|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
03.01.2022 18:27:32
|
|
|
First Feature Update for Windows 11 (Codenamed Sun Valley 2) Scheduled to Be Finalized in May 2022
https://wccftech.com/windows-11-22h2-scheduled-to-be-finalized-in-may-2022/
Tegelik system-wide dark mode lõpuks ometi?
Loota ju võib aga usun siis kui task manager mind enam ei pimesta keset ööd...
Väidetavalt peaks lõpuks olema feature complete ehk featuurid mida reliisi ajaks valmis ei jõutud peaks sees olema.
Iseasi kui stabiilne ja bugivaba see on...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
04.01.2022 06:46:52
|
|
|
kui task manager keset ööd pimestab, siis on see märk sellest, et tuleb magama minna.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
05.01.2022 14:08:26
|
|
|
Mõni torrenti programm ka leidub juba Windows 11 ARM jaoks, mis poleks Windows RT aegadest?
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
05.01.2022 14:47:41
|
|
|
| ricom2ger kirjutas: |
| Mõni torrenti programm ka leidub juba Windows 11 ARM jaoks, mis poleks Windows RT aegadest? |
Kasuta millist tahad, x86 emulation abiks.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.01.2022 19:08:23
|
|
|
| ricom2ger kirjutas: |
| Mõni torrenti programm ka leidub juba Windows 11 ARM jaoks, mis poleks Windows RT aegadest? |
ehita raspberryst torrentbox.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
08.01.2022 10:39:35
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| ricom2ger kirjutas: |
| Mõni torrenti programm ka leidub juba Windows 11 ARM jaoks, mis poleks Windows RT aegadest? |
Kasuta millist tahad, x86 emulation abiks. |
4GB mäluga on x86/x64 jalajälg liiga suur.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
08.01.2022 15:44:22
|
|
|
Keegi oskab öelda kuidas basic authiga IE mode'i kasutada Edge'is?
Reaalselt vaja tööks, aga ei lasta kuidagi...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.01.2022 19:56:17
|
|
|
Betamax, mõned suht kallid legacy seadmed tahavad vahel isegi flashi veel.
Aga selle IE teemaga on nii, et on vahe kas muu browser lihtsalt ei tööta nii nagu vaja või leht lihtsalt jonnakalt teatab, et ainult IE-ga töötab. Viimasel juhul saab browser stringi ka valetada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
08.01.2022 20:07:14
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
Keegi oskab öelda kuidas basic authiga IE mode'i kasutada Edge'is?
Reaalselt vaja tööks, aga ei lasta kuidagi...  |
pöörduks sellise murega siiski asutuse itimehe poole.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.01.2022 20:34:45
|
|
|
| Olles varasemalt ka ise mõnes suuremas ettevõttes töötanud võin öelda, et sysadmin on tihti üks parajalt ülbe tegelane ja lihtsam on local admin kasutaja lahti teha või muu häkk leida kui tema käest küsima minna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
08.01.2022 20:43:17
|
|
|
Suuremas ettevõttes ükski sysadmin tööjaamu küll ei seadista
_________________ !! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.01.2022 20:55:36
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
| Suuremas ettevõttes ükski sysadmin tööjaamu küll ei seadista |
Ikka seadistab, aga üks stampmudel ole sa siis koristaja või tarkvara arendaja ja igasuguste erandite küsimine on keeruline. Helldesk aitab sul taustapilti vahetada või hiire juhtme õigesse auku pista, unustatud paroolile võib ka reseti teha, aga selle koha peal nende pädevus lõppeb.
Samas minu poolt teema lõpp, kisub juba liiga OT-ks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
08.01.2022 21:26:55
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Olles varasemalt ka ise mõnes suuremas ettevõttes töötanud võin öelda, et sysadmin on tihti üks parajalt ülbe tegelane ja lihtsam on local admin kasutaja lahti teha või muu häkk leida kui tema käest küsima minna. |
siis tuleb ülemusele öelda, et see süsadmin on kasutu tüüp ja on vaja lahti lasta, kuna ta ei oska või ei viitsi korda teha seda asja, mida töö tegemiseks ehk firmale raha teenimiseks vaja on ja saab palka mitte millegi tegemise eest.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.01.2022 21:32:19
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Olles varasemalt ka ise mõnes suuremas ettevõttes töötanud võin öelda, et sysadmin on tihti üks parajalt ülbe tegelane ja lihtsam on local admin kasutaja lahti teha või muu häkk leida kui tema käest küsima minna. |
siis tuleb ülemusele öelda, et see süsadmin on kasutu tüüp ja on vaja lahti lasta, kuna ta ei oska või ei viitsi korda teha seda asja, mida töö tegemiseks ehk firmale raha teenimiseks vaja on ja saab palka mitte millegi tegemise eest. |
Saab ju nii ka kuigi aega läheb omajagu ja tulemust ei pruugi tulla. Lihtsam on häkkida. Aga noh, õnneks mul juba üle 10 aasta seda muret pole, oma masinas olen ikka ise peremees.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
08.01.2022 21:39:06
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| renx09 kirjutas: |
| Suuremas ettevõttes ükski sysadmin tööjaamu küll ei seadista |
Ikka seadistab, aga üks stampmudel ole sa siis koristaja või tarkvara arendaja ja igasuguste erandite küsimine on keeruline. Helldesk aitab sul taustapilti vahetada või hiire juhtme õigesse auku pista, unustatud paroolile võib ka reseti teha, aga selle koha peal nende pädevus lõppeb.
Samas minu poolt teema lõpp, kisub juba liiga OT-ks. |
Sinu kogemus piirdub paarikümne aasta taguse ajaga? Räägid selliseid vahvaid linnalegende
_________________ !! |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
08.01.2022 22:08:32
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Saab ju nii ka kuigi aega läheb omajagu ja tulemust ei pruugi tulla. Lihtsam on häkkida. Aga noh, õnneks mul juba üle 10 aasta seda muret pole, oma masinas olen ikka ise peremees. |
mitte "saab ju nii ka," vaid nii peabki tegema. kui tööd ei tee ja vastu ajab ning seetõttu tegevus seisma jääb, siis ongi vaja "pensionile" saata sellised. milleks hoida selliseid, kes midagi ei tee ja palgapäeval ainult "nägu näitab" ja "kohale ilmub" "käsi pikalt ees" "ümbriku järele"? mingu tehku oma twitteri sotsiaalmeedia konsultatsioonifirma või midagi muus säherdust.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
08.01.2022 22:08:39
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Olles varasemalt ka ise mõnes suuremas ettevõttes töötanud võin öelda, et sysadmin on tihti üks parajalt ülbe tegelane ja lihtsam on local admin kasutaja lahti teha või muu häkk leida kui tema käest küsima minna. |
siis tuleb ülemusele öelda, et see süsadmin on kasutu tüüp ja on vaja lahti lasta, kuna ta ei oska või ei viitsi korda teha seda asja, mida töö tegemiseks ehk firmale raha teenimiseks vaja on ja saab palka mitte millegi tegemise eest. |
Sa kõlad nagu inimene, kes ütleb monitori kohta "arvuti".
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
08.01.2022 22:10:33
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Olles varasemalt ka ise mõnes suuremas ettevõttes töötanud võin öelda, et sysadmin on tihti üks parajalt ülbe tegelane ja lihtsam on local admin kasutaja lahti teha või muu häkk leida kui tema käest küsima minna. |
siis tuleb ülemusele öelda, et see süsadmin on kasutu tüüp ja on vaja lahti lasta, kuna ta ei oska või ei viitsi korda teha seda asja, mida töö tegemiseks ehk firmale raha teenimiseks vaja on ja saab palka mitte millegi tegemise eest. |
Sa kõlad nagu inimene, kes ütleb monitori kohta "arvuti". |
töö arvutis on põhjusega õigused piiratud, et sinusugused, kes korpuse kohta protsessor ütlevad, ei saaks midagi ära käkerdada.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
08.01.2022 22:30:58
|
|
|
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
09.01.2022 09:10:24
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| Azatris kirjutas: |
Keegi oskab öelda kuidas basic authiga IE mode'i kasutada Edge'is?
Reaalselt vaja tööks, aga ei lasta kuidagi...  |
pöörduks sellise murega siiski asutuse itimehe poole. |
Bhaha, ma ise olengi tema, vähemalt mis puutub minu arvutisse. MS on see kes ei tundu laskvat. Keegi on siin reaalselt proovinud basic authiga mõnele veebile ligi pääseda IE mode'is?
| Betamax kirjutas: |
| Azatris kirjutas: |
Keegi oskab öelda kuidas basic authiga IE mode'i kasutada Edge'is?
Reaalselt vaja tööks, aga ei lasta kuidagi...  |
Jumala eest, otsi uus töökoht. |
Mis teha kui kliendid tahavad kasutada IE-d ja veeb peab sellele vastama
| Betamax kirjutas: |
| Windows Sandbox ja hulla seal oma Internet Explorerite jms kamaga. |
See hea vastus, ty!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
09.01.2022 21:29:03
|
|
|
| Mnator, probleem konkreetselt HTTP Basic Authiga IE mode'is, artiklid räägivad IE mode'i enablemisest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
09.01.2022 22:34:56
|
|
|
pisut küll ot, aga siiski mõnus rännak ajas tagasi. jäi silma lühike dokumentaalfilm windows xp default taustapildist, mis ühtlasi on minu meelest ka parim taustapilt läbi aegade. head vaatamist!
Spoiler 
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.01.2022 22:44:08
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
| Mnator, probleem konkreetselt HTTP Basic Authiga IE mode'is, artiklid räägivad IE mode'i enablemisest. |
Aga proovi korra seda https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/uaswitcher/
kui see leht just tõesti mingit väga IE spetsiifilist omadust ei eelda, siis saad sellega "valetada" nagu oleks IE ja ehk töötab.
See on siis firefoxi browseri lisa, ilmselt leiab chrome jaoks ka midagi sarnast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
10.01.2022 08:14:54
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
| Mnator, probleem konkreetselt HTTP Basic Authiga IE mode'is, artiklid räägivad IE mode'i enablemisest. |
ma ei tea, igal juhul esimene viidatud jutt sisaladab alampealkirja "Open site with IE Mode on Edge" ja vastavat juttu....
kui see lehte ära ei peta, siis tõesti virtuaalmasin vanema opsüssiga ja IE-ga parim lahendus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
10.01.2022 12:19:20
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Azatris kirjutas: |
| Mnator, probleem konkreetselt HTTP Basic Authiga IE mode'is, artiklid räägivad IE mode'i enablemisest. |
Aga proovi korra seda https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/uaswitcher/
kui see leht just tõesti mingit väga IE spetsiifilist omadust ei eelda, siis saad sellega "valetada" nagu oleks IE ja ehk töötab.
See on siis firefoxi browseri lisa, ilmselt leiab chrome jaoks ka midagi sarnast. |
Hehe, vaja pole mitte lehte töötama saada, vaid leida asju, mis ei tööta, et need siis tööle panna!
Nt kui mõni flexbox eksib kuhugi ära, siis on leht katki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
10.01.2022 12:21:56
|
|
|
| sel juhul siin korduvalt soovitatud virtuaalmasin arvutisse koos vanema opsüssi ja IE-ga on kõige õigem lahendus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
18.01.2022 06:45:31
|
|
|
| Kuidas uus win toimetab? On paremaks muutunud peale väljalaset?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kurv
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2013
|
18.01.2022 08:42:42
|
|
|
| Alates väljatulekust kasutanud ja ei ole siiani ühtegi probleemi esinenud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
18.01.2022 10:11:27
|
|
|
Küsimus: milleks kasutanud? Domeen või kodus fb/yt..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
18.01.2022 10:28:39
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Kuidas uus win toimetab? On paremaks muutunud peale väljalaset? |
Sama sitt nagu reliisi ajal. NVME ikka fiximata ja üldiselt UI uimane.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
18.01.2022 11:56:32
|
|
|
On tekkinud probleem, et teisel monitoril kaovad taskbari pealt ikoonide pildid ära. Kui hiirega sinna kohale liikuda siis korraks näitab .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
18.01.2022 21:29:37
|
|
|
Et siis tasub veel oodata.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
19.01.2022 06:49:53
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Et siis tasub veel oodata. |
11 saab valmis siis, kui 12 välja tuleb.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
20.01.2022 10:34:57
|
|
|
Kui nüüd File History jääb ajalukku, siis mis lihtsa tagavarakoopia loomise lahenduseks kasutate?
OneDrive olemas, kuid arvutis üks lisanduv ketas üle, kuhu saaks jooksvalt tagavarakoopiaid luua. Eriti meeldis File History puhul see, et iga fail, iga versioon oli eraldi, ei ole vaja kokku pakkida ja krüpteerida, ketas on niigi krüpteeritud.
Igasugu "full" ja "incremental" backupid pole just sobivad. Neid ei tehta taustal ja üldjuhul ei saa jätkata. File History töötas nähtamatult, ei saanud arugi, et toimetab.
PS: Pole vaja arutleda teemal "Milleks seda vaja?". Jah, olen otsustanud, et on vaja. OneDrive hoiab küll versioone, aga mitte sobivalt. Kui näiteks muudan 1GB faili, siis sellest kahjuks ei hoita mitut versiooni, vaid kirjutatakse üle. File History hoidis eraldi "versiooni" (ehk tegi uue faili backupi).
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
20.01.2022 11:17:04
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Sest tagavarakoopia andmetele ei pääse ligi tavakasutajaõigustes kasutajaga. |
Oled sa kindel, minu teada on selle alhenduse töötamiseks eeldus, et tavakasutajal peab olema õigus seda storaget lugeda/kirjutada kuhu need asjad varundatatkse.
See välistab juba eos immutability ja sisuliselt saavad kõik koopia omanikud, teiste koopiaomanikke faile brausida, vähemalt võrgushare puhul.
Mingit head rohtu mina selle jaoks leidnud igatahes pole ja õnneks pole mul ka enterprais keskkond aga natuke häiriv on see siiski.
Ja File Historyle ilsmelt alternatiivi pole ega tule, keegi ei hakka nii lolli ja ebaturvalist lahendust ehitama...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 20.01.2022 11:18:27, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
20.01.2022 11:17:13
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Sest tagavarakoopia andmetele ei pääse ligi tavakasutajaõigustes kasutajaga.
Aga tavakasutaja failidele pääseb ehk OneDrive sünkroniseerimine pole sobiv lahendus.
Ma nüüd ei leia üles, aga minu arust oli File History kohta mingi uudis ka, et lähiajal plaan ära kaduda. Võib-olla nägin unes... |
see viimatine viitab võimalusele, et alateadvuses oled sellest tüdinenud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
21.01.2022 12:25:37
|
|
|
mis explorerile mis tabid? palun mitte sellist lollust nagu ms office on.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
21.01.2022 12:32:22
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
mis explorerile mis tabid? palun mitte sellist lollust nagu ms office on.  |
Jah sest sama akna taaskasutamine või miljoni eri aknaga majandamine on jõle produktiivne
Kujuta nüüd ette netibrausimist nii, et tabe ei ole. Pmst headaega multitasking.
Olen proovinud ka erinevaid kolmanda osapoole progesid mis peaks tabid lisama explorerile aga neil kõigil on omad probleemid. Native lahendus oleks parem.
Officist ei tea ma midagi. Kasutan vabavaralist alternatiivi libreoffice näol.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|