Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ELDEN RING märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 27.04.2022 18:03:11 vasta tsitaadiga

TÄIESTI PERSES mida nad teinud on.. GODSKIN DUO fight oli äärepealt tegematu... aga nüüd mingi sitane Maliketh the Black Blade.. SEE ON VÕIMATU, seda bossi pole mitte keegi maha võtnud ausalt mingi dual handed või 2handed.. ma olen 8tundi jutti proovinud, teises faasis ma ei saa ühtegi lööki sisse.. kui hästi läheb saan ühe korra lüüa teda ja kohe suren... ja need kaks boss fighti on MANDATORY.. pead ära tegema, et storys edasi saada.. uskumatu bullshit. Cheesida pole ka võimalik sest itemeid mul pole.

Dämmi teen kuskil 700-1000 per hit..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firael
HV kasutaja
Firael

liitunud: 20.05.2008




sõnum 27.04.2022 18:05:23 vasta tsitaadiga

PEBKAC
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pesumees
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2016




sõnum 27.04.2022 19:08:14 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
SEE ON VÕIMATU, seda bossi pole mitte keegi maha võtnud ausalt mingi dual handed või 2handed..


https://www.youtube.com/watch?v=zODF0z471Xc&ab_channel=Jordien
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morsi
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2022




sõnum 27.04.2022 19:10:55 vasta tsitaadiga

Pesumees kirjutas:
HDTanel kirjutas:
SEE ON VÕIMATU, seda bossi pole mitte keegi maha võtnud ausalt mingi dual handed või 2handed..


https://www.youtube.com/watch?v=zODF0z471Xc&ab_channel=Jordien

mees see vend muidu ei kasuta aint 2h colossalit dual wieldides (ei loe siin kontekstis sest pole eetiline). seega kehtib endiselt tanali väide et malikethile pole mitte keegi kunagi ära teinud, kes fromsofti koha pealt autist oleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2022 22:12:05 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

Selleks on EETILINE esimene soulsi mängu läbimine kasutades vaid 2H random mõõka ilma eriliste poweriteta.
Ülikerge oleks googeldada parim relv elden ringis ja lihtsalt seda kasutada.. mis on mängu läbimis point? Elden Ring pole mingi suvaline 4-6h story mäng.


Tanel, kas sul läks sõna sassi?
https://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=eetiline

Elden ring on sama palju suvaline mäng, kui mõni muu mäng mis on kunagi tehtud.
Its all in your head. Kui sa selliselt asju sildistad, siis sa just kui otsid teistelt kinnitust mingile raamistikule mille sa mingil põhjusel oled endale ise seadnud.
Mida varem aru saad, et sina ja ainult sina oled see kes otsustab sinu peas oleva raamistiku üle, seda varem saad sellest lahti lasta.

Kõik asjad mida saab mängus teha on seal see by design ja ükski neist ei ole seega vale.
Kui sa ei taha cheese-ida läbi mängu, siis tee nagu mina.
Mängi lihtsalt ja ära vaata YT videosid ning juhtub see mis juhtub. Vb komistad kõige parema relva otsa, vb mitte.
Vb kulutad pooled oma ressursid ash of wari peale, mis tegelikult ei ole nii hea.
Vb sulle ei meeldi enam oma relv või terve tegelane kelle oled ehitanud.

...see on ka ok, mängus on respec olemas. Go nuts! Tee mis tahad. Have fun!
Ja tee seda enda reeglite järgi enda peas ja ära oota teistelt kinnitust. Teised ei jõua sina õnnelikuks kiita, isea pead seda tegema.


Ega sinu fanidele ka ei meeldi sinu väljamõeldud kannataused.
Mees mõtleb omale probleeme välja ja siis viriseb kui asjad ei tööta.Wtf. Kasuta oma pead. Tee siis teistmoodi. Adopt.
Respeci oma tegelane ja vaheta strateegiat; sa ei kasuta jumping attacki ka. Mega igav vaadat neid 3 erinevat lööki juba 100h.
Endal oleks ammu juba kopp ees.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.04.2022 23:13:16 vasta tsitaadiga

kõik need releasel erinevate challengetega youtuberid, kes mängisid "õigesti" ja vaadates selgus, et esimese raskema hetke peale võeti hoarfrost stomp appi? icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 28.04.2022 00:16:23 vasta tsitaadiga

MA JÕUDSIN ELDEN BEASTINI. eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firael
HV kasutaja
Firael

liitunud: 20.05.2008




sõnum 28.04.2022 01:04:09 vasta tsitaadiga

Mõnel inimesel oleks vaja see peatükk läbi lugeda:
https://www.sirlin.net/ptw-book/introducingthe-scrub
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2022 10:21:50 vasta tsitaadiga

Muide, veel summonite teemal.
Nimelt iga summon mis sa hangid, suurendab bossi damage-it, HP-d ja resistanceid.
https://gamingintel.com/elden-ring-hard-mode-how-summons-make-enemies-stronger/

Lisaks sellele muudab see ka attack patternit ja tihtipeale hakkavad nad rohkem kasutama neid tüütuid raskesti välditavaid AOE asju.
Seega, summonite kasutamine ei tee asju ilmtingimata lihtsmaks vaid annab lihtsalt teistsuguse mängukogemuse.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 28.04.2022 11:27:44 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Selleks on EETILINE esimene soulsi mängu läbimine kasutades vaid 2H random mõõka ilma eriliste poweriteta.
Ülikerge oleks googeldada parim relv elden ringis ja lihtsalt seda kasutada.. mis on mängu läbimis point? Elden Ring pole mingi suvaline 4-6h story mäng.

Pole olemas parimat relva. On erinevad buildid, millega mingid relvad kokku sobivad. Üheskis souls mängus pole buildi/relva, mis sind surematuks teeb ja saad suvalt läbi joosta. On üksikud buildid, mis teevad ka väiksema mänguoskusega mängijale mängu läbimise natukene lihtsamaks, kuid need pole I WIN buttonid siiski.

Elden Ringis maagiga mängimine ei ole ka mingi i WIN teema. Mida kaugemale jõuad seda keerulisemaks läheb ka maagil. Spell casting võtab aega ja vaadates kui kiirelt liiguvad Malekih, Malenia jne, siis ega sul seal castimise ruumi palju pole, melee charridel natukene rohkem eeliseid seal.

Ma saan aru, et tahad läbi teha mängu enda teadmistega, kuid nii palju võiks ikka uurida, mis statsidega su lemmik relv scaleb ja vastavalt sellele ka build ülesse ehitada, mitte suvalt loopida igalepoole natukene - nii juhtubki see, et sa istud 8h kuskil bossi juures ja loobid oma puldi pilbasteks.


Mäng peaks olema nauding, mitte mingi hambad ristis läbi surumine.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 28.04.2022 11:42:39 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Muide, veel summonite teemal.
Nimelt iga summon mis sa hangid, suurendab bossi damage-it, HP-d ja resistanceid.
https://gamingintel.com/elden-ring-hard-mode-how-summons-make-enemies-stronger/

Lisaks sellele muudab see ka attack patternit ja tihtipeale hakkavad nad rohkem kasutama neid tüütuid raskesti välditavaid AOE asju.
Seega, summonite kasutamine ei tee asju ilmtingimata lihtsmaks vaid annab lihtsalt teistsuguse mängukogemuse.

Minumeelest on see enam-vähem kõikides FromSoftware mängudes nii olnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 28.04.2022 12:19:46 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
aga tuleb välja, et tegelt ikka nagu meeldib, et vaja ikka uuesti proovida ja siin vahutada mängu üle? Mul pole tükk aega huvi olnud miskit nii pikalt mängida kui seda, lõpp oli vist 133 ja 80h umbes.


Ja et näha millega tegemist on. Vaja ikka korralikult mängida ennem kui siia vahutama tulla. Ma nagu need teised pole, kes vaevalt mängis ja hindama tuleb.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.04.2022 08:36:37 vasta tsitaadiga

fuck.this.game

Maliketh, 200-500dam per hit

Link

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 29.04.2022 09:02:35 vasta tsitaadiga

Malenia ka, muidu pole mängu läbi teind
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2022 09:33:48 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
fuck.this.game


davai uuele ringile, aga nüüd ranged only
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morsi
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2022




sõnum 29.04.2022 09:36:45 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
fuck.this.game

teeme pvp
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2022 10:08:24 vasta tsitaadiga

HDTanel, uus challenge sulle:

Link

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.04.2022 15:23:40 vasta tsitaadiga

Aeron, vend kasutab kilpi, igav.
morsi, et ma sureks su mingile sajale minionile? icon_biggrin.gif
AWsander, ma ausalt öeldes tahan oma endgame bleed buildi aretada ja teha VÕIBOLLA korra NG+ sellega ja keskenduda storyle nii kuda suudan.. aga õnneks saab mitmeid karaktereid korraga teha nii, et ma teen jah mingid, vaatan kuda spellid on vs bow jms. Kõige dumbfuck easyks teeb mängu vist summonid.. vaatan paari inimest siin mängu läbimas ja vennad lihtsalt süüdimatult esimese asjana mida bossi ruumi jõudes teevad on TING TING TING väike hommikusöögi kellake pea kohale ja hunnik minione jookseb bossi juurde ja siis teed kõik bossid first try ära icon_lol.gif johhaidiii MIS NAUDINGUT TE SAATE SELLEST? See on nii suur ja kaua tehtud kaunike, milleks spoilida kõik bossid, nende liigutused jne põhimõtteliselt chiitides? Lihtsalt, et saate öelda, et olete Elden Ringi läbinud? Vaadake mingit Ice Age multifilmi, võrdub samaga.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pesumees
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2016




sõnum 29.04.2022 17:36:42 vasta tsitaadiga

PVP's ei saa summoneid kasutada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2022 17:40:30 vasta tsitaadiga

HDTanel, saan aru, et läbi aga kas Haligtree, Deeproots ja Moghwyn palace ka tehtud?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morsi
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2022




sõnum 29.04.2022 18:58:00 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Aeron, vend kasutab kilpi, igav.
morsi, et ma sureks su mingile sajale minionile? icon_biggrin.gif
AWsander, ma ausalt öeldes tahan oma endgame bleed buildi aretada ja teha VÕIBOLLA korra NG+ sellega ja keskenduda storyle nii kuda suudan.. aga õnneks saab mitmeid karaktereid korraga teha nii, et ma teen jah mingid, vaatan kuda spellid on vs bow jms. Kõige dumbfuck easyks teeb mängu vist summonid.. vaatan paari inimest siin mängu läbimas ja vennad lihtsalt süüdimatult esimese asjana mida bossi ruumi jõudes teevad on TING TING TING väike hommikusöögi kellake pea kohale ja hunnik minione jookseb bossi juurde ja siis teed kõik bossid first try ära icon_lol.gif johhaidiii MIS NAUDINGUT TE SAATE SELLEST? See on nii suur ja kaua tehtud kaunike, milleks spoilida kõik bossid, nende liigutused jne põhimõtteliselt chiitides? Lihtsalt, et saate öelda, et olete Elden Ringi läbinud? Vaadake mingit Ice Age multifilmi, võrdub samaga.

bruh raagib vend kes tappis viimased bossud dual wieldides ja mitte 2handides colossal weaponit nagu on eetilise elden ringi reeglites kirjas, mis mees sa oled?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.04.2022 20:50:15 vasta tsitaadiga

morsi kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Aeron, vend kasutab kilpi, igav.
morsi, et ma sureks su mingile sajale minionile? icon_biggrin.gif
AWsander, ma ausalt öeldes tahan oma endgame bleed buildi aretada ja teha VÕIBOLLA korra NG+ sellega ja keskenduda storyle nii kuda suudan.. aga õnneks saab mitmeid karaktereid korraga teha nii, et ma teen jah mingid, vaatan kuda spellid on vs bow jms. Kõige dumbfuck easyks teeb mängu vist summonid.. vaatan paari inimest siin mängu läbimas ja vennad lihtsalt süüdimatult esimese asjana mida bossi ruumi jõudes teevad on TING TING TING väike hommikusöögi kellake pea kohale ja hunnik minione jookseb bossi juurde ja siis teed kõik bossid first try ära icon_lol.gif johhaidiii MIS NAUDINGUT TE SAATE SELLEST? See on nii suur ja kaua tehtud kaunike, milleks spoilida kõik bossid, nende liigutused jne põhimõtteliselt chiitides? Lihtsalt, et saate öelda, et olete Elden Ringi läbinud? Vaadake mingit Ice Age multifilmi, võrdub samaga.

bruh raagib vend kes tappis viimased bossud dual wieldides ja mitte 2handides colossal weaponit nagu on eetilise elden ringi reeglites kirjas, mis mees sa oled?


Ikkagi melee ja ei teind mingit "gigadämmi" nendele minnes, ma ütlen nagu ka videost näed, 200-500 däm kuskil keskmine hit ja maybe ÜKS bloodloss terve fighti peale.

Auron kirjutas:
HDTanel, saan aru, et läbi aga kas Haligtree, Deeproots ja Moghwyn palace ka tehtud?


Secret alad ju icon_biggrin.gif ma ABSULL ei tulnud selle peale, et kahe mingi taldriku poolega tagasi grand lifti minna, et siis valida teine tee, pidin googeldama.. ja tundub, et seal on mingi MEGA ala.. teen eraldi osad sellest "secret" alast ja teistest ning ofc proovin Melaniat, mis ilmselt pole nii hull kui Godskin Duo oli, kes lõpuks vist ära bugis mul icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2022 01:14:59 vasta tsitaadiga

HDTanel, kust see jultumus tuleb teiste inimeste kogemusi sildistada ja kategoriseerida?
Sul ei olnud mitte kuidagi parem või üllam viis ER läbimiseks kui ükskõik kellel teisel.
Summonid on by design mängu osa ning alati kui kasutad neid, siis buffitakse vastavalt ka sinu vastast ning mõnel puhul on summonitega fight raskem isegi kui ilma seetõttu, kunas ee muudab bossi attackmustreid ka rohkem aoe suunas jne.

Seega get off your high horse.

Lisaks, kõva antimaagia mees, ära siis wheponarte ja bleedi ka kasuta. Stay tru on ju.
Ja noh, ega see segatud võlujook ka suuremasi pole, saab igast võlu võimeid sinna panna ju (damage buff või protection buff vms)

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 30.04.2022 08:37:03 vasta tsitaadiga

Aeron, kuule rahu, võta oma kelluke ja tilista kohe kui bossi ruumi jõuad, muidu sa ju bossudele ära ei tee
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2022 10:23:14 vasta tsitaadiga

Oh, I c, selles see kühvel ongi. Sul oli vaja seda narratiivi toita, sest see aitab sul endale korrutada, et sa oled selles mängus nüüd kuidagi parem, kui need, kes teist moodi mängivad. Siin ei mingit eetikat või challenge elementi vaid puhas misguided ego stroking. Edu selle projektiga.

Mul on ükskõik mida sa minust või minu skillist arvad, ma võin vabalt olla sinust halvem ka ER, ei tea, pole sinu vastu mänginud, aga nõme onsee, et sa enda rõõmude tähistamise asemel, üritad hoopis teisi alla kiskuda ja ennast upitada kuskile kõrgemale pulgale. Vb ise arusaamata ja mitte paha eelselt, aga siis palun mõtle oma sõnavõttudele.

Muide ka sinu striimi vaatavad nooremad ja vähem väljakujunenud mõtlemisega inimesef kellest osadel on ER olemas, kas nad peaks nüüd ennast halvasti tundma, kui neile meeldib teistmoodi? Veel enam võtavad selle negatiivse suhtumise ja oma väljakujunemata mõtlemise mänguplatsile kaasa ja elavad teiste peal välja või siis mis veel kurvem elavad sisse ja peegeldavad teistesse mängudesse edasi vms... Kunagi ei tea, aga selliseid taunivaid hinnanguid anda teiste inimeste lõbu pihta on lihtsalt inetu...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ELDEN RING mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.