Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 287, 288, 289 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 23:41:47 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:


Ma ei tea, et teatris näiteks sama asi oleks. Kas seal kah peab sööma? Ei jõua paar tundi kannatada ilma söömata?
Teatris on vaheajad kus saab süüa ja juua. Soovid kinno ka vaheaegu? icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 23:46:20 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tomorrow kirjutas:


Ma ei tea, et teatris näiteks sama asi oleks. Kas seal kah peab sööma? Ei jõua paar tundi kannatada ilma söömata?
Teatris on vaheajad kus saab süüa ja juua. Soovid kinno ka vaheaegu? icon_lol.gif


Belgias olid kinos vaheaajad, sai uue õlle ja krõpsud tuua.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.01.2022 23:49:35 vasta tsitaadiga

Kinos saab ka lauda tellida toitu ja õlli
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 23:56:21 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Sing 2

Väga hea. Ütleks, et vähemalt sama hea kui esimene kui mitte parem. thumbs_up.gif

Visuaalselt ja audio poolest üks kenamaid animafilme.


Vaatasin et yuutuubis oli full movie saadaval.Kas see ei ole piraatlus? Aga suht kehva kvaliteediga,niiet mina seda ei vaata

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2022 00:04:36 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Tomorrow kirjutas:


Ma ei tea, et teatris näiteks sama asi oleks. Kas seal kah peab sööma? Ei jõua paar tundi kannatada ilma söömata?
Teatris on vaheajad kus saab süüa ja juua. Soovid kinno ka vaheaegu? icon_lol.gif


Belgias olid kinos vaheaajad, sai uue õlle ja krõpsud tuua.
indias samuti
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 22:31:40 vasta tsitaadiga

The Witch (2015) - wtf, üks mu lemmikuid filme nüüd.

Arusaadavatel põhjustel mõtlesin, et keegi võiks teha väga low budget, atmosfäärilise draama-/müstikafilmi Kitzbergi "Libahundi" ainetel. Meeriklaste jaoks on kõik siinne eksootiline ja põnev, isegi Jaanipäevast tehti õudukas (Midsommar). icon_biggrin.gif

edit: SKG, 2019 pidasin silmas.


viimati muutis lexo 11.01.2022 23:06:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 22:57:45 vasta tsitaadiga

2003 voi 2019 versioon?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 23:39:21 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Tomorrow kirjutas:


Ma ei tea, et teatris näiteks sama asi oleks. Kas seal kah peab sööma? Ei jõua paar tundi kannatada ilma söömata?
Teatris on vaheajad kus saab süüa ja juua. Soovid kinno ka vaheaegu? icon_lol.gif


Belgias olid kinos vaheaajad, sai uue õlle ja krõpsud tuua.


Eestis jälle valid puldist ja tuuakse. Filmi ajal ka, pole mingit vaheaega selleks vaja.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 16:48:58 vasta tsitaadiga

Wrath of Man, 2021
https://www.imdb.com/title/tt11083552/


Hea, üks väheseid remake, mis oli parem kui originaal. Positiivne üllatus
Guy Richie oli seda ikka korralikult sisukamaks ja paremaks teinud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 16:53:07 vasta tsitaadiga

lexo, nõustun. Sai väljatulekul juba seda vaadatud ja tänaseni meeles. Ise viimasel ajal vaatangi enamasti A24 stuudio väljapanekuid, tundub et mööda nemad eriti ei pane. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 23:38:53 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
lexo, nõustun. Sai väljatulekul juba seda vaadatud ja tänaseni meeles. Ise viimasel ajal vaatangi enamasti A24 stuudio väljapanekuid, tundub et mööda nemad eriti ei pane. thumbs_up.gif

Üldiselt jah, vähemalt on üks stuudio, mis huvitavaid filme välja laseb.

The Last Duel - thumbs_up.gif. Võrreldes Troonide Mängu seriaaliga, tundus päris realistlik (sõltumata lohedest jm. üleloomulikust, muidugi). Kahju, et rohkem selliseid filme ei tehta.


viimati muutis lexo 13.01.2022 18:02:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2022 13:34:08 vasta tsitaadiga

Sellist tõsisemat vaatamist (uus Eesti dok):

https://www.levila.ee/video/estcoy-8
tsitaat:
Seni rääkimata lugu Eesti üksusest Estcoy-8, mis kandis Afganistanis kõige suuremaid kaotusi Eesti välismissioonide ajaloos.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2022 17:21:11 vasta tsitaadiga

Jah, vaatasin eile ära beer_yum.gif Tubli dok, karm lugu.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2022 21:53:41 vasta tsitaadiga

Vaatasin just The Lighthouse-i. Hetkeksi ei saanud pilku ekraanilt ära... Seosed Antiik-Kreeka mütoloogiaga tulid ka ootamatult. Väga palju mõtlemisainet. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2022 22:09:37 vasta tsitaadiga

The Pursuit of DB Cooper, 1981
https://www.imdb.com/title/tt0082958/

Not bad.



---
Netflix prices are increasing in the United States and Canada
https://www.xda-developers.com/netflix-price-increase-jan-2022/

Siiani on Euroopa alati järgnenud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.01.2022 00:30:59 vasta tsitaadiga

Ghostbusters: Afterlife Hea vaatamine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2022 23:57:38 vasta tsitaadiga

The Green Knight - thumbs_up.gif. Mõtlemapanev film.

EDIT: täna vaatasin sellist filmi: The Handmaiden. Uhm... icon_redface.gif Ei oodanud sellist filmi. Aga väga hea oli. icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2022 04:23:08 vasta tsitaadiga

Stowaway, 2021
https://www.imdb.com/title/tt9203694/

Oodatust parem
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2022 21:20:09 vasta tsitaadiga

Käisin kinos, suisa IMAXis. Nagu kodukino, üksi saalis. Kinodel läheb hästi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2022 22:03:28 vasta tsitaadiga

somnambuul, popcorni vähemalt ostsid?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2022 22:30:22 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
somnambuul, popcorni vähemalt ostsid?


Nachosi või mis asjad nad on, neid ostsin.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2022 22:54:30 vasta tsitaadiga

Vaatasin kahte väga imelikku filmi (samalt režishöörilt) - Raw (2016) ja Titane (2021). Mõlemat vaadates oli, khm, ebamugav olla, aga see on tihti (ka siin) üks hea kunstiteose tunnustest.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2022 23:30:31 vasta tsitaadiga

raw oli hea, titaan siuke 5
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2022 00:15:45 vasta tsitaadiga

ETV2 vanameistrist dok. Esimene mida näinud olen.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2022 01:27:43 vasta tsitaadiga

Alles eile vaatasin filmi uuesti... Heat, 1995.

Tuleb raamat: https://twitter.com/MichaelMann/status/1483848098698858498
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2022 12:24:01 vasta tsitaadiga

Vaatasin Kratti eile. Krt, järjekordselt hea idee mustale komöödiale, mis mingi kodumaise "mängi ängi" juraga ära käkitud thumbs_down.gif
Kui kinos seda oleksin vaadanud, siis oleks rahast kahju olnud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 15:28:58 vasta tsitaadiga

Laenutasin "Vee peal", meeldis, hindeks 8/10. Tugeva stsenaariumiga ja enamuses eesti filmi puudustest vaba südamlik film. Väga hästi oli ära tabatud nõukaaegne "külaelu".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 18:32:35 vasta tsitaadiga

Blood on Her Name https://www.imdb.com/title/tt10085338/
Parem kui IMDB 5.6 punkti.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 19:46:30 vasta tsitaadiga

Kas se Dune'i raamat on sama igav nagu see film oli? Visuaalne pool ja heli superlahedad, meenus kohe Villeneuve'i Bladerunner 2049. Aga kogu muu... Süžee, tegelaskujud jms. Pidin seda kahes osas vaatama, sest lihtsalt nii tüütult pikaks oli see film venitatud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 20:11:03 vasta tsitaadiga

minu jaoks on natuke kuiv...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 20:15:36 vasta tsitaadiga

Muidugi kuiv, kõrbes toimub ju.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 21:55:49 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Blood on Her Name https://www.imdb.com/title/tt10085338/
Parem kui IMDB 5.6 punkti.

Sisu järgi miskit mulle, panin watchlisti
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 31.01.2022 22:39:35 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas se Dune'i raamat on sama igav nagu see film oli? Visuaalne pool ja heli superlahedad, meenus kohe Villeneuve'i Bladerunner 2049. Aga kogu muu... Süžee, tegelaskujud jms. Pidin seda kahes osas vaatama, sest lihtsalt nii tüütult pikaks oli see film venitatud.


Film oli ehtne Villeneuve stiil. Seega ongi kõvasti visuaali jms sisse topitud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2022 00:43:24 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas se Dune'i raamat on sama igav nagu see film oli? Visuaalne pool ja heli superlahedad, meenus kohe Villeneuve'i Bladerunner 2049. Aga kogu muu... Süžee, tegelaskujud jms. Pidin seda kahes osas vaatama, sest lihtsalt nii tüütult pikaks oli see film venitatud.
maitse asi. dune raamatuna on veel pikem ja detailsem kui film oligi. ja noh, film dune part 2 tuleb 2023 icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2022 03:28:11 vasta tsitaadiga

Old Henry
https://www.imdb.com/title/tt12731980/

Väga hea. Pole tihti, kus nii lühike film nii hea on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2022 08:51:05 vasta tsitaadiga

Eelmis aasta üks parimaid filme thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 00:52:47 vasta tsitaadiga

Vaatan siin Kiireid ja vihaseid 8 ja mõtlen,et filmi saab ikka halvasti teha küll,endal on silme ees Mad Max Fury Road,võrdlust ei saagi luua
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 01:13:21 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Vaatan siin Kiireid ja vihaseid 8 ja mõtlen,et filmi saab ikka halvasti teha küll,endal on silme ees Mad Max Fury Road,võrdlust ei saagi luua

F&F läks peale kolmandat lappama. Kuni oli veel street racing sees, oli cool.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 03:36:56 vasta tsitaadiga

4 ja 5 olid veel ok. 6 ja edasi läks juba ulme-action filmiks mitte streetracing filmiks.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 20:32:15 vasta tsitaadiga

Ainsad ägedad olid esimene osa ja Tokyo Drift. Esimene sellepärast, et uudne. Tokyo Drift oli lihtsalt lahe ja teises asukohas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.02.2022 20:35:50 vasta tsitaadiga

Uuemad imo just ägedamad, täiega fun on seda arulagedat actionit vaadata icon_lol.gif Kõik filmid ei peagi tõsised ja loogilised olema
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 21:26:32 vasta tsitaadiga

Jah, taustaks kõlbab mängima panna, samal ajal kui ise eriti ei vaata icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 22:40:06 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Uuemad imo just ägedamad, täiega fun on seda arulagedat actionit vaadata icon_lol.gif Kõik filmid ei peagi tõsised ja loogilised olema


mul naabrimees kutsu selliseid "fun" filme sojuzmultfilmideks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2022 01:23:28 vasta tsitaadiga

Nightmare Alley - kahjuks vist kõige nõrgem Guillermo del Toro film (minu silmis).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2022 17:28:57 vasta tsitaadiga

6 Underground
https://www.imdb.com/title/tt8106534/

Tundus, et eelarve läks välimise poole peale. Paras jura ikka.


viimati muutis SKG 05.02.2022 12:59:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2022 17:33:43 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
6 Underground

Tundus, et eelarve läks välimise poole peale. Paras jura ikka.


Minu meelest palju ägedam kui need viimased FF-id

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2022 18:02:37 vasta tsitaadiga

Seda filmi tuleb vaadata nagu Fast & Furiousi - väljalülitatud ajuga. Siis on see isegi nauditav.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2022 22:07:16 vasta tsitaadiga

The Tomorrow War
https://www.imdb.com/title/tt9777666/

Parem vaatamine kui eelmine. Need salved seal tundusid paarisajalasulised olema icon_lol.gif


viimati muutis SKG 05.02.2022 12:59:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2022 00:33:47 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
The Tomorrow War

Parem vaatamine kui eelmine. Need salved seal tundusid paarisajalasulised olema icon_lol.gif


Nende filmide puhul mul täpselt vastupidi.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2022 04:10:39 vasta tsitaadiga

The Gentlemen
https://www.imdb.com/title/tt8367814/

Väga hea, nagu arvata võis thumbs_up.gif


3 filmi täna... Tea kas jõuab ühe veel icon_biggrin.gif



---
Last Night in Soho
https://www.imdb.com/title/tt9639470/

kergelt David Lynch-ilik. Not bad.


viimati muutis SKG 05.02.2022 13:00:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 287, 288, 289 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.