Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 221, 222, 223 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 16:15:59 vasta tsitaadiga

Näita eeskuju, ära müü!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 16:30:25 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Corona dumpiga oli sama mõte peas. Et ok 3k käis ära, nüüd edasi 3-5k sideways aasta või nii. Nope, 64k hoopis. icon_rolleyes.gif

Thanks daily copiumi eest

_________________
https://linktr.ee/RistoKappet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 17:05:17 vasta tsitaadiga

Prillpapa, lihtne, müüd 22k btc maha, ostad 11k juures 2btcd


Langeval turul on muidugi psüholoogiliselr raske siseneda

_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 14.06.2022 17:10:48 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Miks krüpto hind kukub, kas kõik müüvad, miks müüvad, kas kuskile mujale on raha kindlam-tulusam paigutada.

See on nii raske küsimus, millele esijoonistajad ka ei oska vastata. BTC pidi ise üles alla liikuma. Aga millegipärast nad enam nii entusiastlikult ei joonista, saa siis aru, kus probleem on ... /s
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 17:18:48 vasta tsitaadiga

Mina usun Walton coin-i - WTC - nagu World Trade Center (tegelikult on asjade internet). Esimeste seas tõuseb ja viimaste seas langeb. Veel on siin teemas soovitatud NEAR Protocol-i... ETH-is kahtlen ning kaevandatud ETH-st 2/3 konverdin WTC+NEAR+BTC+ATOM ja natuke AXS-i ja BNB-d ka on minu portfell.

NB! Olen algaja ja kõiki neid krüptosi on erinevad kaas-foorumlased või youtuuberid soovitanud icon_idea.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 18:19:47 vasta tsitaadiga

Prillpapa, paneme lühidalt, detailidesse laskumata (küsimusele miks langema hakkas).
Spoiler Spoiler Spoiler

BTC ei tõuse ennem, kui vähemalt üks nendest suurtest on tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 18:24:43 vasta tsitaadiga

Langema hakkas usa panikööride pärast ja 16.06 toimub ilmselt ka üks suurem liikumine. Ja joontel on siin väga vähe rolli. Mulle on see tehniline analüüs algusest peale vastu karva käinud. Igal liikumisel on fundametaalne põhjus.

See eth2.0 tulekul näeme me samuti meeletud müüki , kuna rahvaa on sinna ka kalli raha eest 32 eth matnud, ja paljud on sellest ajast meelt muutnud, aga kätte raha ei saa. Midagi II samba taolist

_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 18:39:14 vasta tsitaadiga

Dreamlover, 24. veebruar ründas Venemaa Ukrainat ja BTC hakkas samal päeval oma 60% tõusuga peale. Negatiivne uudis, mis kuidagi krüptot ei mõjutanud. Me väljusime 100 päeva moodutunud Falling Wedgest ja selle target oli meil saavutamata...seda tegema läksimegi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 18:49:17 vasta tsitaadiga

Dreamlover, merge ei vabasta tagatisest 32 eetrit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 18:56:10 vasta tsitaadiga

tiido, aga selle saab ju maha müüa?
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 19:03:30 vasta tsitaadiga

Siis kui Hiina krüpto keelas, kas siis seda saab ka joonte sisse mahutada, mõned teised diktatuuri riigid on ka keelanud või keelamas. Taolised asjad on ikkagi joontevälised mõjutajad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 20:01:45 vasta tsitaadiga

Hiina ajastus.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 20:06:59 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
tiido, aga selle saab ju maha müüa?


täpselt samamoodi saad ka täna "maha müüa" ehk siis võtme kui sul on validaator eraldi jne.
eth-d kuskile mujale kanda/müüa ei saa.

küsiks hoopis et miks peaks - peale merget hakkab sinu validaator ju alles "kaevama/teenima"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 20:42:46 vasta tsitaadiga

tiido, pigem küsiks, miks peaks ajudega inimene fixima 32 ethd teadmatuks ajaks , et see äkki kunagi teenima hakkaks.

Ma pole küll väga süvenenud, aga jutyudest olen veidi teisiti aru saanud

_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 14.06.2022 22:48:00 vasta tsitaadiga

Leech kirjutas:
Vaatame kas vaalad lähevad sihtima $16,852 millega oleks Celsius 522$ milli väärt btc-d liquidated
https://coingape.com/heres-why-a-celsius-liquidation-spells-doom-for-bitcoin/



Celsius sai juba ekstra portsu btc taha, millega liq liigutada madalamale. Mitte märkimisväärselt, ent siiski tehniliselt "vana uudis" (14h vana siiski).


Mitte eelkõnelejale ent: Siin teemas võiks tegelikult olla keelatud niisama TA graafikud panna, kus ei ole adekvaatsemat infot juures. Ma armastan tehnilist analüüsi ja kuulan neid ikka üksjagu tunde, ent seetõttu häiribki kui ma näen mingit ÜHTE KRIIPSU või kolmanda klassi lõputööd "näed kukub, sest see joon ulatub" stiilis. Jah, tegemist on foorumiga ja siis võikski olla tegemist ringis jutustamisega. Kui hakata tehnilist tegema, siis võiks (peaks) see olema ka tehniliselt adekvaatselt tehtud. Lugejaid on ja kuigi pole tegemist "finantsnõuga", siis siin on ilmselt ikka inimesi eksimas, kes võivad nõrgemapoolsest asjast kinni hakata. Oma lollus jne, ent kuskil võiks moraalne piir joosta.

Juhul, kui keegi otsimas, et kust normaalset mõistuse häält taga ajada, siis YT on valik väike ent suunaks isiklikult "igavate thumbnailidega" mehe poole. Doktorikraadiga tuumafüüsik, matemaatik, NASA jne
https://www.youtube.com/channel/UCRvqjQPSeaWn-uEx-w0XOIg

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 22:57:28 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, Ah rahu. Teema ja spekulendid! icon_biggrin.gif No ja siis ka spekulatiivsed graafikud!
Praegu krüpto langeb ja langeb. Mu suhtumine on, et no las ta siis langeb. Teada tahaks vaid seda, et millal põhi ja tõusma hakkab! Karuturul ma osaleda ei oska. icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 23:15:46 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, Coweni ennustused ei erine mitte kuidagi minu postitustest, kus härra ainult spekuleerib hinna üle (täpselt nagu on meie alafoorumi pealkiri). Vaatasin ta viimase video ära ja ütles, et praegune 21K on suure tõenäosusega põhi...nii on olnud varasemalt ütleb ta, jooned/200MA talle sellise info praegu andsid. Inimesed on kuulanud "eksperdi" ära ja ostavad ennast nüüd sisse...ootame huviga tulemust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 14.06.2022 23:28:57 vasta tsitaadiga

@virx seleta mulle ikkagi ära, sulle meeldib joonistamine, alati tagandad ennast miskise "suure" taha. Mis tulemust sa ootad, kui BTC jooned ISE üles alla tõmblevad ?
See peaks ju vähemalt sinu jaoks ette teada olema ?
VÕI see miskine "suur" tont teab mis, ongi see salakaval pall, kuhu taha sa alati peitu poed, kui taas puusse joonistad ennast ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 23:43:02 vasta tsitaadiga

SSD, tegelikult ostetakse just siis kui kõik on punane, pärast on nii, et kui tõusma hakkab ja jääbki tõusma siis kuskil 30-40K peal hüppad ka pardale. 70K peal võis 20-st vaid unistada. Elad hetkel krüpto mõistes unistuste elu.

Ekspert ei oota seda imelist põhja mida kuulujuttudes levitatakse, seda ei tule. Hetkel on BTC -70% discoundis. Siin võiks teha oma esimesed sisseostud. Juhul kui...saab järgnevate ostudega keskmise madalamaks.

OPollo, jutu põhjal tundub, et sa pole kunagi ühtegi charti oma pilguga vaadanud. Kogu aktsiaturg kasutab erinevaid mustreid, kui üks suurem tugijoon järele annab siis liigutakse järgmise, madalama poole. Krüptoturg ei erine kuidagi aktsiaturust.


viimati muutis virx 15.06.2022 00:19:12, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2022 23:43:58 vasta tsitaadiga

virx, Jaa, kui jälle mõni krüpto tugevalt kukub, siis ma jälle hästi väheke ostan. Sest et ega mul seda pappi nüüd nii ülearu ka pole, et kohe kuhugi oolinn minna! Ei tohikski minna!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 14.06.2022 23:44:11 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:


OPollo, mine hari ennast natuke. Kogu aktsiaturg kasutab erinevaid mustreid...kui üks suurem tugijoon järele annab siis liigutakse järgmise, madalama poole. Krüpto käitumine ei erine kuidagi aktsia turust.

See harimise teema, sa pole siiani suutnud lahti seletada, kus sa oma hariduse selles vallas said ja miks sa stabiilselt puussse künnad oma joonistustega.
Aga tuletame siis meelde veel haritumaid tegelasi siin, kui sina icon_biggrin.gif
https://cointelegraph.com/news/bitcoin-hitting-200k-by-december-2021-is-now-conservative-willy-woo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 14.06.2022 23:45:17 vasta tsitaadiga

Nii on. 60k juures kõik juutuberid 150k, 300k soon. Nüüd 13k definetly. Pärast 20k oligi põhi ja 60k juures kõik nutavad: oleks pidand ostma icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2022 00:12:48 vasta tsitaadiga

OPollo, puusse panevad absoluutselt kõik. Mooncarl ostis alles hiljuti omale Bugatti (edukas krüptoinvestor tekib küsimus!?) ja eile postitas video pealkirjaga "ma kaotasin just 200 miljonit dollarit".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 15.06.2022 00:16:16 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
OPollo, puusse panevad absoluutselt kõik. Mooncarl ostis alles hiljuti omale Bugatti (edukas krüptoinvestor tekib küsimus!?) ja eile postitas video pealkirjaga "ma kaotasin just 200 miljonit dollarit".

Mis haridusest sa siis mulle ajad siin ? Kus koolis te kõik koos käite ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 15.06.2022 00:18:15 vasta tsitaadiga

Järgmine tõus tuleb metsik ja kiire pakun, niiet kõik on nagu WTF
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 221, 222, 223 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.