Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimeja Xiaomi jne märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2022 17:03:23 vasta tsitaadiga

Lidariga robotid proovivad üle sõita nendest. Kaameraga mudelid peaksid suutma aru saada, et mänguasi maas ja sõidavad mõõda.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apensiil
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2022




sõnum 08.03.2022 20:28:20 vasta tsitaadiga

oleneb. kuni 2 cm üritab üle sõita jah, kui ei õnnestu, siis läheb mööda. aga sussid saab muidugi kusagile ära panna. lemmiklooma asjad vast veidi keerulisem, kui ise ära oled. samas pane nad kusagile nurka ja tee sinna "no-go zone"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2022 21:54:01 vasta tsitaadiga

Mul tekib tõrge mõttest panna koju kaugjuhitav liikuv kaamera, mis on hiinlaste (tegelt vahet pole kelle) võrku ühendatud.
Seda see S6V ju sisuliselt on.

Aga see on minu isiklik tragöödia ning teisi ei pruugi häirida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2022 17:19:18 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Mul tekib tõrge mõttest panna koju kaugjuhitav liikuv kaamera, mis on hiinlaste (tegelt vahet pole kelle) võrku ühendatud.
Seda see S6V ju sisuliselt on.

Aga see on minu isiklik tragöödia ning teisi ei pruugi häirida icon_biggrin.gif


Kusjuures mul sama, ilmselt sellepärast polegi kiirustanud nende ostuga icon_biggrin.gif
Mop 2 Pro ei paista vist kaamerat olema, ainult LDS Laser Navigation nagu aru saan.
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 09.03.2022 18:54:13 vasta tsitaadiga

Kust praegu eestis hea hinnaga s6 max v saab?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dwdw
HV kasutaja
dwdw

liitunud: 12.05.2008




sõnum 09.03.2022 22:57:25 vasta tsitaadiga

soetasin Dreame D9pro, kohe mida tähele panin et on vaikne, isegi kui max peal on ei häiri. kaarti saab ehitada mitu tasapinda, akut jagub vast 200m2 kindlasti. 2cm ületab probleemideta. koristab küll hästi. maksin 270eur
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2022 01:01:56 vasta tsitaadiga

Harrison kirjutas:
Draqula kirjutas:
Mul tekib tõrge mõttest panna koju kaugjuhitav liikuv kaamera, mis on hiinlaste (tegelt vahet pole kelle) võrku ühendatud.
Seda see S6V ju sisuliselt on.

Aga see on minu isiklik tragöödia ning teisi ei pruugi häirida icon_biggrin.gif


Kusjuures mul sama, ilmselt sellepärast polegi kiirustanud nende ostuga icon_biggrin.gif
Mop 2 Pro ei paista vist kaamerat olema, ainult LDS Laser Navigation nagu aru saan.


S6 MaxV vähemalt paberites saab kaamera striimi välja lülitada, sisselülitamiseks vaja mingit kombinatsiooni roboti peal vajutada.
By default ongi väljas. Väljas tähendab siis seda, et frame kustutatakse kohe peale AI poolt töötlemist.

Ise pole sisse lülitanud ka seda. Samas pole kontrollinud ka, et tcp/ip frame'd kahtlaselt suured poleks.
Eeldan, et keegi muu hoiab silma peal sellel icon_smile.gif


Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2022 14:15:17 vasta tsitaadiga

Mop 2 Pro ning Dreame D9 Pro tunduvad väga sarnased olevat. Kumba ja miks eelistada?
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2022 17:11:02 vasta tsitaadiga

Sai kahte pensionäri kodusse Roborock E5 soetatud. Vajadust oli ainult tolmuka järgi ja kuna seal nutiplutit pole, siis puldiga juhtimine kui rusikas silmaauku.
Võrreldes enda S50 2gen on pill ikka vaiksem, pole ka toda laserit kaardi joonistamiseks (põhja all mingi silm millega ringi navigeerib).
Majades wifi olemas ja igasugu mured saab distantsilt vajadusel ära juhendada + uuendused selga ajada.
Igatahes 200€ tükk ja tööd teevad selle raha eest isuga.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2022 21:31:58 vasta tsitaadiga

Mingi uus mudel Roborock Q7?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2022 08:55:05 vasta tsitaadiga

Eile muutus lampi Roborocki äpi välimus, uuendust pole Play poest teinud. Peale seda ei saa robot aru kus toas ta asub. Peab vist uue kaardi laskma tal joonistada.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2022 10:33:43 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Eile muutus lampi Roborocki äpi välimus, uuendust pole Play poest teinud. Peale seda ei saa robot aru kus toas ta asub. Peab vist uue kaardi laskma tal joonistada.


Kas esiteks vana kaardi taastamist proovisid?
Ma kasutan ipadi peal Roborock äppi ning seal kui robot ennast lampi täitsa valesse kohta hakkab paigutama aitab enamasti kaardi taastamine.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2022 10:54:44 vasta tsitaadiga

Proovisin, varasemalt on see aidanud, kuid tundub, et seekord mitte.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2022 12:02:45 vasta tsitaadiga

Vahur, Ise avastasin sama,aga õnneks masina tööd ei muunud.Masinaks S7.
Lihtsuse ja kindluse mõttes miks mitte uus kaart lasta.

_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2022 13:44:52 vasta tsitaadiga

Lasin lõpuks uue kaardi tal teha. Miks ma seda väga ei tahtnud teha on see, et kaarti tehes laseb suvaliselt mõõda elamist ringi ning ei tea kuhu asju eest tõsta, et ta normaalselt liikuda saaks. Mõne toa teeb ühe korraga uut kaarti tehes lõpuni. Teise toa jälle teeb neljaks - teeb osa ära, läheb teeb mujalt, siis tuleb teeb veel natukene seda tuba ja jälle läheb mujale. Vahepeal jätab toa otsast 30x40 cm ala tegemata ja tuleb teeb seda hiljem. Siis mõnda kohta teeb kolm korda üle.

Uus kaart nüüd olemas, aga tube ei õnnestu enam teha normaalselt. Enamus korrad saan "Failed" teksti ette icon_evil.gif
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2022 14:37:59 vasta tsitaadiga

https://www.notebookcheck.net/Roborock-S7-MaxV-series-launches-in-Europe-from-EUR799.609240.0.html

Keegi teab ka kust osta saaks?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2022 15:06:30 vasta tsitaadiga

M00t, seal samas artikli all Saksmaa lingid olemas. Eestisse saamiseks kasutad nt. EshopWedroppi.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2022 15:51:37 vasta tsitaadiga

Garantiijuhtumi puhul oleks Eestist parem osta.. Muidu peab hakkama seda kupatust saksamaale saatma
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 08.04.2022 16:07:42 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Mingi uus mudel Roborock Q7?


Jah, nagu S7, kuid ei ole seda moppi tõstvat featuuri ja vist mingid imemisvõimused olid ka teised.

Ise ostsin nüüd uue S7'e.
Kirjutamise hetkel on 1 puhastamise ring tehtud ja saatsin nüüd moppima. Tundub väga asjalik siiamaani. Mõtlesin ka muude versioonide peale (kaameraga variandid), kuid ühelgi pole seda moppi tõstmise versiooni... see oli põhiline minu jaoks.

Seni oli olnud 2017.a. alates Roborock S50 gen2. Millel korra olen selle LDS süsteemi välja vahetanud 100€ eest.
Nüüd on hakanud see uuesti jamama. Kui lahti võtta ja korra anda välise 9V patarei pealt vunki nagu siin videos:

Link


Siis töötab mingi aeg.

Võibolla mõni teadjam oskab parandada?
Ei tahaks niisama ka ära visata. Teine variant on panna odavalt müüki ja keegi ise ostab endale uue LDS'i sinna....
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrt213
HV kasutaja
mrt213

liitunud: 20.12.2004




sõnum 08.04.2022 19:24:56 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:


Seni oli olnud 2017.a. alates Roborock S50 gen2. Millel korra olen selle LDS süsteemi välja vahetanud 100€ eest.
Nüüd on hakanud see uuesti jamama. Kui lahti võtta ja korra anda välise 9V patarei pealt vunki nagu siin videos:

Siis töötab mingi aeg.

Võibolla mõni teadjam oskab parandada?
Ei tahaks niisama ka ära visata. Teine variant on panna odavalt müüki ja keegi ise ostab endale uue LDS'i sinna....


Oli sama viga, lasin ka mitu korda patareilt voolu peale ja tuli uuesti error tagasi. Viimane kord vaatasin lähemalt asja ja seal võlli või asja ümber oli tõmband karvu, puhastasin ära ja enam viga ei tulnud, tasub üle kontrollida kas pole kuskil mingeid karvu või asju vahel.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2022 20:27:25 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
M00t, seal samas artikli all Saksmaa lingid olemas. Eestisse saamiseks kasutad nt. EshopWedroppi.

Paistab, et Digizones on ka olemas. Ehk on lähiajal mujalgi.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 08.04.2022 21:08:08 vasta tsitaadiga

mrt213 kirjutas:
Viilutaja kirjutas:


Seni oli olnud 2017.a. alates Roborock S50 gen2. Millel korra olen selle LDS süsteemi välja vahetanud 100€ eest.
Nüüd on hakanud see uuesti jamama. Kui lahti võtta ja korra anda välise 9V patarei pealt vunki nagu siin videos:

Siis töötab mingi aeg.

Võibolla mõni teadjam oskab parandada?
Ei tahaks niisama ka ära visata. Teine variant on panna odavalt müüki ja keegi ise ostab endale uue LDS'i sinna....


Oli sama viga, lasin ka mitu korda patareilt voolu peale ja tuli uuesti error tagasi. Viimane kord vaatasin lähemalt asja ja seal võlli või asja ümber oli tõmband karvu, puhastasin ära ja enam viga ei tulnud, tasub üle kontrollida kas pole kuskil mingeid karvu või asju vahel.


thumbs_up.gif Ok, kisun selle juppideks siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2022 18:42:01 vasta tsitaadiga

Viilutaja, mul jooksis too ka kord lampi kinni ära, ei võtnud enam ringi käima. Surusin sõrmega ringi liikuma (oli kuhugi justkui nagu takerdunud) ja nüüd taas toimetab.

Täna hakkas 100% peale laadides ennast pesast minema sõidutama ja lõugama, et ei saa korralikult laadida. Klemmid puhtad.
Ei tea, kas aku kuidagi minemas. Samas teeb max võimsusel peaaegu kaks ringi korterile ära (80rm), viimases toas jõuab alustada ja siis aku 20% ja koju sõit.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 10.04.2022 17:52:29 vasta tsitaadiga

Mul nüüd paar nädalat Viomi S9 ringi vuranud ja esialgu on muljed positiivsed. Kui peenikesed juhtmed ära koristasin, pole ennast kinni mässinud. Isetühjendav laadimisjaam toimetab hästi. Kuna laadimisjaama niiehknaa vaja, siis tundus lahe, et see võiks juba tolmuimeja funktsiooniga olla. Võtsin kohe 10 tolmukotti ka ligi, nüüd võiks aasta jagu hooleta olla.
Põrandal vaipu pole seepärast reguleeritava kõrgusega moppi ei vaja. Kord nädalas mopi tarbeks veega solberdamise kannatab ära. Paar korda on peale puhastuse lõpetamist justkui uudishimust toa peale uitama läinud, aga lõpuks naaseb iseseisvalt laadimisjaama. Liiga vaikne ta ei ole, aga oma töö teeb ära.
Võtsin paarkümmend euri kallima UV lambiga versiooni. Ega seda kunagi teada ei saa, kas see steriliseerimine ka reaalselt töötab, aga midagi ehk ikka mõjub icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnTo74
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2022




sõnum 19.04.2022 12:40:01 kogemus Roborock S7-ga vasta tsitaadiga

Nii, panen ka oma kogemuse kirja.
Paar kuud siis teinud minul tööd Roborock S7. Soetasin ta ennekõike kahel põhjusel: kaameraid ei usalda ja nn moppivatest (loe põrandat pesevatest) masinatest tundus ta antud ajahetkel üks paremaid olema.
Paneksin talle täna koondhindeks 4+. Eeskujulikku ehk 5-e ei saa ta ainuüksi seetõttu, et ta on minu varasemast Vorwerk Kobold VR200-st pisut kõrgem. Seetõttu ei mahu ta näiteks minu köögikappide sokliosa, -alust täielikult puhastama. Suurem puudus on, aga pigem see, et ma ei ole täielikult rahul tema täiskummist harjaga. Minu arvates ei puhasta see isegi mitte täisvõimsusel piisavalt suht-koht lühikeste narmastega vaipa. NB! Mul on pikakarvaline koer ja seega jagub tema karvu kogu elamisse. Sh kinnituvad need vaibale, millel koeral meeldib lamada. Seega, pean vaipa umbes korra nädalas tavatolmuimejaga üle tegema. Selles osas saab öelda, et Vorwerk oma harjastega rullikuga oli ikka oluliselt parem (..., aga ka häälekam).
Suurim pluss, mida mina selles masinas täna hindan on see, et ma ei pea praktilisel üldse enam eraldi mingeid koera ila tilkade või ka märgade ja määrdunud jalgade jälgi põrandalt lapiga pesema. Mul töötab masin praktiliselt igapäevaselt ja selle tulemusena on kadunud ka juba põrandale kuivanud jäljed. Kusjuures huvitav asjaolu, mida olen siinkohal täheldanud, et masin koristab ja mopitab ruume, pindasid kord ühtepidi ja siis järgmine või mingi teine kord teistpidi. Jah, mul ei ole seda nn laadimis- ja puhastamisjaama (MaxV Ultra) ehk praktiliselt üle päeva tuleb lisada ka vett ja tühjendada nn tolmusahtlit, aga see minutine ajakulu on suht-koht tühine selle masina praktilisuse kõrval.
Plussidena panen kirja ka tema kasutusmugavuse. Äpp on küll inglise keeles, kuid sellegipoolest arusaadav ja lihtsasti kasutatav. Kogu elamise kaarti lasin alguses ainult korra uuesti üle nn joonistada, kaardistada kui alles katsetasin ja proovisin pilli. Tsoone, tube, võimsusi, piirangualasid vms esmavajalikku ülilihtne muuta ja seadistada. Kõik toimib üle koduse Wi-Fi ehk robotit võimalik juhtida kõikjal, kus telefon levis. Korra õnnestus masinal nn sisseelamise, -töötamise faasis isegi diivani alla kinni sõita. Vaatamata sellele, et antud masinal kaamera puudub, sain ma ta siiski, telefoniäpiga masinat manuaalselt juhtides, sealt diivani alt kätte. Ise viibisin samal ajal kodust ca 20km eemal. icon_biggrin.gif
Kokkuvõtvalt, julgen soovitada! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimeja Xiaomi jne mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.