Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Netflix laienes Eestisse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2021 13:37:16 vasta tsitaadiga

heh - eks raha üritatakse ikka välja pressida sealt kus seda on.

Netflix jmt teenusepakkujad (YT jne) teevad ju niigi ISPdega koostööd. Panevad oma cache serverid ISPde võrgusõlmedesse, et liiklus hoida võimalikult lõpptarbija lähedal ning mitte üle koormata magistraal võrke. Seda nüüd muidugi mitte puhtalt ISPde kasule mõeldes vaid, et ka oma teenus paremini töötaks lõpptarbija silmis.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomb
HV kasutaja
tomb

liitunud: 01.04.2005




sõnum 18.11.2021 20:10:13 vasta tsitaadiga

Kas Netflix nüüd juba nii tark, et SmartDNS serveritega enam ära ei peta?

Edit: Leidsin teise riigi DNS'i, millega sai US Netflixi küll aga seal oli mitmeid seriaale puudu, mis euroopas olemas. Seega tundub, et US netflix isegi kehvem nüüd juba.

_________________
--


viimati muutis tomb 19.11.2021 13:27:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 00:45:13 vasta tsitaadiga

Netflix viimasel ajal koode küsima hakanud, et kas see on ikka sinu konto.....õnneks siiani masinate arvu pole piiratud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 19.11.2021 14:36:47 vasta tsitaadiga

Täiesti juhuslikult avastasin, et VPN-dest toimib probleemideta Avast SecureLine VPN. Kasutan Shieldi Android TV-ga.

tomb kirjutas:
Kas Netflix nüüd juba nii tark, et SmartDNS serveritega enam ära ei peta?

Edit: Leidsin teise riigi DNS'i, millega sai US Netflixi küll aga seal oli mitmeid seriaale puudu, mis euroopas olemas. Seega tundub, et US netflix isegi kehvem nüüd juba.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 14:55:02 vasta tsitaadiga

Välismaa VPS + dedicated IP on minu arust ikka parim.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 15:30:06 vasta tsitaadiga

On mõni pakkuja kelle IP poleks blacklisted?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2021 00:16:53 vasta tsitaadiga

Palju see Netflixi 4K pakett meil siin maksabki?? 11.99€ - 4k ja 4 vaatajakohta?
Mul veel vanast ajast USA "pakett" ja tunne et maksan tavalise HD paketi eest rohkem kui nüüd Eestis küsitakse 4K eest kuigi filmivalik on endiselt meie kohaliku piiranguga.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2021 18:37:44 vasta tsitaadiga

bladerunner, 11,99 jah
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 10:33:24 vasta tsitaadiga

https://kultuur.postimees.ee/7438829/disney-voogedastusteenus-jouab-sel-suvel-eestisse
Konkurentsi Netflixile ja eelkõige kohalikele telekanalitele, ise võtsin juba ammu kodust Telia TV välja, polnud aega midagi vaadata sealt ning pildikvaliteet nagunii ülinigel ning reklaame meeletult täis.
Heameelega maksaks Disneyle, Mandalorian oli viimase aja üks parimaid seriaale, aga eks neil ole ka palju muud head kraami. Nüüd jääb veel oodata HBO siiajõudmist.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 12:45:21 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
https://kultuur.postimees.ee/7438829/disney-voogedastusteenus-jouab-sel-suvel-eestisse
Konkurentsi Netflixile ja eelkõige kohalikele telekanalitele, ise võtsin juba ammu kodust Telia TV välja, polnud aega midagi vaadata sealt ning pildikvaliteet nagunii ülinigel ning reklaame meeletult täis.
Heameelega maksaks Disneyle, Mandalorian oli viimase aja üks parimaid seriaale, aga eks neil ole ka palju muud head kraami. Nüüd jääb veel oodata HBO siiajõudmist.


Sa mõtled HBO otseliitumise võimalust?
Läbi Telia saab seda ju mõnda aega juba (huvitav kas neil (Telia + HBO) on Eesti turu osas eksklusiivleping ...).
Mul võetud Telia mini TV pakett (6 EUR) kuna mugav on tenniseülekandeid ja mõnda huvipakkuvat sarja (Metsavennad) vaadata Inspira kanalilt ning vahest mõnda kontserdiülekannet.
Kui HBO's midagi huvitavat lisandub saan selle juurde võtta soovitud ajaks (+7 EUR kuu).

Kuna Telia sai lõpuks AndroidTV äpiga maha siis boksi renti ka enam maksma ei pea.
Elisa uus ja vana boks on hetkel tasuta käes, kui hakkavad raha küsima viin ka need tagasi kuna taaskord - AndroidTV äpp olemas.

Kui ei ole AndroidTV telekat siis kuuldavasti pidi Google varsti välja tulema soodsama (ainult FullHD) Chromecast with Google TV jublakaga.
Hetkel 4K versiooni eest küsitakse keskmise ostja jaoks veidi palju raha nähtavasti (miks muidu seda lihtsamat/odavamat turule tuua).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 13:38:45 vasta tsitaadiga

Ta mõtles pigem HBO Maxi. Need pole päris samad vist?

Üks päev otsisin Teliast seriaale Hacks ja Station Eleven (HBO Max toodangud), polnud.

"Päris" HBO's tuli üleeile välja The Gilded Age ja see ilmus ka kohe Teliasse.

Aga huvitav, et Raised by Wolves ja The Flight Attendant on HBO Max'i poolt toodetud ja need Telias olemas..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 26.01.2022 14:48:03 vasta tsitaadiga

Mingi uudis jäi silma, et Netflixil läheb maru kehvasti.
Ise lükkasin ka aasta jooksul mitmendat korda välja.
Tuleb nostalgialaksule rõvuvaid vanadele seriaalidele sarnaseid aga kevemaid.

Amazon Primest saab vanasid orikaid vaadata juba+Prime enda toodang. Hind enam vähem sama. Prime + ImdTV siis jutt.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 16:14:04 vasta tsitaadiga

Ise vaatan hetkel Altered Carbonit järgi ja nüüd hakkas Snowpiercer ka jälle jooksma, saab seda vaadata.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2022 15:37:25 vasta tsitaadiga

link :: Netflix Testing Add-On Payment for People Who Share Accounts Outside Their Households

Netflix testib legaalsemat viisi konto jagamiseks.

Allikas: https://about.netflix.com/en/news/paying-to-share-netflix-outside-your-household
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2022 15:28:24 vasta tsitaadiga

Kas Eesti valik on paranenud?
Või endiselt USA omast n.ö "nuditud" valik/versioon?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2022 15:36:18 vasta tsitaadiga

beastbeats, pigem on USA valik märgatavalt kahanenud. Eesti oma endiselt üpris kehv, minu jaoks juba raske õigustada selle omamist. Enamus valikut on Euroopa melodramaatilised sarjad ja Netflixi enda toodang, mis on suuresti kaheldava väärtusega.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2022 16:41:11 vasta tsitaadiga

Netflix Actually Lost 200,000 Subscribers in Q1
As if its first subscriber loss in 10 years were not enough, Netflix now forecasts a loss of 2 million global paid subs in Q2.

https://www.indiewire.com/2022/04/netflix-subscribers-q1-2022-earnings-bridgerton-season-2-1234717891/

21 eur kuus on paris krobe, arvestades kesist valikut.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2022 18:24:37 vasta tsitaadiga

misasja 4k on juba 21 euri kuus?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2022 18:29:20 vasta tsitaadiga

Eestis on 12 endiselt
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2022 20:47:01 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
misasja 4k on juba 21 euri kuus?

Jep, 4K pakett on 20.99 ja SD pakett 8.99. Iirimaal siis, eeldasin, et Eestis ka.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2022 22:47:23 vasta tsitaadiga

Eestis 12€ jah, selle raha eest teenust küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2022 10:05:51 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Eestis 12€ jah, selle raha eest teenust küll thumbs_up.gif


Vahest on abiks olla vaene Ida-Euroopa... icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2022 10:58:37 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Eestis 12€ jah, selle raha eest teenust küll thumbs_up.gif


Vahest on abiks olla vaene Ida-Euroopa... icon_smile.gif
Kui netflix kuuleks kuidas meil igasugu hinnad panevad raketina üles ja oleme pmst EU top1 selles vallas siis maksaks meil see juba 40€ kuus icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2022 11:00:53 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Draqula kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Eestis 12€ jah, selle raha eest teenust küll thumbs_up.gif


Vahest on abiks olla vaene Ida-Euroopa... icon_smile.gif
Kui netflix kuuleks kuidas meil igasugu hinnad panevad raketina üles ja oleme pmst EU top1 selles vallas siis maksaks meil see juba 40€ kuus icon_lol.gif


Siis saadaks pikalt küll. Eriti arvestades, et varem lubatud emakeelseid subtiitreid ei paista kuskilt peale mõne üksiku seriaali mõne episoodi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2022 11:11:17 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Draqula kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Eestis 12€ jah, selle raha eest teenust küll thumbs_up.gif


Vahest on abiks olla vaene Ida-Euroopa... icon_smile.gif
Kui netflix kuuleks kuidas meil igasugu hinnad panevad raketina üles ja oleme pmst EU top1 selles vallas siis maksaks meil see juba 40€ kuus icon_lol.gif

No mul mingi aasta tagasi testiti 1 kuu kõrgemat hinda......hea et see ühekordseks jäi
Aga eks nad tõstavad ikka vaikselt varsti

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2022 12:42:33 vasta tsitaadiga

Olen ise nüüd üle aasta kasutanud Braziilia Netflixi, või noh - maksnud nende rahas, siis oli odav, aga paistab, et peab vist iga aasta hakkama hindu üle vaatama, nii nagu äridel kombeks icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Peaks ikka India omale üle minema :
Spoiler Spoiler Spoiler


ülevaade : https://www.comparitech.com/blog/vpn-privacy/countries-netflix-cost/
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2022 13:02:12 vasta tsitaadiga

Selle tabeli järgi on eestis suht hea saadavus jne, hind ka
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2022 13:11:28 vasta tsitaadiga

Reklaamipaketiga peaks ka hea hind tulema.
_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2022 14:24:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Selle tabeli järgi on eestis suht hea saadavus jne, hind ka


The 10 places where Netflix isn’t good value for money

At the other end of the scale are Croatia and Switzerland where none of their plans are cost-effective.
Croatia is the least cost-effective for basic plans with its cost per title ($0.00294) being almost double the average for basic plans ($0.00154). This is in spite of it having the same cost (€7.99) as Estonia et al. Rather, it is its small library that lets it down. With just 2,957 titles in total, Estonia’s Netflix library is nearly 2,500 titles short of the average.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2022 14:47:16 vasta tsitaadiga

Aga vaata eraldi lahtreid, ei ole see olukord nii hull midagi. Lisaks seal hinnangul on kogu kompott kokku.
Lisaks vaata premium plaani, see on täiesti ok. Muu sd ja hd, kes sellest huvitub üldse
Spoiler Spoiler Spoiler


Seal me muu maailma suhtes ikka täitsa tegijad kui vaadata kes topis on icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2022 16:48:31 vasta tsitaadiga

Sel lingil olevast rippmenuust saab riike valida ja all kohe hind muutub vastavalt:
https://help.netflix.com/en/node/24926
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2022 08:31:22 vasta tsitaadiga

Ise lõpetasin tellimuse ära, lihtsalt ei ole enam midagi vaadata - iga aastaga läheb kogum väiksemaks ja rämpsu tuleb juurde (Hispaania ja Itaalia melo-draamad). Nüüd kui ei saa enam "pikendatud perega" lähitulevikus kontot ka enam jagada, siis sai mõõt täis. Juuni kuus tuleb Disney+ Eestis välja, ehk proovin selle ära. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2022 16:58:18 vasta tsitaadiga

End kogetu pohjal:

Amazon Prime on soodsam ja sisaldab palju rohkem kinoklassikuid.
Netflix sarjade poolest voibolla parem? Suht 50/50
Dokumentaalfilmid on molemis paris halvad icon_mad.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 07:58:10 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
End kogetu pohjal:

Amazon Prime on soodsam ja sisaldab palju rohkem kinoklassikuid.
Netflix sarjade poolest voibolla parem? Suht 50/50
Dokumentaalfilmid on molemis paris halvad icon_mad.gif


amazon prime jällegi eestis suht sita valikuga.. ja äpp on räme lägfest, vähemalt minul icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.04.2022 10:35:03 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
SKG kirjutas:
End kogetu pohjal:

Amazon Prime on soodsam ja sisaldab palju rohkem kinoklassikuid.
Netflix sarjade poolest voibolla parem? Suht 50/50
Dokumentaalfilmid on molemis paris halvad icon_mad.gif


amazon prime jällegi eestis suht sita valikuga.. ja äpp on räme lägfest, vähemalt minul icon_lol.gif

Endal ImdbTV ka amazoniga kaasa. Vana head ka vaadata.
Läägib korralikult isegi mu PC peal, neil mingi buhverdamise/alglaadimise jama. Muidu kolisin ka amazoni peale üle jah.(eesti regioonist ei hakka rääkimagi, siis ei saa arvetki maksta)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 17:46:40 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
misasja 4k on juba 21 euri kuus?

Jep, 4K pakett on 20.99 ja SD pakett 8.99. Iirimaal siis, eeldasin, et Eestis ka.

kas SD sisaldab FullHD?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 19:16:44 vasta tsitaadiga

Te ikka teate et chromega netflixis 1080p pilti tegelikult ei näegi ? Edge on praegu vaid mis mängib kõrgemaid resolutsioone õigesti kui 720p.
Redditis oli üsna pikk arutelu selle üle. Seotud widevine krüpteeringuga.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 21:16:34 vasta tsitaadiga

Kas see kehtib ka Microsoft Store'i äpi kohta?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 21:55:25 vasta tsitaadiga

https://help.netflix.com/en/node/23931
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 00:22:19 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas see kehtib ka Microsoft Store'i äpi kohta?


ei äpiga töötab 4k HDR kui monitor toetab ja codeci ostad stores 0.99 senti.
mingi key combinatsioon oli ka et vaadata oma bitrate.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 01:18:13 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:

mingi key combinatsioon oli ka et vaadata oma bitrate.

Ctrl + Shift + Alt + D
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 11:20:16 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas see kehtib ka Microsoft Store'i äpi kohta?

ei

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2022 00:46:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
SKG kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
misasja 4k on juba 21 euri kuus?

Jep, 4K pakett on 20.99 ja SD pakett 8.99. Iirimaal siis, eeldasin, et Eestis ka.

kas SD sisaldab FullHD?

3 paketti:
SD 480p
HD 1080p
4K



Netflix’s ad-supported tier could arrive by end of 2022
https://www.xda-developers.com/netflixs-ad-supported-tier-could-arrive-by-end-of-2022/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 13.05.2022 15:50:00 vasta tsitaadiga

Ausalt ei häiri reklaamid, 30s 2-3x Amazoni imdbPro/freebe all. Samas on valik päris lai vanadel "klassikutel" sarjadel.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2022 15:38:58 vasta tsitaadiga

Tulebki, aga kuupäeva veel pole.

Netflix finally confirms it’s working on a cheaper, ad-supported tier
https://www.xda-developers.com/netflix-confirms-ad-supported-tier/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.06.2022 15:46:29 vasta tsitaadiga

Sobiks, pole midagi iga kuu vaadata, saaks kusagil metsas aega parajaks teha vajadusel...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 16:00:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Aga vaata eraldi lahtreid, ei ole see olukord nii hull midagi. Lisaks seal hinnangul on kogu kompott kokku.
Lisaks vaata premium plaani, see on täiesti ok. Muu sd ja hd, kes sellest huvitub üldse
Spoiler Spoiler Spoiler


Seal me muu maailma suhtes ikka täitsa tegijad kui vaadata kes topis on icon_razz.gif

https://kultuur.postimees.ee/7559619/uuring-naitab-eesti-on-netflixi-tellimiseks-uks-maailma-paremaid-riike
tsitaat:
Eestis leiab Netflixist kokku 6954 sarja või filmi ning kuutasu on 11.98 eurot. See tähendab, et ühe filmi või sarja hind on keskmiselt 0,0017 eurosenti.

Sama tulemusega jagavad Eestiga neljandat kohta Leedu ja Läti, esikohale maandus aga Türgi, kus ühe filmi või sarja keskmine hind kuus on kõigest 0,0011 senti.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 08.07.2022 13:43:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Aga vaata eraldi lahtreid, ei ole see olukord nii hull midagi. Lisaks seal hinnangul on kogu kompott kokku.
Lisaks vaata premium plaani, see on täiesti ok. Muu sd ja hd, kes sellest huvitub üldse
Spoiler Spoiler Spoiler


Seal me muu maailma suhtes ikka täitsa tegijad kui vaadata kes topis on icon_razz.gif

https://kultuur.postimees.ee/7559619/uuring-naitab-eesti-on-netflixi-tellimiseks-uks-maailma-paremaid-riike
tsitaat:
Eestis leiab Netflixist kokku 6954 sarja või filmi ning kuutasu on 11.98 eurot. See tähendab, et ühe filmi või sarja hind on keskmiselt 0,0017 eurosenti.

Sama tulemusega jagavad Eestiga neljandat kohta Leedu ja Läti, esikohale maandus aga Türgi, kus ühe filmi või sarja keskmine hind kuus on kõigest 0,0011 senti.


Selline statistina on ikka ülimõttetu. Vaadata o tglt kauaaegsel kasutajal 0.
Samas Amazonil tilgub midagigi peale.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 14:44:13 vasta tsitaadiga

Mul on sealt alati midagi vaadata ja jääb ajast puudugi veel. Samas need, kes seal tundidepikkuseid maratone teevad, on tõesti hädas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2022 03:44:26 vasta tsitaadiga

Netflix rolls out spatial audio support for select original shows and movies
https://www.xda-developers.com/netflix-spatial-audio-support/

Ei ole veel proovinud, kuid kirjelduse järgi nagu mingi fake surround efekt.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Netflix laienes Eestisse mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.