Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 881, 882, 883 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 00:01:52 vasta tsitaadiga

tee on selge ju.
tsitaat:

Mart Salo ta uus nimi.

ott speek - egon härm - mart salo?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 09:46:11 vasta tsitaadiga

Vähemalt pole laser läbi, ainult tolmune icon_lol.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 12:48:20 vasta tsitaadiga

Ehk keegi oskab öelda.
Mul on koduserveris AdGuard Home ja DNS encryption enabled, et saaks telefonidest Private DNS-i kasutada, nii, et ka wifi väliselt mobiilside võrgus toimuksid DNS päringud AdGuardi läbi (DNS over TLS).
Üldiselt on mu Tele2 kaart saanud Tele2 välise IP, mida siis adguard clients listis näitab: hostname xxx...cust.tele2.ee ja võrgu nimeks EE-TELE2-GPRS.
Telia kaardi puhul xxx.dyn.espak.ee ja võrgu nimeks EE-EMT-MOBILEINTERNET.
Sellega kõik selge.

Täna aga avastasin logidest IP aadressi millel PTR kirjet ei ole, võrgu nimeks on ASO-BACKBONE1.
ASO-BACKBONE1 IP vahemik kuulub "NOC Riigivork, help@ria.ee". GeoIP konkreetse IP pihta ütleb ISP-ks: Information System Authority.

Tehtud DNS queryde järgi tundub, et see võis olla üks mu telefonidest (päringuteks erinevad sotsiaalvõrgustikud, mida android ka taustal pärib). Küsimus on: mis võrk see selline on ja miks täna telefon hetkeks selle külge ühenduda võis, mitte tele2/telia oma IP vahemikkude külge? Päringute järgi tegi sealtkaudu DNS päringuid 4 minuti jooksul.

Edit: Ise vastan
tsitaat:
Riigivõrk (riigiasutuste andmesidevõrk)

RIA pakub andmeside- ja internetiteenust riigiasutustele ning kohalikele omavalitsustele. Erandjuhul pakume andmeside- ja internetiteenust ka riigi nimel avalikku teenust osutavatele juriidilistele isikutele.


Põnev, polnud varem süvenenud icon_smile.gif
Arvasin, et DNS encryption aitab mul lihtsalt ISP eest DNS päringuid peita. Nüüd selgub, et ka riigi eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 15:46:02 vasta tsitaadiga

Mõne riigiasutuse avalikus wifis käis su telefon tõenäoliselt.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 16:41:02 vasta tsitaadiga

Nägin vähemalt enda jaoks kummalist pilti. Troll sõidab peatusesse nagu tavaliselt, mõned reisijad väljuvad ja mõned sisenevad nagu ikka ja sõidab edasi nagu tavaliselt.
Aga kummaline selle juures oli see, et trollil olid sarved all. Kas trolle on nüüd ka hübriide? Kahjuks nägin seda aknast, seega ei oska kommenteerida mis häält see troll tegi.
AFAIK neil mingi aku on, et kui sarved näiteks keset ristmikku maha kukuvad, siis saab ristmikult ära sõita, aga pikemat maad selle aku pealt sõita ei saa.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 16:46:43 vasta tsitaadiga

napoleon, need peaksid need uued moodsad trollid olema - https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/esimesed-tallinnas-umberehitatud-autonoomsed-trollid-alustavad-liinisoitudega/
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 16:58:27 vasta tsitaadiga

Kas Eestis veel eestlasi elab?
Meil elab ca 400 000 kodanikku, kelle koduseks keeleks on vene keel ja nad kõik on Prisma praegused või tulevased kliendid, kelle diskrimineerimisega nad hetkel tegelevad. icon_eek.gif
link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 17:12:22 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kas Eestis veel eestlasi elab?
Meil elab ca 400 000 kodanikku, kelle koduseks keeleks on vene keel ja nad kõik on Prisma praegused või tulevased kliendid, kelle diskrimineerimisega nad hetkel tegelevad. icon_eek.gif
link


Mnjaa.....
tsitaat:
Mina venelaste asemel boikoteeriks Prisma poode edaspidi... Mis järgmisena? Sulgeme venekeelsed koolid ja lasteaiad?»

Ei tea veel kellele järgmistel valimistel oma hääle annan, aga selline väljaütlemine E200 suht välistab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 17:26:31 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Kas Eestis veel eestlasi elab?
Meil elab ca 400 000 kodanikku, kelle koduseks keeleks on vene keel ja nad kõik on Prisma praegused või tulevased kliendid, kelle diskrimineerimisega nad hetkel tegelevad. icon_eek.gif
link


Mnjaa.....
tsitaat:
Mina venelaste asemel boikoteeriks Prisma poode edaspidi... Mis järgmisena? Sulgeme venekeelsed koolid ja lasteaiad?»

Ei tea veel kellele järgmistel valimistel oma hääle annan, aga selline väljaütlemine E200 suht välistab.


doh.gif juba kolmandas teemas valeinformatsioon.
Kristiina Kallasel ei ole E200-ga mingit seost. icon_idea.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 17:34:10 vasta tsitaadiga

Sorry, teises teemas juba nägin, et üsna sarnase nimega tegelane mitte E200 juht. Minu viga.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 23:27:53 vasta tsitaadiga

kui pikk oli Georg Ots icon_rolleyes.gif
laulja, mitte laev vms icon_smile.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2022 20:05:22 vasta tsitaadiga

Ega pole avalikult kättesaadav mingi selline lahendus, et panen eestikeelse audiofaili mängima ja automaatselt kirjutatakse kogu sisu tekstiks? Nagu nüüd ERR kanalitel vms mingisugune lahendus on
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2022 20:12:26 vasta tsitaadiga

Google transalte vbl. Ei tea muidugi kui pikalt ta laseb lindistada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2022 20:14:25 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ega pole avalikult kättesaadav mingi selline lahendus, et panen eestikeelse audiofaili mängima ja automaatselt kirjutatakse kogu sisu tekstiks? Nagu nüüd ERR kanalitel vms mingisugune lahendus on

Proovi: http://bark.phon.ioc.ee/webtrans/
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2022 20:21:51 vasta tsitaadiga

ok suutsin sellise koha ka leida nagu tekstiks.ee eks näis
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2022 17:41:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab miks motonet.ee e-poest tellides saadab paki omniva automaati nii, et kauba eest peab automaadis maksma?
Kliendi seisukohalt ühest küljest muidugi hea turvaline, et kui omniva paki ära kaotab siis on see müüja ja omniva vaheline asi ehk ostja ei pea ise oma raha tagasi nõudma hakkama, samuti pole kellelgi motivatsiooni võõrast pakki välja võtta kui telefoni numbrid näpukas peaks olema vms., aga teistpidi jälle AFAIK on see lunapakk kõige kallim moodus kliendi käest raha kätte saada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.03.2022 21:23:31 vasta tsitaadiga

Kliendil mugavam/lihtsam nii tellida, ju siis eeldavad, et saab pareminu müüa.
Ükskord oli mul 3 aliexpressi pakki ka samas kapis, veits imelik icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2022 21:33:54 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kliendil mugavam/lihtsam nii tellida, ju siis eeldavad, et saab pareminu müüa.
Ükskord oli mul 3 aliexpressi pakki ka samas kapis, veits imelik icon_rolleyes.gif
Aliexpressi pakke pannaksegi kokku. Mul on iga kord mitu või rohkem pakki kokku pandud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 05.03.2022 21:47:51 vasta tsitaadiga

Mitte ainult, mul olid Motoneti ja Ali pakid samas kapis. Ju "süsteem" annab kullerile moblanumbri alusel sama kapi kus juba pakk ees.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2022 21:50:22 vasta tsitaadiga

No Aliexpressi pakid on pakendatud kokku ühte pakendisse. Pakend in a pakend.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 05.03.2022 21:52:56 vasta tsitaadiga

Juhtub ka nii et "Combined delivery" (need on jah ühte kotti pakendatud) ja üksi kulgev pakk jõuavad korraga (või ei jõua ma õigel ajal välja võtta ning saan teise samasse kappi lisaks).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.03.2022 22:02:15 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Janis kirjutas:
Kliendil mugavam/lihtsam nii tellida, ju siis eeldavad, et saab pareminu müüa.
Ükskord oli mul 3 aliexpressi pakki ka samas kapis, veits imelik icon_rolleyes.gif
Aliexpressi pakke pannaksegi kokku. Mul on iga kord mitu või rohkem pakki kokku pandud.

Ja ma tean, kõike pannakse kokku. Aga mis oleks saanud kui oleks tahtnud motonetist loobuda mingil juhul ja mitte järele läinud? Oleks teised ära kadunud kuskile?
Oli motoneti pakk + 3 ali pakki
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2022 22:47:50 vasta tsitaadiga

nummiva ju teab, mis sulle tulema peab. saab teoorias kõik tee peal kokku panna. kas teile ei sobi?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 10:14:59 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:

Ükskord oli mul 3 aliexpressi pakki ka samas kapis, veits imelik icon_rolleyes.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10925301#10925301
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 10:37:07 vasta tsitaadiga

Ali pakkide kokkupanemine tuleb juba enne ning selle kohta saad jälgimisest teada. Kuna kappe on tihedalt, pannakse samal ajal ühele tulevad asjad samasse kappi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.03.2022 11:29:42 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Janis kirjutas:

Ükskord oli mul 3 aliexpressi pakki ka samas kapis, veits imelik icon_rolleyes.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10925301#10925301

Loe nüüd uuesti mille pärast mulle see imelik tundub. Põhimõtteliselt saab need ka ainult siis kätte kui raha maksad automaati. Isiklikult arvan, et makstud pakid võiks eraldi kappi minna.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 14:27:06 vasta tsitaadiga

Tuleks juba tellimise ajal arusaamisele jõuda, on sul seda mõttetut träna siis ilmtingimata tarvis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 15:28:12 vasta tsitaadiga

Mul oli just ali ja smardiga see, et oli sama kood aga 2 erinevat pakki. Tuli 1 sõnum. Käisin, korjasin ära. Nüüd tuli meeldetuletussõnum, käisin korjasin ära. Kontrollisin telefonist ektra. Tavaliselt mu pakid sinna ei tule.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 16:58:44 vasta tsitaadiga

Mul oli Omniva kapis kaks pakki. Mõlema paki kohta tuli sõnum, aga uksekood mõlemal sama.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 17:05:24 vasta tsitaadiga

Mul on ka nii juhtunud. Hea et automaat ekraanil ütles, et kapis on kaks pakki, muidu oleks vist ühe välja võtnud ja poleks piilunud kas seal veel midagi on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 17:06:38 vasta tsitaadiga

sama siin icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 17:20:16 vasta tsitaadiga

Mul jäigi kord üks pakk välja võtmata ja saadeti poele tagasi. Tõsi, seekord olid need erinevates kappides, aga saabusid samal päeval ja sõnumid mõlema kohta tulid korraga. Kohe järele minna ei saanud, järgmisel päeval tulid kordussõnumid ja jälle korraga.
Seejuures esimesena saabunud sõnumi pakk tuli nii kiiresti, et ma ei osanud seda veel oodatagi.
Mina muidugi märkasin siis lugeda ainult viimasena saabunud sõnumit ja jätsin esimeses sõnumis nimetatud paki kappi vedelema. Rohkem kui nädalaks icon_redface.gif
Õnneks müüja pood saatis ilusasti uuesti mulle selle paki, isegi transporditasu ei võtnud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 11:20:54 vasta tsitaadiga

mis krt postimehega toimub, ekraan hall nagu oleks kuskil mingi popup kuid kuskil miskit ei näe. lehte saab scrollida, kuid linke avada ei saa.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 11:22:20 vasta tsitaadiga

Leinö, neil uus välimus.

Sul äkki mingi ad blokker äkki segab?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 11:22:39 vasta tsitaadiga

Ctrl + F5, neil kujundus uuendati, ehk sellepärast?
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 12:10:19 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
mis krt postimehega toimub, ekraan hall nagu oleks kuskil mingi popup kuid kuskil miskit ei näe. lehte saab scrollida, kuid linke avada ei saa.


Selle, halli taga peidab end see:

Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk võta oma AdBlock maha ja köhi pappi icon_biggrin.gif
Minul ei aidanud isegi mitte uBlocki disablemine, ikka nõuab raha... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.03.2022 12:15:25 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
mis krt postimehega toimub, ekraan hall nagu oleks kuskil mingi popup kuid kuskil miskit ei näe. lehte saab scrollida, kuid linke avada ei saa.


Lisa oma adblocki see PMO reeglite juurde:
##.ad-block-notification-overlay

E: Krt, ei toimi see ikka läbivalt icon_neutral.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 12:19:12 vasta tsitaadiga

Mul tellimus olemas, siis laseb ab kasutada, tundub nagu kõik ok
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 14:47:09 vasta tsitaadiga

Lehtedes kirjutab praktiliselt iga päev, et rahvas ostab jooditablette kokku ja ärge tehke.
Ma nagu ??? sest neid ei ole ju kusagil müügiski? Kuskohast neid ostetakse?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 15:05:23 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Lehtedes kirjutab praktiliselt iga päev, et rahvas ostab jooditablette kokku ja ärge tehke.
Ma nagu ??? sest neid ei ole ju kusagil müügiski? Kuskohast neid ostetakse?

Leti alt vist.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.03.2022 15:36:40 vasta tsitaadiga

Kust saab DC toiteadapteri pistiku üleminekut? Vaja on sellist, kuhu läheb sisse 5,5 mm jämedune pistik ja väljund on 3,5 mm jämedune pistik.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 15:39:20 vasta tsitaadiga

Erialainimesena ütlen, et joodi küsitakse jah palju. Tablettide kohapealt, neid pole meil ammu enam müüdud, vähemalt selles kanguses mida soovitakse. Vitabalansi toidulisandit on küll saada olnud, aga kuna seda saab vaid ühest laost ning nõudlust sellele pole ka varasematel aegadel eriti olnud, siis suuri koguseid meil Eestis isegi seda polnud. Kes jõudis tellida sealt, see sai, aga ilmselt on nüüdseks seegi otsas. On ka Kelpamax nimelised vetika tbl, aga seal on joodi ikka kaunis vähe, seda pole ammu enam näinud. Seega tegelikult pole meil siianigi miskit saada olnud õietigi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 15:43:17 vasta tsitaadiga

Tavaliselt on vastavad jutud illustreeritud piltidega kaaliumjodiidi tablettidest, mida mina pole kunagi müügil näinud (ja kohe, kui esimest korda kirjutati, vaatasin raviminfo andmebaasist ning üle terve Eesti ei näidanud kusagil midagi müügis olevat). Viimati mäletan, oli asi teemaks Fukushima ajal ja siis kirjutati, et Eestis polegi seda kraami vabamüügis üldse. Kas tegu on mingi tellitud turundusjutuga et kui ükskord kraam tegelikult ka letti paisatakse see ära ostetaks? Sest kuidas saab kokku hamstrata asja mida kusagil müügil ei ole ja veel nii tõhusalt, et ajakirjandusel jätkub sellest juttu ja muret mitmeks päevaks...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 16:06:05 vasta tsitaadiga

von Wu, oomikast saad materjalid selle tegemiseks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 16:22:33 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kust saab DC toiteadapteri pistiku üleminekut? Vaja on sellist, kuhu läheb sisse 5,5 mm jämedune pistik ja väljund on 3,5 mm jämedune pistik.

https://www.yeint.ee/it-multimeedia/toiteallikad-1/inverterid-konverterid/dcdc-konverterid-1/dc-uleminek-2555mm-f-13mm35mm-m-5v

Selline?

netcat kirjutas:
Tavaliselt on vastavad jutud illustreeritud piltidega kaaliumjodiidi tablettidest, mida mina pole kunagi müügil näinud (ja kohe, kui esimest korda kirjutati, vaatasin raviminfo andmebaasist ning üle terve Eesti ei näidanud kusagil midagi müügis olevat). Viimati mäletan, oli asi teemaks Fukushima ajal ja siis kirjutati, et Eestis polegi seda kraami vabamüügis üldse. Kas tegu on mingi tellitud turundusjutuga et kui ükskord kraam tegelikult ka letti paisatakse see ära ostetaks? Sest kuidas saab kokku hamstrata asja mida kusagil müügil ei ole ja veel nii tõhusalt, et ajakirjandusel jätkub sellest juttu ja muret mitmeks päevaks...


Võimalik, et polegi olnud sellist kaupa, lihtsalt öeldakse et on otsas, et ei jätaks kehva muljet apteegist. Sel juhul võib-olla ostetakse midagi muud või tullakse varsti jälle otsima seda, et kas on vahepeal saabunud ja võib-olla siis ostetakse midagi. Vastasel juhul pööratakse kohe ringi ja tagasi võib-olla ei tulda.

Olen sama ütlust kohanud ka muude kaupade puhul mingite muude müüjate juures. Selle asemel et öelda, et pole kunagi olnudki või et viimati oli aastal 1985, öeldakse et on otsas.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 16:26:34 vasta tsitaadiga

Siis ollakse vähemalt midagigi turunduse kohta õppinud; veel suht hiljuti oli üsna tugev turuosa sellisel suhtumisel nagu "Meilt küsitakse seda küll kogu aeg, aga pole kunagi olnud ja ei tule ka"
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 16:36:20 vasta tsitaadiga

netcat, icon_lol.gif

Tarvitage jodeeritud soola, siis võib vähemalt platseeboefekt närve rahustada, kui muud tolku pole...
Oh, wait... eusa_think.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 16:37:45 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Siis ollakse vähemalt midagigi turunduse kohta õppinud; veel suht hiljuti oli üsna tugev turuosa sellisel suhtumisel nagu "Meilt küsitakse seda küll kogu aeg, aga pole kunagi olnud ja ei tule ka"


Et siis nii
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 16:41:31 vasta tsitaadiga

Ma mäletan midagi ähmaselt, et joodi omastab organism ka naha kaudu otse. Et tilguta joodilahust natuke nahale ja kilpnääre ongi küllastunud varsti.

Veebiotsing paistab samale viitavat.

Samas ei maksa lolliks minna ja seda tarvitama hakata:

https://www.dw.com/en/radiation-does-iodine-help/a-61020889

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 07.03.2022 16:48:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 16:46:17 vasta tsitaadiga

Btw, miks seda joodi üldse taga otsitakse? Kardetakse, et venemaa tuumanuppu vajutab või on mul mõni muu uudis kahe silma vahele jäänud?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 881, 882, 883 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.