Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1089, 1090, 1091 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 13:42:32 vasta tsitaadiga

Keegi kes veel Mi TV stick kasutab, kas teil power nupust läheb pulk kinni ja pärast tööle uue vajutusega? Mul teeb nagu restardi ja seetõttu CEC kaudu paneb peagi teleri uuesti tööle.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 14:17:27 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Telia appist LG WebOSile ei ole midagi kuulda olnud?

Ikka on, kui LG Android tarkvarale üle läheb, siis on äpp olemas. Seda ei juhtu ja ei juhtu ka seda, et WebOSile äppi tehakse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 17:01:11 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Keegi kes veel Mi TV stick kasutab, kas teil power nupust läheb pulk kinni ja pärast tööle uue vajutusega? Mul teeb nagu restardi ja seetõttu CEC kaudu paneb peagi teleri uuesti tööle.


Toimetab täitsa ilusti, sellist probleemi ei esine, proovitud nii Samsung/LG ja mingi odavama vuhvel telekaga. icon_smile.gif

Küll aga peale viimast sticki tarkvara uuendust ei taha ta telekat kinni panna, telekas läheb 2 minutilisse taimerisse kohe ja alles siis lülitab end välja.

Kui teha cec off /cec on, siis ainult 1 korra paneb kinni, peale taaskäivitust jälle ei pane.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.06.2022 18:48:00 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Telia appist LG WebOSile ei ole midagi kuulda olnud?

Kleebid Arris VIP5305 teleka taha ja töötab paremini kui mingi äpp. Pilt ka kvaliteetsem.
Magic Remote juhib vabalt boksi.
Muidugi võib ka Telia Android boksi oodata, kui see just Telia oma peaks olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 02.06.2022 20:56:46 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
dex kirjutas:
Telia appist LG WebOSile ei ole midagi kuulda olnud?

Ikka on, kui LG Android tarkvarale üle läheb, siis on äpp olemas. Seda ei juhtu ja ei juhtu ka seda, et WebOSile äppi tehakse.


Järgmine loogiline samm on AppleTV-le äpp.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 22:33:26 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
dex kirjutas:
Telia appist LG WebOSile ei ole midagi kuulda olnud?

Kleebid Arris VIP5305 teleka taha ja töötab paremini kui mingi äpp. Pilt ka kvaliteetsem.
Magic Remote juhib vabalt boksi.
Muidugi võib ka Telia Android boksi oodata, kui see just Telia oma peaks olema.

Kas Magic remote juhib sul Arrist RF kaudu, et boksi teleka taha saad kinnitada?

indrpo kirjutas:
dex kirjutas:
Telia appist LG WebOSile ei ole midagi kuulda olnud?

Ikka on, kui LG Android tarkvarale üle läheb, siis on äpp olemas. Seda ei juhtu ja ei juhtu ka seda, et WebOSile äppi tehakse.


LG äppi ei oleks ilmselt kuigi suur probleem teha, sest pool sellest on juba olemas. Vaja oleks vaid vana äpp OTT peale kohendada. Iseasi kas seda teha soovitakse.

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 22:36:14 vasta tsitaadiga

-parun-, mu teada mitte. Mul oli boks teleri aluse kapi taha kukkunud ja siis Magic küll enam ei töötanud...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 22:50:22 vasta tsitaadiga

magic remote ei juhi arrist rf kaudu.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 22:53:59 vasta tsitaadiga

Valikuline lugemine või on mõned kasutajad uued, LG äpi treimine on igale seeriale igas aastakäigus eraldi. Seal pole mingi üks äpp. Pealegi see äpp mis 2015 lõppes on sisuliselt 0 mida täna peaks jälle ehitama, kinnitama, ootama hakkama ja selleks ajals on juba WebOS 10 valmis koos 7me alamversiooniga.
Ehk aimu annab seegi, et mõnel LG WebOS teleril on Go3 äpp ja mõnel pole. ja need millel on, hakkavad alles vaikselt vatti ja vilet saama kui vea korral vaja upgrade teha.
Sellest pikemalt pole mõtet jahuda ja igasuguseid spekulatsiooone käivitada.

tv universaalpuldi funktsioon annab oma rf või bt kaudu käsu telerile ning teler IR kaudu lisaseadmele.
Seega jah, boks enamvähem nähtaval või turritab kuskilt välja.

Mis Telial on, on arris digiboks, ja android/google TV äpp. Kasutage neid omale parimal ja mugavamal viisil. Ei ole xboxi äppi, ei ole apple tv äppi jms.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 23:09:49 vasta tsitaadiga

Paarikümne minuti jooksul 2 korda kõik kanalid seisma jäänud. Umbes 30 seki pärast hakkab tööle jälle.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.06.2022 23:10:52 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
seeru kirjutas:
dex kirjutas:
Telia appist LG WebOSile ei ole midagi kuulda olnud?

Kleebid Arris VIP5305 teleka taha ja töötab paremini kui mingi äpp. Pilt ka kvaliteetsem.
Magic Remote juhib vabalt boksi.
Muidugi võib ka Telia Android boksi oodata, kui see just Telia oma peaks olema.

Kas Magic remote juhib sul Arrist RF kaudu, et boksi teleka taha saad kinnitada?

No vot, polegi selle peale mõelnud aga töötab täiesti normaalselt.
Ühel LG-l on boks teleka taga all ääre küljes, eestpoolt vaadates välja ei paista. Teisel uuemal LG-l on boks üldse mingi x koha peal ja töötab.
Telekad on 2018 ja 2021 mudelid.

indrpo kirjutas:
Pealegi see äpp mis 2015 lõppes on sisuliselt 0 mida täna peaks jälle ehitama, kinnitama, ootama hakkama ja selleks ajals on juba WebOS 10 valmis koos 7me alamversiooniga.

Mingit WebOS 10-t ega WebOS 7 alamversiooni ei tule.

Selle aasta LG mudelitel on WebOS 22, järgmise aasta omadel WebOS 23 jne aasta arvu järgi.

2021 aasta omadel on praeguse seisuga WebOS 6.3.0-8
Ja nüüd on uutel LG-del ette nähtud, et op süsteemi tugi peab kestma vähemalt 8-10 aastat.


viimati muutis seeru 02.06.2022 23:23:41, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 23:12:54 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

tv universaalpuldi funktsioon annab oma rf või bt kaudu käsu telerile ning teler IR kaudu lisaseadmele.
Seega jah, boks enamvähem nähtaval või turritab kuskilt välja.

Mina olen aru saanud et vähemalt LG MR pult juhib lisaseadet otse. Telekal ju mingit IR transmitterit pole.

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 23:23:46 vasta tsitaadiga

Mis teema sellega on, et vaatajakohta enam üle ei saa võtta, täielik teil ju kui samal aadressil parajasti ei viibi.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 23:35:45 vasta tsitaadiga

indrpo, kuidas plexi suudetaks supportida 5+ aastat erinevatel web os'idel jne?
Asi on ikka tahtmises

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 23:41:52 vasta tsitaadiga

jeesus188, Plexil on hulga suurem rahakott ja arendustiim ka taga ma usun. Telia jaoks on see puhas kulu kuna nad pakuvad digiboksil seda teenust ja kõik muu on sisuliselt boonusena juures. Kuigi ma ei tea strateegiat muidugi. Järsku ongi eesmärk digiboksist võõranduda.

Plexil on aga oluline teha võimalikult kasutajasõbralik rakendus/kasutajakogemus ja olla turuliider ülemaailmselt (Telia on ainult siin meie imepisikesel turul - sama UI/rakendust ju teistes riikides vist ei kasutata?).

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 23:50:31 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Mis teema sellega on, et vaatajakohta enam üle ei saa võtta, täielik teil ju kui samal aadressil parajasti ei viibi.


Miks ei saa või kust see info?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2022 08:01:41 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Renq kirjutas:
Mis teema sellega on, et vaatajakohta enam üle ei saa võtta, täielik teil ju kui samal aadressil parajasti ei viibi.


Miks ei saa või kust see info?


Isiklik kogemus eile äpiga. Kui muidu tulid need kastid valikutega, et kust mis üle võtta, siis eile tuli ainult kiri, et vaatajakohad täis, telli juurde telia.ee

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.06.2022 13:15:36 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
indrpo kirjutas:

tv universaalpuldi funktsioon annab oma rf või bt kaudu käsu telerile ning teler IR kaudu lisaseadmele.
Seega jah, boks enamvähem nähtaval või turritab kuskilt välja.

Mina olen aru saanud et vähemalt LG MR pult juhib lisaseadet otse. Telekal ju mingit IR transmitterit pole.

Ei ole küll enam kindel.
Uutel LG MR21 ja MR22 pultidel pole enam eraldi digiboksi sisselülitus nuppugi, mis varasematel MR pultidel oli.
Lülitad teleka sisse ja see tõmbab ise boksi käima ja välja täpselt samuti. Jääb mulje, et boksi juhtimine käib läbi teleka ja kus boks ise füüsiliselt on, pole eriti tähtis.
Aga kuna kõik käib väga kiiresti, siis krt seda teab.

Lisa: Tegin natuke loomkatseid ja paistab, boksi siiski väga paksult kinni katta ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 03.06.2022 16:13:28 vasta tsitaadiga

Juhuslikult kuulsin Telia TV apist ja hüppasin rõõmust lakke, et kas ometi saab digiboksist lahti. Aga ei, asi on veel kaugel sellest. Pildi kvaliteet on olematu. Kummaline kuna Prime ja Netflix suudavad pakkuda suud lahti jätvat pildikvaliteeti. Telia TV menüü on juba udune ja fookusest väljas, pildi kvaliteet on aastast 95 antenniga. Väga kahju.
Üldse ei imesta kui on mingid piirangud kuna pole Telia internetti. Loodame, et uuendavad ja saab mõttetust lisaseadmest ometigi lahti.

PS 2022 aasta tippklassi Philipsi TV'ga on siis sedasi.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2022 16:20:38 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:

Üldse ei imesta kui on mingid piirangud kuna pole Telia internetti.


Ei ole.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 12:43:36 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Juhuslikult kuulsin Telia TV apist ja hüppasin rõõmust lakke, et kas ometi saab digiboksist lahti. Aga ei, asi on veel kaugel sellest. Pildi kvaliteet on olematu. Kummaline kuna Prime ja Netflix suudavad pakkuda suud lahti jätvat pildikvaliteeti. Telia TV menüü on juba udune ja fookusest väljas, pildi kvaliteet on aastast 95 antenniga. Väga kahju.
Üldse ei imesta kui on mingid piirangud kuna pole Telia internetti. Loodame, et uuendavad ja saab mõttetust lisaseadmest ometigi lahti.

PS 2022 aasta tippklassi Philipsi TV'ga on siis sedasi.


Stream sätib ennast vastavalt sinu neti kvaliteedile icon_idea.gif
Lase mõni minut joosta mõnel kanalil.
Või siis ongi mingi dial up vms kasutusel või on see 2022 tipp Philipsi seaded spetsialisti poolt ära käperdatud icon_wink.gif
Teenuses häda pole, töötab üle 4G ja muude kaabel ühendustega nagu kulda.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 15:55:43 vasta tsitaadiga

On ju aus vastus olnud see, et kaablis digiboksiga jookseb multicast 1080i ja muu interneti või ruuteri taga või äpiga jookseb OTT HLS striim mis on kuni 720p
Need on kaks eri asja hetkel ning pole mõtet ähkida ja puhkida, et asi on sitt, see on täpselt nii nagu see olema peab.
Viimase puhul kui nett koomatud, siis läheb järjest "hullemaks", nagu ka youtube, nagu ka netflix.
TV striim on samas teine asi vs. Youtube 4K, sul on vaja ikka võimalikult kiiresti pilt kohale saata, mitte tund aega bufferdada.

Jah, ka striimingulahendus uueneb koos muu tehnoloogiaga, küllab jõuab ja see 1080 OverTheTop lahendusele, aastaaega ei oska öelda, kui seda küsitakse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.06.2022 16:12:53 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

TV striim on samas teine asi vs. Youtube 4K, sul on vaja ikka võimalikult kiiresti pilt kohale saata, mitte tund aega bufferdada.

Et söö algul s*tta, siis pärast vaatame, kas anname maasikaid ka? Ei, ma tahan kohe maasikaid, ilma, et ma peaksin alguses nende saamiseks s*tta sööma!

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 16:15:21 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
indrpo kirjutas:

TV striim on samas teine asi vs. Youtube 4K, sul on vaja ikka võimalikult kiiresti pilt kohale saata, mitte tund aega bufferdada.

Et söö algul s*tta, siis pärast vaatame, kas anname maasikaid ka? Ei, ma tahan kohe maasikaid, ilma, et ma peaksin alguses nende saamiseks s*tta sööma!

jahh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 21:18:18 vasta tsitaadiga

Kas uute Samsungitega on võilmalik ilma boxita tv-d vaadata?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 21:27:39 vasta tsitaadiga

Kui uutel on mingil seletamatul põhjusel Android, siis ikka on võimalik.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 21:52:02 vasta tsitaadiga

ahto42, ikka saab vaadata, paned seinale või kapile ja vaatad. icon_lol.gif

TeliaTV Äpi osas sul on android tarkvaraga karpi või telerit vaja. hetkel on parim siiski arris digiboks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 23:25:12 vasta tsitaadiga

Mure on selles, et on kaks liitumispunkti,
Üks põhielukoht ja teine ajutine elukoht/kodukontor vms.
Tahaks ka teises telekat vaadata, aga ei raatsi teise kohta digiboxi/tv kanalite lepingut võtta. või laieneb ühe liitumispunkti tv ka teisele?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2022 01:02:13 vasta tsitaadiga

1) Võta Xiaomi Mi TV pulk 40 euri eest - https://www.hinnavaatlus.ee/1962212/xiaomi-mi-tv-stick/ (või siis mõni võimekam Android pulk/box, minu välja toodud variant lihtsalt kõige odavam)
2) Pane pulk teleka külge
3) Tõmba Telia tv äpp sinna
4) Seo seda enda Telia kasutajaga
5) ???
6) Profit
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2022 10:37:49 vasta tsitaadiga

Kui on androidiga telekas, siis äpp ja seod olemasoleva tv lepinguga. Kui pole, siis 40 euro eest saab digiboksi kaks aastat rentida.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2022 18:15:02 vasta tsitaadiga

Kas S5 pulti sai panna ka otse teleri heli juhtima? Kuidas see käis? Aidake meelde tuletada.
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2022 18:16:44 vasta tsitaadiga

https://www.telia.ee/abi/juhend/131/telia-tv-puldi-sidumine-teleriga
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2022 18:40:16 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
https://www.telia.ee/abi/juhend/131/telia-tv-puldi-sidumine-teleriga

Aitäh! Ma ise otsisin aga ei leidnud seda kohta.

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2022 18:55:24 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Kui on androidiga telekas, siis äpp ja seod olemasoleva tv lepinguga. Kui pole, siis 40 euro eest saab digiboksi kaks aastat rentida.

Kõik õige, aga digiboxiga saad ainult Telia teenused+youtube, Android-pulga või chromecast-klotsiga saad kõik selle sama pluss terve p-täie muid äppe/mänge/teenuseid. Ise vaatan nt umbes poole ajast ERR Jupiter äpi pakutavat sisu: minu maitsele sobivaid filme oluliselt rohkem.


viimati muutis jaakjaak22 05.06.2022 22:32:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailai
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2022




sõnum 05.06.2022 20:44:23 vasta tsitaadiga

Telia digiboksiga see probleem, et mitteTelia netiga mõnel kanalil (Histori, Filmzone...) subtiitrid ebanormaalselt keset ekraani. Android TV äpiga seda probleemi ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2022 23:13:09 vasta tsitaadiga

motorola vip1003 + panasonicu cx700 50" ja tulemuseks on ainult pilt ilma igasuguse helita. proovisin teleka kõik sisendid, kaks erinevat motorolat ja mõne erineva hdmi kaabliga.
paar päeva tagasi oli sama digibox mingi iidse sony küljes, millega hääl ka olemas oli. sama hdmi kaabliga.
panasonicu samas sisendis sama hdmi kaabliga teised seadmed pole ka häälega probleemi.

mis siin häda võib olla?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2022 01:17:12 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Kui on androidiga telekas, siis äpp ja seod olemasoleva tv lepinguga. Kui pole, siis 40 euro eest saab digiboksi kaks aastat rentida.

Sellele ju lisandub ka teise liitumiskoha tv teenuste tasu.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2022 01:18:43 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Kui on androidiga telekas, siis äpp ja seod olemasoleva tv lepinguga. Kui pole, siis 40 euro eest saab digiboksi kaks aastat rentida.

Sellele ju lisandub ka teise liitumiskoha tv teenuste tasu.


Eip, oma vaatajakohaga vaata pmst kus tahad.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2022 08:39:53 vasta tsitaadiga

Ja arve sees on vist nagunii 2 vaatajakohta?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2022 09:11:22 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Ja arve sees on vist nagunii 2 vaatajakohta?


Just, olenevalt tellitud paketist on kasutada 2-5 samaaegset vaatajakohta, teenust saab kasutada ükskõik millises EU liikmesriigis boksi, äpi või veebi kaudu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2022 09:11:50 vasta tsitaadiga

Kellelgi sama mure, et Sony TV puhul tuleb rakendus vahel avada 2-3 korda, sest viskab laadimise ajal kinni?
X93J
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2022 12:07:11 vasta tsitaadiga

Sai paigaldatud uus Philips 7906 telekas (Android 9) ja Telia TV app (on Telia enda nett Inteno ruuteriga, varem oli hoki litter mis töötas nagu peab).

Muidu kõik nagu peab (pilt OK, menüü responsive) aga kui telekas kinni panna siis hiljem uuesti sisselülitades pilt seisab (ehk Telia app avaneb koos telekaga ilusti automaatselt).

Aitab kanali vahetus. Mitte et see kanali vahetus raske on aga kas sellist asja saaks sättida kuidagi ? Teistel ka nii e. Android TV omapära ?
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
werderok
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2005




sõnum 06.06.2022 15:06:00 vasta tsitaadiga

Xiaomi TV Box - sama probleem. Kui sulgeda box TeliaTV äpi töötades siis uuesti sisselülitades pilt seisab. Aitab kanali vahetus. Äpi beetade aeg on möödas aga see bug on ikka parandamata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullar
HV kasutaja
kullar

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2022 23:28:19 vasta tsitaadiga

Mul Sonyl(A83J) probleem, et kui panen teleka kinni, siis hääl ja äpp käib edasi, aga pilti pole.
Üldiselt on pilt ja värvid tunduvalt kehvemad äpis ja kasutan digiboks edasi hetkel. Kuigi äpp oli põhjus miks sai antud telekas ostetud.

_________________
Online Perekonna Eelarve, Keerukamad veebipõhised infosüsteemid jms
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 08.06.2022 12:13:57 vasta tsitaadiga

kullar kirjutas:
Mul Sonyl(A83J) probleem, et kui panen teleka kinni, siis hääl ja äpp käib edasi, aga pilti pole.
Üldiselt on pilt ja värvid tunduvalt kehvemad äpis ja kasutan digiboks edasi hetkel. Kuigi äpp oli põhjus miks sai antud telekas ostetud.

See et äpi olemasolu järgi ei tohi telekaid valida sai selgeks juba ~5 aastat tagasi...
Kas teiste äppide (netflix, youtube) pilt on hea? Osadel vanematel Samsungidel näiteks ei toiminud mõned pildifunktsioonid äppides, näiteks "Smart LED". Ma siiski loodan et praeguse aja Sony'del selliseid probleeme pole.
Kui tahad tingimata äppi kasutada, proovi Elisa Elamus't, selle pilt tundub mulle parem kui Telia äpi oma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 14:24:40 vasta tsitaadiga

Mul on Sonyga telekaga oli sama probleem, et kui Telia äpp käib ja telekas kinni vajutada siis pilt läheb mustaks, aga häält tuleb edasi.
Minumeelest see sai mingi uuendusega korda, aga pole kindel, peaks kontrollima.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullar
HV kasutaja
kullar

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 21:19:54 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:

See et äpi olemasolu järgi ei tohi telekaid valida sai selgeks juba ~5 aastat tagasi...
Kas teiste äppide (netflix, youtube) pilt on hea? Osadel vanematel Samsungidel näiteks ei toiminud mõned pildifunktsioonid äppides, näiteks "Smart LED". Ma siiski loodan et praeguse aja Sony'del selliseid probleeme pole.
Kui tahad tingimata äppi kasutada, proovi Elisa Elamus't, selle pilt tundub mulle parem kui Telia äpi oma.


YouTube on pilt ülimalt hea ja netflixi oma samuti. Aga nagu siin eespool kuskil mainiti, et Telia äpis on 720p ja digiboksis 1080p. Seega ei saa äpist paremat pilti oodata.

_________________
Online Perekonna Eelarve, Keerukamad veebipõhised infosüsteemid jms
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 10.06.2022 14:22:11 vasta tsitaadiga

Hls puhul igmp snooping on or off is the question icon_neutral.gif
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 14:26:38 vasta tsitaadiga

DjFreeze, off tõenäoliselt
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 14:28:46 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Mul on Sonyga telekaga oli sama probleem, et kui Telia äpp käib ja telekas kinni vajutada siis pilt läheb mustaks, aga häält tuleb edasi.
Minumeelest see sai mingi uuendusega korda, aga pole kindel, peaks kontrollima.


Proovisin - ikka sama jama alles. Kui Telia äppi kasutada ja telekas kinni vajutada puldist, ekraan kustub, kuid Telia äpi heli jääb mängima.
Elisa äpiga pole seda probleemi.

Sony 2020. aasta telekas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1089, 1090, 1091 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.