|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
08.03.2022 17:26:35
|
|
|
Enefiti kodukal tulevikuplaanide kohalt 2022 info kadunud ja 2021 asukohad jälle üles pandud
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005

|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Divisor
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2013
|
17.03.2022 16:11:35
|
|
|
| tsitaat: |
| Lisaks optilisele kaablile on lubatud juurdepääsuvõrku rajada ka teatavate täiustatud traadita lahenduste abil, mis suudavad pakkuda lõppkasutajale usaldusväärset suurt kiirust. Kuna traadita lahendused on «jagatud» ja sõltuvad keskkonnatingimustest, võib kasutada üksnes täiustatud tehnoloogiaid, mis tagavad kasutajatele ka nõutava teenuse kvaliteeditaseme. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.03.2022 20:27:43
|
|
|
jumal (keda pole olemas) sa vist ei näe ja seetõttu sa ka ei mürista.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
18.03.2022 01:45:41
|
|
|
--
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 15.06.2024 00:58:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
20.03.2022 10:21:02
|
|
|
See siis 20 miljonit riigilt "valge ala" netitamiseks, aga mis seisus on need muud varvi alad? Kui palju nendes pappi kulub voi kas kulutatakse midagi?
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Divisor
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2013
|
22.04.2022 18:41:56
|
|
|
| Maikuu uksetaga ja soojad ilmad väljas aga kaablit pole siiani sisse puhutud. Ei imesta kui lükatakse taaskord edasi ja mu makstud raha kaob kuhugi ära.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.04.2022 18:55:18
|
|
|
| Divisor kirjutas: |
| Ei imesta kui lükatakse taaskord edasi ja mu makstud raha kaob kuhugi ära. |
Väga väga vähe tõenäoline.
Milleks sellist paska üldse toota?
Sul on leping tõestuseks, et oled maksnud.
Enefitil ei ole likviidsusega mingeid probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
22.04.2022 19:15:11
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Enefitil ei ole likviidsusega mingeid probleeme. |
Veel ei ole?
Maksumaksja miljonid tiksuvad selga, et ära murrab kohe.
Majandus ju kasvab mis mühiseb.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.04.2022 19:46:42
|
|
|
avrn, ah?
----edit----
Ei ole vaja vastata, tuli juba meelde su varasem postituste ajalugu.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Divisor
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2013
|
23.04.2022 01:44:49
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| Ei imesta kui lükatakse taaskord edasi ja mu makstud raha kaob kuhugi ära. |
Väga väga vähe tõenäoline.
Milleks sellist paska üldse toota?
Sul on leping tõestuseks, et oled maksnud.
Enefitil ei ole likviidsusega mingeid probleeme. |
Kle ma vaatan üldse, et igas teemas kui kellelgi mingi firmaga probleeme ja toob selle välja siis sinu jaoks on see pask.
Mis sa mingi töötad iga firma heaks, et nende p*rs*t kaitsed?
Ma toon konkreetselt välja, et ettevõte ei täida oma lepingu järgseid kohustusi ja viilib nendest. 20. jaanuar 2022 oli esialgne tähtaeg.
Sul endal pole vaja siin paska toota tbh. Väga kibestunud isiksus.
Literally pikemat aega jälginud kuidas kibestunud boomeri laadne olevus kõikidega vaidleb ja taidleb. Sul ongi mingi eesmärk siin foorumis tülitseda?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.04.2022 02:08:14
|
|
|
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| Ei imesta kui lükatakse taaskord edasi ja mu makstud raha kaob kuhugi ära. |
Väga väga vähe tõenäoline.
Milleks sellist paska üldse toota?
Sul on leping tõestuseks, et oled maksnud.
Enefitil ei ole likviidsusega mingeid probleeme. |
Kle ma vaatan üldse, et igas teemas kui kellelgi mingi firmaga probleeme ja toob selle välja siis sinu jaoks on see piix.
Mis sa mingi töötad iga firma heaks, et nende p*rs*t kaitsed?
Ma toon konkreetselt välja, et ettevõte ei täida oma lepingu järgseid kohustusi ja viilib nendest. 20. jaanuar 2022 oli esialgne tähtaeg.
Sul endal pole vaja siin paska toota tbh. Väga kibestunud isiksus.
Literally pikemat aega jälginud kuidas kibestunud boomeri laadne olevus kõikidega vaidleb ja taidleb. Sul ongi mingi eesmärk siin foorumis tülitseda? |
Mõrapea toodab virtsa ja siis sõidab katus ära kui sellele tähelepanu juhtida.
Ma peaks kibestunud olema miks, et mingi ludri oma luulusid levitab?
Mul ei ole vaja mitte ühegi firma perset kaitsta.
Ma ei saa aru miks on mingitel reaalsusest võõrandud uhuuudel täiesti suvalist paska toota.
Ei vaidle kõikidega, enamus normaalsed.
Küll vaidlen käputäie debiilikutega.
-----
Leping on olemas. Lepingu tingimusi pole täidetud.
Järelikult tuleb leping lõpetada ja raha kantakse tagasi.
Aga kuna sa ei ole lepingut lõpetanud siis järelikult sa oled nõustunud sellega, et lepingut ei täideta.
Kui ei ole nõus, lõpeta leping ära, mitte ära trüki mingit jama foorumisse alalõua värisedes ja nutuvõru ümber suu.
Mis vastust sa lootsid üldse saada, et jaaa enefit paha ja rahast oled raudselt ilma?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Divisor
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2013
|
23.04.2022 02:41:18
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| Ei imesta kui lükatakse taaskord edasi ja mu makstud raha kaob kuhugi ära. |
Väga väga vähe tõenäoline.
Milleks sellist paska üldse toota?
Sul on leping tõestuseks, et oled maksnud.
Enefitil ei ole likviidsusega mingeid probleeme. |
Kle ma vaatan üldse, et igas teemas kui kellelgi mingi firmaga probleeme ja toob selle välja siis sinu jaoks on see piix.
Mis sa mingi töötad iga firma heaks, et nende p*rs*t kaitsed?
Ma toon konkreetselt välja, et ettevõte ei täida oma lepingu järgseid kohustusi ja viilib nendest. 20. jaanuar 2022 oli esialgne tähtaeg.
Sul endal pole vaja siin paska toota tbh. Väga kibestunud isiksus.
Literally pikemat aega jälginud kuidas kibestunud boomeri laadne olevus kõikidega vaidleb ja taidleb. Sul ongi mingi eesmärk siin foorumis tülitseda? |
Mõrapea toodab virtsa ja siis sõidab katus ära kui sellele tähelepanu juhtida.
Ma peaks kibestunud olema miks, et mingi ludri oma luulusid levitab?
Mul ei ole vaja mitte ühegi firma perset kaitsta.
Ma ei saa aru miks on mingitel reaalsusest võõrandud uhuuudel täiesti suvalist paska toota.
Ei vaidle kõikidega, enamus normaalsed.
Küll vaidlen käputäie debiilikutega.
-----
Leping on olemas. Lepingu tingimusi pole täidetud.
Järelikult tuleb leping lõpetada ja raha kantakse tagasi.
Aga kuna sa ei ole lepingut lõpetanud siis järelikult sa oled nõustunud sellega, et lepingut ei täideta.
Kui ei ole nõus, lõpeta leping ära, mitte ära trüki mingit jama foorumisse alalõua värisedes ja nutuvõru ümber suu.
Mis vastust sa lootsid üldse saada, et jaaa enefit paha ja rahast oled raudselt ilma?
 |
Teist vastust ei lootnudki sinult saada.
Imelik, et Wismarist sellisel kellajal netti lubatakse lasta.
Tore näha, et sul isegi mingit notificationid peale pandud kui keegi kusagil vastab instantly platsis
Ah jaa sõimamine on sul käpas, kõik teised debiilikud aga sina ainuke tark
Ja pigem on ikkagi näha, et sa taidled siin foorumis suht igaühega.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.04.2022 02:47:22
|
|
|
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| Ei imesta kui lükatakse taaskord edasi ja mu makstud raha kaob kuhugi ära. |
Väga väga vähe tõenäoline.
Milleks sellist paska üldse toota?
Sul on leping tõestuseks, et oled maksnud.
Enefitil ei ole likviidsusega mingeid probleeme. |
Kle ma vaatan üldse, et igas teemas kui kellelgi mingi firmaga probleeme ja toob selle välja siis sinu jaoks on see piix.
Mis sa mingi töötad iga firma heaks, et nende p*rs*t kaitsed?
Ma toon konkreetselt välja, et ettevõte ei täida oma lepingu järgseid kohustusi ja viilib nendest. 20. jaanuar 2022 oli esialgne tähtaeg.
Sul endal pole vaja siin paska toota tbh. Väga kibestunud isiksus.
Literally pikemat aega jälginud kuidas kibestunud boomeri laadne olevus kõikidega vaidleb ja taidleb. Sul ongi mingi eesmärk siin foorumis tülitseda? |
Mõrapea toodab virtsa ja siis sõidab katus ära kui sellele tähelepanu juhtida.
Ma peaks kibestunud olema miks, et mingi ludri oma luulusid levitab?
Mul ei ole vaja mitte ühegi firma perset kaitsta.
Ma ei saa aru miks on mingitel reaalsusest võõrandud uhuuudel täiesti suvalist paska toota.
Ei vaidle kõikidega, enamus normaalsed.
Küll vaidlen käputäie debiilikutega.
-----
Leping on olemas. Lepingu tingimusi pole täidetud.
Järelikult tuleb leping lõpetada ja raha kantakse tagasi.
Aga kuna sa ei ole lepingut lõpetanud siis järelikult sa oled nõustunud sellega, et lepingut ei täideta.
Kui ei ole nõus, lõpeta leping ära, mitte ära trüki mingit jama foorumisse alalõua värisedes ja nutuvõru ümber suu.
Mis vastust sa lootsid üldse saada, et jaaa enefit paha ja rahast oled raudselt ilma?
 |
Teist vastust ei lootnudki sinult saada.
Imelik, et Wismarist sellisel kellajal netti lubatakse lasta.
Tore näha, et sul isegi mingit notificationid peale pandud kui keegi kusagil vastab instantly platsis
Ah jaa sõimamine on sul käpas, kõik teised debiilikud aga sina ainuke tark
Ja pigem on ikkagi näha, et sa taidled siin foorumis suht igaühega. |
Jätkuvalt ketrab oma luulusid.
Kõigepealt hakkab ise sõima ja siis halab, et miks sõimad.
Miks peaks taidlema igaühega? Miks peaks mina ainuke tark olema?
Nagu ütlesin, on käputäis debiilikud. Ja mina ei ole ainuke tark. Sina oled lihtsalt äärmiselt loll.
Ja teist vastust sinusugustelt ei olegi loota.
On omale mingi luulu peas valmis mõelnud, sellele tähele panu juhtides tuleb sõim ja täiesti seosetu pläägutamine.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Divisor
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2013
|
23.04.2022 02:52:24
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| Ei imesta kui lükatakse taaskord edasi ja mu makstud raha kaob kuhugi ära. |
Väga väga vähe tõenäoline.
Milleks sellist paska üldse toota?
Sul on leping tõestuseks, et oled maksnud.
Enefitil ei ole likviidsusega mingeid probleeme. |
Kle ma vaatan üldse, et igas teemas kui kellelgi mingi firmaga probleeme ja toob selle välja siis sinu jaoks on see piix.
Mis sa mingi töötad iga firma heaks, et nende p*rs*t kaitsed?
Ma toon konkreetselt välja, et ettevõte ei täida oma lepingu järgseid kohustusi ja viilib nendest. 20. jaanuar 2022 oli esialgne tähtaeg.
Sul endal pole vaja siin paska toota tbh. Väga kibestunud isiksus.
Literally pikemat aega jälginud kuidas kibestunud boomeri laadne olevus kõikidega vaidleb ja taidleb. Sul ongi mingi eesmärk siin foorumis tülitseda? |
Mõrapea toodab virtsa ja siis sõidab katus ära kui sellele tähelepanu juhtida.
Ma peaks kibestunud olema miks, et mingi ludri oma luulusid levitab?
Mul ei ole vaja mitte ühegi firma perset kaitsta.
Ma ei saa aru miks on mingitel reaalsusest võõrandud uhuuudel täiesti suvalist paska toota.
Ei vaidle kõikidega, enamus normaalsed.
Küll vaidlen käputäie debiilikutega.
-----
Leping on olemas. Lepingu tingimusi pole täidetud.
Järelikult tuleb leping lõpetada ja raha kantakse tagasi.
Aga kuna sa ei ole lepingut lõpetanud siis järelikult sa oled nõustunud sellega, et lepingut ei täideta.
Kui ei ole nõus, lõpeta leping ära, mitte ära trüki mingit jama foorumisse alalõua värisedes ja nutuvõru ümber suu.
Mis vastust sa lootsid üldse saada, et jaaa enefit paha ja rahast oled raudselt ilma?
 |
Teist vastust ei lootnudki sinult saada.
Imelik, et Wismarist sellisel kellajal netti lubatakse lasta.
Tore näha, et sul isegi mingit notificationid peale pandud kui keegi kusagil vastab instantly platsis
Ah jaa sõimamine on sul käpas, kõik teised debiilikud aga sina ainuke tark
Ja pigem on ikkagi näha, et sa taidled siin foorumis suht igaühega. |
Jätkuvalt ketrab oma luulusid.
Kõigepealt hakkab ise sõima ja siis halab, et miks sõimad.
Miks peaks taidlema igaühega? Miks peaks mina ainuke tark olema?
Nagu ütlesin, on käputäis debiilikud. Ja mina ei ole ainuke tark. Sina oled lihtsalt äärmiselt loll.
Ja teist vastust sinusugustelt ei olegi loota.
On omale mingi luulu peas valmis mõelnud, sellele tähele panu juhtides tuleb sõim ja täiesti seosetu pläägutamine. |
Vaat ei alustanud mina. Poleks sa teiste vastuseid pasaks ja muuks hakanud sõimama siis poleks ka mina sulle vastu midagi kirjutanud.
Alustada tuleb ikka endast.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.04.2022 02:59:58
|
|
|
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| Ei imesta kui lükatakse taaskord edasi ja mu makstud raha kaob kuhugi ära. |
Väga väga vähe tõenäoline.
Milleks sellist paska üldse toota?
Sul on leping tõestuseks, et oled maksnud.
Enefitil ei ole likviidsusega mingeid probleeme. |
Kle ma vaatan üldse, et igas teemas kui kellelgi mingi firmaga probleeme ja toob selle välja siis sinu jaoks on see piix.
Mis sa mingi töötad iga firma heaks, et nende p*rs*t kaitsed?
Ma toon konkreetselt välja, et ettevõte ei täida oma lepingu järgseid kohustusi ja viilib nendest. 20. jaanuar 2022 oli esialgne tähtaeg.
Sul endal pole vaja siin paska toota tbh. Väga kibestunud isiksus.
Literally pikemat aega jälginud kuidas kibestunud boomeri laadne olevus kõikidega vaidleb ja taidleb. Sul ongi mingi eesmärk siin foorumis tülitseda? |
Mõrapea toodab virtsa ja siis sõidab katus ära kui sellele tähelepanu juhtida.
Ma peaks kibestunud olema miks, et mingi ludri oma luulusid levitab?
Mul ei ole vaja mitte ühegi firma perset kaitsta.
Ma ei saa aru miks on mingitel reaalsusest võõrandud uhuuudel täiesti suvalist paska toota.
Ei vaidle kõikidega, enamus normaalsed.
Küll vaidlen käputäie debiilikutega.
-----
Leping on olemas. Lepingu tingimusi pole täidetud.
Järelikult tuleb leping lõpetada ja raha kantakse tagasi.
Aga kuna sa ei ole lepingut lõpetanud siis järelikult sa oled nõustunud sellega, et lepingut ei täideta.
Kui ei ole nõus, lõpeta leping ära, mitte ära trüki mingit jama foorumisse alalõua värisedes ja nutuvõru ümber suu.
Mis vastust sa lootsid üldse saada, et jaaa enefit paha ja rahast oled raudselt ilma?
 |
Teist vastust ei lootnudki sinult saada.
Imelik, et Wismarist sellisel kellajal netti lubatakse lasta.
Tore näha, et sul isegi mingit notificationid peale pandud kui keegi kusagil vastab instantly platsis
Ah jaa sõimamine on sul käpas, kõik teised debiilikud aga sina ainuke tark
Ja pigem on ikkagi näha, et sa taidled siin foorumis suht igaühega. |
Jätkuvalt ketrab oma luulusid.
Kõigepealt hakkab ise sõima ja siis halab, et miks sõimad.
Miks peaks taidlema igaühega? Miks peaks mina ainuke tark olema?
Nagu ütlesin, on käputäis debiilikud. Ja mina ei ole ainuke tark. Sina oled lihtsalt äärmiselt loll.
Ja teist vastust sinusugustelt ei olegi loota.
On omale mingi luulu peas valmis mõelnud, sellele tähele panu juhtides tuleb sõim ja täiesti seosetu pläägutamine. |
Vaat ei alustanud mina. Poleks sa teiste vastuseid pasaks ja muuks hakanud sõimama siis poleks ka mina sulle vastu midagi kirjutanud.
Alustada tuleb ikka endast. |
| Divisor kirjutas: |
| mu makstud raha kaob kuhugi ära. |
See väide on jätkuvalt pas k.
Kuna sa ei suuda vastupidist aksepteerida, sõitis katus ära, nagu sinusugustel ikka ja tuli labane sõim lihtsalt.
Mitte ühtegi põhjendust miks, kuidas või kellel on raha ära kadunud vaid loll iba nagu sileajudel ikka, kui keegi purustab selle roosa mulli mille nad endale on pea sees välja mõelnud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Divisor
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2013
|
23.04.2022 03:08:40
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| Ei imesta kui lükatakse taaskord edasi ja mu makstud raha kaob kuhugi ära. |
Väga väga vähe tõenäoline.
Milleks sellist paska üldse toota?
Sul on leping tõestuseks, et oled maksnud.
Enefitil ei ole likviidsusega mingeid probleeme. |
Kle ma vaatan üldse, et igas teemas kui kellelgi mingi firmaga probleeme ja toob selle välja siis sinu jaoks on see piix.
Mis sa mingi töötad iga firma heaks, et nende p*rs*t kaitsed?
Ma toon konkreetselt välja, et ettevõte ei täida oma lepingu järgseid kohustusi ja viilib nendest. 20. jaanuar 2022 oli esialgne tähtaeg.
Sul endal pole vaja siin paska toota tbh. Väga kibestunud isiksus.
Literally pikemat aega jälginud kuidas kibestunud boomeri laadne olevus kõikidega vaidleb ja taidleb. Sul ongi mingi eesmärk siin foorumis tülitseda? |
Mõrapea toodab virtsa ja siis sõidab katus ära kui sellele tähelepanu juhtida.
Ma peaks kibestunud olema miks, et mingi ludri oma luulusid levitab?
Mul ei ole vaja mitte ühegi firma perset kaitsta.
Ma ei saa aru miks on mingitel reaalsusest võõrandud uhuuudel täiesti suvalist paska toota.
Ei vaidle kõikidega, enamus normaalsed.
Küll vaidlen käputäie debiilikutega.
-----
Leping on olemas. Lepingu tingimusi pole täidetud.
Järelikult tuleb leping lõpetada ja raha kantakse tagasi.
Aga kuna sa ei ole lepingut lõpetanud siis järelikult sa oled nõustunud sellega, et lepingut ei täideta.
Kui ei ole nõus, lõpeta leping ära, mitte ära trüki mingit jama foorumisse alalõua värisedes ja nutuvõru ümber suu.
Mis vastust sa lootsid üldse saada, et jaaa enefit paha ja rahast oled raudselt ilma?
 |
Teist vastust ei lootnudki sinult saada.
Imelik, et Wismarist sellisel kellajal netti lubatakse lasta.
Tore näha, et sul isegi mingit notificationid peale pandud kui keegi kusagil vastab instantly platsis
Ah jaa sõimamine on sul käpas, kõik teised debiilikud aga sina ainuke tark
Ja pigem on ikkagi näha, et sa taidled siin foorumis suht igaühega. |
Jätkuvalt ketrab oma luulusid.
Kõigepealt hakkab ise sõima ja siis halab, et miks sõimad.
Miks peaks taidlema igaühega? Miks peaks mina ainuke tark olema?
Nagu ütlesin, on käputäis debiilikud. Ja mina ei ole ainuke tark. Sina oled lihtsalt äärmiselt loll.
Ja teist vastust sinusugustelt ei olegi loota.
On omale mingi luulu peas valmis mõelnud, sellele tähele panu juhtides tuleb sõim ja täiesti seosetu pläägutamine. |
Vaat ei alustanud mina. Poleks sa teiste vastuseid pasaks ja muuks hakanud sõimama siis poleks ka mina sulle vastu midagi kirjutanud.
Alustada tuleb ikka endast. |
| Divisor kirjutas: |
| mu makstud raha kaob kuhugi ära. |
See väide on jätkuvalt pas k.
Kuna sa ei suuda vastupidist aksepteerida, sõitis katus ära, nagu sinusugustel ikka ja tuli labane sõim lihtsalt.
Mitte ühtegi põhjendust miks, kuidas või kellel on raha ära kadunud vaid loll iba nagu sileajudel ikka, kui keegi purustab selle roosa mulli mille nad endale on pea sees välja mõelnud. |
Kuule hallo, see on sinu probleem kui sa kõike kirjutatud võtad tõsiselt. Ilmselgelt ma ei arva seda, et siin kuhugi raha ära kaob aga see on lihtsalt väljendusviis, et lootus on väga väike, et midagi antud ettevõtte tehtud saaks + sa ei ole minu olukorras kus sa ootad aastaid, et midagi tehtud saaks.
Ei teadnud, et foorumis nii tõsiseid mehi on. Järgmine kord panen ekstra "/s" lõppu, et oleks arusaadav.
Aa ja ma rohkem ei viitsi sulle vastata ka seega kena ööd sulle ja lähme laiali. Ciao.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.04.2022 03:11:06
|
|
|
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
| Ei imesta kui lükatakse taaskord edasi ja mu makstud raha kaob kuhugi ära. |
Väga väga vähe tõenäoline.
Milleks sellist paska üldse toota?
Sul on leping tõestuseks, et oled maksnud.
Enefitil ei ole likviidsusega mingeid probleeme. |
Kle ma vaatan üldse, et igas teemas kui kellelgi mingi firmaga probleeme ja toob selle välja siis sinu jaoks on see piix.
Mis sa mingi töötad iga firma heaks, et nende p*rs*t kaitsed?
Ma toon konkreetselt välja, et ettevõte ei täida oma lepingu järgseid kohustusi ja viilib nendest. 20. jaanuar 2022 oli esialgne tähtaeg.
Sul endal pole vaja siin paska toota tbh. Väga kibestunud isiksus.
Literally pikemat aega jälginud kuidas kibestunud boomeri laadne olevus kõikidega vaidleb ja taidleb. Sul ongi mingi eesmärk siin foorumis tülitseda? |
Mõrapea toodab virtsa ja siis sõidab katus ära kui sellele tähelepanu juhtida.
Ma peaks kibestunud olema miks, et mingi ludri oma luulusid levitab?
Mul ei ole vaja mitte ühegi firma perset kaitsta.
Ma ei saa aru miks on mingitel reaalsusest võõrandud uhuuudel täiesti suvalist paska toota.
Ei vaidle kõikidega, enamus normaalsed.
Küll vaidlen käputäie debiilikutega.
-----
Leping on olemas. Lepingu tingimusi pole täidetud.
Järelikult tuleb leping lõpetada ja raha kantakse tagasi.
Aga kuna sa ei ole lepingut lõpetanud siis järelikult sa oled nõustunud sellega, et lepingut ei täideta.
Kui ei ole nõus, lõpeta leping ära, mitte ära trüki mingit jama foorumisse alalõua värisedes ja nutuvõru ümber suu.
Mis vastust sa lootsid üldse saada, et jaaa enefit paha ja rahast oled raudselt ilma?
 |
Teist vastust ei lootnudki sinult saada.
Imelik, et Wismarist sellisel kellajal netti lubatakse lasta.
Tore näha, et sul isegi mingit notificationid peale pandud kui keegi kusagil vastab instantly platsis
Ah jaa sõimamine on sul käpas, kõik teised debiilikud aga sina ainuke tark
Ja pigem on ikkagi näha, et sa taidled siin foorumis suht igaühega. |
Jätkuvalt ketrab oma luulusid.
Kõigepealt hakkab ise sõima ja siis halab, et miks sõimad.
Miks peaks taidlema igaühega? Miks peaks mina ainuke tark olema?
Nagu ütlesin, on käputäis debiilikud. Ja mina ei ole ainuke tark. Sina oled lihtsalt äärmiselt loll.
Ja teist vastust sinusugustelt ei olegi loota.
On omale mingi luulu peas valmis mõelnud, sellele tähele panu juhtides tuleb sõim ja täiesti seosetu pläägutamine. |
Vaat ei alustanud mina. Poleks sa teiste vastuseid pasaks ja muuks hakanud sõimama siis poleks ka mina sulle vastu midagi kirjutanud.
Alustada tuleb ikka endast. |
| Divisor kirjutas: |
| mu makstud raha kaob kuhugi ära. |
See väide on jätkuvalt pas k.
Kuna sa ei suuda vastupidist aksepteerida, sõitis katus ära, nagu sinusugustel ikka ja tuli labane sõim lihtsalt.
Mitte ühtegi põhjendust miks, kuidas või kellel on raha ära kadunud vaid loll iba nagu sileajudel ikka, kui keegi purustab selle roosa mulli mille nad endale on pea sees välja mõelnud. |
Kuule hallo, see on sinu probleem kui sa kõike kirjutatud võtad tõsiselt. Ilmselgelt ma ei arva seda, et siin kuhugi raha ära kaob aga see on lihtsalt väljendusviis, et lootus on väga väike, et midagi antud ettevõtte tehtud saaks + sa ei ole minu olukorras kus sa ootad aastaid, et midagi tehtud saaks.
Ei teadnud, et foorumis nii tõsiseid mehi on. Järgmine kord panen ekstra "/s" lõppu, et oleks arusaadav. |
Jajah. Räägib sileaju kellel ära flippis ja sõimama hakkas.
Istu sisse omale see hallo väljendusviis ja hale katse oma saasta siluda.
Ei teadnud, et foorumis nii tõsiseid mehi on. Järgmine kord panen ekstra "/s" lõppu, et oleks arusaadav.
Lihtsalt hale.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.04.2022 09:10:01
|
|
|
Mõlemad võtke hoogu maha. Paluks teema puhastada, reede õhtu läks lappama.
Mis puudutab lepingut Enefitiga ja siis seal on tegemist kindla kohustusega tähtajaga või eeldatava valmimistähtajaga?
Ma justkui olen kuulnud, et erinevad fiibriehitajad ei luba kindlat tähtaega vaid mainivad orienteeruva valmimistähtaja mis tegelikult tähendab, et valmis võib saada ka mitu kuud varem või ka aasta hiljem.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.04.2022 14:09:14
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
Enefiti kodukal tulevikuplaanide kohalt 2022 info kadunud ja 2021 asukohad jälle üles pandud  |
Paar nädalat tagasi olid 2022 plaanid uuesti tagasi ilmunud, millal täpselt, ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
24.04.2022 10:39:45
|
|
|
Divisor, KillFrenzy, mõlemad marss nurka häbenema
Mille kuradi pärast peab foorumi niimoodi täis pasandama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.04.2022 10:42:18
|
|
|
| Zuumbox kirjutas: |
Divisor, KillFrenzy, mõlemad marss nurka häbenema
Mille kuradi pärast peab foorumi niimoodi täis pasandama? |
| Divisor kirjutas: |
Ei teadnud, et foorumis nii tõsiseid mehi on. Järgmine kord panen ekstra "/s" lõppu, et oleks arusaadav.
|
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Divisor
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2013
|
24.04.2022 23:39:19
|
|
|
| Zuumbox kirjutas: |
Divisor, KillFrenzy, mõlemad marss nurka häbenema
Mille kuradi pärast peab foorumi niimoodi täis pasandama? |
Seda pead ikka Frenzy käest küsima, et miks ta nii tõsiselt kõike võtab ja hakkab kiruma teiste postitusi p*saks.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
25.04.2022 12:25:04
|
|
|
| Divisor kirjutas: |
Seda pead ikka Frenzy käest küsima, et miks ta nii tõsiselt kõike võtab ja hakkab kiruma teiste postitusi p*saks.  |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.04.2022 12:39:41
|
|
|
Järgmine uhuuuuu platsis kes levikomi teemas mingeid luulusid levitab
Kui see haiseb nagu pazk, lõhnab nagu pazk ja maitseb nagu pazk, siis tegu ongi pasaga.
See hilisem katse oma debiilseid avaldusi siluda, et haha see oli nali ja teised on süüdi, et tegelikult ka arvasid divisoril nutuvõru ümber suu oli, on nende süü, on ikka ekstra hale.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
25.04.2022 13:03:25
|
|
|
| Kes teie va sotsmõrapeaga üldse rääkis...?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.04.2022 13:06:22
|
|
|
M.O.T.T.
Tüüp kes levitab luulusid ja valesid, ning kui sellele tähelepanu juhtida tuleb labane sõim.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
25.04.2022 13:10:07
|
|
|
| te ise nagu kohe üldse ei tegele labase sõimuga mitte vähimatki eks. Eelmine lehekülg virtsa on issandast ise sündinud, jajaa.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.04.2022 13:15:40
|
|
|
Labane sõim tuleb sinusuguste mõrapeade käest kõigepealt, kui juhtide tähelepanu teiesuguste valedele ja luuludele.
Asjale on väga lihtne lahendus, ära tooda paska, pole aja kellelgi ka tähelepanu juhtida, et sa paska toodad.
Krdi kohast sellised tulevad ja siis hakkavad ohrvit mängima.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
25.04.2022 13:26:01
|
|
|
| Te olete kuidagi sõbralikult minuga sina peale läinud - tahate et ma lõpuks teiega karja tuleksin Hiiumaale? Sotsjätistega on raske karjas olla, nad kipuvad oma paza sisse ära kaduma. Pärast kaeva või kopaga ringi et leida...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.04.2022 13:31:09
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| Te olete kuidagi sõbralikult minuga sina peale läinud - tahate et ma lõpuks teiega karja tuleksin Hiiumaale? Sotsjätistega on raske karjas olla, nad kipuvad oma paza sisse ära kaduma. Pärast kaeva või kopaga ringi et leida... |
Mine ravile.
Luulud on juba nii kanged, et sotsid igapool ja tahab kuhugi hiiumaale karja minna.
Päris karm ikka
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
25.04.2022 13:36:30
|
|
|
| Aga teie, comrad, minge sinna kuhu läks Vene laev! Head teed!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.04.2022 13:41:30
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| Aga teie, comrad, minge sinna kuhu läks Vene laev! Head teed! |
Miks paldiski mnt. patsiente internetti lastakse.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
25.04.2022 19:32:47
|
|
|
Tuletan teile siinkohal meelde et meil ei ole VEEL internetti.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
25.04.2022 19:47:47
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| Tuletan teile siinkohal meelde et meil ei ole VEEL internetti. |
Ma senini arvasin, et see on internet, mida ma kasutan siia foorumisse postitamiselgi, aga ehk siis seletaksid täpsemalt, mis see siis tegelikult on.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.04.2022 20:24:25
|
|
|
| See on internetilaadne nähtus, tõesti mingil määral päris internetti meenutab, seega ongi kergelt segadusse ajav.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
25.04.2022 20:30:20
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| See on internetilaadne nähtus, tõesti mingil määral päris internetti meenutab, seega ongi kergelt segadusse ajav. |
Selge, see on siis umbes nagu sidrunimaitseline tee ilma sidrunita.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
26.04.2022 09:25:21
|
|
|
umbes nii jah, või rosinasai ilma rosinateta, aga vot, mul on unistus juba viimased 22 aastat, et kunagi (222a) pärast tuleb ka mulle kaabliga , ehk päris internet (st siis kui riik täidab oma kohuse kodanike ees)
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedom
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2003
|
11.07.2022 10:13:19
|
|
|
| Küsimus Elektrilevi ühenduse kohta. Meie piirkonda tuuakse esimese majani Enefiti valguskaabel aga järgnevad krundid ei ole plaanides, kuna elektrikaabel on maa sisse kaevatud. Kui eraomanikud ise organiseerivad valguskaabli enda maale vedamise, siis kas Enefitiga mingit kokkulepet on võimalik saada? Või on häid ideid, kuidas sellises olukorras käituda?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.07.2022 10:19:52
|
|
|
| Freedom kirjutas: |
| Kui eraomanikud ise organiseerivad valguskaabli enda maale vedamise, siis kas Enefitiga mingit kokkulepet on võimalik saada? Või on häid ideid, kuidas sellises olukorras käituda? |
On.
Kontakti saad kodulehelt.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedom
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2003
|
11.07.2022 10:34:32
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Freedom kirjutas: |
| Kui eraomanikud ise organiseerivad valguskaabli enda maale vedamise, siis kas Enefitiga mingit kokkulepet on võimalik saada? Või on häid ideid, kuidas sellises olukorras käituda? |
On.
Kontakti saad kodulehelt. |
Eraklientide teenindus 777 4040 (E-R 8-18, L-P suletud) teenindus@energia.ee või kusagil täpsem kontakt?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.07.2022 10:38:25
|
|
|
| Freedom kirjutas: |
| ...aga järgnevad krundid ei ole plaanides, kuna elektrikaabel on maa sisse kaevatud. |
Kelle käest sa selle info said, see teab ka täpsemat kontakti.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.07.2022 10:40:12
|
|
|
| info@enefitconnect.ee
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
11.07.2022 11:38:11
|
|
|
| Freedom kirjutas: |
| Küsimus Elektrilevi ühenduse kohta. Meie piirkonda tuuakse esimese majani Enefiti valguskaabel aga järgnevad krundid ei ole plaanides, kuna elektrikaabel on maa sisse kaevatud. Kui eraomanikud ise organiseerivad valguskaabli enda maale vedamise, siis kas Enefitiga mingit kokkulepet on võimalik saada? Või on häid ideid, kuidas sellises olukorras käituda? |
No aga kuidasmoodi sa siis seda ette kujutasid? erakinnistutele ei saa ju enefit ise midagi rajama tulla. iseasi on kui neilt eraldi töö tellida, aga sel pole mõtet, - läheb überkalliks. Sa oled ikka väga või sees, kui sul on vaja ainult oma uksedine ära kaabeldada - ma ootan siin juurdepääsuvõrgu jõudmist enda liitumispunkti
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
11.07.2022 11:55:19
|
|
|
Teatud tööde puhul on võimalik elektrivõrgu projekteerimis- ja/või ehitustöid ise korraldada.Selleks tuleb Elektrilevi, Sinu ja Sinu poolt valitud kvalifitseeritud elektritööde tegija vahel sõlmida kolmepoolne leping.
https://www.elektrilevi.ee/teenused/vorguymberehitus
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.07.2022 12:16:34
|
|
|
Optikavõrk ei võrdu elektrivõrk
Lepid kokku kuhu oma kiuga välja jõuad, ühendatakse ära ja kõik.
Teenus tagatakse kokkulepitud punkti, edasi vaatad ise, kui on rikked jne.
Kaabel jääb sulle ja sinu vastutada ja seadustada jne. Enefit ei taha sellest rohkem midagi teada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedom
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2003
|
11.07.2022 14:01:10
|
|
|
Enefitiga räägitud. Kui suudame kaablid ise saada nende postini, siis ühendavad ära Kuigi kolm majapidamist peavad nüüd maakaablit planeerima natuke pikemalt, kuna nad lõpetasid 2 posti enne lõppu oma kaabli vedamise. 2 posti edasi nad ka ei olnud nõus vedama. Igatahes vaatame nüüd, et kuidas 180m maakaablit vedada postini.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
17.08.2022 21:11:09
|
|
|
Enefit -i sidekaabli paigaldamise juhend - https://www.energia.ee/-/doc/8644186/enefit-connect/Sidekaabli_paigaldusjuhend_EST_15.06.2020.pdf ütleb:
• Kui kliendiliini ehitab Enefit Connect:
o Kliendiliini ehitust saab meie käest tellida vaid juhul, kui olete paigaldanud vastava kaablikaitsetoru.
o Kaablikaitsetoru peab olema sileda siseseinaga (soovitame 32 mm PEM-toru).
o Kaitsetoru ei pea paigaldama külmumispiirist madalamale. Küll aga on vajalik toruotste hermetiseerimine, et sinna ei pääseks vesi, pinnas jms.
o Enefit Connect poolt paigaldatakse kaitsetorusse 30 m, 60 m või 90 m pikkune kaabel.
Miks peab olema 32 mm ja miks toru? Kas nad ajavad sinna paksu ja jäiga välikaabli või tavalise optika patch -i sisse? Ise mõtlesin (umbes 15 m) 20 mm kõri kasutada, millele nöör sisse, sest kõri seda saab ka natuke painutada, ning siis on isegi kurvid sujuvamad, kui PEM toru ja 90 kraadi (järjestikku)muhvidega.
Edit: allpool on veel kirjas:
Enefit Connect poolt Teile antava kaabli tehnilised näitajad:
- simplex tüüpi ehk ühekiuline kaabel
- kiustandard single mode (SM), ITU-T G.652.D / G.657.A
- SC/APC kaabliotsad mõlemal pool (kui ei ole teenusepakkuja modemist või ruuterist
tulenevaid erivajadusi)
- sobib nii sise- kui välipaigalduseks
- Ava puurimisel läbi seina peate arvestama nii kaabli otsa kui kaitsekorgi läbimõõduga.
- Fiiberoptilise ühenduskaabli ühe otsa pistiku korpus on eemaldatud, et kaabel mahuks läbi ka väiksemast avausest, läbimõõduga 8-10 mm.
- Ärge murdke kaablit. Kaabli minimaalne pöörderaadius on 50 mm.
viimati muutis ksuuk 17.08.2022 21:31:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.08.2022 21:26:19
|
|
|
PEM toru on hea jäik ja ei lase liiga teravaid nurki ja kurve sisse. Kui nöör või traat kobrulises kõris katkeb, siis sealt pugejaga pikka vahemaad läbi uuesti ei lükka, et vajadusel uus kaabel sisse tõmmata.
PEM toru on paksem, labidaga keegi kunagi pihta paneb, siis pole kohe auk sees, seetõttu ei pea seda ka +30cm sügavusele matma. Vaseliiniga pugeja läheb sellest kasvõi 100m läbi.
Siiski juhis pole piirang. Enefit võrgu ehitusel pakutakse:
1. Õige pikkusega patch õhuliiniga maja räästasse. (kui tegemist on Elektrilevi postidele rajatud võrguga.
2. Õige pikkusega patch kinnistu piiril asuva kapi/posti juurde ja klient ise veab majja omale sobivas kõris.
3. Täis tasuline maakaabli lahenduse teostamine kaablipartneri kaudu.
Igal juhul jääb klient oma valduses oleva kaabli eest vastutajaks. Paigaldust ei teostata kaabli seinapealse NGO otsastusega ja kaabel jääb lahtiselt otsaga tuppa. ISP kes teenust pakkuma tuleb, soovitavalt kinnitab seadme seinale koos kaabliga.
Kui ots on paigaldusel viga saanud, siis paigaldaja tuleb lahendab rikke garantiikorras.
Kui paigaldaja on klient ise, tellib Enefit vms. kaabliparneri kes patchi algusest lõpuni asendab.
Üldiselt sellele patchile uut otsa ei keevitata.
Seetõttu ka kokkuvõte, miks painduv kõri ei ole väga hea mõte.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
17.08.2022 22:19:07
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
PEM toru on hea jäik ja ei lase liiga teravaid nurki ja kurve sisse. Kui nöör või traat kobrulises kõris katkeb, siis sealt pugejaga pikka vahemaad läbi uuesti ei lükka, et vajadusel uus kaabel sisse tõmmata.
PEM toru on paksem, labidaga keegi kunagi pihta paneb, siis pole kohe auk sees, seetõttu ei pea seda ka +30cm sügavusele matma. Vaseliiniga pugeja läheb sellest kasvõi 100m läbi.
Siiski juhis pole piirang. Enefit võrgu ehitusel pakutakse:
1. Õige pikkusega patch õhuliiniga maja räästasse. (kui tegemist on Elektrilevi postidele rajatud võrguga.
2. Õige pikkusega patch kinnistu piiril asuva kapi/posti juurde ja klient ise veab majja omale sobivas kõris.
3. Täis tasuline maakaabli lahenduse teostamine kaablipartneri kaudu.
Igal juhul jääb klient oma valduses oleva kaabli eest vastutajaks. Paigaldust ei teostata kaabli seinapealse NGO otsastusega ja kaabel jääb lahtiselt otsaga tuppa. ISP kes teenust pakkuma tuleb, soovitavalt kinnitab seadme seinale koos kaabliga.
Kui ots on paigaldusel viga saanud, siis paigaldaja tuleb lahendab rikke garantiikorras.
Kui paigaldaja on klient ise, tellib Enefit vms. kaabliparneri kes patchi algusest lõpuni asendab.
Üldiselt sellele patchile uut otsa ei keevitata.
Seetõttu ka kokkuvõte, miks painduv kõri ei ole väga hea mõte. |
Mnjah, maasisse saaks veel sirge toru panna aga postiotsa mineku jaoks on vaja 90 kraadi nurka ja maja pool veel sellist (tegelikult keskmine nurk pole ka 90, vaid pigem 70 kraadi) siksak juppi:
________
|
|___
|
|_______
|
Huvitav kas sellise jupi võiks aluplex torust väänata?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|