Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.01.2022 20:45:26 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
libe kirjutas:
matrix kirjutas:
libe kirjutas:
kel rahhi on, siis ostku mult masin ära!
muidugi, kel endal accolade tegemata, siis ostan tagasi ka

Ega sa seda 20M ostu-müüki teha ei taha? Mul see veel tegemata.
pane müüki, mis su kasutaja

Tonis15, aga ma tahaks osta algul.
ma ei saagi sulle midagi müüa ja pole vahet, ma lihtsalt ostan
kui sul juba ostmine 20m tehtud, pole probleemi
mul rahhi piisavalt, et mitte midagi sellega teha icon_idea.gif

raha tegemiseks on hetkel samuti skillpointsid ja skillpointside tegemiseks on optimaalsemad need super7 challenged, kus 30 sekundiga saab 10 skill pointsi,
ostad 80k eest porsche cayenne 2015 mudeli ja 14 pointsiga saad wheelspini ja Super wheelspini
selle eest saab vabalt mingi 200k, kuni 500k puhast coini, kui just autode quickselli ka ei kasuta, siis võib kiirelt miljonitesse jõuda

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 16.01.2022 23:41:13 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
matrix kirjutas:
libe kirjutas:
matrix kirjutas:
libe kirjutas:
kel rahhi on, siis ostku mult masin ära!
muidugi, kel endal accolade tegemata, siis ostan tagasi ka

Ega sa seda 20M ostu-müüki teha ei taha? Mul see veel tegemata.
pane müüki, mis su kasutaja

Tonis15, aga ma tahaks osta algul.
ma ei saagi sulle midagi müüa ja pole vahet, ma lihtsalt ostan
kui sul juba ostmine 20m tehtud, pole probleemi
mul rahhi piisavalt, et mitte midagi sellega teha icon_idea.gif

raha tegemiseks on hetkel samuti skillpointsid ja skillpointside tegemiseks on optimaalsemad need super7 challenged, kus 30 sekundiga saab 10 skill pointsi,
ostad 80k eest porsche cayenne 2015 mudeli ja 14 pointsiga saad wheelspini ja Super wheelspini
selle eest saab vabalt mingi 200k, kuni 500k puhast coini, kui just autode quickselli ka ei kasuta, siis võib kiirelt miljonitesse jõuda

Ma sain korralikult tünni, ostsin suvalise Hoonigani 20M-ga, aga müüa saan ainult 700k, tundub et see trikk töötab ainult Hoonicorn V2-ga.

Mu Hoonigan Hoonicorn V2 on nüüd 20M-ga müügis, kui keegi tahab, ostke ära. Ostan 20M tagasi ka kui vaja.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2022 14:08:41 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
seekordne trial on ikka liiga lihtne
2x teinud ja mõlemil korral esimese kahe sõiduga tehtud, hetk tagasi veel mõlemas sõidus mingi 3000 punkti

Jap, tundub tõesti, et väga tõenäoliselt saavad botid kahes esimeses sõidus nulli ja sellega ongi võistlus läbi.
Tasakaalustamiseks on 'Welcome to the jungle' paras piin:
- botid on halastamatud, esimesel katsel mõtlesin, et ühes sõidus teiseks jäämine on OK, aga siis pidin kolmandas nii kaua tagasi kerima, kuni õnnestus sellest lahti saada, kes muidu üldvõidu võtaks
- mitte lihtsalt halastamatud, vaid sulaselged cheaterid. Esimese sõidu esimesest hüppest lendas tagant alustanud bot kõigist kaks korda kõrgemalt ja maandus rivi eesotsas ehk siis botid teevad kõike, mille eest mängijad reeglite järgi bänni saaks - rammivad sind checkpointidest mööda, jätavad checkpointe vahele, pidurdavad heast peast su nina ees ja nüüd siis speedhackid icon_biggrin.gif
- ma pidin heliseadeid näppima minema, et üle tormimüra mootorit kuulda ja mitte hulluks minna
- palju õnne mulle, aga seda võistlust ei märgita mul tehtuks ja kolmandat korda ma seda põrgut enam läbida ei taha
Tagasi positiivse juurde tulles:
- aardejahis ei märgitud mul kaardile lillat ringi, vaid kohe kirstu asukoht, mille juurde sõita
- kellegi Celica pildistamise eest sain 'Cult car' jäädvustamise accolade'i
- Bentley Blower läks kirja hypercarina pildi tegemisel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2022 14:13:51 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:

Tasakaalustamiseks on 'Welcome to the jungle' paras piin:


see oli karm tõesti. ma mõtlesin, et näen luulusid, need botid oleks isegi oma unbeatable ametivendadele tulle alla teinud.

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2022 17:30:23 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
libe kirjutas:
seekordne trial on ikka liiga lihtne
2x teinud ja mõlemil korral esimese kahe sõiduga tehtud, hetk tagasi veel mõlemas sõidus mingi 3000 punkti

Jap, tundub tõesti, et väga tõenäoliselt saavad botid kahes esimeses sõidus nulli ja sellega ongi võistlus läbi.
Tasakaalustamiseks on 'Welcome to the jungle' paras piin:
- botid on halastamatud, esimesel katsel mõtlesin, et ühes sõidus teiseks jäämine on OK, aga siis pidin kolmandas nii kaua tagasi kerima, kuni õnnestus sellest lahti saada, kes muidu üldvõidu võtaks
- mitte lihtsalt halastamatud, vaid sulaselged cheaterid. Esimese sõidu esimesest hüppest lendas tagant alustanud bot kõigist kaks korda kõrgemalt ja maandus rivi eesotsas ehk siis botid teevad kõike, mille eest mängijad reeglite järgi bänni saaks - rammivad sind checkpointidest mööda, jätavad checkpointe vahele, pidurdavad heast peast su nina ees ja nüüd siis speedhackid icon_biggrin.gif
- ma pidin heliseadeid näppima minema, et üle tormimüra mootorit kuulda ja mitte hulluks minna
- palju õnne mulle, aga seda võistlust ei märgita mul tehtuks ja kolmandat korda ma seda põrgut enam läbida ei taha
Tagasi positiivse juurde tulles:
- aardejahis ei märgitud mul kaardile lillat ringi, vaid kohe kirstu asukoht, mille juurde sõita
- kellegi Celica pildistamise eest sain 'Cult car' jäädvustamise accolade'i
- Bentley Blower läks kirja hypercarina pildi tegemisel


proovisin just seda uuesti ja esimeses sõidus ja ringrajal ei pidanud isegi rewindi kasutama
sellel kõige põhjapoolsem rajal läksin check pointist mööda ja siis mingi kurv proovisin yologa ja kõige viimane kurv, mis ka pisut ootamatult tuli, seda siis kordasin mitu korda, tegelt oleks piisanud, kui oleks natukene pikemalt tagasi kerinud, siis poleks kurv ootamatu olnud icon_biggrin.gif
ei ütleks, et ülemäära raske, 12 minutiga tehtud
ringrada oli neist kõige lihtsam
kasutasin tune 135 658 670
see tune ei olnud kiirenduselt just midagi erilist, aga mingil käigul tuli jõud jubedalt taha või vähemalt tundus, et liikus teistele jube mõnusalt järgi


Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2022 17:55:18 vasta tsitaadiga

libe, point on selles, et kui highly skilled välja reklaamitud, siis võiks see ka nii olla, mitte iga kord üllatusmuna
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2022 18:01:18 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
libe, point on selles, et kui highly skilled välja reklaamitud, siis võiks see ka nii olla, mitte iga kord üllatusmuna
aga see oligi highly skilled, ei tundunud küll raskem olevat
mina reeglina pean oma sõidustiiliga ikka jubedalt rebima, et unbeatable tasemele ära teha, esimesed 2 rebivad alati eest ja kui kohe neile jaole ei saa, siis lõpus enam kinni ei püüa

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2022 18:32:15 vasta tsitaadiga

Kuna AI käitumine varieerub nii palju, siis ühele võibki üks sõit kergem tunduda kui teisel.

Proovisin nädalavahetusel esimest korda seda abidega sõitmist. Lasin 3-ringiseid Goliath'i sessioone, sest tahtsin 20 milli kokku saada accoalde'i jaoks. Ühe ringi peale on mingi 6-7 kohta, kus tuleb pidurdamisel veidi aidata (muidu sõidab rajalt välja), ning teiste tuules ning möödumisel on samuti abi vaja ehk päris AFK sõitmist ei saa teha (pilk peab ekraanil olema ja pult käes). Samas on nii väga hea AI käitumist jälgida. On kohad, kus peale esimese kahe drivatari sõidavad kõik ülejäänud päris tihti rajalt välja (päris koomiline vaadata). Esimesed 2 eksivad nendes kohtades harva ning seda ainult juhul, kui nad sinul nö kaadris on. Kummipaela efekt on ikka meeletu. Kui mu enda kiirus oli pidevalt 350+ km/h, siis drivatarid olid BMW M3-ga võimelised vist 2-3 korda kiiremini sõitma.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.01.2022 21:28:48 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Jälle üks vigane accolade, punnitasin omale õhtu lõpuks Länkari ära, aga seda 25 laterna lõhkumist ei lugenud ära.
ei tea, mul toimis kenasti icon_cool.gif

tegin selle bentley 100 miilise ürituse ka ära, jube grind

the crew mängus on vähemalt antud mingi sõit, kus pikkasid ülesandeid teha ja nende eest sai eraldi accolade veel

mäletan mingit neljatunnist sõitu, mida coopis tegin icon_lol.gif
okei, napp kolm pool tundi oli, see oli ettevalmistusega pühendumine
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 21.01.2022 23:50:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
matrix kirjutas:
Jälle üks vigane accolade, punnitasin omale õhtu lõpuks Länkari ära, aga seda 25 laterna lõhkumist ei lugenud ära.
ei tea, mul toimis kenasti icon_cool.gif

Ma alguses arvasin, et smäshida tuleb tavalisi laternaid, aga mõeldud on hiina laternaid, mis mängu tulevad alles Hiina uusaasta ajal. Aga jah, nupumehed on juba challenge cardid teinud kus selle accolade saab ära teha. Tegin isegi.

Seekord oli Bugattidega päris nikerdamist ja ega ma neid vist puhta sõiduga võitnud polekski, aga auto max kiirenduse seadesse ja esimesse kurvi ilma pidurdamata sisse ning tehtud icon_biggrin.gif

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2022 15:04:37 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Oskab keegi öelda kas Eliminatori algvalikusse tulevad millalgi muud autod ka peale Vocho? Üks accolade on, et Eliminator tuleb võita ilma autovahetuseta, Vochoga on see tõenäosus 1/1000000. Olen proovinud seda paar õhtut, lõppraundi jõuab lihtsalt kui ennast metsas varjata, aga lvl10 autode vastu pole mingit võimalust.


Mul õnnestus see accolade ära teha esimese korraga... icon_cool.gif
Sättisin ennast mäest vasakule...ja siis hakkasin vaikselt mäkke ronima...mäel ei olnud kedagi tiksusin vaikselt seal...ring oli lõpuks algus linna kohal siis oli 10mängijat..ring liikus mäelt algus linna peale...seal liikusin servapidi teistest eemale ja tehtud ta oligi...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 30.01.2022 11:44:54 vasta tsitaadiga

Ma jahtisin mitu nädalat oma esimest online drifti võitu, aga iga kord oli mõni täiesti hull tüüp kohal nii et parimateks jäid paar teist ja kolmandat kohta, kuni lõpuks tuli päästev idee, tuleb sõita neljapäeval peale poolt viite, siis on ainult täielikud algajad kohal ja nii oligi, kohe esimeses sõidus tuli võit pika puuga ära, autoks BMW Isetta 300.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 30.01.2022 13:19:50 vasta tsitaadiga

Ka kümmekond tundi ringi tšillinud. Saigi Xbox GP alla tiritud nende tutvustavate videote põhjal, kus lennukist hüppasid ja vaateid nautisid.
See krmuse Apexi Luzha de Carreteras pani juukseid kakkuma küll, täielik vastand trailerites lubatule- 209kmh hoida mingi külmkapiga, mis väiksemagi pöörde peale juhitavuse kaotab. Lõpuks lõin käega ja rallisin kõik kurvid sirgeks lihtsalt mööde põlde ja läbi puud:P Ja tehtud saigi, 8s jäi ülegi sellest taimerist mis maha jooksis kui <130mph kiirus langes. Muidu üritasin Clean Sõitu teha, aga ikka jäi mõni sajandik puudu...

Baja sõidud on täpselt need mõnusad hüpekatega sõidud nagu välja reklaamitud.

Wheel Spinniga saab vist MG Metro 6r4? Vaatasin, et mis kole könn see on aga Baja Cross Countris katsetuseks võtsin, siis tuleb välja, et kõige universaalsem auto?
Natuke kapoti all nokitseda saab kiirust ja jõudu juurde(400hp+), dirftib nagu ilusti, käest ei lähe väga, juhitavuse saab suht kähku tagasi, kiirus kõrbes kaktuseid maha rallides 200kmh+, samas asfaltil saab kurve 230kmh+ võtta ning tippkiirust nägin 270kmh+. Samas NFS13 lemmikauto Mercedese AMG keerutab iga väikse pööraku peale tagumikku nagu Leopoldina TV seerias Rosa Salvaje;)

Mängu jõudlus on 5700XT peal päris hea, 1440p peal@Ultra kus kannatab, 70-90FPS.
Samas graafika annab ikka soovida- vee simulatsioon on kaugelt vaates parem kui NFS:Heat(see kõige viimane), aga kõvasti kehvem kui Crysises. Eriti kui läbi sõita, siis on ilusti näha, et 90ndate simulatsioon käsil.
Peegeldused on ka kehvad- näiteks NFS13 näeb auto küljelt vastutulevaid autosid, poste tee ääres, majasid. Siin jookseb mingi standard cube map aknaklaasil. Ei mahu pähe miks ei saanud teha, SSR andis juba 10a tagasi väga viksilt teha.
Perf kadu oleks sellega ka täitsa mõistlik, pakuks 5-10FPS, Horizon nime kandvas mängus oleks graafika ikkagi esikohal mu meelest.
Valgus on ka kehvavõitu, näiteks Gears 5 on Lens flare jms nauditav, siin on olematu...

Üldiselt on mängus liiga palju sunnitud sõite- story mode siis- igasuguste sapakatega, samas kus peab 50kmh 90kraadiseid kurve võtma. Vähemalt Story sõidud oleks kõik võinud olla rahulikumat piirkonnaga tutvumise sõidud, muud üritused rallisimu harrastajatele. Siinkohal võtan ikka arvesse välja reklaamitud Horizon sõidu trailerite põhjal.

Samas kui lemmikauto leiab, näiteks Viper ACR 2016 Dodge, saab endale meelepäraseks värvida ja kuigi mul igasugune huvi peenema tuunimise vastu puudub, siis ühe ralli 1ks saamiseks jaoks sai peenhäälestust ka tehtud kui pidurid lahti lukustatud said.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 02.02.2022 14:11:07 vasta tsitaadiga

Tundub, et viimase patchiga on lõpuks Fanateci käsipiduri mappimine korda tehtud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.02.2022 20:32:00 vasta tsitaadiga

krr onlines on skill level liiga kõrge, et viitsiks veel mingi 5h raisata objele win open horizon event
alati keegi teine võidabja see min/max achievement jääbki ainult selle challenge taha series 266p/268'st thumbs_up.gif piixu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 21:32:37 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
krr onlines on skill level liiga kõrge, et viitsiks veel mingi 5h raisata objele win open horizon event
alati keegi teine võidabja see min/max achievement jääbki ainult selle challenge taha series 266p/268'st thumbs_up.gif <b>piixu</b>


Mul tegi weekly playground games'i võit linnukese Spoilt For Choice asjale samuti.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.02.2022 22:56:00 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
libe kirjutas:
krr onlines on skill level liiga kõrge, et viitsiks veel mingi 5h raisata objele win open horizon event
alati keegi teine võidabja see min/max achievement jääbki ainult selle challenge taha series 266p/268'st thumbs_up.gif <b>piixu</b>


Mul tegi weekly playground games'i võit linnukese Spoilt For Choice asjale samuti.
ilmselt olid mingis etapis viigis kellegagi või võitsid eventi, meeskonna võit ei aita icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 23:17:11 vasta tsitaadiga

Jah, nii võib küll olla, aga iga nädalast eventi võib mitu korda teha ning sealt ühest roundis võit kätte saada peaks tõenäolisem olema, kui Horizon Openis grindida.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 06.02.2022 22:09:46 vasta tsitaadiga

Viimase uuendusega on papi kokku lükkamine hulga keerulisemaks tehtud, uutel alustajatel saab raske olema.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.02.2022 22:21:40 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Viimase uuendusega on papi kokku lükkamine hulga keerulisemaks tehtud, uutel alustajatel saab raske olema.
ma tegin juba kuu kaks tagasi omale uue save, kus üritasin raha mitte grindida, sisuliselt imiteerisin seda uut patchi
pole nii hull midagi, palju parem, kui kahe kuuga kõik olemas ja siis järgmised 3a pole midagi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 07.02.2022 08:21:43 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mis võiks mängutootja huvi olla rahvas lõputult grindima panna, raha see ju sisse ei too, lisab vaid serveritele koormust.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 07.02.2022 10:08:25 vasta tsitaadiga

Võtsin ka mängu endale, märgin lihtsalt enda jaoks teema ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 10:29:02 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Ma ei saa aru mis võiks mängutootja huvi olla rahvas lõputult grindima panna, raha see ju sisse ei too, lisab vaid serveritele koormust.


Olgugi et tegemist pole free to play mänguga, siis retention and engagement rate on märksõnad, mida siin kasutada.

Mõni selline update veel, mis reaalsetele probleemidele lahendust ei too ja ainult kasutajatele kaikaid kodaratesse viskab, ja see mäng on surnud. Juba praegu on FH4 Steamis populaarsem kui FH5. Vaevalt et Xboxi keskkonnaski trend teistsugune on.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 14:34:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mõni selline update veel, mis reaalsetele probleemidele lahendust ei too

Kuna release notesis oli kirjas, et kosetaguste kujude pildistamise accolade tehti korda, siis tegin ma selle peatüki uuesti läbi. Eip, ei tööta icon_biggrin.gif
Aga accoladed on pisiasi. Mis pisiasi ei ole, on nt botid. Kui eelmisel nädalal open touris lendas peale pikka tühjust mängijate sabas veniva botikolonni juht viimasel ringil diagonaalis üle kogu raja esikohale (esialgu mitukümmend meetrit põllule, siis järjest väheneva amplituudiga siia-sinna, kuni lõpuks esimesena lõpetaski), siis sel nädalal Trialis otsustas üks bottidest checkpointe ignoreerida ja kurvi nii agressiivselt lõigata, et tuli juba tükk maad eemal olevale minule risti küljelt sisse. Mul õnnestus küll enam-vähem olukord päästa, aga nagu sellest veel vähe oleks, et botid niigi mängijaid just checkpointide juures nügima kipuvad.
Ja teisest küljest teevad nad vähemalt kontoris Xboxi pealt nähtu põhjal samasugust "põnevust" nagu showcase'ide puhul, kus viimasel hetkel sekundi murdosaga võidad. Tavaline muster playlistis olevate võistluste puhul - esimeses kahes sõidus lendab üks ja seesama bot piiiikalt kõigist ees, saavutab seega 8 punktise edumaa ja jääb kolmandas sõidus kümnendaks. 1-1-10. Ikka ja jälle. PC peal pole sellist asja näinud.
Nädala playlisti kärpimine on huvitav otsus (vbla nägin ma seda unes, aga kas kusagil ei olnud seletuseks "grindi vähendamiseks"?). 65-68 punkti asemel on nüüd maksimumiks 54 ja teine auto on nüüd 40 punkti 45 asemel, aga protsentides on see 75 varasema 66 asemel. Ja päevaülesannetes on ikkagi nühkimist sees. Kui keegi imestas, et miks ma Eliminatoris 10. taseme Hoonigani, mille õnnekombel esimesest car dropist sain, Lanceri vastu vahetasin, siis... daily challenge icon_biggrin.gif
Päevaülesandeks olevat "score 3 flags" nädalanimekirjas oleva Playground Games'iga kahjuks ühildada ei õnnestunud. Forza oli Forza, kuuene tiim oli nelja vastu, meie kuuene tiim sai alguses 3 krooni ja vastaspool ühe, mille peale läksid 3 mängijat minema ja 1 vs 6 flag rush... Noh, kui sel ühel mängijal oleks lastud hunnik lippe kohale vedada, siis oleks vbla õnnestunud. Mul õnnestus staadioni keskel olevas kühmus olevasse kanjonisse rippu jääda, sest tuleb välja, et "reset car" valik puudub icon_biggrin.gif
Aga üldiselt - tundub, et Triali võitmine on punktide kokkusaamise osas muutunud palju olulisemaks. Ja kui nädala ülesannetes edaspidigi miljoneid maksvaid autosid on, on uued mängijad kindlasti rõõmsad. Mul on Premium Edition, nii et ootan huviga uut Golf R-i.
Ja wheelspinid on stiilis "võiku ja sokid" ehk näpuotsaga raha ja mingi pasun. Kahju, et viimaseid autole mitmekordselt lisada ei saa. Kõik need "guitar slide" signaalid kakofoonias oleks eepiline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.02.2022 19:14:01 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
matrix kirjutas:
Ma ei saa aru mis võiks mängutootja huvi olla rahvas lõputult grindima panna, raha see ju sisse ei too, lisab vaid serveritele koormust.


Olgugi et tegemist pole free to play mänguga, siis retention and engagement rate on märksõnad, mida siin kasutada.

Mõni selline update veel, mis reaalsetele probleemidele lahendust ei too ja ainult kasutajatele kaikaid kodaratesse viskab, ja see mäng on surnud. Juba praegu on FH4 Steamis populaarsem kui FH5. Vaevalt et Xboxi keskkonnaski trend teistsugune on.
Ärme unusta steami hiljutist soodukat, kus FH4 oli mingi 20€ vms, sõltuvalt regioonist ehk isegi odavam - paljudele inimestele on see raha suurema väärtusega, kui meil tugitoolis tundub.
Lisaks steam ei ole just hea platvorm võrdlemiseks, kuna vaid steami tulihingelised fännid ostavad sinna, kui sellega kaasnevad ka puudused:
1. hoolimata steamist on vaja eraldi konto luua, nö topelt DRM.
2. ostetud mäng ei sisalda xbox versiooni.
3. xbox versiooni saved ei ühildu steami omaga

ja lõpuks on microsoftil XBOX game pass ja PC game pass, mis on väärt teenuspaketid, millega saab seda mängu pelada, rääkimata trialist.



Ariel, MM kirjutas:
tsitaat:
Mõni selline update veel, mis reaalsetele probleemidele lahendust ei too

Kuna release notesis oli kirjas, et kosetaguste kujude pildistamise accolade tehti korda, siis tegin ma selle peatüki uuesti läbi. Eip, ei tööta icon_biggrin.gif

Töötab, hetk tagasi su lause peale võtsin oma uue konto ja tegin ekstra selle missiooni, et demonstreerida - täpselt samamoodi toimis see ka 2 kuud tagasi
Video sita kvaliteediga, aga kuuled, kus tegelane ütleb "Look at them, how long have them been here" - kui seda lauset alustab, siis on ka pildistamisel accolade olemas, muidugi nad peavad ilmselt ka kaadris olema.

phpBB [media]


Ariel, MM kirjutas:
Nädala playlisti kärpimine on huvitav otsus (vbla nägin ma seda unes, aga kas kusagil ei olnud seletuseks "grindi vähendamiseks"?). 65-68 punkti asemel on nüüd maksimumiks 54 ja teine auto on nüüd 40 punkti 45 asemel, aga protsentides on see 75 varasema 66 asemel. Ja päevaülesannetes on ikkagi nühkimist sees. Kui keegi imestas, et miks ma Eliminatoris 10. taseme Hoonigani, mille õnnekombel esimesest car dropist sain, Lanceri vastu vahetasin, siis... daily challenge icon_biggrin.gif

Inimesed, kes nädalas iga päev mängida ei saa ja võibolla päevas pool tunnikes kuni poolteist pelada, siis kogu varasem playlist võttis rohkem aega. Isiklikult mulle vana formaat meeldis, aga kuna on olemas accomplishment xboxil "MIN meets MAX" vms, mille saavutamiseks tuleb kõik festivali asjad seriesi jooksul ära teha, siis kõigile pole see achievement võimalik.


Ariel, MM kirjutas:
Ja wheelspinid on stiilis "võiku ja sokid" ehk näpuotsaga raha ja mingi pasun. Kahju, et viimaseid autole mitmekordselt lisada ei saa. Kõik need "guitar slide" signaalid kakofoonias oleks eepiline.
osta kõik riided ja pasunad character customizationi alt ära ja edaspidi annab vaid üksikuid mitteostetavaid pasunaid ja riideid wheel spinidega, kui kõike ei raatsi osta, siis osta need kuni 10k maksvad asjad ja suurendad asjalike võitude hulka oluliselt
selle sama 45 minutise mängimisega kasvatasin oma tulusid pea 1 miljoni võrra
see on siis see konto, kus pole ühtegi autot ostnud, ega ekstra skill pointse grindinud, et siis wheel spine teha Porsche Caymaniga
see on konto, millega olen lihtsalt muretult mänginud, kui festivali obje jaoks masinat pole, siis seda obje ei tee lihtsalt või siis rendikaga, kui pakutakse

phpBB [media]

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 20:44:30 vasta tsitaadiga

ärgem unusta seda, et FH4-l on 2DLC-d FH5 on veel ainult nn vanilla...kui DLC tuleb lükkab nr jälle üles...
See uus nädala kava on kuidagi lühike...2 õhtut ca 4h ja 90% tehtud...ainult päevased ja 1 sõit tegemata...ennem oli rohkem variatsiooni...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 03:39:19 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

Töötab, hetk tagasi su lause peale võtsin oma uue konto ja tegin ekstra selle missiooni, et demonstreerida - täpselt samamoodi toimis see ka 2 kuud tagasi
Video sita kvaliteediga, aga kuuled, kus tegelane ütleb "Look at them, how long have them been here" - kui seda lauset alustab, siis on ka pildistamisel accolade olemas, muidugi nad peavad ilmselt ka kaadris olema.

Jah, poen autoga kose taha, tegelane ütleb "Look at them", pildistan kujusid ja nendin, et nüüdseks olen viis korda kuulnud "I'll keep the windows closed" nalja, ja lepin sellega, et kollase seina sees üks tühi ruut on. Vbla reinstall või uue kontoga nullist alustamine aitaks, aga ma arvan, et kui ma senise eksploidivaba, tasapisi nügitud progressi ära viskaks ja ajas mitu kuud tagasi läheks, ei viitsiks enam uuesti alustada.
Aga esimese asjana peale hotellist välja sõitmist sain teavituse, et "Drift squad" on completed, mis oli rõõmustav, sest see oli Series 3 playlistis ja seega terve igaviku tehtud. Ja terve tunni jooksul polnud jälle ühtegi mehhiklast ehk liiklus oli jälle kadunud, aga Arcade games oli olemas ja ma ei olnud isegi päris üksi. Mis on parem tulemus kui nt see limbo, kuhu Xbox kinni jäi Series 3 lõpus - nupp "Horizon Solo" aktiivne, aga ei tee midagi, kaardil pole ei liiklust, drivatare ega mängijaid. Series 4 esimestel päevadel oli Horizon Solo uuesti korras, aga online osa puudu. Proovid FH4 - 60+ mängijat, toimib. FH5 - eip. Uuesti FH4 - toimib. Järelikult pole probleem kohalikku laadi. Või siis - me kontor on rajatud viikingite surnuaia kohale, mis kutsub bugisid esile. Igapäevatöös väga kasulik, aga mängides mitte nii äga tore icon_biggrin.gif
"Min, Meet Max" achievement on mul PC peal olemas, aga ma pole kindel. et tohiks, sest ma teen playliste enam-vähem täpselt nii palju, et kõik punktide eest jagatavad autod kätte saada. Aga 04.02.22 olen ma selle saanud ja las ta siis olla.
Aga kui Steami kasutajad, kes FH5 eest raha maksid, ikka FH4 mängivad, siis ma küll ei kujuta ette, mis neil viga on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.02.2022 18:06:28 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
libe kirjutas:

Töötab, hetk tagasi su lause peale võtsin oma uue konto ja tegin ekstra selle missiooni, et demonstreerida - täpselt samamoodi toimis see ka 2 kuud tagasi
Video sita kvaliteediga, aga kuuled, kus tegelane ütleb "Look at them, how long have them been here" - kui seda lauset alustab, siis on ka pildistamisel accolade olemas, muidugi nad peavad ilmselt ka kaadris olema.

Jah, poen autoga kose taha, tegelane ütleb "Look at them", pildistan kujusid ja nendin, et nüüdseks olen viis korda kuulnud "I'll keep the windows closed" nalja, ja lepin sellega, et kollase seina sees üks tühi ruut on. Vbla reinstall või uue kontoga nullist alustamine aitaks, aga ma arvan, et kui ma senise eksploidivaba, tasapisi nügitud progressi ära viskaks ja ajas mitu kuud tagasi läheks, ei viitsiks enam uuesti alustada.
Aga esimese asjana peale hotellist välja sõitmist sain teavituse, et "Drift squad" on completed, mis oli rõõmustav, sest see oli Series 3 playlistis ja seega terve igaviku tehtud. Ja terve tunni jooksul polnud jälle ühtegi mehhiklast ehk liiklus oli jälle kadunud, aga Arcade games oli olemas ja ma ei olnud isegi päris üksi. Mis on parem tulemus kui nt see limbo, kuhu Xbox kinni jäi Series 3 lõpus - nupp "Horizon Solo" aktiivne, aga ei tee midagi, kaardil pole ei liiklust, drivatare ega mängijaid. Series 4 esimestel päevadel oli Horizon Solo uuesti korras, aga online osa puudu. Proovid FH4 - 60+ mängijat, toimib. FH5 - eip. Uuesti FH4 - toimib. Järelikult pole probleem kohalikku laadi. Või siis - me kontor on rajatud viikingite surnuaia kohale, mis kutsub bugisid esile. Igapäevatöös väga kasulik, aga mängides mitte nii äga tore icon_biggrin.gif
"Min, Meet Max" achievement on mul PC peal olemas, aga ma pole kindel. et tohiks, sest ma teen playliste enam-vähem täpselt nii palju, et kõik punktide eest jagatavad autod kätte saada. Aga 04.02.22 olen ma selle saanud ja las ta siis olla.
Aga kui Steami kasutajad, kes FH5 eest raha maksid, ikka FH4 mängivad, siis ma küll ei kujuta ette, mis neil viga on.
fh4 ja fh5 online osa on väga erinev
fh4's oli ka seda, et kaardil inimest nägid aga reaalselt ei näinud
fh5's on aga nähtavate mängijate ala suhteliselt kitsas, ehk kui palju inimesi samasse kohta satub, siis on nad näha, aga terve kaardi ulatuses online mängijaid ei näidata.
redditis oli kena pilt sellest eelmise seasoniviimasest forzathoni challengest Arcade Chaos, mida kõik jahtisid, siis pildile sattus korraga mingi 13 autot.

ja need, kes hankisid horizon 5 aga pelavad ainult fh4, see on väga väike osa

kuidas sul min/max tehtud on, kui pole kõigi festivali asju ühe seeria ulatuses ära teinud, tundub müstika. Kindel, et ta sul endiselt lukus ei ole?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 19:44:37 vasta tsitaadiga

Ma vaatan millalgi üle, äkki on mõnel nädalal kõik Completed mingil müstilisel viisil, kuigi ma oma mäletamist mööda kunagi ei viitsinud. See 'Min meet max' tekkis peale viimast epdate'i esimesel käivitamisel ja võimalik, et tuli väga tagantjärgi (nagu ka see Drift Squad daily challenge)
Aga samas sain ma ka Lucha de Carreteras "3 stars in every chapter" accolade'i ja auto kätte, kuigi mul pole osades peatükkides tegelikult 3 tärni. Otsustasin, et ega ma neil kahetärnistel teist katset enam teegi. On palju erinevaid viise mängida (grindida skill pointe wheelspinide jaoks, autosid üldse mitte osta jne jne) ja ma vist valin "Maksimaalselt autosid minimaalse pingutusega" ehk niipalju punkte playlistist kui vaja mõne puuduoleva auto jaoks ja ülejäänud ajaga teen midagi muud.

Arcade Chaos... ma arvasin, et see on rotatsioonist üldse välja võetud just selleks õigeks päevaks. Ma tiirutasin lihtsalt ringi, et mitte maha magada, aga ikka ja jälle ainult "Drift" + "Speed" või "Drift" + "Air". Lõpuks hakkasin järjest neid drifte ära tegema, et küll need forzathoni punktid millekski ära kuluvad. 12 drift arcade'i hiljem tuli mõte, et äkki on targem kontroller käest panna. Aga õnneks püsivad need päevaülesanded vist nüüd kauem aktiivsed ja hiljem siiski ühe leidsin. Õnnetuseks sattusin seekord kellegi teisega kokku ja see teine ei tundunud kas piisavalt panustavat või oli midagi katki. Ja minimissioonide osa ei ole ka asi, mida kiiresti läbi kihutada annab, sest sa pead järgmist ootama. Kolmandasse vooru ei jõudnudki. Õnneks luges Forza selle ikkagi tehtuks. Mul pole aimugi, kuidas Forza töötab, aga ehk ei olegi katsed selle loogikast ja bugidest jms aru saada vaimsele tervisele head.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.02.2022 23:30:02 vasta tsitaadiga

loen ja imestan, mingid bugid, mida pole olemas ja siis on sul asjad tehtud, mida pole teinud

mul mõlema kontoga toimib kõik tiptop ja loogiliselt ja see chaos event on ka vähemalt korra tunnis

ise sain selle veel lihtsalt kaardile vaatamisega kätte, 9min oli ooteaega, aga tundus mõistlik oodata - ei teadnudki, et paljudel sellega mingi probleem oli

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2022 11:54:23 vasta tsitaadiga

"Min, meet max" võib vabalt olla mu lugemisoskuse/mõtlemisvõime probleem icon_biggrin.gif
Ma eeldasin, et see tähendab kogu playlisti 100% tegemist, mida mul kindlasti pole (nt Series 3 lõppes seisuga 58/68, 52/65, 49/65, 53/68), aga kui ma vaatan pilti https://drive.google.com/file/d/1my-PM2n19pMLBCObJuC7YVvkYKVTpjR8/view?usp=sharing
siis seal on kirjas "All events" ja kui evendi all mõeldakse championships, trial, playground games, aga mitte weekly challenge, daily challenges, photo challenge jms, siis võib see min-max tõesti ausalt välja teenitud olla.
Lucha peatükid kahe tärniga: https://drive.google.com/file/d/1g2jKyyMqH4aGwtOPaYxkj8s6YuXwahcI/view?usp=sharing
Accolade'ide vaates puudu ainult shortcuti kasutamised: https://drive.google.com/file/d/1_1rn3StC1djQl3UyvkJQGI8lIIV_93ln/view?usp=sharing
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2022 11:59:09 vasta tsitaadiga

[HVF] pingereas seal kusagil 600 kandis, pole paha thumbs_up.gif

IBOX4REAL, cmon, mis aeg, ma pean nüüd mingi päev jälle punnitama hakkama icon_lol.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2022 12:37:49 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
[HVF] pingereas seal kusagil 600 kandis, pole paha thumbs_up.gif

Kui ma viimati vaatasin, siis oli ligi 70 klubis 1 või enam mm... abivahendite kasutajat (kohast, kus skoorid järsult langevad, algavad ausamad tulemused), nii et tegelikult on HVF veidi kõrgemal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.02.2022 17:50:13 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
"Min, meet max" võib vabalt olla mu lugemisoskuse/mõtlemisvõime probleem icon_biggrin.gif
Ma eeldasin, et see tähendab kogu playlisti 100% tegemist, mida mul kindlasti pole (nt Series 3 lõppes seisuga 58/68, 52/65, 49/65, 53/68), aga kui ma vaatan pilti https://drive.google.com/file/d/1my-PM2n19pMLBCObJuC7YVvkYKVTpjR8/view?usp=sharing
siis seal on kirjas "All events" ja kui evendi all mõeldakse championships, trial, playground games, aga mitte weekly challenge, daily challenges, photo challenge jms, siis võib see min-max tõesti ausalt välja teenitud olla.

eile kui omal vaatasin, ja oli endiselt tegemata, siis täna meenus, et vale konto alt vaatasin

arvasin, et mul see endiselt tegemata, aga on ka tehtud ja viimane series jäi mul vaid 2p kõigi lõpetamisest puudu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 09.02.2022 18:26:51 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
[HVF] pingereas seal kusagil 600 kandis, pole paha thumbs_up.gif

IBOX4REAL, cmon, mis aeg, ma pean nüüd mingi päev jälle punnitama hakkama icon_lol.gif


Harjutamine teeb meistriks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 11.02.2022 13:54:39 vasta tsitaadiga

Kui ma oma online drifti esikohta pikalt jahtisin, siis sai katsetatud ja timmitud igasugu tunesid ja lõpuks sai üks tune päris hea nii et laadisin selle üles. Esimese päevaga tõmmati seda 64x alla ja siis veel paar korda ja nüüd juba mitu nädalat täielik vaikus, proovisin veel oma kahe tunega, aga ei miskit. Ilmselt oli tegu mingi anomaaliaga, tegelikult keegi neid eriti ei tõmbagi alla. Või mis teie kogemused on?
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2022 17:42:32 vasta tsitaadiga

ikka tõmmatakse - oleneb, mis nime ja kategooria paned, oleneb kas autot mingi eventi raames aktiivselt kasutatakse jne

mul neid tõmbamisi tuhandetes, isegi osasid väga vanasid tõmmatakse aeg-ajalt

edit: vaatasin üle, tuututasin niisama tühja icon_biggrin.gif umbes 900 on tõmbamisi. lisaks, Weekly Challenge katki thumbs_up.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.02.2022 17:55:33 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
lisaks, Weekly Challenge katki thumbs_up.gif
mis seal katki?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2022 17:58:16 vasta tsitaadiga

eile tegi esimese osa ära, täna kui tahtsin edasi teha, siis progress nullitud ja mitte kuidagi edasi ei saa
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.02.2022 18:13:41 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
eile tegi esimese osa ära, täna kui tahtsin edasi teha, siis progress nullitud ja mitte kuidagi edasi ei saa
ei ole seda probleemi icon_rolleyes.gif

te kastile shut down ja proovi uuesti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2022 18:17:26 vasta tsitaadiga

Colossus endiselt katki 31% peal kui linna jõuad ?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.02.2022 18:37:49 vasta tsitaadiga

RKsilver kirjutas:
Colossus endiselt katki 31% peal kui linna jõuad ?
mis seal katki oli?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2022 21:45:33 vasta tsitaadiga

crashib töölauale, vahetpole mis autoga, kui kiiresti sõidad, mis raskustasemega, mis resoga jne.
Korra guugeldasin ja õnneks ma pole ainus kes ootab kuniks korda tehakse icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2022 22:40:17 vasta tsitaadiga

Ei tule onlines see drift välja kuidagi skoori poolest. oma arust panen normaalselt. Mis seal kõige rohkem skoori annab, drifti nurk, kiirus nagu päriselt?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.02.2022 23:44:38 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Ei tule onlines see drift välja kuidagi skoori poolest. oma arust panen normaalselt. Mis seal kõige rohkem skoori annab, drifti nurk, kiirus nagu päriselt?
kiirus ja nurk, mingi nurgaga sõites, siis kiirus annab enim boosti

ja muidugi puhas sõit, katkestusteta
enamus asjalikke driftijaid sõidavad manuaaliga, hoog sisse ja siis 3-4 käik, siduriga on võimalik see hoog sujuvamalt maha võtta, kui piduriga - viimane teebki selle drifti hektiliseks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2022 23:55:16 vasta tsitaadiga

Vahepeal oli ka mingi jutt, et muudeti drifti skoori arvutamise meetodit, mistõttu enam nii kõrgeid skoore saada ei olegi võimalik ja leaderboardide topid on suht võimatud üle teha
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.02.2022 00:07:49 vasta tsitaadiga

Ernits kirjutas:
Vahepeal oli ka mingi jutt, et muudeti drifti skoori arvutamise meetodit, mistõttu enam nii kõrgeid skoore saada ei olegi võimalik ja leaderboardide topid on suht võimatud üle teha
ei tea, võibolla olid mingid muud mehhanismid, aga ma olen kõik oma vanad lihtsalt poole tuisuga üle sõitnud - rekordeid taga ei aja, aga punkte jagab küll sama usinalt

kusjuures patch notedes seda polevat ka kuskil mainitud icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 12.02.2022 01:40:14 vasta tsitaadiga

Pidur tuleb 25-30% peale panna, siis saab piduriga ka ilusasti hoogu maha võtta. Ja sõitke BMW Isettaga, lühikese autoga on kurvides palju rohkem ruumi. Ning kes online võitu jahib, siis neljapäeviti alates 16.30 on seal ainult täielikud võhikud sõitmas.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2022 22:19:54 vasta tsitaadiga

Kas wheelspine on mingite exploitide vähendamiseks korralikult nuditud või on mul erakordselt halb õnn? Kuna forzathoni punkte vedeles, võtsin ühe super wheelspini ja sain 1000 + 5000 + pasuna, mis tegi sellest viienda super wheelspini, milles polnud autot ja mille võidusumma jäi alla 50 tuhande. See ei meelita eriti FP-sid wheelspinideks konverteerima.
Ja kontoris "Supersonic" championshipi võitmine tähendas ka rahalises mõttes... mitte väga edukat tulemust. Sõitude võitmine andis ca 6500*3 ja Peugeot 207, mis hetkel oksjonil virnade viisi 18000 väljaostuhinnaga. Ja lvl upist saadud wheelspin kinkis... lühkarid. Vbla oli see natuke laristav juppide ostmine, aga käigukast+vedrustus+offroad race tires+nelikvedu+pudipadi oli ca 40000. Ja kui see 2012 Mini oli ostetud, mitte algusest peale olemas, siis selle poehind on 38000 ja oksjonil millegipärast üle 100 000. Hmm...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.02.2022 23:00:14 vasta tsitaadiga

ei tea, rahhi tuleb ikka suht palju peale
ongi parem, kui kõik asjad mängus päris tasuta ei tundu

algul oli see, et miljonid oli võimalik minutitega teenida ja tulemuseks pole enam mingit pinget ega õnne faktorit

põhikontol 97 milli ja ostan 100k tune silma pilgutamata ja ikka hulk kasvab
neid forza pointse on ka marulihtne saada, seega nende pärast ka üldse ei muretse, olen kõik wheel spinid sealt võtnud

sõidu võitmine pole mul samas kunagi vaid 6500 andnud, kindel, et mingi beginneri tasemega ei sõida?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.