Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2022 01:17:14 vasta tsitaadiga

ja weekly challenge hakkas täna kenasti tööle jälle
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 17.02.2022 19:27:23 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

sõidu võitmine pole mul samas kunagi vaid 6500 andnud, kindel, et mingi beginneri tasemega ei sõida?

See oli kontoris dirt racing championshippi proovides. Sõitude lõpus näitas ca 6500 CR ja see on lukus 'Highly skilled'. Tõsi, seal oli automaatkast ja abs, mida ma ei hakanud ära muutma, aga tekkis tunne, et see konto väga rahas ei suple. FH5 on veidi vaeslapse ossa jäänud. FH3 oli populaarsem (aga midagi läks katki ja uuesti installida ei õnnestunud). Selle asemele tulid FH4 ja FM7, millest viimane rohkem mängimist sai parema juhitavuse ja "hüppan korraks sisse ja sõidan veerand tundi" lähenemise tõttu. Kui FH4 pole vajalik maja ostetud ja kõik fast travel boardid leitud, siis pidid sõitma selleks, et sõita. Siis kadus FM7 vist Game Passist ära ja selle asemele paigaldati Wreckfest. FH5 oma algusaegade tühja kõrbe ja bugide (ja "sõidan, selleks et sõita") tõttu vist on seisma jäänud. Hetkel garaažis 250 auto ringis ja vist veidi üle 1.5 miljoni CR

Edith Piaf: Aga sul on õigus, et rohkem teenib (vähemalt peaks), sõitsin kodus oma kontoga sama championshipi uuesti läbi, keerates käigukasti automaatseks ja kõik juhiabid peale. Esimene sõit andis ca 4500 XP ja 12000 CR, teise eest sai ca 20000 CR ja kolmanda eest samapalju kui esimese.
Tundub veidi nagu mõne 'Dr House' episoodi materjal icon_biggrin.gif

Edith Pilaff: Tegin Xboxi peal ära selle nädala Street Racing Championshipi, sain 3 esikoha eest kokku ca 23000 CR, Honda Civicu ja wheelspinist 10000. Võib-olla on siin mingi "Premium Edition Master Race" vs "Game Pass Hobos" erinevus, aga kui on plaanis ainult nii palju playlistist ära teha, et saab uue auto (maailma ihaldatuim puhhmobiil, jei), kasutad Game Passi ja ei taha tasapisi rahast tühjaks joosta, tasub autodele teha võimalikult odav tuuning (kui üldse)

Edith Näh: Ma ei mõelnud üldse selle peale, et VIP Membership kirjelduses on ilusti välja toodud, et võidusummad on 2x suuremad. Kuna peale eilset hotfixi arvas Forza, et mul ei ole enam Premium Edition (kadus 2 maja omanikuõigus ja garaažis olevaid DLC autosid ei saanud kasutada), siis sõitsin isikliku kontoga PC peal veel ühe korra Super Sonic championshipi läbi. Kui vaadata ABS+automaatkastiga sõidetud Super Sonic viimase sõidu auhinnaraha, siis 5950 CR on niruke (Tapalpa Trail on üsna sirge ja ilutsemispunkte eriti ei tule), aga lisades manuaalkasti ja juhiabide eemaldamise boonuse ja seda kõike veel kahega korrutades... Iganädalased Super Wheel Spinid, DLC autod ja vbla veel midagi lisaks (Fast Travelit ja igapäevast Wheelspini ja "Pildista autosid ja saa auhindu" andvad majad saad kiiremini kätte). Siit võib tulla päris suur erinevus grindis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2022 19:44:09 vasta tsitaadiga

ma olen algusest peale HVF liige...iga kord kui mängu käima panen ei ole liige...alati pean clubide rankist HVF üles otsima ja join panema siis saan jälle nime ette HVF... icon_evil.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.02.2022 20:01:52 vasta tsitaadiga

täitsa kummaline kuidas mõnel ikka kogu maailma hädad külge haagivad icon_lol.gif
ma olen täheldanud, et iga driveri uuendusega kaotab kõik eelnevad seadistused ära ja peab uuesti graafika seaded paika panema
veidi tüütu on, kuna ega ma ei mäleta siis

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2022 20:08:40 vasta tsitaadiga

Kuidas sinna üldse liituda saab ?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2022 20:18:23 vasta tsitaadiga

võta clubid...otsing hvf...ja join
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 18.02.2022 12:47:20 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
täitsa kummaline kuidas mõnel ikka kogu maailma hädad külge haagivad icon_lol.gif

Mõned on lihtsalt nagu siilid puuke korjamas ja võtavad kõik enda selga, et sul elu ilusam oleks. Bugide jäävuse seadus icon_biggrin.gif
Kontori Xbox satub peale igat aastaajavahetust mingisse vahepealsesse olekusse ja FH5 puhul oled justkui Horizon Solos, aga botid ei kihuta ringi ja vähemalt seni on restarti vajanud (FH4 puhul seda muret ei ole)
PC peal ei mäleta muud seadistuste kadumist kui paar korda puldi puhul "Default 16" vms valikut, mis millegipärast isiklikud eelistused asendab (FH4 tehti see korda, aga ju siis FH5 arendades ei mõeldud, et hei, kui me tegime kunagi kõigele Copy-Paste, siis äkki peaks sama asja tegema mõningatele hilisematele FH4 parandustele)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2022 12:53:36 vasta tsitaadiga

vist kõigi aegade kõige lihtsam weekly challenge seekord thumbs_up.gif
samas treasure hunt thumbs_down.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 18.02.2022 17:10:37 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
vist kõigi aegade kõige lihtsam weekly challenge seekord thumbs_up.gif

Samas ikka ja jälle bugine, suutsin oma itaallasega sõidu kaotada ja puuksus kogu see värk oligi. Uuesti teha enam ei õnnestu.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.02.2022 19:23:08 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
vist kõigi aegade kõige lihtsam weekly challenge seekord thumbs_up.gif
samas treasure hunt thumbs_down.gif
mis sellel treasure huntil on?
seal on need targetid ja siis onauto pildil, mida kohe võid kasutada
võtad aga selle challenge creatori lahti ja viskad maha 5 rõngast, salvestad ja proovid järele - esimest korda tehes vast 5 min max
muidugi võid ka teiste tehtud challengeid kasutada, ja kohe kindlasti ei pea arcades neid hüppama
ma tegin ühe super7 challenge sellise nimega BSeye share code 112 470 231

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 19.02.2022 01:40:57 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mis sellel treasure huntil on?

Tundub, et tavaline asi - aardekirst ei ilmu. Vaatasin just ühte juutjuuberit, kes sai topeltplusshea kogemuse - treasure hunt justkui tehtud, aga kirstu pole ja lisaks oli kadunud VIP ehk arcade games andis ainult 30 FP.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.02.2022 02:00:58 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
libe kirjutas:
mis sellel treasure huntil on?

Tundub, et tavaline asi - aardekirst ei ilmu. Vaatasin just ühte juutjuuberit, kes sai topeltplusshea kogemuse - treasure hunt justkui tehtud, aga kirstu pole ja lisaks oli kadunud VIP ehk arcade games andis ainult 30 FP.
jaga nüüd seda klippi
kirst ilmub, kui rõngaste keskmikud läbi sõidad

krr mõned accoladed saavad tehtud ilma et teeks neid ja teised ei toimi - no enne ei usu, kui ise selle otsa ei koperda icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2022 02:10:08 vasta tsitaadiga

Mis zanriks seda forzat peaks nimetama kui juba kirjeldusse tulevad rõngad ja aarded?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 19.02.2022 02:17:50 vasta tsitaadiga

Klipis ta peamiselt toriseb, et esmane katse challenge'iga aardekirst saada läks kuidagi katki ja arcade games'is ta minu mäletamist mööda kõigist rõngastest küll keskelt ei sõitnud. Kuna mul auto vahetusega kadusid kaardilt arcade games'i rõngad ära ja pole poole tunni jooksul veel tagasi tekkinud (aga samad mängijad, kes ümber staadioni kummi vilistasid, jäid alles, nii et tundub, et ma ikka olen.. öö.. online), siis kõigepealt proovin ma su tehtud challenge'i ära.

Öömm... Mitu rõngast sa sinna panid, et kirstu tekkimiseks seda challenget mitu korda peab tegema? (ja huvitav, et iga kord saab sellele uuesti 'like' panna)


viimati muutis Ariel, MM 19.02.2022 02:34:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.02.2022 02:28:26 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Mis zanriks seda forzat peaks nimetama kui juba kirjeldusse tulevad rõngad ja aarded?
pistyk kirjutas:
Mis zanriks seda forzat peaks nimetama kui juba kirjeldusse tulevad rõngad ja aarded?
arcade racing, aga juhitavus pigem simcade
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 19.02.2022 15:30:15 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
jaga nüüd seda klippi
kirst ilmub, kui rõngaste keskmikud läbi sõidad

Esmane klipp, kus on näha VIP boonuse kadumine, mis ka mul oli (sain tagasi), aga "tegin challenge ja aaret ei saanud" on ainult jutu sees: https://youtu.be/C2S3lq8appY
Miks ma teda usun, on see, et olen kunagi ka ise vaadanud kellegi teise klipist, kus aare peaks olema ja seejärel tühja kohta oma kaardil. Võimalik, et siin on mingi sarnane probleem sellega, kuidas osa objekte maailma laadimata jääb, nt puuduvad rambid arcade mängus rõngastest läbi hüppamiseks või kui lähed sõnumi "x kinkis sulle auto" peale kohale ja autot ei saa.
Parem klipp sellest, kus "Challenge complete", aga kirstu pole: https://youtu.be/fdU7D2z_DRs
Juhuks, kui teed custom challenge'id ja radasid ja ühel hetkel sul garaažis autosid ei ole, siis fix on siin: https://youtu.be/bJ8BIwGQ5KM
Lisaks suur austus nende vastu, kes selle nädala road racing championshipi ilma driving line'i abita ära sõitsid: https://drive.google.com/file/d/1lOHF_fktXO8X8XtFqJALaCzigt4IfuRV/view?usp=sharing
Minu jaoks oli lahendus kasutada väljast vaadet.
Ja "miks ma praegu championshipi ühe sõidu võidu eest sain 45000 kui xboxi peal vähem kui 10 000" müsteeriumi lahendus on siin: https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/4416846799251-FH5-Release-Notes-February-1st-2022 (tunnistan, et trollisin veidi sihilikult)
Oluline on rida "Fixed an issue where Seasonal Championships wouldn't complete if the player changed difficulty settings on the Pre-Race menu", ebaoluline on siin "Pre-Race Menu", sest nad ei tea, millest räägivad (pre-race menu puhul on raskustase lukustatud "Highly skilled" peale, probleem tuli sellest, et sul põhimenüüs Settings -> Difficulty on kunagi midagi muud pandud)
Kuidas nad seda parandasid? Nagu Playground Games ikka. Su võidusumma ja saadud accolade'id sõltuvad sellest, mis sul mängu üldised seaded on.
Mis on ka põhjus, miks mul on raskusaste Unbeatable, kui ma playlisti championshipe sõidan - erinevus võidusummades on märgatav ja "Win a cross country event on unbeatable difficulty" jms accolade'id saab ka. Soovitan soojalt, botid on ikkagi 'Highly skilled'
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2022 17:55:10 vasta tsitaadiga

Kevad veel ja min max tehtud.... icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.02.2022 21:00:58 vasta tsitaadiga

min maks ei käsitlenud seasoni kõiki tegevusi, vaid ainult evente
ilmselt isegi trial sinna alla ei mahtunud, vaid nood solo championship eventid

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2022 00:29:47 vasta tsitaadiga

minu lugemist järgi on vaja iga viimane kui punkt ära vaja teha...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2022 18:38:36 vasta tsitaadiga

[HVF] total accolade points ületas 10 milli piiri thumbs_up.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2022 00:26:46 vasta tsitaadiga

min max tehtud...kohe kui viimane daily tehtud tuli achiv... icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apensiil
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2022




sõnum 07.03.2022 17:24:24 vasta tsitaadiga

Tere!

Mul on küsimus, mis võib-olla siia ei kuulu, aga ma ei oska kusagilt mujalt ka nõu küsida. Mul kodus üks 10-aastane, kes on kohutav mängur ja sai nüüd oma unistuste mängu FH5. See aga business läpaka peal korralikult ei jookse ja hangub ja läägib. Seega tuleb osta mänguarvuti. Palun kas keegi oskaks nõu anda, mida ja kust oleks mõistlik osta. Ma olen IT kauge inimene ega oska eriti hinnata (v.a. et graafikakaart peab minimaalselt olema GTX 1050 icon_rolleyes.gif ). Vaatasin, et on mänguarvutite pakkumisi siinsamas HinnaVaatluses, kas osad arvutifirmad panevad neid kokku ja poed müüavd - mis oleks kõige mõistlikum lahendus. tervet varandust ka kulutada ei saa, seega võiks jääda kusagile 800 euro kanti. Palun kas oskate nõu anda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2022 18:40:19 vasta tsitaadiga

minu soovitus...(aga see ei ole hea kuna sul juba mäng ostetud)...
osta xbox series s ja game pass sinna peale....
libe, profiili masin tundub on suht norm hinnaga(pole kursis hindadega ärge kohe ribisid sisse taguge) kui ta sellega mängib
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2022 19:51:36 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
minu soovitus...(aga see ei ole hea kuna sul juba mäng ostetud)...
osta xbox series s ja game pass sinna peale....
libe, profiili masin tundub on suht norm hinnaga(pole kursis hindadega ärge kohe ribisid sisse taguge) kui ta sellega mängib


Kui mäng on digitaalne, siis töötab nii PC kui konsooli peal.

Üldiselt riistvara hinnad on laes hetkel (just graafikakaardid). 800 vist välja ei vea, kui just kasutatud graafikakaarti normaalse hinnaga ei õnnestu osta (võib siit samast foorumist vaadata). Ise arvuti kokku lappida on parem ja soodsam variant (ei ole ülearu raske, kui õiged jupid on kokku ostetud; internet on häid õpetusi täis) võrreldes juba kokku pandud masinaga. Xbox Series S on kõige soodsam variant, nagu Laifstaile juba ütles, millega kannataks seda mängu mängida. Series X oleks muidugi parem, aga nende saadavus on nagu on. Mõnigase juurdehindlusega ehk isegi leiab (jääks sinna 800€ sisse samuti, aga mina üle 600€ konsooli eest ei maksaks).
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.03.2022 20:09:28 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
minu soovitus...(aga see ei ole hea kuna sul juba mäng ostetud)...
osta xbox series s ja game pass sinna peale....
libe, profiili masin tundub on suht norm hinnaga(pole kursis hindadega ärge kohe ribisid sisse taguge) kui ta sellega mängib
see gpu mis mul on, maksab endiselt veel ligi 700€
ja muu risu, mis mul taga, annab iga minut tunda
sellist risu ei ole mõtet osta
kui forza on ostetud microsoft storest, siis tõesti xbox targem osta, kuna on ka xboxil mängitav ja xbox series x on alla 800€ - kui aga sai steamist ostetud, siis sitt lugu

gtx1050 vast ei soovitaks, 1070 oleks miinimum, millega ka sõidumõnu oleks, aga arvuti peab veidi parem olema, kui mul

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.