|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
06.01.2022 00:34:47
|
|
|
Proovisin Android TV app-i huvi pärast üle mobiili wifi Hotspoti Telia 4G võrgus. Toimib. Ei küsinud isegi eraldi autentimist.
Ääremärkus - pole kuskil 4-5 aastat TV digiboxi kasutanud. Üllatusega avastasin, et laenutuses leidub isegi verivärskeid filme nagu 2021 Dune.
Üks kulmukergitus ikkagi tekkis sellega seoses - Kui 1080p pilt on ehk 2022 veel aktsepteeritav siis ainult stereo sound track on ikka ajast ja arust....
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
06.01.2022 00:47:34
|
|
|
mis äpist te jahute siin?
teleka peal ma mingit äpi veel ei näe?
kuna see TV äpp tleb et digiboxist loobuda?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.01.2022 00:50:32
|
|
|
siven, vale telekas siis.
Android äpi beta on saadaval eelmise aasta lõpust play stores.
Sellest samast äpist siin ka jahutakse.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.01.2022 00:50:41
|
|
|
siven, android telekat vaja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
06.01.2022 01:45:40
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| siven, android telekat vaja |
et siis mu OLED CX on liiga vana selle luksuse jaoks?
ma olen suht kindel ,et 90% eestist kasutab smart TV aga telia mastermindid mõtlesid ,et hea idee on teha see app just android TV peale?
kus see loogika on? täiesti ulme telias käib töö vist samamoodi nagu meil riigikogus
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.01.2022 02:07:01
|
|
|
| siven kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| siven, android telekat vaja |
et siis mu OLED CX on liiga vana selle luksuse jaoks?
ma olen suht kindel ,et 90% eestist kasutab smart TV aga telia mastermindid mõtlesid ,et hea idee on teha see app just android TV peale?
kus see loogika on? täiesti ulme telias käib töö vist samamoodi nagu meil riigikogus |
siven, sellest saad ikka aru, et smart tv ei ole OP süsteem ega mingi üks platvorm?
viimati muutis KillFrenzy 06.01.2022 02:07:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.01.2022 02:07:49
|
|
|
siven, mis asi on "smart TV" ?
Igal tootjal on oma "smart TV" mis jookseb erineval tarkvaral.
LG - WebOS
Samsung - Tizen
Sony, Philips, TCL - Android TV
Panasonic - MyHomeScreen
jne.
Äpp tuleb teha igale neist eraldi ja arendusprotsess võib igaühel ka kardinaalselt erinev olla.
Suurtegijatele see pole probleemiks aga Telia sugusele on.
Tore muidugi oleks kui äpp jookseks nii LG/Samsung/Sony/Philips peal aga vaevalt seda juhtub. Korra Telia juba lõikas Samsungiga näppu ja LG äppist ei saanud ka asja.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
06.01.2022 02:13:44
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
siven, mis asi on "smart TV" ?
Igal tootjal on oma "smart TV" mis jookseb erineval tarkvaral.
LG - WebOS
Samsung - Tizen
Sony, Philips, TCL - Android TV
Panasonic - MyHomeScreen
jne.
Äpp tuleb teha igale neist eraldi ja arendusprotsess võib igaühel ka kardinaalselt erinev olla.
Suurtegijatele see pole probleemiks aga Telia sugusele on.
Tore muidugi oleks kui äpp jookseks nii LG/Samsung/Sony/Philips peal aga vaevalt seda juhtub. Korra Telia juba lõikas Samsungiga näppu ja LG äppist ei saanud ka asja. |
ühesõnaga siis tleb suu puhtaks pühkida:D
mingeid alternatiive pole? IPTV apid ei töötaks?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.01.2022 02:17:20
|
|
|
| siven, võta mõni android pulk või boks. Hinnad hakkavad paarikümnest.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
06.01.2022 02:22:29
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| siven, võta mõni android pulk või boks. Hinnad hakkavad paarikümnest. |
idee oleks just et saaks lahti boxist+voolujuhe + neti juhtmest. eriti häriib magamis toas.
kas on olemas selline variant USB pulk mis töötab tv läbi wifi ja jooksutaks seda telia äpi?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.01.2022 02:35:02
|
|
|
Siin eespool ju juba viidati Androidi pulkadele. Lappa mõnikümmend posti tagasi. Need käivad otsapidi HDMI pessa. Toide saavad heal juhul teleka USB pesast või siis tuleb adapterit siiski kasutada.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.01.2022 02:49:59
|
|
|
| siven, neti juhtmest saab lahti, pulgal pole ruumigi neti juhtne jaoks. Toite saab teleka usb pesast. Kuigi osad ei anna koguaeg toidet siis bootib iga kord pulk kauem.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.01.2022 10:25:48
|
|
|
siven, no äkki kunagi tuleb web os peale ka, suht levinud platform
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.01.2022 10:56:00
|
|
|
Aga seda nad juba ju proovisid, paraku igal aastal tuli uus WebOS, seega ei olnud asi lihtsalt jätkusuutlik.
Et teleri tarkvara nimi samaks jääb, sellest üksi on vähe abi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ccplazza
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
06.01.2022 11:07:02
|
|
|
| Raspberryga LineageOS 18.1 AndroidTV puhul ei ole toetatud Hardware video decoding & encoding. Võib olla sellest tuleneb siin mõnel katkendlik telepilt.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.01.2022 11:07:16
|
|
|
ajad on muutunud, teised suudavad vorpida, suudavad ka nemad äkki.
Ega nad poleks androidi peale ka teinud, kui teised poleks teinud
Ajaloost saaks lugeda selle kohta siin teemas, et androidi peal kräkitakse, häkitakse niikuinii ära jne.....
Eks aeg näitab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.01.2022 11:13:31
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| ajad on muutunud, teised suudavad vorpida, suudavad ka nemad äkki. |
Kui laiskus lubaks, siis kindlasti suudaksid. Paraku lihtsam, mugavam ja majanduslikult kasulikum on digibokse rentida.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.01.2022 11:20:22
|
|
|
Eks see kõik sõltub mõnevõrra ka sellest milline see Telia kogemus Android TV-ga olema saab.
Kui tuleb jälle üks peavalu ja pain-in-the-ass siis suure tõenäosusega lükatakse kõik arendusplaanid muudele platvormidele ka sahtlisse.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.01.2022 11:34:30
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Eks see kõik sõltub mõnevõrra ka sellest milline see Telia kogemus Android TV-ga olema saab.
Kui tuleb jälle üks peavalu ja pain-in-the-ass siis suure tõenäosusega lükatakse kõik arendusplaanid muudele platvormidele ka sahtlisse. |
Esimesed 6 päeva 2020 Sony teleka Android TV (Android 9) peal on väga ok olnud - hetkel jooksevad mõlemad normaalselt nii Elisa oma kui ka Telia Android TV äpp.
Telekas istub Elisa kaabelinterneti otsas.
Kui nädala lõpuni probleeme ei esine viin Telia digiboksi järgmine nädal esindusse ära.
Elisa uus digiboks on tasuta käes, kuna testgrupis olen, hambad ristis elektrikulu hinnaga pean seda edasi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
06.01.2022 11:55:03
|
|
|
Go3 rakendus tuli juba aastaid tagasi korraga nii LG, Samsung, androidi telekatele, pole midagi võimatut
Viaplay samamoodi
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.01.2022 13:15:29
|
|
|
fgth, Go3 ja Viaplay rakendused on minumeelest rahvusvahelised, mitte ainult meie kohaliku turu jaoks tehtud?
Suudaks Telia kontsern ka kokku leppida, et edaspidi pakutakse eri riikides TV-d samal tehnilisel platvormil, küllap siis ka äpp tehtaks mis tõesti kõigis enimlevinud telekates toimiks.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
06.01.2022 13:41:23
|
|
|
| ccplazza kirjutas: |
| Raspberryga LineageOS 18.1 AndroidTV puhul ei ole toetatud Hardware video decoding & encoding. Võib olla sellest tuleneb siin mõnel katkendlik telepilt. |
Nõus.
Mul endal siiski asi selline, et hakivad Telia äpis kanalile minnes ETV ja enamus teisi Eesti kanaleid kuid mitte kõik. Paari sekundi pärast on pilt sujuv
Igasugused DW, Eurospordid, BBC, Discoveryd ja muu suurte nimede kraam käib sujuvalt esimesest hetkest.
Väljaspool Telia äppi, näiteks Jupiter, ETV oma äpp jne ja muu teiste äppidega nähtav lähevad ka kohe sujuvalt.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
06.01.2022 13:49:40
|
|
|
| trebla, on sul wifi või kaabel? Mul kaabliga ka klaarib päris ruttu ära ja jääb sujuvalt tööle, aga wifiga ei saagi heaks. Samas kuskilt lugesin, et Pi 4 ei kasutagi AC wifit. Tuleb mingi regiooni muutus teha (vist US peale) ja siis hakkab ka 5ghz wifi tööle.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
06.01.2022 15:58:16
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| trebla, on sul wifi või kaabel? Mul kaabliga ka klaarib päris ruttu ära ja jääb sujuvalt tööle, aga wifiga ei saagi heaks. Samas kuskilt lugesin, et Pi 4 ei kasutagi AC wifit. Tuleb mingi regiooni muutus teha (vist US peale) ja siis hakkab ka 5ghz wifi tööle. |
Kaabel, majas gigabit võrk, majja tuleb 200/200 üle optika. Wifiga ei saanud ka heaks.
Mul selline tähelepanek, et samal ajal ei lase see Vaarika AndroidTV luua nii Ethernet kui Wifi ühendust. Korraga saab olla vaid üks. Aga siin teemas läheb see juba OT-ks.
Regiooni triki proovin järgi.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
06.01.2022 16:45:19
|
|
|
| Koos ei saa 2 olla jah, regiooni proovin ise ka ära. Aga, Pi3 peale vist pole küll mõtet seda aretama hakata?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.01.2022 17:40:34
|
|
|
Telia ei korranud viga aga teised tahavad alustada. Las ta olla. Kui ikka tuge ei saa rakendusele kiirelt ja operatiivselt pakkuda, siis pole midagi selle Samsungi ja LGga midagi muud teha kui Androidi pulk sappa.
Telial poleks probleem seda äppi igasugustele teleritele treida aga võta siis jälle üks klient rikkega telefoni otsa ja selgita, et äpp on konkreetsel mudelil katki, parandus saabub vastavalt reegilitele 6 kuu pärast.
Juba on kuulda ka esimesed mured samsungi ja lg äppidel nendel "teistel" pakkujatel.
Täna käisin ühel LG teleri omanikul brauseri Delfi vaadet parandamas, raiu siit ja sealt, no videod ei toimi. Teleri reset, seadistus, tuli alles siis brauseri värskendus ja hakkas tööle.
It is, what it is. Telia digiboksid ja android seadmed on ok. Iga fix läheb päevapõhiselt ülesse ja pole vaja mingit pikka kirjavahetust teleri tootjaga pidada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.01.2022 17:43:46
|
|
|
No ei tea, LG-l peaks suht kiire see värk olema. On nad varem Plexi katki näiteks uuendanud, järgmine päev/ülejärgmine juba uus tarkvara asja korda teinud jne
Ju mingi kiirem juurdepääs olemas kui postituviga koreaase oma failid saata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.01.2022 17:59:59
|
|
|
Selleks neil pikk parandusperioodi viide ongi, et ise enne veenduda toimimises. Muidugi kunagi ei tea, ehk on midagi paremaks muutunud aga teisalt, kui nad ise lasid bugise versiooni välja, küllap nad ka ise kiiremini liigutavad, et korda teha.
PS. minumeelest on see Plex mõnel telerimudelil siiani pekkis ja sellest on juba 6 kuud möödas.
See on siis see lisapaha, et kõik WebOSid on erinevad ja ka iga aasta mõni seeria teleritest vajab erinevat versiooni äpist.
AndroidTV, üks äpp alates mingist android versioonist ja sõltumata telerist välja, korras.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
06.01.2022 19:21:46
|
|
|
Miks peaks üldse tahtma nt LG telekale juurde mingit android pulka või boksi kui ARRIS VIP5305 töötab kiirelt ja hästi?
Mida see android äpp üldse juurde annab? Natuke kehvema pildi?
Kleepige see vip teleka tagaküljele ju, kes juhet kardab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
06.01.2022 19:34:13
|
|
|
| Üldiselt jah mingit lisa Androidi boksi küll ei ole mõtet juurde osta, ja eriti kui neid veel teleri puldiga otse juhtida ei saa
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
06.01.2022 19:37:25
|
|
|
| tsitaat: |
Mida see android äpp üldse juurde annab? Natuke kehvema pildi?
Kleepige see vip teleka tagaküljele ju, kes juhet kardab.
|
Miks ma pean midagi kleepima kui mul platvorm mida terve maailma meediakompaniid ja ma ei tea kes toetavad. Pigem teenusepakkuja pakkugu mingit hüve et teenust tarbin ja raha igakuu saadan
Asi on mugavuses ja paindlikkuses. Ükskõik kuhu liigun on TV pakett kaasas, see tänapäev lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.01.2022 20:09:18
|
|
|
WäntWõll, kõige hullem on asi siis kui sa maksad ja see "kolmanda osapoole ekraani äpp" nöögib, sina pöördud pakkuja poole kes sind viisakalt pikalt saatma peab sest äppi ei saa kiirelt fixida, sina saadad pakkuja pikalt.
Pigem on jääda oma parima pakkumise võimalustesse.
Oma boks on veel see mida kindlalt hallata saab, android suht universaalne, samuti hallatav.
mingi tuntud teleri mark, ei tee veel lihtsaks ja tuntuks ning hallatavaks tema tarkvara.
See on isegi siiani näha kui kaua lohisevad Go3 ja Elisa äpid nendesse teleritesse. Launch juba ammu antud ja siis algas venimine millega teenindus aga lubas klientidele uusi aegu. Siis veel see häda, et mõni teler saab ja mõni mitte.
Kui LG arvab, et minu 2018 ostetud B7 on nii iidne nutiteler, et ei pea uuendusi, uusi äppe saama, siis paraku pean leppima, et see on viimane LG teler minu majas. Samsungiga tegin enne seda katset, sama jutt.
Tõsi Android telerid ilmselt ka väga pikka värskendust ei saa aga ehk võtab äppe vastu ikka veidi pikemalt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.01.2022 20:58:49
|
|
|
Eks see on äpi tootja asi ka oma rakendust püsti hoida.
Mul on nii 2012/13.a. AppleTV kui 2014.a Panasonicu telekas, mõlemis käib nii Netflix kui Amazon Prime kenasti. Panas töötab ka YT, AppleTV kaotas selle kahjuks mingi 2a tagasi ära.
Ehk kui sisulooja tahab ja oma infra mõistlikult ülesse seab siis saab seadmeid ja teenust ikka päris pikalt kasutada.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
06.01.2022 21:14:40
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| tsitaat: |
Mida see android äpp üldse juurde annab? Natuke kehvema pildi?
Kleepige see vip teleka tagaküljele ju, kes juhet kardab.
|
Miks ma pean midagi kleepima kui mul platvorm mida terve maailma meediakompaniid ja ma ei tea kes toetavad. Pigem teenusepakkuja pakkugu mingit hüve et teenust tarbin ja raha igakuu saadan
Asi on mugavuses ja paindlikkuses. Ükskõik kuhu liigun on TV pakett kaasas, see tänapäev lihtsalt. |
See vip LG küljes on ju palju mugavam kui mingi pooltöötav äpp.
Ja ükskõik kuhu liikumises, tv pakett on ju nagunii kaasas, liigu siis android teleka juurde. (muidugi vaata, et ikka piisavalt uus android oleks)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
06.01.2022 21:56:14
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Eks see on äpi tootja asi ka oma rakendust püsti hoida.
Mul on nii 2012/13.a. AppleTV kui 2014.a Panasonicu telekas, mõlemis käib nii Netflix kui Amazon Prime kenasti. Panas töötab ka YT, AppleTV kaotas selle kahjuks mingi 2a tagasi ära.
Ehk kui sisulooja tahab ja oma infra mõistlikult ülesse seab siis saab seadmeid ja teenust ikka päris pikalt kasutada. |
2015.a LG teleris töötavad nii YT kui Netflix korralikult. Telia LG äpi jaoks oli probleem vist see et LG eemaldas WebOs-ist äpi toimimiseks vajaliku komponendi. Ja mingil hetkel hakkas äpp jukerdama pärast äpis tehtud uuendusi. Ilmselt oli siis Telia juba LG-le käega löömas...
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aeropiloot
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2005
|
06.01.2022 22:21:09
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| See vip LG küljes on ju palju mugavam |
Sinu jaoks on, kõigi jaoks ei ole
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.01.2022 22:25:28
|
|
|
Kui telia ruuteriga (jätame entusiastid välja) telia interneti pole, on arrise pilt sama kole kui äpi oma.
Lisaks saab üle wifi kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.01.2022 00:25:06
|
|
|
| tsitaat: |
Lisaks saab üle wifi kasutada.
|
See mu põhi teema ongi, milleks mingit kola omada, kui panna app telkusse ja bueno. Seetõttu olen pikalt olnud kurb Telia kliendina.
Sony AG8 teeb sellest app'i kvaliteedist sama, mis arris kaabliga samas teleks, ei kurda ja rohkem ei oota ka aastal 2022.
Saab paremaks algse stereami siis saab, kuid mugavuse huivides lepin sellega mis täna on
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
07.01.2022 08:51:20
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Tõsi Android telerid ilmselt ka väga pikka värskendust ei saa aga ehk võtab äppe vastu ikka veidi pikemalt. |
Philips android 55PUS8601/12
Ostetud 2016 peal OS android 5
2017a. tuli android 6 + pudipadi uuendusi
2018a. tuli android 7 + pudipadi uuendusi
2019a. tuli android 8 + pudipadi uuendusi
2020a. pudipadi uuendusi
2021a. tuli viimane uuendus.
Täna telekas jooksutab kõiki rakendusi. Rakenduste uuendusi tuleb iga nädalalaselt.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.01.2022 08:54:59
|
|
|
Loomulikult never say never. Kui ajad muutuvad ja tulevane HLS platvorm valmis võib tuul täielikult pöörduda.
Lihtsalt endal väga usku sellesse pole, et muud OSid äppe saama hakkavad.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.01.2022 10:32:13
|
|
|
| tsitaat: |
Miks peaks üldse tahtma nt LG telekale juurde mingit android pulka või boksi kui ARRIS VIP5305 töötab kiirelt ja hästi?
|
Seni kuniks 720p väljaspool telia juhet, siis ei viitsi jamadagi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
07.01.2022 11:55:46
|
|
|
| Jah. Ma olen küll mugav inimene aga järjekord on ikka nii, et enne pildi või heli kvaliteet ja siis vaatame seda mugavust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
07.01.2022 13:54:59
|
|
|
| Kas see äpp on saadaval kogu EU-s või peab teleka regioon olema Eesti?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ailai
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2022
|
07.01.2022 18:53:20
|
|
|
| Mina proovisin ka seda äppi. Kõik justkui töötab. AGA minu küsimus on: miks selle äpiga tuleb otsepilt ikkagi ca minut hiljem, kui digiboksiga vaadates. Ka GO3 ja Elisa jõuavad äppides ja browserites teleka ekraaanile sama minut hiljem, kui otsepilt peaks jõudma. Küll ei ole seda probleemi Viaplail.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.01.2022 19:15:33
|
|
|
| Puhver
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ailai
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2022
|
07.01.2022 19:23:13
|
|
|
| Puhver jah aga kus se on? Viaplay tuleb praktiliselt otse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
07.01.2022 21:58:26
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Puhver |
Pole enne pead vaevanud aga proovisin see nv metsas üle 4G ja Arrise boxiga telekat vaadata. Mingi hetk oli vaja boxil võrgujuhe küljest võtta ja pilt jooksis vist minuti jagu või rohkemgi ilma võrguta edasi.
_________________ The truth is out there |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.01.2022 22:10:35
|
|
|
See tehnoloogia võimaldab vigaseid või kaduma läinud pakette uuesti saata.
Kui multicastil midagi kaduma läheb või vigane on, siis kajastub see kohe ruudulises/hakkivas pildis.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
moiva
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2005
|
08.01.2022 00:24:27
|
|
|
| Vana hea samsung näitab siiani pilti hästi, olgugi, et telia äpist kunagi ilma jäi. Selleks, et telia puldi saaks laualt ära koristada need Android pulgad ja boksid vist ei päästa? Vaja oleks ikka androidil töötavat televusserit?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ebardkonn
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2002
|
08.01.2022 01:11:14
|
|
|
| moiva kirjutas: |
| Vana hea samsung näitab siiani pilti hästi, olgugi, et telia äpist kunagi ilma jäi. Selleks, et telia puldi saaks laualt ära koristada need Android pulgad ja boksid vist ei päästa? Vaja oleks ikka androidil töötavat televusserit? |
Kui on androidi box ja telekas, mis toetavad hdmi cec-i ja teleka puldil on olemas peamiseid androidi funktsioone omavad nupud siis ideeliselt saaks teleka puldiga eduliselt juhtida nii telekat kui ka android boxi ja jääkski ainult teleka enda pult.
Reaalsus: minu LG puldil oli olemas ainult üles, alla, vasakule, paremale, select ja back. Teatud rakendustes kulub home ja/või app switch väga ära ja üldine navikeerimine ainult backiga ka ikka veits puine. But your mileage may vary.
Proovitud setup: mingi odav 5a vana LG telekas (mida mõni mees ei paneks kappi ka seisma ) + mi box s (60€)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|