Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2022 13:29:34 vasta tsitaadiga

Haiduk PS5 seltskond! Küsimus, kui hästi PS5 teeb koostööd erinevate USB hubidega?
Nimelt sai soetatud üks VR komplekt vahepeal torkimiseks ja koos kõrvaklappide, välise kõvakettaga ja kaameraga, jääb USB pesasid väheks. St. küsimus, et kui topin nt USB-C pessa mingi hubi külge, kas seal hubis olevad seadmed hakkavad ka samaaegselt tööle? beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

_________________
Everybody dies, but not everyone gets to live!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2022 15:50:31 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
Haiduk PS5 seltskond! Küsimus, kui hästi PS5 teeb koostööd erinevate USB hubidega?
Nimelt sai soetatud üks VR komplekt vahepeal torkimiseks ja koos kõrvaklappide, välise kõvakettaga ja kaameraga, jääb USB pesasid väheks. St. küsimus, et kui topin nt USB-C pessa mingi hubi külge, kas seal hubis olevad seadmed hakkavad ka samaaegselt tööle? beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif


hmm kas probleemiks ei tule voolutarbimine? ühest pesast mitmele seadmele voolu võttes? ennast huvitaks ka aga loogiliselt mõeldes on oht et põleb ära see usb? vb 2 seadet lagi kannatab külge panna?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2022 17:26:23 vasta tsitaadiga

Kui tegemist on korrektse USB lahendusega (ja pole mingit põhjust arvata, et ei oleks), siis maha ei põle midagi. USB port piirab voolu. Kui voolu jääb seadmete jaoks väheks, siis (osad) seadmed seal pordis ei tööta.

Palju ju nähtud olukordi, kus näiteks 2.5" pöörlev ketas ei tööta mõne arvuti teatud pordis või teatud (kehva) kaabliga. Põhjus ongi see, et voolu jääb väheks. Väheks jääb seetõttu, et USB port ei anna rohkem ja kehv kaabel sööb osa osa.

HUB osas on ju ka powered hubid, millel väline toide ja see lahendab voolu probleemi.

Minu arvates on ainult kaks küsimust, mida võiks küsida:
1. Kas PS5 üldse lubab hubide kasutamist (ei ole isiklikult proovinud)? Näiteks PS4 keeldub kettaid külge võtma läbi hubi (xbox jaoks tehtud väline ketas näiteks sisaldas ka hubi, et tekitada kettaboksile kaks USB porti ja PS4 saatis selle boksi pikalt).
2. Kas andmete läbilaskevõime on piisav, et kõik toimiks?

Väline kõvaketas on ilmselt hea panna eraldi porti. VR tõenäoliselt ka. Kõik muu mudru, mis suurt läbilaset ei vaja, panna hubi taha.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2022 20:12:31 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
Haiduk PS5 seltskond! Küsimus, kui hästi PS5 teeb koostööd erinevate USB hubidega?
Nimelt sai soetatud üks VR komplekt vahepeal torkimiseks ja koos kõrvaklappide, välise kõvakettaga ja kaameraga, jääb USB pesasid väheks. St. küsimus, et kui topin nt USB-C pessa mingi hubi külge, kas seal hubis olevad seadmed hakkavad ka samaaegselt tööle? beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif


Klapid juhtmega vr headseti külge, psvr jaoks 2 usb porti (kaamera+karp), väline ketas usb-c külge. Peaks nagu hakkama saama.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2022 11:17:17 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
rauli kirjutas:
Haiduk PS5 seltskond! Küsimus, kui hästi PS5 teeb koostööd erinevate USB hubidega?
Nimelt sai soetatud üks VR komplekt vahepeal torkimiseks ja koos kõrvaklappide, välise kõvakettaga ja kaameraga, jääb USB pesasid väheks. St. küsimus, et kui topin nt USB-C pessa mingi hubi külge, kas seal hubis olevad seadmed hakkavad ka samaaegselt tööle? beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif


hmm kas probleemiks ei tule voolutarbimine? ühest pesast mitmele seadmele voolu võttes? ennast huvitaks ka aga loogiliselt mõeldes on oht et põleb ära see usb? vb 2 seadet lagi kannatab külge panna?


Hea punkt (tänud), millele tähelepanu pöörata, mõistlik oleks siis võtta välise toitega usb-c hub, mille külge võiks julgemalt rohkem seadmeid toppida. beer_yum.gif

serxx kirjutas:
Kui tegemist on korrektse USB lahendusega (ja pole mingit põhjust arvata, et ei oleks), siis maha ei põle midagi. USB port piirab voolu. Kui voolu jääb seadmete jaoks väheks, siis (osad) seadmed seal pordis ei tööta.

Palju ju nähtud olukordi, kus näiteks 2.5" pöörlev ketas ei tööta mõne arvuti teatud pordis või teatud (kehva) kaabliga. Põhjus ongi see, et voolu jääb väheks. Väheks jääb seetõttu, et USB port ei anna rohkem ja kehv kaabel sööb osa osa.

HUB osas on ju ka powered hubid, millel väline toide ja see lahendab voolu probleemi.

Minu arvates on ainult kaks küsimust, mida võiks küsida:
1. Kas PS5 üldse lubab hubide kasutamist (ei ole isiklikult proovinud)? Näiteks PS4 keeldub kettaid külge võtma läbi hubi (xbox jaoks tehtud väline ketas näiteks sisaldas ka hubi, et tekitada kettaboksile kaks USB porti ja PS4 saatis selle boksi pikalt).
2. Kas andmete läbilaskevõime on piisav, et kõik toimiks?

Väline kõvaketas on ilmselt hea panna eraldi porti. VR tõenäoliselt ka. Kõik muu mudru, mis suurt läbilaset ei vaja, panna hubi taha.


Head punktid ja täname kaasamõtlemast. Otsin kontorist mõne suvalise hubi ja proovin sellepeal lähiajal ära, kas üldse PS5 lubab hubide kasutamist. Sellega saab samuti ära proovida läbilaskevõime, et olla lahenudse toimimises kindel, enne soetamist. beer_yum.gif

pealuu kirjutas:
rauli kirjutas:
Haiduk PS5 seltskond! Küsimus, kui hästi PS5 teeb koostööd erinevate USB hubidega?
Nimelt sai soetatud üks VR komplekt vahepeal torkimiseks ja koos kõrvaklappide, välise kõvakettaga ja kaameraga, jääb USB pesasid väheks. St. küsimus, et kui topin nt USB-C pessa mingi hubi külge, kas seal hubis olevad seadmed hakkavad ka samaaegselt tööle? beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif


Klapid juhtmega vr headseti külge, psvr jaoks 2 usb porti (kaamera+karp), väline ketas usb-c külge. Peaks nagu hakkama saama.


Ka head mõtted-tänud. Hetkel nii lahendatud ongi aga vahepeal tahaks ju pulte laadida v kasvõi telefoni laadida aga kõik pesad täis ja välist ketast ju tagant võtta ei taha. Pigem prooviks selle hubi lahenduse ikka tööle saada. beer_yum.gif


Eraldi küsimus- kas keegi kasutab oma PS5 puhul edukat usb hubi ja toimib mitme seadmega? Kui jah siis millist hubi kasutate?

Tänud veelkord kõigile kaasamõtlejatele. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2022 13:16:35 vasta tsitaadiga

Telefoni laadimine ja välised kettad on kaks asja, mis hubi kontekstis on väga halb mõte.
PS5 pult ise kuulub ka samasse kategooriasse. Huvipärast viskasin mõõtja vahele ja pult võtab laadides 5V 0.5A.

PS5 või tegelikult enamus seadmeid, millel on USB port, ei ole laadimiseks üldse hea mõte.

USB standard lubab ainult 5V ja 0.5A ehk 2.5W.
USB 3+ lubab veidi rohkem 5V ja 0.7A ehk 3.5W.

Nutitelefonid on ilmselt enamuses võimelised tarbima 5V 2.4A+ ehk 12W+, osad lausa 5V 5A (jätame kõrgema pingega asjad hetkel kõrvale, kuna standard USB pordid PD/QC jms standardeid ei toeta, seda teevad laadijad).
2.5W-ga laadimine võtab terve igaviku.

Teine teema on HUB.
HUB jagab ühe pordi kiiruse ja voolu ressursi sinna ühendatud seadmetele laiali. Kui hubi küljes on näiteks üks asi juba laadimas, mis võtab 5V ja 0.5A ära, siis ei jää teistele midagi üle. Kui on mitu seadet, mis kokku tahavad kasutada rohkem läbilaset, kui USB port võimaldab, siis kiirus kukub ja teatud seadmetega võib taolises olukorras anomaaliaid ette tulla.

Väikse voolutarbega ja väikse andmemahuga asjad, nagu klaviatuurid ja hiired ja ka üldjuhul ka USB audio, elavad rõõmsalt ühe hubi otsas.
Aga suurt läbilaskevõimet ja/või palju voolu tahtvad asjad ei sobi koos teiste asjadega hubi küljes olema.

Voolu osas on võimalik kasutada välise toitega hubi ja lahendada voolu mure.
Aga sellisel juhul on ilmselt mõistlikum osta ~20€ kandis mitme pordiga USB laadija, mis tõenäoliselt toetab (vähemalt ühes pordis) QC ja/või PD standardit ja tavalistesse portidesse annab vähemalt 5V 2.4A. Mis tähendab, et (telefonide jms) laadimine käib arvestatavalt kiiremini.
Näiteks midagi sellist (konkreetset toodet ei oska kiita ega laita, lihtsalt näidisena üks esimesi mis silma hakkas):
https://www.aliexpress.com/item/1005003025943250.html

Ma laengi oma PS5 pulte välise laadijaga, kuna PS5 on välja lülitatud, kui ei kasuta. Rest mode kasutamine ainult laadimiseks on päris hirmus elektri raiskamine. Erinevate allikate väitel on Rest mode voolutave 30-50W kandis.
Eraldi USB laadija võtab väga minimaalselt voolu kui midagi hetkel ei lae.
Kui võtta vähe kangem laadija, millel on 65W+ PD tugi, saab sellega ka kõik USB-C laadimisega sülearvutid laetud. Üks laadija millega saab enamvähem kõik asjad laetud. Ma ise kasutan sellist ja olen väga rahul, et kõik käib ühe laadijaga ja ei pea iga asja spets laadijat otsima.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 02.05.2022 15:22:45 vasta tsitaadiga

serxx kirjutas:
Rest mode kasutamine ainult laadimiseks on päris hirmus elektri raiskamine. Erinevate allikate väitel on Rest mode voolutave 30-50W kandis.
Kust see info pärit on? Siit näikse selguvat, et Rest mode voolutarve on 1.5W. Pea poole vähem kui oli PS4'l. Ma ei ole sügavuti seda teemat uurinud, lihtsalt on meeles sellest ajast kui konsool välja tuli paari asta eest, et kiideti seda Rest mode'i optimeeringut ja voolusäästlikust.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2022 16:03:56 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
serxx kirjutas:
Rest mode kasutamine ainult laadimiseks on päris hirmus elektri raiskamine. Erinevate allikate väitel on Rest mode voolutave 30-50W kandis.
Kust see info pärit on? Siit näikse selguvat, et Rest mode voolutarve on 1.5W. Pea poole vähem kui oli PS4'l. Ma ei ole sügavuti seda teemat uurinud, lihtsalt on meeles sellest ajast kui konsool välja tuli paari asta eest, et kiideti seda Rest mode'i optimeeringut ja voolusäästlikust.

Ilmselt sõltub väga palju sellest, mis seaded sul on.
Vaikimisi on kõik linnukesed vist ees: võrk sees, internet sees, downloadimine lubatud, laadimine lubatud jms. Siis on voolutarve päris kõrge.

Kui kõik need maha võtad ja tehaksegi põhimõtteliselt sleep/suspend, on 1.5W usutav.

Mine tea, võibolla sattusin valesid lehti vaatama. Võin mingi hetk üle mõõta.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 03.05.2022 07:54:19 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
serxx kirjutas:
Rest mode kasutamine ainult laadimiseks on päris hirmus elektri raiskamine. Erinevate allikate väitel on Rest mode voolutave 30-50W kandis.
Kust see info pärit on? Siit näikse selguvat, et Rest mode voolutarve on 1.5W. Pea poole vähem kui oli PS4'l. Ma ei ole sügavuti seda teemat uurinud, lihtsalt on meeles sellest ajast kui konsool välja tuli paari asta eest, et kiideti seda Rest mode'i optimeeringut ja voolusäästlikust.


Siin on Rest mode ja Standby mode segamini läinud. Rest modes võtab ca.40W ja standby mode ( konsool on kinni aga toitekaabel on vooluvõrgus ) tarbib 1.5W Olen isegi imestanud, et miks rest mode nii palju energiat nõuab.

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2022 11:42:15 vasta tsitaadiga

serxx kirjutas:
Telefoni laadimine ja välised kettad on kaks asja, mis hubi kontekstis on väga halb mõte.
PS5 pult ise kuulub ka samasse kategooriasse. Huvipärast viskasin mõõtja vahele ja pult võtab laadides 5V 0.5A.

PS5 või tegelikult enamus seadmeid, millel on USB port, ei ole laadimiseks üldse hea mõte.

USB standard lubab ainult 5V ja 0.5A ehk 2.5W.
USB 3+ lubab veidi rohkem 5V ja 0.7A ehk 3.5W.

Nutitelefonid on ilmselt enamuses võimelised tarbima 5V 2.4A+ ehk 12W+, osad lausa 5V 5A (jätame kõrgema pingega asjad hetkel kõrvale, kuna standard USB pordid PD/QC jms standardeid ei toeta, seda teevad laadijad).
2.5W-ga laadimine võtab terve igaviku.

Teine teema on HUB.
HUB jagab ühe pordi kiiruse ja voolu ressursi sinna ühendatud seadmetele laiali. Kui hubi küljes on näiteks üks asi juba laadimas, mis võtab 5V ja 0.5A ära, siis ei jää teistele midagi üle. Kui on mitu seadet, mis kokku tahavad kasutada rohkem läbilaset, kui USB port võimaldab, siis kiirus kukub ja teatud seadmetega võib taolises olukorras anomaaliaid ette tulla.

Väikse voolutarbega ja väikse andmemahuga asjad, nagu klaviatuurid ja hiired ja ka üldjuhul ka USB audio, elavad rõõmsalt ühe hubi otsas.
Aga suurt läbilaskevõimet ja/või palju voolu tahtvad asjad ei sobi koos teiste asjadega hubi küljes olema.

Voolu osas on võimalik kasutada välise toitega hubi ja lahendada voolu mure.
Aga sellisel juhul on ilmselt mõistlikum osta ~20€ kandis mitme pordiga USB laadija, mis tõenäoliselt toetab (vähemalt ühes pordis) QC ja/või PD standardit ja tavalistesse portidesse annab vähemalt 5V 2.4A. Mis tähendab, et (telefonide jms) laadimine käib arvestatavalt kiiremini.
Näiteks midagi sellist (konkreetset toodet ei oska kiita ega laita, lihtsalt näidisena üks esimesi mis silma hakkas):
https://www.aliexpress.com/item/1005003025943250.html

Ma laengi oma PS5 pulte välise laadijaga, kuna PS5 on välja lülitatud, kui ei kasuta. Rest mode kasutamine ainult laadimiseks on päris hirmus elektri raiskamine. Erinevate allikate väitel on Rest mode voolutave 30-50W kandis.
Eraldi USB laadija võtab väga minimaalselt voolu kui midagi hetkel ei lae.
Kui võtta vähe kangem laadija, millel on 65W+ PD tugi, saab sellega ka kõik USB-C laadimisega sülearvutid laetud. Üks laadija millega saab enamvähem kõik asjad laetud. Ma ise kasutan sellist ja olen väga rahul, et kõik käib ühe laadijaga ja ei pea iga asja spets laadijat otsima.


Tänud kaasa mõtlemast ja teemat laiemalt selgitamast. Polegi kunagi süvenenud USB standardisse ja see voolutarbe teema tuli uue infona. Ka tulevikus kasutanu pigem seadmete laadimiseks siis laadijat, mitte seadmeid ise.

Lisaks sa katsetatud suvalise USB-C hubiga (ilma lisatoiteta) ühendada väline ketas läbi selle ja kahjuks sellega ketast ära ei tundnud. Ei tea, kas asi jäi voolutarbe või PS5 piirangute taha. Peaksin nv saama sõbra käest proovida ka lisatoitega hubi, ehk see toimib paremini.

to be continued.............
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2022 17:11:13 vasta tsitaadiga

Karmalaks kirjutas:
euforia kirjutas:
serxx kirjutas:
Rest mode kasutamine ainult laadimiseks on päris hirmus elektri raiskamine. Erinevate allikate väitel on Rest mode voolutave 30-50W kandis.
Kust see info pärit on? Siit näikse selguvat, et Rest mode voolutarve on 1.5W. Pea poole vähem kui oli PS4'l. Ma ei ole sügavuti seda teemat uurinud, lihtsalt on meeles sellest ajast kui konsool välja tuli paari asta eest, et kiideti seda Rest mode'i optimeeringut ja voolusäästlikust.


Siin on Rest mode ja Standby mode segamini läinud. Rest modes võtab ca.40W ja standby mode ( konsool on kinni aga toitekaabel on vooluvõrgus ) tarbib 1.5W Olen isegi imestanud, et miks rest mode nii palju energiat nõuab.


Hakkas ennast ka huvitama voolutarve kui sellised numbrid rest modes. Aga ei leia kust see 40W tuleb!?

Leidsin Sony lehe. https://www.playstation.com/en-gb/legal/ecodesign/
Pole hullu midagi või saan sellest Sony lehest valesti aru!?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 07.05.2022 07:45:32 vasta tsitaadiga

Eks neid testijaid ole palju,näiteks siin samade numbriteni jõutud https://nerdburglars.net/hardwareguides/playstation-5-power-consumption/

Panin ise ka testeri vahele ja samad numbrid tulid laias laastus.

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.05.2022 16:43:16 vasta tsitaadiga

Karmalaks kirjutas:
Panin ise ka testeri vahele ja samad numbrid tulid laias laastus.
Kas nii ei viitsi proovida, et mõõdad mingi 3+ tundi pärast rest mode'i minekut ja nii, et seadetest on peale pandud see 3h ajaline piirang pultide laadimiseks?
Äkki pärast seda kui USB portidest vool maha võetakse kukub ka voolu tarbimine?
Kuidagi raske uskuda, et Sony lihtsalt külma kõhuga kuulutab oma 1.5W igal pool aga samal ajal masin neelab 50W.
Kummaline, et ses osas suuremat kisa ei ole lahti läinud.
Mina elasin siiani õndsas teadmises, et Rest Mode's voolu suurt ei kulu. Välja lülitasin konsooli vaid kui kodust kauemaks ära läksin, 90% ajast istub Rest Mode's
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2022 17:44:55 vasta tsitaadiga

Arvestades kui kiiresti PS5 käivitub ja PS5 mängud laevad siis tundub see rest mode täiesti ebavajalik featuur. Ise ei kasuta seda üldse.
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.05.2022 09:37:55 vasta tsitaadiga

Teine empiiriline tähelepanek on see, et Rest modes istuv masin on täiesti hääletu ja külm. Et kui see 50W kulub, siis peaks see ka kuidagi tunda olema, see on ikka märkimisväärne võimsus.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.05.2022 12:23:51 vasta tsitaadiga

Kasutan rest mode'i aeg-ajalt puldi laadimiseks või mõne suurema mängu tõmbamiseks ja vaikses toas kuuleb kerget surinat küll, aga see on arvatavasti seetõttu, et mul ongi coil whine'iga isend sattunud. GT7 mängides erinevate menüüde vahel pendeldades muutub surina sagedus nagu mängiks mõnda muusikainstrumenti. icon_lol.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.05.2022 21:32:32 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Kasutan rest mode'i aeg-ajalt puldi laadimiseks või mõne suurema mängu tõmbamiseks ja vaikses toas kuuleb kerget surinat küll, aga see on arvatavasti seetõttu, et mul ongi coil whine'iga isend sattunud. GT7 mängides erinevate menüüde vahel pendeldades muutub surina sagedus nagu mängiks mõnda muusikainstrumenti. icon_lol.gif
Mul on vist isendiga väga vedanud. Väga harva kui vent end tööle veab ja üldse mingit häält kostub. Muidu on ikka täielik vaikus. Hetkel on näiteks The Division 2 käsil ja masin on jumalast vait.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 13.05.2022 09:25:23 vasta tsitaadiga

Kas kõige esimestel ps5tel ja nüüd uuematel on mingi kvaliteedivahe ka? Olen midagi kuulnud, et radikat on kärbitud natuke jne?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 13.05.2022 10:34:45 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kas kõige esimestel ps5tel ja nüüd uuematel on mingi kvaliteedivahe ka? Olen midagi kuulnud, et radikat on kärbitud natuke jne?
Jep, eelmine aasta ilmusid ilma igasuguse kärata turule vähendatud radikaga mudelid.
The first hardware revision of the PS5 looks like a step backwards
Samas pole kuulda olnud, et need palju hullemad oleks. Kui kristalselt aus olla, siis ma isegi ei tea, milline mudel mul endal on.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2022 10:47:17 vasta tsitaadiga

Pultidel on kviteedivahe, esimesed surevad rutem.
Seerianumbri järgi saad aru mas vana või uus
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 15.05.2022 10:28:05 vasta tsitaadiga

Pultidest rääkides, kas keegi omas PS5 pulti seinast ka laeb? Ma ei pea silmas dokki. Lihtsalt adapteri ja juhtmega.
Üritan siin 5V ja 2.1A adapteriga, aga pult ei võta voolu järgi. Kuigi netist uurides peaks see piisav pinge olema.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2022 10:59:20 vasta tsitaadiga

Viskasin apple 20W adapteri külge ja pult hakkas laadima küll
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 15.05.2022 18:06:51 vasta tsitaadiga

OK, tänud. iPhonei klots tõepoolest töötab. Läkski sellega seina, lõpp konsoolist laadimisel icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 12:00:59 vasta tsitaadiga

Miks konsoolist laadimine paha on või ei taha juhet rippuma?

Aga jah, mul toimib ka laadimine eduliselt suvalise kaabli ning mingi Xiaomi pikendusjuhe/laadija otsas

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 13:27:18 vasta tsitaadiga

Ainult seinas laengi, huawei telefoni laadija ja juhe, hea lihtne.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 16.05.2022 14:02:56 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Miks konsoolist laadimine paha on või ei taha juhet rippuma?
Kasutajate hinnangul söövat PS5 rest modes istudes kõvasti voolu, ca 50W.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 14:30:27 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Pultidest rääkides, kas keegi omas PS5 pulti seinast ka laeb? Ma ei pea silmas dokki. Lihtsalt adapteri ja juhtmega.
Üritan siin 5V ja 2.1A adapteriga, aga pult ei võta voolu järgi. Kuigi netist uurides peaks see piisav pinge olema.

Laadija peab piisavalt "intelligentne" olema.
euforia kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Miks konsoolist laadimine paha on või ei taha juhet rippuma?
Kasutajate hinnangul söövat PS5 rest modes istudes kõvasti voolu, ca 50W.

Kui puldid on taga siis kindlasti.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 15:05:16 vasta tsitaadiga

Ise kasutan originaal dokki. Kuid samas olen laadinud enne doki ostmist suvaliste mobla laadijatega. Kõik töötasid. Kellel on USB-C otsaga läpaka laadija siis see on hea variant.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 16.05.2022 15:40:28 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Kui puldid on taga siis kindlasti.
See osa jäigi segaseks, et kas masin tarbib liigselt voolu ka pärast 3h mõõdumist. Selget vastust ma sellele ei saanud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 16:07:57 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Kui puldid on taga siis kindlasti.
See osa jäigi segaseks, et kas masin tarbib liigselt voolu ka pärast 3h mõõdumist. Selget vastust ma sellele ei saanud.

Panin testri taha korraks. Start menüüs tarbib ~110w, rest modesse minekul 80w, mis langes 30w peale ca 30 s jookusul. Aga kui PS5 on välja lülitatud olekus, aga vooluvõrgus, siis tarbib 28w.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 16.05.2022 18:45:59 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Panin testri taha korraks. Start menüüs tarbib ~110w, rest modesse minekul 80w, mis langes 30w peale ca 30 s jookusul. Aga kui PS5 on välja lülitatud olekus, aga vooluvõrgus, siis tarbib 28w.
Umbes samad tulemused saadi siin ülalpool juba, mis erinevad kordades (kümnetes) sellest, mida pakub välja
Sony ise ametlikult



Või ka siis (väidetavalt) sõltumatud allikad


Peamised käärid on siis välja lülitatud olekus ja Rest Modes.
Saaks aru kui vahe oleks mõned vatid siia sinna, aga siin on vahe ikka kümnetes kordades ja see jääb kuidagi segaks. Ei tahaks uskuda, et Sony ise ja veel mõned kaasa jooksikud külma kõhuga lihtsalt mingeid lambi numbried loobivad, sest see on ju lihtsasti kontrollitav.
Kas on mingi mõõtmise/arvutamise vahe?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randar99
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2009




sõnum 17.05.2022 08:52:05 vasta tsitaadiga

Euronicsis praegu mõlemad versioonid saadaval icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 08:58:36 vasta tsitaadiga

Millises? Netis küll ei näita icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 09:07:39 vasta tsitaadiga

Näitab ju netis.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 09:14:55 vasta tsitaadiga

Eile ka tilgutasid. Sain jaole.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 09:55:57 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Näitab ju netis.

Seal? https://www.euronics.ee/tv/mangukonsoolid

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 10:04:46 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 10:53:57 vasta tsitaadiga

Vahur, Ühtegi toodet ei leitud icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 11:23:11 vasta tsitaadiga

Hiid, paned otsingusse playstation 5 ja lööb kohe ette. Mingi kategooria alt ei tasu otsima hakata. Nüüd muidugi hilja.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 11:44:55 vasta tsitaadiga

https://m.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation/711719709596/mangukonsool-sony-playstation-5

No mõndades poodides ikka leiab neid.
Niiet lennake peale! 😀
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 11:55:05 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Hiid, paned otsingusse playstation 5 ja lööb kohe ette. Mingi kategooria alt ei tasu otsima hakata. Nüüd muidugi hilja.

nii tegingi, kohe hommikul doh.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 11:59:47 vasta tsitaadiga

Hiid, imelik, mul näitas pikalt ilusti, et olemas.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 12:16:19 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Vahur, Ühtegi toodet ei leitud icon_lol.gif
Euronics pani scalperitele blocki peale. Sellepärast sa ei näegi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 13:26:04 vasta tsitaadiga

icon_cry.gif icon_confused.gif icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 13:59:36 vasta tsitaadiga

Mitu tundi näitab juba Haapsalu, Valga, Rakvere ja Viljandi Euronicsis saadavust.
Pühapäeva hommikul oli Lõunakeskuses ka 3tk kohapeal olemas.
Tundub, et see aeg on möödas kus meeleheitlikult omale PS5 vaja osta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 23:21:51 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Eile ka tilgutasid. Sain jaole.


Mis see point iga paari kuu tagant uuesti osta?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2022 07:40:23 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
andreL kirjutas:
Eile ka tilgutasid. Sain jaole.


Mis see point iga paari kuu tagant uuesti osta?
Et saaks kallimalt foorumisse müüki panna doh.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2022 11:20:34 vasta tsitaadiga

mina Artjom, väga huvitav, ise oli ta nii vihane scalperite peale aasta tagasi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 19.05.2022 16:19:24 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
mina Artjom, väga huvitav, ise oli ta nii vihane scalperite peale aasta tagasi. icon_lol.gif


Nüüd müüb lausa kahekaupa neid. icon_lol.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 19.05.2022 16:51:11 vasta tsitaadiga

“Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. (...)”

― Friedrich Nietzsche
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.