Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2022 19:39:55 vasta tsitaadiga

Muutsin "Battery saver" alt "MIUI Battery saver" -> "No restrictions", nüüd on korras. Käisin Lõunakeskuse Circle K-s tankimas, tankuri juurde jõudes ekraanil oli kohe kirjas, et mobiilimakse. Ei pidanud telefoni taskust välja võtma ega kinnitama tankuri numbrit. Vb kellelegi kasulik info, kel Xiaomi telefon ja automaatselt ei toimi.

Diisel 1,439€/liiter
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.02.2022 14:01:33 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Kas Alexela valetab, et nende kütus ei sisalda HVOd?

Alexela võib osta ka täiesti tavalist diislit mazekaist. Lisaks Orlen alles ehitab oma HVO tehast.
Neste seejuures on pannud rõhu hoopis käitlusele, mis on HVO kasutusest oluliselt arukam.
See bio/käideldu vaba on võimalik ka Neste puhul, aga vist ainult arktilise kütuse puhul.

Eks iga asi läheb sammudega, kui sammud on piisavalt loogilised läheb ka arukam osa rahvast kaasa või vähemalt ei kisa foorumis, et mõttetu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 17:01:21 vasta tsitaadiga

Kütsi hind olevat tõusnud icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 17:48:39 vasta tsitaadiga

1.439 oli disla Jetoili postil jah, Terminalis polnud tõusnud, ikka odav 1.499 postil.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 17:57:33 vasta tsitaadiga

Nafta hind ju tõusus ka jälle seoses Ukraina kriisiga .
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 18:09:00 vasta tsitaadiga

Tühermaa tankla märatseb siis hind tõuseb jah.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 10:55:11 vasta tsitaadiga

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/95946227/kus-tallinnas-saab-koige-odavamalt-tankida-millal-tasub-kaugemasse-aga-odavamasse-tanklasse-soita

Kütusehinnad Tallinna tanklates seisuga 17.02.2022
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1ho0kg9ImwTtYdBJpq4Hm3FJCIwp-jGoy&ll=59.42510544817631%2C24.708897502512304&z=10
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.02.2022 11:17:35 vasta tsitaadiga

Huvitav, et posti tõsteti 1.749 peale aga neste soodushind hoopis langes ja on 1.529.
Polegi näinud 22senti vahe.
Disla 1.403
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 11:50:11 vasta tsitaadiga

Alexela pakub äpiga tankides -10s kuni 27.02
98=95 hinnaga ka veel, et postilt vôimalik mingi 14-15s alla saada 98 puhul
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 12:38:40 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Huvitav, et posti tõsteti 1.749 peale aga neste soodushind hoopis langes ja on 1.529.
Polegi näinud 22senti vahe.
Disla 1.403
Korra detsembris tunnistasin isegi 24-koma-midagi sendist vahet 98 hindade puhul Neste soodusega.
Eks see hinnatõus on nõme olnud küll aga kuna Neste soodusega on minu efektiivne hind olnud 1.30 - 1.53 siis see väga hull nagu ei olegi.
Õnneks Jüri tahab poliitpunkti saada ja surub Kajale aktsiisilangetust peale. Ootame ja vaatame, äkki läheb paremaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 12:51:55 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Alexela pakub äpiga tankides -10s kuni 27.02
98=95 hinnaga ka veel, et postilt vôimalik mingi 14-15s alla saada 98 puhul

Lisaks
tsitaat:
Tähistame koos Vabariigi aastapäeva ning selle puhul on EXTRA kliendile kuni nädala lõpuni kõik milesPLUS mootorikütused -10s/l soodsamad.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2022 16:53:30 vasta tsitaadiga

Neste eile üritas hinda tõsta, tänaseks oli uuesti langetanud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2022 12:40:38 vasta tsitaadiga

Samal ajal leedus icon_lol.gif
https://vm.tiktok.com/ZMLhgsxQC/

E: märts algab 2€-se liitrihinnaga? icon_confused.gif


MRTO kirjutas:
Miljon korda öelnud. Regage wolti. Mitmel tuhandel samad hinnad.
Igatahes täna 1.501 ja nv 1.503 . Ei tõusnudki.

Uurisin ühelt Wolti töötajalt. See ütles, et mingi miinimumpalga peab teenima, et selle sooduse saaks... Kuidas siis on sellega? icon_biggrin.gif

E: olerex kõigele 5 senti otsa pannud. Käisin lasin kiirelt paagi veereni täis

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2022 22:59:31 vasta tsitaadiga

Nestes
Bens 1.8
Masuut 1.59
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2022 01:10:04 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka uudiste järgi järele: aastaga on bensiini hind tõusnud 38 senti, 22.02.21 oli 1,349 kütuse hind ja täna käis 1,729 peal ära.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 08:21:45 vasta tsitaadiga

Kas peaks paagi täis panema`?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 10:09:21 vasta tsitaadiga

Jah, nafta hind tõuseb iga päev.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 11:44:13 vasta tsitaadiga

Eile panin, suht vaakumis oli teine, 4l oli põhjas, kriisis icon_mad.gif

72.11€
46,37L
@
1.555€/L

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 12:35:00 vasta tsitaadiga

Tea kas järve Circke ks oli eksimus aga postil oli Diisli hind 1,7xx icon_lol.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 12:36:01 vasta tsitaadiga

Panin täna täis, raha läks aga sõita vaja.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 12:39:03 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Tea kas järve Circke ks oli eksimus aga postil oli Diisli hind 1,7xx icon_lol.gif

Oli, see oli premium diisel neil

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 12:53:34 vasta tsitaadiga

Võtdin goolist paagitäie, 1,459 tšekil. Võtsin nurgatagant kuudi aga siis oli post juba 1,659..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 14:08:13 vasta tsitaadiga

1.431 paak masuuti täis ja läheb minna.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 14:18:42 vasta tsitaadiga

https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/kutuse-hind-tousis-taas-ja-diislikutusel-lausa-15-sendi-vorra/ thumbs_down.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 14:37:50 vasta tsitaadiga

Kusjuures eile oli premium diisel sellise hinnaga kui nüüd tavaline
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.03.2022 15:13:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kusjuures eile oli premium diisel sellise hinnaga kui nüüd tavaline

Erinev sisendkulu neil.
Kui CO2 tõuseks 150 peale oleks premium juba odavam kui tavaline diisel.

Täna tundub, et CO2 on ikka kukkuma hakanud ja ei imestaks kui sarnaselt "pelleti traumale" paistaks ka seal Putini ja tema "sõprade" kõrvad.
See gaasi co2 vabadus on lauslollus.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 15:44:36 vasta tsitaadiga

Nestes
Bens 1.85
Masuut 1.74
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 16:16:29 vasta tsitaadiga

Mille kuradi pärast see diisel nii palju tõusis? Varsti kallim kui bena.. absurd.
Kell 12 oli Kiiu Jetoilis postil veel 1.507, 20l võtsin, rottide värk icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 16:20:32 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mille kuradi pärast see diisel nii palju tõusis? Varsti kallim kui bena.. absurd.


Tugevama haisuga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 16:32:47 vasta tsitaadiga

Hämmastav, kui kiiresti kõikide tanklakettide mahutid kalli küttega täitusid icon_lol.gif
LPG oli Alexela spets kaardiga eile veel 0.699... eks me näe.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 16:47:40 vasta tsitaadiga

Ei ole midagi hämmastavat. Siis oleks kui meil oleks tanklakettide vahel hinnad erinevad nagu mujal Euroopas.

Kõige hullem on alles ees, sest isegi kui barreli hind peaks hakkama mingi aja pärast langema, siis meie postidel need ei taha enam allapoole tulla. Reaalsus ongi see, et Eestis läheb elamine väga väga kalliks üle poolele rahvast.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 17:02:30 vasta tsitaadiga

Millal 2€/liiter tuleb, mida vaatlejad ennustavad?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 17:04:52 vasta tsitaadiga

Mingi 1,6* peale on postid alla korrigeeritud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 17:12:32 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Millal 2€/liiter tuleb, mida vaatlejad ennustavad?

Märtsis, st. selle kuu jooksul.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 17:19:12 vasta tsitaadiga

Praeguse seisuga paari nädala jooksul. Kui just päkapiku vastast rohtu ei leiutata.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 17:21:04 vasta tsitaadiga

Panevad üros 135 riiki seljad kokku, jooksevad päkapiku põhjamerre ja teevad bensuka lahti.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 17:59:02 vasta tsitaadiga

Soomes bena 2.04, diisel 1.9, cng 1.7€
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 18:01:35 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:

LPG oli Alexela spets kaardiga eile veel 0.699... eks me näe.

LPG oli olerexis Gazneti kaardiga 0.639
Mis on Alexela spetskaart?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 18:02:43 vasta tsitaadiga

Norras nädal tagasi käis 22,52 krooni preal ära. E 2,25 €.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 18:04:32 vasta tsitaadiga

Kütusehindasid vaadata, siis müüsin isikliku auto maha õigel hetkel. Parim auto on tööandja auto icon_razz.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 18:37:16 vasta tsitaadiga

Alates 04.03.2022 kehtivad Teile Jetoili jaamades järgmised hinnad:
(koos käibemaksuga)
D: 1,619 EUR/L
D (Partner): 1,632 EUR/L
Denergy (Partner): 1,632 EUR/L

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 19:04:03 vasta tsitaadiga

Kuuldused leppest Iraaniga, nafta hind langeb.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 03.03.2022 19:06:31 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Hämmastav, kui kiiresti kõikide tanklakettide mahutid kalli küttega täitusid icon_lol.gif


icon_lol.gif Huvitav on see, et hinna odavnedes on need mahutid veel pikalt seda kallist kütust täis. Vaja see enne maha müüa, kui saab odavat kütet jälle sisse osta.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 19:38:37 vasta tsitaadiga

Joorait kirjutas:
Kütusehindasid vaadata, siis müüsin isikliku auto maha õigel hetkel. Parim auto on tööandja auto icon_razz.gif


Kui tööandja autot pole, siis parim variant on mitte teha sõite, mis pole hädavajalikud icon_smile.gif
Aga huvitav oleks näha, kas Opeci kartell soovib tõesti tekitada majanduslanguse, sest ega lõputult see hinnaralli kesta ei saa, isegi kui sõda kestaks aasta.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 03.03.2022 21:04:16 vasta tsitaadiga

Kui hinnad märksa madalamad olid siis hoidis D ja 95 20 sendist vahe, nüüd miskipärast see kokku kuivanud D kahjuks.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 21:12:38 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
Hämmastav, kui kiiresti kõikide tanklakettide mahutid kalli küttega täitusid icon_lol.gif


icon_lol.gif Huvitav on see, et hinna odavnedes on need mahutid veel pikalt seda kallist kütust täis. Vaja see enne maha müüa, kui saab odavat kütet jälle sisse osta.



See ju alati nii olnud. Õiges mehed ei osta kunagi odavalt mahuteid täis .

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2022 00:42:49 vasta tsitaadiga

Kas varsti mitte ei tiksu see diiselkütuse aktsiisi külmutaise aeg täis? Tõmmatakse aktsiis kah veel juurde?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2022 00:59:27 vasta tsitaadiga

Aga miks nad vähendada ei võiks, käibeka pealt ju võidavad sitax lisa hetkel...
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2022 10:57:56 vasta tsitaadiga

jeesus188, suurem osa diisli tarbijatest ei maksa käibemaksu.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2022 11:07:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas varsti mitte ei tiksu see diiselkütuse aktsiisi külmutaise aeg täis? Tõmmatakse aktsiis kah veel juurde?


Aprill-mai peaks see olema. Mäletan, et 2020 aastal oli liitrihind 0.89€. Päris hea elu oli - aga egas nüüdki väga häda pole.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.