Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 835, 836, 837 ... 886, 887, 888  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2022 10:39:48 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Uue ruuteri (CGA2121) puhul DNS-i muutmine polegi võimalik?
Lisaks on sel üpris kehvakene 5GHz levi, mitte, et vanal ülemäära hea olnud oleks...

Mida keegi sinna USB-i külge pookinud on? Mäletan, et vana vist ei toetanud pea midagi seal.


Ma olen piisavalt paranoiline inimene, et alati olen teenusepakkuja purgi järgi pannud enda wifi-purgi - natuke kuivem ja puhtam tunne.
Starmani ajal kippusid need modemid neil ka omajagu tihti koolema, siis oli lihtne oma wifi-purk lihtsalt uue teenusepakkuja purgi külge ühendada, ei pidanud midagi uuesti häälestama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalltar
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2002




sõnum 23.03.2022 16:15:50 vasta tsitaadiga

Kahju, et seda teemat varem ei lugenud. Oleks ma vaid enne teadnud, et see Elisa Elamuse Technicolori digiboks nii vigane toode on.
Jaanuaris, olles kätte saanud detsembri elektriarved, vaatasin, et millelt kokku hoida saaks ja vahetasin siis Telia kodulahenduse Elisa üle õhu Elamuse vastu, mis on -35% soodsam. Algul peatasin vaid Telia teenuse, et vaadata, kuidas Elisaga läheb.
Senini võib öelda, et "elamus" missugune.
Esmalt hakkas see hokilitri digiboks end ja telerit öösiti lambist a la kell 3:00 sisse lülitama. Elukaaslane arvas, et meil on kummitama hakanud ja palus mul kutsuda vaimude väljaajaja icon_biggrin.gif Kõne klienditukke ja selgus, et HMDI SEC tuleb välja lülitada, ok siis see jama kadus ära. Miinus on see, et ilma HDMI SEC-ta tuleb Samsungi teleri heli panna 50+ tasemele, et midagi normaalselt kuuleks, HDMI SEC sisselülitatuna piisas ka helitasemest 10-12.

Mis on täiesti talumatu on see Androidi laadimine igal käivitumisel, mis võtab keskmiselt 2 minutit aega. Ma reaalselt tunnen, et olen selle teenuse kasutamisega 3 kuu jooksul kulutanud terve tööpäeva jagu aega oodates selle litri üles laadimist. Kanalite vahetuse jmt ebamugavusest ma ei hakka rääkimagi võrreldes Teliaga.
Täna siis oli uus üllatus, et boks jäigi end bootima kuniks küsis, et kas teeme Androidi restore või try again. Panin "try again" ja jäigi veateadet P001 pilduma. Edasine oli juba seiklus...
Kõne klienditukke ja seal krt keelduti mind teenindamast, kui ma ei ütle mingit salasõna! Ma ütlesin, et krt kust ma selle salasõna leian ja kes krt neid ema neiupõlevenimesid ja koera sünnipäevi seal meelde jätab mida regamisel lahtrites täidetud saab.
Lõpuks leidsin selle salasõna iseteenindusest üles ja no tegin siis juhendi järgi tehaseseadete taastamise. Sain selle litri peale 45 minutit kannatusi ja vandumist siis taas tööle.
Tahtsin siis Elisale oma kogemust ja arvamust jagada ja krt info@elisa.ee osas tuli vastus, et sealseid kirju ei loeta ega ei vastata icon_evil.gif
Kirjutasin siis sellele robotile, mida ma nende teenusest arvan ja nõuan töötavat digiboksi...eks näis mis lahendust pakutakse. Omal olemas võrdlus eelmisel aastal pakutud digiboksiga ja Starmani aegse digiboksiga vanematekodust ja need on täiesti töötavad lahendused erinevalt sellest õnnetust Technicolori digiboksist....aga no millal varem on Prantsusmaalt tulnud töökindlat ja head tehnoloogilist seadet.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2022 16:38:13 vasta tsitaadiga

Btw, kas 5061753 on mingi Elisa spämmeri number? Google otsing esimese vastena Elisa kodulehe annab kuigi nende kodulehel selle kohta mingit viidet pole. See number on mulle juba 4 korda helistanud. Ikka siis kui ma ei saa vastata ja ei hakka suva numbrile tagasi helistama kui mingit kõnet ei oota. Iseensest kõlab loogiliselt, ca pool aastat tagasi üritasid mulle optikat pähe määrida. Jutt jäi sinna, et mul on selles osas tehnilisi küsimusi ja saadan need siis mailiga kuna teenindaja ise polnud pädev vastama. Saatsin kirja, ei mingit vastust ja sinnapaika see jäi. Vbl siis üritavad nüüd mulle ka seda "litrit" pähe määrida, aga nagu aru saan pole vist hea mõte kui coax otsas hetkel kõik töötab ja väga karjuvat vajadust sümmeetrilise ühenduse järele pole.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 26.03.2022 14:05:06 vasta tsitaadiga

kalltar, elisa enda box või siis peale kohitsetud kiht ongi õnnetus. Ka 4 aastat tagasi ostetud miboxil töötab elamuse äpp kordi kiiremini ja käima pannes pilt 5sek jooksul ees. Ainuke pluss esimese puhul on pult.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 26.03.2022 14:53:24 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
kalltar, elisa enda box või siis peale kohitsetud kiht ongi õnnetus. Ka 4 aastat tagasi ostetud miboxil töötab elamuse äpp kordi kiiremini ja käima pannes pilt 5sek jooksul ees. Ainuke pluss esimese puhul on pult.

Tõsi, hetkel erinevaid androidi karbikesi testides, siis tõsine lääg on Elisa boksis, ei saa aru miks.
PS. Elisa eraldi pulte müüks siis sa võid seda siduda ka ilmselt teiste droid boksidega, bluetooth. Samas näpu all sellel puldil nagu ei ole nii mugav orienteeruda, peab ikka veidi vaatama.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 26.03.2022 15:59:55 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
kalltar, elisa enda box või siis peale kohitsetud kiht ongi õnnetus. Ka 4 aastat tagasi ostetud miboxil töötab elamuse äpp kordi kiiremini ja käima pannes pilt 5sek jooksul ees. Ainuke pluss esimese puhul on pult.


Ei imesta sest Elisa boks on dual core protsessori ja 2GB RAM-iga https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/elisa-elamus/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2022 16:33:17 vasta tsitaadiga

vana intekit saab täna vaid kaasa võtta.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2022 23:55:45 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi see pult ja boks omavahel üle BT töötavad ka? Valin boksi seadetes Enable bluetooth, see jääbki ketrama, valin puldi paaritamise, kästakse 7 ja 9 vajutada 3 sekundit... mitte midagi ei juhtu. 2 digiboksi ja mõlemal sama teema ei ühendu. Boonusena pult lihtsalt vilgub siniselt terve aja kui telekas sees...

Ja sellest, kuidas igakord digiboks endale restardi teeb, pooltel kordadel ei tule soundbar külge jne... ilmselt elisa teadis, et neid bokse rentida ei ole mõtet, et hakatakse neile tagasi andma..
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2022 07:33:23 vasta tsitaadiga

Andke nõu. Sooviks vaikselt Elisa vanu teenuseid sulgema hakata. Hetkel kaks vaatajakohta koos tasuta seadmete rendita. Kui nüüd viiks ühe vaataja koha renditud asjad tagasi, kas siis muudetakse leping nii ringi, et virutatakse koju jäänud seadmetele rent peale. Mis tegelikult tähendab sirka 5€ paketti tõusu. Mitte 2€ langust.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2022 07:56:21 vasta tsitaadiga

Jätka kuni. Hirmutavad. Uues maailmas olla suva android tõhusam kyi see boks. Iseasi kuidas vanaema selke äpiga jebiitamise alla neelab.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2022 14:18:56 vasta tsitaadiga

Ma küsiks, et sooviks loobuda ühest kohast, mis tingimused on.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 01.04.2022 15:35:53 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ma küsiks, et sooviks loobuda ühest kohast, mis tingimused on.

Küsi "Annika" käest, ta on üsna nutikas. Pane isikukood ja küsimus.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2022 09:48:31 vasta tsitaadiga

Mina panin 3 vana vaatajakohta kinni ja viisin seadmed tagasi. Alles jätsin interneti ainult. Modemi rent jäi tasuta igatahes icon_biggrin.gif vaatasin arve pealt. Eraldi on uus elamus tellitud kolme kohaga. Nad ei suuda seda kompotti ühe arve peal ka saata veel.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2022 09:52:07 vasta tsitaadiga

ma sellest uuest hoidun. kui enam muudmoodi ei saa, teen optikale ülemineku. kellel intekid on siis nendega ei pidanud enam lepingut teha saama.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veli
HV kasutaja
Veli

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2022 17:27:39 vasta tsitaadiga

Mul on kaabel-tv Starmani ajast digiboksiga, mis jookseb koguaeg suvaliselt kokku ja restardib. Tahaks välja vahetada. Aga kas Telia pakub veel neid vamu bokse või annavad ainult seda uut boksi, millega on siin lugedes ainult jamasid?
Lisaks tahaks veel teisele telekale ka boksi juurde panna. Mõlemad telekad on suht mitte nutikad.

Mida Te soovitaks teha?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 03.04.2022 17:47:35 vasta tsitaadiga

Ideaalis vaheta telerid välja uuemate android-tv tarkusel jooksvatega ja vali teenusepakkuja. Odavam: vaheta digiboxid välja sertifitseeritud android tv bokside vastu ja vali teenusepakkuja. Tasuta: peale telerivaatamist tõmba digiboxi toitekaabel välja - hiljem tagasi vooluvõrku pannes on oodatav restart juba tehtud. Nii naljakas kui kurb.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2022 20:19:36 vasta tsitaadiga

Veli, olemasolevaid toetatakse minuteada. See nutipluti võib karuper.se minna.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.04.2022 09:52:00 vasta tsitaadiga

Veli, natuke üle kuu tagasi ütles tehnik, et uus nutilitter ei ole kohustuslik. Võta klienditeenindusega ühendust, nemad oskavad kõige täpsemalt öelda.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2022 10:31:37 vasta tsitaadiga

Ei ole muidugi kohustuslik. Panin nv kaabel TV kinni ja läksin IP TV peale üle. Augusti kuu saati olen AndroidTV katsetanud ja töötab piisavalt hästi, et igapäevaselt kasutada. Kaks vaataja kohta ja sai kola vähemaks. Pika lunimise peale sain 3 kuud ühe hinnaga, kuigi alust ei olnud.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2022 20:27:59 vasta tsitaadiga

Kas LG uuematel telekatel on Elisa Elamus äpp ka olemas või peab webOS'le androidi boxi külge panema?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.04.2022 21:23:38 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Kas LG uuematel telekatel on Elisa Elamus äpp ka olemas või peab webOS'le androidi boxi külge panema?

Ainult Android, nagu ka Telia puhul.
LG ja Samsungi puhul on lootus vaid mõningatel mudelitel Go3 või ja Viaplay, viimane siiski TV sisu väga ei paku.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 04.04.2022 21:25:21 vasta tsitaadiga

Lg puhul isegi 300€ telekates go3 olemas.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.04.2022 21:26:56 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Lg puhul isegi 300€ telekates go3 olemas.

No just, kui poest ostad.
läheb paar aastat mööda ja teler on iidvana ning osa äppe enam ei uuendata, lõpuks kuvatakse ekraanile, meil on kahju aga see äpp enam ei tööta.
küsimus oli aga veidi teine.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 04.04.2022 21:51:22 vasta tsitaadiga

No aga ongi ju uuematel olemas. Paari aastaga küll midagi ära ei kao, isegi kui kaob aitab android pulk vmi välja. Mingi 7.a vana samsung suudab isegi viaplayd tööle panna.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.04.2022 22:26:05 vasta tsitaadiga

No "hirmkallid" OLED LG telerid on siis igal aastal vanad sest igal aastal tuleb nendega uus WebOS kaasa, igale WebOSile rakendusi pakkujate poolt ei ehitata, seega minu 4 aastat vana teler, mis on justkui uus, äppe ei tule.
Android box teebki sellest heast ekraanist, uue ekraani.

Täna on teleri valikul lihtsam minna Sony, Philips, Xiaomi, Panasonic teleri peale mis on Androidiga, köögiteler võib olla ka Hisense aga väga uimane.
Küsija sai ilmselt vastuse.

PS. Elisa Elamuse box on sama uimane kui Hisense teleri android, seega osta parem mingi hiinakas millel rohkem prose ja mälu.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 835, 836, 837 ... 886, 887, 888  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.