Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 552, 553, 554 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2022 12:38:26 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Eestiski tavaline, et inimene ammu surnud aga lähedased hoiavad muumiat kodus, et pensioniraha saaks.


Võibolla olen ma liiga naiivne, aga kuidagi ei tahaks uskuda, et see tavaline on.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2022 12:40:47 vasta tsitaadiga

Sa ei käi inimestel piisavalt külas, igal teisel on nurgas surnud vanainimene.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2022 12:42:55 vasta tsitaadiga

Noored ka surevad
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 25.01.2022 14:35:00 vasta tsitaadiga

Noored pensionärid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2022 15:35:29 vasta tsitaadiga

ETV hommikuprogramm promos oma uut IO keskkonda. Näitasid siis stuudios brauserit. Oma maja sees ka ublcock aktiivne ja midagi on isegi blokeerida. Korraks pani küll meeldivalt imestama. icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


E: pilt oli 2x spoileris, kustutasin üleliigse, sest sama asi.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?


viimati muutis MaitK 25.01.2022 17:50:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2022 15:37:19 vasta tsitaadiga

Telesse, eriti ETV'sse sa ju ei kuva võõraste keskkondade reklaame. AB suht elementaarne selle jaoks icon_wink.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.01.2022 17:34:07 vasta tsitaadiga

AB püüdis ilmselt mingid mõõdikud ja analüütikud kinni.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 25.01.2022 19:33:23 vasta tsitaadiga

https://digi.geenius.ee/blogi/elisa-blogi/kas-ja-miks-peaks-aegajalt-oma-ruuterile-ja-digiboksile-restardi-tegema/
tsitaat:
Oluline on teada, et ruuterises ja digiboksides olevad transistorid salvestavad energiat ning käituvad nagu akud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2022 20:13:23 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Miks keegi seda varem välja pole raalinud? icon_question.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2022 20:24:33 vasta tsitaadiga

Mnjah, (peaaegu) kõigil võrguseadmetel on võimalik ju graafiku alusel kasvõi igaks ööseks automaatne restart seadistada kui selleks tõesti vajadus on...

Või siis parem juba hankida kvaliteetne stabiilne võrguseade, mis ei vaja restartimist, et selle töövõime taastada icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2022 20:26:08 vasta tsitaadiga

SKG, sul läks natuke kaarega mööda see asi praegu icon_smile.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 25.01.2022 21:05:16 vasta tsitaadiga

Samas müün vana ruuteri akupanga jaoks
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2022 21:17:21 vasta tsitaadiga

Sättisin kunagi nii, et nädalas korra ruuter resab end. Mitte et selleks vajadust oleks täheldanud. Rügab nädal aega jutti, las natuke puhkab icon_biggrin.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2022 21:29:08 vasta tsitaadiga

Seda et, neile kellest selle jutu absurdsus mööda hiilis:
Transistorid käituvad ikka nagu transistorid. Päris kindlasti ei saa neist akusid ja kesiganes selle jutu välja mõtles, on kergelt lamemaalane. icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.01.2022 21:30:59 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
https://digi.geenius.ee/blogi/elisa-blogi/kas-ja-miks-peaks-aegajalt-oma-ruuterile-ja-digiboksile-restardi-tegema/
tsitaat:
Oluline on teada, et ruuterises ja digiboksides olevad transistorid salvestavad energiat ning käituvad nagu akud.
kange kahtlus, et selle pulleritsi auhinna pärjatud teosega on maha saand karl mihkel "vabalt hingav turbomootor" eller.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2022 21:31:01 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.06.2024 00:25:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2022 21:37:38 vasta tsitaadiga

Transistor on ju imepisike seal kiibi sees, seda ei näe isegi luubiga. Noh umbes nagu koroona.... kuskil ta ju on, aga ei näe. Siis saabki uhhuu oma teooriat avaldada icon_biggrin.gif
Okok, iga transistor pole pisike, a'la võimendite sees võib näha ka selliseid mida saab päris oma silmaga näha ja käega katsuda, aga uhhuu jaoks üks must kahtlane kivi ju kõik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2022 22:49:22 vasta tsitaadiga

Transsidega saab salvestada küll, kuuekesi suudavad bitti kinni hoida.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2022 22:51:27 vasta tsitaadiga

Seal kõlas sõna "energia"
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2022 22:54:05 vasta tsitaadiga

ASCII abiks thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 00:00:34 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Seda et, neile kellest selle jutu absurdsus mööda hiilis:
Transistorid käituvad ikka nagu transistorid. Päris kindlasti ei saa neist akusid ja kesiganes selle jutu välja mõtles, on kergelt lamemaalane. icon_lol.gif

Nojah, seda kindlasti icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 10:18:10 vasta tsitaadiga

Ilmselt mõtles kondensaatorit.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 10:57:47 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Ilmselt mõtles kondensaatorit.

Võis mõelda, aga isegi kui jutus "transistor" asendada "kondensaatoriga", ei aja neisse salvestuv energia seadmeid lolliks ja restartimine ei vähenda laengut, mida sinna salvestatakse.

Sagedamini hakkavad väikeseadmed lolliks minema siis, kui toiteahelas pinget siluv kondensaator enam energiat salvestada ei suuda ja toitepinges tekib seetõttu liigselt palju müra. See müra ajab küll digiseadmed lolliks.
Samas on piisavalt uuel seadmel tõenäolisem lolliks ajaja kergelt bugine tarkvara, milles vead aja jooksul kuhjuma hakkavad või ülekuumenev piisava jahutuseta riistvara. Või nende kombinatsioon. Ühesõnaga on lugu keerulisem.

Ühesõnaga on see sama hea jutt, kui jutud kotermannidest ja kummitustest, energiasambast ja chakrate avamisest või lamedast Maast. Puudulike teadmistega, kuid oma võhikluses enesekindla inimese üritus toimuvat enda väljamõeldise abil selgitada. Isemõtleja. Juhul kui leidub teisi võhikuid, kes seda juttu usuvad, võib tekkida uus "transistoritesse salvestuvasse energiasse" uskujate liikumine/"koolkond", nagu on tekkinud juba nimetatud ja muudesse müütidesse uskujatest.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 26.01.2022 13:18:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 11:03:37 vasta tsitaadiga

AlvinL kirjutas:
Sättisin kunagi nii, et nädalas korra ruuter resab end. Mitte et selleks vajadust oleks täheldanud. Rügab nädal aega jutti, las natuke puhkab icon_biggrin.gif


Mul puhkab iga öö 9 tundi

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 11:08:54 vasta tsitaadiga

See on mõistlik. Ei kiirga aju thumbs_up.gif
Meil kõik telod ka off icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 11:57:57 vasta tsitaadiga

Tuli sms, et vaja üks pakk deklareerida. Sai deklareeritud, makstud 4eur tolliametile ning pakk saadeti edasi postkontorisse. Tuli välja, et tellitud toote asemel (väärtus 26 millegagi) olid hiinlased saatnud mulle 2 ühekordset maski.
Lubati hiinlaste poolt panna õige asi posti või raha tagasi, kuid kui peaks tulema õige pakk, peab uuesti deklareerima, uuesti maksma tolliametile ning et juba tehtud deklarit tühistada, pean saatma need 2 maski tagasi hiinlastele icon_lol.gif

Veitsa debiilne süsteem.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 12:00:03 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Ilmselt mõtles kondensaatorit.

Võis mõelda, aga isegi kui jutus "transistor" asendada "kondensaatoriga", ei aja neisse salvestuv energia seadmeid lolliks ja restartimine ei vähenda laengut, mida sinna salvestatakse.

Sagedamini hakkavad väikeseadmed lolliks minema siis, kui toiteahelas pinget siluv kondensaator enam energiat salvestada ei suuda ja toitepinges tekib seetõttu liigselt palju müra. See müra ajab küll digiseadmed lolliks.
Samas on piisavalt uuel seadmel tõenäolisem lolliks ajaja kergelt bugine tarkvara, milles vead aja jooksul kuhjuma hakkavad või ülekuumenev piisava jahutuseta riistvara. Või nende kombinatsioon. Ühesõnaga on lugu keerulisem.

Ühesõnaga on see sama hea jutt, kui jutud kotermannidest ja kummitustest, energiasambast ja chakrate avamisest või lamedast Maast. Puudulike teadmistega, kuid oma võhikluses enesekindla inimese üritus toimuvat enda väljamõeldise abil selgitada. Isemõtleja. Juhul kui leidub teisi võhikuid, kes seda juttu usuvad, võib tekkida uus "transistoritesse salvestuvasse energiasse" uskujate liikumine/"koolkond", nagu on tekkitud juba nimetatud ja muudesse müütidesse uskujatest.


Aga selline jutt pole enam põnev ja keskmist digilehtede rullijat ei kutsu lugema.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 16:46:23 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:

Ühesõnaga on see sama hea jutt, kui jutud kotermannidest ja kummitustest, energiasambast ja chakrate avamisest või lamedast Maast. Puudulike teadmistega, kuid oma võhikluses enesekindla inimese üritus toimuvat enda väljamõeldise abil selgitada. Isemõtleja. Juhul kui leidub teisi võhikuid, kes seda juttu usuvad, võib tekkida uus "transistoritesse salvestuvasse energiasse" uskujate liikumine/"koolkond", nagu on tekkinud juba nimetatud ja muudesse müütidesse uskujatest.


Kui Maa puhul on see üsna veenvalt tõestatud, et Maa ei ole lapik, siis kummituste, UFO-de, jumala jms. puhul pole keegi küll suutnud veenvalt tõestada, et need olemas on, aga samas pole keegi ka veenvalt tõestanud, et neid ei eksisteeri.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 16:56:34 vasta tsitaadiga

UFO on pigem mingi objekti olek kui objekt ise.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 16:57:50 vasta tsitaadiga

Ok, my bad. Ütleme siis UFO asemel maaväline intelligentne eluvorm. UFO võib tõepoolest vares ka olla niikaua kui pole suutnud tuvastada kelle või millega tegemist on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 17:12:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

UFO võib tõepoolest vares ka olla niikaua kui pole suutnud tuvastada kelle või millega tegemist on.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 17:32:25 vasta tsitaadiga

Vares tasulises foorumis jälgi segamas icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.01.2022 18:30:27 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Dogbert kirjutas:

Ühesõnaga on see sama hea jutt, kui jutud kotermannidest ja kummitustest, energiasambast ja chakrate avamisest või lamedast Maast. Puudulike teadmistega, kuid oma võhikluses enesekindla inimese üritus toimuvat enda väljamõeldise abil selgitada. Isemõtleja. Juhul kui leidub teisi võhikuid, kes seda juttu usuvad, võib tekkida uus "transistoritesse salvestuvasse energiasse" uskujate liikumine/"koolkond", nagu on tekkinud juba nimetatud ja muudesse müütidesse uskujatest.


Kui Maa puhul on see üsna veenvalt tõestatud, et Maa ei ole lapik, siis kummituste, UFO-de, jumala jms. puhul pole keegi küll suutnud veenvalt tõestada, et need olemas on, aga samas pole keegi ka veenvalt tõestanud, et neid ei eksisteeri.
muideks - jumal - kuidas üleüldse on tekkinud selline mõiste???
asjadele, käegakatsutavatele nähtusetele on antud nimed, tegevustele on antud nimed, omadustele jms. on antud nimed
teadlased on ka silmale nähtamatutele aga aparaatitele nähtavatele asjadele andnud nimed
aga mis on "jumal" algpõhjus?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.01.2022 19:47:47 vasta tsitaadiga

Mnator, nähtused, mida ei osatud selgitada, inimaju loll omadus luua seoseid seal, kus neid ei ole ja tagatipuks nõrgema mõistusega inimeste allutamine võimule kasutades eeltoodut.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 20:07:33 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
napoleon kirjutas:
Dogbert kirjutas:

Ühesõnaga on see sama hea jutt, kui jutud kotermannidest ja kummitustest, energiasambast ja chakrate avamisest või lamedast Maast. Puudulike teadmistega, kuid oma võhikluses enesekindla inimese üritus toimuvat enda väljamõeldise abil selgitada. Isemõtleja. Juhul kui leidub teisi võhikuid, kes seda juttu usuvad, võib tekkida uus "transistoritesse salvestuvasse energiasse" uskujate liikumine/"koolkond", nagu on tekkinud juba nimetatud ja muudesse müütidesse uskujatest.


Kui Maa puhul on see üsna veenvalt tõestatud, et Maa ei ole lapik, siis kummituste, UFO-de, jumala jms. puhul pole keegi küll suutnud veenvalt tõestada, et need olemas on, aga samas pole keegi ka veenvalt tõestanud, et neid ei eksisteeri.
muideks - jumal - kuidas üleüldse on tekkinud selline mõiste???
asjadele, käegakatsutavatele nähtusetele on antud nimed, tegevustele on antud nimed, omadustele jms. on antud nimed
teadlased on ka silmale nähtamatutele aga aparaatitele nähtavatele asjadele andnud nimed
aga mis on "jumal" algpõhjus?


Ma olen väga usklik inimene. Konkreetsemalt on mu usk umbusk.
See nö. jumal ei eksisteeri kindlasti sel kujul nagu mingi pühakiri kirjeldab. Aga on palju asju mida me seletada ei oska alustades universumi tekkimisest ja lõpetades inimese aju tööpõhimõttega. Jah, midagi natuke teame või vähemalt arvame et teame, aga lõpliku tõde mitte.
Evolutsiooniteooria on üks variant. Aga mis siis, kui see nö. jumal polegi üks sõbralik onu pilve peal kes kõik oma ustavad jüngrid kaitsva tiiva alla võtab vaid oleme hoopis tema laborirotid? Võib ka olla, et ta on ammu oma eksperimendi lõpetanud ja ei tunne enam vähimatki huvi mis meil toimub.
Kõik on võimalik ja sel teemal võib fantaseerida ja arutleda küll niikaua kui oled kahe jalaga maapeal ehk suudad oma igapäevast elu elada teadaolevate faktide baasil mitte pea pilvedes icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.01.2022 20:21:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


jumal mehikesena pilve peal halli habet lehvitades on tänaseks vast aegunud nähe. pigem on selleks viimased kümmekond aastat olnud sotsiaalmeedia. viimane on samuti minu jaoks täiesti arusaamatu fenomen, et kuidas üks selline täiesti mõttetu ja kasutu asi väidetavalt nii palju pahandust saab teha... või noh, vist ei ole ka arusaamatu, vanasti oli selleks nähtuseks piibel.

ääretult suurel hulgal inimmassil peab olema ääretult pehme mõistus, et selle juraga kaasa minna. siinkohal pean silmas videos väidetavat ohtu ja kontrolli, mida kujutab endast sotsiaalmeedia ning religiooni selle kõige üldisemas tähenduses.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.01.2022 09:28:12 vasta tsitaadiga

Kuidas redditi revolutsionäärid endal margi täis tegid: https://www.independent.co.uk/news/world/americas/antiwork-reddit-fox-news-interview-b2001619.html
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2022 01:44:10 vasta tsitaadiga

Japsid icon_lol.gif
phpBB [media]

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2022 01:52:58 vasta tsitaadiga

Tanel, Ei saa aru mida reklaamitakse. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2022 01:54:51 vasta tsitaadiga

Lõpus kirjas ju, et kõrge vererõhk pole alati kasulik.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2022 01:56:08 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Lõpus kirjas ju, et kõrge vererõhk pole alati kasulik.

See pole kunagi kasulik! icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2022 08:13:42 vasta tsitaadiga

Tol hetkel ju oli. Sa ikka mega lihtne inimene
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2022 08:20:06 vasta tsitaadiga

Keelebarjäär ka. Või nagu anekdoodi kohta öeldakse:
Küsimus: Milline peab olema hea anekdoot?
Vastus: Lühike ja läbipaistev nagu naiste öösärk.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2022 08:53:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lühike ja läbipaistev nagu naiste öösärk.

kust sellist saab? Oleks vaja ühte XSi icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2022 09:20:17 vasta tsitaadiga

Oled nii palju alla võtnud?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2022 17:41:02 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:


Ma olen väga usklik inimene. Konkreetsemalt on mu usk umbusk.


Hea icon_smile.gif Kas seda rahvaloendusel ka saab ülesse anda nii? Tahaks teada palju meil on veel umbusklikke.

napoleon kirjutas:

Aga mis siis, kui see nö. jumal polegi üks sõbralik onu pilve peal kes kõik oma ustavad jüngrid kaitsva tiiva alla võtab vaid oleme hoopis tema laborirotid? Võib ka olla, et ta on ammu oma eksperimendi lõpetanud ja ei tunne enam vähimatki huvi mis meil toimub.


Sel juhul see tüüp ei täida enamikku tingimustest mida tüüpilisele "jumalale" omistatakse.
Ega igaüks, kelle jõud, silmaring ja mõistus sinust üle käib, ei ole veel jumal.

Võib-olla sipelgas arvab, et ma olen jumal tema jaoks, aga mina ise end küll tema jumalaks ei pea ja objektiivselt võttes oleme parajad kosmoseprügid mõlemad, suht samas skaalas kaugemalt vaadates.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 29.01.2022 17:49:06 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
napoleon kirjutas:


Ma olen väga usklik inimene. Konkreetsemalt on mu usk umbusk.


Hea icon_smile.gif Kas seda rahvaloendusel ka saab ülesse anda nii? Tahaks teada palju meil on veel umbusklikke.

napoleon kirjutas:

Aga mis siis, kui see nö. jumal polegi üks sõbralik onu pilve peal kes kõik oma ustavad jüngrid kaitsva tiiva alla võtab vaid oleme hoopis tema laborirotid? Võib ka olla, et ta on ammu oma eksperimendi lõpetanud ja ei tunne enam vähimatki huvi mis meil toimub.


Sel juhul see tüüp ei täida enamikku tingimustest mida tüüpilisele "jumalale" omistatakse.
Ega igaüks, kelle jõud, silmaring ja mõistus sinust üle käib, ei ole veel jumal.

Võib-olla sipelgas arvab, et ma olen jumal tema jaoks, aga mina ise end küll tema jumalaks ei pea ja objektiivselt võttes oleme parajad kosmoseprügid mõlemad, suht samas skaalas kaugemalt vaadates.
noh, ma olen varemgi öelnud, et mina olen agnostik
võid loendusandmetesse kirja panna icon_biggrin.gif

sipelgas ja sina --- topoloogiliselt oletegi täiesti võrdsed, küsi mistahes elukutseliselt kõrgharidusega matemaatikult, samasse kategooriasse langeb ka võrdlus elevandiga või viirusega, pole mingit vahet icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2022 18:00:06 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
noh, ma olen varemgi öelnud, et mina olen agnostik
võid loendusandmetesse kirja panna icon_biggrin.gif


Mina kaa, aga umbusk kõlab ahvatlevalt.

Mnator kirjutas:

sipelgas ja sina --- topoloogiliselt oletegi täiesti võrdsed, küsi mistahes elukutseliselt kõrgharidusega matemaatikult, samasse kategooriasse langeb ka võrdlus elevandiga või viirusega, pole mingit vahet icon_cool.gif


No näed, mõnikord ei ole isegi kõrgemat matti vaja, et sellest aru saada
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2022 18:40:48 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
napoleon kirjutas:


Ma olen väga usklik inimene. Konkreetsemalt on mu usk umbusk.


Hea icon_smile.gif Kas seda rahvaloendusel ka saab ülesse anda nii? Tahaks teada palju meil on veel umbusklikke.


Eelmisel rahvaloendusel sai. Valisin muu ja kirjutasin sinna jedi rüütel. Lihtsalt protestiks, et WTF see nende asi on mitte et mul tõesti mingi sci-fi filmi põhjal selline luulu oleks. Keegi käsi väänama ei tulnud ja mingit kirja et oma vastuseid muutma peaks samuti mitte icon_wink.gif
Sellel rahvaloendusel religiooni kohta ei küsitud.

netcat kirjutas:
napoleon kirjutas:

Aga mis siis, kui see nö. jumal polegi üks sõbralik onu pilve peal kes kõik oma ustavad jüngrid kaitsva tiiva alla võtab vaid oleme hoopis tema laborirotid? Võib ka olla, et ta on ammu oma eksperimendi lõpetanud ja ei tunne enam vähimatki huvi mis meil toimub.


Sel juhul see tüüp ei täida enamikku tingimustest mida tüüpilisele "jumalale" omistatakse.
Ega igaüks, kelle jõud, silmaring ja mõistus sinust üle käib, ei ole veel jumal.

Võib-olla sipelgas arvab, et ma olen jumal tema jaoks, aga mina ise end küll tema jumalaks ei pea ja objektiivselt võttes oleme parajad kosmoseprügid mõlemad, suht samas skaalas kaugemalt vaadates.


Vot see see point ongi. Sipelga jaoks oled sa hiiglasuur. Ta ei näe sind tervikuna. 1kg pakk suhkrut su käes on tema jaoks lõputu toiduvaru. Aga annad natuke, tema ei tea et sul terve pakk käes on ja see 20g mis maha poetad on ka väga suur asi. Sipelgas ei tea kust see tuli ja arvab, et see lihtsalt tekkis kuidagi. Üritab seda oma pisikese sipelga peaga seletada ja lõpuks mingi seletuse välja mõtleb, aga päris täpselt ikka ei tea. Ühel päeval hakkavad need sipelgad sulle tuppa ronima ja annad neile taas süüa. Seekord on toit sarnane ja sipelgas vahet ei tee, aga neid sipelgaid jääb vähemaks. Mõni sipelgas võib-oilla arvab, et sellel kõigel on mingi seos, aga teised teevad talle kiiresti selgeks, et see suhkur on alati tekkinud ja mingit seost siin pole.
Kui siin nüüd vaadata, kuidas asi sipelgale paistab - sina patseerid ringi. Mingid suured jalad, inimestega paralleele tõmmates vast mingi maavärin, orkaan vms. Suhkur mis poetad - naftamaardla, kullakaevandus vms. Mürk mis poetad - haigused, viirused jms.
Ehk sipelga pisikeses maailmas oled sa jumal ja kuna ta sind ei näe, siis ei näe ka suuremat pilti kuigi sina teed võib-olla nendega lihtsalt katseid.

Jah, nüüd kõlab nagu mingi paduuskliku jutt kes üritab kuidagi jumala olemasolu tõestada. Aga nii see pole. Lihtsalt ühe umbuskilu teooria, kes kahtleb kõiges, kuid peab kõike võimalikuks icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2022 18:53:42 vasta tsitaadiga

Kui see kõrgemale tasemele viia, siis võib-olla keegi ei tee siin "meiega" otseselt katseid, kogu Universum kui selline võib olla mingi pisike mullike mis on kusagil kellegi laboratooriumis mingi eksperimendi käigus nii muuseas tekkinud, võib-olla nad isegi ei pannud seda tähele ja ei näegi siia sisse, et mida siin üldse leidub ja kes siin elab ja areneb.

Ja ikkagi ei ole nad sellepärast mingid jumalad. Võib-olla neil seal ka pea valutab, kohvi hind tõuseb ja uue grandi saamisega on raskusi. Ikkagi inimesed. Või peajalgsed. Vahet pole.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 552, 553, 554 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.