|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
06.04.2022 22:11:31
|
|
|
virx, kas timescale graafikule jätmine on saatanast?
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
06.04.2022 22:18:26
|
|
|
| Dreamlover kirjutas: |
| virx, kas timescale graafikule jätmine on saatanast? |
Jah. See näitaks ära, et iga kord peab leidma uued vahemikud, et midagigi pihta läheks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
07.04.2022 00:22:05
|
|
|
Ei saa ju väljamõeldis olla, kui 3 kõige kõrgemat tippu panna breakouti ja kus oli märkimisväärne reaktsioon, ka number 2-s oli 21% tõus, mis tundub pildil olematu. SOL näide.
Spoiler 
Samuti tundub kahtlaselt dollari pealt BTC reversal peale esimest tippu.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
07.04.2022 01:15:30
|
|
|
| Need pildid ei tähenda mitte midagi. Pane igale pildile skaalad ka peale, mitte ära jaga suvalisi kunstipäraseid joonkritseldusi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
07.04.2022 17:54:04
|
|
|
Päris perfektne ei ole aga MATIC'u 2 põhja pea 100% täpsed (numbrid on all lihtsalt vahetuses), kolmas oli random.
Spoiler 
Panen 4H joone ka lähedalt, muidu ütlete et tõmbasin kuskilt õhust või et kust täpsem nälja näeb.
Spoiler 
Kogu tõde BTC-st (jookseb arvuti algorütmidel). Joon on seatud nii, et annaks parimad reaktsioonid (sätitud "Daily" pealt). Bear Marketis võta tippe kui põhjasid.
Spoiler 
ja panen veelkord, miks me hetkel langeme (toimus suurem reaktsioon) ja 31.200 poole suundume.
Spoiler 
Kogu ennustamise teeb keeruliseks USDT.D, mis väljus oma joonisest ja tegeleb nüüd oma langustargetitega (viiks krüpto üles).
Spoiler 
Seega pole kindlat vastust. Võime ka otse 53K poole suunduda ja jääb üle ainult "tagant järgi targutamine".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016

|
08.04.2022 00:44:20
|
|
|
| virx kirjutas: |
Seega pole kindlat vastust. Võime ka otse 53K poole suunduda ja jääb üle ainult "tagant järgi targutamine". |
Seda ju sa siiani teedki ?
Kuld liigub ise ülesse alla, BTC ei oska ilma graafikata "ise liikuda" jne
Krdi seeni sa sööd seal ? Sul emaplaat ise ei liigu arvutis vastavalt graafikutele ?
Samas, saan aru, kui troll lvl 100 activated, peale seda, kui covidiootide teemas sulle siinne ukraina sõdalaskond selliselt puid pani, et pmst sõnaõigus tühistati ja tõsiseltvõetavus nulliti ...
Kas see on päriselt su viimane õlekõrs ennast reklaamida ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
08.04.2022 15:55:01
|
|
|
| OPollo, mine ela ennast kuskil mujal välja. Ausalt öeldes imestan, et sul siin veel postitusõigus on. Piisavalt juba välja toodud näited, et krüpto liigub targetite näol. Reklaam ei anna mulle mitte midagi...seega mõtlen sellele kõige vähem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
08.04.2022 16:13:57
|
|
|
Sa tood välja ajuvabasid suvaliselt tõmmatud näiteid, mis ei tõesta mitte midagi.
Tõestada saad ainult oma portfelliga. Minevikus joonte tõmbamine ei tõesta absoluutselt mitte midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
08.04.2022 16:21:31
|
|
|
| raxz, portfelli suurus ei puutu absoluutselt asjasse...seda enam, et toon konkreetseid näited.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
08.04.2022 16:32:26
|
|
|
| virx kirjutas: |
| raxz, portfelli suurus ei puutu absoluutselt asjasse...seda enam, et toon konkreetseid näited. |
Konkreetne näide oleks see, kui sa tooksid välja oma ennustuse järgi tehtud tehingud. Minevikus sonkimine ei ole konkreetsed näited.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
08.04.2022 16:35:44
|
|
|
| Need pole ju ennustused, TV need ka ideas kategoorias. Käid seal ka paukumas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
08.04.2022 17:23:25
|
|
|
Janis, tõin ainult põhjendused, miks midagi kuhugi läks tõestamaks, et krüpto jälgib mustreid...tagant järgi ei olegi ennustamine.
Kogu nende postituste mõte on leidas inimesi, kes jooniseid lugeda oskavad ja koostööd teha, kõike ei suuda ise jälgida (tänu sellele lähevad ka paljud tehingud lörri). Ei osanud oodata, et siin sellised võhikud on ja niimoodi vastu lärtsutakse.
Ca kuu tagasi tegin nelja päevaga 6k -> 18K aga lõppes ikkagi halvasti kuna teatud ajavahemikus ei vaadanud Grosse ja panustasin endiselt teises suunas. Mitu inimest sama asja vaataks oleks lihtsam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
09.04.2022 13:51:34
|
|
|
virx, pead mõistma, et joonte vedamine ja jälgimine on nišitõbi, mida paljud ei põe. Lisaks põeb OPollo plärtsumitõbe - algselt krüptode mõttekuse üle jauramisest on saanud vahepeal küll kaevandamine, ent suhtlusstiil on sama lame edasi.
Enamusel on ikkagi krüpto ~fire & forget erineva ajavahemiku peale.
Botte pole proovinud?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
09.04.2022 14:02:11
|
|
|
| rmc, arusaadav postitus, kuid kui süveneda teenib joonte jälgimisega oluliselt rohkem. Mitmeks aastaks sisse minnes oled vähemalt pikas perspektiivis plussis, mida enamus inimesi on valinud. Puudub usk ja soov rohkem raha teenida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016

|
10.04.2022 02:52:04
|
|
|
| rmc kirjutas: |
virx, pead mõistma, et joonte vedamine ja jälgimine on nišitõbi, mida paljud ei põe. Lisaks põeb OPollo plärtsumitõbe - algselt krüptode mõttekuse üle jauramisest on saanud vahepeal küll kaevandamine, ent suhtlusstiil on sama lame edasi.
Enamusel on ikkagi krüpto ~fire & forget erineva ajavahemiku peale.
Botte pole proovinud? |
Kõik on "lame" kuni tõehetkeni, "tegija" on see, kellel on rohkem "sõpru"
Kui herra räägib meile tõsimeeli, et kuld liigub ISE omapead turul ringi ja BTC "ei oska" ilma joonteta maailma rahanumbreid joonistada, siis sorry vana, väga raske on nii teda, kui ka sind tõsiselt võtta.
Muu mudru, mida sa isiklikul aadressil produtseerid, mis on samal ajal justkui foorumi "reeglitega" vastuolus, ajab mind isiklikult küll naerma
Pooviks oma lapsepõlvetraumadest üle saada ... "nišitõbi" see just ilmestab ka su enda postitust
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
10.04.2022 13:29:44
|
|
|
| OPollo, jah, ühel on reaalne väärtus, teisel aga väljamõeldud nõudlus. Kuna BTC hind võib täna olla 40K ja homme 30K, ei saagi seda tõsiselt ega kasutusse võtta. Kulla hind püsib aja jooksul suhteselit stabiilsena, omades reaalses elus otstarvet siis BTC hinda juhivad ainult tweedid ja jooned. Põhjas ostan ja tipus müün või vähemalt nii on plaanis ehk kogu asja mõte. NFT-d on ehe näide sellest. Kui BTC oleks midagi väga erilist ja tulevik, ei kukuks ta iga tsükkel 70-80%. Keegi hakkab tipus müüma ja teised lähevad langusega kaasa, kuna sellel hetkel ei taha keegi seda maapeal omada. Millal varem on see kullaga juhtnud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016

|
10.04.2022 15:51:40
|
|
|
| virx kirjutas: |
| BTC hinda juhivad ainult tweedid ja jooned |
Tweetidega olen nõus, jooned aga ... neid joonistatakse tweetidega just siis, kui BTC enamuse omajatele see meelepärane on, mitte, et need mingit patternit jälgiks !
Aga sind on sedasi uskuma pandud, äkki on see 1 põhjuseid, miks enamus tradereid kõrbevad ... Thinking point ? no ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016

|
10.04.2022 16:59:17
|
|
|
| virx kirjutas: |
Kogu krüpto on patterntitele üles ehitatud.
Kõrbeda on võimalik väga mitmetel põhjustel..seal on vaja kannatust, mis paljudel puudub. |
Seda ütled sa täna ja keeldud investeerimast, kuna kõrbesid ...
Kuskil on siin loogikaviga ... Mul ei olegi rohkem meie omavahelisse väitlusse lisada ... Makes no sense at all !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
10.04.2022 18:30:26
|
|
|
OPollo, arva mis tahad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
11.04.2022 20:07:44
|
|
|
Mis meil järgmine globaalne põhi enne 0 tuleb?
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
12.04.2022 01:33:56
|
|
|
Natuke hopiumi.
Spoiler 
Miks nii minna võib? USDT.D on lõpetamas on targetit (või on seda juba teinud ja daily bearish), BTC natuke langeb veel ja siis juba üles.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
12.04.2022 20:06:15
|
|
|
Launger, f&g on ju "lambi" indikaator. St selle järgi ostmine kindlasti pole kõige targem asi, parem mingi essentsiale TA selgeks teha või siis yt/twitter mõnd üksikut TA meest jälgida. Neid on siiski tõesti vähe, nt Ben Cowen on igavate thumbnailidega ja igava jutuga, sest vana serveerib ausalt tõde, mitte mingi MM, MoonCarl, Cryptobanter (kuigi ka sel mehel on huvitavat kraami) vms analoog, kes jahib klikke ja/või dumpib coine vaatajate peale.
Virx sa unustad ära, et DXY võib ka breakout teha, sa ei zoominud ajalooliselt välja. Lühiajaliselt jah on "laes" (ja ma ei ole kindel, et lendab peale aastaid lakke, ent seda peaks mainima).
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
12.04.2022 22:25:59
|
|
|
Et spekulatiivset asja liikuma saada on vaja selget põhjust täna, mitte kellegi väidet, et BTC on tulevik ja hakkab kunagi midagi asendama. RSI sobib selleks ideaalselt. Ma toon kaks võrdlust (2019 ja 2021), miks me nendel kordadel nii hästi liikuma saime.
2021
Spoiler 
2019
Spoiler 
viimati muutis virx 13.04.2022 12:54:50, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
13.04.2022 14:03:41
|
|
|
Paneme siia pool huumoriga ühe GMT ennustuse.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.04.2022 15:50:00
|
|
|
GMT osas peaks vaatama, kuidas täna Asics-i partnerlusega NFT-de müükitulek hinda mõjutab... hommikul oli announce, a pool maailma magab.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
06.05.2022 16:16:59
|
|
|
Launchpooli projekt, mis läks täna turule kaubeldavaks, jah. Päris kena tõus, .
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.05.2022 18:19:25
|
|
|
| Noh, vabalangus? Ostate juba?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
09.05.2022 18:42:27
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Noh, vabalangus? Ostate juba? |
Ei pagan, müüa tahaks, ja nüüd niimoodi... pigem üritan mõne GPU kalastada tagasihoidlikuma hinnaga
Investorina, kui cash ei jupsiks, siis hoiaks küll silma peal krüpto uudistel +$ kursile vastupidises suunas minevat krüpto kurss ja seaks hinna alarmid liikumisele (äkki langeb veel), aga oleks valmis ostma jupiti...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
09.05.2022 18:44:12
|
|
|
rex, kus põhi on?
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.05.2022 18:45:52
|
|
|
Eile veel mõtlesin, et tänasel Punasel väljakul, aga oodati vist pigem verd kui suht maotut kõnet.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
09.05.2022 18:56:19
|
|
|
rex, no punasel väljakul jäi vaid lennukite paraad ära , krüptoturul lastakse sorinal, nagu oleks krüpto bännitud worldwide
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
09.05.2022 19:04:29
|
|
|
Virx, tõmba jooni
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
09.05.2022 20:02:49
|
|
|
Kukkuva noa püüdmine
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
09.05.2022 23:26:31
|
|
|
Dreamlover, ETH-l võiks esimene sisseostu koht olla 1750, kui just leverage ei kasuta.
Spoiler 
50Xga natuke proovisin aga päeva lõpuks mängisin ikka kõik maha
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
10.05.2022 00:10:51
|
|
|
Eik tea kas see krüpto üldse kunagi tõusma hakkab.
Võib-olla oli-on selline noh, et noh igasugu asju saab progeda.
Et noh, oli teiega tore, aga lähme nüüd edasi!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
10.05.2022 00:27:07
|
|
|
| Krüpro on nagu arvutimängud. Meenutab Runescape bottimist. Eriti kasulik ta millekski laialt pole ju...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
10.05.2022 15:51:15
|
|
|
| Krüpto pole masu ka näinud veel, saab esimest korda testitud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.05.2022 15:56:40
|
|
|
Just seda silmas peangi...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
10.05.2022 16:21:27
|
|
|
| inimestel pole raha krüptot osta...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.05.2022 02:39:22
|
|
|
Koroonadump oli mini majanduslangus. Bitcoinil väga hästi ei läinud: 11k -> 3k
Ei tea kui S&P500 -50% (Hetkel -17%) nagu 2000 ja 2008 aastal kas siis Bitcoini ka alla 20k$ näeme?
Praegu vaatan kui 35k$ bounce, siis müün kõik BTC vist maha.
Pakun nüüd aastalõpuni sideways ja down. 25k$ käib ära vähemalt.
25k$ ja allapoole mõistlik hakata DCA-ima vast (investeerima pikaks perioodiks).
Aeg LUNA-t osta?
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
11.05.2022 12:24:01
|
|
|
| DVDRW, jep, ma just panin 40€ LUNA ja ANC-i alla paremaid aegu ootama!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.05.2022 13:33:34
|
|
|
Mõtle kui oleks mingi paar k 10x short pannud - miljardär pm
33x kui ath tõuseb
Spoiler 
Lodame nagu läheb XRP, et kõik läbi tuleb 0. Ja siis taastus.
Panin LUNA limit orderi 1€ peale
viimati muutis DVDRW 11.05.2022 13:42:02, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
|