Ja kui tulirelva poleks siis annaks niisama nuga onju.
Kusjuures nii ta on. Soovid perekonna häbist päästmiseks oma eksnaise v6i 6e ära tappa, v6tad noa. _________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
Kui Donnie juunior oleks millegi sellisega hakkama saanud, kriiskaks üks tüüp ja tema altid siin nädal aega omal hinge kinni. Õnneks on demokraatidele kõik lubatud
Eile (2022-06-07), andis endine Liidukantsler Merkel oma esimese intervjuu.
Ta ei ole midagi valesti teinud ja ta ei vabanda! Kuigi juba aastaid (2007) oli teada, et putiniga ei olnud v6imalik rääkida ja ainus mida kreml m6istab on j6ud. _________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
Saksamaa ja Prantsusmaa pole ka ju muutunud...ikka keeravad väiksematele.
Neil ainukesena õigus müüa hiinlastele know how'd...jne...ülim
Varem või hiljem lendab nende loogikatega mõni äärmuspartei peale ja võidab, sest lihtsalt Prantsusmaa ja Saksamaa on nii saamatud.
Võtaks ühe parketikindrali kommentaari, aga nagu me teame, siis too tooks silmagi pilgutamata oma lapsed globalismi altaril ohvriks ja kui Bideni poja illegaalse relva ja hooraga kaamera ees poseerib, siis see on täiesti fine, sest "vähemalt pole Trump".
Kui isal oleks relv käepärast olnud poleks seda tragöödiat kunagi toimunud. Kui kogu pere oleks pidevalt siseruumides kuulivesti kandnud poleks sellist asja juhtunud. /s
Selge. Järgmised 200 lehte täidab nüüd ühe tüübi jauramine relvade teemadel. Sekka mõni kommentaar Eesti paadipõgenikest ja kindlasti ka sellest, kuidas ikkagi eestlased on Skandinaavia kõige rohkem kuritegusid sooritanud inimgrupp
Võiks ju rääkida Bideni katastroofilisest toetusprotsendist või kollapsieelses seisundis USA majandusest (sest diisel teatavasti on USA kui süsteemi veri ja maksab see hetkel rohkem kui vedajad eales suudaks tagasi teenida kaupa kohale vedades). aga see sunniks ju tunnistama, et anubise poolt palavalt armastatud liberastid astusid pange kõiges, mida on viimased kuus aastat pushitud. Ahjaa, terroristide pojake, keda kasvatas kolmas terrorist ja keda sponsoreeris neljas terrorist nimega Soros, kutsuti San Franis tagasi, sest inimestel sai siiber raekoja ees pasanteeriat tootvatest narkaritest. I guess isegi padusinised shitholed nagu San Fran ja California üldisemalt on võimelised äkki veel midagi päästma...
Nagu teame, ei lõppenud Saksamaa alandamine hästi: Adolf Hitler päästis Saksamaa valla nagu kokkusurutud vedru.
See kõik on arusaadav. Kuid koht, kus Macron eksib, seisneb asjaolus, et nii Esimeses kui ka Teises maailmasõjas sai Saksamaa lüüa.
See Ukraina palve on ka juba korduvalt ümber lükatud. Polevat mingit Ukraina palvet helistamiseks. Oma pugemine ikka... summad suured ja kuidas sa räägid, et oleme kahjustanud teiste riikide julgeolekut oma huve suurelt eelistades. Seda enam, et Leedut alavääristati nende LNG terminali osas
Rohud tuleks ikka ühel teisel seltskonnal ära võtta. Me mõlemad sinuga mäletame üsna hästi anubise ja tema altide hüsteeriat siin whatever reasoni üle kui meedia midagi jälle tootis. Nüüd siis on meil pangetäis demokraate, kes käskisid "get lout, get out there, fight like hell" stiilis inimestel märatsema minna tänavatele ja kui üks sellistest otsustas USA Ülemkohtu kohtuniku maha lasta.... on anubisel vaikus. Aga enne loopis siia üle päeva mingeid absoluutselt täiesti irrelevant ja random linke mingitest tulistamisest?
Turkish President Tayyip Erdogan said on Thursday he is “not joking” about his calls for Greece to demilitarise islands in the Aegean Sea.
Erdogan urged Athens to stop sending armed forces to islands with non-military status and abide by international agreements in comments likely to fuel a renewal of long-running tensions between the neighbours.
“I asked the call handler why they treated men and women the same and didn’t prioritise lone women. They said there’s no difference and they just said that’s equality. They’ve been trained to say it.”
Putin kasutab odavalt lugusid täpselt nagu Stalingi madala rahvustunde õhutamiseks, samal ajal, kui me ise kõnnime ka juba aastast 1998 putinistlikku teed, sest just siis sai temast FSB direktor ja ta võttis tööle 150 tegelast, kelle ülesanne oli endised liiduvabariigid Vene mõju all hoida, Eesti suunal alustati narratiiviga "Eesti on ise süüdi oma okupatsioonis, Päts müüs Eesti maha või et kogu kogu okupatsioon on pagulaseestlaste loodud müüt ja Vabadussõda oli ikka ennekõike kodusõda". Ja Keskerakonna integratsioon hariduspoliitikas on olnud okupatsiooniajaloo neutraliseerimine, ilma et me õpiksime mõistma totalitarismi olemust, ehk inimsuse pimedat poolt tundma ning Eesti muutmine ebaametlikult kakskeelseks, milliseks on riigi asjaajamine märkamatult muutunud, hävitades motivatsiooni seda keelt õppida, samuti punamonumentide loomine üle Eesti, Eesti riigi vaikival nõusolekul, mille eest hoiatas Propastop 2020 aastal. Samuti Kremli trollitehase aktiivne käivitamine Eestis, mille olemasolust kõik teavad, uuriv ajakirjandus on teinud head tööd, aga riigil puudub kaitsestrateegia nende ohjeldamiseks ja arvatakse, et läheb iseenesest mööda. Tuntakse mitmesugust hirmu ja kohanetakse, ametnikud kes näevad, neil on liisingud ja nad kardavad kaotada oma tööd, nad vaikivad,sest tunnevad end kaitsetult. (Nõukogude inimese mustri käivitumine) Saksa kirjanik Fridrich Reck kirjeldab oma päevaraamatus, mis on ilmunud raamatuna "Masendunud mehe päevik", (Diary of a Man in Despair (Tagebuch eines Verzweifelten,pole eesti keeles) kuidas Goebbelsi propaganda suurenedes,muutusid inimesed hullunud ahvideks, kes ei osanud tõde valest eraldada.
Samuti Kremli trollitehase aktiivne käivitamine Eestis, mille olemasolust kõik teavad, uuriv ajakirjandus on teinud head tööd, aga riigil puudub kaitsestrateegia nende ohjeldamiseks ja arvatakse, et läheb iseenesest mööda.
2021. aasta 6. jaanuari Kapitooliumi rünnakut uuriv USA kongressi esindajatekoja komisjon süüdistas toimunus kindlalt Donald Trumpi, öeldes neljapäeva õhtul, et tormijooks ei olnud spontaanne, vaid riigipöördekatse, mis tulenes 2020. aasta valimistel lüüa saanud presidendi püüdest valimistulemused kummutada.
Neid pole faktid kunagi huvitanud, raiutakse edasi valedega, et mustanahalised ei tea mida nad tahavad ja valge demokraat teab mis neile hea on. _________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA
2020. aasta rahatrükk algas ju Trumpi ajal. Inflatsioon nüüd pigem tagajärg.
FED ütles 2021 suvi, et mingit suuremat inflatsiooni ei tule ja see mis on, on transitory
Mainime juurde, et täna on USA keskmine bensiinigalloni hind esmakordselt üle viie taala ja disla hind selline, et rekkad õige pea enam ei sõida. Kuidas selle 'build back better' asjaga oligi?
2020. aasta rahatrükk algas ju Trumpi ajal. Inflatsioon nüüd pigem tagajärg.
FED ütles 2021 suvi, et mingit suuremat inflatsiooni ei tule ja see mis on, on transitory
Mainime juurde, et täna on USA keskmine bensiinigalloni hind esmakordselt üle viie taala ja disla hind selline, et rekkad õige pea enam ei sõida. Kuidas selle 'build back better' asjaga oligi?
See on paratamatus, kui sisendite hinnad kasvavad, siis kasvavad ka hinnad ja ükski valitsus ei saa suurt midagi teha, ei meie, ega ka USA. Et see juhtub, oli teada juba üleeelmisel suvel. Imelik oli, et see alles nii hilja pärale jõudis. Teoreetiliselt hakkas trend peale juba Obama ajal, Trump keeras rõõmsalt vinti peale ja Biden sai selle täie rauga enda kaela. Läheb talle tõenäoliselt tagasivalimise maksma (sarnaselt Bushiga ), kuigi tõenäoliselt tal uuesti kandideerimise plaani polegi. Seda muidugi eeldusel, et mingi drastiline sündmus vahepeal ei juhtu.
Lihtsalt protokolli m6ttes mainin, et Donaldit lahutab seniilsusest 2 aastat.
PS! ärme siis 14. juunil punaseid nelke unusta saata. _________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
Lihtsalt protokolli m6ttes mainin, et Donaldit lahutab seniilsusest 2 aastat.
PS! ärme siis 14. juunil punaseid nelke unusta saata.
Seniilsus algab mingi kindla eaga?
Meanwhile päris maailmas, San Francisco on nii ilus demokraatide paradiis: https://www.sfchronicle.com/projects/2022/sfnext-downtown/ Seis peab ikka olema juba päris katastroofiline, kui liberastlik meedia räägib linna reaalsest seisukorrast
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.