Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2022 16:46:17 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tuleviku politseionu vaatab sind kõnniteel sõitmas läbi mobla liitreaalsuserakenduse ja kui oled seal punane, laseb su poole EMP.


See totaalne jälgimine riikidele meeldiks ja isegi läänelikus ühiskonnas.
Reaalsuses muidugi ilmselt muud teemat sellega pole, et garantiisse või ka raha eest ametlikku hooldusesse asja pole kui midagi ise tuuninud oled.
Noh jah võivad selle tuunimise muidugi ebamugavaks muuta ehk istutada kuhugigi väga sügavale rauda tarkuse, mis ei lase tootja poolt allkirjastamata softi jookstada. Kuigi selle viimase õiguspärasuses ma pisut kahtlen
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2022 22:18:55 vasta tsitaadiga

Ilm oli ilus ja tõin tõuksi keldrist välja. Kompressoriga lasin rehvidesse 4,5 bar-i rõhku sisse ja tegin väikse tiiru. Töötab. thumbs_up.gif
Suvi võib tulla! icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lancelot
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2022 21:44:28 vasta tsitaadiga

Mind ikka huvitab kas keegi eestimaalastest on sõitnud elektritõuksiga Imotion S1 ja millised on kogemused?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2022 22:17:57 vasta tsitaadiga

lancelot kirjutas:
Mind ikka huvitab kas keegi eestimaalastest on sõitnud elektritõuksiga Imotion S1 ja millised on kogemused?

Nagunaks oli võrduses G-max ja naksti jäi alla ka. Vähem maksad vähem saad. Täna vaataks juba selle Imotion S1 poole. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2022 11:44:58 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Njh peaks saama nii, et vahetad BMSi ja mootori kontrolleri väja?
Konkreetsel tootel muiduigi keerulisem (algoritme ja andureid palju)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2022 23:29:02 vasta tsitaadiga

Sai ka lõpuks üks Minimotorsi pill ära võetud.
Muidu paistab kobe tükk, ent üllatav, et pole mingisugust äppi ega lukustusmehhanismi.

Keegi mingeid häid sõidukindaid oskab soovitada? Poes kohal just erilist valikut polnud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004



Online
sõnum 21.04.2022 23:53:11 vasta tsitaadiga

See on vaid plussiks, et mingit äppi pole ja sinul on oma riista suhtes kontroll. Lukustada tuleb jah, füüsilise lukuga. Alarmiga pidurikettalukk näiteks olevat päris efektiivne.

Kindaid tuleb osta oma käe järgi.. Kadaka tee Motodepoos oli suurim valik mis ma nägin.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2022 08:19:16 vasta tsitaadiga

Tamrexist võib ka kindaid vaadata.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lancelot
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2022 18:28:44 vasta tsitaadiga

Ja ikkagi on kahju et siin ei võta keegi sõna kellel oleks kas Imotion S1 või EMOVE Cruiser kasutuse ja sõidukogemus. icon_rolleyes.gif

Muuseas EMOVE Cruiser on ka äpitu. Samas tõuksil on kaasas korralik võti nagu autudel. icon_smile.gif

Häid sõidukindaid vajaks küll. Selliseid kergeid nahkseid õhulisi ja näpuotsteta. Mul kõik kindad pikkadest sõitudest ära kulunud ja väsinud.

Lisa.
Leidsin veel ühe tõuksimudeli mis sõidab ühe akulaadimisega rohkem maha kui 65km.
21kg 9" ratastega Joyor GS9 75 km (749€) ja 23kg 10" ratastega Joyor Y10 100 km (949€). Neid tõukse müüakse ka Eestis. Joyor kvaliteeti ei tea sest kasutuse infot pole paljuvõitu. Põhiliselt reklaam.
Näiteks Imotion ja EMOVE tõukse kahjuks Eestis ei müüda. EMOVE mujalt lombi tagant ostmine on küllaltki kallis lõbu.

Komistasin ühe USA koduka peale kus saab võrrelda omavahel elektritõukse. Informatiivne.
EMOVE Cruiser vs Joyor Y10 https://volted.io/electric-scooters/comparison/emove-cruiser-vs-joyor-y10

Antud võrdluses on minu teada esmapilgul koheselt nähtavad 3tk typo't. Esiteks Joyor Y10 mõõtmed kokkupandult ei ole 43x 21 x 115 cm vaid on 115 x 21 x 43 cm. Teiseks EMOVE Cruiser aku ei ole 600Wh vaid on 1560Wh. Kolmandaks EMOVE Cruiser akulaadimine ei kesta 6-8h vaid aega läheb 9-12h. Loodame et see kodukas pole täis hulgi spetsifikatsioonide typo'sid.

_________________


viimati muutis lancelot 23.04.2022 14:56:26, muudetud 5 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2022 18:43:48 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


G30LP'le näiteks sobib üsna hästi kryptonite mini-7. Motonetis letikaup, väga hea torukinnitusega ja voltimist ei sega.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 17:02:01 vasta tsitaadiga

Tuttav soovib elektritöuksi osta. 30-40km läbisôitu ja vôimalikult kiiret (30km/h oleks hea)
Hinnapiir 500-600eur. Mida soovitaksite?
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004



Online
sõnum 23.04.2022 21:51:41 vasta tsitaadiga

Selle raha eest saab ainult mingi Xiaomi. Võib-olla tasub kasutatud tõukse vaadata okidokist.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 02:02:24 vasta tsitaadiga

Flab, ninebot max g30 alist tellides saab mingi 600 kopikatega kätte.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lancelot
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 19:26:40 vasta tsitaadiga

Flab, soovitaks kahte mudelit kas Xiaomi Pro 2 või siis Segway Ninebot Max G30 LP.

Näiteks siin on infot nende tõukside kohta.
Xiaomi Pro 2 - https://voltride.com/et/xiaomi-m365-pro-2/
Segway Ninebot Max G30 LP - https://voltride.com/et/segway-ninebot-max-g30lp/

Ja vahest isegi see tõuksimudel GPad Joyride Eco - https://voltride.com/et/elektriline-toukeratas-gpad-joyride-eco/
Kokkuvolditavate lenksudega juhuks kui hoida tõuksi toas ja ei sooviks et tõuks Maarjamaal aastas 8-kuud jõude jalus laiutaks.

Ps! Xiaomi Pro 2 on 8" õhkrehvidega, natsa põrutab sisikonda kui kohtad kergliiklusteel augukesi ja kühmukesi. Segway Ninebot Max G30 LP on 10" õhkrehvidega, kergliiklusteel tunduvalt mugavam sõita.

Minul endal on sõidukogemused Xiaomi Pro 1500km ja Segway Ninebot Max G30 3000km.
Kuid ma ei saa ütlemata jätta järgnevat. Kui Xiaomi Pro 2 tuleb teedel sõites valvsalt sõidusuunal hoida siis Segway Ninebot Max G30 sõidab justkui ise ja viib sind kindlalt sihtpunkti. Xiaomi Pro sõites oli mul ka rohkem liiklusohtlike olukordi (põrutamised teedel, pöörded, manööverdused jne). Kuid mõlemad on head elektritõuksid. icon_smile.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 12:17:01 vasta tsitaadiga

G30LP sõidab 20-25km sõltuvalt tähtede seisust. G30max sõidab jah 30-40km vahele.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2022 11:47:21 vasta tsitaadiga

Üks Xiaomi M365 ei taha pärast talve läbi seismist enam laadida. Hakkab algul laadima, 10-15 min pärast lõpetab. Kui tühjaks sõita (~0,5 km), saab jälle sama palju laadida. Osa elemente on liialt tühjenenud või mingi BMS kala? Peaks eraldi täis laadima või aitab BMS korraks lahti ühendamine? Pole veel lammutanud, võimalik ka, et mingi joode füüsiliselt ära ussitanud.



Ehk üle 157 mAh ei lae ja cell pack'idega paistab nutune pilt.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2022 19:00:59 vasta tsitaadiga

Endal on g30 max olnud juba aasta.. 475euriga sain 300km läbi sõitnud.. Kohe sai ise tehtud soft, sõidab ala kuni 30km.. täisakuga spido järgi max kiirus 36-37kmh.., aga valetab 1.5kmh võrreldes sõprade omadega ülesse...
Hetkel on silma jäänud selline upgrade nagu http://www.scooter-guy.com/index.php/product/ninebot-g30-speed-boost-kit-12v/ 1500 rootsi krooni, hetkel out of stock aga jälgin..
Lisaks pakub sama leht range paketti ka +35km 2900rootsi krooni eest http://www.scooter-guy.com/index.php/product/ninebot-g30-external-battery-range-boost-kit-36v/

Mis arvate nendest upgrade valikutest.. ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2022 19:21:31 vasta tsitaadiga

mõistlikum oleks lihtsalt panna uus 48v aku, speed boost ja range kaks ühes + loomulikult uued elemendid.

aga no peast ei tea mis need rootsi kroonid rublades teevad, nii et krt seda teab. ~200e eest igatahes peaks juba saama päris korraliku 48 akupaki. muidugi see eeldab siis mingit isetegemist ka

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m365
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2021




sõnum 28.04.2022 19:57:54 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
~200e eest igatahes peaks juba saama päris korraliku 48 akupaki. muidugi see eeldab siis mingit isetegemist ka


jep, 200€ eest saab 1kWh korralikke akusid, terve paki saab põhja alla ära peita ja sõiduulatuse 50-60km peale enamvähem täisgaasiga, 15km/h kiirusega sõidab ka 90km maha.
ei ole need isetehtud akud midagi halba, oskajad teevad vähemalt sama ohutuid pakke kui tehases toodetud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2022 23:53:51 vasta tsitaadiga

Tellisin alist nii ette kui ka taha vedrustuse. Kokku läks jämedalt sott.
Ostan homme kohalikust poest kiivri ka, kuna kukun suht tihti. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2022 20:01:39 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Tellisin alist nii ette kui ka taha vedrustuse. Kokku läks jämedalt sott.
Ostan homme kohalikust poest kiivri ka, kuna kukun suht tihti. icon_neutral.gif


Osta siis rulluisu kaitsed ka põlvele, küünarnukile ja randmele, pea pole ainule mis kukkudes viga võib saada kuigi tõsi, muud jäsemed lapitakse enamasti kokku, aga pea puhul ei pruugi see õnnestuda.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2022 22:45:21 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Üks Xiaomi M365 ei taha pärast talve läbi seismist enam laadida. Hakkab algul laadima, 10-15 min pärast lõpetab. Kui tühjaks sõita (~0,5 km), saab jälle sama palju laadida. Osa elemente on liialt tühjenenud või mingi BMS kala? Peaks eraldi täis laadima või aitab BMS korraks lahti ühendamine? Pole veel lammutanud, võimalik ka, et mingi joode füüsiliselt ära ussitanud.



Ehk üle 157 mAh ei lae ja cell pack'idega paistab nutune pilt.


BMSil on vist mingi reset nupp olemas kui googeldada.
Käsitsi elemendid ära mõõta ja viia kõik 4.2V peale. Ka variant vast.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2022 22:39:28 vasta tsitaadiga

Tagaamort tuli kohale. Hiinakas ikka hiinakas. Ideena hea aga no küll ei lähe siit, ja küll ei klapi sealt. Aga elan üle. Pisut pean ise tegema, aga teen ära!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2022 13:21:41 vasta tsitaadiga


See tuunimine on okka maru saske!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2022 13:44:04 vasta tsitaadiga

https://kaup24.ee/et/elektritoukerattad/elektriline-toukeratas-cityway-85-350w-2-tagavararehvi?id=3392952

sellel oskab keegi limiidi maha võtta?
Kahtlen et sellel on softis see kinni. raudselt sinine või valge juhe icon_lol.gif
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2022 14:07:27 vasta tsitaadiga

Huvitav, et huijoomi lubab ainult 100kg, kloonil aga 120kg max.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2022 14:23:55 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Huvitav, et huijoomi lubab ainult 100kg, kloonil aga 120kg max.

Mu Ninebot ütleb ka, et max 100kg aga reaalselt võiks ka 200+ peale astuda ja midagi ei juhtuks, sest ta on, noh tõsine tank!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2022 14:29:54 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Huvitav, et huijoomi lubab ainult 100kg, kloonil aga 120kg max.


kloonil on müües 120kg lubatud, karbil ka 120kg.
Kuid tõuksi kõhu all oleval kleepsul kirjas 100kg

Mind üllatas kuidas selline käkk kiiruse ülesse võttis.

Mul ennem oli mingi suur 1500eur beaster scooter ja see läks umbes sama kiirelt ülesse (vahe lihtsalt selles et see suutis mingi 70-ni välja lasta)
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004



Online
sõnum 15.05.2022 19:52:25 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
rex kirjutas:
Huvitav, et huijoomi lubab ainult 100kg, kloonil aga 120kg max.

Mu Ninebot ütleb ka, et max 100kg aga reaalselt võiks ka 200+ peale astuda ja midagi ei juhtuks, sest ta on, noh tõsine tank!

Suuresti on kaalupiirangud rehvidest. 8" õhkkumm läheb juba ainuüksi vaatamise peale katki ning isegi korralikku rõhku on raske sisse saada, sest vooliku ärakruvimise hetkedel võib juba baar beist või kaks välja visiseda, kui ettevaatlik ei ole ning nobedalt ei tee.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2022 20:32:30 vasta tsitaadiga

Boldile plusspunktid, et sel kevadel pole enam neid madalal ratta kohal oleva nõmedalt pimestava esitulega versioone tänavale toodud. Loodetavasti müüdi Aafrikasse.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2022 21:24:01 vasta tsitaadiga

sigakoer kirjutas:
SSD kirjutas:
rex kirjutas:
Huvitav, et huijoomi lubab ainult 100kg, kloonil aga 120kg max.

Mu Ninebot ütleb ka, et max 100kg aga reaalselt võiks ka 200+ peale astuda ja midagi ei juhtuks, sest ta on, noh tõsine tank!

Suuresti on kaalupiirangud rehvidest. 8" õhkkumm läheb juba ainuüksi vaatamise peale katki ning isegi korralikku rõhku on raske sisse saada, sest vooliku ärakruvimise hetkedel võib juba baar beist või kaks välja visiseda, kui ettevaatlik ei ole ning nobedalt ei tee.


Vale, minul küll ei olnud mitte mingit probleemi. veel kontrollisin 2x üle eraldi palju rõhku sees on icon_smile.gif
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 00:14:51 vasta tsitaadiga


Tuli veel jäänud, siis on selle asjaga korras! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004



Online
sõnum 16.05.2022 08:38:35 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Vale, minul küll ei olnud mitte mingit probleemi. veel kontrollisin 2x üle eraldi palju rõhku sees on icon_smile.gif

Ega kohe pealeastumise peale kumm katki ei lähe, aga pikalt ikkagi üle äärekivide jne sõites raske kaalu all vastu ei pea. Enamus tõsiseid tõuksivalmistajaid kasutavad 8" tõuksidel seepärast vähemalt tagumise, rohkem koormatud ratta all täiskummist rehvi. See on küll ebamugavam, halvema pidamise ja muude varjukülgedega, aga vähemalt ei lähe kohe katki.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 09:01:56 vasta tsitaadiga

Mulle tundub ka 10 tolli väike. 8 on ikka väga väike. Meil need teed ei ole ju head ja kive täis. Ei teagi kui suur see ratas olema peaks. Ma ise sooviks, et vähemalt esimene üle 10-ne tolli oleks. Palju mugavam ja turvalisem oleks!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 09:59:34 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
https://kaup24.ee/et/elektritoukerattad/elektriline-toukeratas-cityway-85-350w-2-tagavararehvi?id=3392952

sellel oskab keegi limiidi maha võtta?
Kahtlen et sellel on softis see kinni. raudselt sinine või valge juhe icon_lol.gif


Igatahes ma olen meeldivalt ülaltanud et selline odav käkk on suhtkoht normaalne.

Suudab 100kg vabalt mäest ülesse vedada ja on üli kerge. Käe pidemed võiksid olla laiemad.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 12:22:52 vasta tsitaadiga

Suurem ratas on muidugi ägedam, aga lõpuks jõuame nii el jalgratta või mootorrattani välja. "Tõuks" on ikkagi kerge ja kompaktne kompromiss. M365 pro tundub siiani veel suht ok. Teoorias saaks 10" rehvid ka peale tõmmata, aga pole liiga oluline tundunud.

Räägime siis ratta välismõõdust, eksole, kuna mingite rollerite veljemõõt algab vist ka seal 12" kandis, aga sinna tuleb rehv juurde.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lancelot
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 18:26:59 vasta tsitaadiga

Sai siis nüüd endale soetatud uus juba kolmas elektritõuks. Läbi tuhandete kilomeetrite ära proovitud tõuksid Xiaomi Mi Pro ja Ninebot Max G30. Hetkel siis on kord uue tõuksi Joyor Y10 käes (hea veel et tõuksi mudel polnud 2022 ebapopulaarse tähega Z10...). Läbisõit kõigest 260km. Maarjamaa kevadised sõiduilmad on nii tuulised, karged ja nutused. Kuna eelmised tõuksid läbisid minu jaoks liiga lühikesi vahemaid siis saigi panus tehtud EU hispaanlste Joyor Y10'le. Maksin selle tõuksi eest 1000€.

Algselt rihtisin ma USA elektritõuksi EMOVE Cruiser (hea ja kiidetud ning kallis mudel!). Isegi pöördusin läbi e-posti küsimusega USA ja Inglismaa EMOVE Cruiser müüjate poole. Kuu aega ootasin pikisilmi vastust kuid kaupmeestelt kahjuks seda ei tulnudki. Kuna EU seda tõuksi ei müü siis oleks selline tõuks Eestis koos tolli- ja käibemaksuga läinud mulle maksma kusagil 1800€+. Mis seal siis ikka, põrmustus minu "ameerika unelm"! Minu raha jäi EU välistel tõuksi kaupmeestel saamata. Eelistasin olude sunnil kodumaist ehk siis EU tõuksi.

Tuleb tunnistada et alguses oli mul Joyor Y10 ostu puhul kõhklusi ja kahtlusi. Eriti just aku ja läbisõidu võimekuse suhtes. Internetis on reiting'ut ja juttu tõuksist suht vähevõitu. Pealegi on väga vastuolulised väited tõuksi ühekordse vahemaa läbisõidus. Üks väidab et korraga katad vahemaa 70km, teine et 80km ja komas et 100km. Isegi üks teadjam tehnikahuviline tuttav ütles kaheldes mulle:"Mees, sellise tõuksiga veered heal juhul 70km kaugusele!..." Minul oli uue tõuksi ostu puhul kaks tähtsat faktorit: ühekordne läbisõit (80km+) ja kaal (kuni 25kg). Kuna selles pildis hulgi erilisi valikuid pole siis tuli valida ja otsustada.

Joyor Y10 riistvaralised näitajad:
Kaal - 25kg
Aku - 1248 Wh (48V 26Ah)
Aku laadimine - 10-15h
Võimsus - 500W
1x max. läbisõit - 80-100km (tehase väide!)
10" - õhkrehvid (tagavedu)
pardakompuuter - 3-käiku: 1 - 10-11 km/h, 2 - 20-21 km/h, 3 - 25-26 km/h (nutitelo äpitu!)
Pidurid - mehaanilised esi- ja tagapidurid
Mõõtmed: kokkupandult 120x25x46cm, lahtivõetult 115X21X43cm
Sõitja max. kaal - 120kg

Tõuks püsib sõites teel kindlalt. Olemas on ees- ja tagaamordid kuigi mina oma 75kg nende otstarbekust sõites eriti ei taju.

Kuid tõuksil on featuure mis mulle isiklikult erilist muljet ei avalda.
Milleks mulle amordid kui sõidan sirgetel kergliiklusteedel. Kas vajaksin kokkupandavat lülilist lenksu millel pärast igat 30km läbisõitu tuleks aina uuesti väikese kuuskant võtmega üle timmida kruvivedrud et kõrvaldada järjekordne sulnis lenksu lõtk. Muidugi saab sõita ka koos lenksu lõtkuga. Midagi erilist sellest ju ei juhtu. Pigem on see vast selline isiklik perfektsionistlik maitse küsimus. Kas kergelt logiseb või mitte. Saan aru nii et selliste lülilenksude puhul polegi võimalik lõplikult lahti saada lenksu lõtkust? Mis liigub see põrub kindlasti lahti.

Tuleb tunnistada et tõuksi kaal 25kg on ikkagi tassimiseks mööda korruseid ebameeldiv ja raskevõitu. Selle tõuksi puhul pole kohti kust korralikult kinni haarata, metall on libe, tõuks kandilisevõitu kohmakas. Näiteks sisult samas kaalus Ninebot Max G30 oli kergem haarata ja seega tassida. Joyor Y10 lihasejõul transportimiseks tuleb kasuks ja kindlustuseks eelnev regulaarne tervisesport. Vastasel juhul lõppeb tõuksiga treppidel kakerdamine ja ponnistus kas kõhusonga, selja- või liigestenihestusega. Hobi võib nõuda tervise ohvreid. Mehaanilised käsipidurid millegipärast pidurdades kiiksuvad, prääksuvad ja vinguvad (Ninebot Max G30 olid käsipidur sisult hääletu). Vahest see peabki nii olema sest minust mööda sõitvatel autodel pidurid laulavad samaselt. Iga tõuksi pidurdus on kaugele kuulda ja mina olen kõigile nähtav. icon_cool.gif

NB! Kogu selle lohiseva jutu peale nüüd kõige tähtsam punkt. Kui palju suudab hispaanlaste Joyor Y10 ühe akulaadimisega läbida kilomeetreid?
Testisin selle ära mai alguses. Mina suutsin 75kg ja keskmise sõidukiirusega 20-21 km/h Tallinna lähiümbruse tasastel kergliiklusteedel läbida jutti 112km.
Akut jäi veel alles pärast sõitu kusagil 30%. Samas ma ei tea veel kuidas liiguks tõuks 5-10% akuga. Tuleks millalgi lõplikult ära testida.

112km sõit kestis oma 7h. Kiirus mind ei eruta pigem kulgevad kauged vahemaad. icon_smile.gif
Manus
1x läbisõit 112km - U-46.0V
1x läbisõit 112km - U-46.0V
1x läbisõit 112km
1x läbisõit 112km


_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 23:19:42 vasta tsitaadiga

Ega üksiku 24-kilose sangpommiga pole tõesti mõnus viiendale ronida. Kahega on mugavam. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004



Online
sõnum 18.05.2022 07:43:21 vasta tsitaadiga

lancelot kirjutas:

NB! Kogu selle lohiseva jutu peale nüüd kõige tähtsam punkt. Kui palju suudab hispaanlaste Joyor Y10 ühe akulaadimisega läbida kilomeetreid?
Testisin selle ära mai alguses. Mina suutsin 75kg ja keskmise sõidukiirusega 20-21 km/h Tallinna lähiümbruse tasastel kergliiklusteedel läbida jutti 112km.
Akut jäi veel alles pärast sõitu kusagil 30%. Samas ma ei tea veel kuidas liiguks tõuks 5-10% akuga. Tuleks millalgi lõplikult ära testida.

112km sõit kestis oma 7h. Kiirus mind ei eruta pigem kulgevad kauged vahemaad. icon_smile.gif

See on ikka kõva saavutus, kuigi tõenäoliselt demonstreerib rohkem Sinu kannatust kui tõuksi parameetreid. icon_biggrin.gif Sa oled ka vist esimene inimene kes leiab et tõuksile amordid üleliiast on.

Miks selle tassimine nii raske on, kas kokkuvolditud posti ei anna sellel käepidemena kasutada?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 18.05.2022 10:18:54 vasta tsitaadiga

Siledal teel sõites pole loomulikult amorte vaja, aga siledate teede vahel on tavaliselt äärekivid jms mis ilma amortideta hooga otsa rammides rehvid kiiresti puruks lööks. Amordid kaitsevad rehve ja sõitjat ennast.
Vaatan et minu tõuksil suht sama kujuga post ehk eespool on teravam kuna sinna peidetud kaabeldus. Mina keeran postist üles tõstmiseks lenksu lõpuni välja ja siis on mugavam tassida, ei ole käel valus. Pealegi sõidan enamasti rattakinnastega ja kindaga tõsta on mugavam.
Lahtipõruvatest lenksu kruvidest on siin korduvalt juttu olnud. Ise toimetasin selle video järgi https://www.youtube.com/watch?v=ObhS1fe2e_U ja poole tunniga oli asi korras. Pidurid on samuti reguleeritavad nagu tavalisel odavamate piduriketastega rattal
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2022 10:55:56 vasta tsitaadiga

lancelot kirjutas:
Sai siis nüüd endale soetatud uus juba kolmas elektritõuks. Läbi tuhandete kilomeetrite ära proovitud tõuksid Xiaomi Mi Pro ja Ninebot Max G30. Hetkel siis on kord uue tõuksi Joyor Y10 käes (hea veel et tõuksi mudel polnud 2022 ebapopulaarse tähega Z10...). Läbisõit kõigest 260km. Maarjamaa kevadised sõiduilmad on nii tuulised, karged ja nutused. Kuna eelmised tõuksid läbisid minu jaoks liiga lühikesi vahemaid siis saigi panus tehtud EU hispaanlste Joyor Y10'le. Maksin selle tõuksi eest 1000€.

Algselt rihtisin ma USA elektritõuksi EMOVE Cruiser (hea ja kiidetud ning kallis mudel!). Isegi pöördusin läbi e-posti küsimusega USA ja Inglismaa EMOVE Cruiser müüjate poole. Kuu aega ootasin pikisilmi vastust kuid kaupmeestelt kahjuks seda ei tulnudki. Kuna EU seda tõuksi ei müü siis oleks selline tõuks Eestis koos tolli- ja käibemaksuga läinud mulle maksma kusagil 1800€+. Mis seal siis ikka, põrmustus minu "ameerika unelm"! Minu raha jäi EU välistel tõuksi kaupmeestel saamata. Eelistasin olude sunnil kodumaist ehk siis EU tõuksi.

Tuleb tunnistada et alguses oli mul Joyor Y10 ostu puhul kõhklusi ja kahtlusi. Eriti just aku ja läbisõidu võimekuse suhtes. Internetis on reiting'ut ja juttu tõuksist suht vähevõitu. Pealegi on väga vastuolulised väited tõuksi ühekordse vahemaa läbisõidus. Üks väidab et korraga katad vahemaa 70km, teine et 80km ja komas et 100km. Isegi üks teadjam tehnikahuviline tuttav ütles kaheldes mulle:"Mees, sellise tõuksiga veered heal juhul 70km kaugusele!..." Minul oli uue tõuksi ostu puhul kaks tähtsat faktorit: ühekordne läbisõit (80km+) ja kaal (kuni 25kg). Kuna selles pildis hulgi erilisi valikuid pole siis tuli valida ja otsustada.

Joyor Y10 riistvaralised näitajad:
Kaal - 25kg
Aku - 1248 Wh (48V 26Ah)
Aku laadimine - 10-15h
Võimsus - 500W
1x max. läbisõit - 80-100km (tehase väide!)
10" - õhkrehvid (tagavedu)
pardakompuuter - 3-käiku: 1 - 10-11 km/h, 2 - 20-21 km/h, 3 - 25-26 km/h (nutitelo äpitu!)
Pidurid - mehaanilised esi- ja tagapidurid
Mõõtmed: kokkupandult 120x25x46cm, lahtivõetult 115X21X43cm
Sõitja max. kaal - 120kg

Tõuks püsib sõites teel kindlalt. Olemas on ees- ja tagaamordid kuigi mina oma 75kg nende otstarbekust sõites eriti ei taju.

Kuid tõuksil on featuure mis mulle isiklikult erilist muljet ei avalda.
Milleks mulle amordid kui sõidan sirgetel kergliiklusteedel. Kas vajaksin kokkupandavat lülilist lenksu millel pärast igat 30km läbisõitu tuleks aina uuesti väikese kuuskant võtmega üle timmida kruvivedrud et kõrvaldada järjekordne sulnis lenksu lõtk. Muidugi saab sõita ka koos lenksu lõtkuga. Midagi erilist sellest ju ei juhtu. Pigem on see vast selline isiklik perfektsionistlik maitse küsimus. Kas kergelt logiseb või mitte. Saan aru nii et selliste lülilenksude puhul polegi võimalik lõplikult lahti saada lenksu lõtkust? Mis liigub see põrub kindlasti lahti.

Tuleb tunnistada et tõuksi kaal 25kg on ikkagi tassimiseks mööda korruseid ebameeldiv ja raskevõitu. Selle tõuksi puhul pole kohti kust korralikult kinni haarata, metall on libe, tõuks kandilisevõitu kohmakas. Näiteks sisult samas kaalus Ninebot Max G30 oli kergem haarata ja seega tassida. Joyor Y10 lihasejõul transportimiseks tuleb kasuks ja kindlustuseks eelnev regulaarne tervisesport. Vastasel juhul lõppeb tõuksiga treppidel kakerdamine ja ponnistus kas kõhusonga, selja- või liigestenihestusega. Hobi võib nõuda tervise ohvreid. Mehaanilised käsipidurid millegipärast pidurdades kiiksuvad, prääksuvad ja vinguvad (Ninebot Max G30 olid käsipidur sisult hääletu). Vahest see peabki nii olema sest minust mööda sõitvatel autodel pidurid laulavad samaselt. Iga tõuksi pidurdus on kaugele kuulda ja mina olen kõigile nähtav. icon_cool.gif

NB! Kogu selle lohiseva jutu peale nüüd kõige tähtsam punkt. Kui palju suudab hispaanlaste Joyor Y10 ühe akulaadimisega läbida kilomeetreid?
Testisin selle ära mai alguses. Mina suutsin 75kg ja keskmise sõidukiirusega 20-21 km/h Tallinna lähiümbruse tasastel kergliiklusteedel läbida jutti 112km.
Akut jäi veel alles pärast sõitu kusagil 30%. Samas ma ei tea veel kuidas liiguks tõuks 5-10% akuga. Tuleks millalgi lõplikult ära testida.

112km sõit kestis oma 7h. Kiirus mind ei eruta pigem kulgevad kauged vahemaad. icon_smile.gif


Mul on selle mingi kauge sugulane- Gpad Joyride aka. Joyor X5S kloon/rebrand tundub. Õnneks võtsin fix/lülideta lenksu variandi, ühte loksu veel lisaks ei ole vaja. icon_biggrin.gif Minu omal see tõuksi enda kokkuvoltimismehhanism on algusest peale ligadi-logadi, lisaks esirattas/"amordi"torus lõtk sees. Pidurdamine ka üsna sant olnud algusest peale. Üldiselt koostekvaliteet üsna kehv, aga samas pean kiitma, et elektrooniline pool on siiani vastu pidanud, päris korralikult vatti ja vihma saanud paari aasta jooksul.

Kui sa endal ühe juhtme läbi lõikad, peaksid piiraja ka maha saama ja 35-40kmh kätte saama, aga kui kiirus ei huvita siis pole mõtet mässata. icon_smile.gif

Amortidest ja rehvidest rääkides, mina näiteks ei ole suutnud oma vedrustuseta (see esi"amort" on rohkem stiili jaoks minu omal) tõuksil siiamaani tehase esirehvi katki sõita. Hoian seal ~2.2 bari ja kaalu 90kg +riided. Väga kõrgeid/teravaid äärekivisid loomulikult väldin, aga kuni ~2cm kõrgedest sõidan hooga üle. Pigem on valus seda logiseva esiotsa plaksumist-põrutamist kuulda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 14:35:12 vasta tsitaadiga


Saabus siis esiamort hiinamaalt.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2022 23:06:38 vasta tsitaadiga

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/120010376/ahastuses-lugeja-kaotage-need-jubedad-toukerattad-ma-ei-julge-enam-tanaval-jalutadagi
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2022 08:25:20 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
https://naistekas.delfi.ee/artikkel/120010376/ahastuses-lugeja-kaotage-need-jubedad-toukerattad-ma-ei-julge-enam-tanaval-jalutadagi

Mingi vanamutt hakkas undama. Las undab. Ei midagi erilist. Eks varem oligi muru rohelisem ja taevas sinisem. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.05.2022 08:43:22 vasta tsitaadiga

Õiget juttu räägib. Paljud ei võta ajusid kaasa kui sõitma lähevad
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2022 08:52:04 vasta tsitaadiga

Autojuhtidega sama ja oht suurem.
Keelame kõik ära linnas thumbs_up.gif
Eriti arvestades, et autorooli ei või niisama hüpata aga ikka ollakse roolis idikad.

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2022 08:57:32 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Õiget juttu räägib. Paljud ei võta ajusid kaasa kui sõitma lähevad

Ah mis õige. Draama kuninganna! Jah eks ikka on igast idikaid ka, aga nii on see ikka olnud. Ega tõuks selles süüdi pole!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004



Online
sõnum 26.05.2022 09:00:08 vasta tsitaadiga

Kalamajja on vaja vaid kergliiklusele pühendatud tänavat IMO. See ja Nõmme/Hiiu (v.a. see Paldiski maanteeni viiv kergliiklusmagistraal) tänavad ongi kõige vastikumad kohad kus tõuksiga sõita. Ega keegi ei tahagi jalakäijatega samu kitsaid kõnniteid jagada.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2022 09:03:14 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Janis kirjutas:
Õiget juttu räägib. Paljud ei võta ajusid kaasa kui sõitma lähevad

Ah mis õige. Draama kuninganna! Jah eks ikka on igast idikaid ka, aga nii on see ikka olnud. Ega tõuks selles süüdi pole!


Kui keelaks tõuksidel kõnniteel sõitmise ära ja sunniks neid sõiduteel sõitma, siis oleks see teema vist täis kiunu kuidas autod tõuksist üle tahavad sõita.
Tõuksi koht oleks tegelikult jalgrattateel, aga neid meil paraku praktiliselt ei ole ja sellest need probleemid algavad.
Leidub ka idikaid, aga ohtlikud need tõuksid kõnniteel on kuna ilmselgelt ei osta keegi tõuksi selleks, et sellega jalakäija kiirusel kulgeda.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2022 15:14:24 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, kas tõesti on raske vastav trajektoor ja kiirus inimestest möödudes valida?
Tundub, et osad mammid on boldi-m*nnide poolt ära traumeeritud küll, lähenen tõuksiga tagantpoolt, valin juba möödumisek nii suure kaare kui võimalik ja nii kui kuulevad elektrimootori kerget undamist, jäävad paaniliselt seisma ja vaatavad 360 kraadi läbi kõik. Kõige hullem on see, kui taha vaatamiseks astutakse meeter kõrvale ehk otse ette, kui peaks kõrvalt lähedalt mööda sõitma. Sellepärast hoian pigem mitu meetrit külgvahet, kui võimalik.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.