Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

sõnum 14.01.2022 19:45 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
libe kirjutas:
matrix kirjutas:
libe kirjutas:
kel rahhi on, siis ostku mult masin ära!
muidugi, kel endal accolade tegemata, siis ostan tagasi ka

Ega sa seda 20M ostu-müüki teha ei taha? Mul see veel tegemata.
pane müüki, mis su kasutaja

Tonis15, aga ma tahaks osta algul.
ma ei saagi sulle midagi müüa ja pole vahet, ma lihtsalt ostan
kui sul juba ostmine 20m tehtud, pole probleemi
mul rahhi piisavalt, et mitte midagi sellega teha icon_idea.gif

raha tegemiseks on hetkel samuti skillpointsid ja skillpointside tegemiseks on optimaalsemad need super7 challenged, kus 30 sekundiga saab 10 skill pointsi,
ostad 80k eest porsche cayenne 2015 mudeli ja 14 pointsiga saad wheelspini ja Super wheelspini
selle eest saab vabalt mingi 200k, kuni 500k puhast coini, kui just autode quickselli ka ei kasuta, siis võib kiirelt miljonitesse jõuda

vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

sõnum 16.01.2022 22:41 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
matrix kirjutas:
libe kirjutas:
matrix kirjutas:
libe kirjutas:
kel rahhi on, siis ostku mult masin ära!
muidugi, kel endal accolade tegemata, siis ostan tagasi ka

Ega sa seda 20M ostu-müüki teha ei taha? Mul see veel tegemata.
pane müüki, mis su kasutaja

Tonis15, aga ma tahaks osta algul.
ma ei saagi sulle midagi müüa ja pole vahet, ma lihtsalt ostan
kui sul juba ostmine 20m tehtud, pole probleemi
mul rahhi piisavalt, et mitte midagi sellega teha icon_idea.gif

raha tegemiseks on hetkel samuti skillpointsid ja skillpointside tegemiseks on optimaalsemad need super7 challenged, kus 30 sekundiga saab 10 skill pointsi,
ostad 80k eest porsche cayenne 2015 mudeli ja 14 pointsiga saad wheelspini ja Super wheelspini
selle eest saab vabalt mingi 200k, kuni 500k puhast coini, kui just autode quickselli ka ei kasuta, siis võib kiirelt miljonitesse jõuda

Ma sain korralikult tünni, ostsin suvalise Hoonigani 20M-ga, aga müüa saan ainult 700k, tundub et see trikk töötab ainult Hoonicorn V2-ga.

Mu Hoonigan Hoonicorn V2 on nüüd 20M-ga müügis, kui keegi tahab, ostke ära. Ostan 20M tagasi ka kui vaja.

Ariel, MM
HV vaatleja

sõnum 18.01.2022 13:08 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
seekordne trial on ikka liiga lihtne
2x teinud ja mõlemil korral esimese kahe sõiduga tehtud, hetk tagasi veel mõlemas sõidus mingi 3000 punkti

Jap, tundub tõesti, et väga tõenäoliselt saavad botid kahes esimeses sõidus nulli ja sellega ongi võistlus läbi.
Tasakaalustamiseks on 'Welcome to the jungle' paras piin:
- botid on halastamatud, esimesel katsel mõtlesin, et ühes sõidus teiseks jäämine on OK, aga siis pidin kolmandas nii kaua tagasi kerima, kuni õnnestus sellest lahti saada, kes muidu üldvõidu võtaks
- mitte lihtsalt halastamatud, vaid sulaselged cheaterid. Esimese sõidu esimesest hüppest lendas tagant alustanud bot kõigist kaks korda kõrgemalt ja maandus rivi eesotsas ehk siis botid teevad kõike, mille eest mängijad reeglite järgi bänni saaks - rammivad sind checkpointidest mööda, jätavad checkpointe vahele, pidurdavad heast peast su nina ees ja nüüd siis speedhackid icon_biggrin.gif
- ma pidin heliseadeid näppima minema, et üle tormimüra mootorit kuulda ja mitte hulluks minna
- palju õnne mulle, aga seda võistlust ei märgita mul tehtuks ja kolmandat korda ma seda põrgut enam läbida ei taha
Tagasi positiivse juurde tulles:
- aardejahis ei märgitud mul kaardile lillat ringi, vaid kohe kirstu asukoht, mille juurde sõita
- kellegi Celica pildistamise eest sain 'Cult car' jäädvustamise accolade'i
- Bentley Blower läks kirja hypercarina pildi tegemisel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

sõnum 18.01.2022 13:13 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:

see oli karm tõesti. ma mõtlesin, et näen luulusid, need botid oleks isegi oma unbeatable ametivendadele tulle alla teinud.

libe
kvaliteetne mees
libe

sõnum 18.01.2022 16:30 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
libe kirjutas:
seekordne trial on ikka liiga lihtne
2x teinud ja mõlemil korral esimese kahe sõiduga tehtud, hetk tagasi veel mõlemas sõidus mingi 3000 punkti

Jap, tundub tõesti, et väga tõenäoliselt saavad botid kahes esimeses sõidus nulli ja sellega ongi võistlus läbi.
- botid on halastamatud, esimesel katsel mõtlesin, et ühes sõidus teiseks jäämine on OK, aga siis pidin kolmandas nii kaua tagasi kerima, kuni õnnestus sellest lahti saada, kes muidu üldvõidu võtaks
- mitte lihtsalt halastamatud, vaid sulaselged cheaterid. Esimese sõidu esimesest hüppest lendas tagant alustanud bot kõigist kaks korda kõrgemalt ja maandus rivi eesotsas ehk siis botid teevad kõike, mille eest mängijad reeglite järgi bänni saaks - rammivad sind checkpointidest mööda, jätavad checkpointe vahele, pidurdavad heast peast su nina ees ja nüüd siis speedhackid icon_biggrin.gif
- ma pidin heliseadeid näppima minema, et üle tormimüra mootorit kuulda ja mitte hulluks minna
- palju õnne mulle, aga seda võistlust ei märgita mul tehtuks ja kolmandat korda ma seda põrgut enam läbida ei taha
Tagasi positiivse juurde tulles:
- aardejahis ei märgitud mul kaardile lillat ringi, vaid kohe kirstu asukoht, mille juurde sõita
- kellegi Celica pildistamise eest sain 'Cult car' jäädvustamise accolade'i
- Bentley Blower läks kirja hypercarina pildi tegemisel

proovisin just seda uuesti ja esimeses sõidus ja ringrajal ei pidanud isegi rewindi kasutama
sellel kõige põhjapoolsem rajal läksin check pointist mööda ja siis mingi kurv proovisin yologa ja kõige viimane kurv, mis ka pisut ootamatult tuli, seda siis kordasin mitu korda, tegelt oleks piisanud, kui oleks natukene pikemalt tagasi kerinud, siis poleks kurv ootamatu olnud icon_biggrin.gif
ei ütleks, et ülemäära raske, 12 minutiga tehtud
ringrada oli neist kõige lihtsam
kasutasin tune 135 658 670
see tune ei olnud kiirenduselt just midagi erilist, aga mingil käigul tuli jõud jubedalt taha või vähemalt tundus, et liikus teistele jube mõnusalt järgi

Link

renx09
HV Guru
renx09

sõnum 18.01.2022 16:55 vasta tsitaadiga

libe, point on selles, et kui highly skilled välja reklaamitud, siis võiks see ka nii olla, mitte iga kord üllatusmuna
libe
kvaliteetne mees
libe

sõnum 18.01.2022 17:01 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
libe, point on selles, et kui highly skilled välja reklaamitud, siis võiks see ka nii olla, mitte iga kord üllatusmuna
aga see oligi highly skilled, ei tundunud küll raskem olevat
mina reeglina pean oma sõidustiiliga ikka jubedalt rebima, et unbeatable tasemele ära teha, esimesed 2 rebivad alati eest ja kui kohe neile jaole ei saa, siis lõpus enam kinni ei püüa

HPN
Kreisi kasutaja
HPN

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2022 17:32 vasta tsitaadiga

Kuna AI käitumine varieerub nii palju, siis ühele võibki üks sõit kergem tunduda kui teisel.

Proovisin nädalavahetusel esimest korda seda abidega sõitmist. Lasin 3-ringiseid Goliath'i sessioone, sest tahtsin 20 milli kokku saada accoalde'i jaoks. Ühe ringi peale on mingi 6-7 kohta, kus tuleb pidurdamisel veidi aidata (muidu sõidab rajalt välja), ning teiste tuules ning möödumisel on samuti abi vaja ehk päris AFK sõitmist ei saa teha (pilk peab ekraanil olema ja pult käes). Samas on nii väga hea AI käitumist jälgida. On kohad, kus peale esimese kahe drivatari sõidavad kõik ülejäänud päris tihti rajalt välja (päris koomiline vaadata). Esimesed 2 eksivad nendes kohtades harva ning seda ainult juhul, kui nad sinul nö kaadris on. Kummipaela efekt on ikka meeletu. Kui mu enda kiirus oli pidevalt 350+ km/h, siis drivatarid olid BMW M3-ga võimelised vist 2-3 korda kiiremini sõitma.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.