Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 384, 385, 386 ... 438, 439, 440  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 22:02:57 vasta tsitaadiga

hode kirjutas:
Probleem SEB äpiga, ei ava, viskab kohe eest ära. On kellelgi veel selline teema? Peal viimane uuendus ja telo 13 pro.

Äpp ise ka ikka uuendatud?

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 22:30:17 vasta tsitaadiga

Mul oli sama keiss. Aitas see kui lasin äpi maha ja tõmbasin uuesti
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 23:39:13 vasta tsitaadiga

Mul mingi hetk lõpetas ka SEB äpp koostöö. Ei aidanud muu kui SEB klienditoele helistamine. Selgus, et midagi oli neil serveri poolel katki läinud minu kontoga. Nad siis eemaldasid mul sealt äpi konto vmt. Peale seda sain äpi avada ja uuesti setup protsessi läbida (tingimustega nõustmine jmt mudru) ja töötab siiani hästi.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 09:09:12 vasta tsitaadiga

SEB äpp on üks hunnik õnnetust koguaeg olnud.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 23.02.2022 09:34:11 vasta tsitaadiga

Ega luminori oma ka midagi paremat ple icon_confused.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 23.02.2022 19:30:54 vasta tsitaadiga

SEB on kõige vaenulikum õuna suhtes vs teised pangad: ei ole apple pay ,ei ole google pay, ei ole Garmini NFC maksed. Eelmine aasta sai Seb-ga suheldud Garmini asjus,lubati selle aasta 1 kvartalis, eks näe.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 23.02.2022 22:03:57 vasta tsitaadiga

Miks sellistes pankades üldse klient tahaks olla?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 22:06:47 vasta tsitaadiga

Mehis123, muud asjad on positiivsed ja kasulikud kliendile? Ma ise Luminoris ja ca nädal tagasi äpi kaudu panka logides polnud mul kontot enam. Samas logisin välja ja uuesti sisse ja konto oli uuesti kenasti olemas...ikka juhtub icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 23.02.2022 22:11:53 vasta tsitaadiga

Luminori netipank on täielik null,olen kogenud,kiiresti kolisin LHVsse. icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 24.02.2022 08:53:17 vasta tsitaadiga

See SEB äpp otseselt vajalik pole, aga kui ta juba telefonis on, siis võiks ka toimida. LHV on ka minul põhipank ja nii äpp kui ka Apple Pay on siiani perfektselt toiminud. Kordagi pole maksmata jäänud telo või kellaga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 27.02.2022 22:00:02 vasta tsitaadiga

Küsimus piltide kohta, mida teen valesti ? Tegin pildi, telefon näitab pildi suuruseks 1,6 MB ( 4032x3024 ) seaded telefonis- download and keep originals, laen icloudi ja sealt arvutisse, nüüd näitab pildi suuruseks 871 KB (2048x1536) ? Kui laen sama pildi telefonist dropboxi siis on õige suurus 5,7MB ( 4032X3024 ). Tahaks et säiliks ka icloudis originaal suurus või pole seda mõtet kasutada, kui teeb pildi ise väikseks ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2022 22:02:25 vasta tsitaadiga

Kas seal ei pruugi olla formaadi vahe - JPEG versus HEIF?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2022 13:54:54 vasta tsitaadiga

Milline äpp parkimiseks parim on? Kaalusin pargi.ee oma aga üsna madal hinnang sellele app-poes...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2022 14:30:39 vasta tsitaadiga

ewur, mis sellest hinnagust. Aastaid kasutanud probleemideta.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2022 14:42:51 vasta tsitaadiga

Barkingut päris pikalt kasutanud, ei saa millegi üle kurta
Lisaboonusena saab sellega mündikates maksta, ei pea kilo sente pidevalt kusagil vedelema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.03.2022 15:10:08 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
ewur, mis sellest hinnagust. Aastaid kasutanud probleemideta.

Sama siin
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2022 15:12:24 vasta tsitaadiga

Hinnang on ilmselt osaliselt tulnud ja arveldusprobleemide tõttu, näiteks numbrimärgi tuvastuse järgi parkimise alustamise ja lõpetamise osas, samas eks peab ise ka jälgima, et parklast väljudes ka parkimine lõppes.
Mingeid arveldusteemasid on veel tekkinud aga ilmselt on alati ka kõik tagasiarvestusega lahenduse saanud.
äpp ise toimib ideaalselt, kui sa just kahe parkimistsooni vahel hoolikalt ka õige tsooni valid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 06.03.2022 01:41:30 vasta tsitaadiga

pargi.ee suht ainus asi pole linnas parkimiseks?
Barking on ka, aga sellel omad parklad.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 02:31:16 vasta tsitaadiga

Autlo äpp on suht pask. Enamasti peab 3-4 korda avama, et suudaks käima minna.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 14:07:05 vasta tsitaadiga

iPhone 13 Mini. Kui palju seal karbist võttes iOS mahtu ära võtab? Praegu siin kaalutakse, kas 128GB või 256GB.
Oma Sony Xperia kogemusest tean, et Android võttis by default ca 20GB enda alla.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 14:18:40 vasta tsitaadiga

Betamax, 128GB on maa ja ilm:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 14:24:44 vasta tsitaadiga

OK, hea teada.
Aga... Edge võtab 0,8GB? icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 14:36:13 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
OK, hea teada.
Aga... Edge võtab 0,8GB? icon_eek.gif


Cache... icon_wink.gif
Kõik need mahud, on seal minu teada, App + Data.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 15:10:47 vasta tsitaadiga

Eks siis läheb 128GB loosi. Järgmine samm on värvivalik, aga see mind enam ei puuduta icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 15:37:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Eks siis läheb 128GB loosi. Järgmine samm on värvivalik, aga see mind enam ei puuduta icon_lol.gif


Põhiline mälusöödik on video salvestamine pikemalt, kui pole võimalik kohe pilve lükata.
Kui seda pole siis tõesti vast kannatab veel ka 128GB mahuga elada.
Ise enam alla 256GB ei tahaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 20:32:08 vasta tsitaadiga

Sama siin 256 suht selline stressivaba
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 16:51:48 vasta tsitaadiga

Meedia all enamus võtavad videod siiski. Pilte 7.5k ja videosi 600. Mõni video on kohe mitu gb.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2022 09:54:03 vasta tsitaadiga

Sold OUT, miks peaks olulisi asju kustutama?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2022 21:22:23 vasta tsitaadiga

Kas vaatate saadet
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2022 21:59:12 vasta tsitaadiga

SE sai touch-id tagasi thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2022 22:14:38 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
SE sai touch-id tagasi thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Kuhu see siis enne kadunud oli?
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2022 22:19:31 vasta tsitaadiga

Elpex, kurja, mul oli tunne, et kõik uued on olnud ilma selletam, ka SE mudelid icon_redface.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 14:40:10 vasta tsitaadiga

15.4 väljas ja maskiga näotuvastus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 17:11:38 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
15.4 väljas ja maskiga näotuvastus thumbs_up.gif

et kui on 12+ föön, alla selle vist ei funka...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 17:53:38 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
Alari A. kirjutas:
15.4 väljas ja maskiga näotuvastus thumbs_up.gif

et kui on 12+ föön, alla selle vist ei funka...


Viimase aasta Covid ajal oli juba ju maskiga tuvastus olemas... aga see oli vist ainult koos Apple Watchiga, kell tegi pzz ja pilt oli ees.
Hetkel on mul sellega aga midagi vist katki sest uue iP13 pro maxiga ei toimi see hetkel.
Eks update lahendab selle mure.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 18:17:13 vasta tsitaadiga

indrpo, kellaga mobla avamine on midagi muud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 18:19:28 vasta tsitaadiga

12 alates ja. Mul ja ehk veel mõnel teisel ei ole apple watchi icon_wink.gif
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 18:54:14 vasta tsitaadiga

Kui maskiteema aktuaalseks muutus siis mingi info Applelt tuli. Mul oli siis veel XS ja AW6, toimis viisakalt, uus 13 pro max on kaks nädalat alles olnud aga ilmselt mõned sätted vaja veel üle kontrollida.
FaceID võimekus telefonil ja AW series 3 vähemalt vajalik.
https://support.apple.com/en-us/HT212208

saan aru lihtsalt, et nüüd ei pea kella olema.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 18:59:27 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

saan aru lihtsalt, et nüüd ei pea kella olema.

Just thumbs_up.gif
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 15.03.2022 20:34:49 vasta tsitaadiga

Kuidas esimesed testid on, toimib? Mul 13 pro, uuendan nagunii paari päeva pärast, aga lihtsalt uudishimust küsimus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 20:42:41 vasta tsitaadiga

hode kirjutas:
Kuidas esimesed testid on, toimib? Mul 13 pro, uuendan nagunii paari päeva pärast, aga lihtsalt uudishimust küsimus.

Toimib
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2022 10:09:30 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
conx kirjutas:
Alari A. kirjutas:
15.4 väljas ja maskiga näotuvastus thumbs_up.gif

et kui on 12+ föön, alla selle vist ei funka...


Viimase aasta Covid ajal oli juba ju maskiga tuvastus olemas... aga see oli vist ainult koos Apple Watchiga, kell tegi pzz ja pilt oli ees.
Hetkel on mul sellega aga midagi vist katki sest uue iP13 pro maxiga ei toimi see hetkel.
Eks update lahendab selle mure.
avamine on üks asi. Apple pay ei toimi selle mask+kell komboga. Ikka tuleb passcode toksida. 15.4 lahendab selle mure.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2022 16:11:32 vasta tsitaadiga

Kellal ju toimib Apple Pay probleemideta
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2022 10:26:52 vasta tsitaadiga

tõsi tõsi. Lihtsalt on olukordi, kus kellaga maksmine ei ole mugavaim variant. Kusagil covid barjääri august terminalini küünitaded või tanklas küljega asetseva terminali juurde mugavam telefoniga pääseda.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2022 14:51:22 vasta tsitaadiga

XR tagaklaasi pakutakse kuskil kohapeal? Soovitatavalt suurema kaamera auguga icon_wink.gif
_________________
Everybody dies, but not everyone gets to live!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2022 16:06:24 vasta tsitaadiga

Selline mure. üritan telefonist kontakti kustutada ja ei lase. Põhjus selline " not all contacts were deleted one or more contacts may be read only " ei lase ka icloudist kustutada

Ise küsin ise vastan, netist ma targemaks ei saanud miskit, aga katsetasin kas võiks toimida kui eesnime muudan kontaktil ja siis proovin kustutada ja nii toimis ka kuigi eks ole teisigi lahendusi ma usun.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 26.03.2022 18:56:13 vasta tsitaadiga

kellelgi veel Safaris probleem/bug kus ekraan ei lähe landscape kui telefoni keerata? Kui Safari sulgeda (force close) siis kõik jälle töötab, kuni järgmise korrani.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 21:03:12 vasta tsitaadiga

Telefoni seadetest on maha võetud automaatne ekraani heledus. Kuid mingi põrgu päralt tõmbab ta heleduse poole peale tagasi kui olen selle maksimumi peale pannud. Äkki keegi oskab aidata
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 21:18:00 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Telefoni seadetest on maha võetud automaatne ekraani heledus. Kuid mingi põrgu päralt tõmbab ta heleduse poole peale tagasi kui olen selle maksimumi peale pannud. Äkki keegi oskab aidata

Automaatne heledus on juba mõnda aega Accessibility all Display & Text -> lõpus auto-brightness seadistatav
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 22:17:39 vasta tsitaadiga

Kui on kõige eredam päike ja soojem ilm, siis otsustab telefon ennast kõige tuhmimaks kruttida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 384, 385, 386 ... 438, 439, 440  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.