Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 625, 626, 627 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.03.2022 19:45:59 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Kuni tänaseni ma arvasin seda pigem selle "veaks" et pole veel õiget tolmu tekkida jõudnudki. Graniitkruus on igal pool laiali, koristus küll veel alanud ei ole.
ma räägin sõiduteest ja ega ma neid masinaid näinud pole
hommikul liigun liialt vara ja õhtul neid kohanud pole, kuid sõiduteed on kuivad ja on justkui harjatud
võibolla lumesulamine on nii aktiivses tempos olnud, et enamus tolmu kaasa tarinud - temperatuuride erinevus on päris kõrge ja sulavee voolavus peaks praegu päris hea olema tolmu äraviimiseks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 20:35:45 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

võibolla lumesulamine on nii aktiivses tempos olnud, et enamus tolmu kaasa tarinud - temperatuuride erinevus on päris kõrge ja sulavee voolavus peaks praegu päris hea olema tolmu äraviimiseks


Pigem nii, või on Tallinn üle läinud nähtamatutele tänavakoristusmasinatele. Peale seda kui lumesahad lõpetasid ei ole veel ühtegi näinud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.03.2022 21:19:34 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
libe kirjutas:

võibolla lumesulamine on nii aktiivses tempos olnud, et enamus tolmu kaasa tarinud - temperatuuride erinevus on päris kõrge ja sulavee voolavus peaks praegu päris hea olema tolmu äraviimiseks


Pigem nii, või on Tallinn üle läinud nähtamatutele tänavakoristusmasinatele. Peale seda kui lumesahad lõpetasid ei ole veel ühtegi näinud.
olen lugenud, et on nähtud koristusmasinaid
võibolla nendest teavitamine pole sedavõrd teemakohane tänasel infomaastikul

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.03.2022 23:50:34 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ideaalne päev, aga mingil hetkel võiks veidi padukat tulla, et selle tolmu ära peseks igalt poolt.
nope
tänavapesumasinad toimetavad meil siiski, vähemalt on jäänud teeolukorrast säärane mulje

täna käis Tallinnast mingi kummaline tolmupilv üle, kuskil sellest sõnagi juttu pole, aga pärnu poolt tuli , mingihetk oli väljas jube hägune ja siis mõniaeg hiljem oli klaar ja pilve oli nähe põhja pool

https://www.facebook.com/SZmuenchen/posts/10166214940945577
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2022 13:30:57 vasta tsitaadiga

Vihma võiks tulla küll. Need masinad üksi ei saa selle puhastamisega hakkama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2022 13:32:03 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Kiivitajad ja muud elukad ka juba kohal


Pühapäeval kella 23.40 paiku (kui passisin virmalisi) huikasid sookured kusagil selles suunas, kus nad meil seal tavaliselt pesitsevad igal aastal
Ja üksik hobune hirnus kusagil lähedal lõuna pool korduvalt. See oli veider. Hobuseid peetakse meist loode ja kirde pool, aga mitte lõuna pool ja mitte nii lähedal. Mõni kodust ajama pannud vist.

Kiivitajaid ei ole veel näinud siinkandis. Aga ega ma palju pole ringi käinud ka, autost vaadates pole näinud neid igatahes.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2022 15:54:17 vasta tsitaadiga

Selle aasta esimene päev kui jopet pole vaja. 14 kraadi sooja hetkel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2022 17:17:37 vasta tsitaadiga

Taevas kuidag pentsikut värvi Talnas hetkel. Kas nüüd on see tolmupilv Aafrikast kohal?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.03.2022 18:49:37 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Selle aasta esimene päev kui jopet pole vaja. 14 kraadi sooja hetkel thumbs_up.gif
ja ma pole selle talve jooksul kordagi jopet selga pannud
tavaline suvine pusa ja krõbedamatel päevadel sall alla

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2022 18:55:36 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
SKG kirjutas:
Selle aasta esimene päev kui jopet pole vaja. 14 kraadi sooja hetkel thumbs_up.gif
ja ma pole selle talve jooksul kordagi jopet selga pannud
tavaline suvine pusa ja krõbedamatel päevadel sall alla


Kui õues ei käi siis pole sedagi vaja icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2022 19:00:48 vasta tsitaadiga

Julm, nädal otsa ilma jopeta käinud juba icon_biggrin.gif Ma siin juba mõtlen lühkarite peale icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.03.2022 19:36:19 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
libe kirjutas:
SKG kirjutas:
Selle aasta esimene päev kui jopet pole vaja. 14 kraadi sooja hetkel thumbs_up.gif
ja ma pole selle talve jooksul kordagi jopet selga pannud
tavaline suvine pusa ja krõbedamatel päevadel sall alla


Kui õues ei käi siis pole sedagi vaja icon_smile.gif
ma sõidan aastaringselt rattaga tööle ja koju
nüüd viimased kaks päeva tsärgi ja lühkaritega kimanud, jube palav hakkab raisk
-22C sai samas ka higi lahti icon_lol.gif

niisama väljas töllerdamisega ma ei tegele

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2022 21:14:59 vasta tsitaadiga

Täna hommikul istus parv kiivitajaid tee peal. Koju tagasi sõites nägin ka üht põllu kohal lendamas.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 16:10:41 vasta tsitaadiga

11c sooja, siinkandis ka lõpuks sookured kohal ja hane/lagle parved panevad juba soome poole..
Ainult, et lumi on kohati ikka nii paks ja kõva, et isegi päike ja 11c varjus ei tee talle midagi.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 16:51:28 vasta tsitaadiga

Vihma vaja lume jaoks, kolmapäev
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 14:39:23 vasta tsitaadiga

Sookured ja lagled kohal jah. Lumikellukesed ja krookused õitsevad. Mõtlesin, et kaevan natuke maad, ilus soe ilm. Tühjagi, maa on seest jääs.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 14:42:10 vasta tsitaadiga

Krookused siin veel ei õitse aga lumikellukesed õitsesid juba kuu eest ja lasevad siiamaani.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 14:56:38 vasta tsitaadiga

Kuulu järgi õitsesidki juba ammu, aga siis ei olnud mind vaatamas.

Aiandusteemat ei leia üles, kas keegi ütleb, kas praegu on õige hetk maasikaid millegagi pritsida, kui neile on katte all talvitudes miski hallituse moodi asi kallale tulnud? Vanad lehed-varred koristasin ära. Nii mõnigi oli üsna seenetanud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 15:38:26 vasta tsitaadiga

Ei ole maasikaid kunagi pritsinud, kevadel kraabin käega vanad lehed ära ja normaalsemate ilmadega peaksid ilusasti uusi lehti ajama hakkama.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 15:47:23 vasta tsitaadiga

netcat, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=786123
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 18:20:01 vasta tsitaadiga

Kuldnokka kuulsin juba reedel, aga ei olnud kindel, sest kostis nõrgalt ja kaugelt ja lühiajaliselt, ei näinud kus ta vilistab parajasti.
Pühapäeval ikka nägin ka juba.

Lõokesi kuulsin ka reede hommikul ja täna ka.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.03.2022 20:36:34 vasta tsitaadiga

mis vahet, mis linnud kohal on, öösel ärkasin korra üles ja enam magama ei saanud - linnud lärmasid akna taga thumbs_down.gif
mulle meeldib irvakil aknaga magada, jahedam keskkond ja värske õhk, aga see räuskamine lihtsalt häirib thumbs_down.gif icon_evil.gif




Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 20:59:27 vasta tsitaadiga

Mind küll ei häiri mingid linnud, kui välja arvata suviti kella kolme paiku hommikul otse aknaraamil istuv ja aknast sisse täiest kõrist röökiv pääsuke icon_lol.gif
Aga ma olen temaga ka juba üsna harjunud. Paari kuu pärast hakkab pihta.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 21:11:33 vasta tsitaadiga

Kõik laululinnud on suurepärased ööpäevaringselt, kui olete kogenud igahommikust sõda kalakajakate ja vareste hordide vahel kella 4 ja 5 ajal. Varsti hakkab pihta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.03.2022 21:14:41 vasta tsitaadiga

krt seda õiget karikatuuri enam tänapäevasel tsenseeritud internetis raske leida, kuid linud oksal laulavad konstantselt fuck me fuck me ja see ongi see tsirr tsirr tsirr viuu viuu
mul vaiksem linna nurk ja kõrged puud otse akna all ja see lärmamine on märksa hullem, kui linnamüra

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 21:54:00 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Kõik laululinnud on suurepärased ööpäevaringselt, kui olete kogenud igahommikust sõda kalakajakate ja vareste hordide vahel kella 4 ja 5 ajal. Varsti hakkab pihta.

Vähemalt ei soorita teil plekist aknalaual tuvid seksuaalakte varahommikul. Varblaste räuskamine ja kajakate kriiskamine on selle kõrval sulnis heli.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2022 13:51:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
netcat kirjutas:
Kõik laululinnud on suurepärased ööpäevaringselt, kui olete kogenud igahommikust sõda kalakajakate ja vareste hordide vahel kella 4 ja 5 ajal. Varsti hakkab pihta.

Vähemalt ei soorita teil plekist aknalaual tuvid seksuaalakte varahommikul. Varblaste räuskamine ja kajakate kriiskamine on selle kõrval sulnis heli.


Ei, mul tuleb see kalkunisuurune, soome pussi pikkuse nokaga kajakas ise aknalauale, pasandab sinna pesukausitäie ja kui leiab, et peegelpilt ei meeldi, hakkab nokaga otse keset aknaklaasi peksma. Kõik muu, mis rõdult leiab, peksab ka segi. Sulnis heli maiäss.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2022 13:55:31 vasta tsitaadiga

netcat, pilti sellest kajakast? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2022 14:14:14 vasta tsitaadiga

arusaamatu, et mingi linnulaul aja üles icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2022 14:32:01 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
netcat, pilti sellest kajakast? icon_razz.gif


On küll pilt, aga ma ei tea hetkel, kus see pesitseb. Püüan kunagi leida, kui aega on.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 22.03.2022 14:33:16 vasta tsitaadiga

mis kajakas, see kirjeldus vastas rohkem albatrossile icon_lol.gif icon_cool.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2022 14:37:39 vasta tsitaadiga

Vot ei tea, ma ei ole suurem asi ornitoloog mis merelindudesse puutub. Aga kui Mustamäele oleks albatrossid kolinud, siis oleks vast kuulda olnud sellest. Välimuse järgi arvaks need tüübid hõbe- või kalakajakateks, pole viitsinud lähemalt määrama hakata, sest alati on kiirem see raisk rõdult minema ähvardada kui teda vaadelda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 22.03.2022 14:41:17 vasta tsitaadiga

aga sel juhul on ta sul ikkagi kalkunist kaks-kolm korda väiksem linnuke jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2022 14:54:01 vasta tsitaadiga

Või siis oli lihtsalt väike emane kalkun icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2022 15:46:41 vasta tsitaadiga

Eks kalkuneid ole ka erinevas suuruses, selle kasvuga linnu olen ma kalkuni pähe igastahes ahju pannud, elusat kalkunit kätega mõõta ei ole proovinud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2022 20:02:04 vasta tsitaadiga

16 kraadi sooja täna peale tööpäeva lõppu. Päeval oli vist 18 kanti ära icon_eek.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2022 20:45:56 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusel hakkab lund sadama.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2022 20:47:24 vasta tsitaadiga

oli ka aeg.
Pole ammu sadanud miskit thumbs_down.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2022 20:52:52 vasta tsitaadiga

Ei taha, siis läheb õuepealne veel suuremaks sopamülkaks. Eelmisel kevadel loobitud kruusast pole ka midagi alles jäänud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2022 17:48:34 vasta tsitaadiga

hakkaski sabistama icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2022 17:55:44 vasta tsitaadiga

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/96226989/nadala-ilmaprognoos-kevad-hakkab-naitama-hoopis-karmimat-ja-tormist-nagu
Mnjaa, jälle lubab nädalavahetuseks sitta suusailma thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2022 18:15:06 vasta tsitaadiga

Polegi ammu klassikalist nädalavahetust olnud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2022 18:49:14 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
https://maaleht.delfi.ee/artikkel/96226989/nadala-ilmaprognoos-kevad-hakkab-naitama-hoopis-karmimat-ja-tormist-nagu
Mnjaa, jälle lubab nädalavahetuseks sitta suusailma thumbs_down.gif

Jälle? icon_biggrin.gif Ei mäletagi kuna viimati sitt nv oli icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2022 18:56:05 vasta tsitaadiga

Siin põhja pool suht iga nv räme tuul olnud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2022 20:21:56 vasta tsitaadiga

Viimane nv oli küll suht okei
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2022 18:29:43 vasta tsitaadiga

Pühapäeval lubab siia -3c ja lund.. aitab küll juba, terve talv lumi maas olnud icon_confused.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2022 18:36:50 vasta tsitaadiga

Lumi tuli maha ja valgeks läks maa icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2022 09:19:18 vasta tsitaadiga

Puhub tuul thumbs_down.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2022 11:17:59 vasta tsitaadiga

Korralik tuul ja nüüd hakkas lund ka sadama icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2022 12:00:48 vasta tsitaadiga

See nv on küll pekkis.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 625, 626, 627 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.