|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
23.02.2022 01:27:35
|
|
|
| Scott kirjutas: |
Kas propakanali saadetele ei saaks rakendada samasugust pimendamist nagu Soome spordiülekannetele? Muidugi oleks selline tegevus veeks vastaspoole veskile.
Küsimus - kas Telia lisaks YLE2 spordiülekannetele Saksa kanalites ka sporti pimendab? |
Propakandakanalite pimendamise osas saab otsuse langetada riik, mitte operaator sest muidu oleks see tsensuur ja meediavabaduse piiramine.
Lätis on kuulduste järgi korduvalt riigi otsusel tehtud selliseid pimendamisi.
Otseülekannte ja teatud saadete pimendamine toimub juhul, kui telekanal ei ole ostnud näitamisõiguseid Eesti Vabariigis, see ei sõltu kohalikust operaatorist.
viimati muutis Inspiro 23.02.2022 01:38:01, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
23.02.2022 01:28:59
|
|
|
indrpo, ära minu pärast bensujaama minema hakka. Ma vaid juhtisin tähelepanu, et ühest äärmusest ei tohi teise ühe ropsuga minna, see jätab tegija enda lolli olukorda ja soovitud eesmärgile saabub vastupidine tulemus. Selle nimi on strateegiiline mõtlemine.
| indrpo kirjutas: |
| Isiklikult ei koonda arvamust, kas oli mõistlik, vajalik või mitte. Ise kindlasti ei vaadanud. |
Mida sa öelda tahtsid? link
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
23.02.2022 03:05:15
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| Mina küll Telia poole pöörduma ei hakka. Nende sitt pole minu mure. |
Pole sinu mure = probleemi pole, teema lukus.  |
Kuidas see lukku sai?
Mõte oli selles, et pole minu mure hakata Teliat teadustama nende sitast, kui neil endil on 24/7/12/365 monitooring peal.
Ja pole minu mure, kui nad sita likvideerimist ette ei võta.
Mulle piisab siinsest foorumist täiesti, et Telia sitast teada anda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
23.02.2022 08:26:17
|
|
|
| Scott kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
| Ei tunne vene kanalitest puudust, pole neid enam vaadanud taasiseseisvumisest peale. Pole sealt enam midagi vaadata. |
Kui pole nii kaua vaadanud, siis ei ole sul ju mingit alust öelda, et pole sealt midagi vaadata. Vaata ja näed, et sisu ja kanalivalik on väga rikkalik.
Teine asi, kui neist lihtsalt puudust ei tunne ja seepärast ei vaata.
|
Toonagi vaatasin sealt vaid teatud osa sporti, mida Soome kanalid ei näidanud.
Allkorrusel vanahärra ikka vahel vaatab, nii et sisu suhtes ei lahmi.
Minu jaoks üole seal mitte kui midagi enam. Ei sarji, ei filme ja erisugused saated on olemuselt võõrad, stuudiote pompöösne kujundus on üle võlli ja palju muud sarnast.
Sisu napib, samalaadset saab näha mujaltki.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
23.02.2022 09:16:50
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
Ei sarji, ei filme ja erisugused saated on olemuselt võõrad, stuudiote pompöösne kujundus on üle võlli ja palju muud sarnast.
Sisu napib, samalaadset saab näha mujaltki. |
Mõned sarjad ja uuemad filmid on head, peaaegu Euroopa stiilis. Kujunduse jms seisukohaga olen väga nõus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
23.02.2022 09:22:32
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
kevku, Mõtle ajuga, mitte meedia pressiga.
Telia võib öelda, et ma ei tee midagi Delfi uudise peale.
Telia võib öelda, et ma teen midagi lepingu rikkumise peale, loe uudisest, mis see rikkumine oli.
Ära sitta HV foorumit oma ajugeeniusega. |
Sina Ära sitta HV foorumit oma korporatiiv ajupesuga.
10a on piisavalt pikk aeg ühe lepingu lõpetamiseks, see teema ei ole eile tekkinud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
23.02.2022 11:14:59
|
|
|
| Kas Zyxel Armor X1 asemele on midagi uut tulnud? Telia E-poest enam seda ei leia ning midagi alternatiivset ka pole nagu neil pakkumisel.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
23.02.2022 11:21:55
|
|
|
| Scott kirjutas: |
| Küsimus - kas Telia lisaks YLE2 spordiülekannetele Saksa kanalites ka sporti pimendab? |
kahtlen, et Telia selle pimendamisega tegeleb
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
23.02.2022 14:18:11
|
|
|
Ei hakka vene kanalitest puudust tundma ja ei vaja ka asendust! Ei vaata kava järgi peale spordi ja uudiste mitte midagi.
PS. Need kanalid ei panda kinni mitte sisu(propaganda) pärast, vaid firma kes neid Eestisse müüb rikkub seadust!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.02.2022 15:22:42
|
|
|
| Küll tehakse uus firma ja läheb vanamoodi edasi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.02.2022 15:40:45
|
|
|
| omang kirjutas: |
| Kas Zyxel Armor X1 asemele on midagi uut tulnud? Telia E-poest enam seda ei leia ning midagi alternatiivset ka pole nagu neil pakkumisel. |
Kahjuks mitte, peab mujalt mõne AP+switch kombo leidma.
| alpha kirjutas: |
| Scott kirjutas: |
| Küsimus - kas Telia lisaks YLE2 spordiülekannetele Saksa kanalites ka sporti pimendab? |
kahtlen, et Telia selle pimendamisega tegeleb |
Pimendatakse kõiki kanaleid kui kanal annab Teliale/Elisale vms. et konkreetse saate edastusõigus on Eestis keelatud või õigemini luba on seda vaid konkreetses riigis näidata ja mujal mitte.
Spordiülekanded on üks asi aga mingil ajal oli siin Ameerika Oskarite jagamine vms. Kandis seda üle vist mingi Sony vms. kanal see oligi, piisavalt ammu, et ei mäleta.. Kanali tootja andis info, et Oskarit ei tohi Eestis üle kanda, polevat mingeid õigusi, pidigi pimendama.
Aga on ka näiteid kus ma tean, et seda või teist asja ei tohi Eestis edastada vastavast kanalist, kui aga infot selle kohta ei tule, siis paistab, et pilti ei pimendata.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
23.02.2022 15:57:57
|
|
|
| Kuskilt jäi kõrva kunagi, et operaatorid ise ei pimenda, vaid saavad juba pimendatud pildiga signaali.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.02.2022 18:37:06
|
|
|
Siin pidevalt kurdetakse, et history subid pekkis...
Kas ma satun seda kanalit vaatama koguaeg kui pole pekkis või mis teema on? Hetkel näiteks kenasti tiitrid all ja 0 probleemi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
23.02.2022 19:15:57
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Siin pidevalt kurdetakse, et history subid pekkis...
Kas ma satun seda kanalit vaatama koguaeg kui pole pekkis või mis teema on? Hetkel näiteks kenasti tiitrid all ja 0 probleemi  |
Sama siin, aeg-ajalt piilun sellele kanalile ja mul on ka alati olemas olnud, ka praegu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
23.02.2022 20:13:47
|
|
|
No näed, suure hädaga on ikka kuidagi võimalik need tiblakanalid välja ka rookida.
Mitu aastat juba siin imestanud seda "rootsi onude" suuremeelsust tasuta vene propaganda-tv levitamisel. Normaalse kanali eest aga maksa. Või ei saa üldse igasse paketti tellida.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
23.02.2022 21:58:01
|
|
|
| ma spekuleerin nüüd, kui pakun et pole siin mingit suuremeelsust, venelased müüvad tõenäoliselt neid kanaleid nii odavalt (väga võimalik et komplektina ja teatud tingimustega), et kõikidel lipsuga äritüüpidel läheb sellise pakkumise peale hetkeliselt saba rõngasse, muidugi me võtame selle raha eest need 26 kanalit ja topime need veel ka kõikidesse pakettidesse, sest siis me saame peenraha eest oma reklaamflaierile SELLISE pakutavate kanalite numbri kirjutada, vahet pole mida nad seal täpselt näitavad. Business as usual. Mõned võivad ju vinguda, aga ega teenusepakkujat keegi sellepärast vahetama ei hakka (pealegi on see komplekt tõenäoliselt kõikidel kanalitel, kes siis peaaegu tasuta kraamist ära ütleb). Ja alles nüüd, kui nendest kanalitest loobumisega on võimalik punkte teenida, hakkavad mõned teenusepakkujad ennast liigutama...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
23.02.2022 22:03:35
|
|
|
pppd, täitsa reaalne asi jah.
Kuna homme on pidupäev (millest tuleks viimast võtta, sõna otseses mõttes tõenäoliselt), siis nostalgia hetkel jäi selline vidin näppu. Mille oma see oli üldse, Arrise?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.02.2022 22:11:54
|
|
|
| Ei amino või motorola.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
23.02.2022 22:17:46
|
|
|
| KillFrenzy, ajasin ise sassi jah, sry. Aminot mõtlesin. See oli vist isegi Amino v2 pult omal ajal.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PTC
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
23.02.2022 22:52:32
|
|
|
| Ma kujutan ette et tiblakanalite ühe odavalt saamise tingimuseks on see et operaatorid panevad nad (vähemalt propakad) alati kõige odavamasse paketti. Lisaks tundub et kusagil on kallutatud jõud lubanud operaatorite pehmed kehaosad mõne survevahendi vahele jätta kui nad nende kanalite edastamist ei lõpeta. Mõni aeg tagasi olid kõik operaatorid suhet kindlatel seisukohtadel et nende kanalite edastamine jääb alles - vaatamata juba sel hetkel teada olnud Läti ja ka Leedu (kohtu) otsustele.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
24.02.2022 00:07:52
|
|
|
| PTC kirjutas: |
| Ma kujutan ette et tiblakanalite ühe odavalt saamise tingimuseks on see et operaatorid panevad nad (vähemalt propakad) alati kõige odavamasse paketti. Lisaks tundub et kusagil on kallutatud jõud lubanud operaatorite pehmed kehaosad mõne survevahendi vahele jätta kui nad nende kanalite edastamist ei lõpeta. Mõni aeg tagasi olid kõik operaatorid suhet kindlatel seisukohtadel et nende kanalite edastamine jääb alles - vaatamata juba sel hetkel teada olnud Läti ja ka Leedu (kohtu) otsustele. |
https://arileht.delfi.ee/artikkel/95994937/huvitavaid-ameteid-venemaa-agressiooniga-seoses-on-ttja-prioriteedid-muutunud
TTJA hakkas analüüsima vene propa kanaleid, ehk lähikuudel saab teada mis vene propa kanalitest eestis saab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.02.2022 02:12:02
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| KillFrenzy, ajasin ise sassi jah, sry. Aminot mõtlesin. See oli vist isegi Amino v2 pult omal ajal. |
Kui on S2 nurga peal kirjas, siis saab isegi praeguseid arriseid sellega juhtida.
Esimesed amino puldid nende kumminuppudega olid küll kohutavad.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
24.02.2022 13:35:40
|
|
|
Riik võiks selgelt väljandada et maksab ise võimalikud trahvid kanalite etteteatamata edastamise katkestamise eest telekomidele kinni ning oleks rahu majas ja pilt eest läinud.
Rootslased kes igat ööri ja krooni loevad ilmselgelt ei kavatsegi seda omast taskust maksta ja teevad kõike seadustes näpuga järge ajades.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
24.02.2022 13:59:23
|
|
|
Lepingutes on tõenäoliselt force-majeure või poliitiliste otsuste kaitse eraldi välja toodud ja ei saa mingit trahvi. Aga see muidugi eeldab otseselt otsust riigi poolt. Muidu ei saa seda auku kasutada.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
24.02.2022 15:16:06
|
|
|
| Väljastuses mõnda munadega tüüpi pole, kes selle jama kinni keeraks?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.02.2022 16:40:34
|
|
|
Ainult TTJA või Riigi käsk aitab kanalid koheselt sulgeda. Isetegevust siin olla ei saa.
Tõenäoliselt see kohustus tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
24.02.2022 17:31:12
|
|
|
Keegi ei keela Telial päevapealt lepingut lõpetada. Ainult et kröösused ei raatsi trahviraha omast taskust maksta. Vaene väike firma ju...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.02.2022 17:34:47
|
|
|
Meil siin riigis kehtivad seadused ja lepingud, mitte mingi see, et teen mis tahan.
Mis keelab riigil punast nuppu vajutada ja öelda, et nüüd kehtib see olukord.
Telial pole trahvidest sooja ega külma, eriti lepingutega seoses, küll aga sõnavabadus on EU teema. Seda rikud siis saad mingi teise paugu.
Sisu kontrolli Telia, ega ka mõni teine operaator ei teosta.
Oletame, et ETV käivitab keset päeva mingi pornofilmi. Telia seda ei kontrolli ega sulge.
Lihtsalt näide, ei ole vaja argumenteerida.
Otsus tuleb niikuinii TTJA poolt ära.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
24.02.2022 18:19:49
|
|
|
| Telias töötavad mingid pimekurdid veganlattet limpsivad woke'd, et päriselust aru ei saa? Hetkel me kõik, kellel on telia tv, maksame Ukraina invasiooni kinni, kuna RTR on kohustuslik kanal, ilma milleta tv teenust ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.02.2022 18:27:47
|
|
|
| somnambuul, pool euroopat peab seda agitatsiooni jälgima. ma oleks nõus kogu vene ip vahemiku blokeerima. Tv on üks osa, ip võrgust saad rohkemgi veel. Samuti satelliitside.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
24.02.2022 18:54:30
|
|
|
| Ei, pool euroopat ei pea, neil ei ole RTR tv põhipaketis.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.02.2022 19:00:08
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Ei, pool euroopat ei pea, neil ei ole RTR tv põhipaketis. |
Saa üle juba, pole enamik eetist seda ka vaadanud.
Läheb kohe kinni kui ülevalt käsk antakse.
See ei ole ainult Telia probleem ja Telia ammugi ei tegele sõjaga.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
24.02.2022 19:03:13
|
|
|
| Küsimus pole vaatamises, küsimus on maksmises. Miks ta põhipaketis peab olema, miks ta kuskil putini nimelises pornopaketis pole?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
24.02.2022 21:41:26
|
|
|
Tundub, et Go3 kaotas need ära, Telial Mini paketis veel olemas.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
25.02.2022 01:50:14
|
|
|
https://www.telia.ee/uudised/eestis-peatatakse-teatud-telekanalite-naitamine
| tsitaat: |
| Kõik Eesti televisiooniteenuse pakkujad peavad seega peatama telekanalite RTR Planeta, NTV Mir, NTV Mir Baltic, Belarus 24 Rossia 24 ja TV Centre International (TVCI) edastamise esimesel võimalusel. |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aimars
HV vaatleja
liitunud: 10.04.2020
|
28.02.2022 23:44:23
|
|
|
| Mis pull sellega olla võib, et uued videolaenutuse filmid viskavad iga paari sek tagant pildi väikseid ruute täis? Täna nt venom filmiga sama kamm. Helistasin kästi igatepidi restarti teha jne, ei fixinud. Täna helistati öeldi et venom on korras. Panen käima, ikka sama keberniit. Vanemad filmid videolaenutusest ok kvaliteediga, telekanalid samuti timmis, speedtest korras. Pakuvad mulle 2 korda juba uuesti 48h vaatamisaega aga kvaliteet ikka sama pask iga paari sekundi tagant, eriti kohutav on kui filmis miskit kiirelt liikumas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.03.2022 01:12:23
|
|
|
| Aimars, mis ühendus, VDSL ehk üle telefonikaabli?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
04.03.2022 12:42:08
|
|
|
| Aimars kirjutas: |
| Mis pull sellega olla võib, et uued videolaenutuse filmid viskavad iga paari sek tagant pildi väikseid ruute täis? Täna nt venom filmiga sama kamm. Helistasin kästi igatepidi restarti teha jne, ei fixinud. Täna helistati öeldi et venom on korras. Panen käima, ikka sama keberniit. Vanemad filmid videolaenutusest ok kvaliteediga, telekanalid samuti timmis, speedtest korras. Pakuvad mulle 2 korda juba uuesti 48h vaatamisaega aga kvaliteet ikka sama piix iga paari sekundi tagant, eriti kohutav on kui filmis miskit kiirelt liikumas. |
Seade ei jõua ette puhverdada. Ma lahendaks kangema riistvaraga - sebi kuskilt Arris VIP 5305 või pane TeliaTV Beta käima chromecast , nvidia shield vms peal.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
07.03.2022 18:38:04
|
|
|
| Kas siis uued filmid vajavad kangemat riistvara kui vanemad?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
08.03.2022 13:53:27
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Telial pole trahvidest sooja ega külma, eriti lepingutega seoses, küll aga sõnavabadus on EU teema. Seda rikud siis saad mingi teise paugu.
Sisu kontrolli Telia, ega ka mõni teine operaator ei teosta. |
| tsitaat: |
| Telia Eesti langetas täna hommikul esimese Eesti teleoperaatorina riigiametitest sõltumatu otsuse ja peatas omaalgatuslikult ühe Venemaa sõjapropagandat levitava telekanali edastamise oma klientidele. |
Nüüd ühtäkki leiti munad sahtlist ülesse, enne tuli ainult vabandusi miks seda ikka teha ei saa... Krdi kamp koomikuid.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.03.2022 13:58:49
|
|
|
bladerunner, Vastus peitub uudises, TTJA käsk tuleb lihtsalt tagantjärele.
Arvestades tänast olukorda, on ajad muutunud ja kuna sisu on nüüd ikka täiesti ajuvaba, tuleb ka ennetavalt tegutseda.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.03.2022 23:59:45
|
|
|
Näitab et 2 boksi seotud mu teenusega.
Kuidas saan ära kustutada sidumise? Kasutaja eemaldamine ei aita, ikka tuleb boksil valik ette, et vali kasutaja või loo uus.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
09.03.2022 10:19:52
|
|
|
Vanasti sai iseteenindusest (oli vist https://www.telia.ee/abi/device vms.) suvalise boksi eemaldada/kustutada, kas antud juhul sellest teadmisest abi on, ei oska arvata.
| KillFrenzy kirjutas: |
| ... ikka tuleb boksil valik ette, et vali kasutaja või loo uus. |
Ja mis seal siis ette tulema peaks? Keskmine näpp?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.03.2022 11:16:53
|
|
|
A.S., jah.
Ei leidnud, boksid leidsin küll iseteenindusest, näitab palju patareid alles on jne. aga eemaldada ei lase.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|