Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1157, 1158, 1159 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 08.04.2022 00:32:18 vasta tsitaadiga

Ma olen ilmselt väga paranoiline, kuid ma eeldan, et sisuliselt midagi ei muutu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 08.04.2022 09:17:00 vasta tsitaadiga

Vene server oli küll 70-75% mängijatest, kuid arvestades elatustasemete vahet, siis palju sealt raha peale voolas? icon_rolleyes.gif

Niipalju võiks WG teha, et võimaldada mitte Venemaal/Valgevenes paiknevatel mängijatel oma konto üle tuua EU serverisse

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.04.2022 09:42:13 vasta tsitaadiga

Mõni vahefirma vahel ei muuda sisu, ammugi suhtumist.
See vene mängijate käitumislaad on ikka müstiline... ei aita kuidagi et kuskil EL elab...
//
Ehk see märkus õige, et kontot üle viia ei tohiks saada.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 08.04.2022 10:53:07 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
Vene server oli küll 70-75% mängijatest, kuid arvestades elatustasemete vahet, siis palju sealt raha peale voolas? icon_rolleyes.gif

Niipalju võiks WG teha, et võimaldada mitte Venemaal/Valgevenes paiknevatel mängijatel oma konto üle tuua EU serverisse

Servereid ei panda kinni vaid kontorid suletakse Valgevenes ja Venemaal

tsitaat:
effective March 31, it had transferred the business of operating its games in Russia and Belarus to Lesta Studio, a Russian developer that Wargaming acquired in 2011, but which “is no longer affiliated with Wargaming,” according to the statement. The games will remain available in Russia and Belarus under Lesta’s ownership.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005




sõnum 08.04.2022 15:55:22 vasta tsitaadiga

Kuna igasugune huvi selle mängu vastu on kadunud siis on pakkuda üks konto. Kõik tech treed lahti grinditud ja tier X välja ostetud, sh olemas 260, 279e, chief 3d skinniga jne. Kõik ranked reward tankid, ca 50 tier 8 premmi sh kõik meta tankid. 250 päeva premmi, ca 500k free expi ja 75 milj credits + ca 200 credit boosterit. Battle pass seasonid kõik lõpuni tehtud. Kellel huvi siis PM.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 08.04.2022 18:16:27 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
dud66 kirjutas:
Vene server oli küll 70-75% mängijatest, kuid arvestades elatustasemete vahet, siis palju sealt raha peale voolas? icon_rolleyes.gif

Niipalju võiks WG teha, et võimaldada mitte Venemaal/Valgevenes paiknevatel mängijatel oma konto üle tuua EU serverisse

Servereid ei panda kinni vaid kontorid suletakse Valgevenes ja Venemaal

tsitaat:
effective March 31, it had transferred the business of operating its games in Russia and Belarus to Lesta Studio, a Russian developer that Wargaming acquired in 2011, but which “is no longer affiliated with Wargaming,” according to the statement. The games will remain available in Russia and Belarus under Lesta’s ownership.


Ning sa arvad, et Lesta Studio opereerib servereid samadel tingimustel? Mastercardiga enam premmi ei osta ja Twitch droppe ka ei saa icon_rolleyes.gif Ning ma pigem kahtlustan, et sarnaselt Hiina serveriga mingid muutused tulevad ka mängu endasse

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2022 18:29:41 vasta tsitaadiga

Juriidilised kehad, Wargaming ja Lesta Studios võivad ju edaspidi omavahel mitte seotud olla aga omanikering (Ultimate Beneficial Owner (UBO), tegelikud kasusaajad) on ikka sama.
Lõpuks on ikka raha samas taskus...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 12.04.2022 17:04:27 vasta tsitaadiga

Müüsin paar päeva tagasi maha kogu staffi, mis WoT-i oli kogenenud ja millele ma tähelepanu polnud aastaid pööranud - igasugu mürsud ja moodulid ja kõik muu kaup, mida ma igapäevaselt ei tarvita (näiteks oli mul üle 27 "binoklit", palju camonetti, Turbochargereid, Gun rammereid jms). Sooduspäevadel ma ikka ostsin neid kokku, sest paar-kolmkümmend miljonit hõbedat oli pidevalt olemas ja vaba XP oli sageli 500 000 ümbruses (grindisin nendega tanke). Sain sellelt "garaažimüügilt" üle 25 miljoni hõbedat juurde, ostsin täna kogu raha eest šokolaadi ja coca-colat ning pudingut ja edasi saab mis saab. Suht suva.

Motivatsiooni enam ei ole.

Kontot müüma ka ei hakka (kuigi ilmselt polegi enam kellelegi müüa, sest nostalgia on mul suurem kui saadav raha - mingid tühised viissada eurot ei kaalu kindlasti üles seda nostalgiat, mida need viis aastat WoT-is on andnud - kui palju häid sõpru ja tuttavaid, kulutatud öötunde, külaskäike sõprade juurde teistesse riikidesse jms - kuidas ma igatsen neid aegu "enne koroonat ja enne Ukrainat"). Pigem hääbub konto koos minuga. Ma olen üsna kindel, et ka Erick ei müü oma kontot, sest nii pikalt elatud elu mingile üritusele - see pole ju väärt tühist raha. Kes teab, äkki viie aasta pärast on päris tore "läbi astuda". Kuigi vaevalt, et see asi nii kaua kestab. Aga võib olla, et ka kestab..

Olin maruõnnelik oma E25 tanki üle, mille müüki ma ootasin terve aasta ja mille ma täiuslikkuseni lihvisin (kõik skllid-perkid ja Field Modid on peal) ja ka Cromwell B üle, millel samuti kõik skillid-perkid ja Field Modid, Skrimsihi jaoks..

Rääkimata siis juba I-IV teiri tankidest, mis olid kõik täiuslikkuseni viidud - kusjuures kõik minu 188 tanki on varustatud kõigega, mis neile annab peale panna - mitte ühtegi "lahtrit" ei ole tühjad. Iga kord, kui ostsin uue tanki, läks kogu varustus ka peale, täislaks - alates 132% meeskonnast kuni laskemoona, camo ning embleemideni välja (meeletult palju vaba XP-d kulus, eriti X tieri tankidele, kuid E25 teenis seda väga kiiresti tagasi).

Ainult vanade sõprade nimel veel mängin, sest saab suhelda ja rääkida - ja ma ei mõtle siin suvalist "sõpra", kes ennast peale head mängu sulle ennast "sõbraks" pressib, vaid inimesi, kellega oled suhelnud aastaid - aga kas mu rating on sealjuures nüüd WN8 500 või 3500, ei huvita enam üldse. Profiks ma ei saanud, tomatiks ei jäänud - täiesti keskmine ma olin ja sellest piisab. Sealjuures viimased kaks aastat ilma ühegi sendita. Ei ole kerge hoida oma WR taset, kaks aastat, täiesti tasuta mängides.

Meenutan hea sõnaga ka Erickut, kes mulle aastaid tagasi head nõu andis ja väga vahetu ja hea suhtleja oli (enamasti eravestlustes). Ma loodan talle alati parimat, siiralt ja südamest.

Harjumusest login ikka WoT-i sisse ja ütlen nii mõnelegi sõbrale tere (pigem nagu chat) ja teen mõned mängud ka juurde, aga tundub, et WoT-i etapp on elus läbi saanud..

Võib olla olen ma aga lihtsalt vanaks jäänud, kes teab icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.04.2022 14:07:00 vasta tsitaadiga

Ütleks, et tere tulemast klubisse icon_smile.gif

Kõige lähedasem asi WoTile mis ma teen juba kuid on aeg-ajalt skill4ltu või iyouxini striimi vaatamine Twitchis ja siia postitamine.

PS - mul läheb tõesti väga hästi, varem WoTile kulunud energia on mingi 9 kuuga mind kõvasti karjääriredelil ülespoole lennutanud icon_lol.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 14.04.2022 20:30:24 vasta tsitaadiga

Kustutasin oma konto üldse ära. Tegemist on ikkagi mänguga. Tore oli kuniks oli.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 24.04.2022 23:08:23 vasta tsitaadiga

Täna oli üks huvitav kogemus WoT-is. Liitusin Skirmish meeskonnaga, mingi vähetuntud nimi (klann teada). Mängu viiendal sekundil lasi mingil suvalisel hetkel, üks omadest, lihtsalt lasu selga. Täiesti mõttetult, ilma igasuguse põhjuseta. Ma siis vihjasin talle viisakalt, et kas sa oled Ivan, et selga tulistad? Ja siis sain kümne sekundi jooskul veel neli lasku selga, kõik "omadelt" ja selja tagant ning mind lasti lihtsalt surnuks, mängu alguses, 15 sekundi jooksul. Vaenlast polnud veel kohanudki. Kusjuures, chat käis neil saksa keeles.

Pärast hakkasin nimesid vaatama - Valeri, Denis jne.. Sain ka ühe sõnumi, kus oli ainult üks täht, mille eksponeerimine on Eestis keelatud.

Peab vist oma lipu ära vahetama, sest ei tulnud ma selle pealegi, et Eesti rahvuslipp on Euroopas möllava sõja ajal tankimängus probleem. Tegemist ei ole enam mänguga, vaid poliitikaga - kui oled valedes värvides, siis on jama.

Kusjuures, mu koer on Valgevenest ostetud, ma olen käinud korduvalt nii Valgevenes kui ka Venemaal, mul on seal ka sõpru ja tuttavaid, räägin vene keelt vabalt ja ma ei ole kunagi ka poliitikasse sekkunud. Aga tuleb välja, et see tuleb ise sinu juurde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.04.2022 08:42:45 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
Tundub huvitav...
Kuna nagunii pole aastaid selle sita ees maksnud võiks ju trollima minna
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 26.04.2022 21:04:55 vasta tsitaadiga

Wotis ikka nägi vahepeal sõimu ka venemaa ja putini vastu. Võtsin nüüd cs go ette ja no seal vapsee dvj võidame nüüd venemaa nimel.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.04.2022 10:34:08 vasta tsitaadiga

Ojaa... kui keegi mõtles, et neid lameajusid pole ja suurem osa noortest vastu, siis ma küll mõtleks ümber pärast erinevate online mängude sisu nähes.
WoT'i pole veel jätkubalt vaadata jõudnud:
Proovisin sinna sisse logida...krt ei saa parooli muuta, vana ei mäleta icon_lol.gif
Mõtlesin, et näitan lapsele kiviaja tanke ja vaatan mida seal räägitakse icon_razz.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 27.04.2022 10:37:01 vasta tsitaadiga

Magic, wotis suht vähe räägitakse kui üldse räägitakse. Pigem mölisemine, ala bot tiim jne. Mujal kordades rohkem.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rayer155
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2022 10:38:07 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:

Proovisin sinna sisse logida...krt ei saa parooli muuta, vana ei mäleta icon_lol.gif


Nende kodulehel saad account recovery teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.04.2022 10:45:10 vasta tsitaadiga

See tahab nüüd nii edevat parooli, muuta ikka ilmselt saab.
Ilmselt mingi sama saast nagu hot/online "Kehtetu parool" icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 08.05.2022 22:19:24 vasta tsitaadiga

Sisselogimine votti võtab juba peaaegu kolm minutit.. Kusjuures mul on hetkel kasutusel 1TB üles/alla (2016. aastal 100 Mbs üles/alla) nett ja arvutit ei anna 2016. aastaga võrreldagi, need on nagu öö ja päev. Aga 2016. aastal võttis sisselogimine aega 50 sekundit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 09.05.2022 09:10:50 vasta tsitaadiga

netiühendus muudab seal vähe ..

mida rohkem "asju" (tankid, meeskonnad, mürsud, remondikomplektid jms.) sul kontol on seda kauem ta sünkroniseerib su kontot

mul hea võrdlus: teisel kontol on kokku ~15 tanki ja vähe kraami - sisse logimine võtab mõningaid sekundeid
"main kontol" ~280 tanki, ca 800. meeskonnaliiget, tuhandeid consumable - sisse logimine võtab aega minuteid

mäng installitud dedicated NVMe ketta peale (e. sellel kettal pole midagi muud peale WoT'i)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.05.2022 09:26:18 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Sisselogimine votti võtab juba peaaegu kolm minutit.. Kusjuures mul on hetkel kasutusel 1TB üles/alla (2016. aastal 100 Mbs üles/alla) nett ja arvutit ei anna 2016. aastaga võrreldagi, need on nagu öö ja päev. Aga 2016. aastal võttis sisselogimine aega 50 sekundit.


Kui palju selle ühenduse eest maksad ja kes seda pakub?
Üldiselt on kodukasutajate tipuks 1Gbps. Aga Sul on 1000 korda kiirem ühendus.


Kommentaarid: 1146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 855
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005




sõnum 09.05.2022 12:29:21 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Sisselogimine votti võtab juba peaaegu kolm minutit.. Kusjuures mul on hetkel kasutusel 1TB üles/alla (2016. aastal 100 Mbs üles/alla) nett ja arvutit ei anna 2016. aastaga võrreldagi, need on nagu öö ja päev. Aga 2016. aastal võttis sisselogimine aega 50 sekundit.


Kui palju selle ühenduse eest maksad ja kes seda pakub?
Üldiselt on kodukasutajate tipuks 1Gbps. Aga Sul on 1000 korda kiirem ühendus.

8000x kiirem icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.05.2022 12:50:39 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
yerba kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Sisselogimine votti võtab juba peaaegu kolm minutit.. Kusjuures mul on hetkel kasutusel 1TB üles/alla (2016. aastal 100 Mbs üles/alla) nett ja arvutit ei anna 2016. aastaga võrreldagi, need on nagu öö ja päev. Aga 2016. aastal võttis sisselogimine aega 50 sekundit.


Kui palju selle ühenduse eest maksad ja kes seda pakub?
Üldiselt on kodukasutajate tipuks 1Gbps. Aga Sul on 1000 korda kiirem ühendus.

8000x kiirem icon_smile.gif


Mingi uus matemaatika, mis väidab, et Tbps on 8000 korda kiirem kui Gbps? Jaga infot. icon_cool.gif


Kommentaarid: 1146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 855
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2022 12:56:56 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
pents kirjutas:
yerba kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Sisselogimine votti võtab juba peaaegu kolm minutit.. Kusjuures mul on hetkel kasutusel 1TB üles/alla (2016. aastal 100 Mbs üles/alla) nett ja arvutit ei anna 2016. aastaga võrreldagi, need on nagu öö ja päev. Aga 2016. aastal võttis sisselogimine aega 50 sekundit.


Kui palju selle ühenduse eest maksad ja kes seda pakub?
Üldiselt on kodukasutajate tipuks 1Gbps. Aga Sul on 1000 korda kiirem ühendus.

8000x kiirem icon_smile.gif


Mingi uus matemaatika, mis väidab, et Tbps on 8000 korda kiirem kui Gbps? Jaga infot. icon_cool.gif

1 TB/s on 8 Tbps
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.05.2022 12:59:25 vasta tsitaadiga

maty, ma lugesin seda Tbpsina. Siis on suurusjärk veel suurem icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Kommentaarid: 1146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 855
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 09.05.2022 13:26:26 vasta tsitaadiga

FastPotty, Parem seleta lahti, et kuidas on mu viimase 30p võiduprotsent on 70,77%(65 lahingut) ja ma pole platoonis mänginud - overal võiduprotsent on 52,80% ja WN8 ~1500

Muutus tekkis peale seda, kui mul premm konto läbi sai ja hakkasin mängima WoT-i poolt tasuta antud tankiga icon_eek.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1157, 1158, 1159 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.