|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
05.01.2022 18:19:29
|
|
|
| degrass kirjutas: |
Kui sa suudad välja selgitada, kes on algne tootja, siis v6ib häda pärast ju osta. Muul juhul ma ei ostaks.
|
Otto teist privaatmarki Privilegi teeb väidetavalt Whirlpool, aga Hanseaticu päritolu tundub olema hullem kui riigisaladus.
Tegelikult küll ei tea, mida see algse tootja teadasaamine aitaks. Ma ei ole täpselt selle kujuga kubu mitte kellelgi teisel müügil näinud, ei odavalt ega kallilt. Ka Google pildiotsing ei aidanud. Aga just selline sobiks vajadustega 100% kõige paremini.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
06.01.2022 00:55:06
|
|
|
| netcat kirjutas: |
Otto teist privaatmarki Privilegi teeb väidetavalt Whirlpool, aga Hanseaticu päritolu tundub olema hullem kui riigisaladus.
Tegelikult küll ei tea, mida see algse tootja teadasaamine aitaks. Ma ei ole täpselt selle kujuga kubu mitte kellelgi teisel müügil näinud, ei odavalt ega kallilt. Ka Google pildiotsing ei aidanud. Aga just selline sobiks vajadustega 100% kõige paremini. |
M6nikord on hea teada, mida ostad. Kui vajadsega sobib ja hind on vastuv6etav, telli ära.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
06.01.2022 01:36:25
|
|
|
On ju vähe imelik ka öelda, et muidu sobiks aga rohkem tahaks maksta kangesti.
Eks me näe.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
12.01.2022 11:25:17
|
|
|
Induktsioonpliiti oskab keegi soovitada sellist, mida võimalikult lihtne on kasutada üldjuhul lihtsamateks toiminguteks?
83-aastasele väga viletsa nägemisega vanainimesele ei ole puutenupud ja LCD displeid kõige kasutajasõbralikumad ja tema peab selle pliidi lihtfunktsioonidega hakkama saama,
aga pliidil võiks ikkagi olla ka peenemad seadistamise võimalused nagu kellad ja taimerid, taimeriga helisignaal jm (hea, kui oskaks ise ka kellaaja õigeks sättida näiteks NTP-ga ja veel parem, kui näeks pliidi kasutust/staatust üle neti).
Et oleks 4 "plaati" ja õhugrilliga ahi, hea oleks isepuhastuv.
Võimalik, et küsin võimatut muidugi, aga pesumasinad ju oskavad ka võrgus oma staatust näidata ja muid nutitrikke teha.
Aga esmajoones oleks vaja jah seda, et plaatide ja heal juhul ka ahju lülitamine käiks võimalikult lihtsalt, mingi füüsilise nupuga ja et iga plaadi staatus ja ka piirjooned oleks visuaalselt hästi nähtavad, et pottide-pannide paigutamine ja asukoht plaadi suhtes oleks kergesti jälgitav.
Kuna ma olen siiani ainult paari induktsioonpliiti paigaldatuna näinud ja käega katsunud, siis olen üsna võhik selle koha pealt.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
23.01.2022 23:08:03
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Induktsioonpliiti oskab keegi soovitada sellist, mida võimalikult lihtne on kasutada üldjuhul lihtsamateks toiminguteks?
83-aastasele väga viletsa nägemisega vanainimesele ei ole puutenupud ja LCD displeid kõige kasutajasõbralikumad ja tema peab selle pliidi lihtfunktsioonidega hakkama saama,
aga pliidil võiks ikkagi olla ka peenemad seadistamise võimalused nagu kellad ja taimerid, taimeriga helisignaal jm (hea, kui oskaks ise ka kellaaja õigeks sättida näiteks NTP-ga ja veel parem, kui näeks pliidi kasutust/staatust üle neti).
Et oleks 4 "plaati" ja õhugrilliga ahi, hea oleks isepuhastuv.
Võimalik, et küsin võimatut muidugi, aga pesumasinad ju oskavad ka võrgus oma staatust näidata ja muid nutitrikke teha.
Aga esmajoones oleks vaja jah seda, et plaatide ja heal juhul ka ahju lülitamine käiks võimalikult lihtsalt, mingi füüsilise nupuga ja et iga plaadi staatus ja ka piirjooned oleks visuaalselt hästi nähtavad, et pottide-pannide paigutamine ja asukoht plaadi suhtes oleks kergesti jälgitav.
|
Tänapäeval on pliit ja ahi kaks seadet.
2in1 seadmetega pole ammu kokkupuutunud ise.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
23.01.2022 23:35:52
|
|
|
Õnneks saab endiselt valida, kumba tahad. Kaks-ühes seadmeid on suures koguses saadaval. Soovitada kahjuks ei oska.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
24.01.2022 09:08:09
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Induktsioonpliiti oskab keegi soovitada sellist, mida võimalikult lihtne on kasutada üldjuhul lihtsamateks toiminguteks?
83-aastasele väga viletsa nägemisega vanainimesele ei ole puutenupud ja LCD displeid kõige kasutajasõbralikumad ja tema peab selle pliidi lihtfunktsioonidega hakkama saama,
aga pliidil võiks ikkagi olla ka peenemad seadistamise võimalused nagu kellad ja taimerid, taimeriga helisignaal jm (hea, kui oskaks ise ka kellaaja õigeks sättida näiteks NTP-ga ja veel parem, kui näeks pliidi kasutust/staatust üle neti).
Et oleks 4 "plaati" ja õhugrilliga ahi, hea oleks isepuhastuv.
Võimalik, et küsin võimatut muidugi, aga pesumasinad ju oskavad ka võrgus oma staatust näidata ja muid nutitrikke teha.
Aga esmajoones oleks vaja jah seda, et plaatide ja heal juhul ka ahju lülitamine käiks võimalikult lihtsalt, mingi füüsilise nupuga ja et iga plaadi staatus ja ka piirjooned oleks visuaalselt hästi nähtavad, et pottide-pannide paigutamine ja asukoht plaadi suhtes oleks kergesti jälgitav.
Kuna ma olen siiani ainult paari induktsioonpliiti paigaldatuna näinud ja käega katsunud, siis olen üsna võhik selle koha pealt. |
https://hansa-home.ee/en/products/cookers/fcixs69463
Nuti lahendused puuduvad ja pürolüüsahju puhastus puudub, aga pliidiplaati saab juhtida Nuppudega, mis oli oluline.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
27.01.2022 22:00:14
|
|
|
Keegi oskab soovitada köögimööbli tegijat? Kvaliteet on oluline.
Vaatasin seda: https://andimoobel.ee/ oskab keegi midagi kommenteerida?
Köök on suur, eramaja.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
27.01.2022 22:25:17
|
|
|
Oehh oli kuidagi meeles, et ühineteema kustutada
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
12.03.2022 18:18:35
|
|
|
Tere,
umbes 100 EUR eest kuumaõhu fritüür oskab keegi soovitada? Oli miski Hansaposti oma see andis pole aastaga otsad aga kasutamine oli iseenesest ok, st asjad sai kiiresti soojaks ja maitse oli parem kui mikros soojendatud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.03.2022 22:12:24
|
|
|
Mõne Tefal või Philips mudeli peaks 100 eest kätte saama.
Ise võtaks ilmselt Ninja, aga see on kõvasti üle 100 eur.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.03.2022 19:33:12
|
|
|
Oleks vaja korralikku veekeetjat ja rösterit.
Veekeetja võiks olla seadistatava temperatuuriga, 360 kraadi pöörlev alusel, käepidemelt nupuga keema ja kaane avamisega, selgelt loetava indikaatoriga veetaseme osas. Ja miinimum keetmiseks vajalik veehulk võiks olla 250ml/300ml.
Röster võiks olla nelja viilu jaoks sobiv (seejuures kahekaupa tööle rakendatav), ühtlaselt küpsetav ning piisavalt võimas, et maksimaalse peal ka paksema-niiskema leiva krõbedaks laseb.
Mõlemad võiksid olla roostevaba/must kombos. Läikiv ei meeldi.
Jäid silma sellised: https://www.bosch-home.ee/tootelist/hommikusook/veekeetjad/TWK7203
https://www.bosch-home.ee/tootelist/hommikusook/rosterid/TAT7S45
Veekeetja osas samas Amazon-i reviewdes kurdavad osad, et roostetab seest, ühel ka kaas ei sulgu ühtlaselt.
Rösteri osas kurdetakse, et selle võimsuse kohta ei küpseta väga tugevalt. Üks kurdab ka halva ühtluse üle.
Just tundus, et saaks nagu nende peale minna
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.03.2022 22:24:57
|
|
|
Ma kasutan üldse täisautomaatset kohvimasinat kuuma vee jaoks, saab täpselt vajaliku koguse tassi lasta
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
15.03.2022 22:26:16
|
|
|
Plaanisin sellist osta, aga ei leidnud kuskilt infot, kas see jätab tempi meelde või igakord sisselülitamisel peab uuesti sättima tempi paika.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.03.2022 12:36:42
|
|
|
Mul on omajagu aastaid see veekeedukann kasutusel:
https://www.philips.ee/c-p/HD9359_90/avance-collection-temperatuuri-reguleerimisega-veekeetja
Meeldib:
- Välimus
- Lihtne temperatuurivalik - vajutad vastava temperatuuri nuppu
Ei meeldi:
- Aastate jooksul on kogunenud kuskile süsteemi katlakivi, mistõttu tuleb ühte plastik-niblakat sisse vajutada, kui kaas (vedruga avanev) ei taha muidu kinnisesse asendisse jääda (pole viitsinud lähemalt uurida, kannu veega täites on poolautomaatne liigutus see vajutus juba)
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.03.2022 14:10:10
|
|
|
Kaalusin algselt ka toda kannu - värvus ei ole probleem, seda on ka mustas: https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=twk8613&min_price=&max_price=
Aga saan aru, et see sul olemas ja kasutuses ning sisselülitamisel + temp saavutamisel piiksub? See tundub häiriv küll. Peaks proovima leida neid helisid mõlema kannu kohta.
Nutikannusid märkasin ka, ent ei taha liigset nutindust.
Draqula, tänud viitamast!
Janis, õnneks/kahjuks kohvi ei joo, veekeetjaks täisautomaatset masinat osta oleks "veidi" overkill
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.03.2022 14:33:22
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Mul on omajagu aastaid see veekeedukann kasutusel:
https://www.philips.ee/c-p/HD9359_90/avance-collection-temperatuuri-reguleerimisega-veekeetja
Meeldib:
- Välimus
- Lihtne temperatuurivalik - vajutad vastava temperatuuri nuppu
Ei meeldi:
- Aastate jooksul on kogunenud kuskile süsteemi katlakivi, mistõttu tuleb ühte plastik-niblakat sisse vajutada, kui kaas (vedruga avanev) ei taha muidu kinnisesse asendisse jääda (pole viitsinud lähemalt uurida, kannu veega täites on poolautomaatne liigutus see vajutus juba) |
Kui piiksudest juba juttu tuli siis pean lisama, et see minu viidatud Philipsi kann teeb ka päris valju piiksu kui temperatuur on kätte saadud ning kui sa mingi aja jooksul kannu ei tõsta või nuppu ei vajuta siis vähemalt korra veel teeb meeldetuletuspiiksu, juhuks kui esimene märkamata jäi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.03.2022 18:09:37
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Oleks vaja korralikku veekeetjat ja rösterit.
Veekeetja võiks olla seadistatava temperatuuriga, 360 kraadi pöörlev alusel, käepidemelt nupuga keema ja kaane avamisega, selgelt loetava indikaatoriga veetaseme osas. Ja miinimum keetmiseks vajalik veehulk võiks olla 250ml/300ml.
Röster võiks olla nelja viilu jaoks sobiv (seejuures kahekaupa tööle rakendatav), ühtlaselt küpsetav ning piisavalt võimas, et maksimaalse peal ka paksema-niiskema leiva krõbedaks laseb.
Mõlemad võiksid olla roostevaba/must kombos. Läikiv ei meeldi.
Jäid silma sellised: https://www.bosch-home.ee/tootelist/hommikusook/veekeetjad/TWK7203
https://www.bosch-home.ee/tootelist/hommikusook/rosterid/TAT7S45
Veekeetja osas samas Amazon-i reviewdes kurdavad osad, et roostetab seest, ühel ka kaas ei sulgu ühtlaselt.
Rösteri osas kurdetakse, et selle võimsuse kohta ei küpseta väga tugevalt. Üks kurdab ka halva ühtluse üle.
Just tundus, et saaks nagu nende peale minna  |
Endale ostsin hiljuti selle, 2 avaga mudeli.
https://www.amazon.com/dp/B08P8CVS5J/
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.03.2022 19:51:26
|
|
|
beastbeats, mnjah, selle plastikususe tõttu (muuhulgas) ma kallima mudeli poole vaatasin ka. Tempi meeldejätmisest üpris suva (ideaalis võiks muidugi jätta). Olulisem toimivus, kestvus ja kasutusmugavus (sh. piiksud võiksid olemata olla).
SKG, kurdetakse, et ei rösti ühtlaselt?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
16.03.2022 20:14:23
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Mõne Tefal või Philips mudeli peaks 100 eest kätte saama.
Ise võtaks ilmselt Ninja, aga see on kõvasti üle 100 eur. |
Oskad öelda, miks Ninja. Vaja naisele mõte maha müüa. Ei soovi osta kahte. Odavat ja head
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
12.04.2022 19:34:31
|
|
|
| Whirlpool AKZM 8480 WH ahjukäepide jälle katki. Ei kesta see paganama plastikust käepide. Kas tehakse tellimusel metallist ka kuskil või mingeid universaalseid? Plastikut ei taha enam, uus käepide meil siin 60 eur, mujalt saaks 50+post.. Kuluosana suht kallis asi rsk
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
13.04.2022 13:54:55
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| Whirlpool AKZM 8480 WH ahjukäepide jälle katki. Ei kesta see paganama plastikust käepide. Kas tehakse tellimusel metallist ka kuskil või mingeid universaalseid? Plastikut ei taha enam, uus käepide meil siin 60 eur, mujalt saaks 50+post.. Kuluosana suht kallis asi rsk |
Vau hästi ülemakstud ikka küll. Siin on alla 30 euro...
https://www.ersatzteilewhirlpool.de/backofen-turgriff/product.pl?pid=5213798
Mõnes metallitöökojas vms ei saa lasta sama kujuga pulka teha vms? Vana katkine on ju ette näidata näidiseks.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
01.06.2022 16:55:15
|
|
|
| "Reeling käepide" märksõnaks ja leiad ehk mõne meelepärase metallist toote. Võib muidugi kuumaks minna, palju parem soojusjuht.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
29.06.2022 23:08:27
|
|
|
tere!
külmiku valiku ees:
nutti inimesena jäi kohe see ette:
https://bigbox.ee/kulmikud/kulmik-lg-gbb62pzfgn-1158605.html
piisavalt mahukas teine. ,mis ongi põhi kriteerium energia sääst & mahutavus. ja mitte üle 600 euri.
samas küsimus siin ka justkui sama LG aga vist mudelis 1 tähe vahe. aga see eest odavam ja suurem:
https://turuliider.ee/et/kulmikud/18701-lg-gbb62pzffn.html
või seal jällegi ei ole seda LG thin q-d ainult see smart funktsioon.
samas LG-sid siin just kui kiruti,ja et umbes mida rohkem kellasid vilesid seda kiiremini rikki lähevad jne.Ja umbes,et nagu nii praegune tehnika väga ei kesta et osta mingi 400 -300 eurone ja kuue viie aasta pärast uuesti.lugedes siin et praegu on tehnika nagu on.ja nõus
et vana tehnika hea, mul vana hanza kestab juba 20 A. ja töötab.aga väikseks jääb teine. just kui.
.aga äkki keegi hoopis soovitab midagi samas suuruses,ja nü. vastupidavad selle pärast et just pole neid kellasid& vilesid. ja arvatavasti ka odavama?
sest siin tuleb ju välja et ma maksan üle selle nutinduse eest just kui ja?
samsungil ka vist omad probleemid kui remonti mõelda. kompressoritel mõlemil 10 a. garantiid.
ei teagi mida võtta & teha.
Just kui jäävad selle suuruse & energiaklassi kriteeriumiga kõik külmikud olgu ta nutti või mitte nutti.
ja veel kas LG on ainus siis oma wifi & LG ThinQ rakkendusega?
samsungil pidi ka olema aga kuidagi ei trehvand.
hanza pidas 20 aastat ja kus juures ilma remondita ja peab siia maani..
see uus võiks vähemalt poole sellest pidada. samas ega seda ette ei tea .nagu siit loen kellel on beco hea,kellel bosh juba laguneb jne. midagi kindlad ei saa siin vist isegi firma järgi võtta.
eks näis mis vastatakse. & soovitatakse
äkki midagi sama suurt & odavamad. või head firmad. või äkki kellelgi sama mudel?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.06.2022 07:17:46
|
|
|
Viktor, Läheb kööki või kuhugi kus müratase kah oluline.
Selle säästlikkusega on keeruline. Kõige säästlikumad on ka kallimad. Müratasemega samamoodi.
Mina näiteks siiamaani valin mitmendat aastat külmikut, sest peab väga konkreetsetele nõudmistele vastama aga sellised eriti ei tehta.
Õnneks vana soomlaste UPO (refurbished) on imekombel siiani kestnud aga väikseks jääb ja moodsatest featuuridest nagu nofrost tunnen puudust.
LG on mul ka endal valikus olnud. Bosch samuti. Beko on odavbränd sa sellest midagi ei ootaks.
Nutivärk on mõistlik ainult siis kui sellest ka mingit kasu on. Näiteks mina soovin, et väljaspool oleks displey, et ma näeks ilma ust avamata temperatuure. Paljudel on see näit seespool kuskil.
Kuigi ma ei tea mis kasu oleks sellest kui ma üle Wi-Fi ligi pääseks.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
30.06.2022 07:27:35
|
|
|
kööki jääb seega müratase nii oluline pole, ei tea palju see vana hanza on et ega üks kõik mis uus tuleb ei ole vast sellest hullem?.
samas ega mingid mürarikkad asjad ka väga head pole, aga jällegi harjub kõigega.
mulle nutti asi oleks mugav see pärast,et kuna ma olen pime, siis oleks võib-olla mingigi võimalus äppist sättestada ja juhtida plussiks.
teistpidi kui keegi selle nuttinduse maha laidab ja soovitab midagi paremad siis palju sa seda temperatuuri seal ikka muudad paned paika ja jääbgi.kui just neid supper külmetamine jne funktsioone tahad kasutada. tea kas rahvas neid kasutab,ja kui tihti seda külmiku juhtimist üldse näpib?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.06.2022 09:04:27
|
|
|
https://bigbox.ee/kulmikud/kulmik-lg-gbb62pzfgn-1158605.html
Sellesama LG ostsingi talvel.
hea on see, et toidu säilimise osas on snaigelt kõva edasiminek
paned pundi rohelist sibulat sahtlisse ja pea kuu aega säilib nagu oleks peenralt võetud.
Kapil on vist mingi ventilaator kusagilt mis niiskust kapis kontrollib, selle vuhinat on köögis mingil ajal kuulda, ukse avad siis jääb see seisma ja kinni paned läheb käima. mingi aeg toimetab ja siis vaikus. natuke on ikka ka inverterit kuulda.
Teistes tubades otseselt ei kuule.
Wifiga mudeli võtsin ka nutipluti tarbeks aga mingit tolku tast pole, saad valida kas nn külmem reziim või siis eco reziim mis veidi kraade muudab. muud midagi.
Ps hõbedane metall võtab kenasti igasugu näpujälgi peale aga valget kappi ma valikust ei leidnud.
Muidu täitsa rahul.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
30.06.2022 09:10:30
|
|
|
huvitav,mis nende kahe LG vahe on:
https://turuliider.ee/et/kulmikud/18701-lg-gbb62pzffn.html
ja see:
https://turuliider.ee/et/kulmikud/22888-lg-gbb62pzfgn.html
räägitakse veel,et see külmapidavus 9- 10 tundi on vähe et võiks 24 olla. kas see on tähtis.. vool meil ju ei kao nii kauaks jne.
oo, tänud keegi selle külmiku omanik ja reaalne tagasiside.kas seal saab kastidel muuta liha- juurvili mingeid niiskuse vms, asju nagu samsungil mõnel lugend? mingi 0 tsoon on ka samsungitel vist, aga siin ei? või see ongi sama aga nagu tihti see marketingu käik on samadel asjadel eri nimed,et teisest uhkem olla ühel ühtemoodi mingi fresh teisel teine.
| indrpo kirjutas: |
https://bigbox.ee/kulmikud/kulmik-lg-gbb62pzfgn-1158605.html
Sellesama LG ostsingi talvel.
hea on see, et toidu säilimise osas on snaigelt kõva edasiminek :)
paned pundi rohelist sibulat sahtlisse ja pea kuu aega säilib nagu oleks peenralt võetud.
Kapil on vist mingi ventilaator kusagilt mis niiskust kapis kontrollib, selle vuhinat on köögis mingil ajal kuulda, ukse avad siis jääb see seisma ja kinni paned läheb käima. mingi aeg toimetab ja siis vaikus. natuke on ikka ka inverterit kuulda.
Teistes tubades otseselt ei kuule.
Wifiga mudeli võtsin ka nutipluti tarbeks aga mingit tolku tast pole, saad valida kas nn külmem reziim või siis eco reziim mis veidi kraade muudab. muud midagi.
Ps hõbedane metall võtab kenasti igasugu näpujälgi peale aga valget kappi ma valikust ei leidnud.
Muidu täitsa rahul. |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.06.2022 10:26:34
|
|
|
Kastidel on jah mingid regulaatorid mis omakorda niiskust ja tempi ilmselt muudavad, juur ja puuviljade kastil eraldi, liha kala omal eraldi.
Igal juhul naine midagi timmis, ühel neist läks kast liiga külmaks mingis sättes. Ise täpselt seda toiduvärki ei jaga
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
03.07.2022 20:36:06
|
|
|
| Kas kellelgi on sügavkülmkirst näiteks kuskil kuuris või suvemajas vms kasutusel aastaringselt? Kuidagi külmakindlaks ka olete teinud? Hetkel üks Beko on, mis ideaalis kannatab ka -15 ära, kuid meil on ka madalamaid temperatuure. Selleks ajaks välja võtta lihtsalt, või mingi penokarp ümber teha?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
18.07.2022 10:53:37
|
|
|
| Tundub tore, kogemust ei ole aga endalgi on plaanis just midagi sellist lähemal ajal soetada mammale 20+ aastat kestnud Rosenlewi asemele. Kui ostad ja millegipärast rahul ei ole, ära siis hoia küünalt vaka all.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
18.07.2022 13:06:54
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
AEG peaks Electroluxi kõrgem ots olema. |
https://www.kodumasinad.ee/et/a/aeg-ccb56481bm-klaaskeraamiline-pliit
Meil sarnase välimusega AEG pliit mõned aastad kasutuses olnud, oma funktsiooni täidab, ainult need ümmargused nupud esipaneelil on sellised võdisevad-õblukesed plastmassised, ühel nupul on värv juba maha kulunud..
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.07.2022 16:03:56
|
|
|
Kevvare, kuna odavaimas kohas reaalselt olemas polnud ja HV odavaim tasuta tarnet ei pakkunud, siis Bigboxist võeti asi ära ja peaks ka kiirelt jõudma, märge oli juures.
netcat, eks ma annan teada kui muljeid jagatakse.
BTW. kui keegi oskab soovitada gaasipliit + elektriahi kombinatsiooniga aparaati, siis võite kogemusi-infot jagada, sest ühes maamajas tahab vana juust mingiaeg väljavahetamist. Kindlasti gaasipliit ja elektriahi, sest kui emma-kummaga jama, siis teine toimib.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
19.07.2022 12:44:45
|
|
|
No minul on siin 2009 vms soetatud Bosch millega olen väga rahul, ilmselt soetaks uue samalt firmalt. Veel variante, mida ma olen aja jooksul vaadanud, aga kogemust ei oma: Gorenje retrokujundusega pliidid on väga "nunnud" kui on seda stiili köök ja hinna järgi jätavad mulje, nagu oleks tegemist mingi kõrgema otsaga - või on see vaid üle makstud? Ja päris omapärane kaadervärk on Candy Trio pliidid, kus on ühe eraldiseisva pliidi kubatuuri sisse mahutatud gaasi- (või ka elektri-)pliit, tavalisest väiksem ahi ja kõige alumisena - nõudepesumasin.
https://hansapost.ee/et/kodumasinad/koogitehnika/gaasipliidid/candy-trio4gwnt1?id=5269232
Hind on muidugi... samas, kui olud on kitsad ja eraldi nõudepesuri jaoks ruumi pole... Ma olen ise pikalt mõelnud selle peale, aga ei tea, kas suudaks hakkama saada väiksema ahjuga.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
28.07.2022 17:59:34
|
|
|
| On keegi köögitehnikat https://www.derekis.lt/ee lehelt ostnud? Võrreldes Eesti poodidega on hinnad päris head.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.08.2022 21:32:56
|
|
|
On Samsungi mikrolaineahi, ca 18l, 1300W. Küljepealt on plekk lahti ning üldse on masin ca 20 aasta jooksul kõvasti ärakasutatud. Seega oleks vaja uut.
Uus võiks olla punast värvi. Kui nüüd tahaks midagi sarnast asemele, siis soti kandist saaks punase Candy, Philco või Melissa, üks mu jaoks võõram kui teine. On neil mingit sisulist vahet ka? Või peaks ikka tuttavama logoga (Severin, Samsung, Electrolux) masina suunas vaatama? Mingeid nõudmisi väga pole, grill tundub funktsioonina huvitav, aga ei tea, kui väärt see ka on.
https://hansapost.ee/et/kodumasinad/koogitehnika/mikrolaineahjud/girmi-fm2102?id=364057&mid=697462 - näiteks sellel on lahe, et paistab olevat füüsiliste nuppudega.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.08.2022 10:26:45
|
|
|
Dirty Harry, aasta oli 2004, kui viimati mikrolaineahju ostsin. Tahtsin kindlasti grilliga sest tundus äge. Võtsin Electroluxi. Töötab kenasti siiani.
Grillfunktsiooni kasutamise kordade arv seni: 0
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.08.2022 11:07:38
|
|
|
| Kas äkki ongi mikrodega nii, et nad on piisavalt lihtsad, et ei pea põdema? Et võtta lihtsalt mingi aparaat ja ilmselt peab aastakümneid?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
03.08.2022 11:14:30
|
|
|
Mul mikrolaineahjuga sama, sai kunagi mingilt poe soodusmüügilt rabatud, LG kaubamärk - kodus ilmnes, et kõik kirjad venekeelsed. Julge 15+ aastat küll ja ära ka ei lagune - ei näe nagu põhjust toimivat asja välja vahetada.
Varsti kodutehnikaga samamoodi nagu riiete ja muuga, kus inimesed ostavad uusi riideid ja aksessuaare, kuigi vanadel midagi auku sisse kulunud pole ja täitsa tarbitavad.
Telefonide ja arvutitehnikaga kummitab veel see "moraalne vananemine" kus toode võib endiselt oma põhifunktsiooni edukalt täita, aga kui uusi kellasid-vilesid pole, kiputakse uut mudelit tahtma, tihti andmata endale aru kase need uude kellad-viled tegelikult toote tarbimisele sisus väärtust juurde annavad.
Ilmekaks näiteks on see pesumasina wifi - alguses asi innuga telefoniga paaritatud, nüüd aja jooksul uued telefonid tekkinud ja pole keegi viitsinud neid äppe enam pesumasinaga uuesti paaritada.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|