge pcie peal ja isegi seal on oma agad kuna vastavalt emaplaadi tootjale on maksimaalne andmete läbilaske võime. Nagu ütlesin tehniline lugemine ja mul oleks seda inglise keeles parem seletada kui saad detailidest aru.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
16.06.2022 21:00:27
|
|
|
Täna proovisin Gminer-i asemel lolminerit taas (neid minereid on üldse palju).
lolmineriga 1-2% langes ETH kiirus, siis sattusin peale sellisele teemale, kus väidetakse, et need minerite loojad, va sindrinahad petavad ja näitavad suuremaid kiiruseid kui tegelikkus, et nende minerit rohkem kasutataks... reddit post + pilt selle kohta, kuidas hasrate.no testis eri miner-eid ning jõuti järeldusele, et kiirustega vassitakse: https://www.reddit.com/r/EtherMining/comments/q1rm9m/why_we_should_not_use_nbminer/
Kõige ausam olevatki lolminer
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
16.06.2022 21:17:40
|
|
|
MRTO, Plussis on need kes pole sunnitud müüma. Järgmine aasta on ka halb aga ülejärgmine on IMHO huvitav
ps. ma teisi pole jälginud aga vähemalt ETH kaevandamise reward on oluliselt tõusnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
17.06.2022 00:05:17
|
|
|
| No kui elektri arve ületab tootlust siis on ju mõttekam selle raha eest osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
17.06.2022 00:10:15
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
| No kui elektri arve ületab tootlust siis on ju mõttekam selle raha eest osta. |
Jah, aga kas ületab? Kui ei ületa, siis ikka tasub kaevata. Tasuvus väiksem, aga kui ta ikka on, siis ikka tasub!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
17.06.2022 01:21:03
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
| No kui elektri arve ületab tootlust siis on ju mõttekam selle raha eest osta. |
Mingi hetk jah. Enne seda võiks arvutada mineri miinus vs ülekanne pangast exchange, sealt edasi kauplemise fee jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
17.06.2022 03:05:10
|
|
|
Miner võib kenasti maksta. Aga LHV-s maksab üks krüptoost 10 senti. Seega nagu pole ju palju?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.06.2022 03:14:16
|
|
|
Minerite hinnad on langenud mingi ~4x
Tark müüb või ostab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
17.06.2022 03:26:52
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Minerite hinnad on langenud mingi ~4x
Tark müüb või ostab? |
Kui miner ikka tulu annab, siis ma ei müüks. Praegu on vist see aeg, kus müügiga on hiljaks jäädud, ja osta veel vara.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
17.06.2022 09:58:43
|
|
|
Osta tasub ainult kvaliteeti.
Vahetasin ~400W seinast miner-i kurikuulsa VIC 1650W PSU kvaliteetse Corsair HX1200 vastu. Voolu tarve vähenes ~15W ehk siis ~4%
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
17.06.2022 11:00:04
|
|
|
Mida hetkel kaevata tasub? https://www.hashrate.no lehel toimub pidev muutumine. Coinide hinnad vist hüplevad nii korralikult, et kaevamise tasuvuslist pidevalt muutub, hommikul tasuks ühte dualminingus kaevata, pärastlõunal juba muud.
_________________ --- |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
17.06.2022 11:36:24
|
|
|
| Prillpapa kirjutas: |
| Mida hetkel kaevata tasub? https://www.hashrate.no lehel toimub pidev muutumine. Coinide hinnad vist hüplevad nii korralikult, et kaevamise tasuvuslist pidevalt muutub, hommikul tasuks ühte dualminingus kaevata, pärastlõunal juba muud. |
Nii ta on jah... TON kaevamine ka lõppes. Ise hoian ainult ETH-i peal minereid - ei söö üleliia elektrit nagu näiteks Raven-coin.
Uut coini kaevandada tahad, siis jälle vaja jännata. Näiteks TON-i jaoks tuli peale walleti ka Telegram messenger installida + iga uue mündiga uued OC-d kaartidele vaja sättida. Ja kui lõpuks kõik saab paika, siis jälle uus coin tasuvam.
Peale ETH lõppu tuleb eriline segadus sellega!
Samas tasuvust näidatakse hetke hinna põhjal... kui kohe ära ei müü, siis kes teab, mis tulevikus kallineb...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djmulder
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
17.06.2022 11:43:17
|
|
|
Lülitasin täna oma kaevurid välja esimest korda 4 aasta jooksul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
17.06.2022 11:53:46
|
|
|
joppenpuhh millal see TON kaevamine ära lõppes?, mul dualis paar rig-i nagu kaevavad veel, viimati veel 16 juunil walletisse ülekanne tulnud, rig-id näitavad endiselt TON hashrate ja Telegrami TON-Pol Bot näitab samuti et tiksub vaikselt juurde
_________________ --- |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
17.06.2022 12:01:03
|
|
|
Ton kaevandus funkab kenasti vaalade poolis.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.06.2022 12:21:50
|
|
|
| djmulder kirjutas: |
Lülitasin täna oma kaevurid välja esimest korda 4 aasta jooksul.  |
Miks? Mine and HODL.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
17.06.2022 12:32:16
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| djmulder kirjutas: |
Lülitasin täna oma kaevurid välja esimest korda 4 aasta jooksul.  |
Miks? Mine and HODL. |
Ma eeldan, et vastus on siin
https://elektrihind.ee/borsihind/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
17.06.2022 13:14:00
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
Osta tasub ainult kvaliteeti.
Vahetasin ~400W seinast miner-i kurikuulsa VIC 1650W PSU kvaliteetse Corsair HX1200 vastu. Voolu tarve vähenes ~15W ehk siis ~4% |
No eks neid VIC-e osteti ju siis kui PSU põud oli. Täna seda probleemi enam pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
17.06.2022 14:22:19
|
|
|
| Prillpapa kirjutas: |
joppenpuhh millal see TON kaevamine ära lõppes?, mul dualis paar rig-i nagu kaevavad veel, viimati veel 16 juunil walletisse ülekanne tulnud, rig-id näitavad endiselt TON hashrate ja Telegrami TON-Pol Bot näitab samuti et tiksub vaikselt juurde  |
No põhimõtteliselt läbi. Eelmisel lehel kirjas ju!
Completion of mining in
~2 days
https://tonwhales.com/mining
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
17.06.2022 14:26:02
|
|
|
jaanjaapan, ära usu kõike. Kaevandame peale seda edasi.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.06.2022 14:37:17
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
| djmulder kirjutas: |
Lülitasin täna oma kaevurid välja esimest korda 4 aasta jooksul.  |
Miks? Mine and HODL. |
Ma eeldan, et vastus on siin
https://elektrihind.ee/borsihind/
Spoiler 
|
Müüd siis kui coin tõuseb 5-10x
| pyrex kirjutas: |
| jaanjaapan kirjutas: |
Osta tasub ainult kvaliteeti.
Vahetasin ~400W seinast miner-i kurikuulsa VIC 1650W PSU kvaliteetse Corsair HX1200 vastu. Voolu tarve vähenes ~15W ehk siis ~4% |
No eks neid VIC-e osteti ju siis kui PSU põud oli. Täna seda probleemi enam pole.  |
2 "tavalist" tuleb odavam
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
17.06.2022 14:44:26
|
|
|
| yerba kirjutas: |
jaanjaapan, ära usu kõike. Kaevandame peale seda edasi.  |
Muidugi ma ei usu kõike!
Kirjutasin ennist + panin lingi, kus oli juttu, et gmineri hash on suurem kui lolmineril, sest vassivad. Kas selle kohta mõni Maarjamaa poeg ka midagi võtab nõuks arvata? Kaasfoorumlane: TiltForFun soovitas aprilli lõpus gminer-i (kuna seal head hashid ja suht stabiilne - ei viska invalide ega rejekted share palju. No ja nüüd loen, et petavad hashiga!
Olen seda lolmineri kutti näinud paar korda torus jutustamas, paistis suht ladna vend. Sellest hashi täpsusest juttu pole olnud. Põhi teema oli LHR.
gminer 0.65% lolminer 0.7% ja T-Rex miner lausa 1% kümnist kooritavat omale nagunii kirjutati vällamaa foorumis!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
17.06.2022 15:08:51
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Ton kaevandus funkab kenasti vaalade poolis. |
kumb siis parem ka vaala pool või ton-pool?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
17.06.2022 18:02:27
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| Ton kaevandus funkab kenasti vaalade poolis. |
kumb siis parem ka vaala pool või ton-pool? |
Muidugi vaala bassein, sest TON POOL juba mitu päeva ei tööta!
https://toncoinpool.io/ - vähemalt see siiani maas, ju panid juba varakult uksed kinni
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.06.2022 20:25:38
|
|
|
Pärast tuleb veel välja, et ETH 2.0 ei peatagi ETH kaevamist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
17.06.2022 21:11:07
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Pärast tuleb veel välja, et ETH 2.0 ei peatagi ETH kaevamist  |
Siis kaevurid ta vastu enam huvi ei tunne ja mõni uus münt võidab meie südamed + koos mineritega võib kaasa tulla muu rahvas, (umbes nagu filmis "Kokaiin" öeldi, et kui Hollywood saada eeskujulikult tõmbama, siis tõmbavad kaasa ka lihtrahva).
Praegu Hollywood koos Snoop Dogg-ga äritseb ja reklaamib krüptot ka, aga enam pole neil sellist võimu nagu vanasti.
ETH võib langeda küll koos teistega...
Samas kui uut ETH-i enam peale ei tule, siis hakkab aina vähem jaguma, aga selleks peab krüpto nõudlus kasvama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.06.2022 21:13:06
|
|
|
| Kas nii ka kunagi on olnud, et keegi ei kaeva ehk seis nii halb, et kõigil maailmas masinad väljas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmasP
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2014
|
17.06.2022 21:54:54
|
|
|
Enne 2009 aastat?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo66
HV kasutaja
liitunud: 13.10.2008
|
18.06.2022 11:41:21
|
|
|
| tarmo66 kirjutas: |
On ka ventilaatori mure HiveOS-is.
Ühel kaardil ei tõuse kuidagi pöörded üle 25%.
|
Vo kedagi huvitab, et oli raiseri viga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
18.06.2022 12:19:00
|
|
|
| tarmo66 kirjutas: |
| tarmo66 kirjutas: |
On ka ventilaatori mure HiveOS-is.
Ühel kaardil ei tõuse kuidagi pöörded üle 25%.
|
Vo kedagi huvitab, et oli raiseri viga. |
Jah, hea teada! Ei oleks osanud arvatagi, et riser ei lase ventide pööretel tõusta... Endal oli ka mure, et ventide pöörded RTX 2070-nel üle 30% ei läinud ja kaarti ei saanud korralikult OC-da. Minu mure lahendas RaveOS-i asendamine mmpos-ga...
Muide hakkan täna uut 13 PCIE-ga MOBO installima: ASRock Socket 1151 Q270 Pro BTC+, kui midagi huvitavat ette tuleb, annan teada, näiteks kui palju on voolu tarbimise vahe hetkel oleva microATX 3x PCIE-ga MOBO-ga: MSI Socket 1151 H110M PRO-D
Uuele plaadile tuleb esialgu vist klaviatuur ja molu ka taha ühendada, et BIOS-e settingud üle vaadata. Uut USB-d flashima vist ei pea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djmulder
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
19.06.2022 09:54:27
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| djmulder kirjutas: |
Lülitasin täna oma kaevurid välja esimest korda 4 aasta jooksul.  |
Miks? Mine and HODL. |
Tõesti jah, elektrihind põhjustas selle otsuse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
19.06.2022 13:31:49
|
|
|
Spoiler 
Kas seda "Dielectric Coolantit" eestist ka kuskilt saab?
Visata kaardid akvaariumisse, pump ja põrandaküte olemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.06.2022 13:57:47
|
|
|
DVDRW, ära siis unusta indiumlehte core jahutuseks.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
19.06.2022 15:24:04
|
|
|
Sain lõpuks 13PCIE-ga ASRock Q270 Pro BTC+ tööle. Hetkel 3-me sama kaardiga, mis olid pisikesel MSI 3x PCIE-ga plaadil ning mmpos näitab, et ~20W läheb selle MOBO-ga voolu juba rohkem... 8pin + 2x molex + SATA kaudu imeb igatipidi...
Need power ja restart nupud võiks küll suuremad olla!
Spoiler 
Näitab, et 2070 ja 3070 võtavad mõlemad ~118W, ega neid P106-100 kaarte eriti ühendada pole vist mõtetki...
Ei tea kas raalimeistrid Suprim X-i vente ka vahetavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
19.06.2022 15:38:35
|
|
|
| Raalimeistrid on töömehed, neil ei ole minu arust vahet millele ja mida teha. Kui nad millegi pärast tööd ei taha või suuda teha, siis öeldakse aga mingi ventide vahetus ei ole kindlasti asi mis neile üle jõu käib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.06.2022 22:35:02
|
|
|
Dummysid saad siit ka, pole vaja pikka jalajälge tekitada. Praeguses tsüklis vast suht tasuta.
Mobod, mil VGA või DVI veel ka olemas, on kõik monitorita tööle läinud, kui mobo enda GPU primary-ks valida, võimalik tõesti, et ainult HDMI-ga on juba liiga pirtsakas.
Sul vaja nüüd meetriseid USB kaableid ka, kui ei taha rig'i väga tihedalt täis toppida ja lisavente aretada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
19.06.2022 23:41:55
|
|
|
rex, jep. Juba tellisin rics666 teemast 4€-ga. Mul on seal kõik ladna praegu... vaevalt, et dummy nii kuumaks läheb Kaabel ka olemas + isegi värvilisi vente. Seal keldris võib kogu aeg LED-de ja ventikate disko olla, ei häiri ka kaablid
Proovisin primarit ja veel igasugu variante kuni üldse midagi enam ei töötanud, seega parem igaks juhuks dummy!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
20.06.2022 01:16:03
|
|
|
Monitor pole kunagi olnud PC standardis eelduseks, et emaplaat käivituks. Võimalik, et mõned ühendused ei saanud esialgse paigaldamise käigus paika. Proovi üle ilma "lisadeta" ehk riseri ja kaartideta. Kui sama seis siis viska garantisse - head nahka ei tule.
| jaanjaapan kirjutas: |
Huvitav miks uus MOBO ei lähe tööle ilma monitorita?
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
20.06.2022 13:28:56
|
|
|
filx, emaplaat vist käivitub, aga mmpos-st ei näe. BIOS-st sättisin on-board graphics off ning siis panin nr. 0 GPU-le molu taha. Kui kõik tööle sai, tõmbasin räuhti HDMI juhtme tagant, ja jäi tööle siiamaani. Viisin juba monitori keldrist üles tagasi ja tellisin HDMI dummy ka ära. Ei tahaks garantiisse ainult sellepärast saata, siis peab 6 kaarti ka puhkama panema kuni garantii veski jahvatab... pagan teab kui kaua. 3 kaarti saaks selle vana pisikese MOBO külge panna, aga see tegi vahest restarte ja hash läks nii 5% mõnikord mõneks ajaks alla... uus mulle meeldib! Kui mingi tõsisem jant tuleb, siis saadan...
Otsisin youtuubist ka, see tavaline värk, miks muidu neid dummy-si müüakse. Konkreetselt Q270 plaadi kohta HDMI juttu polnud, kuid muidu kiideti!
https://tonwhales.com/mining - Täna pidi lõppema kaevamine, vahepeal oli Completion of mining in ~1 days, nüüd jälle 3 days - vassivad sindrinahad...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
20.06.2022 13:42:25
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
filx, emaplaat vist käivitub, aga mmpos-st ei näe. BIOS-st sättisin on-board graphics off ning siis panin nr. 0 GPU-le molu taha. Kui kõik tööle sai, tõmbasin räuhti HDMI juhtme tagant, ja jäi tööle siiamaani. Viisin juba monitori keldrist üles tagasi ja tellisin HDMI dummy ka ära. Ei tahaks garantiisse ainult sellepärast saata, siis peab 6 kaarti ka puhkama panema kuni garantii veski jahvatab... pagan teab kui kaua. 3 kaarti saaks selle vana pisikese MOBO külge panna, aga see tegi vahest restarte ja hash läks nii 5% mõnikord mõneks ajaks alla... uus mulle meeldib! Kui mingi tõsisem jant tuleb, siis saadan...
Otsisin youtuubist ka, see tavaline värk, miks muidu neid dummy-si müüakse. Konkreetselt Q270 plaadi kohta HDMI juttu polnud, kuid muidu kiideti!
https://tonwhales.com/mining - Täna pidi lõppema kaevamine, vahepeal oli Completion of mining in ~1 days, nüüd jälle 3 days - vassivad sindrinahad... |
oleks võtnud octominer kasti ja pole mingit probleemi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
20.06.2022 13:46:05
|
|
|
djkiller, oleks-poleks. Ilmselt jaanjaapan tahab ise pusada minerit ehitada. Las ehitab - iga kogemus tuleb kasuks.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
20.06.2022 13:50:07
|
|
|
| yerba kirjutas: |
djkiller, oleks-poleks. Ilmselt jaanjaapan tahab ise pusada minerit ehitada. Las ehitab - iga kogemus tuleb kasuks.  |
ei vaidle vastu,et tore hobi lihtsalt kui on teised eesmärgid siis tähtis on stabiilsus.
Ei pea tundma kas mining lõppeb või mõni coin on ja jääb sügavasse miinusesse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|