|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
12.05.2022 12:34:55
|
|
|
Luna circulating supply oli eile 500 miljonit, praegu juba ligi 3.5 miljardit.
Sellise rahatrüki juures ei usu, et ATH enam kunagi tuleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
12.05.2022 13:57:10
|
|
|
Võtsin ka mõne Luna ligi 0,02 pealt, ei saa kurta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
12.05.2022 14:08:25
|
|
|
| Launger kirjutas: |
Tradingview fullscreen ees ja popcorn käes lihtsalt
volüümi järgi ütleks, et kõik teevad sama |
Sel hetkel oli 4.5 euri ca tükk, mis selle popcorni hinnaks tuli praeguse seisuga, kui 10 senti tükist ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.05.2022 14:19:00
|
|
|
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
12.05.2022 14:38:57
|
|
|
Koinimehed on väga sarnased vene propagandistidele, mida lootusetum on seis, seda optimistlikumad on jutud.
P.S.
Andke maailmale videokaardid tagasi kuradi antikristused!
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
viimati muutis Vondur 12.05.2022 14:40:16, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
12.05.2022 14:39:48
|
|
|
DVDRW, eurini võiks ikka tõusta
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.05.2022 14:40:30
|
|
|
2 sendi pealt tuleb 100k juurde võtta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.05.2022 14:54:06
|
|
|
Sihin 1 senti praegu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
12.05.2022 15:00:14
|
|
|
| Sain ka kahe sendiga mõned, kuigi Kraken on komakohti juurde tekitanud, et 0.01€ polegi enam nii hea hind..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
12.05.2022 15:00:59
|
|
|
| Kaua ei pea ootama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
12.05.2022 15:53:49
|
|
|
| Flavius, Nüüd juba supply 10B, 15min tagasi oli 8.9B vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
12.05.2022 17:19:06
|
|
|
| Oy vey nii lühikest aega ma saingi oma 1 sendise soetuse üle rõõmustada. Seal ta läheb nüüd.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007

|
12.05.2022 17:46:55
|
|
|
Umbes 2h hiljem:
Circulating Supply 21,140,980,186
Total Supply 29,196,715,023
Max Supply ∞
Sellise printimisega pole kahjuks võimalust võistelda jah, kindlasti veel random pumpid tulevad ja jään neid nillima, aga kesiganes hetkel neid coine müüb, siis isegi kui müüb 0.01 peal või 0.005 peal, siis 10 ja 5 milli per 1B coini, ehk siis viimase mõne tunniga on müüdud 50-100-150(rohkem?) milli eest. Krakenis tuleb ilmselt 0.0001 hind ka ära, aga isegi sellise hinna juures saavad poisid 100k iga miljardi coini kohta.
https://www.upload.ee/image/14134016/stackers.png
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.05.2022 17:50:41
|
|
|
netcat, DCA, mees, DCA
Binances on Savingsi all 6% Flexible stakemine ka - ilmselt väheneb väärtus kiiremini kui % peale tiksub. Kaldun arvama, et seda sisse-ehitatud inflatsioonispiraali ei peata. Aga võtsin ise ka 2 ja 1 sendi juures
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
12.05.2022 18:03:30
|
|
|
| Parem rääkige, kui ime juhtub ja see siit nüüd tõesti oluliselt tagasi tõuseb, kas siis tuleks ruttu maha müüa või pigem kauemaks hoidma jääda? Praegu kui keegi 0,4 sendiga võttis oleks juba duubeldada saanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.05.2022 18:25:24
|
|
|
netcat, suuremad kasumid tulevad kaua hoides.
Aga ausalt öeldes, vaevalt siit midagi väga ägedat enam koorub kunagi. Pigem jääbki vinduma, kuniks ära delistitakse.
PS - aga see ülaltoodud info ei seganud minu mõistust suuremat hulka LUNAsid ostmast.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.05.2022 19:37:33
|
|
|
yerba, teed DCA-d kenasti?
Lotomängimisel on alati ikka oma võlu olnud
Krt, siin 0,003 juures oleks võinud ikkagi juurde võtta, tuleb välja...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.05.2022 21:00:48
|
|
|
rmc, neid nulle ei jaksa lugeda, mis tulevad peale koma. Enne koma olevate nullidega oleks lihtsam.
Tegelt ostsin lihtsalt ühe üsna kalli lotopileti, millest väga tõenäoliselt midagi ei tule. Aga kui tuleb, on ka tore. Siis ei pea enam kaevandamisega vaevlema ja videokaarte müütama.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.05.2022 21:21:22
|
|
|
u +500% madalaimast punktist hetkel
Kui 1€ ni tagasi tõuseb siis see on juba 300x gain
Huvitav koolitus/kogemus selline ülesalla protsentidest.
viimati muutis DVDRW 12.05.2022 21:21:32, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.05.2022 21:21:31
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
u +500% madalaimast punktist hetkel
Kui 1€ ni tagasi tõuseb siis see on juba 300x gain  |
Ma panustaks, et ikka 10 euro peale läheb tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.05.2022 21:41:56
|
|
|
Ei tea, kas uude päeva sisenev "ahvide kari" (Apes) pigem hakkab põhja ostma spekuleerimislootuses või dumpivad, mida dumpida veel annab?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.05.2022 23:21:35
|
|
|
rmc, pagan teab. Hetkel on 5 eurosenti tükist juba.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.05.2022 23:26:10
|
|
|
Kahjuks, jah. Mul olid mõned kopikad veel orderi ootusel, tahtsin ikka kahe nulliga ühe juures ka osta, :'(
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
12.05.2022 23:32:37
|
|
|
Ostsin ise 0.0064€ juures, kuid ainult 130€ eest :/
Vahepeal oli isegi +800€ kasumit juba.
Aga no minupoolest võib see 0'i ka minna.
Hetkel panin buyouti 10€ peale Ehk joppab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.05.2022 23:57:23
|
|
|
Oletan, et kui hakkab viisakamaid ja positiivsemaid uudiseid tulema, siis läheb LUNA ülespoole ka. Ega seda niipea unustata, et ta mõned päevad tagasi 100$ kandis oli. Unistajaid ju jagub.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
13.05.2022 04:54:34
|
|
|
Kuidas see küll peaks reaalsuseks saama, et täna ostavad kümned tuhanded inimesed 20EUR eest 10miljonit krüptot, kes loodavad kasvuks kuni 1 EUR, ehk 20EUR -> 10 miljonit EUR. Seda ei lasta juhtuda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.05.2022 06:04:50
|
|
|
Selliseid asju on juhtunud küll. köh SHIBA köhh köhh
LUNA pandi Binances kinni
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
13.05.2022 09:31:09
|
|
|
Ärkasin hommikul vara, krabasin telefoni kätte, et vaadata, kui palju jõukust ja rikkust on õue peale tulnud. Aga võta näpust - ei saanudki üleöö rikkaks.
Doge, Litecoin, Monero, Ethereum, Ravencoin, Haven jms rikastumisvahendid on minevikus päris hästi töötanud samas. Eks neid eredaid hetki ikka tule vahel ette.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.05.2022 09:50:39
|
|
|
Ikkagi rämedalt suurem võiduvõimalus kui mingit bingot/vikingit vms osta
LUNA lotopilet ei võitnud jah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
13.05.2022 09:57:41
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Ikkagi rämedalt suurem võiduvõimalus kui mingit bingot/vikingit vms osta
LUNA lotopilet ei võitnud jah. |
Ei võitnud jah. Kujutasin end juba uue MB maasturi rooli ning külma Dom Perignoni kõrvalistmele. Aga päriselus võtsin kaks lonksu sooja ja soolast Värskat ja sõitsin Škodaga maja eest minema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.05.2022 10:13:48
|
|
|
Ma kujutasin ette punane Tesla Model 3 LongRange.
Aga eks siis tuleb veel Mieviga leppida kuni järgmine võimalus tekib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
13.05.2022 10:15:55
|
|
|
| Uus hommik, ja LUNA on ikka tuksis. Noh, ega tavalise lotoga ei ole kah rohkem võitnud kunagi kui 5x piletiraha tagasi ja nii palju vahepeal ju pakuti kuigi seda võimalust ei kasutanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.05.2022 10:50:03
|
|
|
Päeva lõpuks jõuame ikka sinna
Spoiler 
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
13.05.2022 11:45:19
|
|
|
Või siis
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.05.2022 13:16:42
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Nõus. Samas kahju neist, kes kogupanga peal olid. |
Igaüks peab seda omal nahal tundma, ainult nii õpib. Ja loodetavasti järgmine kord asi ei kordu.
Ise hoidsin altcoine 2018 märts - 2020 nov
Lõppkokkuvõttes ei võitnud ega kaotanud midagi.
Aga enamus ajast oli portfoolio mingi -80% Suht mõttetu.
Ja treidimise puhul altide hind on palju rohkem rändom ja TA ei tööta nii hästi kui BTC.
Vähemalt kõik strateegiad mis mul on, backtestides altidega ei toimi aga BTC/USD toimivad.
Palju etem on BTC/USD treidida väikse võimendusega ehk.
Aga neid lotoalte võib harva naljapärast taskurahaga hoida küll.
DOGE, ADA, SHIB hoian silma peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.05.2022 13:25:57
|
|
|
ADA on nii rõvedalt all, et võiks tõusma hakata küll. LUNA-ga seotud materjali lugedes on ka läbi käinud, et ADA tüübid teevad õigesti - näevad vaeva, selle asemel, et kiirustada välja potentsiaalse jamaga.
Etjah, nagu mängudegi puhul - pigem edasilükatud hea asi kui launchitud katkine...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
13.05.2022 13:32:22
|
|
|
Bitcoin võiks ajalukku kaduda. Ta pole "roheline" ja on oma aja ära elanud.
Uued coinid, ja üldse coini tulevik, peaks olema roheline!
Aitab juba selle maailma soojaks kütmisest!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
13.05.2022 13:33:04
|
|
|
Kas kuskil LUNA "circulating supply" graafikut ka näha saab?
Circulating Supply
6,530.34B LUNA
Ostsin eile 10€ eest lunat. +100% tõusu asemel tekkis hoopis koma taha 3 nulli juurde
viimati muutis degreal 13.05.2022 13:39:36, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
13.05.2022 13:52:41
|
|
|
| degreal kirjutas: |
Kas kuskil LUNA "circulating supply" graafikut ka näha saab?
Circulating Supply
6,530.34B LUNA
Ostsin eile 10€ eest lunat. +100% tõusu asemel tekkis hoopis koma taha 3 nulli juurde  |
Valel ajal ostsid siis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.05.2022 14:00:15
|
|
|
Hindsight is the mother of all trades
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.05.2022 14:20:15
|
|
|
| SSD kirjutas: |
Bitcoin võiks ajalukku kaduda. Ta pole "roheline" ja on oma aja ära elanud.
Uued coinid, ja üldse coini tulevik, peaks olema roheline!
Aitab juba selle maailma soojaks kütmisest! |
Pigem siis kogu krüptoraha ära kaotada. Põhiliselt kaevatakse ju alte.
Kui maja vaja kütta anyway, siis see ei tundu küll ebaroheline, eriti kui veel taastuvenergiaga. Ega puudega kütmine ka teabmis roheline pole.
LUNA coinide arv tõusis ~20x. Väärtus ei saa eales tõusta ligilähedalegi tagasi kus ennem oli.
Tundub, BTC jäi nüüd pidama
Pakun, et BTC veel testib 25k ja vb 23k ja siis pool aastat sideways ja aasta lõpus 100k?
Riskivabam oleks ADAt võtta järgmise kukkumise lainega ehk.
Huvitav kuhu see raha siis pannakse kui rämedalt aktsiaid/krüptot müüakse? FIATis kaotad ju inflatsiooni tõttu veel rohkem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
13.05.2022 14:20:17
|
|
|
| DVDRW, Noh põhjamaades võiks talvel ju kütta, aga konspektsioon kui selline, on vildakas. Mina ootan uut ja paremat lahendust!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
13.05.2022 14:22:44
|
|
|
| Venelastel on päris raha vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
13.05.2022 14:28:29
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Venelastel on päris raha vaja. |
Ma ei usu! Gaasi eest tahtsid ju rublasid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|