Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 477, 478, 479 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 20:50:16 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
Kuna siin võtmeta sisenemisest juttu oli, siis tekkis kohe moodsaid autosid omavatele AHVidele küsimus, et mis on tänapäeva heaoluühiskonna auto luxuslisa millega olete juba nii ära harjunud, et oleks raske sellest loobuda?

Minul ongi näiteks see võtmeta kesklukk. 10 aastat tagasi omasin veel autot millel ei olnud üldse kesklukku ja pidin kõiki uksi eraldi kinni ja lahti lukustama. Täna ajab juba väga kettasse kui pean tööautol pidevalt seda pulti taskutest otsima. Ma ei tea kuidas ta alati eri taskutesse satub ja on siis alati just selle käe pool taskus mis parasjagu mingit kraami kannab.
Volksu esiklaasisoojendus on ka üks asi mida mõnel talvepäeval igatsen aga selle puudumine ei tuleta ennast päris nii tihti meelde.


Roolisoojendus, webasto, adaptiivpüsikas, ventiste, reahoidja, keyless entry & start, adaptiivsed esituled.

Miinimumpakett mis autol peaks olema, on (adaptiiv)püsikas ja normaalne bixenon/biled.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrek67
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 21:01:11 vasta tsitaadiga

Püsikas ja konditsioneer on mul must have lisad auto puhul.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 21:02:42 vasta tsitaadiga

Konditsioneeri asemel võiks kliima olla.


Kas mõni auto tuleb veel ilma selleta.

Juttu võiks olla ikkagi lisadest mitte baasvarustusest

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrek67
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 21:14:26 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Konditsioneeri asemel võiks kliima olla.


Kas mõni auto tuleb veel ilma selleta.

Juttu võiks olla ikkagi lisadest mitte baasvarustusest


Pilt Renault Kangoo varustuse nimekirjast, see valge mull seal taga tähendab lisavarustust.

Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.01.2022 21:15:36 vasta tsitaadiga

See pole auto ju
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 22:00:09 vasta tsitaadiga

Kes ostaks endale Kangoo? See on kirdesaia ja limpa vendade auto
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 22:16:26 vasta tsitaadiga

Mis nüüd ei kõlba kangoo?
Sõidate piirsituatsioonidesse igapäevaselt..
Isegi puur on tehasest sees:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2022 22:18:56 vasta tsitaadiga

monkey.gif u puur icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 22:24:07 vasta tsitaadiga

Isegi Renault ise arvab, et see on loomade jaoks.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrek67
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 22:36:23 vasta tsitaadiga

Ju ma siis nii valiv pole, täitsa hästi kõlbab Kangoo, niisamuti ka Berlingo ja Partner sõita või on konsiiliumil mingeid muid soovitusi mõistlike soetus ja pidamiskuludega tööautode kohta? icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 22:47:03 vasta tsitaadiga

Eelmise generatsiooni berlingo on üks veidrama roolitunnetusega auto millega kunagi sõitnud olen.

Nii ülevõimendatud ja selline kits. Nüüdseks ära harjunud.

Zil 130 oli ka algused harjumatu, nii suur "tühi koht" roolil. Sõites olid nagu B.A. A-Team bussi roolis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 22:49:35 vasta tsitaadiga

Fiat Doblo Cargo
Ford Transit Connect
Volkswagen Caddy
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrek67
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 23:05:24 vasta tsitaadiga

ykshuntka, thumbs_up.gif Caddy'sid vaatasin, siis need olid kallimad, Transiti hinnad tulid ka kallimad, Doblo koha pealt võin endale tuhka pähe raputada, et isegi ei tea miks seda kaalunud pole.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.01.2022 23:56:09 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:


Autohold, adaptiivne püsikiirusehoidja, automaattuled, kurvituled, servosulguriga uksed, mootoriga pagasiluuk, ventileeritavad istmed ja kaheosaline seljatugi.


Misasi on kaheosaline seljatugi? icon_redface.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrek67
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 00:02:37 vasta tsitaadiga

bemmidel lisavarustusena esiistmetel seljatugi kaheosaline, saab ülemist seljatoe osa liigutada, et annaks rohkem tuge selja ülaosale
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 00:02:54 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Rasmus kirjutas:


Autohold, adaptiivne püsikiirusehoidja, automaattuled, kurvituled, servosulguriga uksed, mootoriga pagasiluuk, ventileeritavad istmed ja kaheosaline seljatugi.


Misasi on kaheosaline seljatugi? icon_redface.gif

Ülemist seljatoe osa saab eraldi reguleerida.
Alates 0:15 (muusika võib kinni panna)
phpBB [media]

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2022 00:20:03 vasta tsitaadiga

Reka. Iste on õhkpadja peal ja amort leevendab hüppamist. Seljatugi kahes osas liigutatav. Seljatoe alaosas kolm õhkpatja, mida saab selja järgi toestada (täis puhuda).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 00:24:17 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Reka. Iste on õhkpadja peal ja amort leevendab hüppamist. Seljatugi kahes osas liigutatav. Seljatoe alaosas kolm õhkpatja, mida saab selja järgi toestada (täis puhuda).


Vaata et seda amorti endale istmikku ei hüppa... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 10:58:27 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
softis kirjutas:
Rasmus kirjutas:


Autohold, adaptiivne püsikiirusehoidja, automaattuled, kurvituled, servosulguriga uksed, mootoriga pagasiluuk, ventileeritavad istmed ja kaheosaline seljatugi.


Misasi on kaheosaline seljatugi? icon_redface.gif

Ülemist seljatoe osa saab eraldi reguleerida.
Alates 0:15 (muusika võib kinni panna)
phpBB [media]

Selle asja nimi on nimmetugi. Mu Citroenil oli see ka olemas. Aeg-ajalt isegi kasutasin. Vajadust selle järgi samas küll ei tunne. Ette-taha liigutatav peatugi on samas asi, millest enamikes autodes puudust tunnen.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 11:09:58 vasta tsitaadiga

Betamax, ei, nimmetugi on eraldi allpool.
Vaata videot uuesti, terve ülemine seljatugi liigub eraldi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 11:36:59 vasta tsitaadiga

Paned istme paika ja nii jääb. Vbla see mäludeasi ainult vajalik, kui mitu võtit ja kasutajat. Mul pole, savi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.01.2022 11:44:36 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Paned istme paika ja nii jääb. Vbla see mäludeasi ainult vajalik, kui mitu võtit ja kasutajat. Mul pole, savi.
ole normaalset kasvu ja ära lase päkapikke ega mägitrolle roolitaha istet kruttima.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 11:53:48 vasta tsitaadiga

Vanad autoreklaamid thumbs_up.gif
phpBB [media]

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 12:30:55 vasta tsitaadiga

Peaasi, et järgmine auto oleks BMW. Lisadest suva, peaasi, et mitte elektrikas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 12:52:57 vasta tsitaadiga

3.0d õige premium engine.

Kütusekulu kah vaid linnas peenestades 6,2l/100km.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 13:24:22 vasta tsitaadiga

Teil on mikugs üks isa või? Dee hakkas sedaküttekulu teemat tootma
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 13:44:02 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Betamax, ei, nimmetugi on eraldi allpool.
Vaata videot uuesti, terve ülemine seljatugi liigub eraldi.
Mul on istmel eraldi reguleeritavad küljetoed nii seljaosale kui jalaosale. Saab teha sportlikumaks ja lebomaks. Aga mulle meeldib end nendega istmesse kõvasti kinni panna. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 14:58:10 vasta tsitaadiga

Salongi eelsoojendusest ei tahaks väga loobuda.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 15:00:36 vasta tsitaadiga

Nelikveost ei loobu ka
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.01.2022 15:02:23 vasta tsitaadiga

Ma loobusin autotelefonidest, kõige mõttetum lisa. Panin topsihoidja ja laeka asemele.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 08.01.2022 15:04:03 vasta tsitaadiga

Tagavedu - kindel edu.
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 15:07:19 vasta tsitaadiga

EHk et pmst oleks vaja täislisadega autot ikka icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2022 15:08:07 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
Tagavedu - kindel edu.

+ 1
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.01.2022 15:08:34 vasta tsitaadiga

Täislisad sõna kasutavad ainult rondiärikad.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 15:11:34 vasta tsitaadiga

Täislisadega autot ei ole olemas. Kui baas on plekkvelg ja lisana saab 15-16" valuvelgi , siis täislisadega auto on nii 14" plekiga kui ka 15" JA 16" valuveljega.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 15:13:07 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
Tagavedu - kindel kraavi minek.

FIFY
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 08.01.2022 15:49:57 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Volum kirjutas:
Tagavedu - kindel kraavi minek.

FIFY

Tagavedu polegi mõeldud lumehelbekestele. icon_smile.gif

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.01.2022 15:55:30 vasta tsitaadiga

Jep, ainult suvel kõlbab sõita. Talvel lumega mõttetu, pidamist pole
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 16:22:09 vasta tsitaadiga

ma sõitsin esiveolisega tagurpidi mäest üles, kuna teisiti ei saanud minema. >Tekitasin tagaveo icon_lol.gif icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 19:25:43 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ma sõitsin esiveolisega tagurpidi mäest üles, kuna teisiti ei saanud minema. >Tekitasin tagaveo icon_lol.gif icon_cool.gif


Noh, päris kõva, mis? Onju. Nojah, ainuke jama on selles, et kuradi kaua ei saa nii lasta.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.01.2022 20:10:23 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Hiid kirjutas:
ma sõitsin esiveolisega tagurpidi mäest üles, kuna teisiti ei saanud minema. >Tekitasin tagaveo icon_lol.gif icon_cool.gif


Noh, päris kõva, mis? Onju. Nojah, ainuke jama on selles, et kuradi kaua ei saa nii lasta.
käigukast läheb katki, kui tagurpidi sõita?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 20:16:29 vasta tsitaadiga

Kas tänapäeva autod juba oskavad tagurpidi sõites õigeid rattaid pidurdada? Muidu selline kombaini juhitavus ja tagumised enne plokki ei saa tõesti väga kaugele sõita.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 21:15:39 vasta tsitaadiga

Ega see polegi igale ühele, tagurpidi sõitmine nõuab oskuseid ja pikaajalist kogemust.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.01.2022 21:16:39 vasta tsitaadiga

Paljud ei oska ilma kaamerata üldse tagurdada
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 21:22:57 vasta tsitaadiga

mul on kaamera, aga sellega on palju nadim tagurdada. icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.01.2022 21:25:07 vasta tsitaadiga

Ma ütleks sama, peeglid paremad. Kaamerast hea vaid viimast sentimeetrit paika timmida
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 21:26:28 vasta tsitaadiga

ma vaatan kaamerast kärukonksu peale käru ajamist vaid icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 21:26:38 vasta tsitaadiga

Ma oskan peeglitest või üleistme vaadates, parema käega hoian kõrvalistuja peatoest kinni, sest tagurpidi sõitmine on kõige ohtlikum manööver möödasõidu järel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 00:52:32 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ma sõitsin esiveolisega tagurpidi mäest üles, kuna teisiti ei saanud minema. >Tekitasin tagaveo icon_lol.gif icon_cool.gif


Aga kuidas tagaveoline sealt üles oleks saanud? Ainult pagass liivakotte täis.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 03:43:09 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Hiid kirjutas:
ma sõitsin esiveolisega tagurpidi mäest üles, kuna teisiti ei saanud minema. >Tekitasin tagaveo icon_lol.gif icon_cool.gif


Aga kuidas tagaveoline sealt üles oleks saanud? Ainult pagass liivakotte täis.


Mu nelikveolise Audi tagurdamisvõime lumes või kallakul on täiesti kohutav - 3-4k pööret ja jõnksutades. Edasi läheb kenasti.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 477, 478, 479 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.