Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 14:23:39 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
iir kirjutas:
Miks see idikas pikivahet ei oska hoida. Politseile saatsid video ikka jah. Las annavad nuiaga sellele hallile.
icon_sad.gif
kui ma oleks tahtnud uimates lennujaama poole kulgeda, siis ma oleks võtnud esimesel võimalusel paremasse ritta, mitte vasakus jalgu järgi lohistand ja viimasel hetkel üle 2 raja reastund.

Piirkiirusega liikumine on uimamine? icon_sad.gif
Kõrvarida oli ju tühi, miks sealt kaudu ei läinud siis, milleks niimoodi taga sõita, näitab, et on kõva mees? icon_sad.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.01.2022 14:31:22 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Kõrvarida oli ju tühi, miks sealt kaudu ei läinud siis, milleks niimoodi taga sõita, näitab, et on kõva mees? icon_sad.gif
miks sa valetad niimoodi? materjal on kõigile näha ju, sellega sa ei peta mitte kedagi.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 14:40:44 vasta tsitaadiga

Videost on näha, et kõik kulgesid piirkiirusega. Kus siin uimamine on?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 14:41:43 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Raksu audist pilti või andmeid selle kohta, et ta 11 paiku tartu poolt tulles 4 realise alguses oli on kuskil? 110-20 libe ei olnud aga kuna märkidel oli "ss" ja 80 siis mõne erandiga kõik kuuletusid. Üks e53 mees oli kiirem aga tal on vedavaid rattaid rohkem kah. Enne tallinna tulid peeglisse vilkurid, mõtlesin et tuldi maha võtma aga kiirabi oli.
Must sedaan C8. Neli ratast veab. Mul neid teisi andmeid ei ole kahjuks anda. E53 on rohkem kui 4 vedavat ratast?
Ja see 80 neljarealisel on tõesti arutu kottimine.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 14:43:24 vasta tsitaadiga

Uus küsitlus, piirkiirusega või teeoludele vastavalt sõitmine on uimamine?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 15:05:26 vasta tsitaadiga

No eile trt-tln opel corsa juhtis kolonni 60kmh. Tee oli väga ok.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 16:26:12 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
laurx kirjutas:
Raksu audist pilti või andmeid selle kohta, et ta 11 paiku tartu poolt tulles 4 realise alguses oli on kuskil? 110-20 libe ei olnud aga kuna märkidel oli "ss" ja 80 siis mõne erandiga kõik kuuletusid. Üks e53 mees oli kiirem aga tal on vedavaid rattaid rohkem kah. Enne tallinna tulid peeglisse vilkurid, mõtlesin et tuldi maha võtma aga kiirabi oli.
Must sedaan C8. Neli ratast veab. Mul neid teisi andmeid ei ole kahjuks anda. E53 on rohkem kui 4 vedavat ratast?
Ja see 80 neljarealisel on tõesti arutu kottimine.


ühesõnaga, sina eo old. Tallinnast tagasi tulles reastus sinine audisedaan korraks nurmsi kiiruskaamera ees ette. sealt läksid vastutulevad kolonnid pikaks ja ilm halvaks. imaveres oli üsna kõva pauk. reguleeriti, sinine peukar oli teepeal, mingi must asi oli kraavis ja 1 volvo seisis ka vales kohas. reguleeriti ja sahk tuli vastassuunast just. päris korralik lumesadu

https://www.delfi.ee/artikkel/95593835/video-ja-fotod-tallinna-tartu-maanteel-porkasid-kokku-kaks-soidukit-liiklus-on-hairitud

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 16:58:05 vasta tsitaadiga

...106. kilomeetril icon_rolleyes.gif
https://www.google.com/maps/@58.7524508,25.7614369,3a,40.6y,181.87h,88.07t/data=!3m6!1e1!3m4!1sHlsIOT8bN1P7yV5BM2YdMA!2e0!7i13312!8i6656
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 17:08:57 vasta tsitaadiga

täpselt keset kurvi. seal libe ei old kui ma u tund enne läbi läksin.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 20:03:39 vasta tsitaadiga

Tallinn-tartu lükamata, pidin oma poolevedusega länkaritest ja bemmidest mööda sõitma
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priit
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 22:55:10 vasta tsitaadiga

Tln-Trt (Lõunakas -> Peetri Selver) täna pealelõunal 2t 40min sõiduaega. Tee hooldamata, kiilasjää ja rattajäljed paksus lumes (kohati lihtsalt paks lumepuder jäisel asfaldil), nähtavus udu/lumesaju tõttu piiratud. Ohutult kellestki mööduda sai alles viimasel 2+2 lõigul, mis oli lükatud-soolatatud. Liiklus lõputus kolonnis nii 60-70 km/h.
Kommentaarid: 205 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.01.2022 22:56:34 vasta tsitaadiga

Kas sa ikka helistasid 1247 ja nõudsid brigadiri telefoni otsa?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priit
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 22:57:17 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Kas sa ikka helistasid 1247 ja nõudsid brigadiri telefoni otsa?


Nääd krt läks meelest, isegi Brüsselisse ei kirjutanud icon_sad.gif
Kommentaarid: 205 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 10.01.2022 00:16:35 vasta tsitaadiga

priit kirjutas:
Tln-Trt (Lõunakas -> Peetri Selver) täna pealelõunal 2t 40min sõiduaega. Tee hooldamata, kiilasjää ja rattajäljed paksus lumes (kohati lihtsalt paks lumepuder jäisel asfaldil), nähtavus udu/lumesaju tõttu piiratud. Ohutult kellestki mööduda sai alles viimasel 2+2 lõigul, mis oli lükatud-soolatatud. Liiklus lõputus kolonnis nii 60-70 km/h.

Keskmine kiirus 66kmh, palun ära rohkem maanteele mine, sõida bussiga või kasuta piibe mnt.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.01.2022 11:32:11 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
priit kirjutas:
Tln-Trt (Lõunakas -> Peetri Selver) täna pealelõunal 2t 40min sõiduaega. Tee hooldamata, kiilasjää ja rattajäljed paksus lumes (kohati lihtsalt paks lumepuder jäisel asfaldil), nähtavus udu/lumesaju tõttu piiratud. Ohutult kellestki mööduda sai alles viimasel 2+2 lõigul, mis oli lükatud-soolatatud. Liiklus lõputus kolonnis nii 60-70 km/h.

Keskmine kiirus 66kmh, palun ära rohkem maanteele mine, sõida bussiga või kasuta piibe mnt.


Tüüp on kolonnis kinni ja peab seepärast sõitmise lõpetama?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 11:33:09 vasta tsitaadiga

kolonnid seepärast tekivadki, et uimajast eessõitjast ei mõisteta mööduda doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 11:47:42 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kolonnid seepärast tekivadki, et uimajast eessõitjast ei mõisteta mööduda doh.gif


Maanteedel on tihti selliseid saamatuid kes sõidavad eessõitjaga vahe kinni kui oled kiirendusrajal suund sees, et jumala eest sa nende ette ei saaks. Aga siis sõidad nendest kahest mööda ja see jääbki sinna veoka taha passima kaherealisel 80ga

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 10.01.2022 12:02:54 vasta tsitaadiga

võta ilusti taha siis ja esimesel soodsal võimalusel sõidad mööda
miks oma närve rikud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 12:12:17 vasta tsitaadiga

Ma sõitisn eile Tartu-Talinna peal. Alla 130 km/h tunnis polnud mõtet teise ritta minnagi, kogu aeg jäid teistele ette. Samas oli ridade vahel päris vastik lumevall.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 12:32:07 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
võta ilusti taha siis ja esimesel soodsal võimalusel sõidad mööda
miks oma närve rikud?


Ma sõitsin kogu tee teises reas. Lihtsalt mingi puue osadel mitte rida vahetada ja tiksuda kolonnis.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 12:41:54 vasta tsitaadiga

Änn-änn

Link: https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/video-parklas-haagisega-kahte-autot-vigastanud-juht-lahkus-sundmuskohalt/

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 12:45:04 vasta tsitaadiga

mul ka ükspäev nii juhtus kaubiku taga käruga. Ringi ääres passijad jäid kõik oma ninadest peaaegu ilma icon_redface.gif icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 07:00:55 vasta tsitaadiga

Uh. Tagumise uduka vennad jälle. Kurat ei mõista mis toimub inimese peas. Vb ka ühel hommikul ärgates ka mõtlen, et eeiti vinge oleks kui täna tagumist udukat kasutan.


Kurat kui ma näen isegi kilomeetri kauguselt, et punane ees sirab, siis on tegu invaliidiga

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 10:23:22 vasta tsitaadiga

Eile õhtul Rakvere kandis ei näinud 30m trassi peal, km võisid und näha
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 10:30:54 vasta tsitaadiga

No ma räägin
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 19:58:08 vasta tsitaadiga

Tänane 18.30 Aktuaalne Kaamera.
Tervitused Marekile 202BDV (Rain transport) juhile icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 20:00:58 vasta tsitaadiga

Rocca ringi juures üritas üks jumal ette reastuda viimasel hetkel (tahtis üle viadukti sõita). Aga et oli libe, siis manööver ebaõnnestus ning ta jätkas omas reas icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 20:32:42 vasta tsitaadiga

Teeme pätti, eirame kontrollorganite käske jne.
https://www.tungt.no/article/view/828562/action_pa_orje_estisk_bil_stakk_av_fra_kontrollkoen_ble_hentet_inn
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 21:25:45 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Uh. Tagumise uduka vennad jälle. Kurat ei mõista mis toimub inimese peas. Vb ka ühel hommikul ärgates ka mõtlen, et eeiti vinge oleks kui täna tagumist udukat kasutan.


Kurat kui ma näen isegi kilomeetri kauguselt, et punane ees sirab, siis on tegu invaliidiga

Mida sa maanteel nii vara teed? Mingi sahamees, bussijuht või oisu oled?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 21:26:38 vasta tsitaadiga

Vb teine töö lisaks, et elektriarvet maxta
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 22:33:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Uh. Tagumise uduka vennad jälle. Kurat ei mõista mis toimub inimese peas. Vb ka ühel hommikul ärgates ka mõtlen, et eeiti vinge oleks kui täna tagumist udukat kasutan.


Kurat kui ma näen isegi kilomeetri kauguselt, et punane ees sirab, siis on tegu invaliidiga

Mida sa maanteel nii vara teed? Mingi sahamees, bussijuht või oisu oled?


Järelvalvet

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 22:47:53 vasta tsitaadiga

Kontrollid udutulesi?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 22:52:40 vasta tsitaadiga

Äratab sahamehi vb
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 22:53:47 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Uh. Tagumise uduka vennad jälle. Kurat ei mõista mis toimub inimese peas. Vb ka ühel hommikul ärgates ka mõtlen, et eeiti vinge oleks kui täna tagumist udukat kasutan.


Kurat kui ma näen isegi kilomeetri kauguselt, et punane ees sirab, siis on tegu invaliidiga


Ei saa ka aru, mis kuradi puue neid kogu aeg põletada on, viimasel ajal aina enam ja enam jääb selliseid silma. Eile kah, asfalt jumala kuiv, ei udu raasugi kuskil ja mingid tegelased lasevad tagumiste majakatega. Varasemalt vähemalt oodati, et mõni piiskki langeks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 22:55:29 vasta tsitaadiga

Autod on keerulised, nuppe on palju, manuaalid on paksud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 22:55:36 vasta tsitaadiga

Tõmbasid täistuled selga vähemalt?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 11.01.2022 22:56:04 vasta tsitaadiga

Eided roolis. Mul hiljuti oli vastupidine olukord, hall toyota, keset päeva ilma tagatuledeta, ümberringi valge/hall, sulandus ilusti ümbruskonda. Päris ära ehmatas kui järsku ette tekkis
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 23:24:46 vasta tsitaadiga

Neid on palju."auto on tark" blabla..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 23:43:21 vasta tsitaadiga

Kas tlnas on selline asi võimalik?

Üks buss tegi parkijaga kraapsu ja seisis kahest üks rida kinni. Ja selle taga toimis tõmblukk nagu nööri mööda, täpselt vaheldumisi teine teisest reast. Ei olnud trügimist, ei läinud kummasti reast järjest kahte autot, vaata ja imesta thumbs_up.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 00:33:01 vasta tsitaadiga

Isegi loen ja imestan prg icon_eek.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 00:33:54 vasta tsitaadiga

Isegi nägin täna Keilas tüüpi, kes ringteel vasakut suunda näitas. Ajas segadusse küll icon_razz.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 00:48:26 vasta tsitaadiga

Täna ujula ringil tulin mäest alla ja ringile sõitja ei näidanud vasakut suunda. Minu ees sõitja lasi selle peale loha ja ei näidanud piduritulesid icon_evil.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 10:31:34 vasta tsitaadiga

Käisin eile Tartus. Tagasi Viljandisse sõites sain siin tuutu https://www.google.com/maps/@58.3649004,26.6708103,3a,75y,231.62h,83.07t/data=!3m6!1e1!3m4!1snvK9RgYMjw2Q_E2fqAGhIg!2e0!7i13312!8i6656 möödasõitu tehes icon_redface.gif Kui ikka spidomeetri seier võbiseb 40 km/h juures siis minge kah persse!
Poolel teel. Vabandan TESLA juhi ees, et julgesin siksiga mööda sõita icon_cool.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.01.2022 11:35:44 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Uh. Tagumise uduka vennad jälle. Kurat ei mõista mis toimub inimese peas. Vb ka ühel hommikul ärgates ka mõtlen, et eeiti vinge oleks kui täna tagumist udukat kasutan.


Kurat kui ma näen isegi kilomeetri kauguselt, et punane ees sirab, siis on tegu invaliidiga


Ei saa ka aru, mis kuradi puue neid kogu aeg põletada on, viimasel ajal aina enam ja enam jääb selliseid silma. Eile kah, asfalt jumala kuiv, ei udu raasugi kuskil ja mingid tegelased lasevad tagumiste majakatega. Varasemalt vähemalt oodati, et mõni piiskki langeks.
kõige eest on makstud, peab kasutama, raisatud raha muidu.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 12:02:32 vasta tsitaadiga

https://epl.delfi.ee/artikkel/95615703/teatritukk-linnaristmikul-helkurposti-otsa-soidetud-lexuse-remondiks-lavastati-liiklusetendus
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2022 22:45:33 vasta tsitaadiga


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 22:51:50 vasta tsitaadiga

Seal raestutakse tihti niimodi ümber, vbla libedaga suss käis all ringi gaasi andes icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 22:52:54 vasta tsitaadiga

viisakas juht näitab tulede vilgutamisega, mine mine, mitte ei litsu piipi icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 22:56:58 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif sellises situatsioonis oleks samamoodi keeranud sealt
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 12.01.2022 23:06:44 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
viisakas juht näitab tulede vilgutamisega, mine mine, mitte ei litsu piipi icon_neutral.gif

Siis poleks ju sellist kvaliteet videomaterjali saanud. Isegi fb toppinud selle icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.