Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1080, 1081, 1082 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 01:27:35 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Kas propakanali saadetele ei saaks rakendada samasugust pimendamist nagu Soome spordiülekannetele? Muidugi oleks selline tegevus veeks vastaspoole veskile.

Küsimus - kas Telia lisaks YLE2 spordiülekannetele Saksa kanalites ka sporti pimendab?


Propakandakanalite pimendamise osas saab otsuse langetada riik, mitte operaator sest muidu oleks see tsensuur ja meediavabaduse piiramine.
Lätis on kuulduste järgi korduvalt riigi otsusel tehtud selliseid pimendamisi.

Otseülekannte ja teatud saadete pimendamine toimub juhul, kui telekanal ei ole ostnud näitamisõiguseid Eesti Vabariigis, see ei sõltu kohalikust operaatorist.


viimati muutis Inspiro 23.02.2022 01:38:01, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 23.02.2022 01:28:59 vasta tsitaadiga

indrpo, ära minu pärast bensujaama minema hakka. Ma vaid juhtisin tähelepanu, et ühest äärmusest ei tohi teise ühe ropsuga minna, see jätab tegija enda lolli olukorda ja soovitud eesmärgile saabub vastupidine tulemus. Selle nimi on strateegiiline mõtlemine.


indrpo kirjutas:
Isiklikult ei koonda arvamust, kas oli mõistlik, vajalik või mitte. Ise kindlasti ei vaadanud.

Mida sa öelda tahtsid? link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 23.02.2022 03:05:15 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
seeru kirjutas:
Mina küll Telia poole pöörduma ei hakka. Nende sitt pole minu mure.

Pole sinu mure = probleemi pole, teema lukus. icon_biggrin.gif

Kuidas see lukku sai? icon_smile.gif
Mõte oli selles, et pole minu mure hakata Teliat teadustama nende sitast, kui neil endil on 24/7/12/365 monitooring peal.
Ja pole minu mure, kui nad sita likvideerimist ette ei võta.
Mulle piisab siinsest foorumist täiesti, et Telia sitast teada anda. icon_smile.gif
beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 08:26:17 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Märt. kirjutas:
Ei tunne vene kanalitest puudust, pole neid enam vaadanud taasiseseisvumisest peale. Pole sealt enam midagi vaadata.

Kui pole nii kaua vaadanud, siis ei ole sul ju mingit alust öelda, et pole sealt midagi vaadata. Vaata ja näed, et sisu ja kanalivalik on väga rikkalik.

Teine asi, kui neist lihtsalt puudust ei tunne ja seepärast ei vaata.



Toonagi vaatasin sealt vaid teatud osa sporti, mida Soome kanalid ei näidanud.
Allkorrusel vanahärra ikka vahel vaatab, nii et sisu suhtes ei lahmi.
Minu jaoks üole seal mitte kui midagi enam. Ei sarji, ei filme ja erisugused saated on olemuselt võõrad, stuudiote pompöösne kujundus on üle võlli ja palju muud sarnast.
Sisu napib, samalaadset saab näha mujaltki.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 23.02.2022 09:16:50 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Ei sarji, ei filme ja erisugused saated on olemuselt võõrad, stuudiote pompöösne kujundus on üle võlli ja palju muud sarnast.
Sisu napib, samalaadset saab näha mujaltki.

Mõned sarjad ja uuemad filmid on head, peaaegu Euroopa stiilis. Kujunduse jms seisukohaga olen väga nõus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 23.02.2022 09:22:32 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
kevku, Mõtle ajuga, mitte meedia pressiga.
Telia võib öelda, et ma ei tee midagi Delfi uudise peale.
Telia võib öelda, et ma teen midagi lepingu rikkumise peale, loe uudisest, mis see rikkumine oli.

Ära sitta HV foorumit oma ajugeeniusega.


Sina Ära sitta HV foorumit oma korporatiiv ajupesuga.

10a on piisavalt pikk aeg ühe lepingu lõpetamiseks, see teema ei ole eile tekkinud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 23.02.2022 11:14:59 vasta tsitaadiga

Kas Zyxel Armor X1 asemele on midagi uut tulnud? Telia E-poest enam seda ei leia ning midagi alternatiivset ka pole nagu neil pakkumisel.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 11:21:55 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Küsimus - kas Telia lisaks YLE2 spordiülekannetele Saksa kanalites ka sporti pimendab?
kahtlen, et Telia selle pimendamisega tegeleb
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 23.02.2022 14:18:11 vasta tsitaadiga

Ei hakka vene kanalitest puudust tundma ja ei vaja ka asendust! Ei vaata kava järgi peale spordi ja uudiste mitte midagi.

PS. Need kanalid ei panda kinni mitte sisu(propaganda) pärast, vaid firma kes neid Eestisse müüb rikkub seadust!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 15:22:42 vasta tsitaadiga

Küll tehakse uus firma ja läheb vanamoodi edasi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 15:40:45 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
Kas Zyxel Armor X1 asemele on midagi uut tulnud? Telia E-poest enam seda ei leia ning midagi alternatiivset ka pole nagu neil pakkumisel.

Kahjuks mitte, peab mujalt mõne AP+switch kombo leidma.

alpha kirjutas:
Scott kirjutas:
Küsimus - kas Telia lisaks YLE2 spordiülekannetele Saksa kanalites ka sporti pimendab?
kahtlen, et Telia selle pimendamisega tegeleb

Pimendatakse kõiki kanaleid kui kanal annab Teliale/Elisale vms. et konkreetse saate edastusõigus on Eestis keelatud või õigemini luba on seda vaid konkreetses riigis näidata ja mujal mitte.
Spordiülekanded on üks asi aga mingil ajal oli siin Ameerika Oskarite jagamine vms. Kandis seda üle vist mingi Sony vms. kanal see oligi, piisavalt ammu, et ei mäleta.. Kanali tootja andis info, et Oskarit ei tohi Eestis üle kanda, polevat mingeid õigusi, pidigi pimendama.
Aga on ka näiteid kus ma tean, et seda või teist asja ei tohi Eestis edastada vastavast kanalist, kui aga infot selle kohta ei tule, siis paistab, et pilti ei pimendata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 15:57:57 vasta tsitaadiga

Kuskilt jäi kõrva kunagi, et operaatorid ise ei pimenda, vaid saavad juba pimendatud pildiga signaali.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 18:37:06 vasta tsitaadiga

Siin pidevalt kurdetakse, et history subid pekkis...
Kas ma satun seda kanalit vaatama koguaeg kui pole pekkis või mis teema on? Hetkel näiteks kenasti tiitrid all ja 0 probleemi icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 19:15:57 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Siin pidevalt kurdetakse, et history subid pekkis...
Kas ma satun seda kanalit vaatama koguaeg kui pole pekkis või mis teema on? Hetkel näiteks kenasti tiitrid all ja 0 probleemi icon_rolleyes.gif


Sama siin, aeg-ajalt piilun sellele kanalile ja mul on ka alati olemas olnud, ka praegu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 20:13:47 vasta tsitaadiga

No näed, suure hädaga on ikka kuidagi võimalik need tiblakanalid välja ka rookida.
Mitu aastat juba siin imestanud seda "rootsi onude" suuremeelsust tasuta vene propaganda-tv levitamisel. Normaalse kanali eest aga maksa. Või ei saa üldse igasse paketti tellida.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 23.02.2022 21:58:01 vasta tsitaadiga

ma spekuleerin nüüd, kui pakun et pole siin mingit suuremeelsust, venelased müüvad tõenäoliselt neid kanaleid nii odavalt (väga võimalik et komplektina ja teatud tingimustega), et kõikidel lipsuga äritüüpidel läheb sellise pakkumise peale hetkeliselt saba rõngasse, muidugi me võtame selle raha eest need 26 kanalit ja topime need veel ka kõikidesse pakettidesse, sest siis me saame peenraha eest oma reklaamflaierile SELLISE pakutavate kanalite numbri kirjutada, vahet pole mida nad seal täpselt näitavad. Business as usual. Mõned võivad ju vinguda, aga ega teenusepakkujat keegi sellepärast vahetama ei hakka (pealegi on see komplekt tõenäoliselt kõikidel kanalitel, kes siis peaaegu tasuta kraamist ära ütleb). Ja alles nüüd, kui nendest kanalitest loobumisega on võimalik punkte teenida, hakkavad mõned teenusepakkujad ennast liigutama...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 22:03:35 vasta tsitaadiga

pppd, täitsa reaalne asi jah.

Kuna homme on pidupäev (millest tuleks viimast võtta, sõna otseses mõttes tõenäoliselt), siis nostalgia hetkel jäi selline vidin näppu. Mille oma see oli üldse, Arrise?

Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 22:11:54 vasta tsitaadiga

Ei amino või motorola.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 22:17:46 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, ajasin ise sassi jah, sry. Aminot mõtlesin. See oli vist isegi Amino v2 pult omal ajal.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PTC
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 23.02.2022 22:52:32 vasta tsitaadiga

Ma kujutan ette et tiblakanalite ühe odavalt saamise tingimuseks on see et operaatorid panevad nad (vähemalt propakad) alati kõige odavamasse paketti. Lisaks tundub et kusagil on kallutatud jõud lubanud operaatorite pehmed kehaosad mõne survevahendi vahele jätta kui nad nende kanalite edastamist ei lõpeta. Mõni aeg tagasi olid kõik operaatorid suhet kindlatel seisukohtadel et nende kanalite edastamine jääb alles - vaatamata juba sel hetkel teada olnud Läti ja ka Leedu (kohtu) otsustele.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 00:07:52 vasta tsitaadiga

PTC kirjutas:
Ma kujutan ette et tiblakanalite ühe odavalt saamise tingimuseks on see et operaatorid panevad nad (vähemalt propakad) alati kõige odavamasse paketti. Lisaks tundub et kusagil on kallutatud jõud lubanud operaatorite pehmed kehaosad mõne survevahendi vahele jätta kui nad nende kanalite edastamist ei lõpeta. Mõni aeg tagasi olid kõik operaatorid suhet kindlatel seisukohtadel et nende kanalite edastamine jääb alles - vaatamata juba sel hetkel teada olnud Läti ja ka Leedu (kohtu) otsustele.


https://arileht.delfi.ee/artikkel/95994937/huvitavaid-ameteid-venemaa-agressiooniga-seoses-on-ttja-prioriteedid-muutunud

TTJA hakkas analüüsima vene propa kanaleid, ehk lähikuudel saab teada mis vene propa kanalitest eestis saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 02:12:02 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
KillFrenzy, ajasin ise sassi jah, sry. Aminot mõtlesin. See oli vist isegi Amino v2 pult omal ajal.


Kui on S2 nurga peal kirjas, siis saab isegi praeguseid arriseid sellega juhtida.

Esimesed amino puldid nende kumminuppudega olid küll kohutavad.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 13:21:18 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/95998991/justiitsminister-maris-lauri-sonum-telekomiettevotetele-venemaa-propagandakanalid-tuleb-sulgeda-kohe-sel-tunnil

Jõuab ka valitsusele kohale, et tegutseda on vaja kohe.Iseküsimus kas TV levitajad kuulda võtavad
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 13:35:40 vasta tsitaadiga

Riik võiks selgelt väljandada et maksab ise võimalikud trahvid kanalite etteteatamata edastamise katkestamise eest telekomidele kinni ning oleks rahu majas ja pilt eest läinud.
Rootslased kes igat ööri ja krooni loevad ilmselgelt ei kavatsegi seda omast taskust maksta ja teevad kõike seadustes näpuga järge ajades.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2022 13:59:23 vasta tsitaadiga

Lepingutes on tõenäoliselt force-majeure või poliitiliste otsuste kaitse eraldi välja toodud ja ei saa mingit trahvi. Aga see muidugi eeldab otseselt otsust riigi poolt. Muidu ei saa seda auku kasutada.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 14:16:52 vasta tsitaadiga

https://tarbija.postimees.ee/7461853/elisa-sulges-reklaami-edastamise-rtr-ja-teistes-vene-kanalites

huumor kuubis. jätame reklaamid ära! et siis saaks propajama ilma reklaami pausideta lasta
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 15:16:06 vasta tsitaadiga

Väljastuses mõnda munadega tüüpi pole, kes selle jama kinni keeraks?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 24.02.2022 16:29:14 vasta tsitaadiga

Leedu Telias käivad asjad nii ..
https://baltics.news/2022/02/24/telia-will-show-all-information-channels-free-of-charge/amp/

thumbs_up.gif

(E):
https://www.err.ee/1608511283/ttja-keelab-vene-kanalite-edastamise-24-tunni-jooksul
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 16:40:34 vasta tsitaadiga

Ainult TTJA või Riigi käsk aitab kanalid koheselt sulgeda. Isetegevust siin olla ei saa.
Tõenäoliselt see kohustus tuleb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 17:31:12 vasta tsitaadiga

Keegi ei keela Telial päevapealt lepingut lõpetada. Ainult et kröösused ei raatsi trahviraha omast taskust maksta. Vaene väike firma ju...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 17:34:47 vasta tsitaadiga

Meil siin riigis kehtivad seadused ja lepingud, mitte mingi see, et teen mis tahan.
Mis keelab riigil punast nuppu vajutada ja öelda, et nüüd kehtib see olukord.

Telial pole trahvidest sooja ega külma, eriti lepingutega seoses, küll aga sõnavabadus on EU teema. Seda rikud siis saad mingi teise paugu.
Sisu kontrolli Telia, ega ka mõni teine operaator ei teosta.

Oletame, et ETV käivitab keset päeva mingi pornofilmi. Telia seda ei kontrolli ega sulge.
Lihtsalt näide, ei ole vaja argumenteerida.

Otsus tuleb niikuinii TTJA poolt ära.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 18:19:49 vasta tsitaadiga

Telias töötavad mingid pimekurdid veganlattet limpsivad woke'd, et päriselust aru ei saa? Hetkel me kõik, kellel on telia tv, maksame Ukraina invasiooni kinni, kuna RTR on kohustuslik kanal, ilma milleta tv teenust ei saa.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 18:27:47 vasta tsitaadiga

somnambuul, pool euroopat peab seda agitatsiooni jälgima. ma oleks nõus kogu vene ip vahemiku blokeerima. Tv on üks osa, ip võrgust saad rohkemgi veel. Samuti satelliitside.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 18:54:30 vasta tsitaadiga

Ei, pool euroopat ei pea, neil ei ole RTR tv põhipaketis.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 19:00:08 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Ei, pool euroopat ei pea, neil ei ole RTR tv põhipaketis.


Saa üle juba, pole enamik eetist seda ka vaadanud.
Läheb kohe kinni kui ülevalt käsk antakse.
See ei ole ainult Telia probleem ja Telia ammugi ei tegele sõjaga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 19:03:13 vasta tsitaadiga

Küsimus pole vaatamises, küsimus on maksmises. Miks ta põhipaketis peab olema, miks ta kuskil putini nimelises pornopaketis pole?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 19:41:18 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Propakandakanalite pimendamise osas saab otsuse langetada riik, mitte operaator sest muidu oleks see tsensuur ja meediavabaduse piiramine.

Tee tsensuuri mõiste endale selgeks: https://et.wikipedia.org/wiki/Tsensuur
https://sonaveeb.ee/search/unif/dlall/dsall/tsensuur/1

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 24.02.2022 21:40:12 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Ei, pool euroopat ei pea, neil ei ole RTR tv põhipaketis.


Saa üle juba, pole enamik eetist seda ka vaadanud.
Läheb kohe kinni kui ülevalt käsk antakse.
See ei ole ainult Telia probleem ja Telia ammugi ei tegele sõjaga.

Näe, RIMI-l ei ole probleemi, pole mingit ülevalt kasku vaja, ei tegeleta ka sõjaga, lihtsalt tehakse ära see mis õige tundub.
https://arileht.delfi.ee/artikkel/96004309/rimi-astub-venemaa-kaupadega-seoses-pretsedenditu-sammu

EDIT: Maxima tegi sama asja. Leedukatel on mune.

Telia aga...

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis pppd 24.02.2022 21:58:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 21:41:26 vasta tsitaadiga

Tundub, et Go3 kaotas need ära, Telial Mini paketis veel olemas.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2022 01:50:14 vasta tsitaadiga

https://www.telia.ee/uudised/eestis-peatatakse-teatud-telekanalite-naitamine
tsitaat:
Kõik Eesti televisiooniteenuse pakkujad peavad seega peatama telekanalite RTR Planeta, NTV Mir, NTV Mir Baltic, Belarus 24 Rossia 24 ja TV Centre International (TVCI) edastamise esimesel võimalusel.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aimars
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2020




sõnum 28.02.2022 23:44:23 vasta tsitaadiga

Mis pull sellega olla võib, et uued videolaenutuse filmid viskavad iga paari sek tagant pildi väikseid ruute täis? Täna nt venom filmiga sama kamm. Helistasin kästi igatepidi restarti teha jne, ei fixinud. Täna helistati öeldi et venom on korras. Panen käima, ikka sama keberniit. Vanemad filmid videolaenutusest ok kvaliteediga, telekanalid samuti timmis, speedtest korras. Pakuvad mulle 2 korda juba uuesti 48h vaatamisaega aga kvaliteet ikka sama pask iga paari sekundi tagant, eriti kohutav on kui filmis miskit kiirelt liikumas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2022 01:12:23 vasta tsitaadiga

Aimars, mis ühendus, VDSL ehk üle telefonikaabli?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2022 12:42:08 vasta tsitaadiga

Aimars kirjutas:
Mis pull sellega olla võib, et uued videolaenutuse filmid viskavad iga paari sek tagant pildi väikseid ruute täis? Täna nt venom filmiga sama kamm. Helistasin kästi igatepidi restarti teha jne, ei fixinud. Täna helistati öeldi et venom on korras. Panen käima, ikka sama keberniit. Vanemad filmid videolaenutusest ok kvaliteediga, telekanalid samuti timmis, speedtest korras. Pakuvad mulle 2 korda juba uuesti 48h vaatamisaega aga kvaliteet ikka sama piix iga paari sekundi tagant, eriti kohutav on kui filmis miskit kiirelt liikumas.


Seade ei jõua ette puhverdada. Ma lahendaks kangema riistvaraga - sebi kuskilt Arris VIP 5305 või pane TeliaTV Beta käima chromecast , nvidia shield vms peal.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 18:38:04 vasta tsitaadiga

Kas siis uued filmid vajavad kangemat riistvara kui vanemad?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2022 13:48:27 vasta tsitaadiga

Veel üks kanal kinni:
https://forte.delfi.ee/artikkel/96105981/erakordne-otsus-telia-eesti-peatas-ise-veel-uhe-venemaa-sojapropaganda-kanali-edastamise
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2022 13:53:27 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Telial pole trahvidest sooja ega külma, eriti lepingutega seoses, küll aga sõnavabadus on EU teema. Seda rikud siis saad mingi teise paugu.
Sisu kontrolli Telia, ega ka mõni teine operaator ei teosta.

tsitaat:
Telia Eesti langetas täna hommikul esimese Eesti teleoperaatorina riigiametitest sõltumatu otsuse ja peatas omaalgatuslikult ühe Venemaa sõjapropagandat levitava telekanali edastamise oma klientidele.
Nüüd ühtäkki leiti munad sahtlist ülesse, enne tuli ainult vabandusi miks seda ikka teha ei saa... Krdi kamp koomikuid. doh.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2022 13:58:49 vasta tsitaadiga

bladerunner, Vastus peitub uudises, TTJA käsk tuleb lihtsalt tagantjärele.
Arvestades tänast olukorda, on ajad muutunud ja kuna sisu on nüüd ikka täiesti ajuvaba, tuleb ka ennetavalt tegutseda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2022 23:59:45 vasta tsitaadiga

Näitab et 2 boksi seotud mu teenusega.

Kuidas saan ära kustutada sidumise? Kasutaja eemaldamine ei aita, ikka tuleb boksil valik ette, et vali kasutaja või loo uus.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 10:19:52 vasta tsitaadiga

Vanasti sai iseteenindusest (oli vist https://www.telia.ee/abi/device vms.) suvalise boksi eemaldada/kustutada, kas antud juhul sellest teadmisest abi on, ei oska arvata.

KillFrenzy kirjutas:
... ikka tuleb boksil valik ette, et vali kasutaja või loo uus.

Ja mis seal siis ette tulema peaks? Keskmine näpp?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 11:16:53 vasta tsitaadiga

A.S., jah.

Ei leidnud, boksid leidsin küll iseteenindusest, näitab palju patareid alles on jne. aga eemaldada ei lase.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1080, 1081, 1082 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.