Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 08:00:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Vaadake videot hoolikalt. Kaubikuvend va mölakas andis ju tuntavalt gaasi juurde s.t. takistas möödasõidu lõpetamist. Eriline jobu ikka. Vaja "karistada" teisi liikluses ja tekitada veel ohtlikumaid olukordi.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.05.2022 08:33:07 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et keegi siit ei kahtlegi, et kaubikuvend põhimunn on icon_eek.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2022 09:15:39 vasta tsitaadiga

Seal möödasõidu muuvis näen pidevat joont icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 09:44:00 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Ma arvan, et keegi siit ei kahtlegi, et kaubikuvend põhimunn on icon_eek.gif

Oisu. kirjutas:
Seal möödasõidu muuvis näen pidevat joont icon_rolleyes.gif

Jep... ehk siis tegelane, kes alustab möödasõitu kohas, kus seda ei või, on sealjuures inglike? icon_eek.gif
Ega kaubikujuht jah muidugi olukorda ohutumaks ei teinud icon_rolleyes.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.05.2022 09:52:53 vasta tsitaadiga

Need jooned on väga suva sellises olukorras
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 09:56:16 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Need jooned on väga suva sellises olukorras

icon_eek.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.05.2022 10:10:51 vasta tsitaadiga

No on ju. Sai ilusti mööda ja siis üks debiil hakkas pressima. Joontele viitamine on lolli mängimine siin
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 10:12:53 vasta tsitaadiga

mina ei oska selles sitases muuvis väga näha, mida see kaubik seal just teeb, aga oma kärnase porchega mööda pressida, nui neljaks, sellises kohas on küll armetu ettevõtmine. icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.05.2022 10:13:19 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No on ju. Sai ilusti mööda ja siis üks debiil hakkas pressima. Joontele viitamine on lolli mängimine siin
Jooned on ristmiku tõttu, mitte nalja pärast.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 10:35:15 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Madal laup ja seisus said kokku.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 10:44:14 vasta tsitaadiga

Joorait kirjutas:
von Wu kirjutas:
Seal ju paljudes osariikides ülevaatusekohustust pole. Saab sõita, kuni auto veel liigub.

Wut icon_eek.gif
Arenenud riigist poleks siukest asja küll oodanud. Mis osariigid?


Austraalias ka osades kohtades pole sellist ülevaatust nagu meil.
Uus-Meremaal näiteks piduristend ei ole kohustuslik ega heitgaasitest.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.05.2022 13:07:55 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:

Jep... ehk siis tegelane, kes alustab möödasõitu kohas, kus seda ei või, on sealjuures inglike? icon_eek.gif
Ega kaubikujuht jah muidugi olukorda ohutumaks ei teinud icon_rolleyes.gif


Ma ju ütlesin põhimunn, mitte ainus munn icon_smile.gif
Jah, maasturiga jõmm oli puudega aga kaubikuvend hakkas kohe omakord nussima. Laubaka korral oleks see kaubikurisu samamoodi pihta saanud.
Läheb samasse kategooriasse imbetsillidega, kes möödasõidul olijatele ette keeravad.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 13:24:15 vasta tsitaadiga

"Üks kõva kivi leidis teise..."
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 13:49:09 vasta tsitaadiga

Poleks üks tegelane vales kohas jama korraldanud, siis poleks teine tegelane saanudki (võibolla frustreeritult) võimalust üritada "ülbikule kohta kätte näidata".
Ja seal kõrvuti pressimise olukorras olid mõlemad sama lollid. Isegi vanasõna ütleb, et targem annab järele icon_lol.gif
Antud hetkel ei andnud kumbki järele... neid ei huvitanud ohutus, vaid ainult "võit" thumbs_down.gif
Seega... peamiseks M-iks kaubikuvenda tembeldada... pole minu arvates korrektne... icon_confused.gif
Ehk siis, ka Porsche juht (kes ju üleüldse algatas olukorra liiklusreegleid eirates) saanuks gaasipedaaali vabastada või ehk isegi pidurit kasutada icon_rolleyes.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 13:50:27 vasta tsitaadiga

Raiku, thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 14:02:27 vasta tsitaadiga

Olukord lahenes ju. Kenasti sai mööda uimajatest. Midagi ei juhtunud. Suva olukord
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2022 14:27:20 vasta tsitaadiga

Ees sõitev juht oleks võinud mõlemad korrale kutsuda väikse brake-check'ga icon_razz.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 24.05.2022 14:40:26 vasta tsitaadiga

Joorait kirjutas:
Ees sõitev juht oleks võinud mõlemad korrale kutsuda väikse brake-check'ga icon_razz.gif

.. et kindlustada selles kompotis endale kõige suurema m*-i tiitel? icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.05.2022 14:44:50 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Joorait kirjutas:
Ees sõitev juht oleks võinud mõlemad korrale kutsuda väikse brake-check'ga icon_razz.gif

.. et kindlustada selles kompotis endale kõige suurema m*-i tiitel? icon_razz.gif

Go big or go home icon_cool.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 15:16:14 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No on ju. Sai ilusti mööda ja siis üks debiil hakkas pressima. Joontele viitamine on lolli mängimine siin
jah liiklusseadusele viitamine on ka suht lolli mängimine. Kui ikka tee tühi siis miks mitte lasta 90 alas 220km/h või öösel linnavahel 180km/h. Tee ju tühi... Vaid loll viitab, et kiirusepiirang on
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.05.2022 09:53:14 vasta tsitaadiga

Vanemuise tänav on ikka porno.
Seal nüüd rattatee märgitud, aga mõned sõidavad suisa kõrvuti ja nii võtavad ikka veel rohkem autodele mõeldud ruumi ära. Kui teatribuss vastu tuleb ei mahu nagunii kõrvuti thumbs_down.gif
Sellised väärakaks arendatud tänavad peaksid olema ühesuunalised.
Sama kehtib ka nii supilinnas kuid eriti Karlovas (väga öko küll on see meeletu autode mass seal)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 26.05.2022 13:43:51 vasta tsitaadiga

Oled tähele pannud, et autod pargivad seal tänaval rattarajal? Ühesuunalisest jääb väheks, kogu autoliiklus tuleb Vanemuise tänaval ära keelata.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2022 14:44:44 vasta tsitaadiga

Olid varem laiad kõnniteed, lai sõidutee kus sai mõlemal pool parkida, viskasime kotiga raha peale ja nüüd on ruumi nii vähe et hakkame keelama icon_confused.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2022 15:32:42 vasta tsitaadiga

Eks niimoodi vaikselt see autode kesklinnast välja tõrjumine toimubki. Ei maksa lootagi, et see tendents tulevikus muutuks, pigem suurendataksegi jõudsalt kergliiklusele sobivate teede osakaalu ja varsti pääsevad teatud piirkondadesse ainult teenindavad sõidukid.
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2022 16:17:16 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Eks niimoodi vaikselt see autode kesklinnast välja tõrjumine toimubki. Ei maksa lootagi, et see tendents tulevikus muutuks, pigem suurendataksegi jõudsalt kergliiklusele sobivate teede osakaalu ja varsti pääsevad teatud piirkondadesse ainult teenindavad sõidukid.


Kohalikud elanikud ka.
Isegi hollandis pääsevad autoga vajadusel ligi icon_smile.gif

Teistel ei ole vaja võib-olla läbi sõita, saab kaubamaja parklasse jätta ja 3 minutit jalutada.

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2022 17:52:56 vasta tsitaadiga

EZ-дуны grupist. Vaatasin, et sõidab tsiklile sisse juba
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 26.05.2022 20:59:54 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Eks niimoodi vaikselt see autode kesklinnast välja tõrjumine toimubki. Ei maksa lootagi, et see tendents tulevikus muutuks, pigem suurendataksegi jõudsalt kergliiklusele sobivate teede osakaalu ja varsti pääsevad teatud piirkondadesse ainult teenindavad sõidukid.

Kui see on tulevik, siis on see ju ilus tulevik icon_cool.gif thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2022 22:05:42 vasta tsitaadiga

Tartu võiks vabalt sedasi rattaid täis olla. Linn nii väike, et mingi 10-15 minutiga väntab üldjuhul ära kuhu vaja
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2022 06:15:54 vasta tsitaadiga

Eilse päeva suurim sündmus oli kui jalakast rohelisega vasakpööret tegin ja papi keset oma punast otsustas sellest läbi sõita. Mina loha, tagumine õnneks selga ei tulnud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2022 07:47:07 vasta tsitaadiga

rattaga kupatasid või?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 27.05.2022 07:49:02 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tartu võiks vabalt sedasi rattaid täis olla. Linn nii väike, et mingi 10-15 minutiga väntab üldjuhul ära kuhu vaja
käi parem jala siis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2022 09:47:16 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
Eks niimoodi vaikselt see autode kesklinnast välja tõrjumine toimubki. Ei maksa lootagi, et see tendents tulevikus muutuks, pigem suurendataksegi jõudsalt kergliiklusele sobivate teede osakaalu ja varsti pääsevad teatud piirkondadesse ainult teenindavad sõidukid.

Kui see on tulevik, siis on see ju ilus tulevik icon_cool.gif thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Suures plaanis ei ole see tingimata paha arenguplaan, kui on teostatud läbimõeldult. Kahjuks tehakse meil asju pahatihti tubli pioneeri kombel EL poole kulpi lüües lihtsalt ära ja tegeletakse probleemidega, kui need tekivad ja otseloomulikult need tekivad.

Paraku tagantjärgi asjade parandamine on alati kulukam ja vaevalisem, kui kohe õigesti tehes. Maailmast on juba piisavalt kogemust võtta, et ei ole enam kohane pugeda ütluse taha, et esimene vasikas ju lähebki alati aia taha.

Tartus õnneks veel midagi väga hullu pole käest lastud, üldjoontes on asjad loogilised sh. seesama Vanemuise tänav. Kahjuks pole aga liikluskultuur veel selliste arengutega täiel määral kohaneda jõudnud, mis pole ka ime, sest tänav või paar kõrvale vaatab tihti vastu sarnane seis nagu aastakümneid tagasi, seega aeg-ajalt tekkida võiv kerge kultuurišokk on täiesti mõistetav.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2022 10:21:25 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Tartu võiks vabalt sedasi rattaid täis olla. Linn nii väike, et mingi 10-15 minutiga väntab üldjuhul ära kuhu vaja
käi parem jala siis
jala läheb jupp maad kauem aega. Või mis kiirusega ise jala liigud?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 27.05.2022 10:48:34 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mnator kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Tartu võiks vabalt sedasi rattaid täis olla. Linn nii väike, et mingi 10-15 minutiga väntab üldjuhul ära kuhu vaja
käi parem jala siis
jala läheb jupp maad kauem aega. Või mis kiirusega ise jala liigud?
nooremana ilmselt olin väga tormakas, minuga oli raske sammu pidada. nüüd vanemana tsipa aeglasem
ja Tartut külastades olen mõned korrad linna ühest servast teise (näiteks Annelinnast Lõunakasse) juhtunud ka jala liikuma, igati käidav
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.05.2022 10:54:56 vasta tsitaadiga

Igati käidav ehk siis võiksid vabalt igapäevaselt selle maa jalutada?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 27.05.2022 10:58:18 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Igati käidav ehk siis võiksid vabalt igapäevaselt selle maa jalutada?
põhimõtteliselt jah, kui vähegi mõistlik ilm on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.05.2022 10:59:59 vasta tsitaadiga

Miks saastad keskkonda
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 27.05.2022 11:08:36 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Miks saastad keskkonda
jalakäimine saastab keskkonda???
pole nagu juhtunud taolist väidet kuulmagi
mida ma maha olen maganud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.05.2022 11:14:44 vasta tsitaadiga

Mingit sellist asja lugesin
https://www.econlib.org/library/Columns/y2013/McKenziewalking.html
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2022 11:17:53 vasta tsitaadiga

Jalgsi km hind tuleb ~sama mis autoga (jalanõud)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 27.05.2022 11:30:30 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mingit sellist asja lugesin
https://www.econlib.org/library/Columns/y2013/McKenziewalking.html
võta sedasorti teksti pigem huumoriga
üksipulgi lahata ma ei hooli aga ilmselt on seal ohtralt nüansse kõrvale jäetud
pealiskaudsel silmade ülelibistamisel näiteks tundus, et väideti vajadust kompenseerida jalakäimisele kulunud kalorid ja jäetakse sujuvalt arvestamata, et inimene vajab üldse elamiseks kah kaloreid + tihti on manustatud kaloreid mingi liiaga ja siis on neist lahtisaamine just hädavajalik jne.
seega veelkord --- pigem huumoriga võtta seda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2022 12:15:49 vasta tsitaadiga

Mitte ainult jalanõud, vaid ka kuluv toiduenergia ja vesi.

Raudselt on uuringuid tehtud.

EDIT: Sry, ei näinud, et juba link jagati siin mingi uuringuga.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2022 12:22:02 vasta tsitaadiga

Keegi arvutas välja et kui lennukitäis rahvast jalutaks londonist new yorki, oleks co2 kogus kordades suurem kui lennukiga minnes. Lennusõit on roheline.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2022 12:50:26 vasta tsitaadiga

Kust kaudu nad huvitav jalutaks? Ookeani põhjast? icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2022 12:57:50 vasta tsitaadiga

Jah, Mooses tuleks ja aitaks. No elementaarne ju, et see on teoreetiline arvutus, palju ~250 inimesest reostaks loodust 6000km teekonnal.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2022 15:10:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kust kaudu nad huvitav jalutaks? Ookeani põhjast? icon_lol.gif

Talvel üle jää doh.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2022 18:45:53 vasta tsitaadiga

Mis neil üldse sinna njuujorki asja?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 01:04:36 vasta tsitaadiga

Keegi sai eelmine nädal Ferrari kätte ja tänaseks juba suutnud ümber puu väänata icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 01:36:44 vasta tsitaadiga

Lahe
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 01:46:29 vasta tsitaadiga

Mida rohkem seda uhkem, 2 prohmakat korraga, mazda vaatas valet rohelist naaberfooris ja sooritab tuimalt vasakpöörde ning punane ülbik teeb valelt rajalt (otsesõit) vasakpöörde Ahtri tänavale icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.