Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo Immortal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 14:23:26 Diablo Immortal vasta tsitaadiga

Wyatt tegi õige otsuse ja avalikustas, et Diablo Immortal tuleb välja 2. Juuni nii mobiilidele KUI KA arvutile!

Päris äge, ma algusest peale olnud Diablo Immortali pooldaja sest mobiilidel pole siiamaani ühtegi head aRPG-d olnud.
Lisa boonus on, et kõik on crossplay.. st saad oma main karakterit kasutada nii arvutil kui ka mobiilil kui kodus pole!

Kodukal on võimalik eel-registreerida, et saada ilmselt mõned nädalad varem mingile beeta testile käpad peale
https://www.DiabloImmortal.com

Link


Loodan, et tekstuurid asjad on PC peal ikkagi tiba parema resoga kui mobiilidel. Reso ise on muidugi 4k.


edit: Täna\Homme algab LAUNCH! Pange rahakotid valmis icon_lol.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 01.06.2022 21:23:00 vasta tsitaadiga

Hetkel juba saadaval meie regioonis Androidil
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rayer155
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 11:24:26 vasta tsitaadiga

Apple toodetel ka olemas, aga hommikul veel PC peal ei lubanud mängida. Esmamulje hea.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 15:48:57 vasta tsitaadiga

rayer155, esmamulje jah aga loeb, mis juhtub mänguga kui endgame jõuad. Tahan näha kui palju mõjutab kas maksad 100,000€ mängule vs mitte midagi
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 18:30:56 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Tahvli peal oli okei, tunni pärast proovib PC'l ära.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 18:45:10 vasta tsitaadiga

Miks peaks seda üldse PC peal tegema? Näib ju sitt versioon D3'st...

Pigem on vahelduseks midagi küll p2w, ent ilusamat, kui Titan Quest ka mobiilil saada ehk vahelduseks üks okei rpg juures ses mega kasinas mobiil-rpg maalimas.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 19:40:09 vasta tsitaadiga

Jumal AUTA... icon_lol.gif kes kurat testis neil.. PC peal boarderless mood ei tööta ja FULLSCREEN on 640x480 MAX. Kohutav tundub PC peal... moblal oli väga timm aga noh seal pigem tahan teada tõesti kui paytowin endgames olema saab.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 20:32:32 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Miks peaks seda üldse PC peal tegema? Näib ju sitt versioon D3'st...


Story tahaks ikka läbi mängida ju. Täiesti uus sisu, kusagil D2 ja D3 vahel ajateljel.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008




sõnum 02.06.2022 20:52:40 vasta tsitaadiga

tere oskate öelda miks battle.net mobiili versoon ei ühenda ära kasutan wifi netti
_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2022 07:48:59 vasta tsitaadiga

Okei nvm, PC versioon on OPEN BETA. Ma ei tea kuda mul see kahe silma vahele jäi. Siis pole ime, et bugine.

Jõudsin ise LVL40 tänasega, hakkab tunda andma kõik mida räägitakse icon_biggrin.gif
Esiteks pole ma varem neid freetoplay MMO-si mänginud aga kohe, mis imestama pani oli, et jõudsin LVL30 vms ja enam järsku polnud main questi icon_eek.gif all tekst REACH LEVEL35..

Oookei.. veider.. aga who am I to say.. siis aga mõikas... OFCOURSE, osta mingi x pass ja saa KOHE level40! poguuuu icon_lol.gif
30 pealt 35ni oli päris korralik grind... ja siis 36 peal kuskil olid jälle main questid tehtud ja kiri REACH LEVEL40...

Nende daily bountidega sai enamvähem XP-d aga Battlepassi levelid annavad gigantselt seda (Xp suhtes vist vahet pole kas sul on paid või mitte)
Kuid bountid on täiesti katki.. mitmed daily bounty questid on, et "Tapa siin 30 venda ära".. lähen sinna.. TÜHJUS.. mitte kuskil midagi ei spawni või siis 5 venda jookseb edasi tagasi ja nii kui midagi spawnib saab igaüks äkki 1-2 kirja, siis ootad 3-5mintsa respawni jälle ja nii kuni 30-60 koos icon_lol.gif ning bounty annab su levelile 15% icon_cool.gif siis võta tahvlilt uus bounty ja jälle grind 1-2tundi, et järgmised 15% saada

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2022 08:12:09 vasta tsitaadiga

P2W moblamäng PC peal? Tänan - EI!
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2022 14:44:31 vasta tsitaadiga

Müün korteri kohe maha, et kristalle osta!
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 03.06.2022 15:41:46 vasta tsitaadiga

Nagu see ainult luutpokside ja kristallide teema pärast sakiks. See näeb välja ja mängib ka nagu hunnik sitta. Krt kui siuke saast oleks 2000 välja lastud ei oleks D3 ka tehtud, sest diablo seeria ei oleks mingit populaarsust saanud.

D2R way to go!

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.06.2022 20:50:08 vasta tsitaadiga

ma arvan, et te teete sellele mängule oma nõudmistega pisut liiga. tegu siiski puhtakujulise mobiilimänguga, mis lihtsalt porditud pessuka peale, sest seda oli suht lihtne teha. lihtsalt mõeldi, et kuna alfa-beetadega käis alatasa emuleerimine ja bluestackitamine, siis mõeldi, et teeme elu lihtsamaks ja laseme "native pordi" ära, et rahvale lihtsaaks teha. mobiilimänguna võttes on see täitsa okoo.

bugisid oli piisavalt, aga õnneks päris gamebreakingut ei olnud. mingi liftiga oli kala, kui oli uncapped FPS, sga sai korraks fiksitud ja unstuck tehtud ja läks edasi.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 01:09:38 vasta tsitaadiga

p2w on päris tuntav. ilma tasulise passita on nendesamade 'reach level x' tegemine pita kuubis.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 05:35:11 vasta tsitaadiga

londiste, tasuline pass ei anna sulle rohkem XP-d. Aga see leveldamine on õudus.. sain lvl50 täna ja noo täiesti teosammul tuleb XP-d.. Nii vihkan sellist süsteemi, et kampaania jääb seisma ja oled sunnitud hakkama mingit imetillukest XP-d farmima eriti väheste mobide seas.. ei aita ka see, et kõik avatud alad on teisi inimesi täis bountisi tegemas.
Riftides ja Challenge riftides saab vast kõige okeimalt senimaani XP-d aga noo krdi nüri on kui pole max level ja saad mingit lowlevel looti icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 20:24:11 vasta tsitaadiga

tasulise passiga on sul rohkem kraami, nii et näiteks mõne rohkem rifti tegemine on mõistlik, mõni quest rohkem ja üldiselt annab see täpselt nii palju juurde, et esimesed kaks levelgatet pole nii hullud. järjest, samal päeval mängides. muul juhul vist daily asjad annavad natukene asu.
aga nii selle kui varustuse osas tundub, et mäng on balansseeritud otse tasulise battle passiga mängimise peale.

kogu asja osas p2w muidugi avaldib pigem selles, et saad osta neid valuutasid ja nende eest kõike, mida gearimiseks vaja. lege itemeid on mul kukkunud paar, ülejäänud on rewardid, enamasti seotud battle passiga... lege gemmidega on see suhe vist veel rohkem paigast ära.
kui päris raha tahta kulutada, siis osta lege creste ja materjale ja asi läheb palju-palju lihtsamaks icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2022 23:40:21 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
tasulise passiga on sul rohkem kraami


Kraami jah aga ütleks, et minimaalselt. 5euri eest saad kõik kosmeetilised itemid, mis kallimas 15euri paketis aga lihtsalt pead grindima lvl40 peale passi, kui 15euro oma annab kohe lvl40 passi kosmeetilised.

Igatahes, BAAL RUNNID on tagasi icon_lol.gif
Kes LEVELDAMISEGA HÄDAS.. Otsisin veidi ringi ja vähemalt praegu kui CODEXi lahti teed siis on DUNGEON "Destructions End" Kõrbes, max mingi 3-5min läheb ja päris tihti saan legendary itemeid, korralikult XP-d, tava looti NING Battlepassi 15p.. 180p annab pea terve leveli XP-d lvl50+

Minu lvl55 DH atm, Eksklusiivselt moblal mängin icon_biggrin.gif Arvutil on KOHUTAV pilt 1080p peal 65" juures.. pluss kontrollid on kole kohmakad.. UI giga suur ja hiire cursor nagu res oleks 4k icon_lol.gif
Mingi 5-6euri kulutanud, see mingi algus 1euro pack ja siis 5eur Battle Pass tavaline, et kosmeetilised itemid saada hiljem.
Creste asju olen korra kasutanud, mõtlen, et targem vist säästa kui max levelil rifte asju teen

Telos lowest grafa, et 60FPS saada, nii väga timm, kontrollid töötavad imeliselt.. ütleks sama mugav nagu D3 konsoolil oli.
Spoiler Spoiler Spoiler


Nüüd päris hea arusaam tervest mängust, mõned 1-2 star gemmid, upgraded gear jne.. ning noo suht norm on BG-d jms asju teha.
Ütleme nii, et kui korra rahulikult üle lugeda siis on kogu süsteem väga huvitav ja lihtne AGA... kui sa ei taha raha kulutada siis võibolla kord aastas leiad üks või kaks 5 star gemmi.. ja siis tuleb neid veel üles ka rankida icon_lol.gif ja gear jne.. holy shit kui paytowin mäng.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2022 20:22:38 vasta tsitaadiga

https://gamerant.com/diablo-immortal-pay-to-win-legendary-gems/ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 00:04:12 vasta tsitaadiga

Ei viitsinud Crowbcati oodata, tegin Crowbcati video kodus icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 08.06.2022 08:49:15 vasta tsitaadiga

ma ütleksin nii, et need, kes tahavad võistelda (kas siis PvP või PvE rankingus), nendel on si** majas. Kui rahakotiraudu korralikult ei ava, siis ei ole mingit võimalust.

kes tahab niisama toredat sisu ja kolle mättasse taguda ja oma jorssi üles leveldada, siis on täitsa tip-top mäng ja saab ka ilma rahhi alla panemata. PvP-ga võib tulla probleem, kui tekib kontingent kooner vs vaal (praegu pole veel vaalu nii palju tekkinud), ehk tekib mängudes suur ebavõrdsus.

ma päris koonri teed ei läinud, võtsin 5€ battle passi lihtsalt selle pärast, et oleks mingi süsteem, mida järgida. muud küll ei osta. Ei plaanigi (ei ole aega/viitsimist) kõrgele ennast upitada. 5 juuriku eest mängu küll, hetkel level 55. teen nüüd tund-paar päevas, rohkem ei ole aega.

eile tagusin veidi PvP-d ja täitsa fun oli. Ei paistnud väga ebavõrdne.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 09:15:26 vasta tsitaadiga

kui nad kuskile l40+ peale rohkem mingit unikaalset sisu teeks, siis see l1-60 on täitsa normaalne diablo 3 mäng.
achievementid-codex asjad koostöös battle passiga on täitsa töötavad. ilma väiksema tasulise battle passita jääb see l40+ hakitus rohkem silma, neid reach level xx objective on niigi kole palju.
story ja tegelased ja "mitu korda ma ühte meest pean maha lööma" vastased on täitsa ägedad. mobiili kohta gameplay ka.
endgameski on tegelikult asju, mis võiks mingi piirini töötada. lisaks paragonile ja (challenge) riftidele on seekord immortal/shadow lugu, horadrimite pärand, üllatavalt asine pvp.

pvp/pve rankingus võistlemiseks... peab olema tahtmist ja rahakotti icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 13:52:21 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/gaming/comments/v6qkjn/reviewers_are_totally_unaffected_by_advertiser/ icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 17:38:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008




sõnum 10.06.2022 18:48:44 vasta tsitaadiga

küsin uuesti miks läbi wifi ei saa seda telefonis mängida kas selle pärast et pordid on kinni segab see muidu
_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 23:18:43 vasta tsitaadiga

kasutaja10 kirjutas:
küsin uuesti miks läbi wifi ei saa seda telefonis mängida kas selle pärast et pordid on kinni segab see muidu

See on sul miski enda wifi võrgu ikaldus.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 23:27:56 vasta tsitaadiga

jaaa olemas, diablo 4 saab olema smasuguse cash shopiga icon_evil.gif
According to this new job-offer Diablo 4 will have an in-game shop. The launch of Diablo 3's auction house was a desaster and Diablo Immortal's microtransactions are not really popular.
https://careers.blizzard.com/global/en/job/R012336/Product-Manager-Diablo-IV
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2022 01:49:19 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
jaaa olemas, diablo 4 saab olema smasuguse cash shopiga icon_evil.gif
According to this new job-offer Diablo 4 will have an in-game shop. The launch of Diablo 3's auction house was a desaster and Diablo Immortal's microtransactions are not really popular.
https://careers.blizzard.com/global/en/job/R012336/Product-Manager-Diablo-IV


Ma arvan, et D4 puhul midagi PoE stiilis, et kosmeetilised asjad... selline cash shop nagu immortalis on, ei tule kindlasti PC/konsoolid mängu .. .
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2022 06:00:15 vasta tsitaadiga

Mis sa arvad, miks nad selle mobla mängu PC peale portisid? icon_lol.gif
Ma usun küll et tuleb, kõigepealt müüvad sulle 60 eurtsi eest mängu, tõenäoliselt müüvad mingi 20+ milli neid, sellega saad kampaania läbi mängida ja sealt edasi cash shop ja teenivad sellega kah mingi miljard+
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2022 09:07:50 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Mis sa arvad, miks nad selle mobla mängu PC peale portisid? icon_lol.gif
Ma usun küll et tuleb, kõigepealt müüvad sulle 60 eurtsi eest mängu, tõenäoliselt müüvad mingi 20+ milli neid, sellega saad kampaania läbi mängida ja sealt edasi cash shop ja teenivad sellega kah mingi miljard+


Ilmselt sellepärast, et inimesed oleks nagunii läbi bluestacksi või mõne muu emulaatori mänginud ja neil oli seda piisavalt lihtne teha.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2022 11:40:22 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Lisa:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2022 14:40:21 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
https://www.reddit.com/r/gaming/comments/v6qkjn/reviewers_are_totally_unaffected_by_advertiser/ icon_lol.gif

Selline võrdlus alati juba eos suht loll. "Miks arvustused objektiivsed pole? Igatahes, siin Metacriticu kasutajate skoor, kus kõik on subjektiivselt null pannud sellele mängule." Täiesti kasutu platvorm.

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2022 14:56:12 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks BP lvl40 peale tehtud ja oma DH MTX kätte saadud.. enam küll pointi ei näe mängida. 6-7€ kulutasin kokku.
See endgame on nii räigelt paytowin, et isegi naljakas pole.. "grifte" teha pole mõtet kuna sa ei saa eales järgi vaaladele.
Battleground PVP ka teha pole mõtet kuna nii kui üks vaal mängu satub pole sul lootustki.

Ning nüüd nagu teada siis TASUTA ei saa legendary gemme mida marketis müüa.. st ei saa ümber vahetada mingi gemmi vastu mida vajaksid.
Samas vahet pole sest sul on mingi 1000 legendary gemmi vaja, et ühte üles leveldada.. icon_lol.gif yeah good luck kui kord kaks kuus saab ühe.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 10:08:42 vasta tsitaadiga

Endgame? Naer. Seal ei olegi mingit endgame olemas. Paragoni farmimine ja see piirab ka sinu progressi edasi. Endgame on ainult nendele, kes ostavad legend gemme. F2P ei saa isegi 1-star gemme upgrade'ida, sest selleks on vaja lõhkuda samu gemme icon_biggrin.gif

Ise toksisin vaikselt ilma lisakuludeta, ainult selle odavamima premiumi võtsin. Hetkel Paragon 45 ja ega suurt edasiminekut combat ratingus ei ole enam viimased 3-4 päeva olnud. 1500/6900 ratingud damage 3500 rating. Ja see on kõik 1-2 star gemmidega, gear on rank 8-9 vahel upgrade. Täiesti pointless mäng isegi kui sa iga päev teed dailysid. Olen ka suures shadow klannis, kes eelmine war võitis enda bracketis sõja. Immortaliks ei saanud kuna seal on poliitiline valik ja käib backstabimine jne kellega liidud teed.
PVP on üldse mõttetu, kui sa ei pane meeletuid summasid sinna mängu.

Nii jura mobiilimängu ülesehitust pole ma veel näinud, kus f2p ei saagi olulist ingame currencyt isegi kuskilt. See nädal oli juba näha, et paljud ei viitsi enam mängida, kes alguses hullult paragoni farmisid.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 22.06.2022 11:41:37 vasta tsitaadiga

Mängu graafika on nii rõve, kes sellist multikat üldse tahab mängida? Peab mingi eriline silmavärdjas olema, et sellist sitta taluda.
P2W on hea. Las need sead lähevad pankrotti. Siis ei osta enam uusi mänge kah. Ja toimub ehk revolutsioon mängunduses ja normaalsed mängud hakkavad edu saavutama.

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 12:14:33 vasta tsitaadiga

See on hea video mis võtab kokku kõik. Alpha vs mis tegelikult aastaga tehti peale reliisi. Kõik mis sai keerati pekki.


Link

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 06:35:33 vasta tsitaadiga

See simulaator siin https://dimi777.github.io/diablo-rift-simulator simuleerib palju raha läheks et saada top end värk. Mis ei pruugi sobida sinu tegelase buildiga. Kui suur on siis võimalus saada f2p tegelasel 5 täheline gem? See mäng on puhtas Hiina solk.

Uudise nupud netist:
https://dotesports.com/streaming/news/twitch-streamer-pours-10000-into-diablo-immortal-without-getting-a-single-legendary-item
https://gamerant.com/diablo-immortal-twitch-quin-legendary-gem-expensive-25k-deletes-character/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 04.08.2022 05:58:36 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=K5CpXLfPR0c

1 pani 100k $ alla ja nüüd on nii tugev et ei leia endale mänge:P 1 v 8 ja 300\3 võitu. Pay to win? lol
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 04.08.2022 14:51:26 vasta tsitaadiga

Maha jäi peab veel 100k juurde loopima, et omasugustega mängida!
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
squizzer
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2019




sõnum 14.11.2022 10:57:15 vasta tsitaadiga

Alustasin mängimist telefonis, nüüd mõtlesin, et jätkan PC peal, kuid chari pole sama battletag all, kas see on seotud PC beta staatusega või ei seda kunagi ei tule, et saad sama chariga mõlema platvormi peal mängida?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2022 15:41:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
1 pani 100k $ alla ja nüüd on nii tugev et ei leia endale mänge:P 1 v 8 ja 300\3 võitu. Pay to win? lol

Hehe, pisut OT, aga hea näide raskekujulisest mängusõltuvusest. Meenutab ilusat aega, kui sai mängitud Maple Storyt.
Mängus oli max level 200, kuskil lv80 peal hakkas pihta lõputu grind, kus ilma 2x exp kupongi ostmata polnud isegi mõtet aega raisata.
Ja mida edasi, seda grindimaks läks, polnud isegi mõtet 2x exp kupongi raisata, kui samal ajal kõigile tasuta 2x exp event ei käinud,
et seda veel duubeldada - ja loomulikult olid tasuta eventite ajal serverid umbes, mis rikkus mänguelamust.
Pikka aega oli max levelil ainult 1 tüüp, kes oli sisse pannud, ma võin nüüd suurusjärkudega eksida, aga kas 1000 või 10000 eurot
(pigem vist 10k, sest üks jutukasõber väitis, et võttis mängust reeglitevastase kauplemisega 1000 eurot välja, selmet ise kulutada).
Istus üksi seal tipus ja midagi polnud teha, sest kõik oli juba saavutatud, parimad itemid mängus, expi enam ei saa jne,
ainult, et kõik imetlesid, et vau, kui kõva mees.
Lõpuks kustutas kõigi imestuseks oma konto ja selgitas, et mängusõltuvus oli rikkunud ta elu...
See 100k klass on ikka suurusjärgu võrra kangem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2022 18:22:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi teist suurema ekraaniga ka mängib arvutil?
Mängisin launchi ajal läbi mobiilis ja nüüd mõtlesin, et tulen korra tagasi sest TUNDUS hea cosmetic reward olema.. aga johhaidii icon_lol.gif
Esiteks see kosmeetiline item nägi sots meedias absull teistsugune välja..
Teiseks.. 65" 4K ekraan, POE, Undecember, Torchlight, kõik päris krdima kenad, Undecember ja Torchlight mõlemad moblal ka ja näevad 4K peal välja päris head, Undecemberil nagu mingi kerge DLSS peal..
Aga Immortal.. PC OPEN BETA status ikka veel icon_lol.gif mängu jõudes nagu 640x480... vnoh 720p pigem.. lähen reso muutma.. RESO VALIKUT POLE.. icon_lol.gif tra mis sitt.. mis faking sitane mäng ikka.. ja Blizzard tootja.
Ning klaveri ja hiire vahel on RÄIGE input lag.. räme lihtsalt, täiesti võimatu mängida. Võibolla väiksema ekraani peal pole nii tunda ja sellepärast ei viriseta.. aga võrrelda sama asja teiste arpg-dega on nagu öö ja päev puhtalt input lagi pealt.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 01:59:46 vasta tsitaadiga

HDTanel, Ma ei saa sellest aru, kes selle jura peale ikkagi aega kulutab? See mäng oli algselt AINULT mobiili peale mõledud korralikult raha sisse kühveldamiseks. PC port ehk client eraldi tehti suht hilises etapis enne ametlikku reliisi. Seda sellepärast, et surve oli PC mängijate poolt suur. Noh midagi tehti aga bugine jura + mäng ise ka suht bugine. Ma lõpetasin ära juba ammu, kui oli selge, et tegemist on lihtsalt ühe väga halva katsetusega Blizzardi poolt. Undecember on ilusam ja parem PC port aga ma ei isntallinud seda, kuna kasutab root level õigusi sinu arvuti sees. 4K peale isegi mõelda mobiili mängu osas, johhaidii peab ikka olema aega mida surnuks lüüa selle peale icon_biggrin.gif
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo Immortal
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.