Ja ma mõtlesin, et ainult minul see logimise probleem kuna igivana oneplus 5 telefon. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Esmapilgul ei saanud aru, mida see uus äpp nüüd paremini teeb kui vana, kujundus on uus ja see seadmete haldamise leht, mis ütles et veel tegemisel ja kohe tuleb, on ära koristatud? Mis mul uuest funktsionaalsusest kahe silma vahele jäi?
See on vana äpp. Uues saad kõike seda teha mida ka iseteeninduses.
Seal stabiilselt midagi piixus, soovitan kolida _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Sisselogimise probleem on igivana. Ma olen märganud, et kipub esinema Firefoxi ja Chromega. Kui Online nendel tõrgub, siis näiteks Edge, Opera või mingi muu brauseriga saab ikka sisse.
Oleks muidugi huvitav teada, miks nii võib olla.
Nii ta on, et firefoxiga loobib välja, aga Operaga töötab. Tahaks küsida, kus need kõrgepalgalised Telia itimehed siis praegu on, et ei suuda või viitsi probleemi ära lahendada?
Kui keegi Teliasse pöördus, siis sai ilmselt vastuse kohe kui viga avaldus, et tegeletakse. Hetkel võtsin küll erinevad aadressid ette ja chromega logib sisse. Kellelgi mure on siis kõnetraat peale ja nõuda õigust, mille eest me maksame.
Nii ta on, et firefoxiga loobib välja, aga Operaga töötab. Tahaks küsida, kus need kõrgepalgalised Telia itimehed siis praegu on, et ei suuda või viitsi probleemi ära lahendada?
Miks sa arvad, et Telia pool on probleem? Järsku on siiski brauser katki? _________________ There is no place like 127.0.0.1
firefoxiga ei lase sisse logida jah
tundub, et eelkõige firefoxis on midagi katki.
samal ajal ootaks, et telia poolt loodetavasti vaadatakse ka probleemile vähemalt põgusalt peale. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
2022 aasta ja firefox ikka veel kasutusel? _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Varsti võid isegi öelda, et kui pesumasin pesu ära ei pesnud, külmkapp üles sulas, elektriauto oli tühi ja liikuma ei hakanud, et Telia oli....
Telefonis mul vähemalt iga päev neti.ee meilid liiguvad, hot.ee aadressi pigem kasutan harva.
Kui 24h mingi server vahelduva eduga streigib siis veel elu seisma ei jää, seda ma ei tea muidugi mis täpsem põhjus aga alati on võimalus võtta tasuline teenus kus on lepingus tingimused fikseeritud.
Mul hot.ee- mõned registreerimise aadressid, põhiliselt tuleb sinna spämm, mida kord kuus puhastamas käin. iPadis Safariga, arvutis Chrome ja Edgega olen sisse saanud, Firefoxi ei kasuta juba aastaid.
Firefoxi häda - sugulased kes ainutl FF kasutavad kõik kurdavad, et tee korda - telia tehnik tegiu midagi neil aga ikka ei tööta.
Panin ka lõpuks FF peale ja proovisin oma vana kontot - sama häda. Mingeid erroreid konsoolis pole, kõik näeb ok välja muidu.
Ja chrome nad ei kasuta. 60+ ja juba häda kui mingi ikoon välimust muudab kuski.
Mida siis kasutama peaks, et Telion rahule jääks?
Internet Explorerit?
ot:
Meenub jälle see vana lugu (T)Elioni tehnilise toega: ............ seda esimest otsa ei viitsi enam meenutada.
" Käivitage Internet Explorer"
"Pole sellist programmi arvutis. Linuxi arvuti."
Pikk, kandev paus.
" Aga kuidas te siis üldse ......."
seeru, sa pead oma küsimuse ikka Sold OUT-le addresseerima
niimoodi ta vist ei saa aru
Ah see oligi rohkem retooriline. Ma olen neid kõiki proovinud...
Waterfox Classic ka mulle enamvähem sobib, aga need operad, safarid, igasugused safe browserid jne... ei ole minu jaoks.
Muidugi, ega ma teloga või tahvliga netis ei viitsi käia, väiksed ekraanid ei imponeeri absoluutselt, neile see chrome sobib.
Ja kogu kupatuse pidev sünkroniseerimine pole ka minu teema.
Telia tehnik läheb siis kohale, ütleb, et see värviline pall ekraanil on parem kui see põlev maakera. 15€ visiit ja 15min töö 15€.
Problem solved.
Ma ei oska öelda, kes on see Telion ja millega ta rahul on või pole.
Samas OT võib lõpetada. online.ee toimib, ja kui kellelgi ei toimi, uurige Telia toest abi. Siit seda paraku ei saa.
seeru, sa pead oma küsimuse ikka Sold OUT-le addresseerima
niimoodi ta vist ei saa aru
Ah see oligi rohkem retooriline. Ma olen neid kõiki proovinud...
Waterfox Classic ka mulle enamvähem sobib, aga need operad, safarid, igasugused safe browserid jne... ei ole minu jaoks.
Muidugi, ega ma teloga või tahvliga netis ei viitsi käia, väiksed ekraanid ei imponeeri absoluutselt, neile see chrome sobib.
Ja kogu kupatuse pidev sünkroniseerimine pole ka minu teema.
mina kasutan kahte: EDGE, et tõmmata chrome. Kõik. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
seeru, sa pead oma küsimuse ikka Sold OUT-le addresseerima
niimoodi ta vist ei saa aru
Ah see oligi rohkem retooriline. Ma olen neid kõiki proovinud...
Waterfox Classic ka mulle enamvähem sobib, aga need operad, safarid, igasugused safe browserid jne... ei ole minu jaoks.
Muidugi, ega ma teloga või tahvliga netis ei viitsi käia, väiksed ekraanid ei imponeeri absoluutselt, neile see chrome sobib.
Ja kogu kupatuse pidev sünkroniseerimine pole ka minu teema.
mina kasutan kahte: EDGE, et tõmmata chrome. Kõik.
kas telia midagi pädevamat, kui B525s-23a ka renti annab? tegemist on tavalise mobiilse neti paketiga, mitte sellega, mida nad koduneti nime all müüvad.
Kui elad leviaugus, saad kohale kutsuda tehniku, kes fikseerib olukorra ja väljastab välituureri retsepti. _________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Mobiilse netipaketiga muid peale Huawei pole (väliantenni saad ka sellele üürida). Zyxel tubane ja Zyxel Väliruuter on vaid Kodu- Äriinterneti paketiga saadaval.
mul on b818 olemas. antennid jms. probleem on selles, et telia pipardab selle koosluse peale.
ma oleks ise b818-ga rahul, kiirused on isegi internal antennidega paremad, kui b525 räästa küljes rippuva nelliga.
as in b818 saab kaugemal oleva masti paremad sagedused kätte, b525 istub nelli suunast 90 kraadi kõrvale jääva 1800mhz otsas. hetkel keerasin nelli b525 lemmikmasti peale.
Hommikul oli telia box jaurama hakkand ja naine tegi boxile restarti. Nüüd ei saa LG C1 pulti enam ühilduma. Proovisin nullist õpetada. Seal lehel kus peaks saama katsetada, kas saab TV puldiga kanaleid vahetada, ratas vaid keerleb ja hüppab kohe järgmisele "valmis" lehele. Proovisin ka elioni seadeid, sama tulemus.
EDIT: LG pult hakkas jälle heast peast tööle. Vahepeal kasutasin telia enda pulti. _________________ Battlelog: Aivar1988
Sain Telialt vana Motorla digiboksi asenduseks uue, Arrise oma. Aga see uus ei taha üldse hästi töötada - pilt läheb iga natukese aja tagant mustaks, et taas veidi hiljem korraks tagasi tulla. Milles võib asi olla? Kas tõesti LG HD ready telekas aastast 2006 ei sobi Arrisega?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.