Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.04.2022 12:59:33 vasta tsitaadiga

Nii küll ei tohiks juhtuda
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 13:02:48 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kunagi katsetasin ka, rool läks lukku blink.gif

Üks nõks vaid, mitte täispööre.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 13:08:31 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kunagi katsetasin ka, rool läks lukku blink.gif

Siksil läheb rool lukku, kui süüde väljas?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 19.04.2022 13:22:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Kunagi katsetasin ka, rool läks lukku blink.gif

Siksil läheb rool lukku, kui süüde väljas?
ju ta võttis võtme välja
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 15:23:19 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu mõistlik tegevus.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 15:29:49 vasta tsitaadiga

Miks ma pean bensiiniga silindreid jahutama, kui 100 + sees icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 16:30:15 vasta tsitaadiga

Ära sõida siis nii kiiresti
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 17:13:06 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Miks ma pean bensiiniga silindreid jahutama, kui 100 + sees icon_rolleyes.gif

https://youtu.be/xnR1oj8crCU?t=404

Kui on juutuubis, juu siis on tõsi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 17:57:12 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Miks ma pean bensiiniga silindreid jahutama, kui 100 + sees icon_rolleyes.gif

Osta siis moodsam auto mis ei pritsi kütsi peale kui pedaali ei vajuta

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 18:06:21 vasta tsitaadiga

Sama moodne, kui Sul. GM sissepurse ja puha icon_eek.gif Made in USA icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 19:25:41 vasta tsitaadiga

Ja kulutab bensiini kui gaasi lahti lased allamäge veeredes? icon_eek.gif

Isegi 80ndate k-jetid, millel ei olnud mingit aju, oskasid kütuse siis kinni keerata.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 19:47:13 vasta tsitaadiga

Mootor ju pidurdab siis käiguga ja liitri õli põletab ka ära 10000 km jooksul icon_redface.gif
Soomes, Rootsis ja Norras saab veereda kilomeetrite kaupa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 20:08:14 vasta tsitaadiga

misasja sa mähid? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 20:10:55 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Mootor ju pidurdab siis käiguga ja liitri õli põletab ka ära 10000 km jooksul icon_redface.gif
Soomes, Rootsis ja Norras saab veereda kilomeetrite kaupa thumbs_up.gif
Ja selline on kutseline juht icon_lol.gif
Vaata, et sa vastassuunas parklast välja ei sõida oma väljalülitatud mootoriga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 20:21:44 vasta tsitaadiga

BrutaH kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Mootor ju pidurdab siis käiguga ja liitri õli põletab ka ära 10000 km jooksul icon_redface.gif
Soomes, Rootsis ja Norras saab veereda kilomeetrite kaupa thumbs_up.gif
Ja selline on kutseline juht icon_lol.gif
Vaata, et sa vastassuunas parklast välja ei sõida oma väljalülitatud mootoriga.


Kui laevast maha saan siis panen kaamera filmima, mida kutselise juhi reka käikudega teeb. Ise teeb!
Te võite piixu minna oma vastassuunaga!
https://www.google.com/maps/@67.2727677,15.3981554,3a,48.6y,55.1h,89.21t/data=!3m6!1e1!3m4!1sLGSS_-iaNVHiOLNXaSEt7A!2e0!7i16384!8i8192
Kes on vastassuunas, kes on õiges suunas?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2022 09:09:16 vasta tsitaadiga

Alexela bronnib nüüd 200€, saavad kõik paagi täis ühe korraga kel ennem limiidist puudu jäi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2022 13:27:58 vasta tsitaadiga

Mul paari erineva kütusefirma enda krediitkaardid olemas, pole mingi broneerimisega probleemi ja võta kasvõi terve kuuliimidi jagu kütust korraga.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.04.2022 13:37:09 vasta tsitaadiga

Jetoilis broneerib nüüd 150€ aga noh.. mul ei broneeri endiselt kuskil midagi.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2022 14:20:51 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Mul paari erineva kütusefirma enda krediitkaardid olemas, pole mingi broneerimisega probleemi ja võta kasvõi terve kuuliimidi jagu kütust korraga.

pole kreditkasi, las bronnivad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 11:44:26 vasta tsitaadiga

Alexela soodustus on ära kadunud. Enam polegi 98 sama hinnaga nagu 95, kui soodukat kasutada. 12 sendise allahindluse asemel saab 98 hoopis 7 sendiga thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 12:33:37 vasta tsitaadiga

Käisin ka serjoogas viipevabalt tankimas. Äppis kaart seotud ja ei saanud nagu mingit soodukat, paistis täitsa postil olev number vastu thumbs_down.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 13:25:56 vasta tsitaadiga

Mis asi on serjooga? Circle K? icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 15:03:23 vasta tsitaadiga

Nagu laurx juba. Loe ja ürita aru saada icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.04.2022 17:11:39 vasta tsitaadiga

Nii väike aju..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 18:54:06 vasta tsitaadiga

Tundub jah, et väike aju kui kirjutada ei mõista
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 19:28:14 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Alexela soodustus on ära kadunud. Enam polegi 98 sama hinnaga nagu 95, kui soodukat kasutada. 12 sendise allahindluse asemel saab 98 hoopis 7 sendiga thumbs_down.gif


Äpiga -10s peaks seal olema praegu. Et tasub 95’te vôtt.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 23.04.2022 22:00:02 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Betamax kirjutas:
Alexela soodustus on ära kadunud. Enam polegi 98 sama hinnaga nagu 95, kui soodukat kasutada. 12 sendise allahindluse asemel saab 98 hoopis 7 sendiga thumbs_down.gif


Äpiga -10s peaks seal olema praegu. Et tasub 95’te vôtt.

Peaks või on? Ma pole kirja saanud, veebruaris veel sain. Tavaliselt ostan mujalt, suure soodustuse puhul Alexelast. Võibolla pole oluline klient enam.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 22:28:51 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
Flab kirjutas:
Betamax kirjutas:
Alexela soodustus on ära kadunud. Enam polegi 98 sama hinnaga nagu 95, kui soodukat kasutada. 12 sendise allahindluse asemel saab 98 hoopis 7 sendiga thumbs_down.gif


Äpiga -10s peaks seal olema praegu. Et tasub 95’te vôtt.

Peaks või on? Ma pole kirja saanud, veebruaris veel sain. Tavaliselt ostan mujalt, suure soodustuse puhul Alexelast. Võibolla pole oluline klient enam.
fecaris kirjas
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 19:39:36 vasta tsitaadiga

Tankisin viimast korda tsirkus kaas äpiga, enam ei tangi kuniks see ,logi panka porr ära lõppeb icon_mad.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 20:01:18 vasta tsitaadiga

Vaheta panka ja korras. Mingi sitt pank sul.

Swedbank ja LHV - 0 probleeme, Circle K ei küsi panka sisselogimist.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 20:58:16 vasta tsitaadiga

Ma tegin spetsjomm LHVs kütsikonto selleks icon_razz.gif + virtuaalne kaart otsa ja timm.
Muidugi mul oli LHV konto varem ka olemas.

Huvitav muidugi, SEB-i puhul alexelas pole sellist porri icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 10:00:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav muidugi, SEB-i puhul alexelas pole sellist porri

Täpselt, pole jama. Ses suhtes siin on mingi kamm tsirkus k-l pangaga.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2022 11:21:34 vasta tsitaadiga

Gooil ka firmakaardi ale -8s/l peale teinud. Diisl 1,689.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 17:47:38 vasta tsitaadiga

nestes on diisel sendi kallim, kui 98 icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 17:58:46 vasta tsitaadiga

pead siis benaliikurile üle kolima
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2022 06:26:10 vasta tsitaadiga

Või tanklat vahetama.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2022 07:51:52 vasta tsitaadiga

hetkel pole paremat tanklat leidnud icon_redface.gif icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2022 08:44:24 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
nestes on diisel sendi kallim, kui 98 icon_rolleyes.gif


Jälle ostsid MY diislit või?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2022 10:06:10 vasta tsitaadiga

Hiid, osta kaks autot omale. Siis saad valida, kumba tangid. Vastavalt sellele, kumb küte odavam.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2022 11:32:58 vasta tsitaadiga

nii teengi ju doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2022 11:50:09 vasta tsitaadiga

Tassid kogu aeg kola ühest autost teise?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2022 12:04:39 vasta tsitaadiga

Hübriidid, paneb diislit/bensiini pooleks.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2022 12:24:39 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Tassid kogu aeg kola ühest autost teise?

teen erinevaid sõite, ühega kirikusse, teisega tööle icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2022 15:15:12 vasta tsitaadiga

20 liitrit veel paagis, ehk varsti tuleb tankida. Ei teagi kumba võtta, kas käibemaksuvaba valget või käibekaga sinist. icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2022 18:42:58 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Vaheta panka ja korras. Mingi sitt pank sul.

Swedbank ja LHV - 0 probleeme, Circle K ei küsi panka sisselogimist.


Sirkli Easy Fuel äpiga ei küsinud ka SEB mingit autentimist. Tegi makse ära, nii et ei saanud arugi. Alles SEB äpist vaadates nägin, et makse oli tehtud juba.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2022 19:03:50 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
elukaz kirjutas:
Tassid kogu aeg kola ühest autost teise?

teen erinevaid sõite, ühega kirikusse, teisega tööle icon_razz.gif


Diisel kallis siis kirikusse minek thumbs_up.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 06:27:25 vasta tsitaadiga

1.669
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 19:58:45 vasta tsitaadiga

Easy Fuel'i kasutamise esimesel katsel oli mul tõrge: jäin seisma tankuri juures, kus puudus 95 Miles Plus, mida just siis soodukaga pakuti. Äpp muidugi kohe bronnis selle tankuri mulle ja jäi ise ootama, et sealt tankima hakkaksin.
Mina aga veeresin järgmise tankuri juurde, kust soovitud kütust ka saab. Ja sellest Easy Fuel ilmselt enam aru ei saanud, oli lukustunud selle tankurinumbri peale, kus ma algselt peatusin. Käsitsi tühistamise võimalust ka näha polnud kusagil.
Sealt järgmisest tankurist tankimiseks pidin kasutama "tavalist äppi". Easy Fuel tühistas bronni ja läks "lukust lahti" alles pärast tanklast lahkumist.
Õnneks keegi selle bronnitud tankuri juurde tankima vahepeal ei sõitnud, oleks minu arvelt ilmselt kütust saanud icon_rolleyes.gif

Teisel katsel eelmisel nädalal töötas Easy Fuel nii märkamatult, et ei osanud oodatagi. Nimelt siis tagurdasin tankuri juurde, sest edaspidi sõites oleks vaba tankur valele poole jäänud. Autost välja astudes leidsin tankuri ekraanilt juba teate, et käib mobiilne tankimine.
Tankisin, panin püstoli ära ja mõtlesin, et kuidas ma aru saan, et kütuse eest makstud on eusa_think.gif. Äpp pangas autentimist ei küsinud, maksmisest märku kohe ka ei andnud, tankuri ekraan ka midagi ei öelnud.
Vaatasin SEB äpist, et värskelt on sirkli makse tehtud, siis juba näitas ka Easy Fuel oma kviitungi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 23:41:04 vasta tsitaadiga

Jube paanika majandus teil, koguaeg panga äpid ja asjad lahti. Hea, kui mul kord kuus tuleb meelde netipangas käia
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2022 10:37:30 vasta tsitaadiga

EASY FUEL äpp-ga -8s/L hetkel. 2 kabanossi hoiab paagitäielt kokku. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.