Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektrihindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 196, 197, 198  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas vajad elektritoetust?
Jah, olen juba taotlenud
5%
 5%  [ 8 ]
Jah, hakkan lähipäevil taotlema
3%
 3%  [ 5 ]
Ei tea veel, pole otsustanud
5%
 5%  [ 7 ]
Ei ole vajadust, saan suurema arve tasumisega hakkama
41%
 41%  [ 58 ]
Ei ole vajadust, arve ei olnud tavapärasest suurem
22%
 22%  [ 32 ]
Vajan, aga ei saa (ei kvalifitseeru toetuse saajaks)
21%
 21%  [ 30 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 15:42:46 vasta tsitaadiga

Homme kohati hind 2000% (60s/kWh) kõrgem võrreldes tänasega (3s/kWh). WTF kõikumine. icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 16:12:54 vasta tsitaadiga

Laen ka praegu akut, pole mõtet 25€ eest võrku müüa kui saab akusse salvestada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 18:00:06 vasta tsitaadiga

Teoorias teeniks ~300 laadimistsükliga aku hinna tasa.
Aku hind ~150€/kWh
1kWh laadimine säästab 0,57€
150/0,57 = ~300

Raudakud kestavad 2000+ tsüklit thumbs_up.gif

https://arileht.delfi.ee/artikkel/95569317/graafik-homme-touseb-elektri-hind-teatud-tundidel-korgustesse-mida-pole-ammu-nahtud
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 22:12:26 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Teoorias teeniks ~300 laadimistsükliga aku hinna tasa.
Aku hind ~150€/kWh
1kWh laadimine säästab 0,57€
150/0,57 = ~300

Raudakud kestavad 2000+ tsüklit thumbs_up.gif

https://arileht.delfi.ee/artikkel/95569317/graafik-homme-touseb-elektri-hind-teatud-tundidel-korgustesse-mida-pole-ammu-nahtud

Palju sa seda 0,6 eur ikka päikeselise ilmaga näed.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2022 17:59:34 vasta tsitaadiga

Panen Oisu eest icon_lol.gif
https://www.nrk.no/norge/ny-prisrekord_-ti-kroner-per-kilowattime-1.15882836?fbclid=IwAR0juDrTxXrpd8IHk0OUy_aiGYJ4g3-NmHtQ9MVTchecqFrsV2OhKivtsnE

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 16:33:04 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda miks seda hinnalae hüvitist ei ole möödunud kuu eest?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2022 16:34:58 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Keegi oskab öelda miks seda hinnalae hüvitist ei ole möödunud kuu eest?

Spoiler Spoiler Spoiler

e: nvm
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 17:19:03 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Keegi oskab öelda miks seda hinnalae hüvitist ei ole möödunud kuu eest?

Spoiler Spoiler Spoiler


(14,3 + 24,61) / (178,86 + 173,3) = 0,11

Hüvitatakse alates kui keskmine on üle 0,12
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 17:48:03 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Keegi oskab öelda miks seda hinnalae hüvitist ei ole möödunud kuu eest?

Spoiler Spoiler Spoiler


(14,3 + 24,61) / (178,86 + 173,3) = 0,11

Hüvitatakse alates kui keskmine on üle 0,12


ok

aga millest siin hinna erinevus?
jaanuar 365.49kw
Spoiler Spoiler Spoiler

veebruar 352.17kw
Spoiler Spoiler Spoiler


Veebruaris tarbisin 13,32 kw vähem ja arve on 12.87.- suurem
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 18:10:50 vasta tsitaadiga

Said ka jaanuari eest topelt hüvitist äkki?

Üldsegi, mis värk on, miks üks pilt sul näitab et energia hind on 46,69 ja teine et 48,44?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 18:17:53 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Said ka jaanuari eest topelt hüvitist äkki?

Üldsegi, mis värk on, miks üks pilt sul näitab et energia hind on 46,69 ja teine et 48,44?


Ma ei ole sellest energia hinna kajastamisest ise ka siiani aru saanud. Panen osalise pildi viimasest arvest, päis on siis eelnevas postituses.
Ma ei ole igatahes nii segast arvet ennem EE poolt saanud

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 18:26:09 vasta tsitaadiga

EE arvutas eelmine kuu 2x hüvitist maha ja nüüd teeb selle plussi ja miinusega tasaarveldust. Samas teemas kuu tagasi lahati seda arvutuskäiku.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 18:28:32 vasta tsitaadiga

Viimase arve kohaselt siis palju ma oleksin pidanud eelmine kuu rohkem maksma....see 9,53?

viimati muutis xxlmaster 09.03.2022 18:32:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 18:31:55 vasta tsitaadiga

9.53
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 18:35:31 vasta tsitaadiga

See ei seleta ikkagist 46,69 ja 48,44 vahet ja kumbki neist numbritest ei näe välja nagu oleks veebruari energiakulule 9,53 lisatud.

Kui mina vaatasin oma arveid mõni aeg tagasi siis mulle näitas EE iseteenindus nagu mul oleks selle topelt saadud hüvitise võrra üks osa jaanuari arvest maksmata. Tähtaja ületanud ka veel ilusti ja. Kui kena neist
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 18:39:25 vasta tsitaadiga

raitm kirjutas:
9.53



Ok, sain pihta.
Tänud kõigile kaasarääkijatele. Lihtsalt infoks veel, helistasin algul EEsse et aru pärida mis valesti. Kõigepealt olin ootel 5min, rääkisin mure ära ja siis öeldi, et palun oodake, suunan teid edasi spetsialistile kuna ei oska teid aidata selle küsimusega ja pärast suunamist ootasin veel 20min kuniks loobusin. Ja nii siis reaalselt 4x järjest, ennem kui viimane tädi mind suunama jõudis hakata, küsisin et mis mõttes te ei oska aidata, pärast numbri valimist teen ju valiku mis küsimus mul on mille pärast ma teie poole pöördun...miks te siis üldse vastate kui te antud teemaga ei oska aidata icon_biggrin.gif
Masendav, tuleb igatahes teenusepakkujat vahetada.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 20:31:15 vasta tsitaadiga

xxlmaster, ei maksa loota, et teistel parem seis on.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 20:59:06 vasta tsitaadiga

See topeltarvutuse viga oli siiski vist puhtalt EE käkk eelmisel kuul. Või tegi mõni muu müüja samuti vigaseid arveid?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 21:01:06 vasta tsitaadiga

Minu teada ainult EE. Aga ei pidanud seda konkreetselt silmas.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 21:09:21 vasta tsitaadiga

Ega, jah, ilmselt on võimalik ainult veel üks kiht sekeldusi vahele soetada kui mõnd muud vahendajat kasutada. Kõigil pole korralikku veebiliidestki.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 21:13:00 vasta tsitaadiga

Oleneb. Näite korjab ja edastab enefit enamasti (elektrilevi), osad suudavad kombineeritud arve koostada, kus elekter ja võrk koos, osad ei suuda.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2022 18:41:57 vasta tsitaadiga

Selline uudis siis.
https://www.tvo.fi/ajankohtaista/tiedotteetporssitiedotteet/2022/olkiluoto3epr-laitosyksikonsahkontuotantoonalkanut.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2022 18:46:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The OL3 reactor was commissioned on December 21, 2021, and since then the power level has been gradually raised to about 27 percent. Today, Saturday, March 12, 2022 at 12:01, the plant unit is connected to the national grid with a capacity of 103 MW. The moment was expected, OL3 will significantly improve Finland's electricity self-sufficiency and help achieve carbon neutrality goals. In Finland, a new nuclear power plant was last commissioned more than four decades ago.

During a trial period of approximately four months, the capacity of the OL3 plant unit will be gradually increased to 1,600 MW. This is a large production volume, about 3-4 terawatt hours during the trial period, which corresponds to about 10 percent of Finland's electricity needs. Power levels vary significantly during test operation.


Võrdluseks eesti tipu tarbimine talvel on 1600MW
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 16:24:19 vasta tsitaadiga

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/96152863/enda-valmistatud-majas-elav-indrek-kuldkepp-ei-maksa-elektri-ega-vee-eest-sentigi icon_cool.gif
"Tema maja katus ei ole järsu kaldenurga tõttu elektri tootmiseks ideaalne (Eesti tingimustes loetakse heaks paneeli kaldenurgaks 40–45 kraadi, tema majal on 60)"

Tegelikult oleks offgrid süsteemi puhul eesti jaoks hoopis sobiv 90° alla panna, et ka talv üle elada. Suvel jääb naguinii elektrit üle sõltumata kaldenurgast.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2022 15:17:48 vasta tsitaadiga

Homne Eesti vs Soome on küll fantastika taaskord. beer_yum.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2022 16:57:36 vasta tsitaadiga

Ju jälle umbes need torud
E:
Täitsa umbes need torud ikka
Soome üleval ja Eesti all
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2022 19:04:01 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608535111/elektrilevi-juht-naeme-et-tulevikus-saab-suvel-eestist-elektri-eksportija
icon_eek.gif
Teie näete! Kui oma tilli näevad on hästi.
Mis nad arvavad, et potentsiaalsed importijad imevad näppu praegu või?
Ehitatakse samamoodi parke usinasti.
Kellele te hakkate seda ülejääki müüma oma arust? Utah kaevandusse või?rofl.gif
Viimased 10 aastat on sisuliselt maha magatud, selmet tegutseda. Käiakse omavahel kohut, üks EE tütarfirma teisega. Loobitakse kaikaid kodarasse neile, kes Suure EE plaanidesse ei kuulu.
Selle asemel, et jahuda, peaks täna suured meretuulepargid valmis olema või vähemalt kohe saama.
Aga kilgatakse hoopis, et küll kõik on hästi, küll majandus kasvab ja puha ....
Et lihtinimese ostujõud langeb varsti pea püstloodis, ei koti kedagi.
Masendav.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2022 20:01:39 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
https://www.err.ee/1608535111/elektrilevi-juht-naeme-et-tulevikus-saab-suvel-eestist-elektri-eksportija
:o
Teie näete! Kui oma tilli näevad on hästi.
Mis nad arvavad, et potentsiaalsed importijad imevad näppu praegu või?
Ehitatakse samamoodi parke usinasti.
Kellele te hakkate seda ülejääki müüma oma arust? Utah kaevandusse või?(megairw)
Viimased 10 aastat on sisuliselt maha magatud, selmet tegutseda. Käiakse omavahel kohut, üks EE tütarfirma teisega. Loobitakse kaikaid kodarasse neile, kes Suure EE plaanidesse ei kuulu.
Selle asemel, et jahuda, peaks täna suured meretuulepargid valmis olema või vähemalt kohe saama.
Aga kilgatakse hoopis, et küll kõik on hästi, küll majandus kasvab ja puha ....
Et lihtinimese ostujõud langeb varsti pea püstloodis, ei koti kedagi.
Masendav.
Mis on sellel sõnakosel pistmist Elektrileviga?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2022 20:16:03 vasta tsitaadiga

Ei midagi?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2022 20:27:01 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Ei midagi?
Seda minagi, seda minagi. Adressaat on vale sellel kriitikal.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2022 19:14:57 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/95569317/graafik-pannkoogipuhapaev-homme-ennelounal-on-elektri-hind-vaga-odav icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2022 19:21:11 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/95569317/graafik-pannkoogipuhapaev-homme-ennelounal-on-elektri-hind-vaga-odav icon_razz.gif


Kolme tunniga saab sea/hane icon_razz.gif kah valmis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2022 19:32:16 vasta tsitaadiga

Paris kobe elektri ja gaasi hinnatous tuleb siin aprilli paiku.

Gaas
Hetkel: 4.31 senti/kWh
Aprillis: 6.14 senti/kWh


Elekter
Hetkel: 17.69 senti/kWh
Aprillis: 22.72 senti/kWh


Eri pakkujatel ja pakettidel veidi varieeruv muidugi. EV pakettidel ainult 5 senti elekter oositi, auto laadimiseks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2022 22:28:04 vasta tsitaadiga

Iirimaal muutuvhinnaga pakette pole?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2022 23:24:20 vasta tsitaadiga

Need ongi varieeruvad, aga pigem muutuvad aastas paar korda, mitte tihemini.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2022 23:25:07 vasta tsitaadiga

No meil muutub hind 24 korda ööpäevas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2022 23:30:05 vasta tsitaadiga

Oijeebus, ei sellist asja pole. Viimane muutus oli siin 24. oktoober 2021, minu pakkujal. Nüüd järgmine tuleb 15. aprillil.
Aga siin neid energiafirmasid nii palju, et ma kõiki ei tea ka, võibolla mõnel muutub iga päev, samas pole kuulnud küll.

Õnneks elan gaasiga köetavas majas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 00:01:36 vasta tsitaadiga

Gaasi hind tõusnud ju kordades icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 00:11:09 vasta tsitaadiga

Jah, aga odavam maja ja vett kütta kui elektriga.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 01:09:03 vasta tsitaadiga

See elektrihind on Iirimaal ikka räme kirves.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 08:17:24 vasta tsitaadiga

Siga läks ahju
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 09:23:06 vasta tsitaadiga

Liiga vara ju icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 09:24:28 vasta tsitaadiga

1000€ kõrval on 107€ juba soodne ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 10:24:33 vasta tsitaadiga

eelmise kuu arve jälle 21€.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 10:31:42 vasta tsitaadiga

Oled liitunud naaberkorteri elektrivõrku? icon_eek.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 11:36:27 vasta tsitaadiga

ei. läheb valgeks. mul, õigemini naisel pole vaja enam suurt põrandalampi põletada.
Leping kehtib kuni 31.01.2024
Periood 01.02.2022 - 28.02.2022 Maksumus
Elektrienergia kokkulepitud hinnaga 0,0509€/kWh, kogus 215,944 kWh 10,99 €
Riigipoolne elektrienergia hinnalae hüvitis 0,00 €
Summa käibemaksuta 10,99 €
Käibemaks 20% 2,20 €
Summa kokku 13,19 €

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 12:11:06 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ei. läheb valgeks. mul, õigemini naisel pole vaja enam suurt põrandalampi põletada.
Leping kehtib kuni 31.01.2024
Periood 01.02.2022 - 28.02.2022 Maksumus
Elektrienergia kokkulepitud hinnaga 0,0509€/kWh, kogus 215,944 kWh 10,99 €
Riigipoolne elektrienergia hinnalae hüvitis 0,00 €
Summa käibemaksuta 10,99 €
Käibemaks 20% 2,20 €
Summa kokku 13,19 €

Mis trikiga sa sellise fikseeritud hinna said? Sul 0,0509€/kWh, pakutakse aga 0,13€/kWh-0,18€/kWh vahemikku icon_rolleyes.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 12:11:09 vasta tsitaadiga

Eelmine oli parem.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 12:12:16 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Eelmine oli parem.

No eelmine ei huvita. Kuidas praegu selline hind saada?

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 12:13:55 vasta tsitaadiga

Ma et tea. Mul pole siin väga kaasa rääkida. Aga näe, saab selliseid hindu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektrihindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 196, 197, 198  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.