|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.10.2021 21:28:32
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Täitsa huvitav uus tükk tulemas. Kaamera peaks suht ok isegi olema selles hinnaklassis. Vähemalt sensorit arvestades.
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_11_pro-11159.php
Pro+ ka olemas kuid veidi väiksem aku vs kiirem laadimine.
See Mediatek veidi kahtlane vaid, kuidas need tänapäeval on? |
Kui sa uut droidi peale ei taha installida siis pole neil häda midagi.
Samas ei ole aru saada kas need note 11 mudelid on globaalsed või hiina omad. |
pidid ikka global ka tulema nagu aru sain.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
31.10.2021 12:56:46
|
|
|
Ei saa aru mis klotsina te neid telosid kasutate aga endal isegi Redmi5 Plus on kriimuvaba ja jäi sai vahetust vaid õnnetul kukkumisel nurgale aga siiski elus ja pilt olemas ja toimiv kuigi ekraan mõrane ja nurgast pudeneb kilde.
Nüüd Mi Note 10 Lite ja ka kriimuvaba kuigi kasutan sarnaselt ehk seotud tööga õlised,liivased metallipuru jne, mis on seotud autoremondilukksepa tööga ja ikka kriimuvaba
Mõlemad isendid erinevate klaasidega aga kriimud puuduvad.
Aru ei saa
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
31.10.2021 16:33:41
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Hetkel ainuke, mis LineageOS-i pealepanekut takistab on see, et peaks loobuma stock Camera äppist. |
Rumal küsimus ilmselt, aga kas seda stock äppi uue opsüsteemi peal käima ei saa? Et salvestad mälupulgale ja pärast installid uuesti? Või näitab äpp sellise nalja peale näppu? Et näiteks mõni väike jupikene on kusagilt puudu või misiganes.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
31.10.2021 16:56:11
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Hetkel ainuke, mis LineageOS-i pealepanekut takistab on see, et peaks loobuma stock Camera äppist. |
Rumal küsimus ilmselt, aga kas seda stock äppi uue opsüsteemi peal käima ei saa? Et salvestad mälupulgale ja pärast installid uuesti? Või näitab äpp sellise nalja peale näppu? Et näiteks mõni väike jupikene on kusagilt puudu või misiganes.
|
Lihtsalt ei saa. Oleks juba tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.11.2021 13:46:11
|
|
|
"This app is not available for any of your devices"
---
TIL: Xiaomi "Find Device" äppi (com.xiaomi.finddevice) eemaldamine ei lase telefonil enam üles bootida (bootloop).
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
12.11.2021 20:03:38
|
|
|
Huvitav mis on see teema miks mediatek prosesid Euroopasse ei taheta lasta?
Nagu ainult mõni üksik. Põhiliselt need low end G seeria või siis Dimensity 700 ja 800.
Dimensity 2000 oleks huvitav mis praegu näitab Vivo brändi all üle 1M Antutu score-i, ehk siis esimene androidil jooksvatest prosedest mis on üle millioni saavutanud.
Note seeria oleks olnud tore kui mediatek prosed sees need 810 ja 920. Kahjuks tuleb snapdragoniga ja hinnad on leas, kuna snapdragon on nagu intel.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
12.11.2021 20:24:13
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Huvitav mis on see teema miks mediatek prosesid Euroopasse ei taheta lasta?
Nagu ainult mõni üksik. Põhiliselt need low end G seeria või siis Dimensity 700 ja 800.
|
Äkki mingi litsentseerimise teema, et Mediatek asju ei tohi euroopasse ja qualcomm asju aasiasse müüa? Või, et Mediatek ei avalda sortsu, mida EL nõuab vms?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.11.2021 21:51:23
|
|
|
Ei taha, neid võimatu või raske rootida
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.11.2021 21:54:54
|
|
|
Tänapäeval pole vaja telefone rootida. Rammu küll neil prosedel juba. 10a tagasi oli jah asi teisiti
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.11.2021 02:28:04
|
|
|
| See pole ainuke põhjus rootimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
13.11.2021 02:34:07
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Ei taha, neid võimatu või raske rootida  |
Ma ei sa sellistest teemadest aru. Need rootijad on mingi ülimalt väike osa populatsioonist.
Pealegi neid rootitavaid lutse tuleb Snapdragoni-ga ka Xiaomilt nagu muda.
Mis sul sellest kui neid odavamaid tuleb kui sa niikuinii neid ei osta. See ei tähenda et neid ei osta inimesed kellel kama kaks need rootimised jne.
Enamuses ei huvita isegi kedagi telefoni uuendused ja siis veelvähem huvitab neid mingi uue softi peale installimine.
Mina näiteks ei viitsi jamada mingi telefonile uue softi peale installimisega. Uuendused on mul ka suht kama kaks.
Kaamerat ei kasuta jne. Pealegi olen arusaanud et seda gcam pidi saama ka neile dimensity prosedega telefonidel peale saama panna.
Ma pilte niikuinii palju ei tee ja videoid veel vähem. Seega mind see väga ei huvita ka. Tänapäeva telefonid juba 100 euro juures teevad piisavalt häid pilte ja ei saa kurta väga midagi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
13.11.2021 02:37:01
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Tänapäeval pole vaja telefone rootida. Rammu küll neil prosedel juba. 10a tagasi oli jah asi teisiti |
'
Jap. Isegi kõige lahjem telefon saab kõigi äppidega hakkama!
Aga ma ise ei taha enam hiinakat osta. Apple ka ei meeldi. Ju tuleb siis samsung osta.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
13.11.2021 03:48:31
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Ei taha, neid võimatu või raske rootida  |
Tänapäeva telefonid juba 100 euro juures teevad piisavalt häid pilte ja ei saa kurta väga midagi. |
BS...töötelefoniks mingi odav samsa a12 vist...u 139euri vms...ikka parajalt sogaseid pilte teeb alla 250+ telefonid üldjuhul norm pilte ei tee... vb mingi kasutatud ja vanem õun ehk
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.11.2021 06:36:36
|
|
|
Ma ostsin tööle Xiaomi Redmi 5a piltide tegemiseks. Ei saa kurta 99 eurot oli vist ja see on ka tema ainus funktsioon mida vaja:teha pilte ja synkida photosesse
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.11.2021 17:49:01
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Ei taha, neid võimatu või raske rootida  |
Ma ei sa sellistest teemadest aru. Need rootijad on mingi ülimalt väike osa populatsioonist.
Pealegi neid rootitavaid lutse tuleb Snapdragoni-ga ka Xiaomilt nagu muda.
Mis sul sellest kui neid odavamaid tuleb kui sa niikuinii neid ei osta. See ei tähenda et neid ei osta inimesed kellel kama kaks need rootimised jne.
Enamuses ei huvita isegi kedagi telefoni uuendused ja siis veelvähem huvitab neid mingi uue softi peale installimine.
Mina näiteks ei viitsi jamada mingi telefonile uue softi peale installimisega. Uuendused on mul ka suht kama kaks.
Kaamerat ei kasuta jne. Pealegi olen arusaanud et seda gcam pidi saama ka neile dimensity prosedega telefonidel peale saama panna.
Ma pilte niikuinii palju ei tee ja videoid veel vähem. Seega mind see väga ei huvita ka. Tänapäeva telefonid juba 100 euro juures teevad piisavalt häid pilte ja ei saa kurta väga midagi. |
Mul on üks Mediatek chipiga tahvel, mis vajaks rootimist, kuid ei saa
---
Xiaomi Mi 12
https://smartzone.lk/news/204/xiaomi-12-is-said-to-be-launched-after-the-qualcomm-summit
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
13.11.2021 20:28:01
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Ei taha, neid võimatu või raske rootida  |
Tänapäeva telefonid juba 100 euro juures teevad piisavalt häid pilte ja ei saa kurta väga midagi. |
BS...töötelefoniks mingi odav samsa a12 vist...u 139euri vms...ikka parajalt sogaseid pilte teeb alla 250+ telefonid üldjuhul norm pilte ei tee... vb mingi kasutatud ja vanem õun ehk  |
Kui sa tahad et sinu telefon teeks häid pilte ja sa elad oma kaamera taga enamus oma elust, siis on selline arvamus väga loogiline.
Kujuta pilti kus inimene healjuhul teeb aastas 30 pilti kellele ei ole see kaamera kõige esmane asi mida ta telefoni ostmisel vaatab.
Minul on üle 3 aastat vana redmi note 5 ai dual cam mis minu vajadustel teeb piisavalt häid pilte ja ei oska kurta kuidagi selle kaamera üle.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.11.2021 20:32:37
|
|
|
Kas need kes häid pilte nõuavad raw fotosi üldse kasutavad või telo poolt ilustatud jpg peal?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
24.11.2021 15:32:10
|
|
|
Kuna PENi ei suudeta kuidagi Euroopasse tarnida kas oskab/julgeb keegi kinnitada, et suvaline stylus töötab ka piisavalt hästi niikaua kui lõpuks päris asi kodumaale tuleb
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
27.01.2022 19:40:26
|
|
|
| Poco X3 Pro, ca 6kuud vana. Kaotab pidevalt neti ühenduse korraks ära. GPSi kaotab ära suva aegadel Wazel jne. Kas kellelgi veel selliseid probleeme? MIUI 12.5.4 peale
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
27.01.2022 22:22:36
|
|
|
Welcome to poco club
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
27.01.2022 22:38:09
|
|
|
| ei pruugi küll aidata aga äkki mõnda custom romi proovida?
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.01.2022 09:43:53
|
|
|
| mocc kirjutas: |
| Poco X3 Pro, ca 6kuud vana. Kaotab pidevalt neti ühenduse korraks ära. GPSi kaotab ära suva aegadel Wazel jne. Kas kellelgi veel selliseid probleeme? MIUI 12.5.4 peale |
Njah. Sellised väikesed ja vastikud probleemid on põhjuseks miks ma enam Xiaomi ja taoliste poole ei vaata.
Iga tootja oskab ilusate jõudlusnäitajatega telefone kokku laduda vabaturult ostetud komponentidest, kuid selleks, et see kompott sujuvalt töötaks on vaja karja insenere ja palju töötunde testimisele, mis on väga kulukas, kuid otseselt üheski väljareklaamitavas parameetris ei kajastu - ideaalne säästukoht. Eriti kui võtta sihikule ostja, kes ostabki lähtuvalt jõudlusnumbritest telefoni.
Probleeme esineb igal tootjal, kuid küsimus ongi põhiliselt selles, et kui tihti need kliendini jõuavad ja kuidas nende probleemidega tegeletakse.
Probleemiga tegelemine mõistliku aja jooksul eeldab taas, et majas on piisavalt kompetentsi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
28.01.2022 11:39:49
|
|
|
| Mul Mi 9T Prol hakkab mingi aeg fantoompuudutusi tegema. Trükid midagi ja siis tulevad suvalised tähed jne. Google näitas, et levinud probleem. Soovitusi on erinevaid, aga ükski ei toimi lõplikult. Aitab restart. Mõnikord paariks päevaks, mõnikord paariks tunniks. Kasutan niikaua kui veel kestab ja siis tuleb mõne muu tootja peale kolida.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
01.02.2022 16:22:44
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Iga tootja oskab ilusate jõudlusnäitajatega telefone kokku laduda vabaturult ostetud komponentidest, kuid selleks, et see kompott sujuvalt töötaks on vaja karja insenere ja palju töötunde testimisele, mis on väga kulukas, kuid otseselt üheski väljareklaamitavas parameetris ei kajastu - ideaalne säästukoht. Eriti kui võtta sihikule ostja, kes ostabki lähtuvalt jõudlusnumbritest telefoni.
|
Hea tarkvara ja riistvara koostöö saavutamine on kulukas, tarkvara(arendus) on kordades kallim kui riistvara tootmine. Sestap osad tootjad maskeerivadki vinge riistvaraga kehva tarkvara probleeme. Igast tootjast, mis vorbib suures koguses erinevate brändide alt riistvara, tuleks eemale hoida, sest nad teevad kõike aga mitte midagi hästi.
viimati muutis ksuuk 03.02.2022 12:53:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.02.2022 12:26:55
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Iga tootja oskab ilusate jõudlusnäitajatega telefone kokku laduda vabaturult ostetud komponentidest, kuid selleks, et see kompott sujuvalt töötaks on vaja karja insenere ja palju töötunde testimisele, mis on väga kulukas, kuid otseselt üheski väljareklaamitavas parameetris ei kajastu - ideaalne säästukoht. Eriti kui võtta sihikule ostja, kes ostabki lähtuvalt jõudlusnumbritest telefoni.
|
Hea tarkvara ja riistvara koostöö saavutamine on kulukas, tarkvara(arendus) on kordades kallim kui riistvara tootmine. Sestap osad tootjad maskeerivadki vinge riistvaraga kehva tarkvara probleeme. Igast tootjast, mis vorbib sures koguses erinevate brändide alt riistvara, tuleks eemale hoida, sest nad teevad kõike aga mitte midagi hästi. |
Ei midagi muud üle kui ainult nõustuda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
17.02.2022 17:57:40
|
|
|
ma miskipärast eeldan et klick müüb ikka EU versiooni ,millel b20 olemas
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.02.2022 19:01:53
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
ma miskipärast eeldan et klick müüb ikka EU versiooni ,millel b20 olemas  |
Amazonis 60€ odavam
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.02.2022 19:33:59
|
|
|
No ei saa selline senditreial ju olla
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.02.2022 19:59:37
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| No ei saa selline senditreial ju olla |
iga € on arvel
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.02.2022 23:02:34
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
ma miskipärast eeldan et klick müüb ikka EU versiooni ,millel b20 olemas  |
Klick küll ei jälgi seda, et mis band olemas on v mitte
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl G
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2017
|
24.02.2022 18:55:50
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| No ei saa selline senditreial ju olla |
iga € on arvel  |
Hispaania Amazonist saab 0.98 senti veel odavamalt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.02.2022 19:22:14
|
|
|
| Karl G kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| No ei saa selline senditreial ju olla |
iga € on arvel  |
Hispaania Amazonist saab 0.98 senti veel odavamalt.  |
Kehv diil, pühapäeval oli saksa amazonis 319€ ja läks korvi. See nv või uue nädala alguses peaks kätte saama
E: sain kätte. Täitsa tore klots. Võrreldes Mi A1-ga edasiminek märgatav, mõlemal google cam peal ning tundub, et realme kaamera ikka hullult parem (eriti hämaras kus mi a1-l on pilt juba mingi totaalne plastiliin siis realme-l endiselt on pilt tänu suuremale avale valge, selgem ja kõvasti teravam (eks testin mingi teine päev täpsemalt kaamerat).
Aku laadis suht nobedalt. ~5 minutit = 20%
4G netikiirus tõusis märgatavalt
Mi A1 andis alla 22.3Mbps ja üles 30.9Mbps
Realme alla 86.5Mbps ja üles 39Mbps
Ning PUBG Mobile on preinstalled
Kaitsekile on juba ekraanile peale pandud ning silikoonist ümbris kenasti kaasas.
319€ eest tundub telot normaalselt järgmiseks 3-4 aastaks
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
09.03.2022 13:44:16
|
|
|
| On kellelgi silma hakanud kas keegi Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G mudelit ka juba müüb? Note 11 ja Note 11 lite on saadaval aga Pro'd ei ole kusagil märganud.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-angerjas-
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2005
|
09.03.2022 15:55:43
|
|
|
| Oskab keegi ehk omast kogemusest öelda - kas Realme telefonidel on võimalik ka menüüd eestikeelseks panna? Otsin telefoni veidi vanemale inimesele, kes sooviks eestikeelset menüüd ja Realme variandid tunduvad oma hinnaklassis väga okeid. Eesti netipoed ütlevad neil aga keelteks enamasti ainult 'inglise ja vene'
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl G
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2017
|
09.03.2022 17:50:18
|
|
|
| GTR kirjutas: |
| On kellelgi silma hakanud kas keegi Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G mudelit ka juba müüb? Note 11 ja Note 11 lite on saadaval aga Pro'd ei ole kusagil märganud. |
Mi-Home.ee'st lugesin välja, et Redmi Note 11 Pro peaks tulema märtsi lõpus müüki neile.
| -angerjas- kirjutas: |
| Oskab keegi ehk omast kogemusest öelda - kas Realme telefonidel on võimalik ka menüüd eestikeelseks panna? Otsin telefoni veidi vanemale inimesele, kes sooviks eestikeelset menüüd ja Realme variandid tunduvad oma hinnaklassis väga okeid. Eesti netipoed ütlevad neil aga keelteks enamasti ainult 'inglise ja vene' |
Vaatasin suvalist Realme GT Neo 2 videot YT'st, ning seal näitas Eestit keelte hulgas küll.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
24.03.2022 23:48:44
|
|
|
| GTR kirjutas: |
| On kellelgi silma hakanud kas keegi Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G mudelit ka juba müüb? Note 11 ja Note 11 lite on saadaval aga Pro'd ei ole kusagil märganud. |
See note 11 Lite on vast see Mi seeria ja mitte Redmi seeria. Ma ei tea et Redmi seerias oleks lite nimega mudel.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.04.2022 13:57:46
|
|
|
Tundub, et alates Snapdragon 8 Gen 1 pole enam voimalik IPS ekraaniga telefoni osta, koik on AMOLED
Motorola G200 jai viimaseks (888+)
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|