Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 246, 247, 248  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2022 18:16:12 vasta tsitaadiga

link :: Amazon’s ‘Lord of the Rings’ to Chronicle Sauron’s Rise


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2022 17:32:31 vasta tsitaadiga

Ozark 4. hooaja esimene pool väljas.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 12:36:39 vasta tsitaadiga

Disney+ voogedastusteenus jõuab sel suvel Eestisse
https://kinoveeb.delfi.ee/artikkel/120000660/disney-voogedastusteenus-jouab-sel-suvel-eestisse
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 26.01.2022 14:40:45 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Disney+ voogedastusteenus jõuab sel suvel Eestisse
https://kinoveeb.delfi.ee/artikkel/120000660/disney-voogedastusteenus-jouab-sel-suvel-eestisse


Tea kas see on sama kindel kui lubatud HBO 2022 alguses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 15:07:11 vasta tsitaadiga

Kes kurat neid koiki vaadata jaksab icon_smile.gif
Igal uhel oma platvorm ja app ning oma tasud veel sinna otsa.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 26.01.2022 17:52:09 vasta tsitaadiga

Jumala eest, kui mul ükskord smart dnsi tellimus läbi saab siis känseldan kõik ära ja hakkan ameerika tädi kaudu asju vaatama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 21:53:52 vasta tsitaadiga

Jah, mingi muu süsteemiga platvorm võiks tulla, kus kõigi suurte sisu saadaval ja seda mingi 10-15€ kuus eest. Igaühel on paar pärlit, mida vaadata sooviks, aga kui kokku vaatan neid ainult ca 10h kuus, siis tunnihind tuleb krõbe.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.01.2022 22:15:06 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Jah, mingi muu süsteemiga platvorm võiks tulla, kus kõigi suurte sisu saadaval ja seda mingi 10-15€ kuus eest. Igaühel on paar pärlit, mida vaadata sooviks, aga kui kokku vaatan neid ainult ca 10h kuus, siis tunnihind tuleb krõbe.
kas mitte keegi eesti omadest ei pakkunud hulut lisaks?

aga üldiselt need sisuteenuste kõige omamine on jõukate riikide ja huviliste teema.
Amazon ainsana pakub peale sisuteenuse ka muud, funktsionaalset teenust.

Need kes maksta ei jõua vaatavad telesarju, nagu eestlane ennemuiste a-rühma vaatas, kui kanal ostis litsentsi, siis näitas, hoolimata sarja värskusest

kes kohe näha tahab, siis ostab teenuse või ei osta.
meil on veel alternatiivsete variantide kasutamine suhteliselt reguleerimata ja nähtamatu.

amazon prime puhul on muidugi vahva see, et nii .fr/.de/.com/.co.uk/.it jne puhul on prime leping eraldi ja kõigil pakutakse mingi perioodi tagant tasuta trialit, üks lõppeb, võtad teise ja saab teenust edasi kasutada thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2022 11:51:48 vasta tsitaadiga

Resident Alien teine hooaeg algas.
Peacemaker ka päris hea komöödia. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2022 19:38:17 vasta tsitaadiga


Link


Link




---
The Green Planet thumbs_up.gif samal tasemel nagu teised BBC dokid. Vingelt filmitud.. Triffid rig thumbs_up.gif
https://www.imdb.com/title/tt16986646/



---
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
https://www.imdb.com/title/tt13315324/

Binge-watchisin selle ühe jutiga ära. Täiesti ajuvaba, kes sellise sisu peale tuli icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 00:46:09 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 02:02:28 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:

Link

Phil Collinsi muusika (1:39 kuuleb hästi)? icon_lol.gif

Ise ootaks nüüd Mass Effectist seriaali.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2022 21:01:13 vasta tsitaadiga

Vaatan Witcherit. Pole kunagi raamatut lugenud ega kompuutrimängu mänginud. Samas hea meelelahutus thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2022 18:25:57 vasta tsitaadiga


Link


icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2022 01:53:30 vasta tsitaadiga

Station Eleven - Väga hea ja liigutav. (Aeglaselt kulgeva ja segase süžeega, hoiatuseks, aga kokku loob ikka ilusa terviku.)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 01:02:08 vasta tsitaadiga

All of Us Are Dead (Netflix) - norm Korea zombikas thumbs_up.gif
https://www.imdb.com/title/tt14169960/

Feria: The Darkest Light (Netflix) Hispaania õudus/fantaasia ka täitsa vaadatav.
https://www.imdb.com/title/tt13323004/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 01:27:37 vasta tsitaadiga

Scammarist juba sari tehtud icon_biggrin.gif


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 08.02.2022 13:16:01 vasta tsitaadiga

Reacher täidab 30% tühimikust, mille jättis endast maha Banshee kadumine.

6.5/10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 17:40:04 vasta tsitaadiga

Maid (2021) hea draama. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2022 01:49:20 vasta tsitaadiga

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/futurama-revived-at-hulu-1235090020/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2022 02:55:48 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2022 03:32:45 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/futurama-revived-at-hulu-1235090020/

Tahtsin just tulla seda postitama (https://deadline.com/2022/02/futurama-revived-new-season-hulu-original-cast-john-dimaggio-not-returning-bender-1234929844/).

Lemmik sari. Aga õhuke jää - ei ole võimalik edukalt taasluua täpset samat.maagiat, mis vanasti oli, samas ei tohi ka niiviisi kaasajastada, et vana vaim üldse kadunud oleks.
Loodame parimat. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2022 23:40:47 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2022 04:44:57 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2022 00:34:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
jäin eile sarja 1883 vaatama, 4 osa vaatasin järjest ja oleks ühe veel ära pigistanud, kui oleks olnud vaadata


Link


kerge red dead redemptioni vibe oli sees

Parim sari, mis hetkel käimas on. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2022 01:01:02 vasta tsitaadiga

Flavius, ametlikult näeb seda hetkel kus? Ei viitsi nende tor***** failide tirimisega kusagilt jännata.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.02.2022 17:44:10 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Flavius, ametlikult näeb seda hetkel kus? Ei viitsi nende tor***** failide tirimisega kusagilt jännata.
USA VPN'iga paramount+
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 11:48:27 vasta tsitaadiga

Kas see 1883 läheb huvitavamaks ka kunagi? 2 osa suutsin ära vaadata, aga rohkem vist ei viitsi...Aeglane, igav, ettearvatav.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 17.02.2022 15:35:52 vasta tsitaadiga

1883 mul ka kõik osad seni ära vaadatud ja väga hea on. Korralikult tehtud kraam. Ainuke nurin on jah see, et natuke tempokam võiks olla, kohati kipub venima.

LOTR-i sarja esimesed pildid ja teaser on korralikult kirgi kütnud. Jälle see kuradi "racial quota" Amazoni poolt, mingid mustanahalised dwarfid jms. Mine p*rse Jeff! Ja asi pole rassismis, vaid usutavuses, autentsuses ja algmaterjalidele truuks jäämises. Täpselt sama jura nagu WoT-ga...noh, loodan, et muus osas on sisu hea, aga suuri lootusi kindlasti ei oma thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 21:43:22 vasta tsitaadiga

Mind ennast ei häiri erinevatest sugudest ja rassidest tegelased, aga seriaal tundub lihtsalt meh tulevat. Näeb välja nagu arvutimäng, nii nagu Kääbiku filmidki. Osadele aga nii meeldibki, ja kindlasti tuleb tegemist kvaliteetse toodanguga, aga no eelmuljetest lähtudes paistab, et pole lihtsalt mulle. Hakkan vanaks jääma.
Kahju lihtsalt, kui Sõrmuste Isanda taandatakse mingiks suvaliseks fantaasia-eeposeks. Üks tuhandest.

Seevastu Peacemaker oli väga hea. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.02.2022 22:22:51 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Kas see 1883 läheb huvitavamaks ka kunagi? 2 osa suutsin ära vaadata, aga rohkem vist ei viitsi...Aeglane, igav, ettearvatav.
kõik sarjad ei olegi mingid müsteeriumid!
rõhk suunatud draamale ja selle esitamisele, mitte mingitele puäntidele

puändid on vaid üks kord huvitavad, aga teisiti hästi tehtud asja võib ka korduvalt vaadata, lihtsalt emotsiooni loomiseks

film the Game oli hea puändiga, teisel vaatamisel pole enam seda faktorit, terminator 2 pole puänti, kõik oli loogiline, aga ikka vaatan, kui jalgu jääb

seebikatega sama lugu ja isiklikult ei näe ka spoileritel mingit probleemi, aga siiski on mõned inimtüübid, kes üritavad ette mõistatada ja ainult sündmustele keskenduda, mitte esitusele ega teostusele

igale oma, kui esimene 2 episoodi ei meeldinud, siis anna alla või otsusta pärast


seep Devs oli üks sarnastest, aeglane
keegi siingi foorumis jättis selle mitmeks kuuks pooleli, kuid hiljem ära lõpetas, siis oli vaimustuses

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2022 02:02:33 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.02.2022 02:39:41 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Link
päris põnev, nad võiksid neid viimase aja diskrimineerimisi ja muid top sotsiaalseid teemasid käsitleda kujul, kus tööl oled ahistatud, kuid kodus oled chill ja no stress
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2022 11:58:56 vasta tsitaadiga

Inspiras kaks päris head krimiseriaali:

The Bay - https://www.imdb.com/title/tt8425404/

Forhøret - https://www.imdb.com/title/tt9695118/

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2022 23:50:25 vasta tsitaadiga

From (2022–) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 00:35:48 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Inspiras kaks päris head krimiseriaali:

The Bay - https://www.imdb.com/title/tt8425404/


Kolmas hooaeg praegu käib, ~ nädalase viitega näitab inspira ka seda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 01:42:01 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
From (2022–) thumbs_up.gif

Oh see tundub küll hea thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.02.2022 02:11:53 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
1883 mul ka kõik osad seni ära vaadatud ja väga hea on. Korralikult tehtud kraam. Ainuke nurin on jah see, et natuke tempokam võiks olla, kohati kipub venima.

LOTR-i sarja esimesed pildid ja teaser on korralikult kirgi kütnud. Jälle see kuradi "racial quota" Amazoni poolt, mingid mustanahalised dwarfid jms. Mine p*rse Jeff! Ja asi pole rassismis, vaid usutavuses, autentsuses ja algmaterjalidele truuks jäämises. Täpselt sama jura nagu WoT-ga...noh, loodan, et muus osas on sisu hea, aga suuri lootusi kindlasti ei oma thumbs_down.gif


Kas Tolkien on kirjutanud, et kõik tema lugudes esinenud päkapikud olid heleda nahaga? Ei mäleta enam raamatuid nii täpselt.
Väljamõeldud loos võivad nad kas või sinised olla. Kahjuks on need rassikvoodid ka päriselusündmustel põhinevate ajalooliste filmide/sarjade puhul. See on küll halb.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 02:37:08 vasta tsitaadiga

ot:
Ega see korrektsus enne ei lõpe kui nt. järgmises Martin Luther King Jr rääkivas filmis panna teda mängima valge mõnest vähemusest mees. Et oleks võrdsus. Küll siis mõistusele tullakse. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.02.2022 03:28:13 vasta tsitaadiga

Miks mees? icon_biggrin.gif
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 04:53:14 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Flavius kirjutas:
From (2022–) thumbs_up.gif

Oh see tundub küll hea thumbs_up.gif


thumbs_up.gif on jah päris hea.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2022 22:45:24 vasta tsitaadiga

Vikings Valhalla on ikka täiega odav (tüüpiline Netflixi) poliitkorrektne rämps, millega üritatakse originaalsarja rasvaga pappi teenida
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2022 23:01:13 vasta tsitaadiga

Peaky Blinders uus episood väljas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 14:37:15 vasta tsitaadiga

Järgmisel reedel (11.märts) on tulemas Upload-i teine hooaeg. Kui näinud pole, siis soovitan esimese hooaja ära vaadata. Väga mõnus must ja kuiv huumor.


Link
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2022 21:08:58 vasta tsitaadiga

‘Walking Dead’ Sets Fifth Spinoff

Isle of the Dead will be set in Manhattan and follow Negan and Maggie exploring a post-apocalyptic New York City

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/walking-dead-spinoff-lauren-cohan-jeffrey-dean-morgans-isle-of-the-dead-1235105884/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2022 01:43:01 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2022 01:44:58 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
‘Walking Dead’ Sets Fifth Spinoff

Isle of the Dead will be set in Manhattan and follow Negan and Maggie exploring a post-apocalyptic New York City

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/walking-dead-spinoff-lauren-cohan-jeffrey-dean-morgans-isle-of-the-dead-1235105884/

Kunagi Walking Dead TV channel tuleb kus vaid walking dead ja spinoffid jooksevadki icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2022 10:37:44 vasta tsitaadiga

need spinnoffid viimasel ajal põnevamad kui tavaseriaal
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2022 23:02:31 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2022 14:54:52 vasta tsitaadiga

Uus põnev true crime sari UK-st thumbs_up.gif

Cold Case Killers
https://www.imdb.com/title/tt15711484/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 246, 247, 248  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.