Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.03.2022 20:39:16 vasta tsitaadiga

Tankisin täna teist autot. Ikka 0.729 olerexis.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 20:59:06 vasta tsitaadiga

MRTO, thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2022 06:12:31 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Tankisin täna teist autot. Ikka 0.729 olerexis.
See mingi über-kaardiga või kuidas sellist hinda saad?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2022 08:10:56 vasta tsitaadiga

Speegi soodukas. Ta ikka spämmib seda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.03.2022 10:28:13 vasta tsitaadiga

See on ju tavaline samasugune kaart mis paigaldustes antakse nagu alexela omagi. Antud juhul olerex odavam lihtsalt. Ärge olge tumbad.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2022 15:49:34 vasta tsitaadiga

Hoidke enda Olerexi Gazneti sooduskaarte.
Käies täna hoolduses kuulsin, et olerexi kaarte enam
ei pakuta,koostöö läbi. Vanad aga kehtivad.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2022 17:51:37 vasta tsitaadiga

marko463 kirjutas:
Hoidke enda Olerexi Gazneti sooduskaarte.
Käies täna hoolduses kuulsin, et olerexi kaarte enam
ei pakuta,koostöö läbi. Vanad aga kehtivad.
Veider, et kui koostöö läbi, siis vanad kaardid jäävad lambist tööle.
Eks tuleb siis kaarte kopeerima hakata? icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2022 18:56:51 vasta tsitaadiga

Koostöö jätkub kliendi ja Olerexi vahel. Oleks Gaznet ise kaarte välja andnud, oleks vast kehtetuks muudetud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 18.03.2022 19:47:15 vasta tsitaadiga

Alexela kehtib veel 4.5a aga olerexil mul pole peal kuupäeva.
Hinnabave ikka püsib. Täna kontrollisin. Alexelas 0.799 ja olerexis 0.727
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2022 22:42:25 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Koostöö jätkub kliendi ja Olerexi vahel. Oleks Gaznet ise kaarte välja andnud, oleks vast kehtetuks muudetud.
Kuidas see loogiline on?
Gaznet ju saab neilt kaardid, nende nimi peal ning jagab enda klientidele edasi kasutamiseks.
Huvitav kas kaartidel siis kõigil sama number peal? Võiks reaalselt mõne sisse lugeda, paras koopia teha.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.03.2022 10:48:29 vasta tsitaadiga

No hetk tagasi tuli olerexis igatahes 0.725 ja kaart töötab icon_lol.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 12:33:22 vasta tsitaadiga

pidin eile võtma Alexelast, kuna Olerexid ei satu tee peale icon_cry.gif
seal 0.799 icon_evil.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 26.03.2022 21:32:22 vasta tsitaadiga

Odavaim surugaas "tavainimesele" on ilmselt Koksveres link
Olin seal samal ajal ühe veokajuhiga, kes sai oma (firma) kaardiga üldse 1.1x
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 10:38:40 vasta tsitaadiga

---
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 15:42:42 vasta tsitaadiga

1 aprilli uudis või ongi CNG ligi 3eur? icon_eek.gif link
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 16:38:06 vasta tsitaadiga

Hiid, tänasest alates 2.480€ EGs silma jäänud.
Märgitakse iga kuu alguses hind ära ning eelmine märkimine oli cng punktiks 4.5, uus oli 5.6 - https://oilprice.com/Energy/Crude-Oil/OPEC-Agrees-To-Ease-Cuts-By-432000-Bpd-In-May.html

Nüüd tuleb kuu aega rahulikult võta, sest 100km läks 8.1€ pealt 11.16€ peale. Päevas sisuliselt nüüd 10+€ thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 16:40:22 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
1 aprilli uudis või ongi CNG ligi 3eur? icon_eek.gif link

Tasulisest uudisest aprillinali.. paneks seljuhul küll kirjaniku seina äärde icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 16:42:27 vasta tsitaadiga

Lõustaraamatus levis ka see pilt, kuskilt kaugemalt pildistatud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.04.2022 17:24:30 vasta tsitaadiga

Laagri alexelas ilusti 2.79 vms.
Ise tankisin olerexis lpgd ja ikka 0.725 ning paagi keskmine 6.7eur.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 19:42:16 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Odavaim surugaas "tavainimesele" on ilmselt Koksveres link
Olin seal samal ajal ühe veokajuhiga, kes sai oma (firma) kaardiga üldse 1.1x


Cng omahind on hetkel 1.86eur/kg+ maksud. 26.03 oli veel 1.23 eur/kg+ maksud. Ei ole see hind seal loogiline.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 20:16:10 vasta tsitaadiga

ranel, Võimalik, et tegu 100% biogaasiga? Siis muu hind. Kahjums ei tea kust bio kraami turu seisu vaadata
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 21:11:03 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
p2ep kirjutas:
Odavaim surugaas "tavainimesele" on ilmselt Koksveres link
Olin seal samal ajal ühe veokajuhiga, kes sai oma (firma) kaardiga üldse 1.1x


Cng omahind on hetkel 1.86eur/kg+ maksud. 26.03 oli veel 1.23 eur/kg+ maksud. Ei ole see hind seal loogiline.


Samas pole ju teada, mis lepingud kellelgi on.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2022 07:07:46 vasta tsitaadiga

Mustvee Olerexis oli 0.739 Gazneti kaardiga LPG icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.04.2022 16:42:12 vasta tsitaadiga

Nihhujaa CNG 2.75€ kilo. Ja kirjutati, et selline hind jääb aasta lõpuni icon_eek.gif

CNGd LPGle ümber ehitada ei saa?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2022 16:44:37 vasta tsitaadiga

Saab LPG lisaks panna. On tehtud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2022 17:18:02 vasta tsitaadiga

Varasemalt oleksite pidanud soodsate sõitudega raha kõrvale panema, nüüd järsku sõit kallis
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2022 16:54:15 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Varasemalt oleksite pidanud soodsate sõitudega raha kõrvale panema, nüüd järsku sõit kallis


Kui bensu või diisli hind oleks pooleteise aastaga tõusnud 8 korda, siis kurdaksid ka ise.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2022 17:03:24 vasta tsitaadiga

CNG-autode järelturuhinnad on korralikult kukkunud ja päris palju on müüki tekkinud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.04.2022 17:11:38 vasta tsitaadiga

4kg cng 100le on sama mis 14.4l lpg sajale.
Mu v8 viimase 3500km keskmine on ca 14l lpg. Sama palju maksta skodaga sõitmise eest on ju veidi pahasti.

Junn võtab 9l lpg igast asendist. Tänasel päeval on see sama nagu 2.4kg cng
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2022 17:13:37 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
4kg cng 100le on sama mis 14.4l lpg sajale.
Mu v8 viimase 3500km keskmine on ca 14l lpg. Sama palju maksta skodaga sõitmise eest on ju veidi pahasti.

Junn võtab 9l lpg igast asendist. Tänasel päeval on see sama nagu 2.4kg cng


No sinu v8 lexxustega ei saagi ühtegi skodat võrrelda, see on juba vana tõde.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.04.2022 10:35:35 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
prtv kirjutas:
Varasemalt oleksite pidanud soodsate sõitudega raha kõrvale panema, nüüd järsku sõit kallis


Kui bensu või diisli hind oleks pooleteise aastaga tõusnud 8 korda, siis kurdaksid ka ise.

Meil jah firmas üks CNG tarbesõituk-kaubik. Enne oli elu lill, kilomeeter maksis mingi 10 senti (võrdluseks samasugune diisliga masin oli mingi 20 sendi kandis). Nüüd on diisliga soodsam sõita. Peab vaikselt uurima hakkama kas on võimalik gaasimasinale suurem bensiinipaak panna. Praegu on mingi imepisike 5-10 liitrit...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2022 23:31:05 vasta tsitaadiga

Tra see Olerexi LPG tankur peale Jüri ringi on nii tundlik, et kui 1mm lõdvemaks lased, siis katkestab icon_mad.gif Miks ta edasi ei võiks tankida, kui nupu uuesti alla vajutad? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2022 16:51:20 vasta tsitaadiga

Vaadates maagaasi tõusu, siis uue kuu algusega näeb vast pea 4€ cng kg postil...
Juba praegu saab benaga ringi sõita, viimane cng tankimine jäi eelmise kuu eelviimasesse päeva.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.04.2022 22:43:24 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et Alexela tõstis lpg hinda 0.964ni. Huvitav mis sooduskaardid teevad.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2022 22:59:46 vasta tsitaadiga

Täna oli veel 0.799.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2022 00:55:46 vasta tsitaadiga

Palju kellelgi enamvähem samades tingimustes sõites bensu ja LPG kulu suhe tuleb? Hiid, su scodillacil näiteks, kui veel mäletad puhtalt bensuga sõitu.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2022 07:39:27 vasta tsitaadiga

scoda puhul ei tea, ma terve elu LPGga sõitnud.
10% rohkem võtsid vanad käulad. Vbla seadistamise teema.
Uued vist võtvat sama palju, aga käivituvad ja sõidavad külmalt bena peal, nii et mingi 10% läheb siis selle nahka ikka.....

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.04.2022 08:56:14 vasta tsitaadiga

Mul on ridaneli ja veekaheksa. Mõlemal ca 12% suurem lpg kulu kui kompuuter näitab. Vastavalt siis 9l ja 15. See näit on muidugi paar komakohta optimistlik alati. Ja see on minu sõitude järgi. Päevotsa linnas asju ajades on ikka 20l kulu teisel.

Bensu võtmine oleneb aastaajast ja kuidas hommikul käituda. Kui võtmest käima ja kohe sõitma siis tuleb peaaegu 3km bensuga ära ka praegu nö külavahe teed - mitte linnas. Kui veidi oodata või suvisel ajal siis alla kilomeetri. Veekaheksa puhul väheneb selletõttu bensunäidik ikka märgatava kiirusega. Ridanelja puhul jätkub bensu kuudeks.

Kui nüüd embkumb konverteerida tagasi bensuks-diisliks siis ridaneli võtab 3.8l ja veekaheksa 6.5l sajale. Heaküll.

Või 2.5kg ja 4.3kg cng 😀
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 18:56:12 vasta tsitaadiga

Olerexis 0.809 Lpg nüüdseks icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 20:49:23 vasta tsitaadiga

Alexelas täna spets kaardiga 0,799

Vahemärkusena: Lätis oli täna LPG postihind 0.785 kuni 0.815 vahemikus.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.04.2022 12:42:21 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Olerexis 0.809 Lpg nüüdseks icon_rolleyes.gif


Tund tagasi 0.725
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 17:50:31 vasta tsitaadiga

raisad.
sain siis persest icon_mad.gif
käisin esimest korda Aardla risti Olerexis icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 21:35:31 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
raisad.
sain siis persest icon_mad.gif
käisin esimest korda Aardla risti Olerexis icon_neutral.gif


Kuidagi jube tuttav värk icon_biggrin.gif

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.04.2022 21:52:07 vasta tsitaadiga

Ei tea - soodustus kaartidel ikka sama. Midagi käkerdasid ära.
Igatahes huvipärast teise auto tankisin alexelas ja ikka 0.799
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2022 07:34:17 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Ei tea - soodustus kaartidel ikka sama. Midagi käkerdasid ära.
Igatahes huvipärast teise auto tankisin alexelas ja ikka 0.799

kes käkerdas ära? kas ise saab midagi ära käkerdada?
6,5 eur näitas soodustust sealjuures.
Äkki oli sel hetkel hind ikka kallim, kui alexelas on pmst o.8eur?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2022 18:18:25 vasta tsitaadiga

Ei tea kas homsest tuleb cng kg 4+€ ära...
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2022 19:03:15 vasta tsitaadiga

kjaups, miks peaks?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2022 19:05:36 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Ei tea kas homsest tuleb cng kg 4+€ ära...


Teoorias peaks odavam tulema
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2022 19:56:11 vasta tsitaadiga

Ma alati siit nafta hinda jälginud ja gaas ka silma jäänud -
https://oilprice.com/oil-price-charts/#Natural-Gas

Nüüd uurisin vähe, et kust peaks balti info tulema ja selle järgi jah, peaks hoopis langema (140€ mwh kohta kuu alguses ja 113€ täna)
https://www.getbaltic.com/en/market-data/prices-of-balancing-gas/?date_from=2022-04-01&display=table

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2022 08:14:33 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Ma alati siit nafta hinda jälginud ja gaas ka silma jäänud -
https://oilprice.com/oil-price-charts/#Natural-Gas

Nüüd uurisin vähe, et kust peaks balti info tulema ja selle järgi jah, peaks hoopis langema (140€ mwh kohta kuu alguses ja 113€ täna)
https://www.getbaltic.com/en/market-data/prices-of-balancing-gas/?date_from=2022-04-01&display=table


Palju cng täna on siis?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.