|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.05.2022 13:34:29
|
|
|
XRP taastumine... on ikka üpriski suhteline.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
11.05.2022 14:16:48
|
|
|
Luna ikka kerib allapoole. Kas näeme esimese krüptonulli ära? Minu arust on juba hetke hinnaga suht mõttetu müüa
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.05.2022 14:21:37
|
|
|
Peaks vist 1€ limiti 0,1€ peale lükkama, saab 10x rohkem
Pakun, et vähemalt pooled altid on tegelikult scammid. Ehk neid hakkab nüüd veel kukkuma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
11.05.2022 14:24:26
|
|
|
DVDRW, 1€ köömes. Peab ikka kilodea seda ostma
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.05.2022 14:34:15
|
|
|
Siit 2 eurost allapoole enam ei kuku, all in ja asi vask.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
11.05.2022 14:36:56
|
|
|
yerba, peab virxi käest jooni küsima
Tegelikult ma arvan et omanik müüs oma hunnikucoine maha ja sõitis enda saarele . Järjekordne onecoin
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.05.2022 14:40:08
|
|
|
Dreamlover, virx on vait nigut kult rukkis. Hiljem saad need jooned, siis on hea rahulik neid sobivaks ja paika sättida.
Aga ma arvan, et joontega pole siin midagi teha. Selline pull on esmakordne ja tagajärg üsna ennustamatu.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
11.05.2022 14:47:31
|
|
|
LUNA ilma millimeetrit taga ajamata.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.05.2022 14:48:57
|
|
|
virx, et siis homme kasvõi 65 eurot tükist ikka võiks saada?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.05.2022 14:51:54
|
|
|
Ees sama saatus mis bittconnect?
Oli ~400$ nüüd kõigub 0,5$ juures juba üle 3a
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
11.05.2022 14:51:59
|
|
|
virx, tänud, lähen panen all inn
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
11.05.2022 14:57:30
|
|
|
Ei pea kohe all in minema aga oleksin üllatunud kui -2.25 juures pidama ei jääks.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
11.05.2022 15:53:39
|
|
|
Muu krüptomarket tundub järgi minevat, nüüd on küsimus, kui sügavale me lendame
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.05.2022 16:02:15
|
|
|
Dreamlover, oi jopp, ei teagi nüüd, mis suunas joosta.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
11.05.2022 16:03:58
|
|
|
yerba, äkki õige koht sisseoste teha?
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.05.2022 16:09:24
|
|
|
Kui nüüd LUNA ATH-ni tõuseb, siis see on 157x
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.05.2022 16:16:13
|
|
|
| Dreamlover kirjutas: |
| yerba, äkki õige koht sisseoste teha? |
Eks ta ainuke variant ongi, kuna välja osta praegusel ajal on juba kahjumlik tegevus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.05.2022 16:45:15
|
|
|
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.05.2022 16:49:09
|
|
|
DVDRW, kirjuta juttu ka juurde, mis see on nüüd.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
11.05.2022 16:50:39
|
|
|
| yerba, tõusis poole tunniga 300+%
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.05.2022 16:51:04
|
|
|
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.05.2022 16:51:24
|
|
|
Spoiler 
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.05.2022 16:54:38
|
|
|
Ma ootasin et 10 sendi peale kukuks, hiljaks jäin järelikult.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.05.2022 16:56:22
|
|
|
0,69 oleks pidanud ilmselgelt orderi sisse panema :]
Mul polnud parajasti shitcoinidest saadud stabiilset, mida rongi suunata
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.05.2022 17:15:20
|
|
|
Noh, nüüd sai siis 3 pealt pandud. Kui enne ei taipa osta, tuleb takkajärgi osta.
Summa summarum samas ikka parem, kui 100 euro pealt oleks osta olnud.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.05.2022 17:26:15
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Noh, nüüd sai siis 3 pealt pandud. Kui enne ei taipa osta, tuleb takkajärgi osta.
Summa summarum samas ikka parem, kui 100 euro pealt oleks osta olnud. |
Oled juba 80% plussis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kirjumega
HV veteran

liitunud: 25.10.2014
|
11.05.2022 17:55:32
|
|
|
| Launger kirjutas: |
Tradingview fullscreen ees ja popcorn käes lihtsalt
volüümi järgi ütleks, et kõik teevad sama |
Elame ikka põneval ajal.
Sai veits LUNA´t ja ANC`i võetud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.05.2022 18:41:42
|
|
|
LUNA tõusis 10x 1 tunniga. 1 minutitõusuküünal oli +68%
~16:00 BTC tõusus tunniga 10%
Bull market?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marko38
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.08.2010
|
11.05.2022 20:40:07
|
|
|
panin kõik vabad eurod lunale
nüüd peaks tõusma hakkama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
11.05.2022 20:46:12
|
|
|
| marko38 kirjutas: |
panin kõik vabad eurod lunale
nüüd peaks tõusma hakkama  |
Ma loodan et sa oled kursis miks ta üldse kukkus.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.05.2022 20:47:32
|
|
|
M@x, pilt on hea.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
11.05.2022 21:02:29
|
|
|
Ehk kokkuvõtvalt siis krüptoullikestel tõmmati p*rse kõvasti lohku (nii nagu enamasti ikka juhtub)?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
11.05.2022 21:04:29
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Ehk kokkuvõtvalt siis krüptoullikestel tõmmati p*rse kõvasti lohku (nii nagu enamasti ikka juhtub)?  |
Jep, piisava raha puhul on turumanipulatsioonid võimalikud, eriti kui jutt puudutab stablecoine mis on algo põhised.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mingivend
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2007
|
11.05.2022 21:29:12
|
|
|
No mis nüüd saab siis?
30K on põhi või läheb asi hulluks?`
Varem pole nagu alla eelmise tipu hind langenud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
11.05.2022 22:38:46
|
|
|
28,500 võib olla BTC põhi...leidsin ühe mündi teekäigu...võimalik, et teeme midagi taolist järgi. Puhas spekulatsioon loomulikult.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
12.05.2022 02:03:36
|
|
|
28090...eks näis kas 20k tuleb varsti ära või mitte?
Bitcoini Eestis vist hetke elektrihindadega kodustes tingimustes on kahjumlik kaevandada, kui bitcoin alla 25k€ maksab?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
12.05.2022 02:23:53
|
|
|
Wirx kle, BTC pidi su postituse järgi käima "oma rada", ma jätkuvalt küsin, mis "rada" ta ISE käib ?
Ma pole siiani mitte ühtki su genereeritud karikatuuri isegi unes "täppi läinud" minemas ...
Lihtsalt MIKS sa toodad siin Timmeri stiilis ? Saab feimi või lootust rikkaks saada mingi nipiga ?
Räägivad, et Sõõrumaa olla ka kunagi "normaalne mees" olnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.05.2022 06:55:48
|
|
|
"Alati" +5% strateegia paar treidi üle pika aja
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
12.05.2022 08:06:31
|
|
|
| DVDRW, mismoodi see +5% strateegia käib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.05.2022 08:31:03
|
|
|
Kirjutasin vist eelnevalt ka sellest:
100h SMA.
Kui on hind sellest üle 12% siis short
Kui on hind sellest allpool 13% siis long
Take proifit +5%
Kui 24 jooksul +5% pole tuld, siis treid kinni no matter what.
Stoplossi pole.
Kõige suurem kaotus oli corona dump ~20%, mis taastus ~paari kuuga vist.
Longimine on töötanud paremini üldjuhul.
Vahest mitu kuud pole treidi. Vahest mitu x nädalas treid.
Päevapalga kaotus või minek pensionile:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
12.05.2022 09:07:08
|
|
|
kas nüüd võib öelda, et bear market confirmed?
Eelmise aasta mai kuus käis samamoodi -60% , siis oli ka kõik läbi, aga tegi juba sügisel ATH ära
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
viimati muutis Dreamlover 12.05.2022 10:01:21, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.05.2022 10:02:24
|
|
|
Jep.
Kui nüüd võrrelda eelmist 20k topi siis kukkus 6k peale.
Ehk kui nüüd protsendiliselt sama juhtub siis 20k peale ja siis ~100% bounce ja siis 10k peale novembris?
Praegu on järgmine support 24k ja siis juba 20k
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
12.05.2022 10:03:26
|
|
|
Aga ilmselgelt on mõistlik kõik hinda kuvavavd seadmed ja äpid kinni ja minna paarik nädalaks metsa. Hetkel kaevuritele ja hodleritele ilmselt kõige närvivabamad ajad pole
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.05.2022 10:05:53
|
|
|
| Dreamlover kirjutas: |
| Aga ilmselgelt on mõistlik kõik hinda kuvavavd seadmed ja äpid kinni ja minna paarik nädalaks metsa. Hetkel kaevuritele ja hodleritele ilmselt kõige närvivabamad ajad pole |
Kaevuritele ikka midagi tiksub peale vaikselt, selles osas pole hull seis. Hodleritel pole ka suurt viga, kui on plaanis aastaid hoiustada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
12.05.2022 10:09:48
|
|
|
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
12.05.2022 11:17:12
|
|
|
| Dreamlover kirjutas: |
| Aga ilmselgelt on mõistlik kõik hinda kuvavavd seadmed ja äpid kinni ja minna paarik nädalaks metsa. Hetkel kaevuritele ja hodleritele ilmselt kõige närvivabamad ajad pole |
Isegi Tether ähvardas korra uppi lennata, aga põrkas tagasi, äkki on siis see see põhi. Vähemalt selle mõttega on ilus nüüd see portfoliopuhkus võtta jep
_________________ https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.05.2022 12:08:56
|
|
|
Spoiler 
LUNA 0,05€
Kui praegu osta LUNAt nt 100€ eest ja tõuseb ATH siis müüa 200 000€-ga
Nüüd mindi Tetheri kallale jah
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RaimoR
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2014
|
12.05.2022 12:12:51
|
|
|
Varsti jagatakse niisama ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|