Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2022 22:06:17 vasta tsitaadiga

Siis on ju hea, kui autol on kõiksugu moodsad lisad juures (lisaks sõiduõpetajale), mitte pole mingi tapjamosse.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2022 22:33:59 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:

BrutaH, kas see mõistlik temperatuur paari minutiga saavutatakse idles, või sõites?


Päris täpselt ei oska öelda seda. Loogiliselt võttes väga vahet ei ole. Kolvipind on mootori kõige otsesemalt põlemisgaasidega kokkupuutes ja ka külmas mootoris tekib silindris põlemisel temperatuur 400-500 kraadi ümbruses. Kehtib ikka tüüpiline soovitus, et käima ja rahulikult sõitma. Ei ole mingit mõtet autot koha peal minutite kaupa tiksutada. Küll aga on selle külmalt käima ja gaas põhja käitumisel ka termošoki oht, kuna suurtel koormustel võib silindris temperatuur kasvada ka 1000 kraadini. Tegu ju täitsa piirsituatsiooniga insenertehnilises mõttes icon_smile.gif


Osadel õnnelikel, näiteks VAG grupi autode omanikel, on võimalik jälgida mootori õlitemperatuuri armatuurist. Sealt on toredasti näha, kuidas mootori jahutusvedelik jõuab oma normaalse temperatuurini 90 kraadi juures aga õli on seal ikka veel 40-50 kraadi juures ja õli jõuab oma normaalse 90-100 kraadise temperatuurini tükk maad hiljem.


Üsna levinud soovitus on ka see, et race mode'i tasub minna siis kui mootor on soe, jahutusvedelik on soe, õli on soe ja kõik on kõige ideaalsemas korras. See on pigem mõeldud selle jaoks, et veel külm mootor ei tööta kõige efektiivsemalt. Õlid on pisut paksemad, energiakadu jahutusvedeliku soojendamisel on suurem jne. Pole mõtet racinguga tegeleda kui osa pauku lihtsalt soojuseks ära võetakse. Tänaval rullnokkamiseks on suht suva, suurt kahju tänapäevastel ja hooldatud mootoritel kaasa ei tule.

Ise ei rullnokasta. Rahulikult soojaks ja siis vastavalt vajadusele aga kohapeal tiksumist ja mootori soojendamist ma ka ei harrasta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 00:34:51 vasta tsitaadiga

Auto käima ja paar korda 4000rpm peale võib ju lasta. Üle selle pole vaja, et lumel külge lasta. Race mode oleks pigem pidevalt piirajas.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 10:12:38 vasta tsitaadiga

Kiirelt soojaks jah
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 11:11:47 vasta tsitaadiga

Riigiinfotelefoni kõneisikult saime teada et pole mõtet helistada kui kiiruspiiragu märgid on loetamatuks tuisanud, sõita tuleb ikka teeolude järgi icon_lol.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 11:47:31 vasta tsitaadiga

Eks seal toru otsas oli mingi AHV
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 12:02:47 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Riigiinfotelefoni kõneisikult saime teada et pole mõtet helistada kui kiiruspiiragu märgid on loetamatuks tuisanud, sõita tuleb ikka teeolude järgi icon_lol.gif


Nojah mis nad oleks pidanud siis tegema? Saatma tuisuga mingid redeliega vennad sadu tuhandeid märke puhastama?

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 31.01.2022 12:06:45 vasta tsitaadiga

Võiksidki lumiseks jääda, piirangud ei kehti siis, saab täiega paugutada
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 31.01.2022 12:13:46 vasta tsitaadiga

trahve?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 31.01.2022 12:15:10 vasta tsitaadiga

Minule pole need trahvid, maksud kiirustamise eest pigem. Pole väga ammu maksnud, tundub, et olen osav
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 12:38:23 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
elukaz kirjutas:
Riigiinfotelefoni kõneisikult saime teada et pole mõtet helistada kui kiiruspiiragu märgid on loetamatuks tuisanud, sõita tuleb ikka teeolude järgi icon_lol.gif


Nojah mis nad oleks pidanud siis tegema? Saatma tuisuga mingid redeliega vennad sadu tuhandeid märke puhastama?


No et kui külavaheteel kõht maha käib siis on ok teada anda ja kohe sahk lendab kohale. Aga lumistest märkidest rääkida on ebaadekvaatne.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 12:42:38 vasta tsitaadiga

Mis see paksus lumes sõitmine on mingi imega hakkama saamine, et igale poole kohe sahka vaja?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2022 14:25:40 vasta tsitaadiga

Enamus autosid ühe-ratta veolised.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2022 14:30:26 vasta tsitaadiga

Mitut vedavat ratast sul laupäeva ööse vaja oli?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2022 14:32:06 vasta tsitaadiga

Mitte ühtegi thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 31.01.2022 14:32:08 vasta tsitaadiga

Eile päeval oli ka rohkem kui ühte vaja.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 15:04:41 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Enamus autosid ühe-ratta veolised.
Saab ka selle üheratta veoga hakkama suht edukalt. Vahest vaja vasaku jalaga vb kergelt pidurit puudutada, et teine ratas ka vedama hakkaks aga üldiselt pole hullu miskit.
Laupäeval rallilt tulin siis pidin veidi maad sõitma mööda ülesküntud teed kus jälgedes ei saanud sõita kuna oli oht põhjapeale jääda ning kõrval oli krdi pehme. Sai päris kenasti ka järsemast tõusust üles. Korra hakkas keset tõusu sisse kaevama end, nõks tagurdamist, veidi tugevamale pinnasele rattad ja läks kenasti üles. thumbs_up.gif

Muidugi võinuks ka autot lõhkuda ja täiega lappe anda, siis poleks ka probleemi olnud

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2022 15:07:55 vasta tsitaadiga

Saab muidugi ja enamus saabki, kui osata vähegi autot käsitseda (libedaga) thumbs_up.gif
Neliveolistega lihtsam ja kaheveolistega (LCD differ) nõuab juba teatud kogemust, igale inimesele need ei sobigi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2022 17:07:17 vasta tsitaadiga

no.. mida me siis peaks tegema, kas rõhuma sellele, et inimesd peaks sõitma õppima või sellele, et müüme lollidele " võimsaid õigeveolisi?"
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 17:17:44 vasta tsitaadiga

Inimene, kes oskab üheveolisega väga hästi sõita, oskab õigeveolisega veel paremini.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 17:22:45 vasta tsitaadiga

Milline see õigevedu on? Neli silda?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 17:24:59 vasta tsitaadiga

Seletage mulle see asi ära, et kui maanteel mingi kolonn tekkinud on siis veduriks pea alati on mingi maastur. Täna hommikul ka üks taoline tiksus 60-ga maanteel, kilomeetrine rivi järgi. Jõutakse maastur osta ja siis avastatakse, et oi kurat, talverehvid nii kallid ja raha njetu või mis teema on?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 17:27:16 vasta tsitaadiga

Maastikurehvid all millel tavalisel teel pidamine olematu.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 17:32:37 vasta tsitaadiga

Peale ostmist avastas, et raam keskelt mäda. icon_lol.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 17:38:01 vasta tsitaadiga

Esimese lumega need "maasturid" ja pideva nelikuga subarud ju reeglina kraavis. Mis seal siis imestada icon_smile.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 17:52:53 vasta tsitaadiga

60-70kkm aastas sõidan ja pea alati juhib kolonni mingi pisike punn. Maasturit kohtab ikka üli harva ees.

Võis olla roolis ka mingi tibi kes pole harjunud suurema autoga sõitma.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 18:23:43 vasta tsitaadiga

Sai täna kahes kohas paksu lume sisse pargitud ja sealt välja sõidetud oma sedaaniga. Mitte mingit muret. 4wd on ikka tore asi icon_razz.gif
Samal ajal oli kaks autot kes ei saanud samasugusest parkimiskohast välja oma üherattalise esiveoga.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 19:03:31 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Milline see õigevedu on? Neli silda?
2 sillast piisab sõiduauto puhul. Aga 4 ratast võiks korraga ringi käia.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 19:05:08 vasta tsitaadiga

phpBB [media]

Võib subscribeda ka thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 19:07:54 vasta tsitaadiga

salatoimik, läks löömaks ikka? icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 19:39:16 vasta tsitaadiga

Täna ikka päris põnev sõita. Jüris viaduktile mineva väikese ringtee oli üks veokas kinni sõitnud. Teine veokas oli Jüri ringil mingile maasturilaadsele tagant sisse sõitnud. Sõles oli tagasipöörde kohale viltuselt üks bemm pargitud - ohutuled peal ja juhti kusagile läinud. Sõiduoskus kõigil null ja hea, et aknast keegi sisse veel ei tulnud. Nelivedu või mitte, aga sirgena autot hoida ei suudeta.
elukaz kirjutas:
Riigiinfotelefoni kõneisikult saime teada et pole mõtet helistada kui kiiruspiiragu märgid on loetamatuks tuisanud, sõita tuleb ikka teeolude järgi icon_lol.gif

Saatsid ikka ülemustele vihase kirja "klienditeeninduse" kohta?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2022 19:40:44 vasta tsitaadiga

sai täna kuudiga erinevates kohtades hange pargitud ja sealt ära sõidetud. eelnevatest jälgedest võis oletada, et sinna polnud isegi maasturimehed julgenud oma asju ajada. värsked rehvid on ikka head asjad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 19:41:59 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

Võib subscribeda ka thumbs_up.gif icon_lol.gif

Krt, ma tahtsin seda oma videole printida icon_lol.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 19:42:31 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
salatoimik, läks löömaks ikka? icon_lol.gif
Kahjuks kuskilt kurikat välja ei ilmunud icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 31.01.2022 19:52:54 vasta tsitaadiga

Tõstke käsi, kes on näinud tagumise puhastatud numbrimärgiga kastikat lumise ilmaga. Mina mitte, alati on kas sadanud lume kuhi või täis tuisanud lumi.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 19:54:53 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
elukaz kirjutas:
Riigiinfotelefoni kõneisikult saime teada et pole mõtet helistada kui kiiruspiiragu märgid on loetamatuks tuisanud, sõita tuleb ikka teeolude järgi icon_lol.gif

Saatsid ikka ülemustele vihase kirja "klienditeeninduse" kohta?


Mõtlesin et saadaks kiiruskaameratele meili et vaadaku metsa poole, hetkel piirangud ei kehti.

See ei olnud klienditeenindus, riigitelevisioonis hõigati maha.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2022 20:01:15 vasta tsitaadiga

täna oli ka uidagi kahtlaselt palju lumemütsidega masinaid liikluses näha. ühte tanki nägin ka hommikul. kuulipilduja auk oli juhi kohal.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 31.01.2022 20:10:52 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Normaalne kaubikuvend icon_lol.gif

Aga miks kõige huvitavamas kohas ära lõpetasid?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 21:17:03 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:

Aga miks kõige huvitavamas kohas ära lõpetasid?
Ei viitsi nägude udustamisega hakata tegelema icon_biggrin.gif Mul mingi old version mis ei suuda jälgida liikumist ja ise leiutada.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 21:45:12 vasta tsitaadiga

Ringvaates 4X4 help maasturimees veniva köiega:
https://etv.err.ee/1608472733/ringvaade
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 22:16:41 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Normaalne kaubikuvend icon_lol.gif

Aga miks kõige huvitavamas kohas ära lõpetasid?


Häh pagan, nii hea koha peal lõppes video ära. Oleks tahtnud näha mis edasi sai. Mõlemad vist tulid autost välja kas mõtteid vahetama või kontrollima kas kõik plastik on nii nagu peab icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 22:53:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Milline see õigevedu on? Neli silda?


talvel on nelikvedu, suvel on tagavedu
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 31.01.2022 23:07:10 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
kas bmwel on pidev4?

Ei.

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 23:40:05 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
kas bmwel on pidev4?

Ei.

Soh? Kas sa defineerid kuidagi teistmoodi pidevnelivedu kui teised?

xDrive mängib pidevalt ümber palju esi või tagasilda vedu läheb kuid mõlemad sillad siiski pidevalt veavad.


EDIT: esiveolistel bemmidel on küll teistsugune lahendus ja seal on vedu esisillas ning tagasild veab ainult siis kui esisillas libisemine tuvastatakse.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 23:49:59 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Seletage mulle see asi ära, et kui maanteel mingi kolonn tekkinud on siis veduriks pea alati on mingi maastur. Täna hommikul ka üks taoline tiksus 60-ga maanteel, kilomeetrine rivi järgi. Jõutakse maastur osta ja siis avastatakse, et oi kurat, talverehvid nii kallid ja raha njetu või mis teema on?


tavaliselt nende aeglaselt liikuvate SUVide kangide taga on noored emmed või muidu tibinad. Suur auto, hea turvaline sõita.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 23:55:19 vasta tsitaadiga

Rahva soovil siis pikem versioon. Võite mu blurrimisoskusi kiita icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2022 00:00:27 vasta tsitaadiga

võimas wuufer, võtab klaasi värisema, kui võnts taha tuleb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 01.02.2022 00:06:53 vasta tsitaadiga

Kuudimees peegleid ei kasuta ilmselgelt nagu videolt näha. Suund ja pööre. Mõistlik.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.02.2022 00:23:26 vasta tsitaadiga

Vähemalt mõistlikud inimesed. Fotod juhtumist ja pärast klaarima thumbs_up.gif
Mõned ohmoonid tellivad iga väikese kõksu pärast politsei kohale kopp.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2022 00:25:43 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Vähemalt mõistlikud inimesed. Fotod juhtumist ja pärast klaarima thumbs_up.gif
Mõned ohmoonid tellivad iga väikese kõksu pärast politsei kohale kopp.gif


See sõltub kõik sellest, missugune on konkreetne olukord selle "ohmooni" jaoks. Ilmselgelt pole sa ütlustest taganemise olukorraga varem kokku puutunud.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.