Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ELDEN RING märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2022 09:09:56 vasta tsitaadiga

HDTanel, wretchi point ongi selles, et alustad level 1 ja saad kohe algusest arendada nii nagu ise tahad. Ehk siis mõneti on mõeldud mängijale kes teab milliseks tahab tegelast arendada, samas ei oma see erilist vahet kuna mõned levelid saad kähku kuna esimesed statid tahavad ka imevähe runesid saada ja teiseks kui oled lehmanisanäpp siis võiks ka algul level 20 olla ja saaks ikka kolakat.

Üldiselt souls'i mängijatel ongi 3 põhihäda:

Ei ole oskust õigel ajal rollida kui ei mängita sword and shield stiilis.
Kui mängitakse sword and shield stiilis ole kannatust vastase käitumist õppida.
Bossude puhul kui bossul elusi vähe muututakse hooletuks ja tahetakse kohe ruttu ära lüüa.

Kõiki vastaseid ei pea tapma - seda eriti olukorras kus oled tükkaega talland ja pole site of grace leidnud - pigem skipi vastased ja leia sog üles, aktiveeri ja siis jebi.
Kasuta asju mis mäng sulle annab mitte ära suru mingit oma tobedat ideed kuidas mängida.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morsi
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2022




sõnum 19.03.2022 09:29:59 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Siin on räigelt mu rage näha.. eriti kui sinna Redmane Castlesse jõudma hakkan.. waypoint on silla ees.. surin mingi 100x seal kaugel lossis ja igakord pidin tagasi jooksma icon_lol.gif tra ma äärepealt murdsin puldi pooleks.
Eriti kaunis oli, et lossi minnes nägin mingit auku seal lossi ääres ja naersin ehee see tehtud, et mingid vennad kodemata alla kukuks surnuks siit.. järgmine run tagasi kukkusingi sealt alla ja kaotasin KOGU oma raha\xp.
Neid duubel bosse ma senimaani pole maha saanud.. nüüd olen lihtsalt niikaugel, et saan selle kiisu suht kergelt maha aga see teine "knight" on täiesti ulme raske.
(Videole klikkides on timelinel võimalik chapterite kaupa videot edasi kerida)
Spoiler Spoiler Spoiler

camu kirjutas:
HDTaneli postitused siin teemas on puhas kuld, kus iga kord ei saada mainimata jätta kuidas hardcore mode ja wretchiga.
Nagu see oleks mingi vabandus.


Paljud hõiskavad, et õõõõõ niiii kerge mäng ära vingu pingu. Wretch on 10 PUNNI igas asjas.. KÜMME nagu telefoninumber. See pole lihtsalt, et ilma varustuseta alustad, see on, et sa ei saa mitte SITTAGI endale selga toppida või kätte võtta väga enne kui pole piisavalt bosse maha võtnud, et STR\DEX omale juurde toppida või elusi.. ning ma pole kordagi mingeid summoneid appi võtnud, mitte kordagi, spelle pole ka kasutanud. Lisa siia, et ma mängin BLIND ja esimene soulsi mäng, st ma ei tea mida oleks targem stattidesse toppida või millist melee relva tasuks upgradeda etc. Lisaks on kõik need eri klassid peale wretchi mingi level 7-9.. Wretchiga alustad legit lvl1 pealt NING need pre-selected klassid juba kergelt näitavad ära kuhu sa peaks oma punne toppima imo, Wretchiga kõik 10p... nagu mingit inffi pole kas peaksid str\dexi panema või lihtsalt str.. või lihtsalt dexi.. pole õrna aimugi.


aga kui sa ise endale raske mängu veel meelega raskemaks teed otsides mingit high groundi, siis mida sa tuled jonnid nagu mingi põnn siin icon_biggrin.gif. see ju kaotab täiesti oma mõtte. hetkel jääb lihtsalt mulje sinust kui disabled gamerist, kes on eluaeg veerenud hand holding pelade peal ja nüüd kui midagi keerulisemat tuleb, siis on kõik SITT ja NO STORY (bljaa isegi cutscenesid pole) ja muidugi HARD MODE EI MINGEID SPELLE :DDDDD
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 19.03.2022 10:10:48 vasta tsitaadiga

Half-Life mängudes siis ka sitt story, ühtegi cutscene'i ju pole icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2022 11:10:22 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Paljud hõiskavad, et õõõõõ niiii kerge mäng ära vingu pingu. Wretch on 10 PUNNI igas asjas.. KÜMME nagu telefoninumber. See pole lihtsalt, et ilma varustuseta alustad, see on, et sa ei saa mitte SITTAGI endale selga toppida või kätte võtta väga enne kui pole piisavalt bosse maha võtnud, et STR\DEX omale juurde toppida või elusi.. ning ma pole kordagi mingeid summoneid appi võtnud, mitte kordagi, spelle pole ka kasutanud. Lisa siia, et ma mängin BLIND ja esimene soulsi mäng, st ma ei tea mida oleks targem stattidesse toppida või millist melee relva tasuks upgradeda etc. Lisaks on kõik need eri klassid peale wretchi mingi level 7-9.. Wretchiga alustad legit lvl1 pealt NING need pre-selected klassid juba kergelt näitavad ära kuhu sa peaks oma punne toppima imo, Wretchiga kõik 10p... nagu mingit inffi pole kas peaksid str\dexi panema või lihtsalt str.. või lihtsalt dexi.. pole õrna aimugi.


Kallis Tanel, oled sa endalt küsinud kogu selle maratoni käigus, et MIKS sa seda endale teed?
Wrech ei ole hea klass neile, kes ei tea täpselt, mida nad teevad. Selle point ongi, et sul on juba kindel plaan ja sa ei taha ühtegi levelit expi raisku lasta vaid luua endale optimaalse tegelase. Sa ei ole veel oma teadmistega seal, et seda teha. See pole sulle.
Wretchi disadvantage kaob ära peale seda kui saad level 7-9, sest oled kõik oma saadud punkti pannud just nende statside alla, mis on oluline selleks tegelaks keda sa tahad mängida ning nüüd oled hoopis eelis seisus, sest sa ei ole raisanud punkte. Kui sa just uupi ja valesti ei pannud ja endale halvemat tegelast ei teinud, mis oleks ka sinu enda loodud probleem.

Mis summonitesse puutub, siis see on mängu disainerite poolt sisse ehititatud võimalus, mis on osa core experience-ist. Kui teed endale disainitust raskema kogemuse ISE, siis see on sinu ja ei kellegi teise probleem.

Ma saan aru, sa tahtsid olla ka tru DS warrior, aga sa jätad selle git guud osa vahele ja siis kurdad , et raske on. Need vennad, kes nii mängivad nagu sa tahad mängida, teevad seda kas NG+-is või siis on varem teinud põhjaliku eeltöö nii varemate osade mängimise, kui uue mängu itemite asukohtade ja nippide kohta. Wrechil ei ole teist moodi pointi lihtsalt.


E:
Vaatasin antuke su Youtube-i striimi ka. Müttad seal paremal pool punases alas, ise lvl 45. Str on nii vähe, et saad ainult two-handida valitud relva.
See area on liiga vara sulle, enne käi üleval ära, Lugarias ning kui on raske siis vali relv millega saad kasutada kilpi ka. Kilbid on päris head. Nt Jellyfigh shield suurendab sinu attacki oma active-iga ca 20-30% ja kuna ta on suur kilp, siis väga paljude vastaste löögid põrkavad tagasi, nii et saad guard counteri teha jne.
Ma olen umbes level 60 vms ja ma käisin korraks seal, proovisin paari lindu tappa, vaatasin, et saaks, aga tülikas ja läksin Lugariasse tagasi. Seal on veel küllaga mida teha. Aga loomulikult eksploorida ala saab ikka ja manti korjata.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 19.03.2022 18:15:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 19.03.2022 14:24:35 vasta tsitaadiga

wretch on lihtsalt blank klass. ainukesed tõelised varjuküljed on esiteks see, et alustad l1, mitte l5-10 nagu teised klassid. ja teiseks pole peale kaika üldse varustust. mitte, et see algne varustus ka teistel nii eriline asi oleks aga vähemalt midagigi.
edasise punktide ladumise osas ju vahet pole. mingi ettekujutuse pead omale kujundama leveldamisel puhktide ladumise suunast olenemata sellest, kellena alustad.
Aeron kirjutas:
Ma saan aru, sa tahtsid olla ka tru DS warrior, aga sa jätad selle git guud osa vahele ja siis kurdad , et raske on. Need vennad, kes nii mängivad nagu sa tahad mängida, teevad seda kas NG+-is või siis on varem teinud põhjaliku eeltöö nii varemate osade mängimise, kui uue mängu itemite asukohtade ja nippide kohta.
lisaks eeltööle on sellised "challenge accepted" kodanikel tavaliselt ka paar- kuni mitusada tundi kõigis varasemates fromi mängudes icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 19.03.2022 22:50:23 vasta tsitaadiga

Aeron, ma lihtsalt tahan näidata kui kerge mäng on, pole vaja mingeid sitaseid spelle millega mängu läbi cheesida. Lihtsalt marru ajab kui mingi vend tuleb ütleb, et öö tegin 1-3 korraga kõik bossid ära.. jätab mainimata, et kasutab mingeid spelle, minoneid, kiireid relvi või kilpe vibusi.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 19.03.2022 23:29:32 vasta tsitaadiga

HDTanel, tee ikka pacifist run. saaksid kohe kuulsaks icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2022 00:32:39 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Aeron, ma lihtsalt tahan näidata kui kerge mäng on, pole vaja mingeid sitaseid spelle millega mängu läbi cheesida. Lihtsalt marru ajab kui mingi vend tuleb ütleb, et öö tegin 1-3 korraga kõik bossid ära.. jätab mainimata, et kasutab mingeid spelle, minoneid, kiireid relvi või kilpe vibusi.


...erm, sul ei tule see näitamine hästi välja. Mäng võib olla lihtne, kui sa oled eeltöö teinud ja tead mis sa teed + sul on eelnevatest osadest kogemust.
Sina demonstreerid, et kui sa ei viitsi süveneda enne mängu, varem harjutanud ei ole, selget plaani ei oma, siis on mäng raske. Selliselt on iga mäng raske, kus vähegi mingi skill element sees on.

Mind ei aja nt üldse marru kui keegi ütleb, et tegi 1-3 bossile ära. Õigel ajal tuli siis, mõistlik vend.
Kui ta just ei ole mingi eriline massohist, kes oleks tahtnud seda bossi teha 100x, aga nüüd tegi 1x. Siis ma ütleks, et ta tegi valesti ja peaks sinult õppust võtma.

Sa võid siin mängus olla piisavalt tugev, et rahulikult läbiteha ükskõik millega. PVP on see koht, kus asi võib minna keeruliseks.
See on see koht kus need wrech klassi mehed lähevad ja neil on lvl 200 juures 3 DEX rohkem, sest nende starting klass oli wretch ja nüüd see maksab "dividende".

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 20.03.2022 05:42:30 vasta tsitaadiga

Aeron, ei nagu ALGUS oli raske aga nagu arvasin mida edasi seda kergemaks kõik läheb, nüüd tõesti enamus bosse keda kohtan on 1-3 proovi ja tehtud, need tavalisemad dungeon bossid. Mingid suuremad bossid nendega hetkel kuskil 10 try keskmiselt? Igatahes ma päris kaugel juba, soo ala veel üle vaadata ja siis liigun mäest üles, super fun senimaani kuigi jälle.. paar bossi lihtsalt copy paste.. kuid seekord boss suutis kahele jalale tõusta ja ringi ka kõndida icon_lol.gif

londiste, ei ma nii sadomaso pole icon_biggrin.gif aga ma ütleks, et vaikselt liigun ikka lõpule lähemale iga päevaga ja mäng, grafa, gameplay on puhas nauding siiamaani! Tegelt võiks projektori peal mängida üldse aga tunnen, et Elden Ring vajab igat reageerimis aja millisekundit icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
morsi
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2022




sõnum 20.03.2022 10:30:56 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Aeron, ei nagu ALGUS oli raske aga nagu arvasin mida edasi seda kergemaks kõik läheb

Sa pole tõesti fromsofti mängudega kursis.
Ei lähe.
Õnneks radahni fighti 1.03 patchis nerfiti niiet ilmselt 8 jonnimise posti asemel saame sinu poolt kuskil kuute näha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2022 12:39:29 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 23.03.2022 08:40:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 23.03.2022 10:22:58 vasta tsitaadiga

juhul kui sa ei ole ära õppinud, siis seda mängu mängitakse kas wiki kõrval lahti või nauditakse seda, et mitte midagi aru ei saa.
ei saa relvi lampi upgradeda, on upgrade materjalid (ja natukene ruune) vaja ja saad igal ajal upgradeda.
https://eldenring.wiki.fextralife.com/Smithing+Stones
https://eldenring.wiki.fextralife.com/Somber+Smithing+Stones
HDTanel kirjutas:
Ütleks, et vaja oli siiski lihtsalt õppida kõiki ta liigutusi ja siis lihtsalt õigel hetkel lööd ja terve fight on super kerge.
welcome to from software games.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 24.03.2022 11:40:35 vasta tsitaadiga

Oi see on hea review!

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 24.03.2022 11:54:07 vasta tsitaadiga

kiriE kirjutas:
Oi see on hea review!
Spoiler Spoiler Spoiler
tl;dw
et sellest saaks tõeliselt hea mäng, from võiks pista mängu selle - https://www.nexusmods.com/eldenring/mods/146

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2022 02:01:05 vasta tsitaadiga

HDTanel, smithing stone-id ja valged smithing stone-id on kõik levelitega. Level on nime järel. (smithing stone [1]).
Igal stone-il on kirjeldus, mitmenda levelini ta lubab relva upgraade-ida.-

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.03.2022 02:27:40 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
HDTanel, smithing stone-id ja valged smithing stone-id on kõik levelitega. Level on nime järel. (smithing stone [1]).
Igal stone-il on kirjeldus, mitmenda levelini ta lubab relva upgraade-ida.-
relva upgradeda üritades näitab ka, mida selleks vaja on ja kui palju.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 25.03.2022 04:54:51 vasta tsitaadiga

Aeron, mhm märkasin lõpuks, tunduski kuidagi veider, et mingid numbrid seal olid.. aga ikka veidi segane, et mitu korda ühte kivi vaja on, et järgmise kivini minna.. mul oli mingi 5 Smithing Stone ja üks upgrade oli 2 siis 4 siis 6 siis 8 vist.. ja siis lendas 6ni vms.. et vaja otsida mingi 20tk neid 1 siis 20tk 2 jne?
Üliloll süsteem, mõttetult keeruliseks tehtud.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.03.2022 10:43:53 vasta tsitaadiga

unique relvad ja somber smithing stones peaks olema iga relva leveli jaoks üks sama leveli somber smithing stone.
tavaliste relvade ja smithing stonedega 3 relva levelit sama smithing stone tüübiga ja vaja on neid vastavalt 2, 4 ja 6.

su numbrite kommentaar on tegelikult õige, ma vaatasin upgradedes ka esimese hooga, et nad ikka ei olnud üldse viitsinud ui/ux tegeleda.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 26.03.2022 20:59:39 vasta tsitaadiga

Margit icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 29.03.2022 00:22:04 vasta tsitaadiga

Margit tundub esimese bossina nagu raske aga tegelikult on paras nali, sai 83h läbi aga uuesti väga ei kipu tegema, gameplay oli väga nice ja maailm mõnusalt suur aga story osas läks jah lappama, ise ka aru ei saanud kuhu minema pidi pool ajast icon_smile.gif Varasemalt ainult ps5 demon soulsi läbi teinud fromsoftware mängudest, peaks vist sekiro ka ära proovima ja kui kunagi bloodborne mingi mängitav versioon tuleb mis pole 300x200 reso ja 30fps siis tahaks seda ka proovida.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2022 16:30:39 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, nn. new game+ oleks võinud kuidagi targema süsteemiga olla vms. Antud juhul on tegu liialt pika mänguga, et lihtsalt muudkui aga neid ng+'sse teha. Okei, sesmõttes ei ole pikk, et kui jooksed main asja lihtsalt läbi siis saab mõne tunniga või veel vähem kui rämedalt exploitida aga uuesti tegemise üks pointidest võiks ikkagi see olla, et teed queste mis esimene surakas nihu läksid või siis nö. pidid valima NPC'de puhul keda eelistad ja siis teise tegelase questiga kööga. Ehk siis nö. avastamisrõõmu suhtes on jama. Üks asi mida veel olen mõelnud siis need site of grace'd võiks alles jääda ng+'is - lihtsalt oleks niikaua nö. greyed out kuni näpid.

Mis muidugi veel pähe turgatand - kuna osad tõrvikud on speshul siis näiteks oleks võind üks tõrvikutest olla selline mis kõrgemal hoides näitaks ära hidden passageways. See oleks päris cool.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.03.2022 23:59:27 vasta tsitaadiga

NG+ tundub minuarust täiesti mõttetu olema. Nagu ma mõistan mida nad teha tahavad siin aga see pole arpg, et grindid uut lahedat geari ja teed uusi ulme builde, et farmida mingeid raskeid bosse, et need dropiks mingi 0.001% võimalusega mingi spets build enabling itemi.
Kui keegi arvab, et öööö NG+ NG++ NG++++++ on kõige raskem siis tule mõistusele, see mood paneb su mängu algusesse su 150leveliga ning jah mobidel peaks rohkem elusi ja dämmi olema aga holy shit nii on ka sul ja rohkem veel. Ma ütleks, et see on isegi kergem kui esimene run sest sa oled kõiki bosse juba pähe õppinud ja tead mida teha, kuhu minna jne. Mõttetu ajaviide, oleksid midagi muud lahedat võinud selle asemel teha, nii mitu mängu juba teinud, et võiks aru saada, et NG+ on ajaraisk.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
morsi
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2022




sõnum 31.03.2022 12:15:14 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Aeron, mhm märkasin lõpuks, tunduski kuidagi veider, et mingid numbrid seal olid.. aga ikka veidi segane, et mitu korda ühte kivi vaja on, et järgmise kivini minna.. mul oli mingi 5 Smithing Stone ja üks upgrade oli 2 siis 4 siis 6 siis 8 vist.. ja siis lendas 6ni vms.. et vaja otsida mingi 20tk neid 1 siis 20tk 2 jne?
Üliloll süsteem, mõttetult keeruliseks tehtud.

kujuta ette et su arusaam pelamisest on läbi hand holding PRESS X TO BUY UBI BUCKS mängudest nii väärastunud, et sa ei oska enam 8 piires numbreidki ritta panna, sest sul ei tule in game pop upi mis seletaks et 2 on suurem number kui 1 jne. Mida varem sa mõistad, et mäng ei ole ehitatud sinu ümber vaid et sina oled lihtsalt üks suvaline lüli selles suures maailmas, seda varem hakkad sa ka kõige basicumatest süsteemidest mõikama. Kui sulle peab kõik juhised kandikul ette serveerima siis äkki fromsoft polegi ikka sinu teema ja tasub jätkata nt telltale peladega vms kus peale dialogue optioni clickimise väga palju enda pead ise mõtlemise ja uurimisega vaevama ei pea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008




sõnum 31.03.2022 12:47:21 vasta tsitaadiga

morsi kirjutas:
...hand holding PRESS X TO BUY UBI BUCKS...


Vastav pilt icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ELDEN RING mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.