Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2022 11:42:58 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
panin Tartu Lõunaka LHVsse eile 2000 50nestes.
Minge rabage icon_razz.gif
Väljavõtmise kassetid on eraldi sissemakse omadest, sa võid või miljoni ATM-i sisse panna, väljamakse osa see ei mõjuta karvavõrdki.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2022 12:20:02 vasta tsitaadiga

Või siis viivad prügikasti.
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/96264035/mees-vottis-teise-samba-raha-pangast-valja-ja-viis-sellest-11-500-eurot-otse-prugikasti

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2022 18:31:19 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Swedi automaadis olid 50 eurosed otsas ja andis 20-seid. Kas juhus või on eestlased(või siis "muukeelsed eestimaalased") ka juba tormanud sula välja võtma ja madratsi vahele peitma?

50ne on väga popp viimasel ajal.. peale paari klienti saab juba öelda et sorri, pole tagasi anda. jõle tüütu. "raske raha" pole ka enam viimasel ajal moes, või koguvad neid vist. kuuled küll et rahakotis jube metallikõlin aga kui küsid mõnda senti et täpsemalt tagasi anda siis "eiei mul ei ole, kindlalt ei ole" thumbs_down.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2022 18:52:31 vasta tsitaadiga

Noh oleks pidanud siis selle 20ste pakiga sinu juurde tulema ja 50ste vastu vahetama icon_biggrin.gif
Aga aru ma ei saa, 50seid võtan välja ainult siis, kui on sulas midagi sellist osta vaja, mis nii palju maksab et pisematega oleks nüri minna.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 11:17:04 vasta tsitaadiga

SEB sai lõpuks Apple Pay tööle.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 17:36:34 vasta tsitaadiga

Tasub küsida. SEB langetas kodulaenu intressi 1,95% pealt 1,81% peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 17:47:18 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
SEB sai lõpuks Apple Pay tööle.
Viska siis ikka link ka juba uudisele:
https://www.seb.ee/foorum/pressiuudised/seb-toob-apple-pay-ligi-400-000-kliendini

Rohkem infot: https://www.seb.ee/applepay

Kahjuks Google Pay ei ole toetatud...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 18:46:53 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Tasub küsida. SEB langetas kodulaenu intressi 1,95% pealt 1,81% peale thumbs_up.gif


Põhiline oht on vanade lepingutega enne negatiivset euribori.
Kui olen õigesti aru saanud siis iga muudatus lepingus toob kaasa "negatiivne euribor võrdub nulliga" klausli lisamise.
Ehk siis negatiivne euribor siis enam intressi ei vähenda.

Hilisemate lepingutega seda muret pole.
Kui euribor varsti positiivseks keereb (nagu ennustatakse) siis pole see ka enam probleem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 18:54:37 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Tasub küsida. SEB langetas kodulaenu intressi 1,95% pealt 1,81% peale thumbs_up.gif


SEB teeb lepingu sellega ka ümber, et negatiivne euribor võrdsustatakse nulliga. Kui vana leping, siis oli väga "tark" tegu.
Näiteks 2013.a lepingus veel miinuses euriboriga veel arvestatud polnud.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 19:03:02 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
ceemic kirjutas:
Tasub küsida. SEB langetas kodulaenu intressi 1,95% pealt 1,81% peale thumbs_up.gif


SEB teeb lepingu sellega ka ümber, et negatiivne euribor võrdsustatakse nulliga. Kui vana leping, siis oli väga "tark" tegu.
Näiteks 2013.a lepingus veel miinuses euriboriga veel arvestatud polnud.
Praegu on hea aeg siis ümber teha, varsti euribor plussis. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 19:31:59 vasta tsitaadiga

Min 0% euribor on tänapäeval kõikidel uutel lepingutel sees.
Küsitud siis LHV, Luminor, Swed, SEB, Coop, Big

Aga küsiks siis - millal ja kuidas saadi negatiivse euriboriga leping? Alles hiljuti, pidi kerjama vms?
Lahutati määratud intressist negatiivne euribor?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 19:53:58 vasta tsitaadiga

Saadi sel ajal, kui see negatiivne euribor polnud üldse reaalne ehk vanad lepingud, mis ilmselt juba lõppema hakkavad. Kui mul selline leping oleks, siis võtaks muidugi maksepuhkust nii palju kui antakse.... negatiivset intressi on ju väga tore maksta icon_smile.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 20:40:45 vasta tsitaadiga

Mul on selline leping aastast 2007. Ca 10 aastat veel maksta. Viimased poolteist aastat pole intressi maksnud.
Võiks ju tagasi maksta laenu aga arvestades raha odavnemist poleks see arukas.
Samas laenu algusaegadese jääb ka 6k periood kus Euribor oli 5.3% vms. Vot siis oli valus.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 21:50:14 vasta tsitaadiga

Negatiivne euribor = null on juba ju 10+a olnud? Minu laen alles vähem, kui 3a vana, seega ei muutunud selles midagi...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.04.2022 23:03:59 vasta tsitaadiga

Oot aga tavaliselt laenuintress on ju Euribor + panga oma %. Seega summasummaarum peaks ju ikka intress olema positiivne? icon_rolleyes.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 23:11:23 vasta tsitaadiga

Panga protsent oli 15 aastat tagasi väga väike, näiteks 0,6, kui oleks viitsind mitu pakkumist võtta, siis oleks 0,5 peale saand. Euribor oli hetk tagasi -0,526.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.04.2022 23:13:52 vasta tsitaadiga

0,6 wtf icon_eek.gif icon_biggrin.gif
ja siis praegu raiped küsivad 3x rohkem icon_mad.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 23:19:50 vasta tsitaadiga

Jah, ei taha ennetähtaegselt tagasi maksta. Mõtlen hoopis, et miks rohkem ei võtnud, kui pakuti.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 23:27:31 vasta tsitaadiga

Joorait kirjutas:
0,6 wtf icon_eek.gif icon_biggrin.gif
ja siis praegu raiped küsivad 3x rohkem icon_mad.gif

Mul 0,5, võttes euribor oli 5+
Ehk intress 0 mis null

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 23:31:19 vasta tsitaadiga

No nad ei julge sult võtta, lähed peksad liigakasuvõtjate pesa kohe laiali.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.04.2022 11:07:55 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Joorait kirjutas:
0,6 wtf icon_eek.gif icon_biggrin.gif
ja siis praegu raiped küsivad 3x rohkem icon_mad.gif

Mul 0,5, võttes euribor oli 5+
Ehk intress 0 mis null

Jah, pank lootis et teenib mõlemalt ja selle ka 0,5 marginaal ok icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 13:31:41 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Tasub küsida. SEB langetas kodulaenu intressi 1,95% pealt 1,81% peale thumbs_up.gif
mitu senti kuus selle pealt säästu tuleb?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 13:48:14 vasta tsitaadiga

Võta mõni laenukalkulaator ette.
150K / 20a puhul oli nt. 1. kuu intressimakse 243 vs 226. Pole päris "sendid".

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 13:53:56 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Võta mõni laenukalkulaator ette.
150K / 20a puhul oli nt. 1. kuu intressimakse 243 vs 226. Pole päris "sendid".


Salatoimiku jaoks on sendid
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 14:05:05 vasta tsitaadiga

salatoimik, ~11€ kuus x ~26 aastat = ...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.04.2022 14:40:21 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
salatoimik, ~11€ kuus x ~26 aastat = ...

Selle raha eest saab juba kaks Focust osta laurxile

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 14:45:32 vasta tsitaadiga

Joorait kirjutas:
ceemic kirjutas:
salatoimik, ~11€ kuus x ~26 aastat = ...

Selle raha eest saab juba kaks Focust osta laurxile


26 aasta pärast ilmselt mitte......
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 14:45:50 vasta tsitaadiga

Täna öösel Luminori hooldustööd:
https://luminor.ee/uudised/neljapaeva-oosel-internetipanga-ja-mobiiliapi-hooldustood

Kohati juba tundub, et nad võiks pigem märku anda ajavahemikest kui kõik töötab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 14:57:20 vasta tsitaadiga

Mis see Luminori eelis on, et seal üldse peaks kontot omama? Swedis, SEB-s ja LHV-s mul on konto. Aga Luminori puhul küll ei suuda enda jaoks mingit põhjust välja mõelda.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 15:01:02 vasta tsitaadiga

napoleon, miks sul 3s on?
Teeks ka mõne lisaks, kui pointi oleks. icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 15:16:05 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
napoleon, miks sul 3s on?
Teeks ka mõne lisaks, kui pointi oleks. icon_razz.gif

Raha palju doh.gif
tsitaat:
Riik garanteerib hoiuse hüvitamise 100%, kuid mitte rohkem kui 100 000 euro ulatuses hoiustaja kohta ühes pangas.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 15:41:42 vasta tsitaadiga

Põhjused on osaliselt ajaloolised, aga tänapäeval on nende kõigi jaoks mingi point miks neid oman ja kui kaarti pole, siis konto omamine nagunii miskit ei maksa
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 15:50:50 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mis see Luminori eelis on, et seal üldse peaks kontot omama? Swedis, SEB-s ja LHV-s mul on konto. Aga Luminori puhul küll ei suuda enda jaoks mingit põhjust välja mõelda.


Praegu võib-olla ei olegi mingit eelist. Minul on seal konto krediitkaardi pärast. Mõnel kolleegil on, kuna said sealt headel tingimustel kodulaenu. Jne
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 16:01:41 vasta tsitaadiga

Kas teised pangad krediitkaarti ei anna? Või on ulmehead tingimused?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 16:07:17 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kas teised pangad krediitkaarti ei anna? Või on ulmehead tingimused?


Tol ajal olid head tingimused, lisaks kulus ära teine kaart teisest pangast. On reaalselt abiks olnud välismaal kui tuli välja, et esimene mingil põhjusel ei toimi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 06.04.2022 20:06:12 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mis see Luminori eelis on, et seal üldse peaks kontot omama? Swedis, SEB-s ja LHV-s mul on konto. Aga Luminori puhul küll ei suuda enda jaoks mingit põhjust välja mõelda.

Luminor annab VISA kaarte... Kui reisimist ja riske hajutada vaja siis võib mõistlik olla. SEB, Swed ja LHV suruvad masterit (mõningase torkimisega saab visa ka aga... mitte kõigile klientidele ja mitte nii lihtsalt).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2022 05:56:13 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ceemic kirjutas:
Tasub küsida. SEB langetas kodulaenu intressi 1,95% pealt 1,81% peale thumbs_up.gif
mitu senti kuus selle pealt säästu tuleb?
Eks oleneb kõik ikka laenusummast.
Kui ~150k 30aasta peale siis 1.95% -> 1.81% väheneb intressikulu 3744€.
Ega see üüratult suur summa pole, eriti veel 30 aasta peale, aga milleks maksta pangale rohkem, kui saab jätta endale?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.04.2022 13:36:09 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks SEB käest konkreetse vastuse, et nende klientidel ei ole lähematel aegadel loota Circle K rakenduses igakordset tankimisel autentimisest pääseda. thumbs_down.gif
"Turvalisus" on peamine põhjus. Mis siis, et teised pangad kliente nii ei koti.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 14:02:03 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Sain lõpuks SEB käest konkreetse vastuse, et nende klientidel ei ole lähematel aegadel loota Circle K rakenduses igakordset tankimisel autentimisest pääseda. thumbs_down.gif
"Turvalisus" on peamine põhjus. Mis siis, et teised pangad kliente nii ei koti.

Nagu ma kütusevaatluse teemas juba mainisin, siis sirkli easy fuel äpp ei küsinud autentimist, makse toimis automaatselt. Sirkli "tavaline" äpp küsib.
Mis neil vahet on makse tegemisel, ei tea.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.04.2022 14:34:09 vasta tsitaadiga

Easyfuel ei ole ametlikult Eestis lansseeritud.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 15:05:16 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Easyfuel ei ole ametlikult Eestis lansseeritud.

Ja töötab paremini kui ametlikult lansseeritud äpp. Arvestas muuhulgas ka kenasti ühekordset ekstra soodustust, mida eelmine kord pakuti, täpselt nagu see "ametlikult lansseeritud" äpp tegema pidi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 15:11:19 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Easyfuel ei ole ametlikult Eestis lansseeritud.

Ei ole jah, aga toimib väga hästi siin Eestis, seega pole oluline.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 15:26:32 vasta tsitaadiga

Installisin ka selle easy värgi, eks millalgi testi icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 20:05:50 vasta tsitaadiga

Mul tekkis esimesel katsel Easy Fuel'iga väike tõrge: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11048254#11048254
Edaspidi oskan arvestada sellega.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.04.2022 21:28:18 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
softis kirjutas:
Easyfuel ei ole ametlikult Eestis lansseeritud.

Ei ole jah, aga toimib väga hästi siin Eestis, seega pole oluline.


See võib täpselt see põhjus olla, miks SEB veel ei koti autentimisega.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 22:04:32 vasta tsitaadiga

Pole kunagi ühtegi probleemi olnud. On seal üks pilu kust pangakaardi sisse paned. Siestad PIN koodi ja voilaa.... hakkab kütus voolama. Mõnel automaadil on üks teine pilu ka, kust sula sisse saab panna kui kaart ei meeldi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 23:41:49 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Pole kunagi ühtegi probleemi olnud. On seal üks pilu kust pangakaardi sisse paned. Siestad PIN koodi ja voilaa.... hakkab kütus voolama. Mõnel automaadil on üks teine pilu ka, kust sula sisse saab panna kui kaart ei meeldi.


Tule tänapäeva. Keegi ei kanna pangakaarti kaasas

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 23:49:04 vasta tsitaadiga

Istu nüüd maha. Rahu, ära liigselt erutu, saad veel südari muidu. Mul on rahakotis isegi sularaha ja mis veel koledam isegi kasutan seda vahel.
Äppe on proovitud.... no pole leidnud, et need minu jaoks kasulikud oleks kuigi swedi äpp ja mtasku on konfitud ehk saaks telefoniga maksta kui selleks vajadus on. Alati on telefoniga makstes mingi kamm, kaardi viipad läbi ja tehtud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 23:51:47 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt olen ma nüüd veidi vanamoodne, aga mulle endiselt meeldib, et ma vähemalt mingilgi moel kinnitan endaga seotud finantstehinguid ja mulle ei sobi, kui mingi süsteem ilma minu igakordse nõusolekuta minu raha kasutab.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 23:57:23 vasta tsitaadiga

Mugavusteenus. Raha tuleb iga kuu nagunii juurde, pole mõtet põdeda selle pärast
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.